Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ononīms

27.07.2017. 08:29

ČAB boss aģen†s Hļebuškins nenodarbijās ar pašdarbību?

Atbildēt

FENIKSS

18.05.2017. 19:56

»

jaajaa

...SAB vajag vienkārši likvidēt...pilnīgi bezjēdzīga organizācija tādai mazai valstiņai kā Latvija...Satversmi sargā latviešu tauta...vai arī nesargā


Kā reiz SAB darbība ir pretēja Satversmei. Vara no tautas tiek sargāta. Pareizāk būtu to čekas mantinieku kantori pārdēvēt par Politmafijas Aizsardzības biroju. PAB.

Atbildēt

FENIKSS

18.05.2017. 19:50

»

Demokrātijas paraugvalstī

SAB direktors būtu atkāpies no amata


Kļūdies. Demokrātiskā sabiedrībā tauta būtu viņu pakārusi laternas stabā.

Atbildēt

jaajaa

16.05.2017. 15:08

...SAB vajag vienkārši likvidēt...pilnīgi bezjēdzīga organizācija tādai mazai valstiņai kā Latvija...Satversmi sargā latviešu tauta...vai arī nesargā...:)

Atbildēt

Neuzdrošinaties

16.05.2017. 14:39

Uzdrošinājāties runāt pretī valsts amatpersonai?

Cietums!

Uzdrošinājāties apšaubīt vārda brīvību Latvijā?

Kremļa trollis!

Atbildēt

Sieviete

16.05.2017. 12:39

»

tauta nemīl Maizīti

Egils Līcītis: Kā SAB direktors kļuva Vakara Ziņām par barību...


Varens stàsts .izdodiet gramatu .gribas tak zinat turpinaj7mu

Atbildēt

juristi raksta

16.05.2017. 09:48

LATVIJAS JURISPRUDENCES SPECIĀLISTU UN EKSPERTU ASOCIĀCIJA
Reģistrācijas numurs 40008245829
Rīgā, 2017.gada 15.maijā

Iesniegums.
Nr. 18/05.2017
LR Valsts prezidentam Raimondam Vējonim
LR Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei
LR Ministru kabineta prezidentam Mārim Kučinskim
Nacionālās Drošības Padomes priekšsēdētājam Raimondam Vējonim
LR Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai
LR ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieiram
LR tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam
KNAB priekšnieka v.i. Ilzei Jurčai
2017.gada 14.maijā laikrakstā NRA ir nopublicēti divi raksti par korupcijas apkarošanas un novēršanas jautājumiem:
1. SAB direktors: KNAB daudzas lietas ir apstājušās un nav darba rezultātu
2. Deputāti apdraud smago korupcijas noziegumu izmeklēšanu
Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociācija un citas biedrības jau labu laiku ceļ trauksmi, ka pie pašreizējā tieslietu ministra Dzintara Rasnača, ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera cilvēkiem nav pieejama ne taisnīga tiesa, ne taisnīga prokuratūra.
Mēs atgādinam, ka žurnālista Lato Lapsas vadītā portālā Pietiek ir nopublicēti vairāki aicinājumi demisionēt tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam un ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieiram.
Līdz šim Dzintars Rasnačs un Ēriks Kalnmeiers ciniski izlikušies neredzamun un nedzirdam šos atmaskojošos rakstus ar aicinājumu viņiem demisionēt.
Varbūt, ka Dzintars Rasnačs un Ēriks Kalnmeiers demisionēs pēc šīm kritiskām publikācijām, kad pašreizējais Satversmes aizsardzības direktors Jānis Maizītis spiests atzīt valsts nozagšanu un to, ka nekas netiek darīts tās atgūšanai. Gribētos gan zināt, kādu atbildību par to nesīs līdz šim darījuši dāsni apmaksātie uzraugošie prokurori, augstākas pakāpes prokurori un ģenerālprokurors?
Iepriekš nosauktās publikācijas liek mums papildināt aicinājumu demisionēt arī KNAB priekšnieka v.i. Ilzei Jurčai, Latvijas Republikas Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai un arī pašam Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizītim, jo arī viņi ir atbildīgi par radušos stāvokli, par ko Latvijas valdību pelnīti kritizē jau starptautiskās organizācijas.
Tāpat arī aicinam veicināt jaunu, zinošu un godīgu darbinieku ienākšanu tiesību aizsardzības iestādēs, lai atgūtu nozagto valsti un atjaunotu tiesiskumu.

Atbildēt

LJSEA

16.05.2017. 09:45

https://www.facebook.com/bljsea/posts/456462338032144

Atbildēt

tauta nemīl Maizīti

16.05.2017. 09:42

Egils Līcītis: Kā SAB direktors kļuva Vakara Ziņām par barību

Sasodīts! – pietupies domāja kriminālinspektors Škics, atvilcis tepiķi un vērdamies vestibila grīdā ieslēptā vilku bedrē ar uzasinātiem mietiem dibenā. – Kā tas zellis te iekļuva! – Tad piecēlās un devās stādīties priekšā noziedzniekiem par upuri kritušajam.

Dzīvokļa saimnieks bij ierāvies dīvāna stūrī ar samitrinātu dvieli ap deniņiem, ģīmī olīvzaļš tusnīja un stenēja – Vaimanu vai, esmu aplaupīts!

– Maizīškungs, – Škics mierināja, – 
zagļiem vienmēr interesējis, kas aiz atslēgas, un tie ir dzīvokļa noslēgtības dabiskie ienaidnieki un uztrenējušies par tik nenotveramiem fantomiem, ka Mairim Briedim no deguna gala nocels boksa čempiņa jostu! Bet mēs arī arodu pieprotam, neesam pliku roku ņemami, – inspektors pasmējās.

– Es sadarbošos ar policiju, – vārgi izdvesa cietušais, – bet pie manis taču bija droši, kā Kārļa Ulmaņa zeltu noglabātu angļu bankā. Ieejai sarežģīta kaluma durvis. Es viņas vēl atstutēju ar slotu. Jūs uzreiz dzirdēju gaitenī ienākam, kad ar pauri atsitāties pret auklā izkārtām pannām un kastroļiem. Vilku bedre izrakta, videoactiņas visur kur – nav tikai klozetā! Šur tur uzliku slazdus. Lāzertīkla režģi man Mossad tehniķi ieteica kā praktiski nepārvaramu šķērsli. Un ugunssiena!

– Starp citu, kur ir jūsu apsardzes puiši? – iejautājās Škics.

– Visi pieci nodurti, ievilku katlu telpā, – SAB direktora balss iedrebējās.

– To vēlāk, – izmeklētājs nopūtās, – sakiet, Maizīškungs, – kā tas notika?

– Jā… Biju atstāts viens pats mājās. Mūsējie spēlēja. Ziniet, hoķis – nervi plīst pušu kā stīgas, kliedzu, vicinos rokām, satrakojos kā nevaldāms, kad Daugaviņš nevar iemest.

– Un slapstīkla netraucēts… Kā jūs tā, – kriminālists bārās, – mazāko troksnīti vajag ausīties. Aprakstiet, kas pazudis.

– Biju viens pats mājās. Un ļaundaris netraucēts… – Maizītis, saņēmis rokās galvu ar vēsu apliekamo, noelsās. – Štrunts, ka datoram pieaugušas kājas, dievszin kādi kara noslēpumi tur vis nebija, bet viņš, vells, saodis un noāķējis manteļskurstenī dūmoto cauraudzi, ko taupīju jubilejai! Paga, – Maizītis nobālēja un steidzās pie seifa. Kā tad, izkrāmēts pa tīro! – Detektīv, aiznesuši pīpi un apmetni, kur slēpās mans SAB direktora spēks, prom ir “Harijs Poters un filozofu akmens”, visi Roulingas sējumi, kas taču mūsu dienestam ir ABC rokasgrāmata, ceļvedis un datubāze! Esmu apzagts! – direktors iegaudojās.

– Jā, cemme ir, kas trūkst no sadzīves priekšmetiem? – Škics taujāja.

– Te laulene iegrāmatojusi, – sāpju sagrauztais, dīvānā atkritušais vīrs pabīdīja papīru. – Melnais mētelis no priekšnama vadža, džemperis ar sniegavīru no klozītēm, viesistabā krēslu garnitūra no Karēlijas bērza, persiešu paklājs, vannūzī nospēruši vannas sāli, konjaka un Havanas cigāru kolekciju, multikatls, diaprojektors, putekļu sūcējs “Šmeļ”, čekas maisus arī pagrābuši, – detektīvs lasīja.

– Kad iedomājos, ka rimčika uzlīmīšu kārbu pievācis – lai ložņa aizrijas! Šonedēļ taču Mamutu dienas! Un… – direktors piesarka, – binoklis nav atzīmēts. Pretējās mājas logā formīga jaunkundze… es viens pats mājā…

– Saprotu, – Škics novēza un palūkojas pāri pretim, – uzlicis kaklā laulības sakas, nav miris, es arī neatturētos. Apstaigāšu sīkumtirgus. Tātad divas versijas. Kamēr jūs viens pats mājā, tikām paviesojies eleganti ģērbts kungs ar ūsiņām un virtuozām prasmēm apieties ar mūķīzeri. Nelūgtais ciemiņš ienāca pa parādes durvīm un tad – respect! – darbojies izveicīgi kā zutis. Otrā versija – punduris cirka akrobāts ar visām četrām uzrāpās pa notekcauruli, nobalansēja uz dzegas, ielīda pa logu, un tad šis panteris sāka šiverēt…

– Stop, te taču stāvēja dienvidslāvu sekcija! Vairs nav! – SAB direktors salēcās kā dzelts un atkal ķēra pie notītās galvas.

– Mēs viņu sagūstīsim, dabūsim kaut no pazemes, un mēbeles būs īpašniekam atpakaļ vecajā vietā! – detektīvs Škics, kurš lieliski šāva, paukoja, lauzās un boksējās, sita uz pleca apbēdinātajam Maizītim.

– Mani taču izvazās pa avīzēm, būšu “Vakara Ziņām” par barību, – direktors vaidēja.

– Jums būs okidoki, bet FIB direktoram sūdi rallā, izlidoja no amata kā korķis! Es tūlīt zvanu ģenerālprokuroram Kalnmeijeram un kaprālim Bulciņam ar pucī nodaļas supersuni Jorkšīras terjeru Bingo. Mēs tiksim uz pēdām tam zeperim!

Avots: http://www.la.lv/viens-pats-maja/

Atbildēt

PIETIEK

16.05.2017. 08:28

»

Lapsam

Tad prasi to nevis no SAB, bet adresātiem


Paldies, patiesībā šī ir laba doma.

Atbildēt

kad ari mums

16.05.2017. 08:18

bus tramps....,jeb maizitis taisas par duchi

Atbildēt

Lapsam

15.05.2017. 23:14

Tad prasi to nevis no SAB, bet adresātiem,
kam SAB deva to inform......

Atbildēt

Na

15.05.2017. 19:56

Gan jau tā ir krieva provokācija ar to nozagto datoru,un ,šķiet, tur var atļauties neglabāt ziņas par valsts noslēpuma objektiem.Taču ir radīts iegansts, lai Kūmiņš piedurtu EKSģenproku par voluntārismu likumu interpretācijā un piemērošanā čekas maisu sakarā. Nepilnīga patiesība arī ir patiesība! Katrs to drīkst papildināt ar savām paplašinošām ziņām. Bet tagad šaubu sēkla ir iesēta,maisu sargam būs stipri jātaisnojas. Kangeris & Jarinovska jau stingri šim dveš pakausī. Garlaicīgi nebūs.

Atbildēt

s

15.05.2017. 18:06

»

Hihi

Špijons! Neaizmirsti nostučīt, tovārišč, varbūt tiksi pie papildu paikas


Nav ko te sagrozīt domu, kā kaut kāds provokators. Jautājums ir, kam Lapsa grib nostučīt slepenu informāciju.

Atbildēt

s

15.05.2017. 17:12

Vispār interesanti, kāpēc Lapsa neuzraksta, kādu mērķu dēļ un kā interesēs viņš pieprasīja atklāt slepenu informāciju, kas sniegta Nacionālās drošības padomei, Ministru prezidentam, Valsts prezidentam un Saeimas Nacionālās drošības komisijai?!

http://puaro.lv/kars/lietuvas-aizsardzibas-ministrs-zapad-ir-lielaka-problema-kas-mums-bijusi/

Atbildēt

s

15.05.2017. 16:54

Nu vispār jau tiešām pastāv tādas vispārējās un speciālās tiesību normas un tas tiek ņemts vērā, risinot tiesību kolīzijas.
Kā var spriest, tad Maizītis pamatā runā par likumu (Valsts drošības iestāžu likumu un SAB likumu) un tikai pēc tam par MK noteikumiem, kas izdoti uz to pamata, taču "taisnības meklētājs" Lapsa liekulīgi to sagroza, jo taisnība nav vajadzīga; vajag tikai skandālus, ienaidnieka tēlus un sabiedrības rīdīšanu.

Atbildēt

Valsts noslēpumus

15.05.2017. 16:08

nēsāt uz pedarastu konspiratīvo dzīvokli(īrētu) ir biroja priekšnieka cienīgs solis.

Atbildēt

Marks

15.05.2017. 15:54

No vienas puses viltīgi - ja to pastrādājis ir parasts zaglis, tiešām nezinot, ko apzog, tad viņam reāla problēma realizēt šo preci un Pietiek viņam pasniedz "palīdzīgu roku".

Atbildēt

Demokrātijas paraugvalstī

15.05.2017. 15:50

SAB direktors būtu atkāpies no amata...

Atbildēt

kaža

15.05.2017. 15:27

Ministru kabineta noteikumi tiek uzskatīti stiprāki par likumu un tie tiek pretstatīti likumam.Ar šiem noteikumiem sākas arodslimnieku pazemošana un spīdzināšana,kura turpinas gandrīz jau desmit gadi un ar to palīdzību tiek nodarīts neatgriezenisks kaitējums cilvēku veselībai un nesamaksajams morālais kaitējums,tā padarot šos noteikumus par instrumentiem noziedzībai pret cilvēcību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...