Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

z

16.08.2021. 12:36

»

Khhmmm

un ,kur viņai bija jāstājas? Atpakaļ pie Kremļa


tev un līdzīgiem ģenētiskajiem vergiem jau dzīve bez vergtura nav iedomājama...tik kāpēc uz vergošanu cenšaties piespiest savus līdzcilvēkus? vai tiešām tāds kauns par savu verga dvēselīti, ka brīvam cilvēkam tomēr acīs paskatīties nespēj?

Atbildēt

nu nē

12.08.2021. 15:42

»

Paskaties uz karogu

Kā tad nav atbalsts trocka idejām, ja 120% ruskij mir balso par liberāli Putinu jau divdesmit gadus


Ne krievijas ne citi krievi nevar sākt apjēgt, jo tam vajadzīgs, lai IQ būtu vismaz 60, vienkārši Latvijā ievazātie, atšķirībā no krievijas, necieš badu, var pieēst pilnu vēderu municipālo zupu un salasīt uz trotuāra samērā treknus izsmēķus.

Atbildēt

debījais ar psiedomīmu Uldis

12.08.2021. 07:56

»


atkal tas slimais debīliķis palagus sarakstījis! Kad tevi beidzot ieliks psihenē?

Atbildēt

Латышский патриот

11.08.2021. 23:21

Начнём с того, что предатели говорившие с нами по-латышски сделали нас зависимыми от иностранцев. При этом никто не сказал, что латыши не могут управлять всей Россией. Тем более у нас к ним территориальные претензии по Абрэнэ. Надо думать как головой победить путинскую банду без ядерной войны и взять их страну под свой контроль. Можем из Риги управлять. Поэтому надо учить русский язык.

Atbildēt

Paskaties uz karogu

11.08.2021. 21:54

»

Vēl viens gudrinieks atradies

Diemžēl esmu spiests iebilst. Trockis (Bronšteins) ieradās no ASV un ar russkij mir viņam kā reiz nav nekāda sakara. Tā bija Trocka un Ļeņina ideja par komunisma uzvaru visā pasaulē. Staļins, kurš iekšpartijas cīņās izdzina Trocki no valsts un cītīgi apkaroja viņa atbalstītājus, izvirzīja tēzi par to...


Kā tad nav atbalsts trocka idejām, ja 120% ruskij mir balso par liberāli Putinu jau divdesmit gadus.
Ja krievijas krievi sāka apjēgt un Putina reitingi nokritās, tad pie Latvijā dzīvojošiem okupantiem vienmēr bijis 100% atbalsts, ka pat vēlēšanu rezultātus nebija vajadzības viltot.

Atbildēt

:)))) Tevi aizķēra, ja ??

11.08.2021. 18:39

»

Art

:)))) Tevi aizķēra, ja ?? Nepatīk


Patīk? :D:D

Atbildēt

vēsture

11.08.2021. 18:15

»

Vēl viens gudrinieks atradies

Diemžēl esmu spiests iebilst. Trockis (Bronšteins) ieradās no ASV un ar russkij mir viņam kā reiz nav nekāda sakara. Tā bija Trocka un Ļeņina ideja par komunisma uzvaru visā pasaulē. Staļins, kurš iekšpartijas cīņās izdzina Trocki no valsts un cītīgi apkaroja viņa atbalstītājus, izvirzīja tēzi par to...


Viskrieviskākais izdzimtenis cilvēces vēsturē, osetīnu padauzas un nezināma klaidoņa atvase, Staļins, nogalināja Trocki, kad tas uzsāka brīdināt pasaules sabiedrību, ko tai gatavo vislabāk apbruņotais un visnecilvēciskākais režīms, kas jau bija paguvis noslepkavot vairākus desmitus miljonu savu pilsoņu, proti drausmīgo karu.
Pats Trockis, protams, nebija labāks, tikai talantīgāks un viņš noteikti nebūtu padirsis vienā dienā 20 gadus gatavoto karu, kā Staļins un, iespējams, būtu sagrābis visu pasauli.
Mums ir jāpateicas liktenim, ka krievu valdnieki ir tādas niecības, kā Staļins un Putins, bet ne Trockis un Navaļnijs.

Atbildēt

Vēl viens gudrinieks atradies

11.08.2021. 17:45

»

Painteresējieties

,kas bija pēc 17. gada rev . valdošo sarakstos ... pēc tautības


skaidrs kas tur bija pēc tautības. Viena īpaša tauta, daži latvieši, polis, gruzīns. No krieviem tā pamaz. Pats Ļeņins varētu būt pieskaitāms krieviem, jo viņa īpašās tautas izcelsme baltiem diegiem šūta. Ne velti Eiropā 1917. gada oktobra revolūciju sauca vienas īpašas tautas vārdā.

Atbildēt

Vēl viens gudrinieks atradies

11.08.2021. 17:15

»

Vorkuta

Ārzemju latviešu ir daudz, bet virspusē uzpeldēja tieši čekas aģenti, agrākie trocka boļševiku internacionāļi un komunisma idejas piekritēji. Tādēļ arī viņus neinteresēja Latvijas deokupācija/dekolonizācija un tiesiskums, bet virzījās tie uz pasaules revolūciju ar russkij mir visā pasaulē...


Diemžēl esmu spiests iebilst. Trockis (Bronšteins) ieradās no ASV un ar russkij mir viņam kā reiz nav nekāda sakara. Tā bija Trocka un Ļeņina ideja par komunisma uzvaru visā pasaulē. Staļins, kurš iekšpartijas cīņās izdzina Trocki no valsts un cītīgi apkaroja viņa atbalstītājus, izvirzīja tēzi par to, ka komunisms var uzvarēt arī vienā atsevišķā valstī un samierinājās ar Krievijas impērijas atjaunošanu jaunā veidolā. Trocka idejām šobrīd nav atbalsts Krievijā un jūsu pieminētajā russkij mir.

Atbildēt

Vorkuta

11.08.2021. 16:47

»

Vēl viens gudrinieks atradies

Liela daļa nelaimju mums kā reiz no ārzemju latviešiem. Latvju tautu un saglāba un atjaunoja Latviju tie, kuri bija palikuši Latvijā, nevis tie kuri dažādu iemeslu dēļ aizmuka. Arī nāves briesmās. Savukārt tie, kuri palika, bērni un mazbērni tiem kurus noslepkavoja un izsūtīja uz Sibīriju, atjaunoja...


Ārzemju latviešu ir daudz, bet virspusē uzpeldēja tieši čekas aģenti, agrākie trocka boļševiku internacionāļi un komunisma idejas piekritēji. Tādēļ arī viņus neinteresēja Latvijas deokupācija/dekolonizācija un tiesiskums, bet virzījās tie uz pasaules revolūciju ar russkij mir visā pasaulē.

Atbildēt

ha-ha

11.08.2021. 15:49

Nepilsoņa statuss taču ir neslēpts bonuss un sviestmaize atstātajiem ietekmes aģentiem.Īsti kangaru garā!

Atbildēt

Vēl viens gudrinieks atradies

11.08.2021. 15:26

Liela daļa nelaimju mums kā reiz no ārzemju latviešiem. Latvju tautu un saglāba un atjaunoja Latviju tie, kuri bija palikuši Latvijā, nevis tie kuri dažādu iemeslu dēļ aizmuka. Arī nāves briesmās. Savukārt tie, kuri palika, bērni un mazbērni tiem kurus noslepkavoja un izsūtīja uz Sibīriju, atjaunoja šo valsti. Atjaunoja tie, kuri uzņēma komunistu triecienu uz sevi. Ārzemju latvieši atnāca augstprātīgi mums mācīt kā ir jākalpo rietumu kungiem un rūpējās galvenokārt par savu īpašumu atgūšanu, noklusējot to, ka lielākā daļa īpašumu tika pirkta uz kredītu, nav atmaksāta un nepienākas par brīvu. Mums šobrīd valsti vada divi dubultpilsoņi, kuru nodarītais ļaunums jau ir salīdzināms ar komunistu pastrādāto. Kas tad mums savilka visus šos sorosu fondus un līdzīgas organizācijas? Kas organizēja mūsu jaunās paaudzes smadzeņu čakarēšanas pasākumus 90-tajos gados? Kas tad atnesa un ievieš dzīvē trockistu idejas? Tā ka nevajag pārlikt problēmas no slimas galvas uz veselo. Brauciet labāk atpakaļ no kurienes nākuši ar visām savām pamācībām un kroplo izpratni par latviskumu.

Atbildēt

Sagribējās gan izšmaukt nesodītiem

11.08.2021. 14:30

»

:)))

Mani tavs stulbums uzjautrina


Uzjautrinies gan, laika maz vairs atlicis.

Atbildēt

Sagribējās gan izšmaukt nesodītiem

11.08.2021. 13:34

»

:)))

tu laikam būsi tas pareizo asiņu latvietis ? :) Es vispirms redzu cilvēku un pie kājas man tautība


Pēc 81 gadu ilgušām orģijām un Latvijas izputināšanas, jūsu galvenā vēlme ir saplūst ar pūli kā "cilvēkiem" un nemanītiem nozust. Tikai tāpēc radās ideja visiem palikt par cilvēkiem (tāds pat jaunvārds kā nepilsonis) Un nekādas dalīšanas tautībās, nekādi pilsoņi un nekāds valstiskums, visi vielīdzīgi, tikai citi paliks vienlīdzīgāki ar kontiem ārzonās saslēptiem.

Atbildēt

Tu zaglīgais izdzimteni

11.08.2021. 13:21

»

garīgi slimajam cūku ganam

Tev cūkas ganot un visu laiku sūdos dzīvojot liekas, ka visi, kas dzīvo par tevi labāk, noteikti zog un parazitē, bet tā nav, nomierinies un dzīvo savos sūdos tālāk un neapskaud citus


labāk pastāsti kur palika Latvijas uzņēmumi, kāpēc tika glābtas bankas, kurās kabatās aizgāja valsts meži, kāpēc 600 000 cilvēku (pārsvarā no laukiem un mazpilsētām) aizbrauca darba meklējumos, kāpēc iznīcināta zemkopība un nobeigumā - kā radās valsts parāds, kas lielāks par gada budžetu. Par taviem vārdiem vien jau pienāktos karātavas.

Atbildēt

Mēs esam diženi, mēs esam vareni

11.08.2021. 13:13

»

MMM

Ja kas, Lukašenko VDK iestādes izdeva filmu "Mankurti", vēršoties pret opozīcijas atbalstītājiem. Sakritība vai, ka uzrodas vieni un tie paši jēdzieni


Nē, tā nav sakritība. Kremļa ideoloģijas pamatā ir princips visu apgriezt ar kājām gaisā un neizglītotā vai pareizāk sakot, tie kas domā, ka ir izglītoti, šādu infu norij laizīdamies.

Kā jums šķiet, vai VVF sauklis ir domāts saprātīgiem cilvēkiem, nē tas iedvesmo vienīgi neorganizētu pūli. Organizētai tautai, kur katrs zina savu vietu un pienākumus, šādi saukļi šķebina.

Atbildēt

mēslam

11.08.2021. 13:11

»

garīgi slimajam cūku ganam

Tev cūkas ganot un visu laiku sūdos dzīvojot liekas, ka visi, kas dzīvo par tevi labāk, noteikti zog un parazitē, bet tā nav, nomierinies un dzīvo savos sūdos tālāk un neapskaud citus


Cūku gans ēd paša audzētu speķi, bet tu, Latvijā ievazātais smirdīgais batraks, to, ko izdevies nozagt, bet ja ne tad stāvi rindā pēc municipālās zupas.

Atbildēt

tā ir

11.08.2021. 13:06

»

Tāpēc komunisti un okupanti tā neieredz tiesiskumu.

... un kā tad ir, krievu okupanti un kolonisti vairs nevazājas pa Rīgas ielām pēc iestāšanās ES un Nato...


Tomēr ne visus krievu militāristus "Latvijas ceļa" pederasti atstāja Latvijā un tie izdzimteņi tagad tomēr neatļaujas uzvesties tik nekaunīgi.
Izcils piektās kolonas piemērs NATO struktūrās ir ienaidnieka aizmugurē Krievijas iesūtītais Ļoņka Kalniņš.

Atbildēt

garīgi slimajam cūku ganam

11.08.2021. 13:03

»

Vatņiku ideologam

Norunāji ne sliktāk kā Ļenins boļševiku saietā 1917.gadā


Tev cūkas ganot un visu laiku sūdos dzīvojot liekas, ka visi, kas dzīvo par tevi labāk, noteikti zog un parazitē, bet tā nav, nomierinies un dzīvo savos sūdos tālāk un neapskaud citus.

Atbildēt

:)))

11.08.2021. 13:02

»

Tāpēc komunisti un okupanti tā neieredz tiesiskumu.

Tiesiskās valstīs nevērtē "normāls" krievs vai nenormāls krievs. Svoj iļi ņesvoj princips darbojas tikai pie krievu gopņikiem un sovokiem, sauktiem arī par boļševikiem un vēlāk komunistiem, bet tradīcijas nemainījās un tas radīja pamatus korupcijai, tiesu pērkamībai un visādi citādi savējo glābšanai...


tu laikam būsi tas pareizo asiņu latvietis ? :) Es vispirms redzu cilvēku un pie kājas man tautība.
Bet tavās tiesiskajās valstīs tagad bulkās spricē ģenētiskās inženierijas radītās žļurgas . Ar ko apsveicu un pasūtu tevi ar visu tautību uz sirdsmājiņu ! Lai Veicas!

Atbildēt

Vatņiku ideologam

11.08.2021. 12:59

»

Patiesais

Liekmani Jūs aicināt audzēt tīrasiņbu latvieti!. Nevienos laikos tas nav izdevies un neizdosies...


Norunāji ne sliktāk kā Ļenins boļševiku saietā 1917.gadā.
Īsumā atreferējot: "davaj žitj družno, jūs neredzat kā mēs zogam un parazitējam, bet mēs izliksimies jūs vispār neredzam un nedzirdam, kamēr nekaitēsiet mūsu komunistu idejai.

Atbildēt

MMM

11.08.2021. 12:50

Ja kas, Lukašenko VDK iestādes izdeva filmu "Mankurti", vēršoties pret opozīcijas atbalstītājiem. Sakritība vai, ka uzrodas vieni un tie paši jēdzieni?

Atbildēt

Tāpēc komunisti un okupanti tā neieredz tiesiskumu.

11.08.2021. 12:42

»

bet loģiski

Iestājās ES un NATO, lai pa Rīgas ielām vairs nevazātos nodzērušies, novēmušies un nomīzušies krievu militāristi: sadisti un pederasti


... un kā tad ir, krievu okupanti un kolonisti vairs nevazājas pa Rīgas ielām pēc iestāšanās ES un Nato ?
Vazājas vēl lielākā skaitā un tiem ir vēl lielākas privilēģijas kā iepriekšējos 50 okupācijas gadus. Piektā kolona ar pilnām tiesībām ieperinājās Nato un ES struktūrās, bet neceriet, ka pārtrauca kalpot kremlim. Tirgojot uzturēšanās atļaujas, mēs kā valsts esam ieguvuši visizcilākos krievijas zagļus un mahinātorus pie sevis, bet mankurtu izdalītā pilsonība okupantiem ir atnesusi vēl neredzētu postu, jaunajos kapitālisma apstākļos.

Atbildēt

eu!

11.08.2021. 12:31

ar psrs režīmu sadarbojās 99%, sākot no puķu audzētājiem, padomju sabiedriskās ēdināšanas darbiniekiem, šķietamiem disidentiem līdz pat pskp darboņiem.....jāsaka ka daudzi guva baudu un naudu...atbilstoši tā laika vērtību skalai....

Atbildēt

Tāpēc komunisti un okupanti tā neieredz tiesiskumu.

11.08.2021. 12:23

»

:)))

pa priekšu aizvāc tos , kuri sola - možem povtoritj un pārējos "izredzētos"!Pret normāliem krieviem pretenziju nav.Un Kremļa saturs ir gavno


Tiesiskās valstīs nevērtē "normāls" krievs vai nenormāls krievs. Svoj iļi ņesvoj princips darbojas tikai pie krievu gopņikiem un sovokiem, sauktiem arī par boļševikiem un vēlāk komunistiem, bet tradīcijas nemainījās un tas radīja pamatus korupcijai, tiesu pērkamībai un visādi citādi savējo glābšanai. Nesavējos savukārt iznīcināja, apšāva un visādi citādi nīdēja.
Satversmē ir skaidri norādīti principi, kuri ir Latvijas pilsoņi un kuri tādi nevar būt, bet gopņikus un sovokus tas protams neapmierina un sūta markurtus apšaubīt Satversmes esamību, jo redz neesot oriģināla !!!
Oriģinālu droši vien iznīcināja jūsu tumsoņi seņči, kas mūsu Satversmes radīšanas brīdī, bija 80% analfabēti tikai komunistu partijas rindās vien, nemaz nerunājot par pārējo tumsoņu ordu.

Atbildēt

nu nē

11.08.2021. 12:23

»

normāla krieva piemērs :)

https://youtu.be/sPgv_nUztkY


Maļcevs stipri pārspīlē, ka visu Ķīnas spirtu, kas ražots no kanalizācijas, izdzer krievi. Lielākā daļa spirta Ķīnā aiziet ķīmiskā rūpniecībā un degvielā.

Atbildēt

bet loģiski

11.08.2021. 12:17

»

hm

91. gadā Jeļcins iedeva Latvijai brīvību


Iestājās ES un NATO, lai pa Rīgas ielām vairs nevazātos nodzērušies, novēmušies un nomīzušies krievu militāristi: sadisti un pederasti.

Atbildēt

to krievu podsķilka

11.08.2021. 12:13

»

Annelīte

Nepamodinás. Bez tam, sen jau ir cits bieds latvju vērtībām- Rietumu subkultūra. Latvju inteliģence ir kļuvusi tik gļēva un bezzobaina, ka reizēm māc šaubas, vai vēl kāds ir palicis dzīvs. Viss ir pārdots. Arī sirdsapziņa. Nevajag šai valstij stipru nāciju. Vajag vergus. Vajag bezsmadzeņu radījumus. ...


Ja negrib ar lapķjām skābo kāpostu zupu strēbt un bučot popu no kapiem atnestos miroņu kaulus, tad uzreiz "Rietumu subkultūra". Dari to slimā kuce, bet neceri uz sekotāju pūļiem!

Atbildēt

:)))

11.08.2021. 11:30

»

Patiesais

Liekmani Jūs aicināt audzēt tīrasiņbu latvieti!. Nevienos laikos tas nav izdevies un neizdosies...


pa priekšu aizvāc tos , kuri sola - možem povtoritj un pārējos "izredzētos"!Pret normāliem krieviem pretenziju nav.Un Kremļa saturs ir gavno!

Atbildēt

Q

11.08.2021. 10:02

Autors raksta par boļševiku laiku mankurtiem, bet nepiemin mūsu laikus ,kad tādu ir daudz vairāk, LPSR laikos latviešiem bija lielākie sasniegumi visās dzīves sfērās, gan mākslā ,gan zinātnē ,gan sportā, visiem tika nodrošināta obligāta vidējā izglītība, tagadējā kompetenču izglītība ražo pamuļķus sēņu lasītājus ārzemju fermās, Lpsr laikā tika uzbūvēta Daugavas hidrostaciju kaskāde, vēl šodien esam Eiropas priekšgalā atjaunojamā enerģētikas jomā, vēl šodien dzīvojam LPSR celtajās ēkās,mankurti visu to ir aizmirsuši un cenšas to padarīt par nebijušu!

Atbildēt

Atis Priedītis

11.08.2021. 09:17

»

Annelīte

Nepamodinás. Bez tam, sen jau ir cits bieds latvju vērtībām- Rietumu subkultūra. Latvju inteliģence ir kļuvusi tik gļēva un bezzobaina, ka reizēm māc šaubas, vai vēl kāds ir palicis dzīvs. Viss ir pārdots. Arī sirdsapziņa. Nevajag šai valstij stipru nāciju. Vajag vergus. Vajag bezsmadzeņu radījumus. ...


Oficiāli atzītā inteliģence gandrīz pilnībā ir pakļauta un iebiedēta. Tiklīdz pavērs muti, momentā paliks gan bez darba, gan bez algas. Un tāpēc paklausīgi klusē. Klusē pat tie, kuri jau ir sasnieguši pensijas vecumu un materiāli ir pietiekami labi nodrošināti - "Nu kā tu pret saviem čomiem sāksi iet!".

Atbildēt

Privilēģiju postošā vara

11.08.2021. 08:43

»

Annelīte

Nepamodinás. Bez tam, sen jau ir cits bieds latvju vērtībām- Rietumu subkultūra. Latvju inteliģence ir kļuvusi tik gļēva un bezzobaina, ka reizēm māc šaubas, vai vēl kāds ir palicis dzīvs. Viss ir pārdots. Arī sirdsapziņa. Nevajag šai valstij stipru nāciju. Vajag vergus. Vajag bezsmadzeņu radījumus. ...


Bailes un privilēģijas, kas mantotas no padomju laika. Par maz novēŗtēta privilēģiju postošā vara, kas saēd sabiedrību. Un likumu neievērošana, staipīšana izredzēto rokās, likumu rakstīšana, pakārtošana interesēm.

Atbildēt

psrs godīgi

11.08.2021. 07:04

juristi vienkārši nedrīkstēja būt. Organizētajai noziedzībai ne juristi vajadzīgi, bet jumts. Tādi, kas patieso noziegumu neredz.

Atbildēt

nevajag

11.08.2021. 07:02

pa augstiem plauktiem, č bija ir un būs pirmajā vitā NAUDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zems attīstības līmenis

Atbildēt

Patiesais

11.08.2021. 06:51

Liekmani Jūs aicināt audzēt tīrasiņbu latvieti!. Nevienos laikos tas nav izdevies un neizdosies.
Valsts pamatuzdevums- ir radīt komfortus apstākļus iedzīvotājiem. Par Latviju runājot- otrs galvenais uzdevums- ir veidot latvisku vidi- visā- darbā ,sadzīvē, politikā, utt. Savukārt, lai veidotu latvisku vidi ir jāvairo latviešu skaits. Nebuš latviešu, nebūs no kā veidot latvisku vidi. Un šeit sākās problēmas. Tu stulbais Liekmani!, pasaki godīgi cik rakstus esi uzrakstījis par to, ka
nedrīkst pieļaut cilvēku izbraukšanu no Latvijas, ka ir jāveido ekomika cilvēku noturēšanai, lai būtu darbs ,labas algas, sociālais atbalsts ģimenēm, lai apstākļi ir tādi, ka ģimenes būtu ieintersētas laist bērnus pasaulē. Nekā tāda Latvijā pšlaik nav, un tāpēc 2020. gadā no Latvijas atkal izbrauca uz ārzemēm 22 tūkstoši cilvēku. Tavs raksts ir debīls. Pirmkārt tāpēc, ka tautas tīrasinība un uzskatu un darbību tīrasinība nav iespējama, otrkārt, ka ekomiskie apstākļi latvijā degradē latviešus-cilvēki negrib dzīvot vidē, kur kašķi, degradēta darba vide, skaudība, stučīšana, radikālā nacionālisma izpausmes, politiskā bravūra, tiesiskais nihilisms, organizēta tautas apkrāpšana,

Un attiecībā uz krieviem un Krieviju? Ar šo tautu un valsti var sadzīvot un vajaga sadzīvot. Krievi ir gan gudri, gan daudzos gadījumos inteliģenti un izpalīdzīgi, lūk šis īpašibas jāizmanto. naida kurināšana noved pie konfliktiem, no kā rodas nevajadzīgas problēmas. Naida kurināšana pret krieviem pat īstenajiem latviešiem jau rada diskomfortu.

Tu Liekmani daļu latviešu nosauci par mankurtiem. Vai vispār apjēdz ko dari? Latviešu jau tā ir maz. Ja sāksises šīs tautas dalīšana labajos un sliktajos, tad latvietība pati no sevis ātri izzudīs.

Ir jāsargā katrs latvietis, sava tauta un nedrīkst naidoties ar citām tautām, arī ar krieviem, tad savstarpēja attieksme gan individuāli gan kopumā manīsises labvēļigi, un būs cieņa latvietim pret latvieti un tautai pret citām tautām.

Atbildēt

Atis Priedītis

11.08.2021. 05:20

Atjaunot patiesas atmiņas par okupācijas laiku var tikai tās publiskojot. Un tas nekas, ka daudzu cilvēku reakcija uz šādām publikācijām ir izteikti agresīva. Manuprāt, agresīvo komentāru rakstītāji ir tikai daži cilvēki, kuri par visu varu cenšas pierādīt, ka viņu komentāri ir tautas viedoklis. Tomēr ļoti liela daļa citu cilvēku šādas autentiskas atmiņu grāmatas izlasot uzzina patiesību gan par okupācijas laika notikumiem, gan par cilvēkiem, kuri tajos bija iesaistīti. Diemžēl, lielie masu mediji šādas atmiņas publiskot atsakās.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

11.08.2021. 01:20


2. pasaules kara laika
Latvijas adresu grāmata rāda, ka
latvieši masveidā strādāja
valsts pārvaldes amatos.

Atbildēt

Viņš ir

10.08.2021. 23:19

»

ja jau tā tad

Ši kricelējuma autors ir mankurts, kolaborants, vai abi kopā


Vienkāršāk - laborants kurts.

Atbildēt

pietieklapsas zombijskapī

10.08.2021. 22:37

kārtējā debilības centra lumpeņpropaganda atkal. nu jau katru dienu bez pārtraukuma pietiek saviem vēl atlikušajiem nedaudzajiem zombij faniem iebaro vismaz 2-3 debilības centra provokatoru smērējumus. bet pa lēto pērkamā lapsa ar šitiem mēsliem pelna savu sīko naudiņu un atstrādā sev vietu pie siles. pretīgs tārps no pretīgas miskastes.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

10.08.2021. 22:25

»

DD

Autor un Co, nav tik vienkārši gaidīt DD. Iedodam tev varu. Tu sāksi DD? Tu jau trešajā dienā sēdēsi uz savu s.... čupasmeklējot savu DD un savu mankurtismu ... ismu...


Iet uz priekšu tev valdošā kliķe neatļaus, bet kopā ar okupantiem un mankurtiem, vienīgā iespēja ir kā patērētāju sabiedrībai grimt degradācijā un audzēt valsts parādu. Latvieši tādā veidā zaudēs savu jau izpārdoto un bankās ieķīlāto valsti, bet krievu okupantiem šeit nav ko zaudēt. Orda pārlaidīs kādu bada laiku un ar urrā bļāvieniem atkal dosies iekarot kādu teritoriju, kurā būs uzošņājuši savas ruskij mir pēdas. Tā tas vienmēr ir bijis un vienmēr būs, kamēr aplaupītās un piesmietās tautas neatjēgsies un šos kriminālos primātus nenošķirs no pārējās pasaules aiz nepārvarama žoga.

Atbildēt

ja jau tā tad

10.08.2021. 21:55

Ši kricelējuma autors ir mankurts, kolaborants, vai abi kopā?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...