Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Manipulācijas

Leonards Inkins
01.08.2019.
Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to lauķis

02.08.2019. 22:24

»

lauķis

Gunģajevs ir žīds,liec miera krievus.Tieši žīdi uzmetušies par vislielākajiem krievu interešu aizstāvjiem,par to vislabāk liecina žīdu veiktais apvērsums 1917.gadā


Krievs nav pēc izcelšanās, bet gan pēc viņa mākslīgās valodas, sātanistu sektantisma un naida pret visu dzīvo uz planētas. Ai Jobeness ir visīstākais krievs.

Atbildēt

to Pareizi

02.08.2019. 22:21

»

Pareizi

Krievi nāk


Jūs, smirdīgie organismi, planētas sērga, jau esiet sanākuši.

Atbildēt

vispār

02.08.2019. 10:15

»

enchante

manipulēt var arī ar avīzi, žurnālu, mākslas filmu un teātra izrādi, nekāda starpība. Internets ir viens no labiem veidiem kā attīstīt "gardēdību", proti, paņemot to , kas interesē un ignorējot nevajadzīgo. Diemžēl vai par laimi viss ir atkarīgs no paša indivīda, tā garīgās attīstības, prāta pārvaldes...


galvenais, ir atrast zelta vidusceļu, jo gan ūdens, gan uguns var iznīcināt cilvēku, bet bez tiem mēs nevaram dzīvot.Bet to var rast tikai, Dievs vien zina, kā...laikam vajadzētu būt attīstītam intelektam, gan emocionālajam, gan racionālajam, vai vienkārši - sirdij, dvēselei un prātam, vrb tā ir Svētā Trīsvienība?

Atbildēt

02.08.2019. 09:35

»

hm

Specdienestu rīcībā ir dažādu zinātņu veiktie pētījumi, kuri apraksta ietekmi uz cilvēku, lai viņu būtu iespējams manipulēt. Ja nemaldos, pat mūsu eksprezidente VVF kaut ko šajā virzienā veica, strādājot Kanādā...


"Nervous system manipulation by electromagnetic fields from monitors" - Patenta numurs US6506148B2
https://patents.google.com/patent/US6506148B2/en

"Method and device for producing a desired brain state" -patenta numurs US6488617B1
https://patents.google.com/patent/US6488617B1/en?oq 6488617

"Silent subliminal presentation system" - patenta numurs US5159703A. Šis neiet caur analogo signālu, tikai digitālo
https://patents.google.com/patent/US5159703A/en?oq 5159703

Atbildēt

Idiot

02.08.2019. 09:17

»

Cyril

идиот латыш


Prieditis!

Atbildēt

hm

02.08.2019. 07:42

Specdienestu rīcībā ir dažādu zinātņu veiktie pētījumi, kuri apraksta ietekmi uz cilvēku, lai viņu būtu iespējams manipulēt. Ja nemaldos, pat mūsu eksprezidente VVF kaut ko šajā virzienā veica, strādājot Kanādā.
Kā tas notiek? Visos iespējamos veidos. Kas ar to visvairāk nodarbojas? Tās valstis, kuras atvēl tam naudu. Piemēram, ASV aizsardzības budžets ir 3/4 triljonu dolāru!

Atbildēt

lauķis

02.08.2019. 07:13

»

to jautaajums

Gunģjajevs, sadists un pedofīls, ir krievu sātanistu sektas virspriesteris, ar kļičku Kiril


Gunģajevs ir žīds,liec miera krievus.Tieši žīdi uzmetušies par vislielākajiem krievu interešu aizstāvjiem,par to vislabāk liecina žīdu veiktais apvērsums 1917.gadā.

Atbildēt

mums

02.08.2019. 06:57

latviešiem informācijas telpā ir sarežģīts stāvoklis - manipulācijas gan no austrumiem, gan rietumiem, bieži visai agresīvas. Turklāt vēl sociālā noslāņošanās, kad stiprie un bagātie mūsu pašu tautieši nicina neveiksmīgos, cenšas pazemot un iestāstīt, ka paši vainīgi un apklusināt, lai netraucē.
Mūs, vecos, ir grūtāk apmānīt, esam jau piedzīvojuši visādas blēdības un manipulācijas, saprotam un neticam. Bet ir bažas par jaunatni, ka viņi neapjūk un nepazaudē savu būtību šajos informāciju karos.

Atbildēt

A.P.

02.08.2019. 04:27

»

Fēlis

Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli


Šis teksts ir domāts lopiem. Tāpēc lietoju dzīvniekiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs lopu rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz "posta dzîvniekiem" no bijušās padomju savienības telpas, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā. Kā kāda referātā sacīja Latvijas prezidents E. Levits - " Visi cilvēki ir dzīvnieki, vien cilvēks atšķirībā no citiem dzīvniekiem apzinās savas tiesības". Šoreiz būs par dzīvniekiem, nevis krekliem - tiesībām.

Dzirdu esejas lasītāja iebildes - arī dzīvniekiem ir tiesības!

Tā ir tiesa, Rīgā tagad visur bankās iedzīvotājus galvenokārt apkalpo tāda izskata indivīdi, kuri kinomākslā ir tipāžs idiotiem, kretīniem, neliešiem, bijušiem recidīvistiem. Savukārt to apsargi daudzviet ir sirmi večuki ar nenomaskējamu alu bundžu atveramo dunci, kā arī piespriestos gadus atsēdējuši pāraudzināti, jauki un draudzīgi tetovēti dīvaiņi, kuri ātri iesaistās sarunās ar skolasbērniem, tiem izskaidrojot, kā jāuzvedas bankā.

Eiropas pagātnē apsargu cilvēciskie tipi attiecīgajos laikmetos bija garīdznieks, bruņinieks, aristokrāts un buržujs ar savu buržujku.

Šodien jau katrs interesents viegli atšķir buržuju no buržujkas pēc izcilā ebreju fiziķa I. Godmaņa klīniskās ekonomikas metodoloģijas.

Īpaši šai lietā izcēlies premjers K. Kariņš . Kārtējā Rīgas Vasarsvētku draudzes uzrunā unikālo 585 karātu vērto darbu aizmirstot pieminēt. Neviens cilvēks tā nerunātu.

Vidusmēra cilvēks ir sadzīves cilvēks un ģimenes cilvēks. Viņa apziņa riņķo tikai ap banku un ģimeni.

Es bieži dzirdu balsis. Arī bankā, kad man lūdz pārskaitīt naudu. Mēs visi tiekamies ar tendenci, kura ir jādēvē par "strukturālo atavisma pārslodzi".

Atavisma dumpis negatīvi ietekmē visu sabiedrību daudzo banku sistēmu ietekmē. Sabiedrības dzīvi sāk pārklāt psihiskais gangsterisms, ja, skaitot naudu bankā, rodas tās iztrūkums vai pārpalikums..

Cilvēces vēsturē sociālā revolūcija vienmēr ir atavisma dumpis. Tas ir zemāko slāņu dumpis, lai dzīvi pielāgotu visas sabiedrības attīstības līmenim.

Piemēram, par mums visiem zināmajiem "585 un 999 karātu darbiem” to nekādi nevar teikt! Tas noteikti nav cilvēku logoss. Tāds logoss ir iespējams vienīgi pilnīgi citā dzīvnieku antropoloģiskās evuolūcijas pakāpē.

Atbildēt

Uldis

01.08.2019. 22:08

»

to to to

Vēl viens smirdīgā krievu kazarmā pālī taisītais PBAnāla sūdu rijējs


tu izēdi atkal beidzot ateju? Labu apetīti!
Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, zinu no personīgas pieredzes.

Atbildēt

Teds

01.08.2019. 21:53

Pilnīgas muļķības, priekš blēžiem, zagļiem un meļiem ir jāstrādā valsts likumdošanai un kārtības orgāniem, lai tā sabiedrības daļa, kas mēģina apčakarēt pārējo sabiedrības daļu, nekavējoties tiktu izolēta un vai pēc nopelniem nonāktu karātavās.
Bet ja pie varas ir pierausušies paši blēži, slepkavas un ielas meitas, tad šādā sastāvā tie sen jau atbrīvojušies no nevēlamiem likumiem, kas varētu vērsties pret viņiem pašiem, bet kārtības sargātājus pārvērtuši par valsts apmaksātiem noziegumu piesedzējiem.

Atbildēt

to to to

01.08.2019. 21:40

»

to to

Elpo caur šņukuru klusāk, varēsi kvalitatīvāk absorbēt eurolatvānijas lumpenTV propagandēšanas zombējumu


Vēl viens smirdīgā krievu kazarmā pālī taisītais PBAnāla sūdu rijējs!

Atbildēt

to to

01.08.2019. 21:21

»

to lauķis

Nezombējies no Kiseļ TV, varēsi kvalitatīvāk salīmēt kartona kastītes un saņemsi vairāk


Elpo caur šņukuru klusāk, varēsi kvalitatīvāk absorbēt eurolatvānijas lumpenTV propagandēšanas zombējumu!

Atbildēt

Marika

01.08.2019. 20:57

Nu te man kaut kas nav skaidrs: "..tā cilvēces daļa, kura izmanto Google, Twitter un Facebook, ir tā, kur tiek ražoti moderni ieroči, kur top modernas tehnoloģijas un cits. Tā ir tā cilvēces daļa, kura ietekmē pārējo cilvēci, atļauju neprasot.." - Kur FB LIETOTĀJI ražo ieročus? Kā LIETOTĀJI kādu ietekmē, kas nevēlas ietekmēties?

"Totāli emocionāli apstrādāts un emocionāli atkarīgs" vari kļūt tikai tad ja tu pieļauj, ka gadžets, ko tu lieto, ir gudrāks par tevi. Man radās priekšstats, ka autors vēlas tikt ietekmēts, pat tāda kā atkarība spīd cauri tekstam.

"algoritmi par mums zina visu"

Vai autoram tas Dieva dotais instinkts nemaz nav? Vai nepietiek prāta neizlikt internetā (nozīmē - publiski) savus politiskos uzskatus, reliģisko pārliecību, seksuālo orientāciju vai iepirkšanās tendences? Nepersonificēt pilnīgi neko? Nesaistīt savus kontus visās vietnēs caur Google (pēc Google ieteikuma - it kā vieglākai lietošanai, VISS ar vienu klikšķi)? u.t.t.??? Kā arī filtrēt visu, ko FB un Google grib lai tu redzi? Ļoti palīdz laba atmiņa uz web adresēm. -- Tad tevi neviens neglābs.
Jo mazāk informācijas par sevi tu izliec netā, jo neiespējamāk būs "algoritmiem" sasaistīt tavu maksājumu karti ar ātruma kameru ierakstiem un Twitter kontu. Ieteicams ir arī savu īsto vārdu, foto un dz.datumus nelietot. Algoritmiem sirdsapziņa un godaprāts nepiemīt. Es pat citreiz speciāli Googlei sapinu tīklus. Un pret hakeriem neviens nav pasargāts. Es te runāju tikai un vienīgi par pašaizsardzību pret ~~~ sauc kā gribi to bubuli, no kā tu baidies.
Lielpilsētās visi piesardzības pasākumi var kļūt daudz sarežģītāki, nekā mazpilsētās un laukos. Kustība "out of city" aizsākās jau labu laiku atpakaļ ~ ap to dvieļgalvu terorisma sākuma laiku.
P.S. Man apkārtnē vismaz 300km rādiusā nav ātruma kameru, dvieļgalvu.., atlaižu kartes man nav... bet internetā ieslēdzu smadzenes.
Sargā sevi pats, tad arī visums tevi sargās !!

Atbildēt

to lauķis

01.08.2019. 20:50

»

lauķis

Bez loģikas ir vēl tādas lietas kā sirdsapziņa,gods un godaprāts.Loģika balstās uz zināšanām,no kurām vismaz 90% ir melīgas un aplamas...


Nezombējies no Kiseļ TV, varēsi kvalitatīvāk salīmēt kartona kastītes un saņemsi vairāk!

Atbildēt

š

01.08.2019. 20:38

»

Fēlis

Ko šitas vienus un tos pat ķeburus rakstošais lunis te uzkāries. Būs laikam kāds baķuška


Nē, tas ir aplamais priedītis, ja pavēro un sasaista rakstus un komentārus, tas ir skaidrs pat skolniekam. Parasti gan viņš to adresē Žulim.

Atbildēt

to jautaajums

01.08.2019. 20:35

»

jautaajums

Vai Kirils Guņģajevs


Gunģjajevs, sadists un pedofīls, ir krievu sātanistu sektas virspriesteris, ar kļičku Kiril.

Atbildēt

Fēlis

01.08.2019. 19:25

»

Fēlis

Ko šitas vienus un tos pat ķeburus rakstošais lunis te uzkāries. Būs laikam kāds baķuška


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

nuja

01.08.2019. 19:22

»

A tu

nebaidies, un viss. Bet tas puisis runā pareizi


galvenais, lai norauj ūdeni kad pabeidz gudri cirst.

Atbildēt

Fēlis

01.08.2019. 18:26

»

Cyril

придурок латыш


Ko šitas vienus un tos pat ķeburus rakstošais lunis te uzkāries. Būs laikam kāds baķuška.

Atbildēt

A tu

01.08.2019. 17:06

»

P.

Biedēšana ar manipulāciju arī ir manipulācija


nebaidies, un viss. Bet tas puisis runā pareizi.

Atbildēt

enchante

01.08.2019. 16:58

manipulēt var arī ar avīzi, žurnālu, mākslas filmu un teātra izrādi, nekāda starpība. Internets ir viens no labiem veidiem kā attīstīt "gardēdību", proti, paņemot to , kas interesē un ignorējot nevajadzīgo. Diemžēl vai par laimi viss ir atkarīgs no paša indivīda, tā garīgās attīstības, prāta pārvaldes spējām, domu un emociju kontroles. Bet, kas attiecas uz kopējās apziņas maiņu, tad to zinošie prognozē 20'000 gadus nākotnē. Pašreiz valda lielais un resnais uzpampušais EGO, ar kuru manipulēt ir vieglāk par vieglu! Santē!

Atbildēt

xxx

01.08.2019. 16:30

»

algoritmaprāt

rupjā veidā izmanipulētajai autorei jānomaina skaidas galvā


250% tikai - "autoram", bet nevis "autorei"!

Atbildēt

algoritmaprāt

01.08.2019. 16:02

rupjā veidā izmanipulētajai autorei jānomaina skaidas galvā.

Atbildēt

jautaajums

01.08.2019. 15:50

»

Cyril

придурок латыш


Vai Kirils Guņģajevs?

Atbildēt

lauķis

01.08.2019. 15:30

Bez loģikas ir vēl tādas lietas kā sirdsapziņa,gods un godaprāts.Loģika balstās uz zināšanām,no kurām vismaz 90% ir melīgas un aplamas.
Politiķi ir suga bez kuras pasaule kļūtu daudz labāka.Tieši politika ir varas iegūšana par kādu vai kādiem.Politiķi ir pelēkas viduvējības ir milzīgiem mazvērtības kompleksiem.
Un vēl,tehnoloģijas nemitīgi pilnveidojas,bet,mēs strādājam arvien vairāk un saņemam mazāk.
Par augļotāju un partiju sistēmas diktātu vispār nav pieņemts runāt,tikai stāsta ka nekas labāks neesot izgudrots.Par vēdisko kultūru pat ieminēties nevar,labākajā gadījuma to dēvē par pagānismu.Par vēstures falsifikācijām ne pušplēsta vārda.
Un ēbrejs Inkins arī manipulē ar svešiem,uzspiestiem viedokļiem.

Atbildēt

P.

01.08.2019. 15:14

Biedēšana ar manipulāciju arī ir manipulācija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...