Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

HA

08.07.2016. 11:49

Loģiski un pareizi būtu, ja katrs ar šo izsoļu palīdzību varētu pēc iespējas labāk pārdot pats savu izsolāmo mantu nomaksājot valstij nodokli.
Pie viena valstij rastos līdzekļu par ko uzturēt tieslietu ministriju.

Atbildēt

Par tiesiskumu

06.07.2016. 10:08

Pat pastāvēja kaut kādas morālas kategorijas, kas lika bendes namiņam vietu ierādīt ārpus žoga (pilsētas mūriem) un izpildītāju izstūma ārpus sabiedrības.

Atbildēt

Par tiesiskumu

06.07.2016. 10:02

Legalizēts marodierisms. Vai viņi saprot, ka rindā ir nākosie? Kā ir jāienīst sava tauta vai cik trulam ir jābūt, lai nodarbotos ar sādu biznesu un spētu izbaudīt citiem atņemtā darba augļus?

Atbildēt

Dzīpars

06.07.2016. 09:54

»

Oi bļin

Un tagad par to vienu soli cepiens? Kāds nedabūja pa lēto ko bija ieplānojis


Ja jau sāka solit nevar jau zināt cik uzsolītu. Paskatījos to kempina izsoli nav jau baigi pa lēto. Drīzāk pa lēto pārdots kādam bez izsoles. Bet vispāt tas Rudzītis zināms frukts. Ja nebūtu kešas politika - lidotu kā draugs Seleckis. Bet vārna jau vārnai acī neknābj. Samaksā atkatu un vsjo. KNAB jau sen to Maksātnespējas administrācijas kantori vajadzētu pakratīt, daudzi āboliši birtu. Pie mums jau ir tā sataisi sūdus un tev vienkārši palūdz iet dirst citur un atsūta apkopējus. Puvums jau nāk no ministrijas bez zobiem.

Atbildēt

Gatis

06.07.2016. 09:10

Domāju, ka izsoles ir viela ļoti interesanta tēma, ko papētīt žurnālistiem. Tikko, 27.06.2016 noslēdzās izsole Upmalas; "Upmalas", Tomes pag., Ķeguma nov. Kadastra numurs: 7429 001 0029. Palasot īpašuma novērtējumu - zemes gabals (pie kam sadalīts, kopā apm. 6h), loti sliktā stāvoklī, mitrs, nekopts, bez piebraucamā ceļa... Pievienotās fotogrāfijas arī tādas-nekādas, šosejas malā. Un, protams, atbilstošs vērtējums - 3300.00 eiro. Protams, kam gan varētu tāds interesēt? Ja vien, papētot kadastra datus neizrādītos, ka zemes gabals ir Daugavas krastā!!! Un, ka zemes gabali ir nevis atsevišķi viens no otra (ka norādīts novērtējumā), bet viens otram pretim. Aizbraucot uz vietas, tas izrādās skaists priežu mežs Daugavas krastā.
Protams, daži bija tik pat attapīgi, līdz ar to, izsole noslēdzās ar nosolīto cenu 45 500!! Kas arī vēl ir maz tādam īpašumam. Tirgus vērtība ir sākot no 150 000.
Jautājums - kurš tiek pataisīts par muļķi? Tas, kuram piespiedu kārtā izsola šo īpašumu, vai visi tie (godīgie) izsoles dalībnieki?
Pieņemu, ka šis nav ne pirmais, ne pēdējais gadījums. Bet šis ir pirmais, kam rūpīgi sekoju līdzi no sākuma līdz beigām un tas ir radījis manī daudzas pārdomas par šis sistēmas "kārtību un caurspīdību"...

Atbildēt

nja

06.07.2016. 08:57

To kantori nekas neapturēs, jo aiz viņu noziedzīgajām mugurām stāv politmafija. Baroties no tautai un valstij nozagtā tak gribas visiem mafiozņikiem.

Atbildēt

Janka

06.07.2016. 08:28

Par ko raksts? Murgs. Likums paredz kad apturama izsole.

Atbildēt

Arājs

05.07.2016. 21:09

Nu ko tad tu Artur Hanamirjan tā nobijies un viens pats neatnāci un natnesi mums nozagto nodokļu naudu ? Izskatās ka zagt tu proti, bet parāus attdot negribi... nu skatied, ka nesanākk kārtējo rezi skriet uz policiju un tiem,kurus pats pičakarēji, lūgt palidzību... Joki un pierunāšana ir beigusies

Atbildēt

Alberta ielas bruģis

05.07.2016. 21:06

Nu kāpēc mums ir vajadzīga tāda iestāde kā MNA. Kāpēc? Idiotu bars. Tiesību teorijas grāmatas jāiet uz 1.kursu atpakaļ lasīt, ko dara, ja atrod likuma robu.

Atbildēt

hmm

05.07.2016. 20:54

kas tas par sviestu? Nav nekāda roba likumā. CPL skaidri un gaiši nosaka, ka izsoli var pārtraukt ne vēlāk kā 7 dienas pirms noslēguma tieši ar mērķi nodrošināt trešo personu- izsoļu dalībnieku tiesības un tiesisko paļāvību. Tāpat izsoli var pārtraukt visos citos gadījumos, kad CPL paredz izpildu darbību atlikšanu vai apturēšanu.

Atbildēt

Linex- Ludza

05.07.2016. 20:53

Linex Ludza.iesaistita arī banka kas piekrita pārdot nevis par dārgāko bet vajadzīgāko cenu.Parbaudiet

Atbildēt

Linex -pārbaudiet

05.07.2016. 20:50

Tieši tāpat nupat bija ar Linex lietu kur arī nesaprotamu iemeslu dēļ tika pārtraukta izsole.aministrators Kaspars Ozoliņš! tur bija vairāki piedāvājumi bet pārdeva par gandrīz lētāko

Atbildēt

Bardaks

05.07.2016. 19:54

Bardaks Rasnača vadībā. Konkursu uz jaunu MNA vadītāju arī nobremzēja, lai varetu tur lietas šādā stilā kārtot.

Atbildēt

Pēteris

05.07.2016. 18:56

»

beidziet cepties

Nekas tik un tā nemainīsies, jo likumīgo bandītu rokās ir vara un ko viņi grib to dara


Pilnīgi pareizi. NA ir bijusi visās valdībās - LC, TP, ZZS, Vienotība. 20 gadus NA parazīti sēž visās valdībās un ne par ko neatbild. MNA ir mafiozo struktūru augstākā pilotāža, no kuras Imantas Parādnieki gūst patieso labumu. Bļoda ar ūdeni, vai tiešām mēs esam tādā kloākā?

Atbildēt

beidziet cepties

05.07.2016. 18:39

Nekas tik un tā nemainīsies, jo likumīgo bandītu rokās ir vara un ko viņi grib to dara.

Atbildēt

nja

05.07.2016. 18:37

nekas šajā banānijā nevar mainīties - kā mērkaķi zaga tā zog, kā izlaupija valsti - tā turpina izlaupīt. Politmafija rullē.

Atbildēt

domātājs

05.07.2016. 17:54

kas būtu domājis ka tie visi ir vienas laivas laivotāji...

Atbildēt

Oi bļin

05.07.2016. 17:42

Nu un kas no tās rakstu sērijas par Liepājas metalurgu- kaut kas mainījas? Visi grākāži jau sēž? Nekas taču nemainīsies. Suņi , bet karavāna iet tālāk. Un pasaki, Lapsa , ka tā nav!

Atbildēt

Oi bļin

05.07.2016. 17:30

Un tagad par to vienu soli cepiens? Kāds nedabūja pa lēto ko bija ieplānojis?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....