Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Manu oponentu cirks

Aivars Lembergs
14.03.2018.
Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis Ivanovskis

25.03.2018. 12:14

"MĀLKALN", sei nicht mehr eine Russlands Affe. Pārējo varbūt Tev arī piedos...vai mīkstinās sodu

Atbildēt

tāda valsts

22.03.2018. 12:53

Portālu Apollo likvidēja.
Delfos drīkst komentēt vienīgi kremlim uzticamie.

Atbildēt

wahhh

17.03.2018. 23:39

Kko beidzot izpirda!

Atbildēt

Vieteējie dikļinieki

16.03.2018. 06:53

»

Dikłu mułkis

akal àrpràtîgi aiz jurtas àrdàs. Pažarnieku konvojs uz 04 neatbild. Nau kas noved uz otrezvikełu. Błe jobani! Cik var


Arī mēs vēršamies pie tiesībsargājošajie par šī dikļinieka neciešamo uzvedību, tomēr seko atrakstīšanās. Lai nebūt jātiesājas, neatklāsim viņa vārdu, jo nav devis savu atļauju izpaust savus sensitīvos personas datus. Tā kā nav devis atļauju, mēs tos ne jums, ne tiesībsargājošiem atklāt nevaram. Tomēr tā smaka, kura nāk no viņam piederošās jurtas ir neaprakstāma.0

Atbildēt

Atkal manikaks porcijs srrrancijs aptaisijies

16.03.2018. 01:08

»

Dikłu mułkis

akal àrpràtîgi aiz jurtas àrdàs. Pažarnieku konvojs uz 04 neatbild. Nau kas noved uz otrezvikełu. Błe jobani! Cik var


Nu ka ta- bļedku! Un pie darba mułka manikaka! Debess klāra, stukača srrrancija nāras manikaku aitas, seskudīrātavas maitas!

Atbildēt

NIKNAIS

15.03.2018. 23:48

https://www.youtube.com/watch?v 24ESZE8g4fk R.MEIRONI solīja cik labi būs valstij, kad 130 miljonu vērtais Ventbunkers nonāks viņa RM pārvaldībā, jautājums - kik tagad ir vētrts VB valstij piederošo daļu skaits un vispār VB vērtība?

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

15.03.2018. 21:04

»

Jā, Dikļu muļķis

aiz jurtas uz ledus ņem aiz vaiga.Konta izdruku viš izsniedz uz vietas, kura ieskaitīt


lapsubedres ibiots manikaks porcijs srrrancijs atkal pamodies un aptaisījies! Nu ka ātri ta-bļedku un pie dārba, zoofīlais kustoni! Debess zvaigžņoti klāra, stukača srrrancija nāra - manikaku seskādas aita! Lidinās smerdeļu maita! Pie darba, lapsubūra muļķi!

Atbildēt

Manikaks porcijs srrrancijs

15.03.2018. 21:00

»

Dikļu idiots

pamodies


atkal aptaisījies?

Atbildēt

Paija - Lemberga kungam

15.03.2018. 20:29

Paldies par Jūsu grāmatu zaļajos vākos, ļoti noderīga, apgūstot dažadus knifus. Īpašs paldies par advokātiem, tas ir, kā advokāti nodod savus klientus pretējās puses advokātiem.

Atbildēt

bomba

15.03.2018. 18:51

Lemberga pakalpiņi pa Ventspili tā ka apdir$u$ies skrien. Gals klāt, tā vai citādi. Tad nu nezin, kur skriet, kur ko ķert un grābt. Jo viss ir piepirsts un izzagts un nav tā īsti, kur ko vairs grābt.

Atbildēt

Jā, Dikļu muļķis

15.03.2018. 16:40

»

Un jūs

piedāvājiet intīmservisu


aiz jurtas uz ledus ņem aiz vaiga.Konta izdruku viš izsniedz uz vietas, kura ieskaitīt.

Atbildēt

Un jūs

15.03.2018. 16:23

»

Dikļu idiots

pamodies


piedāvājiet intīmservisu ?

Atbildēt

Kompartijas nomenklaturščiks

15.03.2018. 15:31

»

kautkāslimi

Pats klauns par klauniem raksta


Šis ir kompartijas iedeju iemiesotājs, nomenklaturščiks, ka apkārst tautu.

Latvijā valda 4 KPSS

Atbildēt

kautkāslimi

15.03.2018. 12:20

Pats klauns par klauniem raksta.

Atbildēt

Fēlis

15.03.2018. 09:37

Kā ieraugu šito vīriņu, tā uzreiz atkeros ,,Bailes", kā viņš dupsējās ar profesoru un kā FSBšņiki viņam rektālo pārbaudi sarīkoja. Laikam gan kaut kas no tā arī ir patiesība.

Atbildēt

Michael Jackson

15.03.2018. 01:53

Cien.Aivar Lemberg! Meroni uz Latviju atvedāt Jūs!Nu tak izlabojat savu ''kasjaku'' un lai viņš šeit vairs nesaimnieko...un jā,arī Krievijā Putins saka,ka visi izlemjot vēlētāji...

Atbildēt

MUĻĶU zemes eurolatvānijas zaķkāpostu brīnumlauka hūtsmēslojumam

14.03.2018. 22:15

Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."

Atbildēt

zzs

14.03.2018. 18:40

Viens ir skaidrs socialie tikli nemil aivaru tik vecas kukas tic vienradziem un fejam:D

Atbildēt

aa

14.03.2018. 18:37

Aivaram vienkārši skauž ka citi var zagt un netikt tiesāti pašam sudigi gan ceturdaļa dzīves tiesas zālē pavadīti meroni ar jahtu brauc un kūko :D

Atbildēt

Vecā slota

14.03.2018. 17:16

Raksts domāts tiem, kuri joprojām tic ziemassvētku vecītim un komunistu radītai vēlēšanu sistēmai, kurai nav nekā kopīga ar Latvijas Satversmi un tiesiskas valsts pamatprincipiem.

Atbildēt

angel

14.03.2018. 17:15

Es izlasīju grāmatu '' Bailes '' un tur paustais man šķiet ticams .

Atbildēt

14.03.2018. 16:40

No sākuma atbildīgās vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņiem galvo. Tautas priekšstāvjiem izprieca jau stāv augstāk par visu citu. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi.
/Gudro stratēģija un taktika./

Atbildēt

14.03.2018. 16:33

PSRS sabrūkot Primakova pēdējā pavēle bija kompartijas funkcionāriem izmantot varu ekonomikā, tiesā, politikā un to pārņemt jaunajos apstākļos saglabājot. Lembergu norīkoja uz Ventspili. Gods kalpot Ventspilij.

6. Saeimā deputātiem tika izdalīta grāmata " Gudro stratēģija un taktika". Šī grāmata atklāj cionisma pamatprincipus varas sagrābšanā. CIP savulaik atklāja, ka šo grāmatu Latvijā izplata bijušie PSRS Maskavas kompartijas funkcionāri ar mērķi graut Latvijas tautsaimniecību, to izzogot kompartijas nomenklatūras vajadzībām saglabāt varu nākotnē Krievijas FSB un Krievijas DD interesēs.

Papildus CIP atklāja, ka Latvijā ir 65 kompartijas nomenklatūras personas, kuras nodarbojas ar Latvijas tautsaimniecības sagraušanu, kas turpinās mūsdienās, nākotnē pārņemot varu leģitīmi caur ievēlēto Saeimu.

Neapšaubāmi Lembergs ir viena no šīm 65 personām.

Atbildēt

14.03.2018. 16:20

Arī saskatu paralēles starp Rimševica karjeru, Lemberga un Kristovska. Ja pirmie divi ieņem diversantu pret Latvijas tautsaimniecību pozicijas, tad Kristovskis paralèli ieñem klauna un antiña poziciju, lai par klauna algu izceltu pirmo divu godprātību un ētiku, Kristovskim to nemākulīgi un mērķtiecīgā klaunādē apšaubot. Tā viņi visi trīs stumj to vezumu tautai par zjautrināšanos.

Atbildēt

Latvijas Ceļam VIVA

14.03.2018. 16:01

Aizbēgušiem 44 ar nacistiem un to ataudzei nogrieza piekļūšanu varas svirām,protams retu izņēmumu.MALAČI!

Atbildēt

Zābaks

14.03.2018. 15:14

»

Pastalnieks {kalnietes} parastais

Jautājums viens,KĀ TIKT VAĻA LATVJIEM no APEĻMAŅIEM:dembrovskisiem,kristovskisiem un paprikosiem,visiem šiem šaDURSKISIEM.Pateicoties 60 000 ierēdnīšu,šiem oktobrī atkal var turpināt REBES


Labak "Pastalnieks" saki, kā politiski tikt vienreiz vaļā no komunistiem - NOMENKLATURŠČIKIEM, kuri okupācijas laikā vārījās kā taukos, arī tagad sagrāba informāciju, varu un naudu un turpina atkal to pašu, bet jau 1000 reižu vai miljons reižu lielākas afēras, uz tautas rēķina un gāž salaupīto naudu un met dubļus uz tiem, kuri strādā godīgi un bez korupcijas skandāliem.
Daži sēž uz apsūdzēto sola un salīdzina sevi ar Rimševiča situāciju, kuram nav nekādu aizdome, ne apsūdzību un ja būs, tās izčabēs kā ziepju burbulis. Viņu, Rimševiču jau iepriekš var politiski pazemot un pieprasīt demisiju, ko dara ČETRU galveno komunistu vara, kuru vadonis atskatās atpakaļ, iedams uz tiesas solu un spļuj dubļus uz citiem, piesauc uzvārdus, kuri nav ne tuvu saistīti ne ar tiesājamā lietām, ne tām aplamībām, ko viņš atļaujas muldēt.

Sveōgi izmest dubļus un savu smirdoņu uz citiem - kārtībā - tam mēdz būt arī sekotāji. Tāpat kā kādreiz OInerfrontes sapulcē - esot nogqalināts Igaunijas Interfrontes vadītājs un zālē šoks un lamas un uzbrukumu runas. Izrādījās, ka tie bija meli par slepkavību, bet tas aizgāja un nekad tie sapulces dalībnieki nesanēma atsaukumu krievu presē. Bauma ļuo darbu nostrādāja.

Tāpat rīkojas šis hūte - ka tik nosaukt citu "ļaunos" darbus, kuri nekad nav bijuši.

Riebīgs, tu esi, "hūte", nekaunīgs bezgala ar visu savu darbību, tāds pat kāds tu biji kompartijas darbonis - tāds ir mans un ļoti daudzu viedoklis.

Atbildēt

Pastalniekam

14.03.2018. 14:58

Hm, aizmirsi vienīgi Lembjpirdistus pieminēt!!! Ā, pareizi, pats taču esi viens no viņiem, tad jau nav brīnums :)))))).

Atbildēt

Pastalnieks {kalnietes} parastais

14.03.2018. 14:25

Jautājums viens,KĀ TIKT VAĻA LATVJIEM no APEĻMAŅIEM:dembrovskisiem,kristovskisiem un paprikosiem,visiem šiem šaDURSKISIEM.Pateicoties 60 000 ierēdnīšu,šiem oktobrī atkal var turpināt REBES.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...