Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atbilstoša bilde

15.09.2019. 11:45

dva sapoga - para...
divi no vislielākajiem parazītiem valsts budžeta apmaksātos amatos

Atbildēt

ha-ha

15.09.2019. 10:39

Šitam vīram uz skausta ir mēslu problēma,OIKs,kompensācijas ebreju komunistiem,bet nekas,turās braši.

Atbildēt

TT

14.09.2019. 22:50

Kas traucē tam Pavļutam atklāt patiesā labuma guvējus ministrijā. zin taču !

Atbildēt

No Bieriņiem

14.09.2019. 19:58

Tie, kuri dzīvo tālāk no Getliņiem, vienmēr ir maksājuši par atkritumiem dārgāk. Loģistikas dēļ. Loģikas nav tiem Daugavas kreisā krasta iedzīvotājiem, kuri nepiekrita Tīrīga vienādajam tarifam visiem. KP pieprasa iesaistīties vairākiem izvedējiem. Pat, ja tādi atrastos, tarifi celtos novecojošā autoparka remontam. Un tie nebūtu lētāki kā Tīrīga piedāvātie.Jo visi cels tarifus vides nodokļa straujajam pieaugumam. Vai Kreisā krasta iedzīvotāji tik ļoti vēlas saglabāt paaugstināto tarifu, ja iebilst ?

Atbildēt

RB

14.09.2019. 10:46


R. Bruners. Par atkritumu krīzi

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N tās reizes un atkārtošu vēlreiz – cilvēki, domājiet ar savām galvām, metiet kaunu pie malas par to, kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Pie tiem pieskaitāmi gaiss, ūdens, elektrība, astronomija un atkritumi - ko lietojam sarežģītā utilizācijas procesē. Esmu par to rakstījis savā paša prezidenta programmā. Tādēļ neredzu jēgu (no sense) atkārtoties. Esmu to nepaguris izskaidrojis.
Atkritumu izvešana pa noteiktu ceļu ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā, internetvidē, svarīgi - okeānā un izplatījumā (in a space).

Tracis ir sacelts ap to, ka viena kompānija gatavojas monopolizēt šo plašo atkritumu tirgu ilgā laika periodā. Ietiecoties globālismā, tā ir Rīgas dome, tā to ir rūpīgi sagatavojusi, pašiem sava interese tur noteikti ir. Noteikti grib utilizācijai izmantot kaut ko vairāk par vienu zvaigzni... Visas iesaistītās puses un partijas arī rūpīgi iesmērētas plašajās politikas zvaigžņu galaktikās, ministrija un nez kas vēl. Konkurences padomei bija visas iespējas darījumu apturēt savlaicīgi, neturot Dobeles sveci zem pūra, bet tā nez kāpēc atmodusies pēdējā brīdī, jo noteikti nav iesmērēta laikus. Rezultātā norauts rezultāts, saceltajā jezgā iesaistās Pasaules valdības vietējie atkritus uzraugoši klani, kam tie ir "gards kumosiņš" un kuri, protams, tur nekā nevar izlemt. Ja sakrāli atrodas uz Zemes. Galvenie korumpanti bļauj, ka jāievieš ārkārtas stāvoklis, jo nupat būs gals klāt, daudzas politzvaigznes patvaļīgi privatizēs ebreju impērijas dārgumus gružu jomā!

Vai, Tev prastais ieziemieti, nešķiet ka šeit ir iesaistītas pārāk daudzas amatpersonas un iestādes, kam ar notiekošo nav nekāda sakara ? Tās ir Rīgas dome, Konkurences padome, Vides ministrija un valdībaas blēžu kantoris.

… Pareizāk sakot, sakars ar atkritumu izvešanu viņiem ir viens – pakampt savu kumosu no noziedzīgā darījuma. Tas ir, kā cūka skatās uz pilnmēnesi un notur to par siera rituli. Tāpēc arī jauc gaisu un ceļ brēku visā cūkustallī. Atkritumu izvešana attiecas uz divām iesaistītajām pusēm. Tie ir iedzīvotāji un citi atkritumu radītāji no vienas puses, un atkritumu izvešanas operatori no otras puses.


Kā Latvijas prezidenta kandidātam man būtu jāprot risināt šo un līdzīgas krīzes situācijas, jo ne visi ieziemieši var būt cūkas un ne visus var iesmērēt. Tāpēc īsumā par to, kā es rīkotos.


Pirmkārt, es palūgtu aizvērties un ciet visiem tiem smērējamiem, cūkmēnesrituļiem, kuri šo nejēdzību ir radījuši, galvenokārt tas attiecas uz Rīgas domi un Vides ministriju.

Monopola radīšanas procesā droši vien un ne tikai ir pārkāpti likumi. Iespējams, ka krīzes rezultātā tiks nodarīti zaudējumi. Ir vērts izmantot iespēju paklusēt. Tas neattiecas uz mani. Cēlajai Konkurences padomei es gribētu aizrādīt par nolaidību, pildot savus tiešos pienākumus. Vajag smērēties klusāk, ja uz to pavalkaties!


Otrkārt, es ielūgtu uz sarunu visus atkritumu izvešanas operatorus, ja nemaldos, tādi ir pavisam 4. Tomēr slepeni vestu sarunas ar visiem atkritumu ražotājiem un sasauktu strādniekus, kuri, izvedot izplatīto drazu, vislabāk zin par katru vēl noderīgu ķieģeli un akmeni pasaules ēkā. Noskaidrotu, kuri no viņiem vēlas turpināt darbu Rīgā. Šeit būtu jāzina situācija detaļās, bet pēc būtības varētu tā. Tie, kuri vēlas, var turpināt piedāvāt savus pakalpojumus iedzīvotājiem un citiem. Kas ir tie citi? Tie pieteksies paši, kad būs paši "savos sūdos" līdz kaklam. Arī jaunais operators var nākt bariņā. Saku uzreiz, smēķēšanu esmu atmetis. Atkritumu izvešanu turpināt un nepārtraukt. Tiem iedzīvotājiem un pārējiem, kuri noslēguši līgumus, vai teju grasās ar jauno operatoru, dot tiesības līgumu anulēt sakarā ar neparedzētiem apstākļiem. Neparedzētie apstākļi ir atkritumi no ārzemēm. Tie var noslēgt līgumus ar citiem operatoriem, pēc saviem ieskatiem. Katram operatoram ir tiesības brīvi noteikt savu un tavu cenu.


Treškārt, Rīgas domei sakārtot papīrus, saskaņā ar otro punktu. Ja nē, papīri arī tiek smalcināti pirms utilizācijas.
12.09.19

Atbildēt

Pavļuta, atkrituma,

14.09.2019. 10:25

stāsts.

Atbildēt

Jautājums

13.09.2019. 17:39

Izskatās, ka Pūce ir uz vienu roku ar bardu. Ko tagad Daniels darīs?

Atbildēt

Acīmredzama patiesība

13.09.2019. 16:33

»

Daniel,

tiešām, pastāsti labāk par OIK! Tur tev arī netīšām, kopā ar Pūci, tie paraksti par 400 OIK atļaujām salikās


Aizmirsts par RD godīgāko opozicionāru "ZiemasĶirsi", kurš pie tam vēl bija Ašeradena konsultants.

Atbildēt

eksis

13.09.2019. 14:36

Bet ko darīja CFLA, kad šitādu ppp saskaņoja? Viņiem ir uzšķaudīt uz konkurenci pēc ppp beigšanās? Kamēr valsts iestādes katra neredzēs tālāk par savu degungalu, tā arī uz priekšu kulsimies, vieni atļaus, citi aizliegs, manīgie pa vidu apslauks pārējos.

Atbildēt

sūda parakstītājs

13.09.2019. 13:27

pavļutam vienalga, ko paraksta. Tātad viņa parakstam nav nekādas vērtības un algu viņam nav jāmaksā. Vēl vairāk - šis sūda parakstītājs demonstrē pilnīgu bezatbildību, bet tomēr saņem naudu valsts maizē gorīdamies. Pavļuts ir viens no pretīgākajiem neliešiem,kas izplakarē Latviju un grib padarīt to par geju un noziedznieku paradīzi.
Kā tur pavļutam ar to OIK? Aizmirsies vai arī tur viņa paraksti neko nenozīmē? Ja nenozīmē, tad taču OIK ir pavisam viegli atceļams.

Atbildēt

Kasiņš

13.09.2019. 12:41

Varbūt beidzot laiks beigt muldēt, zaglīgais mēsls?!

Atbildēt

Redžinalds

13.09.2019. 11:45

Liberasts

Atbildēt

NLO

13.09.2019. 11:12

»

:))

euu, tas nu gan ir reāli smieklīgi...


Ir jau vēl cita lieta, par ko "inteliģenti" tiek paklusēts - par soda naudām, kuras Latvijai jau drīzumā var nākties maksāt nešķiroto atkritumu dēļ. Un diez vai atradīsies daudz gribētāju, lai radītu infrastruktūru, kas atbilst Eiropas prasībām. Un pat tādā "megapolē" kā Rīga, ticamākais,ka ekonomiski neatmakājas vairāku tādu sistēmu izveide.

Atbildēt

Daniel,

13.09.2019. 09:22

»

:))

euu, tas nu gan ir reāli smieklīgi...


tiešām, pastāsti labāk par OIK! Tur tev arī netīšām, kopā ar Pūci, tie paraksti par 400 OIK atļaujām salikās? :)

Atbildēt

lapsa sūdabrālis perversais

13.09.2019. 00:37

Izlasīju.

Atbildēt

janis

12.09.2019. 20:55

Pēc tā ko šis tips ir parādījis kas viņš ir,tam ticēs tikai perversie.

Atbildēt

patiesībā

12.09.2019. 18:04

Slīkšana atkritumu (pl)ūdos JAU ir iestājusies (nevis tikai vēl gaidāma vai "draudoša") un rullē pēc pilnas programmas. BET – TIKAI un VIENĪGI pašu slīcēju (t.i. mantu / atkritumu kulta pielūdzēju jeb zombijfanu) dēļ. Un - nevis to fiz./jur./publ. personāžu dēļ, kuri piekopj savu arī šajā pašreizējā "rietumliberāldemokrātisko virsvērtību valstī" prioritāri pieprasīto un arvien straujāk "plaukstošo" (jebkurā izpratnē / izpausmē) "treš-biznesu" (jo - ir tak' sacīts: "nauda nesmird!").

Atbildēt

Secinājums

12.09.2019. 17:40

Tiešām atkritumi.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

12.09.2019. 17:23

Daniel! Lai Tavs partijas biedrs Edgars sākumā izbeidz skraidīt pa ministrijām, lai lobētu sava basketbola kluba sponsorus!!!

Atbildēt

No pamfleta Šķaudītājs

12.09.2019. 17:17

Danielam Pavļutam sākumā nedaudz bija žēl, ka valdošā kliķe atsacījās būvēt Liepājas cietumu. Valdošā kliķe nebija visu līdz galam izrēķinājusi. Ja LR tiks likvidēta krimināli oligarhiskā iekārta, tad valdošā kliķe nonāks zem klajas debess, jo esošajos cietumos visiem vietas nepietiks arī pēc tam, kad tiks likvidēti lielākie nacionālie nodevēji un tautas mantas laupītāji. Ja būtu jaunā Liepājas cietuma, tad kliķes sīkelementiem būtu vismaz jumts virs galvas un nevajadzētu garlaikoties koncentrācijas nometnē uz klaja lauka.Par nelaimi Liepājas cietums nederētu Daniela Pavļuta partijas-kustības biedriem. Viņus neviens negribēs turēt cietumā. Tas būtu bīstami. Priekš viņiem ir vajadzīga cita iestāde. Daniels Pavļuts to savā prātā negaidīti apcerēja sarunas laikā ar Arvilu Ašenradenu par partijas-kustības patstāvīgas deputātu grupas sastādīšanu parlamentā. Viņa partija-kustība skaudri atšķiras no pārējiem politiskajiem formējumiem. Tas ir redzams bez optiskiem palīglīdzekļiem.Daniels Pavļuts premjerministram apzvērēja klusēt. Abi kungi vienojās, ka par unikālo projektu zinās tikai premjerministrs un Daniels Pavļuts. Cits neviens par to nedrīkst uzzināt. Tāpēc Daniels Pavļuts no MK izgāja pa sētas durvīm. Kopš 26. augusta žurnālisti viņam nedeva mieru, un laimes pārņemtais Daniels Pavļuts baidījās izpļāpāties par unikālo projektu. Daniels Pavļuts premjerministram ierosināja Liepājas cietuma vietā Strenčos ļoti slepeni būvēt jaunu psihoneiroloģisko slimnīcu. Premjers atbalstīja doto priekšlikumu.

Atbildēt

...pirms atkal diskutēt

12.09.2019. 16:26

LŪDZU; LŪDZU; LŪDZU vismaz piezvaniet Dravniekam (Tam, kurš TO labo pārvldību iekš Valstīm ZIN!), Ciskovskim (kan-ce-leja), ja TIe trubu neceļ ---Ārkārtas STĀVOKLIS būtu piekritīgs PAŠAM PREZIDENTAM Levita k-gam ! Ar cieņu no Prvinces mājsaimniece.

Atbildēt

:))

12.09.2019. 16:24

euu, tas nu gan ir reāli smieklīgi!

vai tad VARAM nebija tas, ar ko saskaņoja šo Rīgas atkritumu darījumu uz 20 gadiem?

Vai tad VARAM nebija tas, kurš akceptēja to,atzina par likumīgu un iedeva RD "zaļo gaismu" ?

Tagad, kad tomēr pieķēra - met kažoku uz otru pusi un uzmetās par vislielākajiem cīnītājiem!

Nu gluži kā ar OIK afēru, vai ne tā Pavļut un Pūce?


Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

Foto2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likums” [1] (likumprojekts), ar kuru ir plānots aizstāt pašreizējo Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu [2]. Iepazīstoties ar likumprojektu, nākas secināt, ka tiesnešu atalgojums pēc būtības nav mainīts, jo tas saglabāts līdzšinējā apmērā. Diemžēl izpildvaras ierēdņi ir meklējuši un atraduši iespējas, kā palielināt atalgojumu ierēdņiem, pilnībā ignorējot tiesu varu, proti, gan tiesnešus, gan arī tiesu darbiniekus.
Lasīt visu...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

Pēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca...

Foto

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

Aicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām...

Foto

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

Katru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni...

Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...