Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viņš

12.07.2018. 10:27

»

viņš

arī ir vainīgs,pie tam vēl sīkumaini zaglīgs,vadādams savu vēsturisko un zelta vērtē skapi .Taisni jāsmejas


Visi nevar, kā tavējais morālais kroplis, čekas un bandītu kājslauķis, Junkera zilais draudziņs, uzkraut uz sabiedrības pleciem savas alkatības un stulbuma sekas, vairāk kā miljonu lielo parādu.

Atbildēt

gramatika

11.07.2018. 17:09

Nez vai man vienam izlikās, ka tas bija domāts, kā humors un satīra, pluss vēl gramatiski tik vāji (ar nolūku?), kā speciāli paš-diskreditējoši?
Jebšu mums juridiskā izglītība ir TIK zemā līmenī ???

Atbildēt

Burito

11.07.2018. 16:10

Tam ministram tak nav pilns 100. Paskatieties uz viņa fotogrāfijām oficiālos pasākumos un iestādēs - palecienā, rokas krustā uz krūtīm ar to glumīgo smaidu un kā tik vēl ne... Mūsu likumības sargs, blēēē

Atbildēt

KPVL un JKP

11.07.2018. 14:53

»

jukums

Rudenī nevēlēsim par ZZS,SASkaņa,Na,vienotibā,vispār netiks ievēlēts neviens komunists,ne čekists,atkal pensionārus pešmauca kārtejo reizi,vairs nevar uztičēties šai komunistiskajai parlamentam.Vēlesim par KPVLV unJKP -progresīvie-būs parlaments bez sarkanās buržuazijas


ir nomaskējušies cionisti- komunisti kopš L ceļa laikiem ar Bordānu un cionista žīdmasona Meroni sponsorēto Kaimiņa Suņubūdu. Ir strupceļš. VARA zin, ka tai neuzticas.

Atbildēt

jukums

11.07.2018. 14:46

Rudenī nevēlēsim par ZZS,SASkaņa,Na,vienotibā,vispār netiks ievēlēts neviens komunists,ne čekists,atkal pensionārus pešmauca kārtejo reizi,vairs nevar uztičēties šai komunistiskajai parlamentam.Vēlesim par KPVLV unJKP -progresīvie-būs parlaments bez sarkanās buržuazijas.

Atbildēt

Menti ir stulbi

11.07.2018. 14:23

»

Māris

Saproti andreiko, tu esi viens no to aitu bara, ar kura prātu manipulē visi kam tas vajadzīgs. Tu esi gatavs norīt jebkuru "sensāciju" un pieņemt to kā pilnīgu patiesību. Jebkuru informāciju var pasniegt un sagrozīt kā tas vajadzīgs. Piemēram, jaunākā ziņa: "Vasaras periodā dzelzceļa tranzīta pārvadājumi...


Radnačs, izdzimtenis, ar idiotu Saeimas akceptu sačakarē likumdošanu, lai tā būtu procesuāla un bez rezultāta. Nav sfēras, kura būtu sakārtota. Lceļš un Tautas partija visu solīja sakārtot. Tagad viena tiesa ignorē judikatūru, jau līdzīgu lietu nolēmumus, pat ignorē AR spriedumus, ierosina paralēli citu tiesvedības procesu un panāk vēlamo korumpantiem un politiķiem noziedzniekuem. Ne velti VP Vējoni Dz un d svētkos pavadīja astoņi līdz zobiem bruņoti miessargi ar aizsegtām sejām. Šo valsti ir nozaguši komunistu- cionistu bandīti un to izmanto savās interesēs žīdmasonu noziedznieki no B' nai B' rith. Ar savu izlūkdienestu un slepkavnieku brigādēm.

Atbildēt

Māris

11.07.2018. 14:14

»

andreiko

DAŽI NEGODĪGIE...


Saproti andreiko, tu esi viens no to aitu bara, ar kura prātu manipulē visi kam tas vajadzīgs. Tu esi gatavs norīt jebkuru "sensāciju" un pieņemt to kā pilnīgu patiesību. Jebkuru informāciju var pasniegt un sagrozīt kā tas vajadzīgs. Piemēram, jaunākā ziņa: "Vasaras periodā dzelzceļa tranzīta pārvadājumi ir stabilā apjomā". Izlasot šādu ziņu, liekas viss super. A tas, ka īstenībā ir dramatisks kravu kritums salīdzinot ar iepriekšējo periodu, tas ir noklusēts.

Ja runājam par konrkēto rakstu, ka policija ir rosinājusi apsūdzēt 50 administratorus, tas arī ir tādu muļķu kāds esi tu, adreiko, kūdīšanai.

Patiesība ir tāda, ka uzņēmuma īpašnieki un fiktīvie kreditori, kuri ir iztukšojuši uzņēmumus un pret kuriem tiesā administratori ceļ prasības par izsaimniekoto naudas līdzekļu atgriešanu, skrien uz mententi, raksta zajavas kā īstais zaglis un bandīts ir administrators. Nezinu vai viņi papildus maksā mentiem lai ierosina kriminālprocesus vai arī menti ir tik stulbi, ka ierosina kriminālprocesus, bet fakts ir tāds, ka 90 % pret administratoriem ierosinātie kriminālprocesi pēc tam tiek izbeigti, jo tiem nav nekāda pamata. Administrators vienkārši pilda likumā noteiktos pienākumus. A to, ka kriminālprocess ir bijis nepamatots un izbeigts, neviena prese neraksta. Līdz ar ko raksta tikai sensacionālās ziņas - ka ir ierosināts kārtējais kriminālprocess pret administratoru.

Un tā ir vēl viena administratora darba specifika, kas prasa dzelzs nervus - rēķināties ar to, ka jebkurā brīdī ir var mēģināt izčakarēt jebkurš kuram nav slinkums.

Atbildēt

andreiko

11.07.2018. 13:40

DAŽI NEGODĪGIE????
Šajā vietā sāk smieklos rēkt pat kamieļi:

https://www.diena.lv/raksts/latvija/kriminalzinas/policija-pedejos-gados-rosinajusi-apsudzet-50-maksatnespejas-administratorus-14201000
Maksātnespējas reģistrā tiek uzrādīts, ka Latvijā ir 224 šīs varenās profesijas pāstāvji. Gandrīz pret ceturto daļu policija vēlējusies uzsākt kriminālprocesus. Zinot Latvijā valdošos tikumus, gandrīz droši var apgalvot, ka katrs otrais maksātneszpējas administrators ir žuļiks, blēdis un noziedznieks.

Atbildēt

Buhgalteerija

11.07.2018. 12:11

Da labi, reizi meenesi vinsh paaris ailiites otchotas aizpildiit nevar ! :-) :-) :-)

Atbildēt

Fu

11.07.2018. 11:59

»

teiciens

"Dods devējam atdodas


Veiksmi tev, Fau !

Atbildēt

Kā tur bija?

11.07.2018. 11:34

Jāizaudzina dēls, jāuzraksta grāmata un jānosit čūska. Dz. Rasnačs ir tā čūska jera ādā.

Atbildēt

Cionisma forma tolaik bija komunisms

11.07.2018. 11:31

»

Es un pa vienam...

Atgādinu Rasnačam: Kamēr 1990.gadā Komunistiskās Partijas vadošā loma nebija izslēgta no PSRSKonstitūcijas - Augstākā likuma, t.s. krievi netraucēja Latvijas PSKP biedriem - Latvijas PSR Tautas deputātiem, bet tiklīdz viņiem šīs pilnvaras tika atņemtas, sākās panikas kurināšana - krievi nāk!!! Un ko...


Ne visi komunisti par to bija informēti. Ierindas komunistu nodevība, verdzība, godprātība tika izmantota visas sabiedrības maldināšanau un paverdzināšanai. Rasnačs, redzams, bijis informēte no žīdmasona Egila Levita. jo ir Tieslietu ministrs - joprojām komunists- cionists kā citi pie varas esošie informētie komunisti. Cionisti viņus turpina izmantot.

Atbildēt

fau

11.07.2018. 11:16

Marodiera vaimanas ir sis raksts.Ja tani telpa kur salasas sie maitasputni ielaistu gazi novicok , tad veseliga sabiedribas dala varetu uzelpot un Latvija tautsaimnieciskais pagrimums jutami mazinatos.

Atbildēt

Es un pa vienam...

11.07.2018. 10:39

Atgādinu Rasnačam: Kamēr 1990.gadā Komunistiskās Partijas vadošā loma nebija izslēgta no PSRSKonstitūcijas - Augstākā likuma, t.s. krievi netraucēja Latvijas PSKP biedriem - Latvijas PSR Tautas deputātiem, bet tiklīdz viņiem šīs pilnvaras tika atņemtas, sākās panikas kurināšana - krievi nāk!!! Un ko Rasnačs? Piedāvāja sevi ASV un faktiski Latvijas Republika tika okupēta, kļuva par ASV koloniju. Kolonijai nedrīgst būt sava ražotne utt.Latvija kūva pataisīta par dzīvībai bīstamu vietu... Un Rasnač kā Kangars godam to pilda...

Atbildēt

visi nav vienādi

11.07.2018. 10:07

»

Maksātnespēja tūkstošos mērāms uzņēmumu skaits

, kuru kasēs ir apaļa nulle un kuros atgūt naudu nav iespējams. Maksātnespējas administrators saņem grašus par titānisku darbu. Te banku sektora nebūšanas ar fiktīviem kreditoriem par milzīgām summām banku sektorā aizēno problēmu. Tagad Rasnačs vaiga sviedros pūlas nomelnot visus maksātnespējas administratorus...


bet tāpēc nav jānomelno visi administratori,kas godīgi dara savu darbu. Diemžēl, politiķi un vairums žurnālisti "prot"atspoguļot lietas nekorekti, ietekmējot sabiedrisko domu. Cik zinu, gadu gadiem administratori un to asociācija ir sniegusi savus grozījumus likumā, taču komisijās nekas no tā netika ņemts vērā.
Šobrīd esošā Rasnača reforma neko neuzlabos nozarē kopumā, tas ir fakts. Tas,ka tiek ieviesta kaut kāda pastiprināta kontrole,Maksātnespējas administrācija pārdēvēta par Maksātnespējas kontroles dienestu, papildus pārskatu iesniegšanas pienākums administratoriem,un papildus eksaminācija jau tā ar spēcīgām zināšanām apveltītajiem administratoriem,tā ir reāli valsts naudas izmešana ( te vajadzētu papētīt ciparos, cik,tas viss izmaksā) un nedos iespēju kreditoriem atgūt vairāk savas naudas. Vai tiešām politiķi un sabiedrība to nesaprot?

Atbildēt

Maksātnespēja tūkstošos mērāms uzņēmumu skaits

11.07.2018. 09:07

»

andreika

Un vai tev tiešām šķiet,ka administrators dzīvo no tiem grašiem? Naudu pelna kā advokāts


, kuru kasēs ir apaļa nulle un kuros atgūt naudu nav iespējams. Maksātnespējas administrators saņem grašus par titānisku darbu. Te banku sektora nebūšanas ar fiktīviem kreditoriem par milzīgām summām banku sektorā aizēno problēmu. Tagad Rasnačs vaiga sviedros pūlas nomelnot visus maksātnespējas administratorus.

Raksts precīzi atspoguļo tiesiskos regulējumus šai sfērā. NA noziedznieki I. Mūrniece, R. Zīle, I. Parādnieks, R. Dzintars, Dz. Rasnačs sistēmu un situāciju piekļuvei tieši savu sponsoru NA finansēšanai ar savu ietekmi radīja sev pietuvinātajiem maksātnespējas administratoriem. Savulaik I. Parādnieks oficiāli deklarēja, ka aizdevis 500 000 LVL. Kaut tādu naudu nekad nav ne mantojis, ne nopelnījis. Tādā veidā parāda atdošana tika aistāta ar kukuļa saņemšanu no banku sfēras NA pietuvinātiem maksātnespējas administratratoriem, kuriem banku maksātnespējas lietas, piekļuvi tām, realizēja Dz. RSnačs pats ar paša izstrādāto un Saeimas ( I. Mūrniece) akceptēto likumdošanu.

Atbildēt

Ja nezini, nespried!

11.07.2018. 08:56

»

!

Draugs ir nobīdīts no siles, treknākie kumosi tiek tiem ,kas dalās ar tūdaliņu partiju, tas ir skaidrs pat ezim


Tikai pietuvinātie Rasnačam, Raivim Dzintaram, Parādniekam, I. Mūrniecei, R. Zīlem maksātnespējas administratori tika pie banku sektora maksātnespējas procesiem ar tieslietu ministra Rasnača tiesnešiem. Bunkusu izsauca liecināt uz KNAB un Bunkus sāka runāt. Viņu nogalināja, liecības iznīcināja, KNAB darbinieki ar Martinsonu korumpējas draudzīgi. Bunkus tika nogalināts, jo kļuva bagāts, neietkmējams un viņa rīcībā bija daudz kompromātu pret Rasnaču un tiesnešiem. Noziedznieks Rasnačs ir pelnījis automāta kārtu, jo sadarbojas kā bij. komunists ar cionistiem, kas nosaka tiesību un finanšu politiku Latvijā.

Atbildēt

andreika

11.07.2018. 05:42

»

andreiko

300 eiro...


Un vai tev tiešām šķiet,ka administrators dzīvo no tiem grašiem? Naudu pelna kā advokāts.

Atbildēt

hugo

11.07.2018. 04:50

Pirmkārt, autors izrāda klasisko administratora kampēja mentalitāti - ja nav mantas uzņēmumā, tad nav ko nozgagt, tad nav vērts. Neviens maksātnespējas admnistrators nekad nav domājis pat par uzņēmuma darbības atjaunošanu, turpināšanu, uzlabošanu! Otrkārt, kretinē tā ņaudēšana! Nepatīk, ej lasīt zemenes! Interesanti kā Sprūds 2 Bentley nopircis, kā Bunkus Range Rover un Aston Martin nopirka!? Manā ieskatā mn administrātoriem ir jāstrādā par algu tāpat kā to dara tiesneši, policisti, prokurori, skolotāji, medmāsas u.c.!

Atbildēt

!

11.07.2018. 03:07

Draugs ir nobīdīts no siles, treknākie kumosi tiek tiem ,kas dalās ar tūdaliņu partiju, tas ir skaidrs pat ezim!

Atbildēt

andreiko

11.07.2018. 01:28

300 eiro????????????????????????????
Citāts no LA (http://www.la.lv/uzspiez-netaisnigu-zemes-nomu/

Zemesgrāmatu dati cita starpā liecina, ka uz Ineses Baļķenas piederošās firmas vārda reģistrētais zemes gabals ieķīlāts par 140 000 
eiro – vairāk nekā trīs reizes lielāku summu, nekā to SIA “LansiMed” šā gada pavasarī iegādājusies izsolē. Kredītu viņai izsniedzis neviens cits kā zvērināts advokāts Erlends Baļķens…

Hei, šaubīgais apikāt Baļķen? Vai tiešām tu visus uzskati par pilnīgiem muļķiem? No sirds tev novēlu ... nu tālākos vārdus jau pats droši vien vari iedomāties.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

11.07.2018. 00:38

Cienījams Erlends Baļķens, man liekas,ka Jūsu satraukums attiecībā uz Jūsu personas datu apstrādes nelikumību ir kļūdaina, jo Jūs esiet valsts amatpersona, t.i publiska persona.

Eiropas Padomes Ģenerālās Asamblejas rezolūcijas 1165 (1998) 6.punktā ir norādīts, ka publiskām personām ir jāatzīst, ka īpašā pozīcija, ko tie ieņem sabiedrībā (lielākoties pēc savas izvēles) automātiski ir saistīta ar pastiprinātu spiedienu uz to tiesībām uz privāto dzīvi. Eiropas Padomes Ģenerālās Asamblejas rezolūcijas 1165 (1998) 7.punktā skaidrots, ka publiskas personas ir personas, kas ieņem amatus valsts institūcijās vai izmanto valsts resursus, un, vispārīgi runājot, visas tās personas, kas ir nozīmīgas sabiedrības dzīvē — gan politikā, gan ekonomikā, mākslā, sociālajā sterā, sportā vai kādā citā sfērā.

Balstoties uz minēto Latvijā jau no 2008.gada 26.septembra eksistē judikatūra. Minēta judikatūra ir izmantota arī 2012.gada 5.oktobrī lietā Nr.A42881209 AA43-1074-12/18 Administratīvā apgabaltiesa spriedumā, kur atzīst, ka – „[…] jebkurš cilvēks jeb fiziska persona principā ir privātpersona un līdz ar to pamattiesību subjekts. Vienlaikus atbilstoši likuma „Par policiju” 1.pantam un 22.panta pirmajai daļai policija ir valsts institūcija, savukārt policijas darbinieks ir valsts varas pārstāvis. Valsts dienestā esoša persona jautājumos, kas attiecas uz valsts dienesta pildīšanu, uzstājas nevis kā privātpersona, bet kā valsts dienesta sastāvdaļa. Šādos gadījumos cilvēks neīsteno savas pamattiesības, bet īsteno valsts varu. Valsts nav pamattiesību subjekts, līdz ar to cilvēks jautājumos, kuros tas uzstājas kā valsts varas subjekts, nevar atsaukties uz pamattiesībām (sk. arī Senāta 2008.gada 26.septembra lēmuma Nr.SKA- 525/2008 13.punktu).[…]”

Pie tam Jūsu privātās dzīves vienlaicīgā savietošana ar valsts pienākumu izpildījumu var atvest pie korupcijas.

Protams Jums ir pilna tiesība atbrīvoties no Valsts amata.

Atbildēt

administrators

10.07.2018. 23:13

Paldies vismaz vienam administratoram,kurš uzdrīkstas uzrakstīt patiesību. Vēl varētu turpināt un turpināt.
Vai reforma ir tikai kontrole un zināšanu pārbaude?
Varbūt arī ministriem vajadzētu ieviest ik pēc 2 gadiem zināšanu pārbaudi savā nozares jomā?

Ieskicēšu maksātnespējas jomas būtiskās 3 problēmas, par citām problēmām citreiz:
1) nav kur glabāt maksātnespējīgo fiz.,jur.procesu dokumentus ( glabāšanas termiņš-10 gadi). Arhīvā vietu nav, administratoriem naudas līdzekļu tam nav piešķirti. Tātad, glabājam savās pagultēs vai drīz vedīsim uz ministra skapi vai uz Maksātnespējas kontroles dienestu. Vai tiešām šo būtisko jautājumu nevar vienreiz atrisināt?
2)EMUS ( elektroniskā maksātnespējas uzraudzības sistēma) klibo. Daudz trūkumu,kuri tiek novērsti gausi vai netiek novērsti vispār. Jautājums : "Cik izmaksāja šī birokrātiskā EMUS,kas nevienam nav vajadzīga? Kreditoriem tā neinteresē vispār. Totāla naudas izmešana.
3) ar jaunajiem grozījumiem Maksātnespējas likumā ieviesa depozīta sadalīšanu 2 daļās - 1.daļa-50% pēc bankrota procedūras pabeigšanas, 2.daļa-50% pēc saistību dzēšanas plāna izpildes ( tātad pārsvarā pēc 1gada 6 mēn., 2 gadiem) un maksātnespējas procesa izbeigšanas.Vai samērīgi un godīgi? Nebūt nē. Godīgi būtu sadalījumu veikt sekojoši 80% - 1.daļa un 2.daļa -20%, lai nodrošinātos gadījumā,ja mainās administrators un jaunajam nav par velti jāpārņem dokumenti.

Atbildēt

Vai jūs strādātu par 300 EUR lielu atlīdzību?

10.07.2018. 22:28

Pāris dienas nedēļā pa dažām stundām ar lielāko prieku.

Atbildēt

hhhh

10.07.2018. 21:57

Kapēc neliek bildes ar maksātnespējas administrācijas vadītājiem . Agrāk nemanīju Ervīnu Ābeli . Tagadējo pat nezinu .Visu laiku Rasnaču . Kurā nozarē vēl tā . Ja par skolām tad ir arī direktora bilde , ja par spec iestādēm tad arī ir iestādes vadītājs ar vārdu . Bet tieslietās tikkai Rasnač pie visa vainīgs

Atbildēt

vēlētājs

10.07.2018. 21:13

"Kas saista „Ir” ar maksātnespējas karteļu ciltstēvu Latvijā" /pietiek.com 07.12.2017./
Spēcīga Vienotības smaka.

Atbildēt

rabarberu dzo

10.07.2018. 21:07

visiem butu jastrada bezmaksas. tas laikam no kremlja agentiem

Atbildēt

bez komentāriem

10.07.2018. 20:14

Lai nu kurš atkritums būtu smirdējis, bet ne jau no MNA parazītu miskastes...

Atbildēt

Es arī esmu gatavs ieguldīt šai lietā

10.07.2018. 19:21

savu intelektuālo īpašumu, sniedzit galīgu paziņojumu. Visa maksātnespējas administratoru darbība ir realizēta kā diversija pret maksātnespējas procesu kā tādu. Ja diversija, tad jābūt cietšajiem. Un tie ir tie, kuriem jāiziet maksātnespējas process. Jo mazāk būs tie, kas tos izies, mazāk būs jaunu uzņēmēju, ekonomika un tiesiskss vides attīstība stagnēs. Kāds no tā iegūs. Bet, kurš, to atstāju to ziņā, kas arī gatavi ieguldīt savu intelektuālo īpašumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....