Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ziniet, neviens cilvēks nekad mūžā man nav lūdzis, piemēram, padomu – vai man ar viņu pārgulēt? Vai man viņu precēt? Vai pat ne tik daudz – vai man ar viņu kopā braukt sēnēs vai ar laivām. Šādām neapšaubāmi svarīgām lietām visiem pašiem pietiek prāta un izlēmības. Vai arī vienkārši izlēmības.

Bet pēdējās pāris nedēļās nepārspīlējot daudzi desmiti cilvēku – sākot no Staiceles piektdienu tirdziņa apmeklētājiem un beidzot ar tuviem radiniekiem – man ir jautājuši vienu un to pašu. Nez par ko balsot?

Viņi arī paskaidro, kāpēc vēršas pie manis ar šādu jautājumu, – atvaino, bet šogad ir tik briesmīgi kā nekad agrāk. Tik traki nekad nav bijis. Visi viņi ir cits par citu sliktāki. Tad par ko balsot? Iesaki, lūdzu!

Iesākumā es visiem teicu – oi, jā, jums taisnība, šogad tiešām ir tik traki kā nekad agrāk. Vieni vienīgi zagļi, meļi, tizleņi un muldoņas. Neko nevaru jums palīdzēt. Neko.

Pēc tam man ienāca prātā labāka doma un es visiem padoma prasītājiem sāku teikt – pagaidiet, es kaut ko izdomāšu, ierakstīšu mazu video un ielikšu jūtūbē, tad jums viss būs skaidrs.

Pēdējās dienas es esmu ļoti pamatīgi domājis – ko tad īsti man teikt.

Te iespējami īsi būs tas, kas man sakāms. Ņemiet nu par labu.

Pirmkārt, jūsu iedoma, ka galvenais ir aiziet un izdarīt pareizo izvēli, lai viss būtu lieliski, ir pilnīgi un absolūti garām.

Tas ir tāpat kā izvēlēties pareizās sēklas, ko pavasarī sabakstīt zemē mazdārziņā, un tad cerēt, ka ar to jau ir pietiekami, lai rudenī novāktu ražu. Jūs taču visi saprotat, ka tas ir muļķīgi un nepamatoti, bet nez kāpēc iedomājaties, ka ar vēlēšanām un demokrātiju ir kaut kā citādāk.

Nav citādāk. Ja jūs dārzu regulāri nelaistīsiet, neravēsiet, nemēslosiet un neretināsiet, nekas jums nesanāks. Rudenī jūs konstatēsiet, ka viss ir pakaļā, un pavasarī… jā, jautājums, ko jūs darīsiet pavasarī? Nopirksiet citu sēklu, cerēsiet, ka nu būs pareizā izvēle, un atkal līdz rudenim neliksieties ne zinis par to, kas notiek vagās. Un atkal sodīsieties, ka nekas nav sanācis? Vai arī tomēr rīkosieties kaut kā citādāk?

Ar visu vēlēšanu un demokrātijas padarīšanu ir tieši tāpat.

Pajautājiet paši sev – kādā tieši veidā katrs no jums un jūs visi lielākās vai mazākās grupās esat centušies jūsu pašu ievēlētos radījumus saukt pie atbildības? Disciplinēt? Likt viņiem saprast, ka viņi ir jūsu kalpi un nevis parazītiski kungi?

Citiem vārdiem sakot, savus pašu sastādītos kultūraugus izretināt, apgraizīt un piesiet pie kārtīm? Vai arī vienkārši izraut, ja izrādās, ka šķirne ir galīgi nepareiza?

Kad Āboltiņa ar savu korumpēto kompāniju jums atņēma referendumu iespēju, jūs pat neiepīkstējāties.

Kad visu kovida laiku Kariņš ar Pavļutu un pārējo neizlēmīgo tizleņu un idiotu valdību jūs drāza visos iespējamos veidos un izgāza vējā miljardus, vēl par jums izņirgājoties visos iespējamos veidos, jūs neizgājāt ielās.

Kad šī pati Vienotības, Alkatības/Par, Nacionālās apvienības un Konservatīvo koalīcija jau kopš šī pavasara atklāti ņirgājās par jums, imitējot robežbūvi un energokrīzes risināšanu, jūs atkal klusējāt. Kaut pat ezim bija skaidrs, ar ko šī ņuņņošanās beigsies.

Pat šajās dienās, kad atklātībā nākušas ziņas par Alkatības/Par pārstāvja Pabrika iesaisti acīmredzamās koruptīvās shēmās un valsts drošības graušanā, jūs neceļat ne ausi. Kaut to iznākums var būt vienkārši dramatisks valsts pastāvēšanai.

Tad sakiet man, lūdzu, kāpēc lai tie, kurus jūs pirmajā oktobrī ievēlēsiet, jūs nedrāztu visos iespējamos veidos, ja jūs viņiem atļausiet to darīt?

Ja jūs atkal visu vasaru neliksieties par savu dārzu ne zinis? Ja jūs sabakstīsiet siltumnīcā tomātus un tad ne tiem izkniebsiet padusītes, ne neļausiet izaugt milzīgiem stublājiem? Un tad paši sev un citiem prasīsiet – kāpēc mums nekas labs nesanāk? Kā gan mums sanāca ievēlēt šitādus zagļus, neliešus, idiotus un meļus?...

Ar vārdu sakot, no tā vien, par ko jūs izlemsiet pirmajā oktobrī nobalsot, nekas nemainīsies. Ievēlētie kundziņi un dāmas tā pa īstam saprot, ja tā varētu izteikties, tikai ja ne stobru pakausī, tad dunku ribās pilnīgi noteikti. Un regulāri.

Atkārtošu vēlreiz, lai ikvienam būtu saprotams. Sēkla ir tāda, kāda ir. Brīnumsēklas nav. Bez kultivēšanas izaug tikai nezāles. Ja vēlaties sev labumu, tad šie maitas ir nepārtraukti jādrāž visos iespējamos veidos, tas viņus kaut kā noturēs uz strīpas.

Tiktāl skaidrs? Labi, ejam tālāk. Par to, ko izvēlēties pirmajā oktobrī un ar kādiem apsvērumiem.

Vispirms divas lietas, ar kurām nevajadzētu sevi mēģināt apmānīt.

Jūs varat visā šajā nožēlojamajā pasākumā nepiedalīties. Jūsu tiesības. Tikai ņemiet vērā vienu lietu. Iedomājieties visus tos entuziasma pārpilnos idiotus, parazītus, zagļus un krāpniekus, kurus jūs ik dienas manāt televīzijā un sociālajos tīklos. Viņi gan šajā pasākumā piedalīsies visi kā viens. Aizies un nobalsos par sevi un sev līdzīgajiem. Un paņems sev arī daļu no jūsu nenodotajām balsīm.

Tā ir viena lieta. Un otra – pasaciņa par to, ka jūs varat iemest kastē tukšu aploksni un šādā veidā ietekmēt vēlēšanu rezultātu, paceļot piecu procentu barjeru un neļaujot tikt ievēlētām visādām jurašistiem līdzīgām sīkpartijām.

Tās ir blēņas. Nekad līdz šim nevienās vēlēšanās šādā veidā nekas nav ietekmēts. Arī šoreiz netiks. Nē, viss ir vienkārši – lai nobalsotu pret visiem citiem idiotiem, maitām, zagļiem un krāpniekiem, jums ir jānobalso par vienu konkrētu sarakstu. Neko darīt.

Atkārtoju vēlreiz. Vienīgais veids, kā nobalsot pret kādu, ir nobalsot par kādu citu. Punkts.

Tātad lielais jautājums – par kuru sarakstu un kāpēc?

Mani atkal velk uz dārzniecības tēmu, tāpēc te jums būs nākamais piemērs.

Iedomājieties, ka ir pavasaris, jums ir zemesgabals un doma, ka vajadzētu tajā visu ko sastādīt un sasēt, lai rudenī tiktu pie ražas. Taču, redz, jūs paši no lauksaimniecības neko nejēdzat, tāpēc jums vajadzīgs noalgot speciālistus, kas to visu izdara jūsu vietā.

Šādā situācijā neviens cits, izņemot jūs pašus, neizlems par divām lietām.

Pirmkārt, jums pašiem jāizlemj, kādi ir jūsu galvenie mērķi un svarīgākās vajadzības.

Otrkārt, kādus cilvēkus jūs noalgosiet.

Viena lieta, ja zemesgabals jums ir vienkārši tāpat. Jums viss ir lieliski, naudu jūs pelnāt citur, un nav nemaz tik svarīgi, kas tur izaug. Otra lieta – ja zemesgabals ir viss, kas jums ir, un, ja tur nebūs ražas, jums izdzīvošanai vajadzēs aizņemties naudu. Ja kāds jums vēl aizdos, ņemot vērā, ka parādu jums tāpat ir daudz.

Ar vārdu sakot, jums ir precīzi pašiem jāsaprot, kāds ir jūsu stāvoklis un kādas ir jūsu galvenās vajadzības.

Tas pats par algojamajiem cilvēkiem. Jūs varat noalgot dažādus firmas drānās tērptus tukšdirsējus, kuri jums stāstīs, kā no katra grauda izaudzēs piecus tūkstošus.

Jūs varat noalgot tādus, kas vispār nekad nekādus zemes darbus nav darījuši, bet jums stāsta, ka noteikti visu izdarīs vienkārši lieliski. Nu tāpēc, ka viņi tādi forši un pareizi domājoši.

Jūs varat noalgot tādus, ko jūs esat algojuši pagājušajā sezonā un kuri ir izrādījušies nejēgas un tizleņi.

Jūs varat noalgot tādus, ko jūs esat algojuši pagājušajā sezonā un kuri jūs ir piekrāpuši un apzaguši, jo galu galā visu taču viņi nenozaga un daļu nozagtā jums izsniedza kā pabalstus.

Jūs varat noalgot tādus, par kuriem ir pietiekami skaidri saprotams, ka viņi ar jums paeksperimentēs un visu jūsu ražu savāks un izdalīs, jo tā taču ir progresīvi un iekļaujoši un viņiem vajag dot iespēju.

Jūs varat noalgot tādus, kuri, visticamākais, mēģinās visu jūsu zemesgabalu vienkārši atdot jūsu lielajam kaimiņam, jo tas varbūt samaksās vairāk.

Ar vārdu sakot, visu ko jūs varat. Neviens cits jūsu vietā lēmumu nepieņems.

Jūs labi saprotat, kas ir jūsu zemesgabals un kādi pašlaik ir apstākļi. Jūsu zemesgabals ir Latvija.

Ja jūs tiešām Latviju uzskatāt par savu zemi un savu valsti, tad jūs nevarat nesaprast, ka šis ir ļoti dramatisks brīdis. Ir globālas lietas, ko mēs ietekmēt nevaram, bet mēs varam rīkoties pēc vecā labā principa – izdari, kas jādara, un lai notiek, kas notikdams.

Mēs varam visu ko gribēt, bet ir pamatlietas, bez kurām nekā cita vienkārši nebūs un arī jēgas nekam citam nebūs.

Mēs esam tauta tāpēc, ka mums ir valoda, un mēs esam valsts un nācija tāpēc, ka mums ir drošība.

Šīs ir divas pamata lietas, pēc kurām vērtēt 14. Saeimas vēlēšanu sarakstus. Divas pamata lietas. Valoda un drošība. Viss pārējais ir pēc tam. Viss pārējais ir otršķirīgs. Ja jums ir savs zemesgabals, jūs varat pieņemt visdažādākos lēmumus, ko ar to darīt. Ja jums zemesgabala vairs nav, jūs nevarat neko.

Mums ir deviņpadsmit vēlēšanu saraksti, un pēc visiem šiem dārzkopības piemēriem es jums pilnīgi precīzi, bez kādiem aplinkiem varu pateikt, ko es iesaku darīt.

Pirmkārt, ir miskastē jāizmet visi tie saraksti, par kuriem ir kaut mazākās aizdomas, ka to nākšana pie varas apdraud Latvijas valsts drošību, apdraud latviešu valodu un līdz ar to apdraud latviešu tautas pastāvēšanu.

Tie nav tikai atklāti prokrieviskie saraksti. Tos atsijāt ir visvienkāršāk. Saskaņas, Rosļikovi, Krievu savienība.

Miskastē ir jāizmet visi tie saraksti, kuri tādā vai citādā veidā pārstāv marksistisko, komunistisko ideoloģiju jebkādā tās formā.

Miskastē ir jāizmet visi tie saraksti, kuru dalībnieki kaunas no savas tautības uzrādīšanas.

Miskastē ir jāizmet visi tie saraksti, kuru dalībnieki ir gatavi visiem visu atņemt un sadalīt sociālā taisnīguma vārdā.

Progresīvie pārstāv komunisma sērgu, lai kā viņi maskētos. Ja viņi nonāks pie varas, viņi ar jums eksperimentēs tāpat kā ar Čaka ielas kokiem un velojoslām un saimniekos tāpat kā ar Ģertrūdes ielas remontu.

Pēc tam miskastē ir jāizmet visi tie saraksti, kuru pārstāvji ir nevis vārdos, bet darbos apliecinājuši, ka viņu zaglīgums ir tik apjomīgs, ka apdraud Latvijas valsts drošību.

Ar Pabrika Aizsardzības ministrijas iepirkumiem, Golubevas austrumu robežas sabotāžu un Pavļuta kovida megazādzībām pietiek, lai tikai Latvijas valsts ienaidnieks varētu nobalsot par apvienību Attīstībai/Par.

Pēc tam miskastē ir jāizmet visi sīkie ākstu un plānprātiņu saraksti – sākot no Gobzemiem un Šleseriem un beidzot ar visādiem no trakomājas izmukušiem jokupēteriem. Nobalsot par viņiem nozīmē vienkārši miskastē izmest savu balsi. Un vai gan jums nepietika ar ākstiem iepriekšējās Saeimas vēlēšanās?

Pēc tam miskastē ir jāizmet saraksti, kuros atrodami tie, kas iepriekšējās Saeimas laikā jūs ir piekrāpuši visnekaunīgāk. Pirmām kārtām es runāju par Konservatīvo sīkpartiju. Jūs varat cerēt, ka viņi labosies, bet labi zināt, ka tā nenotiks. Ja vīrs sāk sist sievu, viņš nekad nelabosies. Ja Bordāns, Jurašs un brāļi banāni ir melojuši un krāpušies līdz šim, viņi to turpinās, ja vien būs iespēja.

Pēc tam es ieteiktu miskastē izmest arī tos sarakstus, kuri ir mākslīgi sakasīti un salīmēti kopā. Es labi saprotu, kāpēc miljonārs Pīlēns pats gļēvi nekandidē vēlēšanās, - kurš gan šaubās par to, ka viņa Apvienoto sarakstu piemeklēs KPV LV liktenis. Izšķīdīs un izzudīs, un jūsu balss atkal būs nonākusi miskastē.

Tīri personiski es ieteiktu izmest miskastē arī senilo pensionāru ZZS sarakstu – kaut vai tāpēc, ka Aivara Lemberga uzstādīšana par premjeru ir vienkārši ņirgāšanās un izsmiekls.

Kas paliek pāri? Paliek pāri Vienotība un Nacionālā apvienība.

Vienotības valdības un premjera Kariņa saimniekošana Latvijas valstij pēdējos pāris gados ir izmaksājusi miljardus, izceļojušus cilvēku simttūkstošus un vēl neskaitāmas nelaimes, kuras mēs tā īsti neapzināmies.

Nacionālajā apvienībā ir apvienojušies savtīgi nelieši un skaļi tukšdirsēji. Šoziem tūkstoši cilvēku sals tāpēc, ka Nacionālā apvienība par ekonomikas ministru ielika nekompetentu idiotu – sakņu bāzes direktoru.

Bet abi šie saraksti ir prognozējams ļaunums. Viņi ir prognozējama nelaime. Viņi ir prognozējami zagļi, meļi, nelieši, nolaidīgi izšķiedēji un krāpnieki. Viņi tuvākajos gados vismaz tīši neapdraudēs Latvijas valsts drošību, latviešu valodas un nācijas pastāvēšanu.

Ja jūs viņus regulāri drāzīsiet, varbūt viss vēl nebūs zaudēts.

Jautājums tikai – vai jūs tā darīsiet? Vai arī visu vasaru neliksieties ne zinis par savu dārzu un tad rudenī brīnīsieties, kāpēc gandrīz nekas nav izaudzis un to pašu nelielo ražu ir izzaguši jūsu nolīgtie darbinieki?

Tas ir galvenais, ko es gribu pateikt. Vēlēšanas neko īpašu nenozīmē. Jūsu izvēle neko īpašu nenozīmē. Nozīmē tas, ko jūs darīsiet vai nedarīsiet pēc tam. Vai jūs būsiet kā krievi, kas kā kaujamu aitu bars padevīgi kāpj mobilizācijas autobusos, vai tomēr ne.

Video - šeit: https://www.youtube.com/watch?v=gr50FxSTCf4

Novērtē šo rakstu:

266
80

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...