Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anekdote

17.12.2020. 11:41

»

Skaudības Dievs

Ilze Viņķele ir īpatnēja personība. Vienmēr, kad I. Viņķeles kundze ieņem ministra amatu, notiek kaut kas slikts. Kad I. Viņķeles kundze ieņēma Labklājības ministres amatu no 2011. gada līdz 2014. gadam notika “Simtlatnieku programma”. Ilzei Viņķelei bija pietiekamas dienesta pilnvaras, lai izlabotu...


Padomju laika anekdote. Slaucēja Ķiņķele nolēmusi apmeklēt seksopatologu. Dakteris vaicā - par ko sūdzaties? Slaucēja - man šķiet, ka man ir seksuālais vājums. Dakteris - kā tas izpaužas? Atbild - nevienam vīrietim nespēju atteikt. Dakteris, brīdi uzmanīgi viņu vērojis, vaicā - vai tad ir tāds pieprasījums un kam nespējat atteikt? Ķiņķele - tur jau ir tā nelaime un tāpēc arī esmu ieradusies - ka nav kam atteikt.

Atbildēt

vērotājs

17.12.2020. 11:30

Esmu ievērojis, ka fb arvien biežāk parādās materiāli, kas labā noformējumā un izvērstiem tekstiem vērsti pret opozīciju, bet papētot viena šāda profila turētāja fb lapu, redzams cilvēks ar uzblīdušu alkoholiķa seju, alus pudelēm piekrauts galds un daži vārdi nesaprotama teksta, ko acīm redzot, pats mēģinājis rakstīt. Tatad, visus pārējos tekstus gatavojuši un šī cilvēka vārdā ievietojuši cilvēki no propagandas sfēras.

Atbildēt

Skaudības Dievs

15.12.2020. 06:47

Ilze Viņķele ir īpatnēja personība. Vienmēr, kad I. Viņķeles kundze ieņem ministra amatu, notiek kaut kas slikts. Kad I. Viņķeles kundze ieņēma Labklājības ministres amatu no 2011. gada līdz 2014. gadam notika “Simtlatnieku programma”. Ilzei Viņķelei bija pietiekamas dienesta pilnvaras, lai izlabotu “Simtlatnieku programmas” netaisnības, taču Ilzei Viņķelei bija nospļauties par simtlatniekiem un simtlatnieku ģimenēm. Kopš 2019. gada 23. janvāra Ilze Viņķele ir Veselības ministre. Tauta par viņu nebalsoja, bet viņu tāpat iecēla. Ilze Viņķele pievelk mūsu tautai nelaimes. Pašlaik mūsu valstī plosās SARS-CoV-2 (COVID-19) sērga. Taču I.Viņķeles kundzei tauta nerūp, tā vietā, lai rūpētos par savu tautu, viņa parāda tautai divus vidējos pirkstus palēcienā. Viņa nav pusaudze, viņa ir māte. Vai šāda sieviete drīkst audzināt bērnus? Pēc izglītības I. Viņķeles kundze ir sociālā darbiniece. Vai sociālā darbiniece, būdama augstā amatā, drīkst tā uzvesties? Kādus bērnus I.Viņķele spēj izaudzināt, ja tautai rāda vidējos pirkstus? Aizlūgsim Latvju Dievus, lai simtlatnieku apspiedēji saņem pelnīto sodu! Iedegsim pelēku sveci par godu Veļu Mātei. Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte tiesā mūsu valdību! Veļu Mātes sirpis ir ass. Augstākā labuma vārdā Veļu Māte nopļaus jebkuru alkatīgo dvēseli. Karmas rats ir iegriezts.
Ar Latvju Dievu spēku, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
(Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#SimtlatniekuProgramma #simtlatnieki #nabadzība #SimtlatniekuDēls #SkaudībasDievs #Skolnieciņš #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #karma

Atbildēt

Jelena

14.12.2020. 04:10

Viņiem ir Jums jāatvajnojas!!!

Atbildēt

HOPE

12.12.2020. 20:55

Everybody can earn upto $ 15k every month from home by working online. I have received $ 17294 last month by doing this easy and simple job online from home. Its an easy and simple job to do online and even a little child can do this job from home. Everybody can get this job now by just copy this site in browser and then follow the instruction to get starte_d _........ ??? www.earn75.com

Atbildēt

kā vienmēr

12.12.2020. 09:51

»

nu un?

vai tam kāda nozīme? tās ir sporta spēles uz rezultātu, ar ko lielīties


Ja troļļa meli tiek apgāzti, tad seko atbilde - vai tam kāda nozīme. Pirmstam gan trollim škita, ka ir liela nozīme jo šo tekstu bija saskricelējis desmitiem reižu pie dažādiem rakstiem dažādās vietās, reizēm pat pa vairākiem pie viena raksta.

Atbildēt

noklausīta saruna

12.12.2020. 08:46

No Baltkrievijas atbraucis cilvēks stāsta anekdoti - mūsu valsts vadītāji, ieradušies Baltkrievijā un lūguši pieņemšanu pie Lukašenko, lai tas padalās pieredzē - kā uzvarēt vēlēšanās un iegrožot opozīciju. Bet Lukašenko atteicis pieņēmšanu, motivējot ar to, ka pieņemot tikai NEATKARĪGU valstu vadītājus, bet šīs mēslu vaboles paši ir imigranti un pie tam ieradušies no Eirozonas filiāles un ASV kolonijas.

Atbildēt

pensis ar stāžu

12.12.2020. 08:28

»

frukc

Nu delfi jau ir pilnīgs pederastu portāls


Vēl histēriskāks siles turētāju rupors ir jauns.lv - tas pat šķiet pārspēj komunisma laiku ''padomju jaunatni'' melu izplatīšanas ziņā - slavinot zaglīgo melīgo kariņvienotības kliķi - jā, jā, kliķi, jo ne kariņš, ne vienotība netika ievēlēti likumīgajās vēlēšanās, šos ielikteņus iebīdīja bijušais prezis Vājonis, kas patiesībā arī izpildīja Vienotības glābēja-prezervatīva funkciju.

Atbildēt

proponēt

12.12.2020. 07:59

»

Mx

Covid-19 propaganda


propoganda. Muļķiem tā gēnos.

Atbildēt

nu un?

12.12.2020. 01:22

»

statistika

Uz miljonu iedzīvotāju


vai tam kāda nozīme? tās ir sporta spēles uz rezultātu, ar ko lielīties?

Atbildēt

Ekonomikas mērķtiecīga sagraušana

11.12.2020. 22:03

»

arī fakts

Kad taisīja maz testu, tad arī bija maz inficēto, smagā stāvoklī nonāk arī no bailēm, - vakcīnas izmēģinājumā 4 nomira no placebo grupas un tikai 2 no vakcinētajiem


Par budžeta naudu veic masveida testēšanu, iegūto statistiku izmanto, lai slēgtu tirdzniecību un citus biznesus. Ekonomikas slepkavas. Nekas cits.

Atbildēt

statistikas dati runa pasi par sevi !

11.12.2020. 18:36

»

Mx

Covid-19 propaganda


Krievija saslimtiba ar covid-19 diena rekinot uz 100000 cilvekiem ir 2x zemaka neka asv kolonija latvija ! https://jauns.lv/komentari/arzemes/418120-krievu-rezisors-atvadu-vardos-riga-mirusajam-kimam-kidukam-iedzel-latvijai?page 2

Atbildēt

Mx

11.12.2020. 17:31

Covid-19 propaganda.

Atbildēt

Oki

11.12.2020. 16:42

»

Kā gūt taustāmu faktu!

1) Piezvani 113...


Tev ar galvu nav labi ?

1. Viltus izsaukums ārkārtas dienestiem - minimums naudas sods;
2. WTF ? Tur drīzāk nogādās aptiekas ielā pēc tādiem interesantiem lūgumiem;
3.Nodaļu apmeklējums ir aizliegts . Tu ierosini pārkāpt likumu valstī ārkārtas situācijas laikā , kur veselības sistēmai ir pasludināts defolts ? Nopietni ???
5.6. - Bez komentāriem .

Ceru, ka tev neviens nepaklausīja .

Atbildēt

arī fakts

11.12.2020. 16:07

»

fakts

Jurčas un kremloīda Toča video ir precīzi novērtēts kā daļēji patiess, jo ierobežojumi netiek pieņemti balstoties uz kopējo inficēto skaitu, bet uz dienā vai nedēļā inficēto un slimnīcās nonākušo skaitu


Kad taisīja maz testu, tad arī bija maz inficēto, smagā stāvoklī nonāk arī no bailēm, - vakcīnas izmēģinājumā 4 nomira no placebo grupas un tikai 2 no vakcinētajiem! 😂

Atbildēt

Paldies Jurčai par rakstu un atklātību

11.12.2020. 11:27

Jurčas pretinieki, atklātības un patiesības pretinieki, galveno argumentu pret Jurču izviza viņas “atkrišanu” no 4. maija valsts finanšu korporācijas, mēģinot viņā radīt mazvērtības kompleksu, viņu identificējot ar Kremļļa troļļiem.

Turieties, Jurčas kundze!

Atbildēt

skatītājs

11.12.2020. 07:32

tas ka ir vairaak kaa 300 tk skatitaju nenozīmē ka tāds skaits cilvēku ir atbalstītāji.. šiem skaitļiem nav nekāda sakara..

Atbildēt

fakts

11.12.2020. 06:21

»

s

Piebildīšu, ka tā jūtūbe saite ir kliba, neatvērās. Taču atradu to Jurčas viedokli, vienkārši ierakstot youtube.com meklējamo vārdu Jurča...


Jurčas un kremloīda Toča video ir precīzi novērtēts kā daļēji patiess, jo ierobežojumi netiek pieņemti balstoties uz kopējo inficēto skaitu, bet uz dienā vai nedēļā inficēto un slimnīcās nonākušo skaitu.

P.S. Saitei nav ne vainas, tikai Lapsa cenzē vienlīdzības zīmes.

Atbildēt

Slimnīcas ir ir visa veida infekciju perēklis

11.12.2020. 06:09

»

Kā gūt taustāmu faktu!

1) Piezvani 113...


Tur pat vesels cilvēks nonākot, var saķert kādu kaiti, ja imunā sistēma novājināta ar stresu, smēķēšanu, alkoholu utt.

Jo cilvēka organisms ir ķīmiska un vienlaikus ļoti trausla laboratorija. Tā ka nevajag baidīt!

Kovidšovs rada papildus stresu uz pašiedvesmas pamata - placebo efekta pamata - “ak vai! Ja nu mani ir Covid-19? Tulīt būs beigas, mani un es citus jau aplipinu, vainas sajūta?” Šovs? Nē, bioloģisks ierocis ir Covid-19 kopā ar mākslīgi radītu testēšanas un informācijas teroru! Mērķis ir nogalināt un sakropļot, cik vien var vairāk cilvēku.

Kā pretoties? Saglabājot veselo saprātu, ko izdarīt ir visgrūtāk psiholoģiskā uzbrukumā sabiedrībai, pielietojot masu psiholoģiskos uzbrukuma ieročus, paralizējot sabiedrības apziņu.

Svarīgi ir strādāt pie savas psiholoģiskās un fiziskā ķermeņa iminitātes. Kara laikā cilvēki, kas nepadevās arī tā neslimoja. Viss atkarīgs no paša gara stāvokļa..

Atbildēt

frukc

11.12.2020. 03:17

»

!

Uz Delfiem nevajadzētu apvainoties, tas nav nopietns portāls, tur tikai muļķi dzīt


Nu delfi jau ir pilnīgs pederastu portāls

Atbildēt

s

11.12.2020. 00:27

»

s

Paldies


Piebildīšu, ka tā jūtūbe saite ir kliba, neatvērās. Taču atradu to Jurčas viedokli, vienkārši ierakstot youtube.com meklējamo vārdu Jurča.
Labi, ka vēl ir iespējams atrast informāciju arī ārpus feisbuka.
Ceru nekad nepienāks laiki, kad bez tizlā feisbuka lietošanas vairs nevarēs iegūt nozīmīgu informāciju.

Atbildēt

!

11.12.2020. 00:16

»

fakts

Rublis ir tas pats dolārs,tikai modificēts.FRS


bez valsts piederibas norades.to izdevas panakt 1991 gada ,kad asv 15 PSRS republikas nodibinaja ,,neatkarigas centralas bankas,, un sabuveja kakdonaldus mulkiem,kuriem apzinu un ricibspeju paralizeja ar holivudas muviz palidzibu.

Atbildēt

reptilis

10.12.2020. 23:17

»

s

Kur var iepazīties ar Jurčas to viedokli par Covid statistiku tie, kuri nelieto Facebook


https://www.youtube.com/watch?v 8wHQlRMBIt4&t 12s -jūtūbā

Atbildēt

R

10.12.2020. 22:14

»

viedoklis

Ja jau esam nonākuši tik tālu ka par runāšanu , lai arī būtu nepatiesa, vai kādam tā tikai šķistu nepatiesa, sāk jau cilvēkus apcietināt, tie ir jau pirmie stabilie soļi Lukašenko pārvaldības stilā. Visdrīzāk ka varam nonākt drīzumā pie totalitāra režīma. Man žēl tevis Latvija, cik zemu tu esi kritusi...


Kāpēc jāsalīdzina ar kādu??? Te ir Latvija! Te jau sen ir totalitārisms, te cilvēki tiek kontrolēti, te jau sen viedokli izteikt nevar, valsts iestādēs parastu cilvēku iekšā tālāk par durvīm nelaiž.... Nevajag salīdzināt, te ir visa savā pilnībā pašu asv pakalpiņu izveidota totalitāra sistēma, kura tālāk tiks arvien pilnveidota! Te pie varas ārzemē sapmācītie un no ārzemēm importētie kadri, vai tiešām neredzi?

Atbildēt

fakts

10.12.2020. 22:10

»

tas nenāk viens

Sievietēm ir tiesībasa, arī izpausties un jebkurā vecumā


Tikai nesauc sevi par vīrieti ja nespēj aizstāvēt sievieti.

Atbildēt

tas nenāk viens

10.12.2020. 22:06

Sievietēm ir tiesībasa, arī izpausties un jebkurā vecumā.

Atbildēt

fakts

10.12.2020. 22:03

»

centus nepieņem

tikai rubļus


Rublis ir tas pats dolārs,tikai modificēts.FRS.

Atbildēt

turi muti vaļā...

10.12.2020. 22:00

kur problēmas??? Ak, tevi nedzird...

Atbildēt

lauķis

10.12.2020. 21:57

»

Kā gūt taustāmu faktu!

1) Piezvani 113...


Tad tu zini vai tici?

Atbildēt

Kā gūt taustāmu faktu!

10.12.2020. 21:55

»

lauķis

TĀTAD JŪS AR SAVU RĪCĪBU (nelietojot aizsargmaskas u.t.t) APDRAUDIET CITU SABIEDRIBAS LOCEKĻU TIESĪBAS UZ DZĪVĪBU! Tātad, kurš no mums ir traktējams kā SLEPKAVA...


1) Piezvani 113;
2) Palūdz lai tevi nogādā Stradiņu un pēc tam RAKUS slimnīcā;
3)Apmeklē (bez jebkādiem aizsardzības līdzekļiem) tās nodaļas, kur "atpūšas tie "aktieri" no covidšova izrādes;
4)Sasveicinies ar katru "aktieri" pasniedzot tam savu roku;
5) Tie , kuri "neatņem" tavu sveicienu- kaut vai noskūpsti uz pierītes;
6)Apsolu gūsi "neaizmirstamu baudījumu" un kas galvenais gūsi "taustāmu faktu".

Atbildēt

virale

10.12.2020. 21:52

delfi ir privata bodīte.Iemaksā,un viss būs.Nekāda īdēšana nelīdzēs.Redz kā no jums nebaidās.

Atbildēt

ne tādi vien ir redzēti

10.12.2020. 21:49

Korupcijas novērotāja un attīstītāja tagad aizsargās demokrātiju?Kāda ir šis darbības civiltiesiska adrošināšana?Kā parasti,tikai politiskā atbildība?Uzškaudīs bez maskas!Točs afektā vicinās as dūrīti?

Atbildēt

Z

10.12.2020. 21:46

»

ss

To ka pneimonijas slimnieki , kuri pieslēgti pie ventilēšanas aparātiem gandrīz visi nomirst , pateica arī Ārstu biedrības viceprezidents Fūrmanis (LA.LV 26.11.2020. raidījums Uz līnijas...


Gan jau, ka ir otrādi, Remdisivir esot ietekmīgs līdzeklis, taču Latvijā tik 80 flakoniņi. Runā, ka tāpēc arī mirstot, ka šo zāļu nav un tāpēc tās iesaka nelietot, lai neceltu traci, ka to nav !

Atbildēt

s

10.12.2020. 21:45

Kur var iepazīties ar Jurčas to viedokli par Covid statistiku tie, kuri nelieto Facebook?

Atbildēt

Here what MI6 has to say about the so-called Covid-19 crisis:

10.12.2020. 21:38

“We see the creation of the public health emergency and the proposed responses or remedies as Ordo ab Chao in Stealth State Capture at a global level. This is the pure military mind thinking and difficult for civilians to grasp because of the sheer scale and complexity of the theatre.

...Šī ir tīra militārā prāta domāšana, un civiliedzīvotājiem to grūti uztvert teātra milzīgā mēroga un sarežģītības dēļ.

Atbildēt

lauķis

10.12.2020. 21:37

»

Veltījums autorei

Pirms runāt par LR Satversmes "bradāšanu kājām" iesaku jums ar to kaut mazliet iepazīties un īpaši akcentēju ! pamattiesībās izklāstīto! Izlasiet 93.pantu , kurš garantē cilvēkam dzīvību. Un lai jūs neiebilstu par savām tiesībām tad tās var tikt ierobežotas ar LR Satversmes 116. PANTU, KURŠ NOTEIC KA...


TĀTAD JŪS AR SAVU RĪCĪBU (nelietojot aizsargmaskas u.t.t) APDRAUDIET CITU SABIEDRIBAS LOCEKĻU TIESĪBAS UZ DZĪVĪBU! Tātad, kurš no mums ir traktējams kā SLEPKAVA?!...

Zināt vai ticēt?Pagaidām tā saucamā ortodoksālā zinātne ir tā pati reliģija.
Varbūt sāksim operēt ar taustāmiem faktiem,nevis ar Ugas,perevozšķkova vai viņķeles izdomājumiem.
Pirmais jautājums,vai ir tests kas identificē covid 19?

Atbildēt

Par sestdienas sapulci!

10.12.2020. 20:56

»

Viss pa vecam gobzemē!

Izskatās ka šie sestdienas organizatori taisās izveidot


Jā, partijas ir dibinātas ar dažādiem saukļiem ; piemēram -tiesiskuma nesēji; nacionālo vērtību aizstāvji; "zaļo lauksaimnieku" aizstāvji; cittautiešu aizstāvji; pediņu aizstāvji u.t.t. Šoreiz gan tiks iets krietni tālāk pat spēlējot uz paša galvenā kas cilvēkam ir dots- veselības rēķina ,jo šie "vadoņi" domā dibināt savu "partiju" uz cilvēku veselības rēķina. Cik gan šodienas politika ir kļuvusi bezkaunīga, jeb precīzāk sakot noziedzīga!

Atbildēt

anti soross

10.12.2020. 20:47

»

Viss pa vecam gobzemē!

Izskatās ka šie sestdienas organizatori taisās izveidot


vienalga kadi saukli,galvenais ir vienota nostaja pret prettautisko arzemnieku karinlevit rezimu Latvija !

Atbildēt

Viss pa vecam gobzemē!

10.12.2020. 20:35

Izskatās ka šie sestdienas organizatori taisās izveidot
vēl vienu partiju : KPV LV Nr.2. Saukļi tieši tādi pasi kā tolaik!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

10.12.2020. 20:14

»

Prieks

Prieks šobrīd ka Latvijā bez nodevējiem un kolaboracionistiem (tie kas kalpo un sadarbojas ar valsts kolonizatoriem) ir arī vēl drosmīgi cilvēki, kas ir spējīgi runāt patiesību! Šobrīd šī situācija izskatās ļoti nopietna, jo pretējs un citāds viedoklis tiek slāpēts un apakarots tieši ar tādām pašām ...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat lop!ski tŗula iznīcināšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk", graujošāk un taml. pamatīgāk."

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (...) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais "mundieris", bet arī visas valsts reputācija." ... ( apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, aktuālā publikācija "Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?" )
-------

"M.U.Ļ.Ķ.U Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos (paš)C.E.N.Z.Ū.R.A izkastŗē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “balts i' mells”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks ŗukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

Ja Saimnieks kviec, ka "Krievi nāk!!!"
Un gvelž, ka "MZ "valstij" VĀKS,
Bez rietum-OKUPANTIEM 'briest'!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls "sviests")!

Ja Sainieks ķērc: "Wooow - "hibrīdkarš",
JAU grauj šo "valsti", gadiem garš!!!"
Kā maitas putns, ap ...('jūdzies'),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - "bauri" smies)!

Ja Saimnieks grib, lai "gAnderiem",
No "skapja" šķēŗmi smiŗdošiem,
Tiek "cieņa" ZOMBĒTA un "gods",
Tad – tā vi’š i’ (kaut - pelnīts sods)!

Ja Saimnieks "pandēmiski" spiedz:
"Qiii - "kroņa" vīruss 'fišku žmiedz' ~
Laiks 'šoping-kreizī' griķus pirkt!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - 'pavelk ņirgt')!

Ja Saimnieks "prezentē", ka šis,
Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne tŗekni stŗebjošs SILES lops,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - “profīts” skops)!

Ja Saimnieks uzdod samelot,
Un “masmē.dekļos” publiskot,
Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - BLEFS ir tas)!

Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
Iekš ANGAŽĒTA “mē.dekļa” ~
‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
“Yesss - tā vi’š i’!...” (kaut - šķērmi smird)...”
...
Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
Tad – M.U.Ļ.Ķ.U Zemē tā ‘vi’š i’!

Bet - tie, kas “nelien” (...) Saimniekiem,
Tiek “C.E.N.Z.Ē.T.I” no “mē.dekļiem”:
“Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
Lai lasās... (dillēs), TĀ vi’š i’!...”

-----------

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, bezceŗīgi aprobežotu "lojāl.pat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", "proāmu.rikāniski orientētu gejrope.dālisku deRmolibe.rsatu" rasistiski militār.histēriskās propagandas skarbi traumētu "lielgabalgaļas" kautķermeņu, klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gaudenu "kluso mīīzēju" u.c. taml. necilu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...