Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mjā...

29.08.2023. 16:24

Lumpeņi ar marksu galvā apsēduši komentārus. Raksts vēl ir stipri par maigu, visa ši marksistu ālēšanās ar "virspeļņas nodokļiem" būtu jaizskata no valts drošības viedokļa.

Atbildēt

?

29.08.2023. 13:54

Kas tas par totālu murgu? Gandrīz kā RU pilsoņi par latviešu valodas eksāmeniem, tādas pašas "ciešanas" un pārspīlējumi. Sliktākais, kas var notikt, ka kāda banka aizies - nu un tad, atnāks vietā citas. Ar tik zemiem krājprocentiem un nekreditēšanu pašreizējo darbība drīzāk ir kā krājkasēm, ko varētu veikt arī Valsts kase, jebkura jauna ienākoša banka, pat ja šīs aiziet, līdz ar to būtu labāk. Un peļņa absolūti neko nedod - procentus kredītiem ceļ vienalga, nevis uz peļņas rēķina notur nemainīgus.

Atbildēt

Solcha

29.08.2023. 10:50

Par kādu bankas konkurenci vispār iet runa? Banku skaits Latvijas tirgum ir par lielu. To tak atzina banku uzraugi.
Skatos, Pietiek.com arī jau izpirkts. Skumji.

Atbildēt

Aleksandrs

29.08.2023. 09:33

Es, kā uzņēmējs, varu salīdzināt. Igaunijā var daudz vieglāk strādāt ar bankām, tādas drausmīgās compliance pārbaudes ir tikai Latvijā. Vairākas manas paziņas, LR pilsoņi un ārzemnieki, nevarēja atvērt kontu šeit, bet veiksmīgi to izdarīja Igaunijā un pat dabūja kredītus. Tā nav taisnība, ka latvijas uzņēmēji ir daudz sliktāki, ka blakus valstīs. Ja tu nevari saņemt kredītu, tad loģiski tu atpaliksi, efektivitātes ziņā no kaimiņvalstīm. Bankas nevēlas uzņemties nekādus riskus vispār, viņi tāpat labi jūtas. Katrs otrais pārskaitījums uz ārzemēm ir neiespējama misija etc. Strādājam ar bankām citas ES valstīs, tāds murgs, ka šeit nav nekur citur.

Atbildēt

Jana

29.08.2023. 09:08

Un iesaku kādam apstaigāt Latvijā esošās bankas:
- bez pieraksta tikt bankā nav iespējams. Jāgaida pieraksts līdz 2 nedēļām;
- bankās NAV darbinieku, visi strādā attālināti un strādā ne pārāk efektīvi;
- Katru klientu "izķidā" kā filmā Šerloks Holms, patērējot uz to 2-3 mēnešus. Vai tiešām nevar izvērtēt klientus ātrāk un efektīvāk, lai darījumi ātrāk notiktu?

Atbildēt

Jana

29.08.2023. 09:02

Nu nepiekrītu gan Jūsu viedoklim.
Esmu uzņēmēja un n-tās reizes esmu griezusies dažadās bankās pēc finansējuma, lai attīstītu uzņēmējdarbību. Un mūsu uzņēmums ir pietiekami lieliem apgrozījumiem un nenodarbojamies ar ēnu ekonomiku. Un ziniet, atteikšanas iesmeslus viņi atrada vienmēr, līdz absurdam jocīgus un nesaprotamus. Tie nebija finansiāli pamatoti atteikumi, bet gan radās iespaids, ka bankas nevēlas uzņemties riskus. Man bija jāpierāda, ka es banka nopelnīs, bet visi riski jāuzņemas man kā uzņēmējai.
Un tāfi ir daudz stāsti manā klientu un paziņu lokā.
Bankas pat atsakās izsniegt kredītu cilvēkiem, kuri lūk 10 GADUS atpakaļ ir izgājuši cauri maksātnespējai , bet ir spējuši nostāties vēlreiz stabili uz savām kājām. Bet, nē, ar šadiem veciem vēstures ierakstiem kredītreģistros bankas ieskatā šādi cilvēki ir norakstītāmi uz mūžu mūžiem.
Nu bēdīgi.

Atbildēt

Jānis

28.08.2023. 22:38

Ленин всегда жив !!!

Atbildēt

kk

28.08.2023. 08:28

durai vajadzētu saprast, ka Latvijā procentu likmju kāpums nemazina inflāciju, kā tas notiek Eiropā, jo mums pārāk maz to kredītņēmēju. Rezultātā mēs jau tā nestabilo vidusšķiru, kuri ir paņēmuši hipotekāros kredītus, lai veidotu ģimeni šeit Latvijā, maksātu šeit nodokļus, dzenam postā!!!
Tas viss ir jāskatās tikai un vienīgi no šādas prizmas, un neko citu nevajag piesaukt!

Atbildēt

...

28.08.2023. 06:06

»

Nacionālsociālistiskā Vācija Hitlera vadībā

1-pirmajā kārtā izdarīja,ka bankas ir tikai naudas glabātuves...


Tikai viena maza niansīte,Reiha vadībā bija tikai jūdi (SS
pamatā sastāvēja tikai no jūdiem),jūdu baņķieriem un uzņēmējiem ne mats no galvas nenokrita,apkrāpto nodokļu maksātāju nauda no ASV (lielā depresija) straumēm plūda uz Vāciju.
Noteikumus tā saucamajām valstīm diktē augļotāji,bet ne otrādi.

Atbildēt

Interesanti...

27.08.2023. 22:14

Aizmirsa pastāstīt par banku tālredzību tālajos 2007.gados kad uzpūstā burbulī meta pakaļ naudu tiem kuri caur bankas norādītiem vērtētājiem tika pie neadekvātiem īpašumiem..kuri pēc tam izrādījās kapeiku vērtībā..bet bankai atbildība nekāda ka savi krāpniekvērtētāji klientus aptina ap pirkstu..

Atbildēt

Nacionālsociālistiskā Vācija Hitlera vadībā

27.08.2023. 21:26

»

vot

Sanita Bajāre- tu esi sastāvdaļa bankām, kuras gadiem atmazgājušas miljardiem asiņaino dolāru, sastāvdaļa bankām kas darbojas pēc alkatīgo augļotāju principiem, kuras nav nākušas pretī Latvijas pilsoņiem un tādejādi piedalījušās genocīdā pret Latvijas iedzīvotājiem, atņemot mājas, zemes, dzīvokļus, ...


1-pirmajā kārtā izdarīja,ka bankas ir tikai naudas glabātuves.
2-punktā ar likumu aizliedza augļošanu. Izsniegt kredītus tikai ar tik lielu procentu likmi,lai bankas nosegtu tepas,īres,darbinieku algas. Un ne jau kā šajā Latkrievijā,kad pensionārs saņemj 300 eiro,,bet darbinieki valsts vai bankas,10 000 mēnesī lielas algas.
Un 3. Žīdus cionistus patrieca no valsts. Konfiscējot vācu tautas labā ,cionistu mantu.
Nevajag neko jaunu izgudror. Hitlera izcilajā grāmatā "Mana cīņa" viss tas ir pateikts,priekšā. Arī kā okupēt svešu valsti,teritoriju un tur dzīvojošo tautu. Vajag tikai valsts drošības dienestu savu. Kurš iecels Parlamentu,tiesnešus un t.t. , Viss ko Latvijā ir izdarījusi Krievija. Tādas lūk tās lietas,sliktās

Atbildēt

Kaibala

27.08.2023. 19:01

Nozagto nosauca par peļņu, no kriminālās pasaules "zagļi likumā" ienāca ... te skaidrs, nav jāturpina un kādam brīnumam jānotiek, lai viņi dalītos? Peļņa aiziet pašu labā un neizbēgamajā uzpirkšanā. Nekas jau nav mainījies, durvis jau tās pašas, kas pirms 100 un 1000 gadiem.

Atbildēt

re, ka jau uzrīdīti bankām

27.08.2023. 18:54

kaut ka'ds vaoināigais jānosauc, nevar taču nosaukt netiesisksumu vai vid...Pie kam nodokļu zagļiem ļoti patīk vainot bankas, ne sevi

Atbildēt

varbūt pamosties laiks

27.08.2023. 13:56

»

jaajaa

...viss rāda, ka ir pienācis laiks no privātbankām atteikties vispār...kovida laikā naudas ir sadrukāts par daudz, lielās zviedru bankas strādā ar "savu" naudu, valsts bankas vietā iekasējot refinansēšanas likmi, tādā veidā arī rodas tās milzīgās peļņas...ECB analītiķiem ir viela pārdomām...nedrīkst...


Visos punktos autorei ir tasnība, tas ir profesionāi rakstīts un atbulstoši. Pareiz jau teikts, ka kaimiņvalstis uzņēmējdarbības vide ir cita- te atpalicība te mums ir par tie 10-15 gadiem. Pareizi dara, ka bankas nefinansē tik vājus un neprofesionālus, vai part noziedzīgus projektus. Tā ka risinājumi nav finanšu pusē, bet uzņēmejdarbībā. Kādam ir jāmaskša par nzoiedzīgu uz atpalicību vēsrstu valdību, ar sasēdinātiem politdarbiniekiem nevis nozaru ministriem. Un padomes... te jau kārtīgā puusceļā uz komunistisku režīmu-- un tad jau skaidrs, ka kapitālistiem bankās ir jānoņem nauda, lai strādnieki un bezzemniekii varētu būt laimīgi. Nešaubīgi 9 klases pabeigušie parlamentāriesi noteikt spiedīs visas iespējm'\as pogas.
Iztrūkst vēl tikai stambulas konvencija un sieviešu tiesības- nekladzina te pietiekoši visas tās sektas

Atbildēt

jaajaa

27.08.2023. 13:20

...viss rāda, ka ir pienācis laiks no privātbankām atteikties vispār...kovida laikā naudas ir sadrukāts par daudz, lielās zviedru bankas strādā ar "savu" naudu, valsts bankas vietā iekasējot refinansēšanas likmi, tādā veidā arī rodas tās milzīgās peļņas...ECB analītiķiem ir viela pārdomām...nedrīkst privātbaņķeles iekasēt refinansēšanas likmi savās peļņās...tāpēc arī ir tik grūti apkarot inflāciju, jo apgrozījumā visu laiku atgriežas nauda, kurai jau sen jābūt vienkārši "dzēstai"...:)

Atbildēt

vice

27.08.2023. 12:10

Ko nestāstīs Sanita Bajāre un medijšļura: ECB likmei kļustot NEGATĪVAI, LATVIJAS kredītņēmējiem tā ir .....0% (nevis negatīva)!!!


Atbildēt

Ieteikums

27.08.2023. 10:32

Nevar paņemt kredītu, jo nevar paskaidrot kur ņēmis naudu? Tāpēc Saeimai ir jāpieņem likums par atkata, kukuļa legalizēšanu un aplikšanu ar nodokli (PVN). Sākumā varētu nelielu, lai ieinteresētu ierēdņus maksāt nodokli. Citādi nekādas attīstības nebūs un ienākumi budžetā būs arvien niecīgāki.

Atbildēt

Aigars

27.08.2023. 10:22

Strādāju arī ar Vācijas banku. Nav tur TĀDAS komisijas maksas! Ne tuvu! Nav tur tā ka kreditēt piedāvā tik kā.privātpersonu sīkkredīta veidā. Banka taisa programmas tiedi aktualitātei - piemēram saules enerģijai, 5g, utt. Un ne tikai. Kā kreditē Igaunijā (nekustamo īpašumu attīstīšana arī Latvijā, Prāmju līnijas attīstība utt) un Lietuvā ( Maxima, piena pārstrāde, utt), labi var redzēt dzīvē.

Atbildēt

Globālās finanšu norēķinu sistēmas ekvivalents ir

27.08.2023. 09:43

»

Rezumē

Valdība ir vēl nožēlojamāka. Uzlikt bankām avansmaksājumu 20 % apmērā! Tas esot baigais sasniegums!!!Būtībā jau tas neko nemaina. Toties uzlikt nodokli banku mega peļņai nespēj. Pārāk spēcīgs banku lobijs. Tāds tas ir bijis jau kopš neatkarības atjaunošanas. Ašeradens var pūst pīlītes, cik grib, neviens...


žīdu izlaistā un pasaulei uzspiestā nauda ar ASV FRS ir usd.

Ebreju impērijas standarts paredz reālās ekonomikas attīstības graušanu finanšu instrumentiem.

Tam pretoties var tikai ar zināšanām un to izpratni, un pareizu rīcību ikvienam pašam kļūstot par savas naudas saimnieku, nevis kredītu vergu.

Atbildēt

Rezumē

27.08.2023. 09:27

Valdība ir vēl nožēlojamāka. Uzlikt bankām avansmaksājumu 20 % apmērā! Tas esot baigais sasniegums!!!Būtībā jau tas neko nemaina. Toties uzlikt nodokli banku mega peļņai nespēj. Pārāk spēcīgs banku lobijs. Tāds tas ir bijis jau kopš neatkarības atjaunošanas. Ašeradens var pūst pīlītes, cik grib, neviens viņam jau sen vairs netic.

Atbildēt

Ko mums nestāsta finanšu asociācijas valdes priekšsēdētāja

27.08.2023. 09:06

To, ka bankas pašas ar finanšu instrumentiem slepkavo Latvijas reālās ekonomikas attīstību.

Vai tas būtu banku uzdevums rūpēties par ekonomikas attīstību? Jā, tikai par savas bankas ekonomikas attīstību un maksimālo peļņu.

Prieksēdētāja mūs noved pretrunās ar divām savām tēzēm.

“1. Ārvalstu investoru padomes publicētais ikgadējais investīciju vides indekss norāda, ka, pēc investoru domām un vērtējuma, investīciju vide Latvijā ir drīzāk pasliktinājusies, nevis uzlabojusies.

2.Jāsāk ar to, ka augstāki kreditēšanas rādītāji, piemēram, Igaunijā un Lietuvā, nozīmē tikai vienu – Latvijā "klibo" uzņēmējdarbības vide, traucē ēnu ekonomika, korupcija un citas nebūšanas, kas kavē uzņēmumu attīstību. Jo tieši tas, ka daudzi Latvijas uzņēmumi atrodas t.s. "pelēkās ekonomikas" zonā, liedz tiem piešķirt aizdevumus. “

Bet viņa nepasaka to, ka bankas Latvijas ekonomiku slepkavo, izvedot peļņu no Latvijas. Piemēram, Swedbank un citas Latvijas ekonomikai atrauto naudu, ko varētu dot kredītos, iegulda citu valstu pensiju fondos, kas izpērk (par mūsu pašu naudu) Latvijas nacionālās bagātības - zemi un mežus.

Atbildēt

Kā tad

27.08.2023. 08:52

Bankas jau nu gan nekad nav vainīgas. Kur izšeptētie pensiju fondi? Kredītiem tikai mainīgie procenti? Depozītnoguldījumiem pagājušā gadā bija tikai ap 0 %. Bet kāāda bija banku peļņa?!Un banku kartelis?!

Atbildēt

Haralds Kalns

27.08.2023. 08:27

Par bankām runājot, salīdzinājums: Kaķi, viņš teic, mums ir seši, divi pašu, četri sveši (pie tam laiski, slinki maitas un rijīgi)! Un nekaunīgi, no meliem pārplūstošā mamzele Bojāre, "patiesību" klārējot, pat nepiemin (aizmirsa) tabulu ar visu banku pēdējo trīs gadu peļņas rādītājiem!!! Bet tad jau būt aizdomas par zaudēto nevainību (bezkaunību)!

Atbildēt

lauķis

27.08.2023. 08:14

Neeksistē ne bankas ne finanšu sistēmas,ir augļotāji un vienots augļotāju tīkls kam pieder visas pasaules finanses.Augļotāju pakalpiņi sauc sevi par finanšu speciālistiem,baņķieriem,ekonomistim un visādos citos terminos bet ir parasti līķu tārpi.

Atbildēt

vot

27.08.2023. 07:19

Sanita Bajāre- tu esi sastāvdaļa bankām, kuras gadiem atmazgājušas miljardiem asiņaino dolāru, sastāvdaļa bankām kas darbojas pēc alkatīgo augļotāju principiem, kuras nav nākušas pretī Latvijas pilsoņiem un tādejādi piedalījušās genocīdā pret Latvijas iedzīvotājiem, atņemot mājas, zemes, dzīvokļus, pa 1/2 no cenas iztirgojot un vēl uzliekot maksāt atlikušo starpību, piespiežot ļaudis aizbraukt no Latvijas.
Runājot par Bajāri un bankām- nekas pasaulē nav ļaunāks par tām un cilvēkiem- augļotājiem, kas tajās strādā. Jo augļotāji ir cilvēki bez sirds un dvēseles. Saucot lietas īstajos vārdos, banku biznesa stratēģija ir augļošana. Savulaik Saeimā tika izvirzīts priekšlikums iekļaut Satversmē, ka Latvijā pamatvērtības ir kristīgās vērtības. Bībelē, tāpat arī Korānā ir skaidri un gaiši pateikts, ka augļošana ir grēks, un ir jārīkojos, lai to novērstu, nevis veicinātu. Stāsts ir par parazītiem – augļotājiem, kurus tagad nezin kāpēc sauc par finansistiem, komersantiem, bankām, kredītiestādēm vai vēl kā citādāk. Jo „augļotājs” neskan sevišķi smalki. Bet precīzi izsaka būtību parazīts augļotājs.

Atbildēt

Govs

27.08.2023. 06:24

Sanita, iestūķē šo rakstu sev atverē un gadi jaunu 1905. gadu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi