Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Un

12.10.2022. 19:55

Hermanis pieder pie ceturtās daļas? Citur neredzu...

Atbildēt

paaudžu deģenerācija ir acīm redzama

11.10.2022. 16:23

Pēc brīvības atgūšanas valstī jau otrās, trešās paaudzes ir deģenerējušās Latvijas Ceļa,Vonotības un citu zaglīgo "liberālistu" un tagad - visādu "progresīvo" un "attīstīto" mērķtiecīgas propagandas un pieņemto likumu dēļ, kā arī izglītības eksperimentu dēļ. Sākums bija ar Piebalga eksperimentiem par izvēles priekšmetiem, par ticības mācības ieviešanu un patriotiskās audzināšanas aizvietošanu ar to (liekulīgā liekulīgās reliģijas uzspiešana tikai veicināja atgrūšanu no vispārējo morāles normu ieaudzināšanas). Indivīds un tā tiesības tika atklāti prioritizētas, kamēr cilvēka atbildību sabiedrībā, kurā neapšaubāmi, šie "progresīvie" dzīvo un kuras labumus izmanto( citādi būtu jau nsprāguši) - to iznīdē kā nevajadzīgu. Morāle un progresīvie, morāle un lielie liberālistu zagļi, kas droši un nesodīti izlaupījuši Latviju - tās ir nesavietojamas lietas, tomēr ir kļuvušas par normu, bet izglītības sistēma pati ir pārāk degradēta, lai rādītu citu, uz valsts un sabiedrības vērtībām balstītu ceļu. Ko var iemācīt jaunie skolotāji, ja paši ir degradanti? Kas strādā masu mēdijos? TV un radio, visādi portāli parāda, ka mums tagad uzmetušies par mācītājiem analfabēti un plānā galdiņa urbēji, kas apvienojušies mafijā un izlaupa valsti. Visādi tā saucamie pašmāju mākslinieki, kas faktiski ir pastulbi zaglēni, visādi "influenceri", sabiedrības dāmas, pasaules apceļotāji utt. sagrābuši visus fondus, no kuriem finansē šos pašus idiotus, kuri pat nemāk rakstīt bez daudzām kļūdām. Kauns skatīties, klausīties un lasīt visa veida informāciju, kas ir nekvalitatīva , diletantiska, analfabētiska. Visādi hipsteri sagrābuši brīvās ražošanas un būvniecības platības un veido tur savu marihuānas un smagāku narkotiku lietotāju bandas un vēl par to saņem pašvaldības un valsts atbalstu. Valdošajaiem, tam pašam Piebalgam, bērni mācās ārzemēs un būs kungi šai Latvijas vergu pamatmasai un darīt tur vairs neko nevar, jo diletanti un mazizglītotie tiesību pieprasītāji ir pārņēmuši jau visas ministrijas un iestādes, tur sāk jau strādāt viņu bērni - vēl stulbāki un ar savu ego pārņemti un to draugi, līdz ar to tiem, kas grib dzīvot humānākā vidē, ir jābrauc prom, lai vismaz neredzētu pašmāju un pašu tautas strtauju iznīcību. Nākotne Latvijā ir stulbeņu un neliešu varā, diemžēl...

Atbildēt

vice

11.10.2022. 15:48

Kad divus parazītus A/Par un Saskaņu sakrusto sanāk Progresīvie!!!

Atbildēt

Ohots

10.10.2022. 19:34

Ar lielu interesi nācu palasīt, kādu reakciju konkrētais viedoklis izsauks komentāros. Ja gribētu justies gudrs un nomurmināt, ka tā jau es domāju, tad laikam varētu priecāties. Bet palika skumji. Ja domāšanas procesu atspoguļo rakstības kultūra, skaidri saprotams, kādēļ šeit šāda reakcija. Viedoklis nav par okupantiem, tiesu varu, rietumiem, austrumiem, svētotēvu vai fašistiem. Rakstīts ir par jums pašiem, kā katra indivīda uzvedība neizbēgami ietekmē visu apkārtējo sabiedrību un paaudzes, kas vēl nav pat dzimušas. Šeit, diemžēl, pierādās veca patiesība - ja vajag paskaidrot, tad nevajag paskaidrot. Lai jums jauks vakars.

Atbildēt

radījumi, kuri atbalsta sovciķu komunistu idejas

10.10.2022. 15:34

ir DOMĀT NESPĒJĪGI, redz tikai šodienu, savu vēderu un nav paliecināmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kā krievi!!!!!glupais vienmēr domā, ka viņam taisnība, gudrais šaubās!!!!!jo, ja mainīt domas, tad jāmetas konkurencē un tam tie neder, akadēmiķi kadirovi...kaut gan kadirovs puķinu slauc kā govi...,mūsēji i' to nespēj...zog no mums un dod sarkanzilzaļoranžajiem.PASAULI MAINA TIKAI PERSONĪBAS...MUMS LAIKAM NAV...TIKAI ZUBRILAS

Atbildēt

ha ha ha

10.10.2022. 13:45

»

to Tu

Labāk saki varai, lai veic repatriāciju. Netā tukšdiršana vairs nav modē


Drīzāk no amerikas sagaidīsim džavelīnus, nekā no mankurtu varas okupantu repatriāciju.

Atbildēt

REX>vice

10.10.2022. 13:43

»

vice

Autoram viss balstīts uz sajūtām...


un tas tā notiek tikai tapēc ka latviešu vairums ir neta tukšpirži ne darītāji..

Atbildēt

aa

10.10.2022. 12:02

»

vice

Autoram viss balstīts uz sajūtām...


svēta taisnība, vēl pievieno dažas iestādes par drošību atbildīgas

Atbildēt

liesmojošs sveiciens

10.10.2022. 11:53

»

privet

tovarišču-romanistu


savu dzimto(?) valodu necilvēcīgi kropļojošiem analfabētiem.

Atbildēt

Gustavs

10.10.2022. 10:47

Ļoti labs, patiess raksta. Tas ir tas ko teica F.Engelss: Katrai tautai tāda valdība kādu tā pati pelnījusi...Citiem vārdiem: Vēlētāji var ievēlēt tikai tādu varu, kādi ir paši.

Atbildēt

privet

10.10.2022. 10:46

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


tovarišču-romanistu

Atbildēt

Tie nav cilvēki

10.10.2022. 10:41

»

Okupācijas sekas un Kremļa ietekme

Citu vārdu Latvijā nav un nevar būt - Latvijā par daudz palicis okupantu...


Kamēr 700 000 okupanti atrodas okupētajā Latvijā, viņi ir okupanti nevis cilvēki ar cilvēka tiesībām. Čemodan vokzal rosija un tur tad lai pretendē uz cilvēktiesībām.

Atbildēt

dīvaini

10.10.2022. 09:09

kas liedz raksta autoram parakstīties ar īsto vārdu - bailes, lepnums, savtīgums vai kas cits?

Atbildēt

vice

10.10.2022. 08:35

Autoram viss balstīts uz sajūtām!

Diemžēl reālā "situācija" ir sliktāka, jo visas zagšanas ir IESPĒJAMAS tikai un vienīgi ar TIEŠU Latvijas tiesu varas atbalstu un līdzdarbošanos!

Pretējā gadījumā krāpnieki, zagļi, klerki ar neierobežotu patvaļīgas rīcības mandātu būtu sodīti un VISA sazagtā nauda konfiscēta (personāži notiesāti), kas padarītu bezjēdzīgu turpmāko zagšanu!!!

Atbildēt

Izsmiekls

10.10.2022. 07:05

Atkal jaunmarksistu demagoģija: "Jūs visi dzīvojat nepareizi, viss ir slikti, dodiet mums varu, mēs tie pareizie, mēs jums iemācīsm kā dzīvot...." Grib apmuļķot visus ar savām primitīvajām manipulācijām. Šodienas kārtību salīdzina ar mežonīgo rietumu pilsētiņām. Pie tam nav pat paskatījušies pēdējo gadu noziedzības statistiku, kas ir strauji lejupejoša līkne. Āksti.

Atbildēt

Karote

10.10.2022. 00:03

Šis : " sabiedrībā būs pēc iespējas mazāk esošo deģenerātu, tad tas samazinās to bērnu skaitu, kuri, skatoties uz deģenerātiem, paši par tādiem kļūst." manuprāt, ir spožs ,nepārprotams fašisms. Tipa, šis anonīmais tukšmuldis, jādomā, tupēs augstā krēslā un spriedīs tiesu, kurš ir deģenerāts, kurš pareizais,kurai sievietei laist pasaulē bērnu, kurai ne, . .tā tas domāts, ja? :D

Atbildēt

nekas, nekas

09.10.2022. 23:16

»

Okupācijas sekas un Kremļa ietekme

Citu vārdu Latvijā nav un nevar būt - Latvijā par daudz palicis okupantu...


Jaunā paaudze veidojas par internacionāļiem. Viņi sarunāsies angļu valodā, vienalga, latvietis vai krievs. Atmācīsies pareizi izrunāt r burtu.

Atbildēt

Okupācijas sekas un Kremļa ietekme

09.10.2022. 22:42

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Okupācijas sekas


Citu vārdu Latvijā nav un nevar būt - Latvijā par daudz palicis okupantu.
Bet kā kāds to rakstīja, tad to vajadzēja sākt novērst jau 90.- tajos gados, kad krievi bija gatavi uz to, uz samierināšanos, ka okupācija beigusies, jāpārkārtojas uz dzīvi Rietumnieciskā Latvijā. bet indi šajā "darbā" ielēja čekistu stukači, kas tika iefiltrēti visos nacionālajos veidojumos: pilsoņu kongresā, tēvzemiešos, helsinkiešos lennkiešos, vislatviešos un protams - krievos, kuri ap 90 % kļuva kā okuopantu atbalstītāji, kad latviešu nacionāļi sāka viņus psiholoģiski traumēt ar saukļiem: okupoanti, čemodan, vokzal russija.Cilvēki atbrauca uz labāku dzīvi - uz Latviju un nacionāļi viņu pazemoja par okupantiem. Atlika vienīgi rīkoties pretēji tam, kā okupanti. Visus nacioņāļus, naida kurinātājus vajadzēja salikt lopu vagonos un uz Sibīriju, vagonu priekša piekabināt bezpilota lokomotīvi.

Atbildēt

tā viš i

09.10.2022. 22:39

Hermanis ir "derdzīgs un greizs vieplis", kam pilnai laimei pietiek ar aknu liverdesu!

Atbildēt

Vēlēšanu rezultātus vilto

09.10.2022. 21:54

Bravo! Par drosmi un uzdrīkstēšanos nolikt šīs sabiedrības viepļa priekšā spoguli un parādīt, ka nekā cita, kā vien derdzīgs un greizs ģīmis tur redzams nav un tuvākajā laikā nebūs.

Atbildēt

tā viš i

09.10.2022. 21:19

"veicina viņu tālāku degradāciju - didrihsones, samantas tīnas, kesenfeldi, ostrovski, domburi, kašeri, kambalas, dīleri, lietu kārtotāji, prostitūtas, kalpi un klauni"

Atbildēt

Haralds Kalns

09.10.2022. 20:13

"Šīs kategorijas cilvēkiem ir ļoti skumji vērot valstī notiekošo..." Papildu teiktajam, vien jāmin, kāda ir VARAS attieksme pret šo cilvēku brīvības, cilvēktiesību, taisnības alkām un centieniem, kādos vārdos saukāti, kādām piedēvētām īpašībām apveltīti!!!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

09.10.2022. 20:01

»

Ko var pļurkstēt :D

Nu gan šķidrais iznācis"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet gan tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

-----------

Mediju ziņa (2014.): “Mūsdienās valsts drošības pats lielākais drauds ir mentālais terorisms – cilvēku masveida zombēšana, jo drošība visvairāk ir atkarīga no sabiedriskās apziņas, cilvēciskā kapitāla apziņas. Ja cilvēciskā kapitāla apziņa ir izkropļota, nestabila, pakļāvīga, nepatstāvīga un balstās uz deģeneratīviem stereotipiem, tad par drošu drošību ir naivi sapņot. Mentālā terorisma taktikas un stratēģijas nolūks ir iemiesot cilvēkos destruktīvus tēlus – egoisma, sociāldarvinisma, cinisma, vardarbības, cietsirdības, alkatības, etniskā naida, reliģiskā naida, patērēšanas, dzīves baudīšanas tēlus. Mentālā terorisma organizators ir ASV, kura pakļautībā ir planētas masu komunikācijas līdzekļi, kā arī speciālo dienestu darbināts moderns zombēšanas tehnoloģiskais komplekss. Tas strādā, izmantojot zinātnes visjaunākos sasniegumus. Saprotams, strādā arī Latvijā.” … (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija “Drošība mentālā terorisma laikmetā.” )
-------
Mediju ziņa (2014.): “Diemžēl, šīs pašreizējās “vērtību un tiesiskuma valsts” valdošās kliķes visbezjēdzīgākajās aprindās (proti, naciķu aprindās) ir uzvārījusies jauna šarlatāniskā un pseidozinātniskā putra. Parlamenta un valdības naciķu caurspīdīgajos pauros ir uzšķiebis šķiebenis ar nosaukumu „Dzīvesziņa”. Tā ir nosaukts perspektīvā paredzēts jauns mācību kvazipriekšmets Latvijas vispārējā izglītībā. Jaunā mācību kvazipriekšmeta „Dzīvesziņa” mērķis esot iedomāta “latviskuma” (t.i. kategoŗiski un pat histēŗiski ortodoksāla nacionālisma jeb tipiska lum.pennacisma) uzpotēšana (jeb "mentālā korekcija" vai "mentalitātes optimizācija") katrā skolēnā. „Dzīvesziņa” katram skolēnam iemācīs “latvisku (nacionālpatŗiotisko, nacistisko) dzīvesziņu” (?!). Turklāt – pat netiek slēpts sapnis par LR izglītības augstāko vērtību oficiāli pasludināt šo kvazi “latviskumu”. Tātad – šajā valstī izglītības vērtības vairs nebūs ne zināšanas un prasmes, ne brīvība un atbildība, ne apgaismība un patŗiotisms, ne demokrātija un humānisms. Būs tikai viena vērtība – “latviskums atbilstoši latviskai dzīvesziņai”.” … (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija “Etīdes par kultūras monarhiju. Likumsakarību gudrība.”)
—–

ZOMBĒJUMS (lojālpat.REJ.otiskais) uz “mentalitāti”?…
( aktuālais prātuļojums -- iz “O.M.© aŗChīva”, ‘ANNO’ ~ 2012. )

“Mentalitāte” šajā “valstī”,
Noder tad, kad SILES balsti,
Citās “virsvērtībās” viļas
(‘Iebraukuši auzās, dziļās’):
“MU.ĻĶU Zemes “pūļa masas”,
Periodiski ZOMBĒT ‘prasās’ ~
Lai ŠIE dzīvo “latv(ĀN)iski”,
“Lojāli” un “pilsoniski”:

Pazemība – “zelta tikums”,
Pacietība – “jumta likums”,
Pakļāvība – “pamatstāja”,
Pieticība – “sargātāja”,
Padevība – “universāla”,
“Personība” – knapi bāla,
Klusēšana – “dziļa doma”,
Kautrīgums – “bez teksta loma”,
Lēnprātība – “vieda forma”,
Pieklājība – “dzīves norma”.
Taktiskums – “priekš jūtām korķis”,
Respekts – “tuvu grīdai slorķis”,
Iztapība – “gēnu kodā”,
Pielīšana – “cieņā & godā”,
Glaimošana – “saldu mēli”,
Verdziskums – “par desas šķēli”,
Sulainiskums – “garantēti”,
Melošana – vienmēr & “svēti”,
Lišķēšana – “raisa prieku”,
Fanojums – “par štrunta nieku”,
Rakstītprasme – traucējoša,
Lasītprasme – “traumējoša”,
Skauģošana – asinskāra,
Nodevība – “prioritāra”,
“Stučīšana” – obligāti,
“Upurēt” – kaut Tēvu & Māti,
“Noēst” līdzcilvēkus – “topā”,
“Linčot” – barā & tŗuli lopā,
“Tolerance” – klusēt “mīžot”,
“Plurālisms” – klausīt “vīžot”,
“Viedoklis” – kā “kvōrums lēma”
“Korektums” – kā “pamatshēma “,
“Latv(ĀN)iskums” – SILES “godā”,
“Dzīves(d)ziņa” – plunkšķis podā…

PATIESĪBA – “nekotējas”!
GODPRĀTĪBA – “nerentējas”!
SIRDSAPZIŅA -“raisa bažas”!
DOMĀŠANA – “fiškai važas”!
PAŠAPZIŅA – “neder, CIETI”!
PATSTĀVĪBA – “ķers pa bieti”!
PĀRLIECĪBA – “nenāk krastā”!
CILVĒCĪBA – “blefs” un BASTA!!!…”

M.U.Ļ.Ķ.U zemes “viedie prāti”,
ZOMBĒ (SAVU) “mentalitāti” ~
Lai ar to “bez naža kautu”,
Dievzemītes “glupo” Tautu?…

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

globāli ņemot

09.10.2022. 20:00

vainīga ir konstantā informācija, kas cirkulē, mēs to tikai uztveram un bez analīzes un tranformācijas raidām tālāk..... tālāk ir tas daudziem neizprotamais teiciens, ka jāsāk ir ar sevi, jebšu uzraksts uz Delfu tempļa portāla - Iepazīsti sevi..

Atbildēt

Ko var pļurkstēt :D

09.10.2022. 19:51

Nu gan šķidrais iznācis :)
Īpaši, ja salīdzina ar Alvja konkrētajiem izteikumiem.
Hermanis rulez!

Atbildēt

akna

09.10.2022. 18:52

Autoram ir iznākusi vīrusu kotlete-asorti.
A.Hermanis rakstīja par vienu konkrēti,t.i. jauno vīrusu,no stratēģiskiem ,,partneriem" ievazāto,kuru pie mums izplata garīgas nelietības infecēta grupa.Ikvienam ir roka jāpieliek!

Atbildēt

Derdz

09.10.2022. 18:40

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Okupācijas sekas


Kuras okupācijas un kurā laikā vai no kura laika, kopš Dievs radīja zemi un cilvēkus, un ļauj iet pašplūsmā, jo kādas šodien ir tautas un valstis senāk tādas nav bijušas

Atbildēt

Oki

09.10.2022. 18:39

Es tā arī neiebraucu - kur prikols vai atbilde ? Tipa beidziet dzert un mainiet orientāciju ? Nopietni?

Atbildēt

Derdz

09.10.2022. 18:38

Nja, augšā meklē tauta dimantus pakala

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

09.10.2022. 17:51

Okupācijas sekas?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...