Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Super!

02.01.2023. 17:11

»

Ha ha

Nu tad meties Daugavā! Būs par vienu liekēdi mazāk


Tas taču bija vēl viens no sēŗijas "cik es labs un kādi briesmoņi ir visi citi".

Atbildēt

Mja

02.01.2023. 11:15

Nebūšu oriģināla, bet ES statistika parāda - jo augstāks izglītības līmenis vecākiem, jo mazāk viņiem bērnu. N-tos bērnus pamatā dzemdē mazizglītotie un mazturīgie, kuri nedomā uz priekšu, kā apmaksās studijas univdersitātē, ārzemju valodu kursus utt. Tiek dzemdēta nākošā strādnieku klase. Un es nerunāju par tiem mazturīogajiem, kam jau tas ir bizness - nestrādāt, n-tos bērbnus sadzemdēt, dzīvot visiem vienā istabā (ar 6 bērniem, kur katram savs tēvs un neviens no tiem alimentus nemaksā) un saņemt pabalstus.

Atbildēt

??/

02.01.2023. 11:10

»

wow

Tā vietā,lai izdiskutētu priekšlikumu -nīkuļu aizvainojums. Un mani 3 bērni pelnīs pensiju tiem, kuriem svarīgākas par bērniem bija citas lietas


A kas Tev lika dzemdēt veselus trīs? Katrs priekš sevis dzemdē (vai vēl biežāk - "jo tā gadījās"), ne jau kādiem augstiem mērķiem. Ja reiz sadzemdēji, tad arī uzņemies atbildību, nevis gaidi, ka Tev citiem kā īpaši jāpateicas par to, ka sekoji visprimitīvākajai vairošanās dziņai. Un kas Tev maksāja nodokļus Taviem bērnu pabalstiem, kamēr 3x sēdeji dekrētos pa 2 gadi un nestrādāji?

Atbildēt

Norčēpingas kapu kopēja

31.12.2022. 16:13

»

Vērotāja

Piekrītu


Uzražo vēl kādus 7 bērnus šai valdībai par prieku - varbūt līdz tam laikam jau būs atjaunots Mātes Varones goda nosaukums, kāds tas bija kādreizējā PSRS. Demogrāfiskās situācijas rezultātu uzlabošanu Latvijā varbūt tomēr vajadzētu sākt ar tā saukto nelabvēlīgo ģimeņu dzīves apstākļu maiņu pozitīvā virzienā (ar valsts atbalstu, protams), ar patiesām rūpēm par bērnunamos dzīvojošajiem pamestajiem bērniem, nodrošinot viņiem cilvēka cienīgu dzīves vidi, veselības aprūpi un izglītības iespējas, un tikai tad, kad šīs lietas būtu savestas kārtībā, iet un dziedāt "Vairosimies Latvijai". Skaidri saprotams, ka par darba skudru-nodokļu maksātāju skaita samazināšanos visvairāk uztraucas tie, kuri barojas no šiem skudru sapelnītajiem nodokļiem - mūsu ģeniālā valdība un tai pietuvinātie, kas piezīdušies pie valsts budžeta un neparko negrib laisties vaļā; viens pats airbaltika Negausis vien ko gada laikā norij! Vērotājai iesaku nesatraukties par citu pensijām, kuras pašreizējās nodokļu sistēmas apstākļos visi strādājošie jau sen ir paši sev nopelnījuši ar uzviju - ar vai bez bērniem, tas neko nemaina. Tak ražot bērnus vairumā nevienam nevar aizliegt - tā teikt, ja tā lieta patīk un interesē, bet lieciet mierā tos, kuriem varbūt nepatīk un neinteresē!

Atbildēt

Ādaži

29.12.2022. 00:09

Paldies dievam, ka tas lohs ir prom no Ādažiem, tāds mākoņu stūmējs un haļavščiks, ka vemt gribās

Atbildēt

Zee

25.12.2022. 21:49


Šķelmis Sprindžuks pats ir lietas kursā, cik ar viņa sprindžuku darināto bērnu ir pasaulē?

Atbildēt

kādi muļķi viņu ievēlējuši

25.12.2022. 17:40

Par agru sāka atvainoties,tā popularitāti nevairo. Jāklausa podumniece ar pieredzi soctīklos.

Atbildēt

ko te piebilst...

24.12.2022. 12:17

paskaties apkārt...geiropas ideoloģija ir pret bērnu rašanos...bērnu vietā tiek nopirkti vaukšķeļi. Līdz ko parādās kāds, kurš publiski atbalsta bērnu rašanos, to geiropas "ideologi" momentā aprej. Mums tāču "varavīksnei" ir daudz lielāka vērtība.

Atbildēt

čangaļiem komunisms patīk

23.12.2022. 14:49

jo nav jādomā, šarikovi to nespēj...bļodiņu izēd un ja vēl kaimiņa...KĀDA VALSTS, tepiķis kaktā

Atbildēt

lai precas kaut50-60 g

23.12.2022. 14:47

kad bērnu var uzturēt, ne čangaļu jākļi piedrāž tādus pašus nākošos ubagus un tad ubago...nu didrihsone savairojās...KO NU!!???

Atbildēt

nu re

23.12.2022. 12:25

kārtējais āzis par dārznieku!!!

Atbildēt

vv

23.12.2022. 00:09

»

he

Kam nav bērnu jau piedalās demogrāfiskās situācijas uzlabošanā - maksājot nodokļus pilnā apmērā bez atvieglojumiem par apgādībā esošām personām. Ja salīdzināšanai vecāks ar bērnu IIN maksā 150eur un bez bērniem 350eur, tad lūk kur jau ir šī saucamā palīdzība. Tālāk tad valsts ir atbildīga par šīs naudas...


Ģeniāli, tiešām, tak par bērniem ir atvieglojumi, naudas vienībās sanāk 50 eiras, par kādiem bezbērnu nodokļiem var būt runa, sevišķi, ka LV bērns ir ārkārtīgi dārgs pasākums, un ne katrs to var atļauties, nabagus nevajag vairot, viņiem tak būs jāizdzīvo dzīve.

Atbildēt

glīti nešpetnais

22.12.2022. 17:35

»

nu nu

Sejai ne vainas,glīts vīrietis,bet nešpetns


pasīvais vai aktīvais?

Atbildēt

nu nu

22.12.2022. 14:55

»

Ķirurgs

Būtu labāk vispirms "saremontējis" sifilītisko rētu saēsto seju


Sejai ne vainas,glīts vīrietis,bet nešpetns.

Atbildēt

Kā tad!

22.12.2022. 14:54

»

parādnieks

Bezbērnu nodokli no 18gadiem. Lai tauta vairojas, citādi drīz ķīnieši būs klāt! Vidējais letiņš balso par. Un no LGBT 2× lielāku


Sagribējās kungam paspīdēt.Tātad- 18 gados uzcirtīs bērnu,tad iesauks dienēt,nabadzība un izmisums,jo jaunai māmiņai ne darba stāžs,ne māmiņas pabalsts,ar kuru galu domā šis frukts? Kurš ieteica ?Cik var plēst tautu?Jūs sagaidīsiet,ka izjuks valdība līdz pavasarim.

Atbildēt

Zeme, atveries

22.12.2022. 14:47

»

Ha ha

Pašu tevi varo, kā sievieti! Par vācietes izvarošanu NKVD (čekisti) nošāva tur pat Vācijā! Krievu zemūdenes sargāja sabiedroto konvoju Ziemeļu okeānā! Mantas izveda, sākumā vācieši, tās vērtīgākās, pēc Jūs komunisti, visu atlikušo...


Tiešām??? Zini kaut vienu tādu liecību, ka būtu kaut viens krievs Vācijā NKVD nošauts par vācietes izvarošanu?? Varbūt palasi tā paša krievu ofiņa sen izdotās grāmatas kā krievi un citi čučmeki (kā tagad Ukrainā) diennaktīm varoja vācietes un pat vāciešus? Tagad Bučā un Irpiņā nav nekā jauna, to visu krievi jau ir darījuši II WW laikā. NKVD drīzāk nošāva tos pāris krievus, kuri atļāvās iebilst pret šo "bezpredelu". Jūtūbā pat krievu žurnālisti šo publicē.
Bet Sprinžuks vienkārši ne pārāk gudrs kā 90% mūsdienu politiķu, kas uz mēles, to arī pasaka.

Atbildēt

Mjā

22.12.2022. 14:26

»

tikai krčangalim vajag staļinu

lai ražotu...tas ir murgs, bez pātagas nesanāk? Dzīvnieki


Sanāk jau sanāk, tiem kas 30.gadus izzaguši Latviju, viss sanācis.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta ,Vitebskas guberņa

22.12.2022. 14:08

»

he

“Čangaļs Sprindžuks i čyuļs Brigmans”. : ”Pi čiuļu i jūku navā, na tuo kuo pi myusu. Kas par jūkīm, kas par smīklym! Čiuļi sied, gembu atkārušs. A pi myusu kuo bišu kūzulā šumej da gamanej. Sābru Silenieks nūgiva kačīti, apzīde jam asti ai degti i dalaide spičku


ar ''čuk -džuk " beidzas ukraiņu uzvārdi ,un ar ''manis''- vācu aškenazi, iespejams Brig ( tilta) cilvēka senči šeit iekļuvuši krustnešu slepkavu armiju un alfonsu sastavā ,,,pats lai labāk pastāsta dzimtas vesturi ,no kurienes atklejojis.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

22.12.2022. 13:55

Bezbērnu nodoklis piemērojams tiem bezbērnu pāriem ,vai indivīdam ,kuriem lielās mega pensijas ,vai algas .
Ja cilvēks ,vai ģimene strādā saņemot minimālo algu ,tāpēc neplāno radīt pēcnācējus ,ka nespēs uzturēt , tad būtu noziegums šādus trūcīgos vel aplikt ar nodokli ,ka nemultiplicē nabagmājas iedzīvotājus ar perspektīvu ģērbties Bauska humpalu veikalos ,vai Rīgas, Levīta biznesa smārda pārņemtajos drēbju veikalos .
Jāsāk ar ebreju repatriāciju uz viņu dzimteni ,ar visiem viņu humpalu un antikvariatu veikaliem,tad var domāt par dzimstības stimulēšanu .
Pagaidām izskatās ,ka attīstība iet Romas Vatikāna žīdvacācaškenazi biznesa pusi , baznīcas tiek aktīvi renovētas ,tam ir naudas , perspektīvā būs cerpjamas aitas .
Romas VATIKĀNAM jāsāk maksāt sava biznesa nodoklis ,valstīs ,kurās viņi rentē zemi zem baznīcām .
Bet vispareizāk , šos alfonsus dzīt ārā no mūsu zemēm ,jo pedofīlijas idejas ,sieviešu pazemošana ,nāk no turienes,kam pamatā ebreju Bībele .
Kur nav jūdukristietības ,ar dzimstību viss ir ļoti teicami !

Atbildēt

čangalīts parastais

22.12.2022. 13:47

reanimē psrs...kauls tēloja komunistu un BIJA vecis, šamie žuki tēlo demokrātus...un velk atpakaļ un psrs, 3A banda

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

22.12.2022. 13:45

»

Bet

Tas tak Jelgavas čigāns! Nebūs tīra Latviešu tauta


Latvijas pamatiedzīvotāji izskatās tumsnīgsnēji ,kā Lapzemes lappi ,brūnām acīm ,brūniem taisniem matiem
: Шок! Сделали ДНК тест на национальность / Неожиданный результат! Выяснили наше происхождение

Bet čigāni ,īpaši kaut nedaudz izglītoti ,ne ar ko neatšķiras no mums ,daudzi ir par viedāki.

Atbildēt

sāp oi sūri

22.12.2022. 13:37

»

bet biedri

visi kā viens atbalstām Latvijas lielākos uzņēmējus-Skeli, Sleseru, Savicki, Karginu, Belokoņu..un visus citus vinu atbalstītājus kā Sprindžuku, Ašeradenu, Pabriku, utt..jo tie mūs glābj no bezdarba un nabadzības


Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele 2021. gada 8. aprīlī sociālajā tīklā "Twitter" publicēja komentāru par "Pfizer" papildu vakcīnu iepirkuma norisēm, pievienojot tvītam ekrānšāviņu no "WhatsApp" sarakstes ar ZVA direktoru. Tajā, atbildot uz Svena Henkuzena informāciju par vakcīnu pieejamību, atbildēja ar vārdiem "Oi. Sūri". Šī frāze jau kļuvusi par tautas teicienu, lietojot reizēs, kad vajadzības pārsniedz iespējas. Tad nu neviļus arvien biežāk iesaucamies: "Oi. Sūri".

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

22.12.2022. 13:33

Nevajag makslīgi stimulet dzimstību , ja ik gadu 1000 bērnu tiek izņemti no ģimenēm ,neviens nestrādā pie stabilu ģimenes veidošanas apmacības sākot no mazākajām klasēm ,bet ka izskatās ,strādā pie pederastijas izplatīšanas tautās , vismaz Swedbank se atklāti mājaslapā sludina veidot kontu diviem tēviņiem (!) dzimušajam mazulim ( foto) .
Tas pats ieejot swedbanbk uzgaidamaja zālē ,uz plakāta attēlota divu pieaugušu vīriešu saaruna uz parka soliņa ,par vidū sēdoša čirkaina rižika ( acīmredzot semītu izcelsme ) , nakotnes nodrošinašanu .
Tā kā swedbankai īpaša loma , stabilu , dabīgu ģimeņu izjaukšanā un pedofīlijas popularizēšanā .

Vispār atskatoties uz neskaitāmajiem kariem ,īpaši jauniešu slepkavošanu tajos ( arī Ukrainas karā ar Krieviju ) , dzīvnieku nehumanu uzturešanu ,slepkavošanu ,lai primātu pēcteči vairotos ,jātos ,dzertu un ēstu , uzskatu kā humanisma strupceļu ,kurai nav nākotnes .
Dzīvojam vidē ,kura kalpoja kā tualete miljoniem gadu ,senajiem dzīvniekiem plesējiem , ko no mums var gribēt.

Atbildēt

he

22.12.2022. 11:47

»

vēlreiz atkārtoju

jau daudzreiz ieteikto...


“Čangaļs Sprindžuks i čyuļs Brigmans”. : ”Pi čiuļu i jūku navā, na tuo kuo pi myusu. Kas par jūkīm, kas par smīklym! Čiuļi sied, gembu atkārušs. A pi myusu kuo bišu kūzulā šumej da gamanej. Sābru Silenieks nūgiva kačīti, apzīde jam asti ai degti i dalaide spičku..”

Atbildēt

Puķe

22.12.2022. 11:22

»

wow

Tā vietā,lai izdiskutētu priekšlikumu -nīkuļu aizvainojums. Un mani 3 bērni pelnīs pensiju tiem, kuriem svarīgākas par bērniem bija citas lietas


Tavi bērni saņem pabalstu no tiem, kuri maksā nodokļus TAGAD, atšķirībā no cilvēkiem ar bērniem, kuriem ir nodokļu atlaides, cilvēkiem bez bērniem nav nodokļu atlaižu. Un valsts uzturlīdzekļu nemaksātāju vietā tos maksā no valsts iedzīvotāju kopējās naudas jeb valsts budžeta. utt. Nost ar bezbērnu nodokli!

Atbildēt

he

22.12.2022. 11:19

»

wow

Tā vietā,lai izdiskutētu priekšlikumu -nīkuļu aizvainojums. Un mani 3 bērni pelnīs pensiju tiem, kuriem svarīgākas par bērniem bija citas lietas


Kam nav bērnu jau piedalās demogrāfiskās situācijas uzlabošanā - maksājot nodokļus pilnā apmērā bez atvieglojumiem par apgādībā esošām personām. Ja salīdzināšanai vecāks ar bērnu IIN maksā 150eur un bez bērniem 350eur, tad lūk kur jau ir šī saucamā palīdzība. Tālāk tad valsts ir atbildīga par šīs naudas izlietojumu.

Atbildēt

bet biedri

22.12.2022. 11:14

visi kā viens atbalstām Latvijas lielākos uzņēmējus-Skeli, Sleseru, Savicki, Karginu, Belokoņu..un visus citus vinu atbalstītājus kā Sprindžuku, Ašeradenu, Pabriku, utt..jo tie mūs glābj no bezdarba un nabadzības.

Atbildēt

Aizcietējums

22.12.2022. 09:15

»

Ķirurgs

Būtu labāk vispirms "saremontējis" sifilītisko rētu saēsto seju


Vai kautrīgais Māris samaksājis paša radīto Ādažu atejas nodokli - prasības par vienreizēju notekūdeņu attīrīšanas jaudas maksu jauna objekta pieslēgšanai kanalizācijas tīklam notekūdeņu jaudas palielināšanas pakalpojuma saņemšanai esošam vai jaunam objektam.Varbūt šo nodokli vajadzētu ieviest visā karaļvalstī.

Atbildēt

wow

22.12.2022. 08:36

Tā vietā,lai izdiskutētu priekšlikumu -nīkuļu aizvainojums. Un mani 3 bērni pelnīs pensiju tiem, kuriem svarīgākas par bērniem bija citas lietas!?

Atbildēt

vēlreiz atkārtoju

22.12.2022. 00:26

»

ja ja

Līdzekļi protams vajadzīgi, bet vispirms jāatbrīvojas no okupantiem un parazitējošā birokrātu slāņa


jau daudzreiz ieteikto:

ieviest īpašu deputāta / ministra / ierēdņa (palīgus, padomniekus, sekretutkas, piāristus u.c. svītas pakalpiņus ieskaitot) nodokli 90% apmērā no visa veida ienākumiem!
To varētu nosaukt par parazītu nodokli, jo līdz šim valsts attīstība nav notikusi - šie liekēži grauj valsti un piesavinās reāli strādājošiem nolaupīto naudu.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

21.12.2022. 21:16

»

Ķirurgs

Būtu labāk vispirms "saremontējis" sifilītisko rētu saēsto seju


...pedarasta doma..lai tik būtu skaists... pediņu "šanel" ir sūdu smaka...ieknāb sūdā pirms raksti pediņ...

Atbildēt

???

21.12.2022. 19:32

»

??

nez kādēļ par bērnu dzimstību tik ļoti satraucas tieši vīrieši, kurš varetu to izskaidrot


Vīrieši vai vīriešiem līdzīgi izstrādājumi?

Atbildēt

??

21.12.2022. 19:11

nez kādēļ par bērnu dzimstību tik ļoti satraucas tieši vīrieši, kurš varetu to izskaidrot

Atbildēt

Ha ha

21.12.2022. 18:08

»

Mjā

Tur jau tā lieta, ka BIJA, bija līdz kara sākumam, bet pēc tam sāka strauji ražot. Kāpēc nepiemini jūras floti un zemūdenes, ahā, ar tām jau krievi pat nesaskārās, jo ar tām karoja sabiedrotie. Ko tad krievu milzīgais pārspēks tā karoja četrus gadus, ja jau vāciešiem nekā nebija. Sievietes gab bija ...


Pašu tevi varo, kā sievieti! Par vācietes izvarošanu NKVD (čekisti) nošāva tur pat Vācijā! Krievu zemūdenes sargāja sabiedroto konvoju Ziemeļu okeānā! Mantas izveda, sākumā vācieši, tās vērtīgākās, pēc Jūs komunisti, visu atlikušo!
Varoja vācietes, tikai amerikāņi ar angļiem, tiem bija atļauts.
Prasi,savam darba devējam, Izcilības centram, nosūtījumu uz vēstures kursiem--- tava saimnieka valstī Krievijā!
Sabiedrotie sāka karot, kad vācieši jau bija praktiski sakaut. Un sāka karot, lai krievi neieņemtu visu Eiropu.

Atbildēt

Viss štokos

21.12.2022. 17:58

Vienmēr atradīsies kāds kam kāds likums nepatīk. Latvijas izzadzējiem nepatika, ka viņus apliek ar nodokļiem un viņi nolobēja dažādas asociācijas, lai likumīgi pārnestu nodukļus uz nabagiem.

Atbildēt

Mjā

21.12.2022. 17:50

»

Ha ha

Hitlerim pat šautenes bija no Pirmā pasaules kara! Tie Šmaiseri bija tikai SS-šiem. Tanki tatras, jaunie Tīģeri pirms Kurskas kaujas, tur arī palika. Pretgaisa aizsardzības nekādas, viens lielgabals, kā pret tankiem, tā pret lidmašīnām. Krievu lielgabali šāva daudz tālāk, vācieši pāris reizes izšāva...


Tur jau tā lieta, ka BIJA, bija līdz kara sākumam, bet pēc tam sāka strauji ražot. Kāpēc nepiemini jūras floti un zemūdenes, ahā, ar tām jau krievi pat nesaskārās, jo ar tām karoja sabiedrotie. Ko tad krievu milzīgais pārspēks tā karoja četrus gadus, ja jau vāciešiem nekā nebija. Sievietes gab bija ko izvarot un kara trofejas izvest no Vācijas rūpnīcu iekārtas un zinātniekus. Zagļu un marodieru nācija nolādētā.

Atbildēt

Bet

21.12.2022. 17:47

»

Nu jā!

Galvenais nācijas apsēklotājs arī ir.Parādnieks


Tas tak Jelgavas čigāns! Nebūs tīra Latviešu tauta!

Atbildēt

Rinkevičs.

21.12.2022. 17:34

»

laba ideja

Bezbērnu nodoklis ir laba doma


Kategoriski protestēju.Man pievienosies visi deģenerāti jo tie nespēj radīt bērnus.Nejaukt radīsanu ar dzemdēšanu un seksu.

Atbildēt

laba ideja

21.12.2022. 17:30

Bezbērnu nodoklis ir laba doma!

Atbildēt

Jā!

21.12.2022. 17:13

Ja tie bērni valstij vajadzīgi, tad tak var izdot likumu par obligātu grūtniecību visām sievietēm no 18 gadu vecuma. Kuras negrib ar labu, tās var aplecināt piespiedu kārtā. No šī pienākuma sievietes varētu atbrīvot pēc piektā bērna piedzemdēšanas.
Atvainojos, ja ar šo savu komentāru kādu sievieti esmu sāpinājis.

Atbildēt

parādnieks

21.12.2022. 16:57

Bezbērnu nodokli no 18gadiem. Lai tauta vairojas, citādi drīz ķīnieši būs klāt! Vidējais letiņš balso par. Un no LGBT 2× lielāku.

Atbildēt

HT

21.12.2022. 16:56

Sprindžuks izlecējs! Klausies, ko saka Kariņš ar “tamponu ieliktnīšu valdību”, tev idejas neprasa, muļķi Stindžuk! Kariņš un Dombrovskus tevi vadīs pa gaišo tiltu uz “ekonimikas transformāciju”, piekrīti un turi muti!

K un D visu zin, ko diktē pārnacionālās struktūras. Ja mediji vrib zināt tavas domas, neizlec, bet saki lai atsūta jautājumus, lai tu, muļķi, atkal neiekrīti. Skaties ko dara feministes un īpaši Mūrniece, kas pēta mauzeri. Ko viņas teiks, problēmu nebūs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi