Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LATVIJAS VETERINĀRĀRSTU BIEDRĪBA

07.06.2016. 13:05

http://lvb.lv/lv/animal-owners/dzivnieku-veseliba

Aizpildiet šo anketu LVB mājas lapā, ja sunim ir/bija kādas no šīm pazīmēm vai to kopums
-- izmaiņas suņa balsī
-- izmainas ēšanas paradumos, piemēram: ēdot izstiepj kaklu, atkāpjas no bļodas utt., novērojamas atraugas, kuru laikā tiek atgrūsts šķidrums ar barību vai bez tās un baltas vai viegli iedzeltenas putas.
-- saglabājas apetīte, tomēr novājē
-- nomāktība, klepus vai pat smakšana Barības vada paplašināšanās un/vai balss izmaiņas ir ļoti nopietna slimība, kas var beigties ar dzīvnieka nāvi.
Ja anketā sniegtās atbildes ietvers pazīmes, kas liecina par megaesophagus/polineiropātiju, ar jums sazināsies speciālisti, lai varētu kopīgi vienoties par turpmāko rīcību.

Atbildēt

jautājums

04.06.2016. 23:32

»

AAmbainis

Tā pati atbilde, kas par citām versijām, kas neietver Dogo: jā, var gadīties, ka dažus suņu saimniekus ziņa presē pamudina griezties pie veterināra un tos, kas lietojuši Dogo, tas pamudina vairāk nekā citus, bet 23 reižu atšķirība ir pārāk liela, lai to izskaidrotu šādā veidā. (Sanāk, ka sūdzējušies...


Un cik anketas, suņu slimības vēstures cien, Ambainis izlasīja pirms veikt savus ģeniālos matemātiskos aprēķinus.
Pēc Zemkopības ministrijas darbinieku teiktā, pat viņiem netiek sniegta šāda informācija (esot konfidenciāla).

Atbildēt

Ilze

16.05.2016. 22:24

Aha, redzam, ka PRisti piedāvājuši tukumniekiem jaunu žvadzināmo - "draņķa veti izputina nabaga mazo vietējo ražotājiņu, mimimimimi", un uz daļu auditorijas šis labi strādā. Neticu, ka kādam no ļautiņiem, kas šo basņu sacerējuši, pašiem ir suņi. Vai arī viņi ir tik pērkami maitas, ka par noteiktu summu būtu gatavi indēt savus suņus? Par asins naudu, kolēģi, strādājat. Uz līķiem dejojat.
Man ir suņi un viņi nekad neēdīs neko, kam kāds sakars ar Tukuma Straumi. Arī ne Vācijā ražotos Dogo konservus. Principa pēc.

Atbildēt

nu re

15.05.2016. 18:10

»

Atkal es

Kas ir Dogo pretinieki...


tādas aizdomas jau bija. Globālais zirneklis savelk tīklus.
Arī Cido, Gutta un vēl vesela rinda uzņēmumu ir smuki salikti vienā groziņā.

Atbildēt

tieši tā

15.05.2016. 12:16

»

Sandra

Cik zinu, tad viņi ne tikai ZZS ziedo. Arī VIENOTĪBA ir saņēmusi pietiekami labu ziedojumu. Laikam cer, ka partijas palīdzēs


Expremjeres Straujuma biroja vadītājs Arnītis kārtoja ZZS lietas,kurš tagad iestājās ZZS un ir ZM parlamentārais sekretārs, tapēc arī ziedoja. Tukuma straume nav sertificēta saskaņā ar kvalitātes standartiem,tapēc jau jāmaksā. Būtu adekvāta kvalitātes sistēma ,šādas problēmas nebūtu. Vienīgais savu atzinumu devis PVD :)

Atbildēt

Sandra

15.05.2016. 11:13

»

tieši tā

Tukuma starume savu taisnību grib "izkarot" ar padomju laika metodēm,kad tāds Treibergsno ZZS aizies TV nobļausies un visi miera stāja uzreiz pakļaujas. Reakcija šobrīd ir pa visam cita,pat tiem,kam nav suņi, ir viedoklis par Dogo barību


Cik zinu, tad viņi ne tikai ZZS ziedo. Arī VIENOTĪBA ir saņēmusi pietiekami labu ziedojumu. Laikam cer, ka partijas palīdzēs.

Jāpapēta ko un kur Smiltēns ir darījis. Viņš taču ilgi laiku bija Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs.

Atbildēt

tieši tā

14.05.2016. 17:30

»

Plutons

Visi nē - daži paši sevi bedri izrok, labs piemērs ir Tukuma Straume. Ziedojumi partijām vairs nelīdzēs - viņiem sabiedrības uzticību neatgūt


Tukuma starume savu taisnību grib "izkarot" ar padomju laika metodēm,kad tāds Treibergsno ZZS aizies TV nobļausies un visi miera stāja uzreiz pakļaujas. Reakcija šobrīd ir pa visam cita,pat tiem,kam nav suņi, ir viedoklis par Dogo barību.

Atbildēt

Plutons

14.05.2016. 17:19

»

hg

Neizmirstiet, globalo kompaniju konkurenti parasti tiek nopirkti vai iznicinati


Visi nē - daži paši sevi bedri izrok, labs piemērs ir Tukuma Straume. Ziedojumi partijām vairs nelīdzēs - viņiem sabiedrības uzticību neatgūt!

Atbildēt

hg

14.05.2016. 16:58

Neizmirstiet, globalo kompaniju konkurenti parasti tiek nopirkti vai iznicinati!

Atbildēt

Visiem Dogo aiztāvjiem

14.05.2016. 11:19

Lai ko arī jūs teiktu, lai ko arī jūs apmelotu un nomelnotu, lai arī kam jūsu noteiktu diagnozi, lai arī kam jūs draudētu vai "kāpostu" solītu, lai arī kādu melīgu informāciju sniegtu, lai arī kādas pozitīvisma kampaņas veiktu, lai arī zem kādiem nikiem savu viedokli paustu, lai arī kā censtos manipulēt ar sabiedrību, tas nemainīs faktu, ka suņi saslimst un mirst. Un viņi ir ēduši DOGO. Barība nav izturējusi pašu galveno pārbaidi- suņus. Mans ir suns - NEKAD nepirkšu dogo.

Atbildēt

jautājums

14.05.2016. 10:10

Straumes pozīcija ir vienkārši apbrīnojami neētiska-visus ar mieru apindēt...
Es, godīgi, no viņiem neuzdrošinātos neko pirkt-ne suņu, ne kaķu barību. Vispār neko!
Jo bezatbildības līmēnis tiecās uz bezgalību...
Un es uzskatu, ka arī veikali, kas pastāvot tik nopietnām šaubām par produkta bīstamību, turpina to tirgot, rīkojas augstākā mērā bezatbildīgi un neētiski.

Atbildēt

KasparsM

14.05.2016. 09:45

»

AAmbainis

Tā pati atbilde, kas par citām versijām, kas neietver Dogo: jā, var gadīties, ka dažus suņu saimniekus ziņa presē pamudina griezties pie veterināra un tos, kas lietojuši Dogo, tas pamudina vairāk nekā citus, bet 23 reižu atšķirība ir pārāk liela, lai to izskaidrotu šādā veidā. (Sanāk, ka sūdzējušies...


Nenovērtē pūļa psiholoģiju pārāk zemu. Mums nav skaidri zināms ne tas, kā notika paraugu atlase, ne arī to, kāda ir patiesā slimības incidence populācijā. Īsāk, es apšaubu, ka presē publicētie dati ir uzticami. GIGO.

Pētījums nav publicēts, jo no Bior preses relīzes var saprast, ka peer-review ir bijis ļoti negatīvs un pieminēts tieši par pašatlases riskiem.

Kā piemēru var minēt Veikfīlda 1998. gadā publicēto pētījumu ar secinājumu, ka MMR vakcīna ir saistīta ar autismu. Vēlāk šis pētījums tika atsaukts, jo tam bija daudzas nepilnības. Turpmākie pētījumi šādu saikni neatrada. Bet tikmēr pirmais pētījums tika plaši aprakstīts presē un daudzi vecāki aiz piesardzības neļāva saviem bērniem saņemt vakcīnas un bērnu saslimstība pieauga.

Atbildēt

Aivars

14.05.2016. 07:28

»

lauķis

Ir jābūt lielam ciniķim lai neredzētu ka Latvijā tiek vajāta jebkāda ražošana


Tā ir, ka Eiropa cenšas pie mums iznīcināt visu ražošanu. Platību maksājumi mums ir paši mazākie. Tagad arī piena cenas mums ir zemākās Eiropā, bet Brisele neko negrib darīt. Viņiem nevajag konkurentus.

Es strādāju netālu no Alkmaar Nīderlandē un redzu kā te Brisele maksā zemniekiem par ražošanu. Zemnieks saņem nedaudz virs 1000 EUR par ha. Mani vecāki Latvijā 94 EUR par ha. Tas ir genocīds.

Un šajā suņu barības lietā es redzu to pašu - viņi cenšas iznīcināt mūsu Latvijas ražotāju un mūsu pārdevušies pētnieki (lasi kangari) izdomā visādas sakarības.

Es arī varu izdomāt visādas blēņas, piemēram, ka suņu nāvē ir vainīgs ūdens, jo 100% mirušie suņi ir dzēruši ūdeni.

Atbildēt

lauķis

14.05.2016. 05:30

Ja man būtu suns - nepirktu Dogo
Ar ko baroja suņus kad nebija nekādas sausās barības?

Man ir suns , un mans suns nav atkritumu kaste , tieši tāpēc nekādas ,,firmas,, barības viņam nedodu.

Atbildēt

un vēl nedaudz es

13.05.2016. 23:13

Jāatzīmē, ka Mars reklāmas pasūtījumi un naudas apjomi ir milzīgi. Neviens nevar cīnīties ar Mars astoņkāji, ne Zemkopības ministrija, ne Bior, ne arī Latvijas uzņēmēji. Jebkurš preses izdevums un jebkurš interneta portāls vienkārši klusēs, jo nevēlēsies zaudēt daudzus desmitus tūkstošus reklāmas naudu par suņu, kaķu barību, kā arī par Mars, Snikers utt.

Kad vienreiz kāds pateiks patiesību un par to sāks runāt?

Atbildēt

Atkal es

13.05.2016. 23:12

Kas ir Dogo pretinieki?

Man jāizstāsta patiesība. Dogo kampaņu finansē un pētījumus veic citu suņu barību importētāji!

Vai pierādījumi ir? Protams, ka ir!

Veterinārārstu biedrība (kā to var redzēt viņu izdotā žurnālā) saņem finansējumu no citu barību importētājiem - PEDIGREE®, ROYAL CANIN® CHAPPI® utt.. Tās visas ir globālās kompānijas Mars preču zīmes. ( http://www.mars.com/global/brands/petcare.aspx un https://en.wikipedia.org/wiki/Mars,_Incorporated )

Atbildēt

AAmbainis

13.05.2016. 22:47

»

KasparsM

Visi cieņu profesoram, bet tik vienkārši ar pašatlasi nebūs gan. Piemēram, ja mēs aicinātu cilvēkus iesniegt sūdzības par lidmašīnas kavējumiem, tad diezgan ticami, ka pēc raksta par Ryanair slikto servise vairāk nekā 95% cilvēku sūdzēsies tieši par Ryanair kavēšanos. No tā nevaram izdarīt secinājumus...


Tā pati atbilde, kas par citām versijām, kas neietver Dogo: jā, var gadīties, ka dažus suņu saimniekus ziņa presē pamudina griezties pie veterināra un tos, kas lietojuši Dogo, tas pamudina vairāk nekā citus, bet 23 reižu atšķirība ir pārāk liela, lai to izskaidrotu šādā veidā. (Sanāk, ka sūdzējušies 100% no tiem nomirušo suņu saimniekiem, kam suns ēdis Dogo un 4.5% no tiem, kam nav ēdis? Psiholoģiskos faktorus ir grūti novērtēt, bet tik liela starpība izklausās ļoti neticami.)

Es to nevaru, bet pētījuma organizatori var atlasīt tikai tos gadījumus, kas bijuši pirms tam, kad presē tika pieminēta versija par Dogo. Domājams, ka tur saslimušo suņu %, kas ēduši Dogo, ir līdzīgi - citādi viņi nebūtu presei teikuši par Dogo.

Atbildēt

Konkurencei

13.05.2016. 19:26

»

konkurence

Apgalvot var visu ko. Lai uzrāda čekus, ka pirkuši tieši dogo :) Varbūt, ja papētītu suņu saimniekus, izrādītos, ka viņiem ir saistība ar kādu konkrētu interesi.. vai tad grūti (cēla mērķa labā) pateikt, ja suns ēda tieši un tikai dogo? Gailis pakaļ nedziedās sīkiem meliņiem, jo neviens jau nepārbaudīs...


Ir jābūt lielam ciniķim vai ar ļoti slimu fantāziju, lai apgalvotu, ka suņu saimnieki no dažādiem Latvijas reģioniem konkrētu interešu vārdā ir sazvērējušies pret Latvijas ražotāju un "cēla mērķa labā" indētu savus suņus.

Atbildēt

neslinko

13.05.2016. 19:18

Viss ir skaidrs tagad atkal Latvijas ražotāju vajag nolaist uz grunti un ASV vedīs savu produkciju Latvijā, jo viņi jau lielo naudu aprēķinājuši savām budžetam no tirgošanos mūsu Latvijā, un viņu produkcija nemaz nebūs labāk par mūsējo. Bet mūsu valdība tikai tam piekrīt un nemaz neaizstāv Vietējo ražotāju. Vadībai jācīnās kaut asins pa degunu nāk ! Un nevajag slinkot vajag pašiem gatavot suņukam ēdienu. vai tad senos laikos tāda SAUSĀ barība bija ? Suņukam bija jāēd to ko ēda paši saimnieki !.sausā barībā-kas tavā ir???...

Atbildēt

John Doe

13.05.2016. 18:45

jabut loti bezatbildigam saimniekam, lai savam sunim dogo dotu... Lai kadi butu tie launie multinacionalji, bet kaitigu baribu jau nu vini netirgo. Varbut nav pati kvalitativaka, bet no royal canine un hill sunji masveidaa nemirst. Jo tas launums, ko dogo-tipa saaga tadam koncernam nodaritu, ir milziigs. Dogo savukart doma, ka visas shis problemas "aizies prom" un ka vini vares turpinat indet sunus uz patriotisku un vienaldzigu saimnieku rekina.

Mes savam sunim dodam Arden Grange :P

Atbildēt

Āmen

13.05.2016. 18:24

Kaitīgas vielas Dogo barībā pagaidām atrastas nav. Bet 23 reižu atšķirība ir ļoti nopietns netiešs pierādījums, ka ar šo barību varētu būt problēmas. Un tas, ka var eksistēt "nezināmie faktori", te nav adekvāts pretarguments.

Ja man būtu suns - nepirktu Dogo.

Atbildēt

laucinieks

13.05.2016. 16:45

Savam sunim DOGO nedodu, jo viņš no tā sūda tā kasās, visu spalvu sev noplēš. No sākuma nevarēju saprast, visādus ārstus izstaigājām, kamēr beidzot tikām skaidrībā. Ar citām sausajām barībām tā nav, tātad kaut kas tur tomēr ir klāt, kā nav citur.

Atbildēt

ne par tēmu

13.05.2016. 14:53

»

Nerakstiet apgalvojumus bez pamatojuma!

Un kāpēc diez nedrīkst barot ar citu barību? Man bija kaķis un tam devu ne tikai sauso barību, bet arī visu citu ko vien varēju dabūt, jo sausā barība ir... tas pats kas cilvēkiem čipši. Ja cilvēks pārtiek tikai no sausas barības, tad arī ar laiku sākas veselības problēmas...


Esi pārpratis! Nevis nedrīkst barot ar citu barību, bet, ja baro ar sausajām granulām, tad dod tikai ūdeni un kaut ko vēl - specifiski. Nedrīkst jaukt - vienu dienu sauso barību, citu dienu mājas putru. Vai putrā granulas. Es tev nevaru uzreiz tagad pateikt, kas tas bija par pētījumu, bet tādi tika veikti ES un US, darbi ir publicēti, var meklēt internetā.
Ja tu baro savu suni ar mājas barību, lūdzu! Ideāli! Bet nejauc klāt sauso drazu. Vai nu sausā draza vai mājas barība, bet ne sajaukums.

Atbildēt

Fims

13.05.2016. 13:21

»

hm

Stāsts, kas balstīts uz statistiku...


Vienīgais uz ko var paļauties un kam ticēt ir ierēdņu teiktais.
40 % ir no gaisa pagrābts cipars. Realitātē Dogo ēdāju skaits var izrādīties daudz mazāks un tas nozīmē, ka matemātiski iespējamība saslimt ar polineiropātiju tikai pieaug. zrēķini šo vienādojumu, ja esi pabeidzis vismaz trešo klasi, pieņemot šo proprciju kaut vai ar 30%

Atbildēt

KasparsM

13.05.2016. 13:16

Visi cieņu profesoram, bet tik vienkārši ar pašatlasi nebūs gan. Piemēram, ja mēs aicinātu cilvēkus iesniegt sūdzības par lidmašīnas kavējumiem, tad diezgan ticami, ka pēc raksta par Ryanair slikto servise vairāk nekā 95% cilvēku sūdzēsies tieši par Ryanair kavēšanos. No tā nevaram izdarīt secinājumus, ka lidojot ar Ryanair tavas iespējas nokavēt lidojumu ir 20 reižu lielākas. Korekta atlase statistikā ir sarežģīta lieta, tāpēc kontrolgrupas pētījumos ir ļoti svarīgas. Īsāk, šis ir GIGO gadījums (garbage in, garbage out).

Atbildēt

Nerakstiet apgalvojumus bez pamatojuma!

13.05.2016. 12:52

»

hm

Stāsts, kas balstīts uz statistiku...


Statistika ir statistika un tā nav ne melīga ne tendencioza. Visticamāk, ka jums ir pieeja tikai statistikas interpretācijai un tā gan var tikt pielāgota, bet ja jums pašam būs pieeja statistikas datiem, tad arī būs pašam savas domas.


Cilvēki no vēža mirst tāpēc, ka lieto plastmasas traukus un iepakojumus, kuros uzkarsē vai sasaldē pārtiku. Karstumā un saltumā no plastmasas pārtikā izdalās vēzi veicinošas vielas un jauni un fiziski aktīvi cilvēki saslimst ar vēzi un brīnās kāpēc tā, bet tajā pašā laikā vāra tēju plastmasas tējkannā, lieto plastmasas glāzes lai dzertu karstu tēju, uzsilda plastmasas traukā mikroviļņu krāsnī ēdamo utt. Šī ir veca un labi zināma problēma.

Atbildēt

Nerakstiet apgalvojumus bez pamatojuma!

13.05.2016. 12:42

»

ne par tēmu

Suņus, ko baro ar dažām sausām barībām, vispār nedrīkst barot papildus ar citu, mājas barību. Tikai sausā barība un ūdens. Varbūt slimību iemesli jāmeklē sausajās barībās kā tādās un suņu turētāju paradumos barot ar visu, kas pagadās pa rokai...


Un kāpēc diez nedrīkst barot ar citu barību? Man bija kaķis un tam devu ne tikai sauso barību, bet arī visu citu ko vien varēju dabūt, jo sausā barība ir... tas pats kas cilvēkiem čipši. Ja cilvēks pārtiek tikai no sausas barības, tad arī ar laiku sākas veselības problēmas.

Starp citu, UK ir tieši tādas pašas problēmas ar suņu un kaķu barību(neatceros vairs - sauso vai slapjo) - suņi un kaķi, kas viņu ēda, mira ātrāk nekā pārējie dzīvnieki un izskatās, ka simptomi ir tie paši, kas Dogo. Kāpēc - neviens īsti nezin. Ja jums rūp savs dzīvnieks, nedodiet viņiem veikalos pirktu fasēto pārtiku un no mazotnes radiniet ēst normālu pārtiku. Sekojiet pārtikas sastāvdaļām(tā it kā pirktu ēšanai priekš sevis), jo kaķis un suns lasīt neprot. Vispār, sunim ir visvienkāršāk ar ēšanu - vāriet viņam putru(tā pat būs veselīgāka nekā jebkura sausā barība) - no auzu pārslām un dodiet ēdienu atliekas vai to pašu ko jūs ēdiet - ieskaitot dārzeņus. Kaķim ir mazliet sarežģītāk, bet arī ir vārīta tumīga auzu pārslu putra - ar zivīm. Ja ir kaut kāda barība lētāka, tad vajag uzdot jautājumu kas tur īsti ir iekšā.


Es īsti nezinu ko liek sausajā barībā, bet manuprāt - visticamāk, ka problēma ir tā pati vecā, kur viena no sastāvdaļām ir tie paši kaulu milti. Kas attiecas uz Dogo - vai tiešām Lato Lapsa nevarēja nointervēt slepeni kādu Dogo darbinieku lai izstāsta kādas sastāvdaļas tiek liktas suņu pārtikā.

Atbildēt

hm

13.05.2016. 12:02

Stāsts, kas balstīts uz statistiku!
Bet statistika parasti ir tendencioza, melīga, pasūtīta, un tikai dažos gadījumos neitrāla un objektīva.
Rakstu pamatot uz kaut kādiem no pirksta izzīstiem 40 %? Naivums!
Lai kaut mazākā ticamība būtu, prasās salīdzinājums ar pārējiem ražotājiem, prasās skaidrojums arī par iegūto skaitļu autoru, viņa neitralitāti šajā pasākumā.
Viss te rakstītais - vena tante teica.
Bet par ražošanu. Ne tikai suņu, bet arī cilvēku pārtikā nereti gadījumi, kad tā kaitīga veselībai, kad cilvēki saindējas ar pārtikas produktiem. Un ražotājs, kas to dara mērķtiecīgi, ir maniaks.
Taču ne jau viss pakļaujas noskaidrošanai.Kāpēc cilvēki mirst no vēža?

Atbildēt

kkk

13.05.2016. 11:54

»

eksperts

Jā, un vēl, vai kompetentajām iestādēm nevajadzētu papētīt, vai nav sabotāžas pazīmes attiecībā uz robežsargu suņu apindēšanu


Teritorijā, kur dzīvo vieni nelieši un meļi, ticēt nevar nevienam. Izskatās pēc mafijas razborkām.

Atbildēt

hi hi

13.05.2016. 10:42

Treibergam darbā nav ko darīt,tad arī raksta. Nealgos jau PR,ja ir TREIBERGS! Cik gan savus zirgus ir nobeidzis,nu tagad ķēries pie suņiem. Garkalnes novada bieds, par savu naudu zirgus neuztur,ņem no pašvaldības "tērē" bērniem jauniešiem,bet tikai tiem kas jāj viņa zirgus. Labvēlis. Laikam draud bankrots,tagad jāpiepelnas ar DOGO.

Atbildēt

PIETIEK

13.05.2016. 10:02

Mazs aizrādījums "Antoniem" un līdzīgiem ne pārāk gudriem "Tukuma Straumes" neskaitāmo (ar mums jau ir kontaktējušās vismaz trīs) PR aģentūru pārstāvjiem - ja jūs nevēlaties pielikt kaut nelielu piepūli pasūtījumu pildīšanā un visus savus komentārus drukājat no vienas un tās pašas IP adreses, mums savukārt nākas tos visus reizē izdzēst. Lūdzu, turpmāk esiet tik laipni un strādājiet nedaudz uzcītīgāk.

Atbildēt

Plutons

13.05.2016. 09:55

»

ne par tēmu

Suņus, ko baro ar dažām sausām barībām, vispār nedrīkst barot papildus ar citu, mājas barību. Tikai sausā barība un ūdens. Varbūt slimību iemesli jāmeklē sausajās barībās kā tādās un suņu turētāju paradumos barot ar visu, kas pagadās pa rokai...


Tātad tas, ka ražotājs un valsts iestādes mēnešiem neko nedara, ir OK, bet tas, ka suņu īpašnieki grib skaidrību, kas par lietu, uzreiz ir "apmaksāta reklāmas kampaņa"?
Jūs tur, Straumē strādādami, vienreiz papētiet, ko nozīmē "sociāli atbildīgs uzņēmums"! Ja Straume tāds būtu, tad viņi jau pirms gada būtu ieguldījuši slimības izpētē un noskaidrojuši iemeslus. Tā vietā notika pētījumu bremzēšana, piemēram, piedāvājot finansējumu komplektā ar klusēšanas līgumu un jau gatavu preses relīzi. Par to vien uzņēmums Tukuma Straume ir jāsoda ar to, ka viņu produkciju nepērk!

Atbildēt

konkurence

13.05.2016. 09:51

»

jautājums

Nu un kas ir pārteidzošs, ka pārējie suņu barības izplatītāji grib noskaidrot suņu mirstības cēloni...


Apgalvot var visu ko. Lai uzrāda čekus, ka pirkuši tieši dogo :) Varbūt, ja papētītu suņu saimniekus, izrādītos, ka viņiem ir saistība ar kādu konkrētu interesi.. vai tad grūti (cēla mērķa labā) pateikt, ja suns ēda tieši un tikai dogo? Gailis pakaļ nedziedās sīkiem meliņiem, jo neviens jau nepārbaudīs suņu saimnieku teikto un veterināru "konstatēto". Stāsts noteikti ir daudz komplicētāks nekā šķiet. Un dogo īpašnieki gan jau ka paši nojauš, no kurienes problēma cēlusies.

Atbildēt

eksperts

13.05.2016. 09:51

»

Antons

Es ļoti, ļoti ceru uz PIETIEK objektivitāti. Papētiet, ka Lita Konopore, kas iesaistījās pētījumā pavisam nesen izplatīja importa suņu barību, papētiet kādas preču zīmes tiek reklamētas veterinārārstu žurnālā, papētiet ko reklamē Neatkarīgā Rīta avīze utt


Anton, globālās lielkapitālistu kompānijas nav nekas labs, tas taisnība. Bet nesen tika publicēti Robežsardzes pasūtītās ekspertīzes dati. xyjogo ir apindējis gandrīz visus robežsargu suņus, jo uzvarēja konkursā par dienesta suņu barošanu. Tad lūk, ekspertīzē skaidri pateikts, ka xyjogo neatbilst nekādām kvalitātes normām, pilns ar, atvainojos, kaut kādiem mēsliem.

Atbildēt

eksperts

13.05.2016. 09:42

Man ir cita metode - facecontrol. Paskatos uz īpašnieka purnu un nelabi paliek. Es tādam savu suni neuzticētu. Tādu pašu metodi es izmantoju, kad iepērkos centrāltirgū.

Atbildēt

ne par tēmu

13.05.2016. 09:42

Suņus, ko baro ar dažām sausām barībām, vispār nedrīkst barot papildus ar citu, mājas barību. Tikai sausā barība un ūdens. Varbūt slimību iemesli jāmeklē sausajās barībās kā tādās un suņu turētāju paradumos barot ar visu, kas pagadās pa rokai?
Viena no pazīmēm, ka kaut kas ir kampaņa, ir tas, ka kaut kas tiek publicēts tādos portālos kā pietiek, nra, .. kuri nekad nevīžo norādīt ka teksts ir apmaksāta reklāmas/apmelošanas vai tml. kampaņa.

Atbildēt

jautājums

13.05.2016. 09:41

Nu un kas ir pārteidzošs, ka pārējie suņu barības izplatītāji grib noskaidrot suņu mirstības cēloni?
Jo šaubas krīt uz visu nozari, tas iedragā patērētāju uzticību.
Un tad lai Dogo ražotāji pierāda, ka suņu saimnieki ir melojuši, ka barojuši savu suni ar Dogo. Jo es personīgi nesaprotu, kāpēc suņu saimniekiem būtu jāmelo...
Bet suņi mirst...

Atbildēt

PIETIEK

13.05.2016. 09:07

»

Es piekrītu, ka šī ir patiesība


"Anton", nu kāpēc gan Jūs sākat pats ar sevi sarunāties? Tiešām pasūtītājam tik izmisīgi vajadzīgi pareizi komentāri?:)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...