Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Oki

18.03.2024. 10:35

»

sex

Tas, kas parādījās publicētajā sarakstē, ir kaut kāds murgs. Studente atzīstas, ka viņai jau ir bijuši 10 drāzēji, pasniedzējs piekrīt, ka šī ir piewredzējusi mauķele un tas arī viss? Par to tagad cilvēkus padzen no darba un kar pie kauna staba? Viņa taču ir pilngadīga, ja grib 11. veci, tak lai drāž...


Piekrītu - pēc publicētās ( iespējams, no konteksta izrautās) sarakstes secināms , ka abas puses bija ieinteresētas sarunā - studente uzdeva provocējošus jautājumus , nevis atteicās runāt vai atraidīja . Tāpat intervijā viņa pati paskaidro arī iemeslus - gribējusi tikt budžetā . Kas tas ir - manipulācija , materiāla ieguve šantāžai , romantika vai kaut kāds personisks naids - to lai noskaidro tie, kam ar to jānodarbojas . Abi pieauguši cilvēki, vai mazums attiecību izveidojas dažādos kolektīvos , iestādēs ? Vai mazums pasniedzēju ir precējušies ar studentiem ?

Atbildēt

sex

16.03.2024. 21:17

Tas, kas parādījās publicētajā sarakstē, ir kaut kāds murgs. Studente atzīstas, ka viņai jau ir bijuši 10 drāzēji, pasniedzējs piekrīt, ka šī ir piewredzējusi mauķele un tas arī viss? Par to tagad cilvēkus padzen no darba un kar pie kauna staba? Viņa taču ir pilngadīga, ja grib 11. veci, tak lai drāž! Kāds tam sakars ar studijām un eksāmeniem?

Atbildēt

zjb

16.03.2024. 17:47

Tas viss ir līdz vemšanai derdzīga liekulība! Kam nav zināms, ka gandrīz visi mūziķi ir pederasti: gan rokmūziķi, gan jau simfoniskie arī. Notiekošais vienkārši ir vispārējās pederastizācijas sekas, un jo tālāk, jo būs jautrāk. Kas tad ir visdedzīgākās pederastes - tās ir tās pašas "daudzcietušās" sievietes, vienkārši smieklīgi izskatās pašas galvenās kultūrjomas pederastes - ministres - akmenscietā fizionomija

Atbildēt

vice

16.03.2024. 11:15

Joprojām nav nekāda sakara ar rektora pienākumiem!

Gaidam "pierādījumus".

Pagaidām baumas!

Īpaši aizdomīgi, ka kremļa aģentūra bļauj VIENOTI!!!

Pagaidām izskatās pēc mēģinājuma novirzīt uzmanību no reālām problēmam

(kārtējais "bija visu laiku" vai "jau gadiem ilgi", bet aktualizācija TAGAD, "TE, PĒKŠŅI!!"). Pie tam vesela kaudze ar "zinājām, bet klusējām"!!!

Klāt nākusi Latvijas sabiedriskās medijšļuras HISTĒRISKĀ bļaušana komplektā ar fatālo klusēšanu par Jaunās Krievotības biroja aplokšņu algu makāšanu!!!

Kā gan tas varētu būt savstarpēji saistīts?

Uzmini, nu!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

16.03.2024. 01:43


“Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti tŗuli noskatoties, nicināmi gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai ēšanai un kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

'MOTO': "Galvenais - lai SISTĒMA vismaz 'pa lielam nebremzē'!…" ;)

"Bet citādi - VISS rullē un pa košo!..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

(...)
Par laimi - šajā "valstī" CITĀ ziņā,
Viss "rullē perfekti" (gvelž plašsaziņa):
"Gan valdība par pavalstniekiem gādā,
Gan sabiedrība (lojāla!) daudz strādā ~
Ne kāds pa SILI bradā, rukšķu barā,
Ne "glupais pūlis" streso, vīlies varā,
Ne daži "sugas biedri" rij un laupa,
Ne daudzi "pārējie" pa grasim taupa,
Gan svētkus svin (pie TV tŗuli tupot),
Gan "kampaņās" 'ņem dalību' (pa glupo),
Gan "sašutinās", ja kas nav pa prātam
(Gan "lumpe.ņiem", gan varas "aparātam"),
Pat - "demisijas" pieprasa, vai sodus
(Ja "masām" šķiet, ka daži "nogāž podus") ~
Tad MĒS "pa pagalītei sārtā sviežam",
"Caur svilpi tvaiku laižot" (arvien biežāk!)...
...
Bet citādi – šeit, "euro.latv[ĀN]ijā",
Pa košo rullē VISS - kā "Leiputrijā":
Šeit piena upes ķīseļkrastus mērcē
(Ne - SILE smako rukšķu viŗcas tērcē),
Un putras kalniem - bieza zafte virsū
(Ne - viss un vienmēr sanāk kā caur ..."ķēķi"),
Uz naudas (SVEŠAS) - Milda (VĒL), kā dzīva
(Ne - LATU nokauj "euro" sērga sīva),
Gan darba netrūkst ļautiņiem, gan maizes
(Ne - "simtlatnieku" / "emigrantu" šaizes),
Gan "pensīšos" var bezrūpīgi "kūkot"
(Ne - ubaggrašus "pašval.d(au)ņos" lūkot),
Pat grūtdienīšiem pieciešami klājas
(Ne - cer, ka šie "pa fikso atstieps kājas") ~
Par šito - "tautai" prieks, kas "valsti" ciena
(Kur TIKAI "mī-tū šowus" 'laiž pēc piena')!!!..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

he, he

15.03.2024. 21:54

Noteikti ir daudz eksāmenos izkritušās studentes, kuras tagad rakstīs iesniegumus par uzmakšanos un prasīs pārskatīt eksāmenu rezultātus. Rektors taču zināja, cik studentes nav eksāmenus nokārtojušas, tātad viņš zināja par uzmākšanos.

Atbildēt

Aha

15.03.2024. 18:49

»

pag

Nu-ja studentēm nav ko pasniedzējiem piedāvāt, tad atliek tikai vai nu smagi mācīties, kas daudzām ļoti nepatīk, vai ar braukt mājās...ja tā sexa nav....un to nevar piedāvāt


Spriežot pēc šodienas jaunumiem, ka arī TU ir līdzīgas problēmas, un pēc analoģijas ar mūzikas akadēmiji piedāvāto lietas risināšanu, jādomā, ka drīz visās mūsu augstskolās būs jauni rektori...

Atbildēt

pag

15.03.2024. 13:57

»

un

studentēm tad ir grūti sex piedāvāt pasniedzējiem kā savu preci


Nu-ja studentēm nav ko pasniedzējiem piedāvāt, tad atliek tikai vai nu smagi mācīties, kas daudzām ļoti nepatīk, vai ar braukt mājās...ja tā sexa nav....un to nevar piedāvāt..

Atbildēt

Profesionāls rektors

15.03.2024. 04:40

»

Kambodža

Interesanti, kā rektors var ietekmēt katra individuāla mācībspēka seksuālās tieksmes? Un kāds tam ir sakars ar kultūru? Ja nu vienīgi no kultūras rindām ir jaizslēdz abi, gan tas kurš labās atzīmes ciešā kontaktā ar pasniedzēju ir sapelnījis, gan pasniedzējs, ja tas ir ļāvies orģijām. Drīz mēs nonākim...


nodalītu apmācību procesu no eksāmenu pieņemšanas procesa. Ja eksāmeniem ir definēti skaidri kritēriji un tos pieņem no apmācībām neatkarīgi vērtētāji, tad pasniedzējiem ir grūti tirgot ieskaites pret seksu.

Atbildēt

Kambodža

14.03.2024. 19:40

Interesanti, kā rektors var ietekmēt katra individuāla mācībspēka seksuālās tieksmes? Un kāds tam ir sakars ar kultūru? Ja nu vienīgi no kultūras rindām ir jaizslēdz abi, gan tas kurš labās atzīmes ciešā kontaktā ar pasniedzēju ir sapelnījis, gan pasniedzējs, ja tas ir ļāvies orģijām. Drīz mēs nonākim pie tā, ka pasniedzējiem ar videoreģistratoru un diktafonu nepārtrauktā režīmā ir jādarbojās!

Atbildēt

Patriots

14.03.2024. 19:04

Protams, ka vainīgs Putins un Krievija. Vainīgie pasniedzēji zem segas slepeni datorā caur VPN skatījās Krievijas TV un tādējādi guva pamudinājumu savām netiklajām darbībām. Te jau ož pēc NATO 5.panta!

Atbildēt

okupantu noziegumi

14.03.2024. 15:12


Kārtējais komrašistu noziegums Latvijā.
Netīrais okupants andrejs ameļkovičš aizticis latviešu meitenes.

Atbildēt

Gustavs

14.03.2024. 14:16

»

redz Lonija

te runa nav tikai par padomes atalgojumu, bet arī par daudz ko citu: Un konkrēti-Padomi (Pilnīgi lieka institucija, izveidota lai savējie tiktu pie lielām algām aoficiāli) vada bijusi kultūras ministre H.Demakova: Blēde un mele un aferiste jau no LPSR laikiem, pluss vēl pārliecināta šķēliste-šleseriste...


Jā-bet tā bijis visus okupācijas laikus, un tur ir liela politiska jēga: Ne jau par velti bolseviki atbalstīja ''māksliniekus-tautas tribūnus'' kas tautai nesa varas ''apgaismību''. ka jāpiedalās komunisma celtniecībā...Redz-politķiem-partijniekiem jau CCCP laikā daudzi neticēja, bet māksliniekiem-kolaborantiem ticēja daudzi, un tapēc-vai tad par to nav vērts tiem ''māksliniekiem'' daudz maksāt, ja tie var virzīt cilvēku prātus kā vajag-pareizā virzienā?
Tā pati sistēma lielā mērā darbojas ar šodien...Es te nesaukšu uzvārdus, jo vairumam lasītāju taks liksies kas neticams,bet tāda ir pastāvošā sistēma, kura pie naudas tiek savējie-varai uzticīgie...Ja to sauc par liberālismu, bet liberālisma pamats ir brīva un godīga konkurences, tad tas ir smagi melots..

Atbildēt

redz Lonija

14.03.2024. 11:29

»

Lonija

Kāds ir padomes locekļu atalgojums? Stāsta, ka nesamērīgi liels


te runa nav tikai par padomes atalgojumu, bet arī par daudz ko citu: Un konkrēti-Padomi (Pilnīgi lieka institucija, izveidota lai savējie tiktu pie lielām algām aoficiāli) vada bijusi kultūras ministre H.Demakova: Blēde un mele un aferiste jau no LPSR laikiem, pluss vēl pārliecināta šķēliste-šleseriste...Tieši Demakova bija tā, kas savas ministrēšanas laikā izgādāja Elertei fiktīvu darbiņu: Izstrādāt CCCP imigrantu integrācijas projektu..smejies vai raudi-par 100 000 Ls..Tajā laikā tā bija liela nauda....Projekts tā ar palika guļot plaukta putekļos...bet tas jau nemaz nebija paredzēts pielietošanai.
Patiesības labad jātec, ka Kultūras ministriju labu laiku vadījuši cilvēki no Nacionāliem, bet ar tad tur nekas daudz nav mainījies: Kā bijušie kultūras blatmaņi barojās no ministrijas naudām, tā turpina baroties....Te jau var nosaukt veselu rindu tā saucamo ''mākslinieku'' kuru galvenais darbs ir ne radīt mākslu, bet mācēt izsist naudu no ministrijas...Te labs piemērs ir Elita Milgrāve-kaut kādas NVO (LaMPA)-vadītāja un patiesā labuma guvēja..protams, ka no ministrijas naudām pamatā...Un tā jau tas turpinās kopš LPSR laikiem....
''Mākslas'' funkcionāri turpina savu ''spožo'' karjeru pateicoties Kultūras ministrijai...nerūpējoties par patiesi vērtīgas mākslas radīšanu, jo tak galvenais ir nauda.....

Atbildēt

Nav dūmu bez uguns

14.03.2024. 11:17

Prānam vajadzētu aiziet, tāpat kā visiem pasniedzējiem. Pasniedzēja sieviete noteikti uzmācas jaunam zēnam čellistam, rādot, kā instruments jātur starp kājām, un vīrietis pasniedzējs snaikstās pāri jaunās vijolnieces pupiem, ierādīdams, kā jātur vijole.
Faktiski, tā iestāde ir jāslēdz ciet, iztiksim bez tādām mauku mājām. Lai visi iet strādāt uz laukiem, nevis čīgāt kaut kādus koka gabalus, no kā nerodas ne sviests, ne kartupelis, tikai pavairo abortu skaitu.

Atbildēt

Lonija

14.03.2024. 10:15

Kāds ir padomes locekļu atalgojums? Stāsta, ka nesamērīgi liels.

Atbildēt

duraciņš, apmānīts uz četriem kulaciņiem

14.03.2024. 09:25

»

He, he he...

Vai tad šī ir vienīgā kultūras joma, kur panākumus var gūt arī caur gultu? Jautājums vienīgi, kurš ir iniciātors, un vai ir labprātīgi vienojušiws


Jaudīgākais "sociālais lifts" tagad izrādās.. gulta, nevis centība un zinības?

Atbildēt

He, he he...

13.03.2024. 22:22

Vai tad šī ir vienīgā kultūras joma, kur panākumus var gūt arī caur gultu? Jautājums vienīgi, kurš ir iniciātors, un vai ir labprātīgi vienojušiws...

Atbildēt

Atis Priedītis

13.03.2024. 21:14

Problēma ir daudz dziļāka. Cilvēki gadiem ilgi bija spiesti par pāridarījumiem klusēt. Šie skandāli ir tika aisberga virsotne. Pēc kāda laika atklātībā nāks daudz briesmīgākas lietas.

Atbildēt

gnusis

13.03.2024. 20:32

Skaidri izplānota akcija, lai Prāņa vietā ieliktu kādu no progresīvo tukšmuldētāju šļuras. Vainīgais tika atrasts, pirms parādījās fakti. Problēma ir sistēmiska, bet ne pie kā nav vainīga logina, padome, senāts u.t.t. .

Atbildēt

ne jau pie rektora jāiet, bet uz policiju

13.03.2024. 19:03

tupās ča bābas...gan jau bizness, izsita naudu vai atzīmes

Atbildēt

IM

13.03.2024. 18:53

Manuprāt ir visai jocīgi ka no mūzikas akadēmijas rektora prasa atbildību par kaut kādu seksuālo uzmākšanos. Ne jau uzmākšanās jautājumos rektors ir speciālists bet gan mūzikas mākslas jautājumos, vismaz es tā ceru. Tai pat laikā tiesībsarga biroja pārstāve, viss ko pagaidām ir pratusi paust, ir pārmetumi rektoram. Kaut gan gribētos varbūt jau dzirdēt konkrētu darbošanos plānu tieši no tiesībsargājošo iestāžu puses. Pagaidām nekas vairāk kā tikai nevainīgu mākslinieku strostēšana par slīcēju pašneglābšanos nav dzirdēts.

Atbildēt

Secinājums

13.03.2024. 18:47

Atliek tikai paskatīties, no kā tā padome sastāv. Tad viss kļūst skaidrs, vajag ielikt "sevējo" rektoru... Nožēlojami

Atbildēt

hmm

13.03.2024. 17:52

Vai tik fiksās meitenes nav izdomājušas kā pie ieskaitēm tikt? Nesanāca, nu tad uz pilnu klapi, lai pārējie pasniedzēji baidītos. Tas pastāsts ka no rīta pamodusies un vecs pasniedzējs blakus, vispār unikāls. Tad pašas salietojās un vecim arī kaut ko iebaroja, vai kā?

Atbildēt

vice

13.03.2024. 17:41

Gaidam "pierādījumus".

Pagaidām baumas!

Joprojām nav nekāda sakara ar rektora pienākumiem!

Pagaidām izskatās pēc mēģinājuma novirzīt uzmanību no reālām problēmam

(kārtējais "bija visu laiku" vai "jau gadiem ilgi", bet aktualizācija TAGAD, "TE, PĒKŠŅI!!"). Pie tam vesela kaudze ar "zinājām, bet klusējām"!!!

Īpaši aizdomīgi, ka kremļa aģentūra bļauj VIENOTI!!!

Atbildēt

"konteksts" saskaņots ar augstākstāvošu biedru grupu

13.03.2024. 17:37

Kādreiz to sauca un piekopa kā publisku linčošanu - tagad tā skaitās "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūra". Kurš idiots publisku nolinčošanu vai nospārdīšanu uzskata par "kultūru"?!!!

Atbildēt

Atis Priedītis

13.03.2024. 16:37

Okupācijas laikā nebija iespējams par līdzīgiem noziegumiem (arī zagšanu un korupciju) sodīt vai atlaist no darba ar VDK saistītos cilvēkus. Tiem, kuri uzdrošinājās par visu sākt atklāti stāstīt un pat rakstīt ziņojumus darba vietas vadībai, tika uzsūtīti VDK "sargsuņi". Un cilvēki, kuri uzdrošinājās, apklusa vai paši aizgāja no darba. Interesanti būs vērot, kas notiks pašlaik.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...