Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.

Jūs trīs gadus mēģināt skalot smadzenes, ka aiz manis ir oligarhi. Un vienīgais izmeklējošās žurnālistikas rezultāts ir, ka paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers. Vāji.

Jūs trīs gadus mēģināt skalot smadzenes, ka Kremļa aģents. Jūsu argumentācija ir, ka esmu bijis Maskavā. Jā, brīnišķīgi teātri tur ir. Aizbrauciet arī Jūs. Negribēsies vairs varas apmaksātu režisoru ar bārdu skatīties. Būtiska kvalitātes atšķirība. Vāji tie Jūsu argumenti, mani nelabvēļi.

Šonedēļ presē - ka runā, ka Gobzems gejs. Bārdainie vai rozā bikšu Delfi un TVNET maigumiņi sajūsmā spiedz par fantastisko Kariņu un viņa nespēju, jo pie visa vainīgs Gobzems, jo laikam gejs. Vāji. Starp citu, es neesmu gejs, mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci. Es speciāli tā rakstu, lai būtu par ko paņemties. Redziet, man savu veco vai jauno brūšu sarakstu izlikt apskatei nav pienākums, ne vispār jebko. Es cienu sievieti, sargāju, atbalstu un nekad publiskai apspriedei nelikšu neko, kas jebkā var kaitēt sievietei. Tā dara vīrieši.

Gobzems ir narciss. Nē, es neesmu. Es protu krāšņi izteikties. Un man nešaubīgi ir augsta pašapziņa. Jo esmu gudrs, asu prātu, dzelžainu raksturu, protu lieliski gatavot ēst un visus vīriešu darbus, labi izskatos utt. Ja visiem mūsu valstī būtu tāda pašapziņa, mēs tagad nesēdētu ārkārtas stāvoklī, ierobežojumos un pēdējās vietās gandrīz visās pozīcijās. Šī mana izteiksmes forma ir apzināta, lai pieradinātu gribēt nevis pelēcības pie valsts vadības stūres, kas klanās visiem pēc kārtas, bet gan, lai tur nonāktu vecis ar pautiem. Lai izmainītu valsti, muguriņu liecošie vai pagātnes politiķi neder.

Gobzems shēmotājs. Trīs gados nav uzrakta neviena shēma pa visu manu dzīvi. Vāji. Jā, jo Jūs neatradīsiet tāpēc, ka nekā tāda nav. Varat turpināt zelēt uz riņķi to pašu, mani nelabvēļi, nekas Jums nesanāk, par ko ar gandarījumu stāvu virs Jums. Jūs neatradīsiet, jo savu dzīvi iekārtoju tā, lai naktīs mierīgi gulētu. Un tas ir mans spēks, kas ļauj būt tiešam pret jebkuru.

Gobzems lieto alko un narko. Klāt stāvējāt, kā es dzeru vai velku kāsi? Vāji. Paskatieties manā sejā, tur viss pateikts, cik daudz ir izdzerts vai izpīpēts. Tik vāji, mani nelabvēļi.

Gobzems tagad skries meklēt zaķus. Stop. Tad gejs vai negejs? Redziet, es nedzerstos apkārt un, atvainojos, nemaukojos. Mani tas neinteresē. Kā visu savu brīvo laiku un daļu nebrīvo pavadīju ar saviem bērniem, tā pavadīšu. Pasaku priekšā - varu apbēdināt, mani nelabvēļi, nebūs dzeltenās preses cienīgas peripetijas.

Ko ar to visu gribu pateikt? Jums nesanāk, mani nelabvēļi. Jums arī nevar sanākt, jo Jūsu nodomi nav tīri, bet manējie ir. Un tāpēc arī sanāk. Lai kam pieķertos, agrāk vai vēlāk sanāk. Un šo spēka fīlingu gribu iesēt mums visiem.

Novērtē šo rakstu:

56
42

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft