Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vārds

14.12.2020. 17:28

Vai tad kas liedz izveidot alternatīvu platformu? Nu saņematies.

Atbildēt

Taisnā

13.12.2020. 01:47

Paliek jautri, redzot, cik ātri "citādi domājošās minoritātes" pārņem varu Latvijā, ieviešot absolūtu cenzūru un totalitārismu. Skaidrs, ka MB vadītājiem dots skaidrs mājiens, ka šo tematu skart nedrīkst, citādi visi viņu NVO sorosveidīgie finansējuma avoti tiks aizvērti.
Par narkotiku legalizāciju drīkst balsot, bet par klasiskas ģimenes vērtībām nedrīkst!
Hmm, šim varētu būt neparedzamas sekas- varbūt nonāks līdz referenduma parakstu vākšanai, te gan varētu 150 000 savākt. Un tas nozīmē, ka mūžīgi slinkie un pašapmierinātie latvieši beidzot reģistrēs un uzturēs aktīvus profilus latvija.lv sistēmā, aktīvi piedaloties arī nākošajos referendumos. Un tad būs interesanti valdošajai partokrātiskajai diktatūrai, kad apspiestie pilsoņi mēģinās likumīgi apstrīdēt viņu varas leģitimitāti ar Šveices kantonu referendumu izsludināšanas biežumu :)

Atbildēt

ManaBalss -mēs esam durdom?

12.12.2020. 12:19

»

Derdz

JŪS ESAT PAR PEDERASTIJU JEB ĢIMENES UN TRADIOCINĀLĀM VĒRTĪBĀM, VESELĪGI UN NORMĀLI BĒRNI, SIEVIETE UN VĪRIETIS. JŪS MANABALSS KOMANDA VISPĀR APZINĀTIES UN PAPĒTIET, KA BALTĀS RASES TAUTAS, AMERIKĀŅI, KRIEVI, LATVIEŠI, EURIPIEŠI, ANGĻI, UKRAIŅI, SKANDINĀVI, U.C. ESAM UZ ZEMES TIKAI AP7% 9%, UN ARVIEN...


ManaBalss ir nepareiza un nederīga organizācija, diktē, kādai jābūt Satversmei un kādai ir jābūt tautas varai, proti, ka tautai nav un nevar būt teikšanas par savu valsti?!

ManaBalss - nodevēji, degradējusies.

Atbildēt

Es

12.12.2020. 10:06

»

jaajaa

..."Praktiski tas nozīmē, ka valstij ir pienākums aizsargāt arī viendzimuma partneru ģimenes, tāpēc ir paredzami grozījumi virknē likumu."...nepareizi...nekādi grozījumi nekur nav vajadzīgi...ST lēmums tikai fiksē jaundzimuša LR pilsoņa tiesības saņemt šo pabalstu...nav tur pretrunas ar Satversmes 110...


Neitrāla platforma neko principā nevar paredzēt attiecībā uz likumiem un izmaiņām tajos, izņemot, ja tā pati ir iesaistījusies homoseksuālismu atbalstošas politikas veidošanā, tad tam gan ir ticamība.

Atbildēt

Es

12.12.2020. 10:04

"Tomēr ManaBalss mērķis nav radīt kontraversi, bet gan pretēji - dot balsi ikvienai leģitīmai un sabiedriski plaši nozīmīgai idejai, lai noskaidrotu pilsoņu atbalstu tai un šo ideju paredzami paceltu politiskās dienaskārtības līmenī."

----

Un tieši tāpēc jūsu portālā "eksperti" ir uzskatījuši par iespējamu publicēt vairākas iniciatīvas narkotiku - marihuānas legalizācijas vai dekriminalizācijas atbalstam?

Vieni vienīgi meli jums te sarakstīti. Platforma ir kā papīrs, nevis kā tiesnesis. Jūs esat pieķerti melos arī iepriekš.

Atbildēt

vai atceraties gadījumus ar "gay cake"?

12.12.2020. 02:45

tad kad Īrijā un asv tikumīgi cilvēki nevēlējās cept kūku viendzimumniekiem, tad šie liberasti sacēla tādu traci, ka skanēja visos zemes stūros. Tagad, kad absolūts mazākums (tik cik melns aiz naga) - manabalss.lv - atsaka pakalpojumu indivīdam, kurš pašsaprotami pārstāv absolūta vairākuma gribu, tad ir klusums!! Hei , Nacionālā Apvienība (!), kāpēc izliekaties par beigtiem??? Šis nav tas gadījums, kad ir jāklusē, lai tik saglābtu koalīciju. Kur ir politiķu paziņojumi par "mabalss.lv" nelietību???

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

11.12.2020. 18:34

»

AG

JĀRADA ALTERNATĪVA BEIDZOT


Kādas idejas?

Atbildēt

MZGD

11.12.2020. 00:03

»

AG

JĀRADA ALTERNATĪVA BEIDZOT


Priekšlikumi (konkrēti)?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.12.2020. 19:59

Paldies, skaidrs. Manabalss vairs nav uztverama nopietni, ja vispār ir jebkad tāda bijusi. Turpinājumā no manas puses - pilnīgs ignore, ko iesaku arī citiem.

Atbildēt

Klasika

10.12.2020. 19:06

Ja nevari pieveikt, nonāc vadībā.
Tā arī ārzemju kaklakungi caur vietējiem kangariem, ārzemju finansētiem aģentiem, nonāk dažādu procesu vadībā. Tad tu vari procesu koriģēt savu mērķu sasniegšanai

Atbildēt

AG

10.12.2020. 19:04

KO VĒL VARĒJA GAIDĪT NO SOROSA PIPELES SŪKĀTĀJU KOMANDAS !!!

Atbildēt

viss ir vienkārši

10.12.2020. 18:56

»

Oki

Es tikai nesaprotu - MB ir kaut kādi monopolisti ? Kāpēc vēl nav uztaisīta alternatīva mājaslapa ? Kur skatās konkurences padome


Kā zināms, "konkurences padome" nodarbojas ar biznesa kūrēšanu (jo tŗreknāk - jo labāk).

Savukārt - "manabalss" shēma NAV bizness, bet ZOMBĒŠANA pa lēto (jo prastāk - jo labāk).

Atbildēt

Fēlis

10.12.2020. 18:36

»

Aivars

Traģēdija. Manabalss.lv nodarbojas ar cenzūru. Nav svarīgi, vai piekrītam, vai nepiekrītam iniciatīvai, tās derīgumu būtu jāpārbauda tautai, nevis manabalss.lv vai atevišķiem juristiem. Satversmes tiesas spriedums ir saistošs Saeimai, bet ne tautai. Saskaņā ar Satversmi suverēnā vara, tostarp likumdošanas...


Pēc pēdējām ziņām arī jutūbs nodarbojas ar cenzūru US vēlēšanu falsifikācijas sakarā. Tā ka tie, kam vara un nauda var izbīdīt jebko, pat to, ka piem. Jums jāuztaisa harakiri un līdzekļus savas iegribas izpildei viņi atradīs, nebūsim naivi.

Atbildēt

sabiedrībā PLAŠI izplatītai idejai

10.12.2020. 17:41

nu, šis ierosinājums negrauj Latvijas valsti, tas gan.

Atbildēt

Derdz

10.12.2020. 17:05

JŪS ESAT PAR PEDERASTIJU JEB ĢIMENES UN TRADIOCINĀLĀM VĒRTĪBĀM, VESELĪGI UN NORMĀLI BĒRNI, SIEVIETE UN VĪRIETIS. JŪS MANABALSS KOMANDA VISPĀR APZINĀTIES UN PAPĒTIET, KA BALTĀS RASES TAUTAS, AMERIKĀŅI, KRIEVI, LATVIEŠI, EURIPIEŠI, ANGĻI, UKRAIŅI, SKANDINĀVI, U.C. ESAM UZ ZEMES TIKAI AP7% 9%, UN ARVIEN MAZĀK PALIEKAM, DĒĻ VISĀM GREIZO AIZSPOGULIJU DEGRADĒJOŠĀM VĒRTĪBĀM .. IR JĀMAINĀS VISIEM VISĀM BALTO RASU TAUTĀM, SAVĀDĀK PAZUDĪSIM

Atbildēt

vispār

10.12.2020. 16:33

»

cilveks444

Kas tur nepareizs pēc būtības? Likumiem jābūt uzrakstītiem vienkārši un saprotami. ManaBalss bija pienākums šo likt uz balsošanu, un tad, ja balsis tiktu savāktas, iniciatori kopā ar juristiem tekstu varētu pieslīpēt, ja rastos šaubas, ka tas nav pietiekami saprotams. Faktiski jau ST visu labi saprata...


Nepareizs ir, ka tas ir kaut kāds bla, bla, bla teksts nevis pants, ko var ierakstīt Satversmē. Turklāt vēl uz tādu tekstu, jebkura lezba pateiks, ka viņas ģimene ir dabiska un ST to apstiprinās!

Atbildēt

jaajaa

10.12.2020. 16:28

»

tad jau

atkal vientuļo māmiņu bērni ir diskriminēti, viņu tuvinieki neskaitās tēvi


...to sava bērna vietā lemj vientuļā māmiņa...un viņām no valsts ir citi atbalsta mehānismi...:)

Atbildēt

juceklis

10.12.2020. 16:19

Tādā juceklī dzīvojot, kur katrs bīda savas intereses un gatavs vajāt pretinieku, aizstāvot savas intereses, visiem nervi būs beigti. Varbūt vajadzētu, kā ieteica Rids Bruners, izdalīt tiem citādajiem savu teritoriju, lai viņi tur dzīvo pēc saviem likumiem un neuzspiež tos pārējiem? Ko? Viņiem jau ir savi mediji, savi tiesneši un politiķi, viss, kas vajadzīgs. Varbūt atdodam viņiem Rīgu? Tie ušakovieši jau arī tā kā...
Tikai tad tiem pārējiem, konservatīvajiem arī vajadzētu savu TV, radio, presi, utt.

Atbildēt

jaajaa

10.12.2020. 15:57

..."Praktiski tas nozīmē, ka valstij ir pienākums aizsargāt arī viendzimuma partneru ģimenes, tāpēc ir paredzami grozījumi virknē likumu."...nepareizi...nekādi grozījumi nekur nav vajadzīgi...ST lēmums tikai fiksē jaundzimuša LR pilsoņa tiesības saņemt šo pabalstu...nav tur pretrunas ar Satversmes 110.pantu...atbalstīt laulību starp vīrieti un sievieti nenozīmē naudas atņemšanu bērnam (LR pilsonim), kurš dzimis homo ģimenē...nevajag jaukt!!!...:)

Atbildēt

Aivars

10.12.2020. 15:40

Traģēdija. Manabalss.lv nodarbojas ar cenzūru. Nav svarīgi, vai piekrītam, vai nepiekrītam iniciatīvai, tās derīgumu būtu jāpārbauda tautai, nevis manabalss.lv vai atevišķiem juristiem. Satversmes tiesas spriedums ir saistošs Saeimai, bet ne tautai. Saskaņā ar Satversmi suverēnā vara, tostarp likumdošanas vara pieder tautai. Tautas likumdošanas vara prevalē gan pār Saeimas, gan vēl jo vairāk Satversmes tiesas varu (jo Satversmes tiesu tauta nav vēlējusi, atšķirībā no Saeimas).

Atbildēt

Lapa

10.12.2020. 15:06

Ignorēsim turpmāk tādu balsi.

Osipovas klēpju sunītis.

Atbildēt

no alas

10.12.2020. 14:36

Viss skaidrs, turpmāk ignorēšu šo mēslu kantorīti.

Atbildēt

skaidrite

10.12.2020. 14:10

tad jau saprotams, kapec neizdevas savakt balsis Saeimas atlaisanai!

Atbildēt

Mana balss- homoseksuālistu midzenis

10.12.2020. 13:40

Nu ar šo tas portāls atklājis, kam viņi kalpo - Attīstības/ par homoseksuāļiem un visiem citiem "netradicionāliem" kas vēlas sagraut Latvijas valsti un likvidēt latviešu tautu, izvirzot par prioritāti slimu kopdzīves modeli un bērnu audzināšanu kroplīgi slimā veidā.

Atbildēt

ieteikums visiem , kuri nepiekrīt 'manabalss'

10.12.2020. 12:46

pieprasiet izdzēst savus datus no manabalss.lv datu nesējiem un šī "balss" pārstās darboties

Atbildēt

OHO! pietiek.com ir cenzūra! viedokļi netiek publicēti!

10.12.2020. 12:08

OHO!!! pietiek.com ir cenzūra! viedokļi netiek publicēti!

Atbildēt

tieši tā

10.12.2020. 11:45

»

Smieklīga taisnošanās! ManaBalss vipār nav nekāda pamata apspriest pilsoņu iniciatīvas. Viņu deklarētais pienākums ir vākt pilsoņu balsis par vienu vai otru iniciatīvu, lai kāda tā arī būtu. Nu kaut vai pilsoņu iniciatīva ka visiem turpmāk jāvalkā degunā iekārti riņķi. Ja sabiedrība kādu iniciatīvu ...


Iniciatīvas iesniedzējiem jāsūdzās patērētāju tiesību aizsardzības centrāvu ja tur nekā, tad uz tiesu par pakalpojuma nesniegšanu. Līdz pat ST. Tad redzēsim ko tie gudreļi tad lems. Tā jau drīz jebkura prece vai pakalpojums būs pieejams pēc ''deguniem''. Apskatīs tevi un pateiks ka maizi nepārdos, ar autobusu nebrauksi un vēlēt arī neioesi - pēc acīm redzams ka vēlēsi ''nepareizi''.

Atbildēt

10.12.2020. 10:59

Smieklīga taisnošanās! ManaBalss vipār nav nekāda pamata apspriest pilsoņu iniciatīvas. Viņu deklarētais pienākums ir vākt pilsoņu balsis par vienu vai otru iniciatīvu, lai kāda tā arī būtu. Nu kaut vai pilsoņu iniciatīva ka visiem turpmāk jāvalkā degunā iekārti riņķi. Ja sabiedrība kādu iniciatīvu atbalsta, tad tā jāvirza tālāk uz Saeimu. Šāds atteikums vākt parakstus šai "manai balsij" pārvelk treknu krustu. Ir jābūt tiešām muļķiem, lai kāds vēl izmantotu šī portāla pakalpojumus. Parakstu vākšana pilnībā jāpārņem sabiedriskajām organizācijām, kas šīs iniciatīvas izvirza vai atbalsta!

Atbildēt

Orvels

10.12.2020. 10:25

Tad jāmaina nosaukums no "Mana balss" uz "Pareizā balss", jo balsis, kuras nav pareizas ir nepareizās balsis. Tām nav nekādu tiesību!

Atbildēt

!

10.12.2020. 10:04

»

Q

Kas te vēl nav skaidrs Mana balss ir siorosītu noorganizēta tvaika nolaišanai


kalpo valdosajai karinlevita klikei asv kolonija latvija !

Atbildēt

Q

10.12.2020. 09:48

Kas te vēl nav skaidrs Mana balss ir siorosītu noorganizēta tvaika nolaišanai

Atbildēt

andreiko

10.12.2020. 08:19

Upps, nedaudz kļūdījos iepriekšējā vēstījumā.
To slepenā kantora lupatdeķi papurinot, izdevās izkratīt divus uzvārdus. Uzņēmējs Kristofs Blaus un mārketinga speciālists Jānis Erts.
Kas tas Blaus un kurā dārza kaktiņā šis ezītis rakņājās (gūst peļņu)? Ā, kā adatiņa iz maisa uzreiz izlec drausmi slavenā Stokholmas diēta. Nu ir tāda fīča, kas katram apalītim, tusnītim un pat dižam resnītim palīdz nopurināt liekos gramus un pat kilo- no rumpīša. Galvenais tievēt griboņas pienākums - samaksāt attiecīgo naudas summu rīkotāju kontā. Rīkotāji pēc tam tev atsūta cedeli, kurā sīki saprogrammēts, cik gramus dienā tu drīksti aprīt laša kreiso pakaļkāju un cik - briseles kāposta. Maksā un kļūsi tik tievs, ka pat ēnu nemetīsi.
Savukārt tad, kad par šo Stokholmas diētas izcelsmi tuvāk painteresējās žurnālisti, tad vismaz Zviedrijā par tādu bija pirmā dzirdēšana.
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/stokholmas-dieta-un-citas-popularas-tievesanas-programmas-cik-tas-ir-zinatniski-pamatotas-un-drosas.a374520/
Jānis Erts izrādās, ir divu meitu tētis un idiots. https://www.santa.lv/raksts/klubs/janis-erts-mans-darbs--but-par-strategisko-idiotu-32763/
Slavens ne jau tikai ar ManaBalss, bet arī Tele2 nenokritušā METERORĪTA sarīkošanas kampaņu (kas savukārt pierāda viņa paša izteikumus par idiotismu).

Atbildēt

Fēlis

10.12.2020. 08:16

Kā nelielam skaitam "atšķirīgo" ir izdevies tik pamatīgi iesēsties visos iespējamajos varas robos un uzspiest vairumam savu pretdabisko gribu?! Laikam viss sākās ar smadzeņu skalošanu skolās. Tolerance tajās tika iedzīta uz palikšanu. Jaunā paaudze jau uzskata, ka tā ir viņu brīva izvēle un nākošais solis varētu būt- iepotēt "sapratni", ka ar bērniem jādalās, jo viņi taču paši nevar. Paskatieties cik tālu esam tikuši pa šiem 30 gadiem "rietumu kultūrā"! No politiski apspiestiem esam kļuvuši... pat nezinu kā to definēt... Laikam izdzimteņu un noziedznieku apspiestiem. Nabagi kā bijām, tā palikām. Tā pat kā padomijā krējumu nosmeļ pie varas esošie, tikai tauta izdzīta emigrācijā, totāls bezdarbs un sagrauta ekonomika. Un ak vai! Okupanti kā nerunāja, tā nerunā latviski un ir vēl naidīgāki. Vai vispār bija vērts?

Atbildēt

andreiko

10.12.2020. 07:48

Ielīdu mb mājaslapā. Un, interesantākais - neatradu nevienu pašu reālu šīs iniciatīvas grupas dalībnieku. Jo reālu kontaktu (vārds, uzvārds, kaut kāds minimāls cv) NAV.
No malas izskatās, ka MB veidotāji ir baisie partizāņi. Kas dzīvo kurla meža dziļā bunkurā un kuru identitāte nevienam nav jāzin - noslēpums.

Atbildēt

tradicionāls

10.12.2020. 07:32

Žēl, ka viens privāts kantorītis ir uzņēmies nelikumīgu funkciju, vērtēt kas labs un kas slikts. Tas pats jāsaka par ST, kura gatava regulēt Satversmi, lai gan tai nav šādu pilnvaru. Īpaši smieklīga frāze ir par to ka ST spriedumam sabiedrībā ir "augsta autoritāte"!!!. No kurienes šis secinājums? Manuprār tagad ST autoritāte ir zemāka par zāli. Nu ja neskaita zināmās aprindās, kas ir ļoti šaura grupa.
Jācer ka parakstu vākšana tiks īstenota, referendums notiks, pamatvērtības tiks saglabātas un likumiski stiprinātas, bet tagadējais ST sasaukums atradīs vietu jurisprudences anālēs.

Atbildēt

lauķis

10.12.2020. 07:22

Mana balss ir tikai mana balss.Ja tā saucamā valsts pirms vēlēšanām deklarē ka katra balss ir svarīga,tad uzklausiet manu balsi.
Katrs likums kas uzspiests no augšas ir noziedzīgs.

Atbildēt

Jums jāsaprot manabalss izcelšanos un mērķus

10.12.2020. 07:02

»

cilveks444

Kas tur nepareizs pēc būtības? Likumiem jābūt uzrakstītiem vienkārši un saprotami. ManaBalss bija pienākums šo likt uz balsošanu, un tad, ja balsis tiktu savāktas, iniciatori kopā ar juristiem tekstu varētu pieslīpēt, ja rastos šaubas, ka tas nav pietiekami saprotams. Faktiski jau ST visu labi saprata...


LR Satversmes 2. pants un likuma grozījumi, kas paredzēja iejaukties Saeimas darbā ar sabiedrības tiesībām rediģēt likumus, aizstāts ar manabalss.lv, kuru aktīvi atbalstīja Eiropas Komisija.

Manabalss.lv mērķi ir finansiāli vājināt aktīvākos pilsoņus, savācot parakstus. Nenozīmīgos sabiedrībai jautājumos bija jārada iespaids, ka “mana balss” tiek saklausīta.

Manabalss.lv ir manipulatīvs instruments, lai mazinātu valsts terora iespaidu uz sabiedrību. Tas bija redzams jau no manabalss.lv sākuma darbības.

Atbildēt

cilveks444

10.12.2020. 06:22

»

vispār

Iniciatīvas autoriem vajadzēja pakonsultēties ar kādu adekvātu juristu, lai tas precīzi noformulē piedāvātos Satversmes grozījumus, nevis jāskricelē kaut kāds murgojums, ka "likumdevējam Satversmē jānostiprina dabiskas ģimenes tiesiskā atzīšana, aizsardzība un atbalsts no valsts un sabiedrības puses...


Kas tur nepareizs pēc būtības? Likumiem jābūt uzrakstītiem vienkārši un saprotami. ManaBalss bija pienākums šo likt uz balsošanu, un tad, ja balsis tiktu savāktas, iniciatori kopā ar juristiem tekstu varētu pieslīpēt, ja rastos šaubas, ka tas nav pietiekami saprotams. Faktiski jau ST visu labi saprata, saprata, kas ir ģimene, kas nav, saprata, ko Satversmes rakstītāji bija domājuši paust. Un tā ir sapratne pēc likuma būtības, pēc tā gara, nevis utošanās, lai cenšoties izbīdīt nelietīgas idejas, meklētu ļoti šauru spraudziņu pa kuru iespraukt spriedumus, kas ir politiski tendēti uz viena veida ideoloģiju.

Atbildēt

cilveks444

10.12.2020. 06:14

Tas, ka "ManaBalss" nav nekas vairāk kā kliķei padevīgs kantoris, kura uzdevums ir tautas dusmas, izlaižot tās caur "ManaBalss" portālu, nolaist kā tvaiku, bija zināms jau sen. Nez kāpēc daudzi domāja, ka ar "ManaBalss" spēj ko ietekmēt. Naivi.

Atbildēt

vispār

10.12.2020. 06:10

Iniciatīvas autoriem vajadzēja pakonsultēties ar kādu adekvātu juristu, lai tas precīzi noformulē piedāvātos Satversmes grozījumus, nevis jāskricelē kaut kāds murgojums, ka "likumdevējam Satversmē jānostiprina dabiskas ģimenes tiesiskā atzīšana, aizsardzība un atbalsts no valsts un sabiedrības puses, kā arī jāaizsargā bērna tiesības uz māti sievieti un tēvu vīrieti, nākotnē nepieļaujot to pārdefinēšanu, piemēram, par "vecāks Nr. 1" un "vecāks Nr. 2".

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...