Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Manu oponentu cirks

Aivars Lembergs
14.03.2018.
Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis Ivanovskis

25.03.2018. 12:14

"MĀLKALN", sei nicht mehr eine Russlands Affe. Pārējo varbūt Tev arī piedos...vai mīkstinās sodu

Atbildēt

tāda valsts

22.03.2018. 12:53

Portālu Apollo likvidēja.
Delfos drīkst komentēt vienīgi kremlim uzticamie.

Atbildēt

wahhh

17.03.2018. 23:39

Kko beidzot izpirda!

Atbildēt

Vieteējie dikļinieki

16.03.2018. 06:53

»

Dikłu mułkis

akal àrpràtîgi aiz jurtas àrdàs. Pažarnieku konvojs uz 04 neatbild. Nau kas noved uz otrezvikełu. Błe jobani! Cik var


Arī mēs vēršamies pie tiesībsargājošajie par šī dikļinieka neciešamo uzvedību, tomēr seko atrakstīšanās. Lai nebūt jātiesājas, neatklāsim viņa vārdu, jo nav devis savu atļauju izpaust savus sensitīvos personas datus. Tā kā nav devis atļauju, mēs tos ne jums, ne tiesībsargājošiem atklāt nevaram. Tomēr tā smaka, kura nāk no viņam piederošās jurtas ir neaprakstāma.0

Atbildēt

Atkal manikaks porcijs srrrancijs aptaisijies

16.03.2018. 01:08

»

Dikłu mułkis

akal àrpràtîgi aiz jurtas àrdàs. Pažarnieku konvojs uz 04 neatbild. Nau kas noved uz otrezvikełu. Błe jobani! Cik var


Nu ka ta- bļedku! Un pie darba mułka manikaka! Debess klāra, stukača srrrancija nāras manikaku aitas, seskudīrātavas maitas!

Atbildēt

NIKNAIS

15.03.2018. 23:48

https://www.youtube.com/watch?v 24ESZE8g4fk R.MEIRONI solīja cik labi būs valstij, kad 130 miljonu vērtais Ventbunkers nonāks viņa RM pārvaldībā, jautājums - kik tagad ir vētrts VB valstij piederošo daļu skaits un vispār VB vērtība?

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

15.03.2018. 21:04

»

Jā, Dikļu muļķis

aiz jurtas uz ledus ņem aiz vaiga.Konta izdruku viš izsniedz uz vietas, kura ieskaitīt


lapsubedres ibiots manikaks porcijs srrrancijs atkal pamodies un aptaisījies! Nu ka ātri ta-bļedku un pie dārba, zoofīlais kustoni! Debess zvaigžņoti klāra, stukača srrrancija nāra - manikaku seskādas aita! Lidinās smerdeļu maita! Pie darba, lapsubūra muļķi!

Atbildēt

Manikaks porcijs srrrancijs

15.03.2018. 21:00

»

Dikļu idiots

pamodies


atkal aptaisījies?

Atbildēt

Paija - Lemberga kungam

15.03.2018. 20:29

Paldies par Jūsu grāmatu zaļajos vākos, ļoti noderīga, apgūstot dažadus knifus. Īpašs paldies par advokātiem, tas ir, kā advokāti nodod savus klientus pretējās puses advokātiem.

Atbildēt

bomba

15.03.2018. 18:51

Lemberga pakalpiņi pa Ventspili tā ka apdir$u$ies skrien. Gals klāt, tā vai citādi. Tad nu nezin, kur skriet, kur ko ķert un grābt. Jo viss ir piepirsts un izzagts un nav tā īsti, kur ko vairs grābt.

Atbildēt

Jā, Dikļu muļķis

15.03.2018. 16:40

»

Un jūs

piedāvājiet intīmservisu


aiz jurtas uz ledus ņem aiz vaiga.Konta izdruku viš izsniedz uz vietas, kura ieskaitīt.

Atbildēt

Un jūs

15.03.2018. 16:23

»

Dikļu idiots

pamodies


piedāvājiet intīmservisu ?

Atbildēt

Kompartijas nomenklaturščiks

15.03.2018. 15:31

»

kautkāslimi

Pats klauns par klauniem raksta


Šis ir kompartijas iedeju iemiesotājs, nomenklaturščiks, ka apkārst tautu.

Latvijā valda 4 KPSS

Atbildēt

kautkāslimi

15.03.2018. 12:20

Pats klauns par klauniem raksta.

Atbildēt

Fēlis

15.03.2018. 09:37

Kā ieraugu šito vīriņu, tā uzreiz atkeros ,,Bailes", kā viņš dupsējās ar profesoru un kā FSBšņiki viņam rektālo pārbaudi sarīkoja. Laikam gan kaut kas no tā arī ir patiesība.

Atbildēt

Michael Jackson

15.03.2018. 01:53

Cien.Aivar Lemberg! Meroni uz Latviju atvedāt Jūs!Nu tak izlabojat savu ''kasjaku'' un lai viņš šeit vairs nesaimnieko...un jā,arī Krievijā Putins saka,ka visi izlemjot vēlētāji...

Atbildēt

MUĻĶU zemes eurolatvānijas zaķkāpostu brīnumlauka hūtsmēslojumam

14.03.2018. 22:15

Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."

Atbildēt

zzs

14.03.2018. 18:40

Viens ir skaidrs socialie tikli nemil aivaru tik vecas kukas tic vienradziem un fejam:D

Atbildēt

aa

14.03.2018. 18:37

Aivaram vienkārši skauž ka citi var zagt un netikt tiesāti pašam sudigi gan ceturdaļa dzīves tiesas zālē pavadīti meroni ar jahtu brauc un kūko :D

Atbildēt

Vecā slota

14.03.2018. 17:16

Raksts domāts tiem, kuri joprojām tic ziemassvētku vecītim un komunistu radītai vēlēšanu sistēmai, kurai nav nekā kopīga ar Latvijas Satversmi un tiesiskas valsts pamatprincipiem.

Atbildēt

angel

14.03.2018. 17:15

Es izlasīju grāmatu '' Bailes '' un tur paustais man šķiet ticams .

Atbildēt

14.03.2018. 16:40

No sākuma atbildīgās vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņiem galvo. Tautas priekšstāvjiem izprieca jau stāv augstāk par visu citu. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi.
/Gudro stratēģija un taktika./

Atbildēt

14.03.2018. 16:33

PSRS sabrūkot Primakova pēdējā pavēle bija kompartijas funkcionāriem izmantot varu ekonomikā, tiesā, politikā un to pārņemt jaunajos apstākļos saglabājot. Lembergu norīkoja uz Ventspili. Gods kalpot Ventspilij.

6. Saeimā deputātiem tika izdalīta grāmata " Gudro stratēģija un taktika". Šī grāmata atklāj cionisma pamatprincipus varas sagrābšanā. CIP savulaik atklāja, ka šo grāmatu Latvijā izplata bijušie PSRS Maskavas kompartijas funkcionāri ar mērķi graut Latvijas tautsaimniecību, to izzogot kompartijas nomenklatūras vajadzībām saglabāt varu nākotnē Krievijas FSB un Krievijas DD interesēs.

Papildus CIP atklāja, ka Latvijā ir 65 kompartijas nomenklatūras personas, kuras nodarbojas ar Latvijas tautsaimniecības sagraušanu, kas turpinās mūsdienās, nākotnē pārņemot varu leģitīmi caur ievēlēto Saeimu.

Neapšaubāmi Lembergs ir viena no šīm 65 personām.

Atbildēt

14.03.2018. 16:20

Arī saskatu paralēles starp Rimševica karjeru, Lemberga un Kristovska. Ja pirmie divi ieņem diversantu pret Latvijas tautsaimniecību pozicijas, tad Kristovskis paralèli ieñem klauna un antiña poziciju, lai par klauna algu izceltu pirmo divu godprātību un ētiku, Kristovskim to nemākulīgi un mērķtiecīgā klaunādē apšaubot. Tā viņi visi trīs stumj to vezumu tautai par zjautrināšanos.

Atbildēt

Latvijas Ceļam VIVA

14.03.2018. 16:01

Aizbēgušiem 44 ar nacistiem un to ataudzei nogrieza piekļūšanu varas svirām,protams retu izņēmumu.MALAČI!

Atbildēt

Zābaks

14.03.2018. 15:14

»

Pastalnieks {kalnietes} parastais

Jautājums viens,KĀ TIKT VAĻA LATVJIEM no APEĻMAŅIEM:dembrovskisiem,kristovskisiem un paprikosiem,visiem šiem šaDURSKISIEM.Pateicoties 60 000 ierēdnīšu,šiem oktobrī atkal var turpināt REBES


Labak "Pastalnieks" saki, kā politiski tikt vienreiz vaļā no komunistiem - NOMENKLATURŠČIKIEM, kuri okupācijas laikā vārījās kā taukos, arī tagad sagrāba informāciju, varu un naudu un turpina atkal to pašu, bet jau 1000 reižu vai miljons reižu lielākas afēras, uz tautas rēķina un gāž salaupīto naudu un met dubļus uz tiem, kuri strādā godīgi un bez korupcijas skandāliem.
Daži sēž uz apsūdzēto sola un salīdzina sevi ar Rimševiča situāciju, kuram nav nekādu aizdome, ne apsūdzību un ja būs, tās izčabēs kā ziepju burbulis. Viņu, Rimševiču jau iepriekš var politiski pazemot un pieprasīt demisiju, ko dara ČETRU galveno komunistu vara, kuru vadonis atskatās atpakaļ, iedams uz tiesas solu un spļuj dubļus uz citiem, piesauc uzvārdus, kuri nav ne tuvu saistīti ne ar tiesājamā lietām, ne tām aplamībām, ko viņš atļaujas muldēt.

Sveōgi izmest dubļus un savu smirdoņu uz citiem - kārtībā - tam mēdz būt arī sekotāji. Tāpat kā kādreiz OInerfrontes sapulcē - esot nogqalināts Igaunijas Interfrontes vadītājs un zālē šoks un lamas un uzbrukumu runas. Izrādījās, ka tie bija meli par slepkavību, bet tas aizgāja un nekad tie sapulces dalībnieki nesanēma atsaukumu krievu presē. Bauma ļuo darbu nostrādāja.

Tāpat rīkojas šis hūte - ka tik nosaukt citu "ļaunos" darbus, kuri nekad nav bijuši.

Riebīgs, tu esi, "hūte", nekaunīgs bezgala ar visu savu darbību, tāds pat kāds tu biji kompartijas darbonis - tāds ir mans un ļoti daudzu viedoklis.

Atbildēt

Pastalniekam

14.03.2018. 14:58

Hm, aizmirsi vienīgi Lembjpirdistus pieminēt!!! Ā, pareizi, pats taču esi viens no viņiem, tad jau nav brīnums :)))))).

Atbildēt

Pastalnieks {kalnietes} parastais

14.03.2018. 14:25

Jautājums viens,KĀ TIKT VAĻA LATVJIEM no APEĻMAŅIEM:dembrovskisiem,kristovskisiem un paprikosiem,visiem šiem šaDURSKISIEM.Pateicoties 60 000 ierēdnīšu,šiem oktobrī atkal var turpināt REBES.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...