Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ononīms

27.07.2017. 09:29

ČAB boss aģen†s Hļebuškins nenodarbijās ar pašdarbību?

Atbildēt

FENIKSS

18.05.2017. 20:56

»

jaajaa

...SAB vajag vienkārši likvidēt...pilnīgi bezjēdzīga organizācija tādai mazai valstiņai kā Latvija...Satversmi sargā latviešu tauta...vai arī nesargā


Kā reiz SAB darbība ir pretēja Satversmei. Vara no tautas tiek sargāta. Pareizāk būtu to čekas mantinieku kantori pārdēvēt par Politmafijas Aizsardzības biroju. PAB.

Atbildēt

FENIKSS

18.05.2017. 20:50

»

Demokrātijas paraugvalstī

SAB direktors būtu atkāpies no amata


Kļūdies. Demokrātiskā sabiedrībā tauta būtu viņu pakārusi laternas stabā.

Atbildēt

jaajaa

16.05.2017. 16:08

...SAB vajag vienkārši likvidēt...pilnīgi bezjēdzīga organizācija tādai mazai valstiņai kā Latvija...Satversmi sargā latviešu tauta...vai arī nesargā...:)

Atbildēt

Neuzdrošinaties

16.05.2017. 15:39

Uzdrošinājāties runāt pretī valsts amatpersonai?

Cietums!

Uzdrošinājāties apšaubīt vārda brīvību Latvijā?

Kremļa trollis!

Atbildēt

Sieviete

16.05.2017. 13:39

»

tauta nemīl Maizīti

Egils Līcītis: Kā SAB direktors kļuva Vakara Ziņām par barību...


Varens stàsts .izdodiet gramatu .gribas tak zinat turpinaj7mu

Atbildēt

juristi raksta

16.05.2017. 10:48

LATVIJAS JURISPRUDENCES SPECIĀLISTU UN EKSPERTU ASOCIĀCIJA
Reģistrācijas numurs 40008245829
Rīgā, 2017.gada 15.maijā

Iesniegums.
Nr. 18/05.2017
LR Valsts prezidentam Raimondam Vējonim
LR Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei
LR Ministru kabineta prezidentam Mārim Kučinskim
Nacionālās Drošības Padomes priekšsēdētājam Raimondam Vējonim
LR Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai
LR ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieiram
LR tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam
KNAB priekšnieka v.i. Ilzei Jurčai
2017.gada 14.maijā laikrakstā NRA ir nopublicēti divi raksti par korupcijas apkarošanas un novēršanas jautājumiem:
1. SAB direktors: KNAB daudzas lietas ir apstājušās un nav darba rezultātu
2. Deputāti apdraud smago korupcijas noziegumu izmeklēšanu
Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociācija un citas biedrības jau labu laiku ceļ trauksmi, ka pie pašreizējā tieslietu ministra Dzintara Rasnača, ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera cilvēkiem nav pieejama ne taisnīga tiesa, ne taisnīga prokuratūra.
Mēs atgādinam, ka žurnālista Lato Lapsas vadītā portālā Pietiek ir nopublicēti vairāki aicinājumi demisionēt tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam un ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieiram.
Līdz šim Dzintars Rasnačs un Ēriks Kalnmeiers ciniski izlikušies neredzamun un nedzirdam šos atmaskojošos rakstus ar aicinājumu viņiem demisionēt.
Varbūt, ka Dzintars Rasnačs un Ēriks Kalnmeiers demisionēs pēc šīm kritiskām publikācijām, kad pašreizējais Satversmes aizsardzības direktors Jānis Maizītis spiests atzīt valsts nozagšanu un to, ka nekas netiek darīts tās atgūšanai. Gribētos gan zināt, kādu atbildību par to nesīs līdz šim darījuši dāsni apmaksātie uzraugošie prokurori, augstākas pakāpes prokurori un ģenerālprokurors?
Iepriekš nosauktās publikācijas liek mums papildināt aicinājumu demisionēt arī KNAB priekšnieka v.i. Ilzei Jurčai, Latvijas Republikas Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai un arī pašam Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizītim, jo arī viņi ir atbildīgi par radušos stāvokli, par ko Latvijas valdību pelnīti kritizē jau starptautiskās organizācijas.
Tāpat arī aicinam veicināt jaunu, zinošu un godīgu darbinieku ienākšanu tiesību aizsardzības iestādēs, lai atgūtu nozagto valsti un atjaunotu tiesiskumu.

Atbildēt

LJSEA

16.05.2017. 10:45

https://www.facebook.com/bljsea/posts/456462338032144

Atbildēt

tauta nemīl Maizīti

16.05.2017. 10:42

Egils Līcītis: Kā SAB direktors kļuva Vakara Ziņām par barību

Sasodīts! – pietupies domāja kriminālinspektors Škics, atvilcis tepiķi un vērdamies vestibila grīdā ieslēptā vilku bedrē ar uzasinātiem mietiem dibenā. – Kā tas zellis te iekļuva! – Tad piecēlās un devās stādīties priekšā noziedzniekiem par upuri kritušajam.

Dzīvokļa saimnieks bij ierāvies dīvāna stūrī ar samitrinātu dvieli ap deniņiem, ģīmī olīvzaļš tusnīja un stenēja – Vaimanu vai, esmu aplaupīts!

– Maizīškungs, – Škics mierināja, – 
zagļiem vienmēr interesējis, kas aiz atslēgas, un tie ir dzīvokļa noslēgtības dabiskie ienaidnieki un uztrenējušies par tik nenotveramiem fantomiem, ka Mairim Briedim no deguna gala nocels boksa čempiņa jostu! Bet mēs arī arodu pieprotam, neesam pliku roku ņemami, – inspektors pasmējās.

– Es sadarbošos ar policiju, – vārgi izdvesa cietušais, – bet pie manis taču bija droši, kā Kārļa Ulmaņa zeltu noglabātu angļu bankā. Ieejai sarežģīta kaluma durvis. Es viņas vēl atstutēju ar slotu. Jūs uzreiz dzirdēju gaitenī ienākam, kad ar pauri atsitāties pret auklā izkārtām pannām un kastroļiem. Vilku bedre izrakta, videoactiņas visur kur – nav tikai klozetā! Šur tur uzliku slazdus. Lāzertīkla režģi man Mossad tehniķi ieteica kā praktiski nepārvaramu šķērsli. Un ugunssiena!

– Starp citu, kur ir jūsu apsardzes puiši? – iejautājās Škics.

– Visi pieci nodurti, ievilku katlu telpā, – SAB direktora balss iedrebējās.

– To vēlāk, – izmeklētājs nopūtās, – sakiet, Maizīškungs, – kā tas notika?

– Jā… Biju atstāts viens pats mājās. Mūsējie spēlēja. Ziniet, hoķis – nervi plīst pušu kā stīgas, kliedzu, vicinos rokām, satrakojos kā nevaldāms, kad Daugaviņš nevar iemest.

– Un slapstīkla netraucēts… Kā jūs tā, – kriminālists bārās, – mazāko troksnīti vajag ausīties. Aprakstiet, kas pazudis.

– Biju viens pats mājās. Un ļaundaris netraucēts… – Maizītis, saņēmis rokās galvu ar vēsu apliekamo, noelsās. – Štrunts, ka datoram pieaugušas kājas, dievszin kādi kara noslēpumi tur vis nebija, bet viņš, vells, saodis un noāķējis manteļskurstenī dūmoto cauraudzi, ko taupīju jubilejai! Paga, – Maizītis nobālēja un steidzās pie seifa. Kā tad, izkrāmēts pa tīro! – Detektīv, aiznesuši pīpi un apmetni, kur slēpās mans SAB direktora spēks, prom ir “Harijs Poters un filozofu akmens”, visi Roulingas sējumi, kas taču mūsu dienestam ir ABC rokasgrāmata, ceļvedis un datubāze! Esmu apzagts! – direktors iegaudojās.

– Jā, cemme ir, kas trūkst no sadzīves priekšmetiem? – Škics taujāja.

– Te laulene iegrāmatojusi, – sāpju sagrauztais, dīvānā atkritušais vīrs pabīdīja papīru. – Melnais mētelis no priekšnama vadža, džemperis ar sniegavīru no klozītēm, viesistabā krēslu garnitūra no Karēlijas bērza, persiešu paklājs, vannūzī nospēruši vannas sāli, konjaka un Havanas cigāru kolekciju, multikatls, diaprojektors, putekļu sūcējs “Šmeļ”, čekas maisus arī pagrābuši, – detektīvs lasīja.

– Kad iedomājos, ka rimčika uzlīmīšu kārbu pievācis – lai ložņa aizrijas! Šonedēļ taču Mamutu dienas! Un… – direktors piesarka, – binoklis nav atzīmēts. Pretējās mājas logā formīga jaunkundze… es viens pats mājā…

– Saprotu, – Škics novēza un palūkojas pāri pretim, – uzlicis kaklā laulības sakas, nav miris, es arī neatturētos. Apstaigāšu sīkumtirgus. Tātad divas versijas. Kamēr jūs viens pats mājā, tikām paviesojies eleganti ģērbts kungs ar ūsiņām un virtuozām prasmēm apieties ar mūķīzeri. Nelūgtais ciemiņš ienāca pa parādes durvīm un tad – respect! – darbojies izveicīgi kā zutis. Otrā versija – punduris cirka akrobāts ar visām četrām uzrāpās pa notekcauruli, nobalansēja uz dzegas, ielīda pa logu, un tad šis panteris sāka šiverēt…

– Stop, te taču stāvēja dienvidslāvu sekcija! Vairs nav! – SAB direktors salēcās kā dzelts un atkal ķēra pie notītās galvas.

– Mēs viņu sagūstīsim, dabūsim kaut no pazemes, un mēbeles būs īpašniekam atpakaļ vecajā vietā! – detektīvs Škics, kurš lieliski šāva, paukoja, lauzās un boksējās, sita uz pleca apbēdinātajam Maizītim.

– Mani taču izvazās pa avīzēm, būšu “Vakara Ziņām” par barību, – direktors vaidēja.

– Jums būs okidoki, bet FIB direktoram sūdi rallā, izlidoja no amata kā korķis! Es tūlīt zvanu ģenerālprokuroram Kalnmeijeram un kaprālim Bulciņam ar pucī nodaļas supersuni Jorkšīras terjeru Bingo. Mēs tiksim uz pēdām tam zeperim!

Avots: http://www.la.lv/viens-pats-maja/

Atbildēt

PIETIEK

16.05.2017. 09:28

»

Lapsam

Tad prasi to nevis no SAB, bet adresātiem


Paldies, patiesībā šī ir laba doma.

Atbildēt

kad ari mums

16.05.2017. 09:18

bus tramps....,jeb maizitis taisas par duchi

Atbildēt

Lapsam

16.05.2017. 00:14

Tad prasi to nevis no SAB, bet adresātiem,
kam SAB deva to inform......

Atbildēt

Na

15.05.2017. 20:56

Gan jau tā ir krieva provokācija ar to nozagto datoru,un ,šķiet, tur var atļauties neglabāt ziņas par valsts noslēpuma objektiem.Taču ir radīts iegansts, lai Kūmiņš piedurtu EKSģenproku par voluntārismu likumu interpretācijā un piemērošanā čekas maisu sakarā. Nepilnīga patiesība arī ir patiesība! Katrs to drīkst papildināt ar savām paplašinošām ziņām. Bet tagad šaubu sēkla ir iesēta,maisu sargam būs stipri jātaisnojas. Kangeris & Jarinovska jau stingri šim dveš pakausī. Garlaicīgi nebūs.

Atbildēt

s

15.05.2017. 19:06

»

Hihi

Špijons! Neaizmirsti nostučīt, tovārišč, varbūt tiksi pie papildu paikas


Nav ko te sagrozīt domu, kā kaut kāds provokators. Jautājums ir, kam Lapsa grib nostučīt slepenu informāciju.

Atbildēt

s

15.05.2017. 18:12

Vispār interesanti, kāpēc Lapsa neuzraksta, kādu mērķu dēļ un kā interesēs viņš pieprasīja atklāt slepenu informāciju, kas sniegta Nacionālās drošības padomei, Ministru prezidentam, Valsts prezidentam un Saeimas Nacionālās drošības komisijai?!

http://puaro.lv/kars/lietuvas-aizsardzibas-ministrs-zapad-ir-lielaka-problema-kas-mums-bijusi/

Atbildēt

s

15.05.2017. 17:54

Nu vispār jau tiešām pastāv tādas vispārējās un speciālās tiesību normas un tas tiek ņemts vērā, risinot tiesību kolīzijas.
Kā var spriest, tad Maizītis pamatā runā par likumu (Valsts drošības iestāžu likumu un SAB likumu) un tikai pēc tam par MK noteikumiem, kas izdoti uz to pamata, taču "taisnības meklētājs" Lapsa liekulīgi to sagroza, jo taisnība nav vajadzīga; vajag tikai skandālus, ienaidnieka tēlus un sabiedrības rīdīšanu.

Atbildēt

Valsts noslēpumus

15.05.2017. 17:08

nēsāt uz pedarastu konspiratīvo dzīvokli(īrētu) ir biroja priekšnieka cienīgs solis.

Atbildēt

Marks

15.05.2017. 16:54

No vienas puses viltīgi - ja to pastrādājis ir parasts zaglis, tiešām nezinot, ko apzog, tad viņam reāla problēma realizēt šo preci un Pietiek viņam pasniedz "palīdzīgu roku".

Atbildēt

Demokrātijas paraugvalstī

15.05.2017. 16:50

SAB direktors būtu atkāpies no amata...

Atbildēt

kaža

15.05.2017. 16:27

Ministru kabineta noteikumi tiek uzskatīti stiprāki par likumu un tie tiek pretstatīti likumam.Ar šiem noteikumiem sākas arodslimnieku pazemošana un spīdzināšana,kura turpinas gandrīz jau desmit gadi un ar to palīdzību tiek nodarīts neatgriezenisks kaitējums cilvēku veselībai un nesamaksajams morālais kaitējums,tā padarot šos noteikumus par instrumentiem noziedzībai pret cilvēcību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...