Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hmm

18.03.2019. 12:33

»

L.Grantiņš H-86

Visus šos bandītus iestumt gaļas mašīnā, samalt un izbarot aligatoriem, lai pasaule no šiem smirdoņām atbrīvotos


Tai tik būtu jābūt gaļas mašīnai... Tad vēl būtu jābūt stūmējam - garā slimam kretīnam,kuram kas tāds varētu sagādāt prieku. Džeks Šķērdētājs jau vairākus gadsimtus ir beigts. Bez tam,LV vismaz pagaidām aligatori vēl nedzīvo - ar laiku un klimata pārmaiņām viss ir iespējams. Nu,kaut kā tā...

Atbildēt

18.03.2019. 09:38

tas ir īsts krievu biznesa stils. sastopams visās jomās - ja tu kādu neesi apčakarējis, tad neesi nekāds biznesmenis

Atbildēt

Fēlis

18.03.2019. 08:17

Pamatjautājums būtu- kā tas narkoša tika pie šīm akcijām, piķa, bablosikiem? Otrais- nopietni domājat, ka izņemot meitas, kāds ir pelnījis pretendēt uz sazagto? Biju šokēts, kad legendārā hokeista meita pārdevās par naudu okupantam, bet ne mazāk šokēts biju, kad lai izpatiktu jauniegūtajam bullim, Elīna sāka apriet savu TAUTU. Jūs nopietni domājat, ka par to neilgo laiku, kamēr viņa jāja smadzenes savam bullim, Elīna ir pelnījusi kaut ko no sazagtā? Iedodiet viņai jaunu bulli. Tā mazāk smirdēs.

Atbildēt

ironiskais

18.03.2019. 08:04

Kurš tur kuru piekrāpa? Precējās tak naudas dēļ. Nu, nedabūja visu. Bet es uzskatu taisnīgi nedabūja. Nu nemaksā neviena vagīna miesas tirgū miljonus:) Nav to vērts. Cita lieta, ka Maligins ar galvu nedraudzējās un ar laiku zaudēja čuju, ņuhu un poņu šajās lietās, bet tagad viņa bērni pa to cieš.

Atbildēt

Jēziņ

18.03.2019. 08:00

Tak tā Baldera meita ir viens tupi rijīgs bābietis, lai gan, kāda mums tur daļa, zirnekļi burkā grauž viens otram kājas

Atbildēt

Tyy

18.03.2019. 07:00

Kā tad pārējās divas mantinieces plānoja norēķināties? Varbūt nebija paredzējušas, ko Irina pa šo laiku sadarīs ar mantojamo masu?

Atbildēt

Q

18.03.2019. 06:59

Nu , lai tak viņi pārgrauž viens otram rīkli, dēļ tā mantojuma , ierindas reņģēdājs tikai pasmiesies!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

18.03.2019. 00:57

Juridiski nav iespējams
kādu piespiest izpildīt līgumu.

Atbildēt

es

17.03.2019. 23:29

Nu un kada mums daļa

Atbildēt

Hehe

17.03.2019. 22:34

No nepilngadiga berna neko nepiedzis;))

Atbildēt

Hihi

17.03.2019. 22:29

Advokāts feini uzmeta dumjo aitu

Atbildēt

zirnekļi burkā

17.03.2019. 20:44

vicinās ar nūjām un grauž viens otru, bet žīds un čekists tik berzē rokas un liek likmes...

Atbildēt

ak uzkāpa

17.03.2019. 19:42

»

Un kopā

ar Grantiņu


tev uz varžacs ?!!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

17.03.2019. 18:07

Visus šos bandītus iestumt gaļas mašīnā, samalt un izbarot aligatoriem, lai pasaule no šiem smirdoņām atbrīvotos !

Atbildēt

Gatis T.

17.03.2019. 18:06

Bāriņtiesa ir Domes sastāvā. Ceru, ka lieku jautājumu nebūs. ZZS Jūrmalas nodaļu vada Jānis Lediņš, uzminiet vai Bāriņtiesas vadoša darbiniece Ilona Lediņa ir viņam radiniece vai nē...

Atbildēt

Konsultants

17.03.2019. 17:19

Šo situaciju par 100000 eirikiem var atrisinat Borovika kungs ar K.Plaudes kundzi.

Atbildēt

Zorge

17.03.2019. 16:45

Tā tak nevar būt taisnība ka šajā pavalstī kādu apkrāpj. Dzirdēju raidījumu,kur pac ģeneālais prokūrots teica ka mūsu laime esmot dzīvot tik tiesiskaj visiem kopā.

Atbildēt

m!

17.03.2019. 16:37

Valstij sadu konfliktu risinasanai but jabut goda lietai

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft