Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Mans viltus profils ģīmgrāmatā facebook.com un veselības aprūpes reforma

Pēteris Apinis, Latvijas Ārstu biedrības prezidents
26.02.2017.
Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

11.04.2017. 19:20

Šodien Latv. Radio 1 pusdienas raidījumā Zinātnes un Izglītības ministrs K.Šadurskis izteicās / mēģināja zombēt/ , ka tie mūsu baltu skolēni, kas nemācoties prestīžajās skolās-turpmāk dzīvei esot/ viņš teica, ka ir/ ...nolemti kā neveiksminieki. ...Neiedomājams CINISMS! Te ir atkal piemērs , ka K.Š. vadītajai Ministrijai ir ATTTĀLINĀTA...latviešu -baltu -āriskā izcilā garīgi augstvērtīgā kultūra. Garīgi dvēseliskā izglītība jau pamatā ir DABAI vērtīgāka par tehnisko valsts organizēto izglītību, kas regulāri ir mainīga.Mūsu latviešu Dainu valoda ir Pastāvīga un Mūžīga. Un šīs zinības ir jākultivē mūsu izglītības iestādēs no atvasīšu dārziņa - līdz augstākai izglītībai un vēl tālāk....

Atbildēt

andris a

06.03.2017. 19:57

(xmas):D(car)(bell)(grill)SOCIOLOGU PAREDZĒJUMS= Tā kā pastāvot ''Variants'' par mēģinājumu kārtējo reizi ""Okupēt-Atbrīvot"" ; LV., un tā kā ir arī zināma, ka tur šoreiz būs ""garām"", tad tos... ieročus no mūsu ""atbrīvotāju"" puses piedāvājam nodot Latvijā LŪZŅU veidā . Pie LV robežas mēs tos uzreiz pārņemam savā ziņā un pa taisno vedam uz Liepājas Metalurgu pārkausēšanai.Un MIERS ir garantēts , un Liepājas Metalurga darbinieki atsāk darbu, un valstij ienāk nodokļu nauda.Arī varēs atsākt ražot un uzstādīt uz Krievijas robežas. Apakaļ vedot šos vagonus , nedaudz uzlabojot- pēc PIEMĒRA, ko rāda fakt. dokulentālajā filmā "" MELĀNIJAS HRONIKA""- šeit nomaldījušies varētu sākt arī braukt uz mājām...Jo vairāk Krievijas Armijas Ieroču=lūzņu, jo vairāk vagonu, ko mūsu ""Viesiem""no 1939.g.šeit "" kļūdaini"" ieradušos.... doties mājup...uz savām Tēvzemēm. Līdzīgi kā vācieši pēc 800 gadu ""nomaldīšanās....Un tad viņi saprotot un sajūtot savu Lielo Plašumu Varenību atskārs=Nu beidzot mēs esam LAIMĪGI., esam savās mājās. Apkārt Visi mūsējie-savējie....Visiem VIENA VALODIŅA...(kiss2)

Atbildēt

l

01.03.2017. 12:35

Komemtāri pierāda vienu skumju patiesību - tauta vispār nespēj spriest par idejām.
Tik paod kādu apriešanai.

Apinisvšajā rakstā šur tur kļūdās, šur tur izsaka diskutablus spriedumus, bet lielākā daļa ir fiezgan objektīvi aprakstīta, piemeram, jaunie iziacinājumi salīdzinājumā ar Almaati deklarācijas laiku. apefekti aprakstītas "jaunās" [ronlēmas.

Atbildēt

Peteris

28.02.2017. 19:41

Es nelasu komentarus.
Sāku rakstīt šo komentāru un neticēsiet, kas notika tālāk!

Atvēru pornhub, lai nodročītu un aizmirsu ko gribēju rakstīt.

Atbildēt

Doktors-pacientam ŽULIM

28.02.2017. 15:18

»

Žulis

"Patiesībā ar jēdzienu veselības aprūpes reforma katrs saprot kaut ko pilnīgi citu, un nav nekāds brīnums, ja ar šo nosaukumu kaut ko savstarpēji nesavietojamu saprot premjerministrs, veselības ministre, profesors, ārsts, medicīnas māsa un pacients. Turklāt šis pacients veselības reformu redz tikai ...


Tādu prātvēderu kā Jūs esamība mūsu sabiedrībā ir viens no galveniem veselības aprūpes posta iemesliem!
Tainība jau ir par tiem naudas pelnītājiem medicīnā,bet tam nav nekāda sakara ar pacientu vēlmi saņemt gandrīz par velti to,kas maksā milzu naudu.Jūs gribat,lai taksometri ir Bently markas automašīnas un gribat,lai nabagu medicīnā viss ir augstākās proves!Bet ielās prasīt naudu savai veselībai neejat un diez vai iesiet!

Atbildēt

sams

28.02.2017. 01:57

»

vm

Apinis tagad dežūrē VM,kai tikai nepalaistu garām ES izglītības milijonus.satraucies


Pēteris ir viens no labējo cilvēknīdēju sludinātājiem,vecs okupantu pielūdzējs,krievijas sūtniecības regulārs apmeklētājs,viens no demokrātiskās veselības aprūpes sagrāves organizātoriem,narciss, kuram pat bail uzzināt to cilvēku domas,kuriem šādu neliešu dēļ ir liegta veselības aprūpe.

Atbildēt

Veselības aizsardzība

27.02.2017. 16:10

Šito ģīmattēlu var drukāt uz cigarešu paciņām.

Atbildēt

dr.

27.02.2017. 14:05

Apinis nebūt nav muļķis,bet draņķis gan.Un ap vi\nu pulcējas tādi paši šeptmaņi.Ne jau velti pateicība tiek veltīta Bokam.Šitie suņi zin, ko ēduši.

Atbildēt

Office of Strategic Influence

27.02.2017. 12:37

Vņam ir daudz viltus profīlu un viltotu dokumentu, īpašumi latvijā un grieķijā, noguldījumi luxenburgā, 10000000 ha sibīrijā un spirta rūpniciņa luganskā.
Viņš ir vienotās krievijas biedrs ar pozivnoj Peķa.

Atbildēt

hmmm...

27.02.2017. 11:33

... kā pašam autoram ar nodokļu (ne) maksāšanu, skaidras naudas darījumu apmēriem, taču pensiju gribēsies lielu lielu

Atbildēt

urmas

27.02.2017. 10:42

spriežot pēc komentāriem - Apinis trāpjis desmitniekā - daudziem ļoti "sāp"

Atbildēt

Žulis

27.02.2017. 10:37

»

Žulis

"Patiesībā ar jēdzienu veselības aprūpes reforma katrs saprot kaut ko pilnīgi citu, un nav nekāds brīnums, ja ar šo nosaukumu kaut ko savstarpēji nesavietojamu saprot premjerministrs, veselības ministre, profesors, ārsts, medicīnas māsa un pacients. Turklāt šis pacients veselības reformu redz tikai ...


Cilvēki jau īstenībā nespēj novērtēt, kāds ir tas liekēžu bars, kurš to medicīnas aprūpi te pie mums "organizē". Visi redz galvenokārt tikai Čakšu. Es te zemāk mēģināšu parādīt VM struktūru. Katrā tādā struktūrvienībā ir bariņš cilvēku, kuri visus šos gadus saņēmuši labas algas no valsts kases. Bet kāds ir visu darbības sausais atlikums???? Un kāda atbildība???
Tātad, Veselības ministrijā ir šādas struktūrvienības:
Ministra birojs
Valsts sekretārs un sekretāra vietnieki
Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departaments
Komunikācijas nodaļa
Audita nodaļa
Personāla un dokumentu pārvaldības departaments
Sabiedrības veselības departaments ar Starpnozaru sadarbības nodaļu un Vides veselības nodaļu
Veselības aprūpes departaments ar Veselības aprūpes organizācijas nodaļu un Ārstnieciskās kvalitātes nodaļu
Farmācijas departaments
Nozares budžeta plānošanas departaments
Investīciju un Eiropas Savienības fondu uzraudzības departaments ar Eiropas Savienības fondu ieviešanas nodaļu un Eiropas Savienības fondu finansējuma plānošanas, izvērtēšanas un uzraudzības nodaļu
Resursu vadības departaments ar
Grāmatvedības nodaļu,Informācijas tehnoloģiju nodaļu,Saimniecības nodaļu un Projektu vadības nodaļu
Kapitālsabiedrību un nozares finanšu un investīciju uzraudzības nodaļa,
Juridiskā nodaļa
Stratēģiskās plānošanas nodaļa.

Atbildēt

Žulis

27.02.2017. 08:41

"Patiesībā ar jēdzienu veselības aprūpes reforma katrs saprot kaut ko pilnīgi citu, un nav nekāds brīnums, ja ar šo nosaukumu kaut ko savstarpēji nesavietojamu saprot premjerministrs, veselības ministre, profesors, ārsts, medicīnas māsa un pacients. Turklāt šis pacients veselības reformu redz tikai no sava skatpunkta...."
------
Nevajag muldēt par skatu punktiem! Vajag cilvēkiem nodrošināt normālu, cilvēka cienīgu 21.gs. atbilstošu veselības aprūpi! Un tas ir jādara tiem, kuri to ir uzņēmušies darīt un kuri par to saņem mūsu visu nodokļos nomaksāto naudu. Tie, kuriem mēs visi esam uzticējuši to darīt, bet kuri mūsu priekšā par savu darbību, diemžēl, nenes nekādu reālu atbildību, jo viņi paši tā to ir noteikuši. Vai tiešām Apiņa kungs neapjēdz, cik idiotisks ir viņa izteiktais pārmetums pacientam par to, ka viņš veselības reformu redz tikai no sava skatu punkta? Kam tad tā veselības aprūpe valstī vispār ir domāta? Kaut gan, pavērojot šodien medicīnā notiekošo tiešām var likties, ka tā medicīnas aprūpe ir domāta nevis pacientiem, bet gan tiem, kuri ar to veselības aprūpes "organizēšanu" pelna sev labu naudu.
Nez kādēļ, piemēram, frizieris, ja būs izbojājis klientam matu frizūru vai automehāniķis, kurš nejēdzīgi saremontējis klienta auto vēl pagaidām nav aizdomājušies līdz tam, lai izvirzītu pārmetumus klientiem, ka viņi šīs viņu sastrādātās nejēdzības "redz tikai no sava skatu punkta".

Atbildēt

Jojo

27.02.2017. 00:20

Apinim svarīgi nosargāt paša ilgi un rūpīgi veidoto sistēmu. Izraudzītie ārsti no tās profitē. Ierindas mediķu un pacientu intereses Apinim nerūp.

Atbildēt

dr.

26.02.2017. 23:58

Vecs bezzobains muļķis.

Atbildēt

švamme

26.02.2017. 23:30

»

Edge

1988.g.:"Vai mēs atkal ļausim izlemt valstiskas nozīmes jautājumu bez tautas lēmuma...


2017. gadā Aapinis Latviešu tautai paģēr reformēties, nevis savai sistēmai: citāts: "Patiesībā valstij un katram indivīdam vajadzētu mainīt savus priekšstatus" bet lūdzami nemēģiniet neko reformēt un uz padsmit lappusēm pamatojums

Atbildēt

ha ha

26.02.2017. 23:29

»

Pilsonis

Noriebies man šis ģīmis, ar asvu gudro dirš..u man liekas , ka izvedis daudzus


VM neviens nenem par pilnu,tādēļ publicējas kur ņem pretī

Atbildēt

Edge

26.02.2017. 23:04

»

švamme

...


1988.g.:"Vai mēs atkal ļausim izlemt valstiskas nozīmes jautājumu bez tautas lēmuma?"
2017.g.: "Veselības aprūpes reforma nav Veselības ministrijas, bet visas valsts kopējs jautājums ar politisku vienošanos."
====================================================
Kur palikusi latviešu tauta?

Atbildēt

zose

26.02.2017. 21:43

»

Par viltus profilu gan vajadzētu vērsties policijā. Varbūt palīdzēs


Apinis tak specs rakstīšanā uz sienas un apmelojošu skrejlapu izplatīšanā

Atbildēt

Pilsonis

26.02.2017. 20:51

Noriebies man šis ģīmis, ar asvu gudro dirš..u man liekas , ka izvedis daudzus

Atbildēt

ģeimis

26.02.2017. 20:31

Facebook nav Ģīmjgrāmata, bet Sejgrāmata. Bet, kas jau nu katram ir.

Atbildēt

Hihi

26.02.2017. 20:27

Apinim viens uzdevums - nosargāt Čakšu masimāli ilgi, lai netiktu sagrauta viņa paša, Viņķeļa un Požarnova veidotā sistēma. Sistēma ārstiem ierāvējiem. Nekādu reformu, tikai naudu.

Atbildēt

Hi hi

26.02.2017. 20:24

»

Par viltus profilu gan vajadzētu vērsties policijā. Varbūt palīdzēs


Gan jau pats dzērumā uztaisījis un rakstījis. Par garīgās veselības problēmām uzvedībā un komunikacija sen jau zināms

Atbildēt

26.02.2017. 19:29

Par viltus profilu gan vajadzētu vērsties policijā. Varbūt palīdzēs.

Atbildēt

švamme

26.02.2017. 19:01

»

Edge

Izlasi šito, kas atrodams vietnē Barikādopēdijabet nu izlasīju, nekas kompromitējošs, "grafomāna pieraksti", iespaids, ka zin visu par visu, arī par pilsētbūvi viņam ir viedoklis.

Bet šī raksta atslēgas vārdi (vismaz man tā izskatās): .."Un par visu neatliekamās medicīnas speciālistu mācībām ir jāmaksā valstij", tā sacīt rūpes par saviem nākotnes ienākumiem.

tālāk, kaut kā neiet kopā: "Medicīnas tiesību principus, kas balstās uz ārsta profesionālo brīvību." ar vārdiem "kaut ko maksā arī veselības pakalpojums", konkrēti, kas no profesionāla ārsta viedokļa ir "veselības pakalpojums"? Un ārsts būtu tā vienkārši "pakalpojuma sniedzējs" jeb vienkāršāk: apkalpotājs?
Kad visi apiņi patiešām sāks "apkalpot" t.i. "sniegt veselības pakalpojumu", tad arī iestāsies reformas rezultāts
PS un arī pie noteikuma, ka atbildīegie par milzu līdzekļu izmešanu vējā tiks tiesāti un atbildēs par to ar savu mantu. ("Jo tieši viņa viedajā vadībā e-veselības izstrāde ir rezultējusies praktiski nefunkcionējošā graustā")

Atbildēt

patiesībā

26.02.2017. 18:53

»

...

Pēterim tiešām ir ģīmis


SILES cūklopiem nav ne ģīmju, ne feisu - tikai truli purni ar trekni noēstiem šņukuriem pa vidu.

Atbildēt

...

26.02.2017. 18:04

Pēterim tiešām ir ģīmis.

Atbildēt

Sise

26.02.2017. 17:42

Satraucies,ka izglītības ES miljoni ies garām Ārstu biedrībai. Kārtējie murgi no teorētisķa viedokļa puses. Nevajag dot visiem kreisos sertifikātus,tad nebūs jābrīnās par vairākām lietām.

Atbildēt

ha ha

26.02.2017. 17:38

»

stbn

Baisi garš raksts. Tiku līdz tekstam, ka olgalvis nelasa komentārus, un metu mieru. Olgalvis nelasa komentārus, es nelasu rakstus. Liela brēka, maza vilna. Turpmāk vari nerakstīt, nevienam tavs redzējums neinteresē


Piekrītu, iedomības un divkosības kalngals, esošās sistēmas produkts un piekritējs. Nekādas reformas nevajg, vairāk naudas. Kreicberga noplicināja Dzemdību namu un tagad kā varone strādās Stradiņos, sliktāk vairs nevar būt. Elite tā straukusies par šūmēšanos, ka grib noturēt Čakšu amatā par katru cenu. Redz,arī apinītis pieslēdzies.Gudrs izrādās :D

Atbildēt

Edge

26.02.2017. 17:36

»

stbn

Baisi garš raksts. Tiku līdz tekstam, ka olgalvis nelasa komentārus, un metu mieru. Olgalvis nelasa komentārus, es nelasu rakstus. Liela brēka, maza vilna. Turpmāk vari nerakstīt, nevienam tavs redzējums neinteresē


Izlasi šito, kas atrodams vietnē Barikādopēdija:
"Esmu atbildīgs..."
(..)
Latvijai nav bezgalīgu materiālo resursu."
PĒTERIS APINIS,
Rīgas 7. slimnīcas reanimācijas nodaļas ārsts.
«Padomju Jaunatne», 1988. gada 13. aprīlī, Nr. 70

Atbildēt

Edge

26.02.2017. 17:29

"Veselības aprūpes reforma nav Veselības ministrijas, bet visas valsts kopējs jautājums ar politisku vienošanos."
======================================================
Kā no auseklīšu laiku (1988-1991) aģitācijas un propagandas laikiem. Skaista bij' jaunība....

Atbildēt

stbn

26.02.2017. 16:18

Baisi garš raksts. Tiku līdz tekstam, ka olgalvis nelasa komentārus, un metu mieru. Olgalvis nelasa komentārus, es nelasu rakstus. Liela brēka, maza vilna. Turpmāk vari nerakstīt, nevienam tavs redzējums neinteresē.

Atbildēt

zose

26.02.2017. 15:47

Apiņa k-gs, latviešu valodā runā par sēnīšu slimībām, nevis kaut kādām vienšūnu sēņu slimībām. Jums nav bijis aizcietējums pāris dienas?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...