Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Manu oponentu cirks

Aivars Lembergs
14.03.2018.
Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis Ivanovskis

25.03.2018. 13:14

"MĀLKALN", sei nicht mehr eine Russlands Affe. Pārējo varbūt Tev arī piedos...vai mīkstinās sodu

Atbildēt

tāda valsts

22.03.2018. 13:53

Portālu Apollo likvidēja.
Delfos drīkst komentēt vienīgi kremlim uzticamie.

Atbildēt

wahhh

18.03.2018. 00:39

Kko beidzot izpirda!

Atbildēt

Vieteējie dikļinieki

16.03.2018. 07:53

»

Dikłu mułkis

akal àrpràtîgi aiz jurtas àrdàs. Pažarnieku konvojs uz 04 neatbild. Nau kas noved uz otrezvikełu. Błe jobani! Cik var


Arī mēs vēršamies pie tiesībsargājošajie par šī dikļinieka neciešamo uzvedību, tomēr seko atrakstīšanās. Lai nebūt jātiesājas, neatklāsim viņa vārdu, jo nav devis savu atļauju izpaust savus sensitīvos personas datus. Tā kā nav devis atļauju, mēs tos ne jums, ne tiesībsargājošiem atklāt nevaram. Tomēr tā smaka, kura nāk no viņam piederošās jurtas ir neaprakstāma.0

Atbildēt

Atkal manikaks porcijs srrrancijs aptaisijies

16.03.2018. 02:08

»

Dikłu mułkis

akal àrpràtîgi aiz jurtas àrdàs. Pažarnieku konvojs uz 04 neatbild. Nau kas noved uz otrezvikełu. Błe jobani! Cik var


Nu ka ta- bļedku! Un pie darba mułka manikaka! Debess klāra, stukača srrrancija nāras manikaku aitas, seskudīrātavas maitas!

Atbildēt

NIKNAIS

16.03.2018. 00:48

https://www.youtube.com/watch?v 24ESZE8g4fk R.MEIRONI solīja cik labi būs valstij, kad 130 miljonu vērtais Ventbunkers nonāks viņa RM pārvaldībā, jautājums - kik tagad ir vētrts VB valstij piederošo daļu skaits un vispār VB vērtība?

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

15.03.2018. 22:04

»

Jā, Dikļu muļķis

aiz jurtas uz ledus ņem aiz vaiga.Konta izdruku viš izsniedz uz vietas, kura ieskaitīt


lapsubedres ibiots manikaks porcijs srrrancijs atkal pamodies un aptaisījies! Nu ka ātri ta-bļedku un pie dārba, zoofīlais kustoni! Debess zvaigžņoti klāra, stukača srrrancija nāra - manikaku seskādas aita! Lidinās smerdeļu maita! Pie darba, lapsubūra muļķi!

Atbildēt

Manikaks porcijs srrrancijs

15.03.2018. 22:00

»

Dikļu idiots

pamodies


atkal aptaisījies?

Atbildēt

Paija - Lemberga kungam

15.03.2018. 21:29

Paldies par Jūsu grāmatu zaļajos vākos, ļoti noderīga, apgūstot dažadus knifus. Īpašs paldies par advokātiem, tas ir, kā advokāti nodod savus klientus pretējās puses advokātiem.

Atbildēt

bomba

15.03.2018. 19:51

Lemberga pakalpiņi pa Ventspili tā ka apdir$u$ies skrien. Gals klāt, tā vai citādi. Tad nu nezin, kur skriet, kur ko ķert un grābt. Jo viss ir piepirsts un izzagts un nav tā īsti, kur ko vairs grābt.

Atbildēt

Jā, Dikļu muļķis

15.03.2018. 17:40

»

Un jūs

piedāvājiet intīmservisu


aiz jurtas uz ledus ņem aiz vaiga.Konta izdruku viš izsniedz uz vietas, kura ieskaitīt.

Atbildēt

Un jūs

15.03.2018. 17:23

»

Dikļu idiots

pamodies


piedāvājiet intīmservisu ?

Atbildēt

Kompartijas nomenklaturščiks

15.03.2018. 16:31

»

kautkāslimi

Pats klauns par klauniem raksta


Šis ir kompartijas iedeju iemiesotājs, nomenklaturščiks, ka apkārst tautu.

Latvijā valda 4 KPSS

Atbildēt

kautkāslimi

15.03.2018. 13:20

Pats klauns par klauniem raksta.

Atbildēt

Fēlis

15.03.2018. 10:37

Kā ieraugu šito vīriņu, tā uzreiz atkeros ,,Bailes", kā viņš dupsējās ar profesoru un kā FSBšņiki viņam rektālo pārbaudi sarīkoja. Laikam gan kaut kas no tā arī ir patiesība.

Atbildēt

Michael Jackson

15.03.2018. 02:53

Cien.Aivar Lemberg! Meroni uz Latviju atvedāt Jūs!Nu tak izlabojat savu ''kasjaku'' un lai viņš šeit vairs nesaimnieko...un jā,arī Krievijā Putins saka,ka visi izlemjot vēlētāji...

Atbildēt

MUĻĶU zemes eurolatvānijas zaķkāpostu brīnumlauka hūtsmēslojumam

14.03.2018. 23:15

Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."

Atbildēt

zzs

14.03.2018. 19:40

Viens ir skaidrs socialie tikli nemil aivaru tik vecas kukas tic vienradziem un fejam:D

Atbildēt

aa

14.03.2018. 19:37

Aivaram vienkārši skauž ka citi var zagt un netikt tiesāti pašam sudigi gan ceturdaļa dzīves tiesas zālē pavadīti meroni ar jahtu brauc un kūko :D

Atbildēt

Vecā slota

14.03.2018. 18:16

Raksts domāts tiem, kuri joprojām tic ziemassvētku vecītim un komunistu radītai vēlēšanu sistēmai, kurai nav nekā kopīga ar Latvijas Satversmi un tiesiskas valsts pamatprincipiem.

Atbildēt

angel

14.03.2018. 18:15

Es izlasīju grāmatu '' Bailes '' un tur paustais man šķiet ticams .

Atbildēt

14.03.2018. 17:40

No sākuma atbildīgās vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņiem galvo. Tautas priekšstāvjiem izprieca jau stāv augstāk par visu citu. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi.
/Gudro stratēģija un taktika./

Atbildēt

14.03.2018. 17:33

PSRS sabrūkot Primakova pēdējā pavēle bija kompartijas funkcionāriem izmantot varu ekonomikā, tiesā, politikā un to pārņemt jaunajos apstākļos saglabājot. Lembergu norīkoja uz Ventspili. Gods kalpot Ventspilij.

6. Saeimā deputātiem tika izdalīta grāmata " Gudro stratēģija un taktika". Šī grāmata atklāj cionisma pamatprincipus varas sagrābšanā. CIP savulaik atklāja, ka šo grāmatu Latvijā izplata bijušie PSRS Maskavas kompartijas funkcionāri ar mērķi graut Latvijas tautsaimniecību, to izzogot kompartijas nomenklatūras vajadzībām saglabāt varu nākotnē Krievijas FSB un Krievijas DD interesēs.

Papildus CIP atklāja, ka Latvijā ir 65 kompartijas nomenklatūras personas, kuras nodarbojas ar Latvijas tautsaimniecības sagraušanu, kas turpinās mūsdienās, nākotnē pārņemot varu leģitīmi caur ievēlēto Saeimu.

Neapšaubāmi Lembergs ir viena no šīm 65 personām.

Atbildēt

14.03.2018. 17:20

Arī saskatu paralēles starp Rimševica karjeru, Lemberga un Kristovska. Ja pirmie divi ieņem diversantu pret Latvijas tautsaimniecību pozicijas, tad Kristovskis paralèli ieñem klauna un antiña poziciju, lai par klauna algu izceltu pirmo divu godprātību un ētiku, Kristovskim to nemākulīgi un mērķtiecīgā klaunādē apšaubot. Tā viņi visi trīs stumj to vezumu tautai par zjautrināšanos.

Atbildēt

Latvijas Ceļam VIVA

14.03.2018. 17:01

Aizbēgušiem 44 ar nacistiem un to ataudzei nogrieza piekļūšanu varas svirām,protams retu izņēmumu.MALAČI!

Atbildēt

Zābaks

14.03.2018. 16:14

»

Pastalnieks {kalnietes} parastais

Jautājums viens,KĀ TIKT VAĻA LATVJIEM no APEĻMAŅIEM:dembrovskisiem,kristovskisiem un paprikosiem,visiem šiem šaDURSKISIEM.Pateicoties 60 000 ierēdnīšu,šiem oktobrī atkal var turpināt REBES


Labak "Pastalnieks" saki, kā politiski tikt vienreiz vaļā no komunistiem - NOMENKLATURŠČIKIEM, kuri okupācijas laikā vārījās kā taukos, arī tagad sagrāba informāciju, varu un naudu un turpina atkal to pašu, bet jau 1000 reižu vai miljons reižu lielākas afēras, uz tautas rēķina un gāž salaupīto naudu un met dubļus uz tiem, kuri strādā godīgi un bez korupcijas skandāliem.
Daži sēž uz apsūdzēto sola un salīdzina sevi ar Rimševiča situāciju, kuram nav nekādu aizdome, ne apsūdzību un ja būs, tās izčabēs kā ziepju burbulis. Viņu, Rimševiču jau iepriekš var politiski pazemot un pieprasīt demisiju, ko dara ČETRU galveno komunistu vara, kuru vadonis atskatās atpakaļ, iedams uz tiesas solu un spļuj dubļus uz citiem, piesauc uzvārdus, kuri nav ne tuvu saistīti ne ar tiesājamā lietām, ne tām aplamībām, ko viņš atļaujas muldēt.

Sveōgi izmest dubļus un savu smirdoņu uz citiem - kārtībā - tam mēdz būt arī sekotāji. Tāpat kā kādreiz OInerfrontes sapulcē - esot nogqalināts Igaunijas Interfrontes vadītājs un zālē šoks un lamas un uzbrukumu runas. Izrādījās, ka tie bija meli par slepkavību, bet tas aizgāja un nekad tie sapulces dalībnieki nesanēma atsaukumu krievu presē. Bauma ļuo darbu nostrādāja.

Tāpat rīkojas šis hūte - ka tik nosaukt citu "ļaunos" darbus, kuri nekad nav bijuši.

Riebīgs, tu esi, "hūte", nekaunīgs bezgala ar visu savu darbību, tāds pat kāds tu biji kompartijas darbonis - tāds ir mans un ļoti daudzu viedoklis.

Atbildēt

Pastalniekam

14.03.2018. 15:58

Hm, aizmirsi vienīgi Lembjpirdistus pieminēt!!! Ā, pareizi, pats taču esi viens no viņiem, tad jau nav brīnums :)))))).

Atbildēt

Pastalnieks {kalnietes} parastais

14.03.2018. 15:25

Jautājums viens,KĀ TIKT VAĻA LATVJIEM no APEĻMAŅIEM:dembrovskisiem,kristovskisiem un paprikosiem,visiem šiem šaDURSKISIEM.Pateicoties 60 000 ierēdnīšu,šiem oktobrī atkal var turpināt REBES.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...