Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Marionešu valdības

Raimonds Nipers
14.04.2024.
Komentāri (100)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aina

21.04.2024. 10:27

Saturīgs raksts, tikai kad šos darboņus sauks pie atbildības?

Atbildēt

Edgars

18.04.2024. 19:00

Labi, diagnoze ir skaidra.
Kādi ir ārtēšanas scenāriji padomā?

Atbildēt

Atis Priedītis

16.04.2024. 11:50

»

Nu,

LŪDZU, NEVAJAG


Vienkārši manus rakstus NEVAJAG lasīt! Un nekādu problēmu vairs nebūs!

Atbildēt

Atis Priedītis

16.04.2024. 05:22

Tā kā lielajiem masu medijiem par mani rakstīt ir kategoriski aizliegts, publicēju šādu savu rakstu šajā portālā.

Kā dzejas valodā pateikt par kādu konkrētu notikumu

Pirms nedēļas viena mana dziesma "Aleksandra Čaka motīvs" izskanēja Radio SWH raidījumā Priekšnams un tika iekļauta šī raidījuma aptaujā. Dziesmu ierakstīja Anita Zambare un Aigars Kručs. Laikā, kad šī dziesma tapa, 80.gados, es jau biju sapratis, ka esmu atzīts par aizliegto komponistu un pat nemēģināju šo dziesmu piedāvāt Latvijas Radio "Dziesmu tirdziņam" ar cerību, ka tā tiks profesionāli ierakstīta un skanēs pa Radio.


Mums par pārsteigumu cilvēki sāka šo dziesmu ļoti aktīvi klausīties. Klausījumu skaitu visu laiku var redzēt Youtubē, un pēc maniem aprēķiniem mēs šonedēļ varētu būt pat Top 20 otrajā vietā. Rezultāti tiks paziņoti šodien (otrdien, 16.aprīlī pēc plkst.19.00) raidījuma Priekšnams laikā.

Un šodien no rīta mani atrada šāds dzejolis, kuru jau esmu publiskojis gan feisbukā, gan draugos.


Rīts, kurš sola pārāk daudz

Kad atnāk rīts,
Kurš sola pārāk daudz,
Es šos solījumus
Kā putnēnus iesviežu debesīs,
Lai redzētu vai cilvēki grib
Šo putnēnu dziesmas dzirdēt.

Dziesma ir dzirdama šeit:
https://youtu.be/oXV-s1wrFLI?si y_TlB-Q8sJ0OIb42

Atbildēt

Pirātu partija

15.04.2024. 22:24

Bet varbūt kāds no Jums ir sastapies vai redzējis pašreiz kādā pasaules valstī šo marionešu karteļu darbības metodes?

Tikai aklais neko neredz, bet dumjais neko nesaprot.

Cilvēce ir tiesīga dzīvot labāk, bet to mēģina ierobežot globālisti. Nomainījās ēra, un mainās pasaules uzbūve. Globalisti un pasaules naudas maki negrib zaudēt ietekmi uz cilvēkiem.
Tāpēc sākās karš Ukrainā, tā reālie autori ir globālisti, rašisti ir tikai izpildītāji. Tomēr rašisti zaudēja, apsolītas teritorijas globālistiem nenoturēja. Kā atmaksu par nepaveikto, globālisti izmantojot dabas kataklizmas, paņems daudzas teritorijas nost raškai. Jau sākās šo teritoriju atbrīvošana no pamatiedzīvotājiem, vēlāk, vairāk.
Līdz 2030.gadam raškai nebūs pieejas Melnai jūrai.
Kas pieder pie globālistiem?
, pirmkārt tie ir rotšildi, sorosi, visa katoļu sekta, rokfelleri, masoni, kurā iestājušies daudzi valstu vadītāji. Tādi kā : trudo, rašists kažugetovič, arī mūsējā VVF.
Ko tur noslēpumā globalisti?
Īsto planētas vēsturi. Apmēram 80% no skolā mācītas vēstures ir globalistu fantāzijas, pārrakstīta vēsture. Globālisti aizlieguši piekļuvi Antarkdīdai no 1956.gada.
Tur aiz ledus aizsega dzīvo vēl viena civilizācija, drusku savādāka flora un fauna. Varbūt kādreiz aprakstīšu, to ko slēpj no cilvēkiem.
Īsto vēturi var izlasīt vatikānas bibliotekā. Ja saliktu rindā visus tur izvietotos grāmatu plauktus, tie veidotu 58.km. Vatīkāna inkvizīcija vāca šo bibliotēku vairākus gadsimtus. Tajā atrodas izgudrojumi, par elektrības ieguvi, izmantojot zemes magnētismu. Levitāciju un tt.
Ja zināšanas nāks gaismā, pastāvošie režīmi sagrūs, nebūs vajadzīgas HES, AES, TEC. Fosīlos resursus nebūs vajadzība izmantot, jo elektrība būs pa velti. Būs izrāviens arī medicīnā. Vēzi pilnīgi var izārstēt divu nedēļu laikā.
Kāds mērĶis globālistiem?
Saglabāt patreizējo pasaules uzbūvi, un lai to izdarītu:
nozombēt cilvēkus, sadurstīt, padarīt atkarīgus no lielās farmas, kuru kontrolē globālisti. Patreizējā medicīna neizārstē, tā apārstē un padara atkarīgus no zālēm.
Pirmais globālistu mēģinajums bija kovidafēra. Daudzi uzrāvas, sakropļoja sevi ar fakcīnām, daudzus paņēma prom. Rudenī otrā sērija, būs vēl viens mēģinājums izlaist x vīrusu.
Otrais solis kari. Valstis, kas mainās mēģina iedzīt atpakaļ verdzībā. Labs piemērs Ukraina. Globālsiti zin ka pārmaiņās pasaulē sāksies no Ukrainas. Tur būs tīrīšanas un jauns valsts uzbūves modelis, pēc kura sāks mainīties pasaule.
Vēlāk skars pārējās valstis. Caur transformaciju izies visi, arī Latvija. Visas impērijas sagrūs, es domāju Rašku, ASV, Ķīnu. Arī Izraēlai nav palicis ilgi. Režīmi nomainīsies arī musulmaņu valstīs, būs revolūcijas, dabas kataklizmas.

Atbildēt

Atis Priedītis

15.04.2024. 20:15

»

Augusts

Bet man patīk kā Priedītis raksta


Liels Paldies par labiem vārdiem!

Atbildēt

Augusts

15.04.2024. 20:13

»

Ati Priedīti,

Tevi nudien var apskaust


Bet man patīk kā Priedītis raksta.

Atbildēt

tad

15.04.2024. 20:12

»

izcilības pārskats

Vadošie mediji vēsta ka no jūlija, lietoti apģērbi jeb humpalas Latvijā kļūšot dārgāki. Pasteidzieties


gan ar steigu jāpasteidzās, ka tovarišči visi neizpērk un neaizsūta uz gerevnam rodina, babuļām un deduļām, ka tas viniem pierasts..

Atbildēt

Хм

15.04.2024. 19:54

»

Runa ir

par Buču un pārējiem kara noziegumiem. Jolkin


Вы в принципе любые военные преступлегия осуждаете или избирательно?

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

15.04.2024. 18:31

»

yes

baltijas tigeri bez tranzita, letas Krievijas gazes un naftas,knapi velk dzivibu izkamejusi, bet no Krievijas graudiem tomer neatsakas


Kur palika mangāna rūda? Mangāna rūda kur palika?

Atbildēt

izcilības pārskats

15.04.2024. 18:19

»

tiešām

Latviešu strēlnieki varēja izgriezt visus krievu un žīdu bandu barvežus, bet tupo krievu bidlomasu sadzīt lāģeros, lai ceļ gaišo nākotni. Neizdarīja


Vadošie mediji vēsta ka no jūlija, lietoti apģērbi jeb humpalas Latvijā kļūšot dārgāki. Pasteidzieties!

Atbildēt

Atis Priedītis

15.04.2024. 17:38

»

Ati Priedīti,

Tevi nudien var apskaust


Drīzāk jau psihiatriem būs jāmaina psihisko slimību definīcija. Uzskatīt par psihiski slimu cilvēku, kurš visu mūžu ir dzīvojis normāla cilvēka dzīvi, ne reizi nav meklējis ne psihologu, ne psihiatru palīdzību, ražīgi strādājis u.t.t patiesībā ir noziegums un tas apliecina. ka psihiatri paši neko daudz par cilvēka psihi nezina. Skanēs pašpārliecinoši - pieļauju, ka kaut kad viņi gribēs tikties ar mani kā klausītāji manā lekcijā.

Atbildēt

Ati Priedīti,

15.04.2024. 17:17

»

Atis Priedītis

Tomēr nolēmu publicēt šo topošās fantastikas žanra grāmatas "Kristaps - misijas izskaņa" fragmentu arī šajā portālā. Grāmata top ļoti raiti un ticamākais, ka apmēram pēc pusgada tiks izdota...


Tevi nudien var apskaust!
Sajukt prātā, totāli nojūgties un tā nekaitīgi, klusi, klusi skricelēt savus - nezinu pat, kā lai tos nosauc - "garadarbus", vai...?

Atbildēt

kļimoviča aita

15.04.2024. 17:12

»

Atis Priedītis

Tomēr nolēmu publicēt šo topošās fantastikas žanra grāmatas "Kristaps - misijas izskaņa" fragmentu arī šajā portālā. Grāmata top ļoti raiti un ticamākais, ka apmēram pēc pusgada tiks izdota...


Nav šaubu, ka jaunā reliģija būs nesalīdzināmi vērtīgāka, nekā esošās.

Bez reliģijas vispār ne soli!

Kam gan mums ZINĀŠANAS, ja būs jauna reliģija?!?!?

Atbildēt

Хм

15.04.2024. 15:47

»

ha ha ha

Ukrainā tagad redzam, kas patiesībā slēpjas aiz ruskaja duša un cilvēkiem līdzīgas ārienes


Рассмотреть можете что угодно. Факт остается фактом-шапкозакидательское настроение "да мы сейчас их быстро победим, у них и ракеты заканчиваются" привело к очень неприятным последствиям.
И уже слабым утешением служит то, что россияне с таким же шапкозакидательским настроением начинали войну, с шутками-прибаутками "во сколько парад на Крещатике"

Atbildēt

putraimgaņģa fane ir pļutkinene vice hehe

15.04.2024. 14:08

»

Mazcisans

ir putraimgaņģa fans


pļutkinenei vicei hehei no 6. palātas

atkal plānprātības lēkme

jo vairāk komunicē

ar pļukinenēm vici hehi

jo plānprātīgas pļukinēšanas lēkme

efektīvāka un pilnvērtīgāk izpaužas

"dinamiskās" pļutkinenes vece hehe

pļutkinēšanas vienīgais rezultāts

ātrāk aitām izlien "āža kāja"

aiai aitas vice hehe

aiai pļutkinenes

Atbildēt

Хм

15.04.2024. 13:49

»

ej nu!

Agonējušai krievijas pederastijai neizdodas savām par desmitiem miljardu saceltām ostām, nodrošināt pat 60% kravu. Latvijai ziemā, kad simtiem krievu nosala, vienmēr pietika gāzes un, kad krieviem vairs nebūs benzīna, mūsu mašīnas neapstāsies. Graudus Latvija savām vajadzībām vienmēr izaudzē pati un...


честно говоря, вот какой смысл выдумывать небылицы, даже если страна может и не нравиться? Чтобы потом было больнее падать? Как с контрнаступлением? Накрутили всех, в том числе и самих украинцев, что фанерная российская армия в ушанках и лаптях тут же побежит, увидев Леопарды и абрамсы, и Украина на раз-два новый 2023 чуть не в Крыму встретит. Итог..известен
Так и с гречкой-более половины мирового урожая собирает Россия. Это гуглится на раз-два. В России более 1 млн тонн, во Франции примерно 122. тыс.
Пора бы адекватнее оценивать противника, самим же легче будет. Иначе непонятно, каким это чудом Россия не только не проиграла, но и создает критическую ситуацию для Украины на фронте.
А патриоты вместо реальной помощи на Украине продолжают пасталами Росссию в интернете забрасывать.
В итоге на чью мельницу воду льете, кунгс?

Atbildēt

??

15.04.2024. 13:20

»

Nez

ko tad Nipers klusē Kapēc necīnās pats pret ''pasaules sazvērniekiem''-cionistiem-fašistiem


ar ko tad tu taisies cīnīties? Neko glupāku laikam pajautāt nevarēji....

Atbildēt

mēslam

15.04.2024. 12:51

»

nu nu

Vai tu, caur anālu taisītais krievu deģenerāt, nebiji spējīgs apgūt ko citu, kā tikai kopāt vienu un to pašu


Ja gribi, lai kāds iebrauc tavā "putraimdesā", vērsies pie savējiem pederskapja partneriem, rietumdeŗmokrātiem tā lieta ļoti patīk.

Vai tu caur anālu taisītais deģenerāt, iemācīsies latviski ko uzrakstīt, jeb tikai visu laiku atkārtosi vienu un to pašu debilības centra propagandonu zombijtroļļa bezjēgas tukšpļūtīšanu?

Atbildēt

esu

15.04.2024. 12:47

»

esu

Ontuns


pļutkinene vice hehe

Atbildēt

nu nu

15.04.2024. 12:42

»

mēslam

Nu ļoti jau specifiskas un visnotaļ profesionālas ir tavas zināšanas / pieredze saistībā ar "gaisa bojāšanu", kā jau pederastu nācijas "viedokļu (skapja) līderim" pienākas


Vai tu, caur anālu taisītais krievu deģenerāt, nebiji spējīgs apgūt ko citu, kā tikai kopāt vienu un to pašu?
Ja gribi, lai kāds iebrauc tavā "putraimdesā", vērsies pie savējiem, krieviem tā lieta ļoti patīk.

Atbildēt

Braži piespiedīs iestātie Vienotībā

15.04.2024. 12:37

teju Braži piespiedīs iestāties vienotībā pie melnās kases un mazattistītiem ļaudīm - cena par amatu...

Atbildēt

mēslam

15.04.2024. 12:32

»

nu nu

Krievi bradā svēto latviešu zemi un bojā Latvijas gaisu, bet Latvijas krievu pederastu līderis Gņils Išakovs izzaga Rīgu par daudziem miljardiem


Nu ļoti jau specifiskas un visnotaļ profesionālas ir tavas zināšanas / pieredze saistībā ar "gaisa bojāšanu", kā jau pederastu nācijas "viedokļu (skapja) līderim" pienākas.

P.S. tu aizmirsi atbildēt - aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

nu nu

15.04.2024. 12:06

»

yes

krievi neapmaksaja pindosa karina lidojumus ar privatlidmasinam,krievi neiepirka skoda/vagonka bojatos elektrovilcienus un krievi nenozaga 220 miljonus euro mulku zemes zaldatu edinasanai


Krievi bradā svēto latviešu zemi un bojā Latvijas gaisu, bet Latvijas krievu pederastu līderis Gņils Išakovs izzaga Rīgu par daudziem miljardiem.

Atbildēt

tiešām

15.04.2024. 12:04

»

Krievi ir nevainīgi jēriņi

Patiešām, vainīgi ir paši latvieši, kas neizkāva PSRS okupantus līdz pēdējam rumpim un nepakāra laternās sarkanos kolaboracionistus


Latviešu strēlnieki varēja izgriezt visus krievu un žīdu bandu barvežus, bet tupo krievu bidlomasu sadzīt lāģeros, lai ceļ gaišo nākotni. Neizdarīja.

Atbildēt

ej nu!

15.04.2024. 12:01

»

yes

baltijas tigeri bez tranzita, letas Krievijas gazes un naftas,knapi velk dzivibu izkamejusi, bet no Krievijas graudiem tomer neatsakas


Agonējušai krievijas pederastijai neizdodas savām par desmitiem miljardu saceltām ostām, nodrošināt pat 60% kravu. Latvijai ziemā, kad simtiem krievu nosala, vienmēr pietika gāzes un, kad krieviem vairs nebūs benzīna, mūsu mašīnas neapstāsies. Graudus Latvija savām vajadzībām vienmēr izaudzē pati un paliek pāri eksportam, bet krieviem ir jāatsakās no Francijas griķiem, kurus pastāvīgi importēja.

Atbildēt

Dotais tavs apzīmējums precīzs.

15.04.2024. 11:48

»

?

Dotais viņa apzīmējums precīzs. Man iepatikās. Citi arī pārtvēra un tas tagad ir apritē


daudziem iepatikās

citi arī pārtvēra

un tas tagad ir apritē -

aiai pļutkinene vice

aiai pļutkinene hehe

aiai aitas vicehehe

aiai

Atbildēt

Te

15.04.2024. 11:46

»

projekts

Lietuvas prezidents Nauseda ir Vatikāna pārstāvis...


bloķē materiālus ,kuri atmasko globālistu ķēķa pusi.Tā kā nemurgo ,viņam stipra aizmugure.

Atbildēt

viss ir vienkārši

15.04.2024. 11:43

»

?

Dotais viņa apzīmējums precīzs. Man iepatikās. Citi arī pārtvēra un tas tagad ir apritē


Troļļiem sīku naudiņu maksā par to, ka viņi uzbrūk pasūtīto publikāciju vai komentāru autoriem.

Pašiem viņiem dziļi vienaldzīgs gan pats autors, gan viņa raksti un viedokļu saturs komentāros.

Jo troļļi ir totāli nozombēti deģenerāti un tāpēc pilnīgi neko no tā nesaprot, tikai atstrādā savu pasūtījumu.

Atbildēt

viss ir vienkārši

15.04.2024. 11:41

»

?

Veltīgi Tu komunicē ar to tipu. Tas noteikti ir kāds pustraks operators, kurš ar Lapsas atļauju te murgo. Bez Lapsas atļaujas nekas tāds te neparādītos. Varbūt viņam to pat vajag, lai 'kuplinātu' vai aktivizētu komentārus, vai arī kādā tiesvedībā varētu atsaukties uz portāla nenopietnību, sak, mums ...


Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu.

Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties, nav jau par ko. Ar idiotiem lai cīnās psihiatri.

Atbildēt

?

15.04.2024. 11:32

»

hehe

Klāt ir pļutkinens


Dotais viņa apzīmējums precīzs. Man iepatikās. Citi arī pārtvēra un tas tagad ir apritē.

Atbildēt

?

15.04.2024. 11:27

»

hehe

Klāt ir pļutkinens


Veltīgi Tu komunicē ar to tipu. Tas noteikti ir kāds pustraks operators, kurš ar Lapsas atļauju te murgo. Bez Lapsas atļaujas nekas tāds te neparādītos. Varbūt viņam to pat vajag, lai 'kuplinātu' vai aktivizētu komentārus, vai arī kādā tiesvedībā varētu atsaukties uz portāla nenopietnību, sak, mums jau te visādi komentē.

Atbildēt

va vellos

15.04.2024. 11:24

Piedod, cilvēciņ, bet
Kā prātīgi cilvēki econo-hitman fantāziju grāmatas recenzijās teikuši - ja kāds tērē vairāk, nekā tam ir un pērk to, bez kā var iztikt, tā ir tikai viņa vaina.
Latvijas gadījumā labāk nemeklējiet reptiloīdus, bet skatieties uz pendžām, kas gatavi nobalsot par neatkarības atcelšanu pret solījumu pielikt 10% pie pensijas.

Atbildēt

Хм

15.04.2024. 10:52

»

atbilde

tapēc ka LV vairs nav cīnītāju: Palikuši tikai muldētāji-rakstu rakstitāji.Visus kas cīnījās osvoboditeli aizsūtīja uz rodinu GULAG-stroitj kommunizm..vai nošāva


Вы и ваши коллеги так старательно и постоянно везде пишете, что некому сопротивляться, что можно подумать уже, что вы как раз и есть кремлевские тролли. Задача которых постоянно вбивать в голову латышам "вы ни на что не способны. Вами управляют все кому не лень. Терпите и не рыпайтесь, смысла все равно нет."
Только 2 варианта в итоге:
1. или вы кремлевские тролли.
2. или эльфы нынешних партий у власти, которым не нужны никакие перемены и неудобные вопросы.

Atbildēt

Хм

15.04.2024. 10:50

»

atbilde

tapēc ka LV vairs nav cīnītāju: Palikuši tikai muldētāji-rakstu rakstitāji.Visus kas cīnījās osvoboditeli aizsūtīja uz rodinu GULAG-stroitj kommunizm..vai nošāva


Ожидаемо-и тут попытка оправдать свое же бездействие
Ну вас же не выслали, не расстреляли-чего не боретесь?
Тут столько призывающих к деоккупации, высылке русских, и и.д. -кто ж мешает делать свою партию, идти на выборы?

Atbildēt

nnn

15.04.2024. 10:27

tpiski latvija

Atbildēt

atbilde

15.04.2024. 10:24

»

Nez

ko tad Nipers klusē Kapēc necīnās pats pret ''pasaules sazvērniekiem''-cionistiem-fašistiem


tapēc ka LV vairs nav cīnītāju: Palikuši tikai muldētāji-rakstu rakstitāji.Visus kas cīnījās osvoboditeli aizsūtīja uz rodinu GULAG-stroitj kommunizm..vai nošāva...

Atbildēt

projekts

15.04.2024. 10:15

Lietuvas prezidents Nauseda ir Vatikāna pārstāvis.
Latvijas prezidents Lielbritānijas interešu pārstāvis.
Vatikāns lēnām sāk veidot draudzību ar Krieviju, nākotnē savienību, kura nostāsies pret Lielbritānijas interesēm mūsu reģionā.
Latvijā varas un spēku struktūras pārvalda un toni nosaka Lielbritānijas pārstāvji.
Tas jau arī redzams pat šajā portālā, kur nepakļāvīgo Lapsu mēģina iznīcināt ar visu viņa mediju.
Lietuva iet citu ceļu, kurai nākotnē ar Latviju nebūs nekā kopēja, ja Nauseda rudenī tiks atkārtoti ievēlēts par prezidentu, angļi vēlas savējo, kā Latvijā Riņķeviču un DD vadību.

Atbildēt

Nez

15.04.2024. 09:29

ko tad Nipers klusē Kapēc necīnās pats pret ''pasaules sazvērniekiem''-cionistiem-fašistiem?

Atbildēt

Atis Priedītis

15.04.2024. 09:28

»

Хм

Slepeno dienestu vadītājam tika uzdots arī šāds jautājums...


Tā taču ir fantastikas žanra literatūra. Patiesi esmu aprakstījis VDK vajāšanas, bet arī tam šobrīd oficiālās iestādes netic.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...