Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Mans viltus profils ģīmgrāmatā facebook.com un veselības aprūpes reforma

Pēteris Apinis, Latvijas Ārstu biedrības prezidents
26.02.2017.
Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

11.04.2017. 19:20

Šodien Latv. Radio 1 pusdienas raidījumā Zinātnes un Izglītības ministrs K.Šadurskis izteicās / mēģināja zombēt/ , ka tie mūsu baltu skolēni, kas nemācoties prestīžajās skolās-turpmāk dzīvei esot/ viņš teica, ka ir/ ...nolemti kā neveiksminieki. ...Neiedomājams CINISMS! Te ir atkal piemērs , ka K.Š. vadītajai Ministrijai ir ATTTĀLINĀTA...latviešu -baltu -āriskā izcilā garīgi augstvērtīgā kultūra. Garīgi dvēseliskā izglītība jau pamatā ir DABAI vērtīgāka par tehnisko valsts organizēto izglītību, kas regulāri ir mainīga.Mūsu latviešu Dainu valoda ir Pastāvīga un Mūžīga. Un šīs zinības ir jākultivē mūsu izglītības iestādēs no atvasīšu dārziņa - līdz augstākai izglītībai un vēl tālāk....

Atbildēt

andris a

06.03.2017. 19:57

(xmas):D(car)(bell)(grill)SOCIOLOGU PAREDZĒJUMS= Tā kā pastāvot ''Variants'' par mēģinājumu kārtējo reizi ""Okupēt-Atbrīvot"" ; LV., un tā kā ir arī zināma, ka tur šoreiz būs ""garām"", tad tos... ieročus no mūsu ""atbrīvotāju"" puses piedāvājam nodot Latvijā LŪZŅU veidā . Pie LV robežas mēs tos uzreiz pārņemam savā ziņā un pa taisno vedam uz Liepājas Metalurgu pārkausēšanai.Un MIERS ir garantēts , un Liepājas Metalurga darbinieki atsāk darbu, un valstij ienāk nodokļu nauda.Arī varēs atsākt ražot un uzstādīt uz Krievijas robežas. Apakaļ vedot šos vagonus , nedaudz uzlabojot- pēc PIEMĒRA, ko rāda fakt. dokulentālajā filmā "" MELĀNIJAS HRONIKA""- šeit nomaldījušies varētu sākt arī braukt uz mājām...Jo vairāk Krievijas Armijas Ieroču=lūzņu, jo vairāk vagonu, ko mūsu ""Viesiem""no 1939.g.šeit "" kļūdaini"" ieradušos.... doties mājup...uz savām Tēvzemēm. Līdzīgi kā vācieši pēc 800 gadu ""nomaldīšanās....Un tad viņi saprotot un sajūtot savu Lielo Plašumu Varenību atskārs=Nu beidzot mēs esam LAIMĪGI., esam savās mājās. Apkārt Visi mūsējie-savējie....Visiem VIENA VALODIŅA...(kiss2)

Atbildēt

l

01.03.2017. 12:35

Komemtāri pierāda vienu skumju patiesību - tauta vispār nespēj spriest par idejām.
Tik paod kādu apriešanai.

Apinisvšajā rakstā šur tur kļūdās, šur tur izsaka diskutablus spriedumus, bet lielākā daļa ir fiezgan objektīvi aprakstīta, piemeram, jaunie iziacinājumi salīdzinājumā ar Almaati deklarācijas laiku. apefekti aprakstītas "jaunās" [ronlēmas.

Atbildēt

Peteris

28.02.2017. 19:41

Es nelasu komentarus.
Sāku rakstīt šo komentāru un neticēsiet, kas notika tālāk!

Atvēru pornhub, lai nodročītu un aizmirsu ko gribēju rakstīt.

Atbildēt

Doktors-pacientam ŽULIM

28.02.2017. 15:18

»

Žulis

"Patiesībā ar jēdzienu veselības aprūpes reforma katrs saprot kaut ko pilnīgi citu, un nav nekāds brīnums, ja ar šo nosaukumu kaut ko savstarpēji nesavietojamu saprot premjerministrs, veselības ministre, profesors, ārsts, medicīnas māsa un pacients. Turklāt šis pacients veselības reformu redz tikai ...


Tādu prātvēderu kā Jūs esamība mūsu sabiedrībā ir viens no galveniem veselības aprūpes posta iemesliem!
Tainība jau ir par tiem naudas pelnītājiem medicīnā,bet tam nav nekāda sakara ar pacientu vēlmi saņemt gandrīz par velti to,kas maksā milzu naudu.Jūs gribat,lai taksometri ir Bently markas automašīnas un gribat,lai nabagu medicīnā viss ir augstākās proves!Bet ielās prasīt naudu savai veselībai neejat un diez vai iesiet!

Atbildēt

sams

28.02.2017. 01:57

»

vm

Apinis tagad dežūrē VM,kai tikai nepalaistu garām ES izglītības milijonus.satraucies


Pēteris ir viens no labējo cilvēknīdēju sludinātājiem,vecs okupantu pielūdzējs,krievijas sūtniecības regulārs apmeklētājs,viens no demokrātiskās veselības aprūpes sagrāves organizātoriem,narciss, kuram pat bail uzzināt to cilvēku domas,kuriem šādu neliešu dēļ ir liegta veselības aprūpe.

Atbildēt

Veselības aizsardzība

27.02.2017. 16:10

Šito ģīmattēlu var drukāt uz cigarešu paciņām.

Atbildēt

dr.

27.02.2017. 14:05

Apinis nebūt nav muļķis,bet draņķis gan.Un ap vi\nu pulcējas tādi paši šeptmaņi.Ne jau velti pateicība tiek veltīta Bokam.Šitie suņi zin, ko ēduši.

Atbildēt

Office of Strategic Influence

27.02.2017. 12:37

Vņam ir daudz viltus profīlu un viltotu dokumentu, īpašumi latvijā un grieķijā, noguldījumi luxenburgā, 10000000 ha sibīrijā un spirta rūpniciņa luganskā.
Viņš ir vienotās krievijas biedrs ar pozivnoj Peķa.

Atbildēt

hmmm...

27.02.2017. 11:33

... kā pašam autoram ar nodokļu (ne) maksāšanu, skaidras naudas darījumu apmēriem, taču pensiju gribēsies lielu lielu

Atbildēt

urmas

27.02.2017. 10:42

spriežot pēc komentāriem - Apinis trāpjis desmitniekā - daudziem ļoti "sāp"

Atbildēt

Žulis

27.02.2017. 10:37

»

Žulis

"Patiesībā ar jēdzienu veselības aprūpes reforma katrs saprot kaut ko pilnīgi citu, un nav nekāds brīnums, ja ar šo nosaukumu kaut ko savstarpēji nesavietojamu saprot premjerministrs, veselības ministre, profesors, ārsts, medicīnas māsa un pacients. Turklāt šis pacients veselības reformu redz tikai ...


Cilvēki jau īstenībā nespēj novērtēt, kāds ir tas liekēžu bars, kurš to medicīnas aprūpi te pie mums "organizē". Visi redz galvenokārt tikai Čakšu. Es te zemāk mēģināšu parādīt VM struktūru. Katrā tādā struktūrvienībā ir bariņš cilvēku, kuri visus šos gadus saņēmuši labas algas no valsts kases. Bet kāds ir visu darbības sausais atlikums???? Un kāda atbildība???
Tātad, Veselības ministrijā ir šādas struktūrvienības:
Ministra birojs
Valsts sekretārs un sekretāra vietnieki
Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departaments
Komunikācijas nodaļa
Audita nodaļa
Personāla un dokumentu pārvaldības departaments
Sabiedrības veselības departaments ar Starpnozaru sadarbības nodaļu un Vides veselības nodaļu
Veselības aprūpes departaments ar Veselības aprūpes organizācijas nodaļu un Ārstnieciskās kvalitātes nodaļu
Farmācijas departaments
Nozares budžeta plānošanas departaments
Investīciju un Eiropas Savienības fondu uzraudzības departaments ar Eiropas Savienības fondu ieviešanas nodaļu un Eiropas Savienības fondu finansējuma plānošanas, izvērtēšanas un uzraudzības nodaļu
Resursu vadības departaments ar
Grāmatvedības nodaļu,Informācijas tehnoloģiju nodaļu,Saimniecības nodaļu un Projektu vadības nodaļu
Kapitālsabiedrību un nozares finanšu un investīciju uzraudzības nodaļa,
Juridiskā nodaļa
Stratēģiskās plānošanas nodaļa.

Atbildēt

Žulis

27.02.2017. 08:41

"Patiesībā ar jēdzienu veselības aprūpes reforma katrs saprot kaut ko pilnīgi citu, un nav nekāds brīnums, ja ar šo nosaukumu kaut ko savstarpēji nesavietojamu saprot premjerministrs, veselības ministre, profesors, ārsts, medicīnas māsa un pacients. Turklāt šis pacients veselības reformu redz tikai no sava skatpunkta...."
------
Nevajag muldēt par skatu punktiem! Vajag cilvēkiem nodrošināt normālu, cilvēka cienīgu 21.gs. atbilstošu veselības aprūpi! Un tas ir jādara tiem, kuri to ir uzņēmušies darīt un kuri par to saņem mūsu visu nodokļos nomaksāto naudu. Tie, kuriem mēs visi esam uzticējuši to darīt, bet kuri mūsu priekšā par savu darbību, diemžēl, nenes nekādu reālu atbildību, jo viņi paši tā to ir noteikuši. Vai tiešām Apiņa kungs neapjēdz, cik idiotisks ir viņa izteiktais pārmetums pacientam par to, ka viņš veselības reformu redz tikai no sava skatu punkta? Kam tad tā veselības aprūpe valstī vispār ir domāta? Kaut gan, pavērojot šodien medicīnā notiekošo tiešām var likties, ka tā medicīnas aprūpe ir domāta nevis pacientiem, bet gan tiem, kuri ar to veselības aprūpes "organizēšanu" pelna sev labu naudu.
Nez kādēļ, piemēram, frizieris, ja būs izbojājis klientam matu frizūru vai automehāniķis, kurš nejēdzīgi saremontējis klienta auto vēl pagaidām nav aizdomājušies līdz tam, lai izvirzītu pārmetumus klientiem, ka viņi šīs viņu sastrādātās nejēdzības "redz tikai no sava skatu punkta".

Atbildēt

Jojo

27.02.2017. 00:20

Apinim svarīgi nosargāt paša ilgi un rūpīgi veidoto sistēmu. Izraudzītie ārsti no tās profitē. Ierindas mediķu un pacientu intereses Apinim nerūp.

Atbildēt

dr.

26.02.2017. 23:58

Vecs bezzobains muļķis.

Atbildēt

švamme

26.02.2017. 23:30

»

Edge

1988.g.:"Vai mēs atkal ļausim izlemt valstiskas nozīmes jautājumu bez tautas lēmuma...


2017. gadā Aapinis Latviešu tautai paģēr reformēties, nevis savai sistēmai: citāts: "Patiesībā valstij un katram indivīdam vajadzētu mainīt savus priekšstatus" bet lūdzami nemēģiniet neko reformēt un uz padsmit lappusēm pamatojums

Atbildēt

ha ha

26.02.2017. 23:29

»

Pilsonis

Noriebies man šis ģīmis, ar asvu gudro dirš..u man liekas , ka izvedis daudzus


VM neviens nenem par pilnu,tādēļ publicējas kur ņem pretī

Atbildēt

Edge

26.02.2017. 23:04

»

švamme

...


1988.g.:"Vai mēs atkal ļausim izlemt valstiskas nozīmes jautājumu bez tautas lēmuma?"
2017.g.: "Veselības aprūpes reforma nav Veselības ministrijas, bet visas valsts kopējs jautājums ar politisku vienošanos."
====================================================
Kur palikusi latviešu tauta?

Atbildēt

zose

26.02.2017. 21:43

»

Par viltus profilu gan vajadzētu vērsties policijā. Varbūt palīdzēs


Apinis tak specs rakstīšanā uz sienas un apmelojošu skrejlapu izplatīšanā

Atbildēt

Pilsonis

26.02.2017. 20:51

Noriebies man šis ģīmis, ar asvu gudro dirš..u man liekas , ka izvedis daudzus

Atbildēt

ģeimis

26.02.2017. 20:31

Facebook nav Ģīmjgrāmata, bet Sejgrāmata. Bet, kas jau nu katram ir.

Atbildēt

Hihi

26.02.2017. 20:27

Apinim viens uzdevums - nosargāt Čakšu masimāli ilgi, lai netiktu sagrauta viņa paša, Viņķeļa un Požarnova veidotā sistēma. Sistēma ārstiem ierāvējiem. Nekādu reformu, tikai naudu.

Atbildēt

Hi hi

26.02.2017. 20:24

»

Par viltus profilu gan vajadzētu vērsties policijā. Varbūt palīdzēs


Gan jau pats dzērumā uztaisījis un rakstījis. Par garīgās veselības problēmām uzvedībā un komunikacija sen jau zināms

Atbildēt

26.02.2017. 19:29

Par viltus profilu gan vajadzētu vērsties policijā. Varbūt palīdzēs.

Atbildēt

švamme

26.02.2017. 19:01

»

Edge

Izlasi šito, kas atrodams vietnē Barikādopēdijabet nu izlasīju, nekas kompromitējošs, "grafomāna pieraksti", iespaids, ka zin visu par visu, arī par pilsētbūvi viņam ir viedoklis.

Bet šī raksta atslēgas vārdi (vismaz man tā izskatās): .."Un par visu neatliekamās medicīnas speciālistu mācībām ir jāmaksā valstij", tā sacīt rūpes par saviem nākotnes ienākumiem.

tālāk, kaut kā neiet kopā: "Medicīnas tiesību principus, kas balstās uz ārsta profesionālo brīvību." ar vārdiem "kaut ko maksā arī veselības pakalpojums", konkrēti, kas no profesionāla ārsta viedokļa ir "veselības pakalpojums"? Un ārsts būtu tā vienkārši "pakalpojuma sniedzējs" jeb vienkāršāk: apkalpotājs?
Kad visi apiņi patiešām sāks "apkalpot" t.i. "sniegt veselības pakalpojumu", tad arī iestāsies reformas rezultāts
PS un arī pie noteikuma, ka atbildīegie par milzu līdzekļu izmešanu vējā tiks tiesāti un atbildēs par to ar savu mantu. ("Jo tieši viņa viedajā vadībā e-veselības izstrāde ir rezultējusies praktiski nefunkcionējošā graustā")

Atbildēt

patiesībā

26.02.2017. 18:53

»

...

Pēterim tiešām ir ģīmis


SILES cūklopiem nav ne ģīmju, ne feisu - tikai truli purni ar trekni noēstiem šņukuriem pa vidu.

Atbildēt

...

26.02.2017. 18:04

Pēterim tiešām ir ģīmis.

Atbildēt

Sise

26.02.2017. 17:42

Satraucies,ka izglītības ES miljoni ies garām Ārstu biedrībai. Kārtējie murgi no teorētisķa viedokļa puses. Nevajag dot visiem kreisos sertifikātus,tad nebūs jābrīnās par vairākām lietām.

Atbildēt

ha ha

26.02.2017. 17:38

»

stbn

Baisi garš raksts. Tiku līdz tekstam, ka olgalvis nelasa komentārus, un metu mieru. Olgalvis nelasa komentārus, es nelasu rakstus. Liela brēka, maza vilna. Turpmāk vari nerakstīt, nevienam tavs redzējums neinteresē


Piekrītu, iedomības un divkosības kalngals, esošās sistēmas produkts un piekritējs. Nekādas reformas nevajg, vairāk naudas. Kreicberga noplicināja Dzemdību namu un tagad kā varone strādās Stradiņos, sliktāk vairs nevar būt. Elite tā straukusies par šūmēšanos, ka grib noturēt Čakšu amatā par katru cenu. Redz,arī apinītis pieslēdzies.Gudrs izrādās :D

Atbildēt

Edge

26.02.2017. 17:36

»

stbn

Baisi garš raksts. Tiku līdz tekstam, ka olgalvis nelasa komentārus, un metu mieru. Olgalvis nelasa komentārus, es nelasu rakstus. Liela brēka, maza vilna. Turpmāk vari nerakstīt, nevienam tavs redzējums neinteresē


Izlasi šito, kas atrodams vietnē Barikādopēdija:
"Esmu atbildīgs..."
(..)
Latvijai nav bezgalīgu materiālo resursu."
PĒTERIS APINIS,
Rīgas 7. slimnīcas reanimācijas nodaļas ārsts.
«Padomju Jaunatne», 1988. gada 13. aprīlī, Nr. 70

Atbildēt

Edge

26.02.2017. 17:29

"Veselības aprūpes reforma nav Veselības ministrijas, bet visas valsts kopējs jautājums ar politisku vienošanos."
======================================================
Kā no auseklīšu laiku (1988-1991) aģitācijas un propagandas laikiem. Skaista bij' jaunība....

Atbildēt

stbn

26.02.2017. 16:18

Baisi garš raksts. Tiku līdz tekstam, ka olgalvis nelasa komentārus, un metu mieru. Olgalvis nelasa komentārus, es nelasu rakstus. Liela brēka, maza vilna. Turpmāk vari nerakstīt, nevienam tavs redzējums neinteresē.

Atbildēt

zose

26.02.2017. 15:47

Apiņa k-gs, latviešu valodā runā par sēnīšu slimībām, nevis kaut kādām vienšūnu sēņu slimībām. Jums nav bijis aizcietējums pāris dienas?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...