Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NeSaskaņa

10.08.2018. 12:02

neko neveidos un KPV pietiks prāta neko neveidot ar NeSaskaņu!

Atbildēt

haralds

16.07.2018. 06:00

ja KPV veidos koalīciju ar "Sovoku Cen†ru", tad tā būs ne tikai pirmā, bet arī pēdējā reize, ka iekļūs Kangarā†ā!

Atbildēt

hobos

10.07.2018. 11:25

Konkurentu murgi. Tad jau būtu priekšvēlēšanu 2 partiju apvienība ar saskaņu.

Atbildēt

jurmala

09.07.2018. 11:20

Kā arī nenosauktu Kaimiņu.bet pensionāri balsos par viņa partiju,komunisti bija uztraukusies,par straujo retinga izaugsmi,pavēlēja KNAb-am iesēdinat Kaimiņu,šis gadījums pensionariem atvera acis,paradija kurš deputats ,saaeimā strādā godīgī,un kuri ir28.g. gulējusi.Komunisti grava ekonomiku,Lembergs,Kucinskis,Bergmanis,Raznacs un parejie komunisti pie varas esošie,un sak sēdināt kamerās nevainīgu deputatu.

Atbildēt

Vienaldzīgais

08.07.2018. 23:49

Tak beidzat ņemties, caurkritis aktieris un maksātnespējas administrators komplektā ar sievieti alkoholiķi netiks Saeimā... ja arī tiks, saplēsīsies savā starpā un ar to cirks arī būs beidzies...

Atbildēt

haralds

08.07.2018. 22:51

»

Bet,

paldies par rakstu. Noteikti balsošu par Kaimiņu


ceru, ka neieberzīsies! tas, ka KPV uzrunāja [tikai] krievu valodīgos (a citādi nahren Pu†lerlandes vals†s valodā?), mani pārsteidza un ne patīkami! + tas galīgi garām - sovoki visi "поголовно" balso par "Sovoku Cen†ru" un tam tas elektorā†s mainās, cik kāds nosprāgst un cik kāds sovoku o†prisks sasniedz vēlēšanas vecumu.

Atbildēt

kkas

08.07.2018. 22:46

»

imis

Runā ka esot jauna kustība,kuras pamatdoma ...nebalsosim ne par vienu politisko spēku,kurš ir bijis saeimas pozīcijā...


racionāls būtu, ja nebalsot arī par mūžīgo opozīciju "Sovoku Cen†ru"!

Atbildēt

haralds

08.07.2018. 22:44

»

!

Loti laba zina


„Nesaskaņa” veidos koalīciju kaut ar pašu Mepīzdōpeli! ceru, ka KPV LV viņiem parādīs vidējo pirkstu!

Atbildēt

to a411

08.07.2018. 11:56

»

a411

Saskaņas Vjačeslavs Dombrovskis ir tik pat pareizticīgs kā Krievijas pops Vsevolods Čaplins


Čaplins ir izteikti sātana apsēsts, Slaviks vismaz izliekas par eiropieti.

Atbildēt

a411

08.07.2018. 05:50

Saskaņas Vjačeslavs Dombrovskis ir tik pat pareizticīgs kā Krievijas pops Vsevolods Čaplins...

Atbildēt

arhivārs

06.07.2018. 15:38

»

Bet,

paldies par rakstu. Noteikti balsošu par Kaimiņu


Nu i muļķis, ja balsosi!
Tāds padumjāks gadījies, bet pašam par to prieks.

Atbildēt

!

06.07.2018. 12:02

Loti laba zina !

Atbildēt

Vjačeslavs Galuščenko

05.07.2018. 21:36

Anna Potapova utt.

Atbildēt

Busim korekti

05.07.2018. 17:14

»

to Busim korekti

Zini taču ka "ķeriet zagli", pirmais kliedz pats zaglis. Kam tieslietas, kam iekšlietas un kam ārlietas, izlems Maskavā un nekur nav teikts, ka tur Bordānu neredz, kā nākamo premjeru. Ar ko tas sliktāks par Kalvīti, Dombrovski, vai Straujumu


Nu pagaidaam jaunas komunistu savieniibas pionieris teemee uz tieslietaam! Visu izshkjirs tas, cik daudz mandatu saskanja dabuus, to bish, lai veidotu koaliiciju jkp bus noderiigi!

Atbildēt

to Busim korekti

05.07.2018. 17:10

»

Busim korekti

Nevis ar KPV LV ,bet gan ar JKP, kur bordans pa tieslietam bus, bet striikjei iekshlietas


Zini taču ka "ķeriet zagli", pirmais kliedz pats zaglis. Kam tieslietas, kam iekšlietas un kam ārlietas, izlems Maskavā un nekur nav teikts, ka tur Bordānu neredz, kā nākamo premjeru. Ar ko tas sliktāks par Kalvīti, Dombrovski, vai Straujumu?

Atbildēt

Busim korekti

05.07.2018. 17:02

Nevis ar KPV LV ,bet gan ar JKP, kur bordans pa tieslietam bus, bet striikjei iekshlietas!

Atbildēt

Apsaukāšanās te nelīdzēs

05.07.2018. 12:56

Kad vadzis ir pilns,tas lūst!

Atbildēt

Fredis

05.07.2018. 12:44

Komunistu un čekisti rullē. Izpārdeva visu šo valsti pa pēdejiem nu jau gandrīz 30 gadiem un pie katrām pēdējām vēlēšanām biedē ar krievu rēgu, kaut paši jau ir tie paši krievi. Lielam vairumam no vieņiem sen visi kapitāli ir ofšoros, bērni/radi ārzemēs un paši šeit ir tikai tāpēc, ka var vēl kaut ko nopārdot.

Atbildēt

imis

05.07.2018. 11:34

Runā ka esot jauna kustība,kuras pamatdoma ...nebalsosim ne par vienu politisko spēku,kurš ir bijis saeimas pozīcijā!
Liekas ka būs interesanti un jācer ka tas nav izdomājums bet reāla kustība lai sakārtotu visu un izbeigtos populisms vairāksolīšanā un balsu zvejošana ar tukšvārdību no cilvēkiem,kuri iespējams ka pilda savu"bosu" uzdevumus saeimā

Atbildēt

Estere

05.07.2018. 11:30

»

ciniķis

Ja uzvaru vēlēšanās noteiktu tas, kurš skaļāk un biežāk izkliedz mantru par to, ka viņš būs tas uzvarētājs, tad Gobzems noteikti uzvarētu. Tomēr tā notiek tikai iedomās, fantāzijās un pasakās. Nu, un vēl arī pie zīlnieces, kura var apgalvot, ka vajag ticēt "domu spēkam" vai, ka domām esot spēja "materializēties...


Varu jums piekrist, domāju līdzīgi, bet līdz vēlēšanām ir vēl kāds laiciņš! Ko varēsim - to darīsim, kpv lv ir radījis diezgan lielu "troksni", jaunieši ir gatavi iesaistīties un runāt ar saviem vecvecākiem /radiem / draugiem, kuri"nesēž" internetā, latviešiem ārzemēs kpvlv ir radījis vismaz kādu cerību par to,kā viņi kadreiz / varbūt pat tuvākajos gados būs gatavi atgriezties, tāpēc iespēju iemest savu balsi par šādu cerību - liela daļa nelaidīs garām. Domāju, ka tauta ir kaut nedaudz iekustināta un kā jau teicu - vēl mazliet ir laiks. Redzēsim, kā tas risināsies.

Atbildēt

Rolands

05.07.2018. 11:25

Paldies par rakstu jeb precīzāk muļķībām :) . Bailes koalīcijai sāk iezagties un cien. J. Rubenis vai nu raksta pasūtījuma ziņas vai vienkārši ir akls un aprobežots. Skumji.
Es par KPV LV!

Atbildēt

josifs

05.07.2018. 10:58

Rubenis galīgi aplami ir uzrakstījis so pasaku KPVLV nekad neies kopā,tad jau tagad būtu izveidota apvienībā,vēlreiz meģina Kaimiņam piaugušo retingu nosļāpēt.Nekas kungi nesanāks,Kaimiņš ir pierādijis sevi kā īstu savas dzimtenes patriotu.Dambrovskis ir pierādijis kā dzimtenes nodevējs,oik- autors.Pensionāri šoreiz noteiks par ko balsot.

Atbildēt

wtf

05.07.2018. 10:52

»

jibiorio

Precīzi, jo abām partijām galvenais ir sīle


vienotībai un zzs? Jā, tiesa.

Atbildēt

Likums & Taisnība

05.07.2018. 10:35

»

Sūdu maisa Kučinska valdība

šodien slēdza Vikipediju latviešu valodā. Lai prmsvēlēšanu gaisotnē slēptu informāciju piem. par žīdu cionistaVj. Dombrovska biogrāfiju, ka mācījies ASV utt. Jautājums- kas viņu finansēja šo žīdu


Spēcīgs arguments.... NOT! Dombrovskis ir pareizticīgais, nevis ēbrejs. Maģistra & doktorantūras studijas "Clark University" (Bostonā) finansēja ASV valdība.

Atbildēt

Bet,

05.07.2018. 10:18

paldies par rakstu. Noteikti balsošu par Kaimiņu

Atbildēt

Čekas maisi sen bija jāatver un tulīt

05.07.2018. 09:57

»

Observer

Ha ha. Lasu un smiinu. Un neviljus piezogas doma, cik gan daudz miizeeju ir ieksh komentaaru sadaljas. Bail no shii, bail no taa utt. Neizpluudiishu ar demagogjiju, bet tikai pateikshu skaidru 1 lietu. Kura no esoshajaam partijaam ir par tuuliiteeju chekas maisu atveershanu pirms veeleeshanaam, bez ...


Bet sūdumaiss SAB Maizītis - izbijis čekists un komunists novilcina to atvēršanu. Ko darīsim, kad atvērs? Kausim un izkausim, izšausim latviešu tautas nodevējus? To var sākt jau tagad. Par daudziem vairs nav šaubu - visi bij. VP un MP, Saeimas un SAB , DP vadītāji un oligarhi. Pietiks, ja izšaus sākot ar Gorbunovu kādus 3-4-5 un pārējie aizbēgs. To nav grūti vienā naktī norealizēt. Viņi bēgs, atpakaļ neskatoties!

Atbildēt

TTK

05.07.2018. 09:55

»

Goluafs

Reigans arī


Jā, Reigans arī bija aktieris. Tomēr salīdzinājumā ar Kaimiņu viņam nebija čuras galvā sakāpušas. Reiganam nekad neuzvedās tik augstprātīgi, kā Kaimiņš - kā kliedzošs sivēns, kuram patīk dzert un plātīties, cik viņš svarīgs, publiski apsaukāt sievietes, bet pats pieķerts blēdībās pie rokas nav spējīgs atzīties savos sīkajos melos. Un sāk attaisnoties tēlot no sevi taisnības cīnītāju. Būtībā tāds pats nožēlojama Lemberga stils tikai tādā sīkmanīgā mērogā - pieķer pie blēdīšanās un tad sāk tēlot netaisni vajāto. Tas ir tik sūdīgs teātris, ka šķebina. Un Gobzems .... viņam vajadzēja no Maksimas panākt katra cietušā ģimenei kā minimums 1 mil eiro, bet viņš .... kaut kādu iemeslu dēļ ļāva viņiem atpirkties ar summu, kas neietu cauru pilnīgi nekur Eiropā. Maxima būtībā atpirkās par sīknaudu un šajā ziņā cietušo ģimenes piečakarēja tas pats Gobzems.
KPV LV jau iepriekš ir smagi uzmetuši savus biedrus un darīs to tālāk, jo savādāk vienkārši nespēj un nemāk, pēc tam viņi uzmetīs vēlētājus un valsti. Jo Kaimiņš ir apguvis Lemberga skolu - blēdīties un pēc tam tēlot taisnības cīnītāju, tēlot vajāto.

Atbildēt

Observer

05.07.2018. 08:41

Ha ha. Lasu un smiinu. Un neviljus piezogas doma, cik gan daudz miizeeju ir ieksh komentaaru sadaljas. Bail no shii, bail no taa utt. Neizpluudiishu ar demagogjiju, bet tikai pateikshu skaidru 1 lietu. Kura no esoshajaam partijaam ir par tuuliiteeju chekas maisu atveershanu pirms veeleeshanaam, bez jebkaadas cenzuuras? Klusums. Taa jau zinaaju. Taapeec no esoshajaam ne par vienu. Tikai par taam, kas ir par tuuliiteeju maisu atveershanu bez cenzuuras. Viesturs Kairishs man piekritiis. Veltiits klusajiem miizeejiem

Atbildēt

Lauku paps

05.07.2018. 06:47

Neaizmirsīsim, ka aldis gobzems reiz iestājās par automātisku pilsonības piešķiršanu visiem nepilsoņiem, tātad gribēja mazināt latviešu balsu īpatsvaru vēlēšanās un dot iespēju nelikumīgi šeit palikušajiem okupantiem pārņemt varas grožus valstī.

Otrkārt, viņš ir viens no tiem, kurš sūdzējās varas iestādēm un centās panākt atmodas aizsācēja Linarda Grantiņa izdošanu Latvijas varas iestādēm. Ja viņš būtu tas, par ko viņš uzdodas - cīnītājs pret nelikumībām, tad meklētu kopīgu valodu ar viņu, nevis censtos iznīcināt.

https://tautastribunals.eu/?p 9336

Atbildēt

aha

05.07.2018. 06:30

Tavs slēdzies - jā, redzu šeit. Bet follija cepurīte, kur? Vai ir galviņā uzlikta? Atēdušies mēs esam to "krievi nāk" jau vairāk kā ceturtdaļgadsimtu.

Atbildēt

ciniķim

04.07.2018. 23:34

VISAS manas omes un viņu draudzenes balsos par KPV LV, lai gan iepriekš balsoja par LC un TB/LNNK. Domāju, ka tā domā un darīs daudzi pensionāri! Viņi jūtas piesmieti, apčakarēti un apkrāpti! Kad 1991.gadā ņigājos par viņam un teicu, ka viņu elks goča izzags valsti, tad vinas mani gandriz nolinčoja! Šodien man oma lūdz ieslēgt Facebook, kur uzstājas Gobzems! Tā nav bijis kopš barikāžu laikiem, kad vienīgā patiesība bija BBC!!! NEREIZI šajos 28 gados!!! Rudenī šis komunistu paliekas izmēzīs miskastē uz visiem laikiem - lai kā viņi tur sevi sauktu - labie nacināļi vai jaunie briesmoņi!

Atbildēt

Stulbajam

04.07.2018. 23:14

Kas finansēja abu Dombrovsku studijas ASV?

Atbildēt

Nepamanītais fakts>Galvenais fakts

04.07.2018. 22:55

Un kuri tad bija tie,kas likuimīgi ļāva izlaupīt ne tikai Ventspils,bet arī Rīgas uzņēmumus,ar pašu lielāko Latvijas uzņēmumu sākot?! Citplanētieši,vai?????

Atbildēt

pilsonis>latviete

04.07.2018. 22:41

Tieši tāpēc arī balsošu par Kaimiņu,kurš nav bijis politikā-visās partijās pēc kārtas!Daudzi-sākot jau no PSKP nomenklatūras!!! Ministrus ieskaitot!

Atbildēt

Goliafs

04.07.2018. 21:44

»

jibiorio

Precīzi, jo abām partijām galvenais ir sīle


Un kas tad galvenais ir citiem, Jūsuprāt ?

Atbildēt

Dana

04.07.2018. 21:30

Autors laikam nav dzirdējis, ka arī latvieši pietikoši lielā skaitā balso un balsos par Saskaņu. Ar vai bez Kaimiņa.
ja irmērķis kādu diskreditēt - nu, ar "krievi nāk!" laikam tikai muļķus var nobaidīt.

Atbildēt

Jan Ruben

04.07.2018. 21:13

Raksts ir paredzēts stiprināt valdošo komunistisko koalīciju, nomelnot citus, lai grautu to prestižu un mazinātu viņu ietekmi.

Paskatieties ko apmēram apgalvo un iestāsta tautai komunisti: "mēs 13. Saeimā valdību veidosim ar ... ", it kā jau zinātu, ka tiks ievēlēti.

Viņiem taisa reitingus "kā vajag"un tauta balso pēc reitingiem vai balsojiet kā gribiet, balsis tiks saskaitītas pēc reitingiem.

Nebaidies "PAZAUDĒT BALSI" - balso par tiem, kuri nav pie varas + nebalso par Saskaņu - putina partiju. Viņi mūs novedīs nabadzībā līdz galam.

Balso un nezaudē SIRDAPZIŅU, atnām NEGULI, apzags.

Atbildēt

Stulbais

04.07.2018. 21:03

»

Sūdu maisa Kučinska valdība

šodien slēdza Vikipediju latviešu valodā. Lai prmsvēlēšanu gaisotnē slēptu informāciju piem. par žīdu cionistaVj. Dombrovska biogrāfiju, ka mācījies ASV utt. Jautājums- kas viņu finansēja šo žīdu


Cik stulbi un aplami var būt ļautiņi, kuri domā, ka viņu murgiem kāds noticēs. Pirmkārt, par Dombrovski bija jāuzraksta vārds VJAČESLAVS. Otrkārt, Gobzems nekad nebūs tas, kurš ies tādu "paraugceļu", kaur man pavisam nepatīk, ka viņš iet kopā ar "ākstu" Kaimiņu. Bet labāk ar ākstu, kurš patiesi saka ko domā, nekā ar putinistiem vai komunistiem brigmaņiem un lembergiem. Gobzems jau ir no jaunās paaudzes un ir pietiekami erudīts, zinošs.

Nozākāt un apsmiet var atrast katram kaut ko, ja nē, izdomās.

Atbildēt

Sūdu maisa Kučinska valdība

04.07.2018. 20:35

šodien slēdza Vikipediju latviešu valodā. Lai prmsvēlēšanu gaisotnē slēptu informāciju piem. par žīdu cionistaVj. Dombrovska biogrāfiju, ka mācījies ASV utt. Jautājums- kas viņu finansēja šo žīdu!

Atbildēt

Galvenais fakts

04.07.2018. 20:32

Raksta autoram pietrūkusi info, jo nav minējis galveno vienojošo SC un KPV.LV faktu - sponsoru Meroni, kura šī brīža dzīvesbiedre bijušā Krievijas armijnieka meita Lidija. Un mērķis ne tikai izlaupīt Vebtspils uzņēmumus, bet turpināt iesākto arī Rīgā.

Atbildēt

ciniķis

04.07.2018. 20:28

Ja uzvaru vēlēšanās noteiktu tas, kurš skaļāk un biežāk izkliedz mantru par to, ka viņš būs tas uzvarētājs, tad Gobzems noteikti uzvarētu. Tomēr tā notiek tikai iedomās, fantāzijās un pasakās. Nu, un vēl arī pie zīlnieces, kura var apgalvot, ka vajag ticēt "domu spēkam" vai, ka domām esot spēja "materializēties" ( nez kamdēļ visi uz šīs pasaules nav miljonāri un miljardieri, jo katrs grib tāds būt, bet kaut kā ar to ticēšanu "no sirds" un to domu spēku nekas nesanāk). Bet, nu, galvenais ir maut:)) Bet, ja pavisam nopietni, tad, manuprāt, KPL.lv spējas pārvarēt 5% barjeru ir stipri pārspīlētas. Viņiem esot daudz sekotāju FB? Nja? Cik? 10 000? 20 000? Nu un? Sekotājs automātiski nozīmē balsotāju? Vai vienkārši šova vērotāju? Cik no tiem sekotājiem un šova vērotājiem ir pilngadīgi? Cik nepilsoņi? Cik ārvalstīs dzīvojošie, kur tuvākais iecirknis būs citā pilsētā 100 un vairāk km attālumā. Kāds būs tik fanātisks un brauks? Maz ticams, jo racionālā loģika saka priekšā "mana viena balss neko neizšķir, tad priekš kam man tērēt laiku un naudu?". Kas paliek? Pensionāri, kuri FB nelieto, delfus un citus portālus neltieto un par tādu Kaimiņu gandrīz neko nav dzirdējuši? 5% ir aptuveni 43 000 balsu. Viņiem tās jau ir garantētas un viņi cīnās par uzvaru? Nesmīdiniet!!! FB vispār nav rādītājs. Tas neko nenozīmē! 10 000 sekotāji, pat, ja viņi visi balso, tāpat ir par īsu, bet priekš masīvām reklāmām ar ko sasniegt auditoriju pa citiem kanāliem KPV.lv vienkārši nav resursu. Tā, ka es te neredzu nekādu baigo leipturiju vai stipri samazinātus reitingus. Tie drīzāk ir palielināti.

Atbildēt

Jānis no tautas

04.07.2018. 20:16

...vēl jau būs ļoti daudz pasūtījumu rakstu un nomelnošanas, šis tikai sākums-ja gribat aizbraukt vai strādāt par verga algu, tad neko nemainat- viss pašu rokās....domājiet, kas ko raksta un kurš par to maksā....
...vēl būs geji, plānprātīgi, uttt., lamāšanās gaidāma un iebiedēs tuviniekus.....
NA un ZZS vairs nekad!!!!!
Jānoslēpj vecmāmiņas pase....

Atbildēt

Fakts

04.07.2018. 19:04

Gobzems reiderēja Pilsētprojektu , gribēja pievākt ēku Skolas 21 !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....