Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Marionešu valdības

Raimonds Nipers
14.04.2024.
Komentāri (100)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aina

21.04.2024. 10:27

Saturīgs raksts, tikai kad šos darboņus sauks pie atbildības?

Atbildēt

Edgars

18.04.2024. 19:00

Labi, diagnoze ir skaidra.
Kādi ir ārtēšanas scenāriji padomā?

Atbildēt

Atis Priedītis

16.04.2024. 11:50

»

Nu,

LŪDZU, NEVAJAG


Vienkārši manus rakstus NEVAJAG lasīt! Un nekādu problēmu vairs nebūs!

Atbildēt

Atis Priedītis

16.04.2024. 05:22

Tā kā lielajiem masu medijiem par mani rakstīt ir kategoriski aizliegts, publicēju šādu savu rakstu šajā portālā.

Kā dzejas valodā pateikt par kādu konkrētu notikumu

Pirms nedēļas viena mana dziesma "Aleksandra Čaka motīvs" izskanēja Radio SWH raidījumā Priekšnams un tika iekļauta šī raidījuma aptaujā. Dziesmu ierakstīja Anita Zambare un Aigars Kručs. Laikā, kad šī dziesma tapa, 80.gados, es jau biju sapratis, ka esmu atzīts par aizliegto komponistu un pat nemēģināju šo dziesmu piedāvāt Latvijas Radio "Dziesmu tirdziņam" ar cerību, ka tā tiks profesionāli ierakstīta un skanēs pa Radio.


Mums par pārsteigumu cilvēki sāka šo dziesmu ļoti aktīvi klausīties. Klausījumu skaitu visu laiku var redzēt Youtubē, un pēc maniem aprēķiniem mēs šonedēļ varētu būt pat Top 20 otrajā vietā. Rezultāti tiks paziņoti šodien (otrdien, 16.aprīlī pēc plkst.19.00) raidījuma Priekšnams laikā.

Un šodien no rīta mani atrada šāds dzejolis, kuru jau esmu publiskojis gan feisbukā, gan draugos.


Rīts, kurš sola pārāk daudz

Kad atnāk rīts,
Kurš sola pārāk daudz,
Es šos solījumus
Kā putnēnus iesviežu debesīs,
Lai redzētu vai cilvēki grib
Šo putnēnu dziesmas dzirdēt.

Dziesma ir dzirdama šeit:
https://youtu.be/oXV-s1wrFLI?si y_TlB-Q8sJ0OIb42

Atbildēt

Pirātu partija

15.04.2024. 22:24

Bet varbūt kāds no Jums ir sastapies vai redzējis pašreiz kādā pasaules valstī šo marionešu karteļu darbības metodes?

Tikai aklais neko neredz, bet dumjais neko nesaprot.

Cilvēce ir tiesīga dzīvot labāk, bet to mēģina ierobežot globālisti. Nomainījās ēra, un mainās pasaules uzbūve. Globalisti un pasaules naudas maki negrib zaudēt ietekmi uz cilvēkiem.
Tāpēc sākās karš Ukrainā, tā reālie autori ir globālisti, rašisti ir tikai izpildītāji. Tomēr rašisti zaudēja, apsolītas teritorijas globālistiem nenoturēja. Kā atmaksu par nepaveikto, globālisti izmantojot dabas kataklizmas, paņems daudzas teritorijas nost raškai. Jau sākās šo teritoriju atbrīvošana no pamatiedzīvotājiem, vēlāk, vairāk.
Līdz 2030.gadam raškai nebūs pieejas Melnai jūrai.
Kas pieder pie globālistiem?
, pirmkārt tie ir rotšildi, sorosi, visa katoļu sekta, rokfelleri, masoni, kurā iestājušies daudzi valstu vadītāji. Tādi kā : trudo, rašists kažugetovič, arī mūsējā VVF.
Ko tur noslēpumā globalisti?
Īsto planētas vēsturi. Apmēram 80% no skolā mācītas vēstures ir globalistu fantāzijas, pārrakstīta vēsture. Globālisti aizlieguši piekļuvi Antarkdīdai no 1956.gada.
Tur aiz ledus aizsega dzīvo vēl viena civilizācija, drusku savādāka flora un fauna. Varbūt kādreiz aprakstīšu, to ko slēpj no cilvēkiem.
Īsto vēturi var izlasīt vatikānas bibliotekā. Ja saliktu rindā visus tur izvietotos grāmatu plauktus, tie veidotu 58.km. Vatīkāna inkvizīcija vāca šo bibliotēku vairākus gadsimtus. Tajā atrodas izgudrojumi, par elektrības ieguvi, izmantojot zemes magnētismu. Levitāciju un tt.
Ja zināšanas nāks gaismā, pastāvošie režīmi sagrūs, nebūs vajadzīgas HES, AES, TEC. Fosīlos resursus nebūs vajadzība izmantot, jo elektrība būs pa velti. Būs izrāviens arī medicīnā. Vēzi pilnīgi var izārstēt divu nedēļu laikā.
Kāds mērĶis globālistiem?
Saglabāt patreizējo pasaules uzbūvi, un lai to izdarītu:
nozombēt cilvēkus, sadurstīt, padarīt atkarīgus no lielās farmas, kuru kontrolē globālisti. Patreizējā medicīna neizārstē, tā apārstē un padara atkarīgus no zālēm.
Pirmais globālistu mēģinajums bija kovidafēra. Daudzi uzrāvas, sakropļoja sevi ar fakcīnām, daudzus paņēma prom. Rudenī otrā sērija, būs vēl viens mēģinājums izlaist x vīrusu.
Otrais solis kari. Valstis, kas mainās mēģina iedzīt atpakaļ verdzībā. Labs piemērs Ukraina. Globālsiti zin ka pārmaiņās pasaulē sāksies no Ukrainas. Tur būs tīrīšanas un jauns valsts uzbūves modelis, pēc kura sāks mainīties pasaule.
Vēlāk skars pārējās valstis. Caur transformaciju izies visi, arī Latvija. Visas impērijas sagrūs, es domāju Rašku, ASV, Ķīnu. Arī Izraēlai nav palicis ilgi. Režīmi nomainīsies arī musulmaņu valstīs, būs revolūcijas, dabas kataklizmas.

Atbildēt

Atis Priedītis

15.04.2024. 20:15

»

Augusts

Bet man patīk kā Priedītis raksta


Liels Paldies par labiem vārdiem!

Atbildēt

Augusts

15.04.2024. 20:13

»

Ati Priedīti,

Tevi nudien var apskaust


Bet man patīk kā Priedītis raksta.

Atbildēt

tad

15.04.2024. 20:12

»

izcilības pārskats

Vadošie mediji vēsta ka no jūlija, lietoti apģērbi jeb humpalas Latvijā kļūšot dārgāki. Pasteidzieties


gan ar steigu jāpasteidzās, ka tovarišči visi neizpērk un neaizsūta uz gerevnam rodina, babuļām un deduļām, ka tas viniem pierasts..

Atbildēt

Хм

15.04.2024. 19:54

»

Runa ir

par Buču un pārējiem kara noziegumiem. Jolkin


Вы в принципе любые военные преступлегия осуждаете или избирательно?

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

15.04.2024. 18:31

»

yes

baltijas tigeri bez tranzita, letas Krievijas gazes un naftas,knapi velk dzivibu izkamejusi, bet no Krievijas graudiem tomer neatsakas


Kur palika mangāna rūda? Mangāna rūda kur palika?

Atbildēt

izcilības pārskats

15.04.2024. 18:19

»

tiešām

Latviešu strēlnieki varēja izgriezt visus krievu un žīdu bandu barvežus, bet tupo krievu bidlomasu sadzīt lāģeros, lai ceļ gaišo nākotni. Neizdarīja


Vadošie mediji vēsta ka no jūlija, lietoti apģērbi jeb humpalas Latvijā kļūšot dārgāki. Pasteidzieties!

Atbildēt

Atis Priedītis

15.04.2024. 17:38

»

Ati Priedīti,

Tevi nudien var apskaust


Drīzāk jau psihiatriem būs jāmaina psihisko slimību definīcija. Uzskatīt par psihiski slimu cilvēku, kurš visu mūžu ir dzīvojis normāla cilvēka dzīvi, ne reizi nav meklējis ne psihologu, ne psihiatru palīdzību, ražīgi strādājis u.t.t patiesībā ir noziegums un tas apliecina. ka psihiatri paši neko daudz par cilvēka psihi nezina. Skanēs pašpārliecinoši - pieļauju, ka kaut kad viņi gribēs tikties ar mani kā klausītāji manā lekcijā.

Atbildēt

Ati Priedīti,

15.04.2024. 17:17

»

Atis Priedītis

Tomēr nolēmu publicēt šo topošās fantastikas žanra grāmatas "Kristaps - misijas izskaņa" fragmentu arī šajā portālā. Grāmata top ļoti raiti un ticamākais, ka apmēram pēc pusgada tiks izdota...


Tevi nudien var apskaust!
Sajukt prātā, totāli nojūgties un tā nekaitīgi, klusi, klusi skricelēt savus - nezinu pat, kā lai tos nosauc - "garadarbus", vai...?

Atbildēt

kļimoviča aita

15.04.2024. 17:12

»

Atis Priedītis

Tomēr nolēmu publicēt šo topošās fantastikas žanra grāmatas "Kristaps - misijas izskaņa" fragmentu arī šajā portālā. Grāmata top ļoti raiti un ticamākais, ka apmēram pēc pusgada tiks izdota...


Nav šaubu, ka jaunā reliģija būs nesalīdzināmi vērtīgāka, nekā esošās.

Bez reliģijas vispār ne soli!

Kam gan mums ZINĀŠANAS, ja būs jauna reliģija?!?!?

Atbildēt

Хм

15.04.2024. 15:47

»

ha ha ha

Ukrainā tagad redzam, kas patiesībā slēpjas aiz ruskaja duša un cilvēkiem līdzīgas ārienes


Рассмотреть можете что угодно. Факт остается фактом-шапкозакидательское настроение "да мы сейчас их быстро победим, у них и ракеты заканчиваются" привело к очень неприятным последствиям.
И уже слабым утешением служит то, что россияне с таким же шапкозакидательским настроением начинали войну, с шутками-прибаутками "во сколько парад на Крещатике"

Atbildēt

putraimgaņģa fane ir pļutkinene vice hehe

15.04.2024. 14:08

»

Mazcisans

ir putraimgaņģa fans


pļutkinenei vicei hehei no 6. palātas

atkal plānprātības lēkme

jo vairāk komunicē

ar pļukinenēm vici hehi

jo plānprātīgas pļukinēšanas lēkme

efektīvāka un pilnvērtīgāk izpaužas

"dinamiskās" pļutkinenes vece hehe

pļutkinēšanas vienīgais rezultāts

ātrāk aitām izlien "āža kāja"

aiai aitas vice hehe

aiai pļutkinenes

Atbildēt

Хм

15.04.2024. 13:49

»

ej nu!

Agonējušai krievijas pederastijai neizdodas savām par desmitiem miljardu saceltām ostām, nodrošināt pat 60% kravu. Latvijai ziemā, kad simtiem krievu nosala, vienmēr pietika gāzes un, kad krieviem vairs nebūs benzīna, mūsu mašīnas neapstāsies. Graudus Latvija savām vajadzībām vienmēr izaudzē pati un...


честно говоря, вот какой смысл выдумывать небылицы, даже если страна может и не нравиться? Чтобы потом было больнее падать? Как с контрнаступлением? Накрутили всех, в том числе и самих украинцев, что фанерная российская армия в ушанках и лаптях тут же побежит, увидев Леопарды и абрамсы, и Украина на раз-два новый 2023 чуть не в Крыму встретит. Итог..известен
Так и с гречкой-более половины мирового урожая собирает Россия. Это гуглится на раз-два. В России более 1 млн тонн, во Франции примерно 122. тыс.
Пора бы адекватнее оценивать противника, самим же легче будет. Иначе непонятно, каким это чудом Россия не только не проиграла, но и создает критическую ситуацию для Украины на фронте.
А патриоты вместо реальной помощи на Украине продолжают пасталами Росссию в интернете забрасывать.
В итоге на чью мельницу воду льете, кунгс?

Atbildēt

??

15.04.2024. 13:20

»

Nez

ko tad Nipers klusē Kapēc necīnās pats pret ''pasaules sazvērniekiem''-cionistiem-fašistiem


ar ko tad tu taisies cīnīties? Neko glupāku laikam pajautāt nevarēji....

Atbildēt

mēslam

15.04.2024. 12:51

»

nu nu

Vai tu, caur anālu taisītais krievu deģenerāt, nebiji spējīgs apgūt ko citu, kā tikai kopāt vienu un to pašu


Ja gribi, lai kāds iebrauc tavā "putraimdesā", vērsies pie savējiem pederskapja partneriem, rietumdeŗmokrātiem tā lieta ļoti patīk.

Vai tu caur anālu taisītais deģenerāt, iemācīsies latviski ko uzrakstīt, jeb tikai visu laiku atkārtosi vienu un to pašu debilības centra propagandonu zombijtroļļa bezjēgas tukšpļūtīšanu?

Atbildēt

esu

15.04.2024. 12:47

»

esu

Ontuns


pļutkinene vice hehe

Atbildēt

nu nu

15.04.2024. 12:42

»

mēslam

Nu ļoti jau specifiskas un visnotaļ profesionālas ir tavas zināšanas / pieredze saistībā ar "gaisa bojāšanu", kā jau pederastu nācijas "viedokļu (skapja) līderim" pienākas


Vai tu, caur anālu taisītais krievu deģenerāt, nebiji spējīgs apgūt ko citu, kā tikai kopāt vienu un to pašu?
Ja gribi, lai kāds iebrauc tavā "putraimdesā", vērsies pie savējiem, krieviem tā lieta ļoti patīk.

Atbildēt

Braži piespiedīs iestātie Vienotībā

15.04.2024. 12:37

teju Braži piespiedīs iestāties vienotībā pie melnās kases un mazattistītiem ļaudīm - cena par amatu...

Atbildēt

mēslam

15.04.2024. 12:32

»

nu nu

Krievi bradā svēto latviešu zemi un bojā Latvijas gaisu, bet Latvijas krievu pederastu līderis Gņils Išakovs izzaga Rīgu par daudziem miljardiem


Nu ļoti jau specifiskas un visnotaļ profesionālas ir tavas zināšanas / pieredze saistībā ar "gaisa bojāšanu", kā jau pederastu nācijas "viedokļu (skapja) līderim" pienākas.

P.S. tu aizmirsi atbildēt - aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

nu nu

15.04.2024. 12:06

»

yes

krievi neapmaksaja pindosa karina lidojumus ar privatlidmasinam,krievi neiepirka skoda/vagonka bojatos elektrovilcienus un krievi nenozaga 220 miljonus euro mulku zemes zaldatu edinasanai


Krievi bradā svēto latviešu zemi un bojā Latvijas gaisu, bet Latvijas krievu pederastu līderis Gņils Išakovs izzaga Rīgu par daudziem miljardiem.

Atbildēt

tiešām

15.04.2024. 12:04

»

Krievi ir nevainīgi jēriņi

Patiešām, vainīgi ir paši latvieši, kas neizkāva PSRS okupantus līdz pēdējam rumpim un nepakāra laternās sarkanos kolaboracionistus


Latviešu strēlnieki varēja izgriezt visus krievu un žīdu bandu barvežus, bet tupo krievu bidlomasu sadzīt lāģeros, lai ceļ gaišo nākotni. Neizdarīja.

Atbildēt

ej nu!

15.04.2024. 12:01

»

yes

baltijas tigeri bez tranzita, letas Krievijas gazes un naftas,knapi velk dzivibu izkamejusi, bet no Krievijas graudiem tomer neatsakas


Agonējušai krievijas pederastijai neizdodas savām par desmitiem miljardu saceltām ostām, nodrošināt pat 60% kravu. Latvijai ziemā, kad simtiem krievu nosala, vienmēr pietika gāzes un, kad krieviem vairs nebūs benzīna, mūsu mašīnas neapstāsies. Graudus Latvija savām vajadzībām vienmēr izaudzē pati un paliek pāri eksportam, bet krieviem ir jāatsakās no Francijas griķiem, kurus pastāvīgi importēja.

Atbildēt

Dotais tavs apzīmējums precīzs.

15.04.2024. 11:48

»

?

Dotais viņa apzīmējums precīzs. Man iepatikās. Citi arī pārtvēra un tas tagad ir apritē


daudziem iepatikās

citi arī pārtvēra

un tas tagad ir apritē -

aiai pļutkinene vice

aiai pļutkinene hehe

aiai aitas vicehehe

aiai

Atbildēt

Te

15.04.2024. 11:46

»

projekts

Lietuvas prezidents Nauseda ir Vatikāna pārstāvis...


bloķē materiālus ,kuri atmasko globālistu ķēķa pusi.Tā kā nemurgo ,viņam stipra aizmugure.

Atbildēt

viss ir vienkārši

15.04.2024. 11:43

»

?

Dotais viņa apzīmējums precīzs. Man iepatikās. Citi arī pārtvēra un tas tagad ir apritē


Troļļiem sīku naudiņu maksā par to, ka viņi uzbrūk pasūtīto publikāciju vai komentāru autoriem.

Pašiem viņiem dziļi vienaldzīgs gan pats autors, gan viņa raksti un viedokļu saturs komentāros.

Jo troļļi ir totāli nozombēti deģenerāti un tāpēc pilnīgi neko no tā nesaprot, tikai atstrādā savu pasūtījumu.

Atbildēt

viss ir vienkārši

15.04.2024. 11:41

»

?

Veltīgi Tu komunicē ar to tipu. Tas noteikti ir kāds pustraks operators, kurš ar Lapsas atļauju te murgo. Bez Lapsas atļaujas nekas tāds te neparādītos. Varbūt viņam to pat vajag, lai 'kuplinātu' vai aktivizētu komentārus, vai arī kādā tiesvedībā varētu atsaukties uz portāla nenopietnību, sak, mums ...


Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu.

Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties, nav jau par ko. Ar idiotiem lai cīnās psihiatri.

Atbildēt

?

15.04.2024. 11:32

»

hehe

Klāt ir pļutkinens


Dotais viņa apzīmējums precīzs. Man iepatikās. Citi arī pārtvēra un tas tagad ir apritē.

Atbildēt

?

15.04.2024. 11:27

»

hehe

Klāt ir pļutkinens


Veltīgi Tu komunicē ar to tipu. Tas noteikti ir kāds pustraks operators, kurš ar Lapsas atļauju te murgo. Bez Lapsas atļaujas nekas tāds te neparādītos. Varbūt viņam to pat vajag, lai 'kuplinātu' vai aktivizētu komentārus, vai arī kādā tiesvedībā varētu atsaukties uz portāla nenopietnību, sak, mums jau te visādi komentē.

Atbildēt

va vellos

15.04.2024. 11:24

Piedod, cilvēciņ, bet
Kā prātīgi cilvēki econo-hitman fantāziju grāmatas recenzijās teikuši - ja kāds tērē vairāk, nekā tam ir un pērk to, bez kā var iztikt, tā ir tikai viņa vaina.
Latvijas gadījumā labāk nemeklējiet reptiloīdus, bet skatieties uz pendžām, kas gatavi nobalsot par neatkarības atcelšanu pret solījumu pielikt 10% pie pensijas.

Atbildēt

Хм

15.04.2024. 10:52

»

atbilde

tapēc ka LV vairs nav cīnītāju: Palikuši tikai muldētāji-rakstu rakstitāji.Visus kas cīnījās osvoboditeli aizsūtīja uz rodinu GULAG-stroitj kommunizm..vai nošāva


Вы и ваши коллеги так старательно и постоянно везде пишете, что некому сопротивляться, что можно подумать уже, что вы как раз и есть кремлевские тролли. Задача которых постоянно вбивать в голову латышам "вы ни на что не способны. Вами управляют все кому не лень. Терпите и не рыпайтесь, смысла все равно нет."
Только 2 варианта в итоге:
1. или вы кремлевские тролли.
2. или эльфы нынешних партий у власти, которым не нужны никакие перемены и неудобные вопросы.

Atbildēt

Хм

15.04.2024. 10:50

»

atbilde

tapēc ka LV vairs nav cīnītāju: Palikuši tikai muldētāji-rakstu rakstitāji.Visus kas cīnījās osvoboditeli aizsūtīja uz rodinu GULAG-stroitj kommunizm..vai nošāva


Ожидаемо-и тут попытка оправдать свое же бездействие
Ну вас же не выслали, не расстреляли-чего не боретесь?
Тут столько призывающих к деоккупации, высылке русских, и и.д. -кто ж мешает делать свою партию, идти на выборы?

Atbildēt

nnn

15.04.2024. 10:27

tpiski latvija

Atbildēt

atbilde

15.04.2024. 10:24

»

Nez

ko tad Nipers klusē Kapēc necīnās pats pret ''pasaules sazvērniekiem''-cionistiem-fašistiem


tapēc ka LV vairs nav cīnītāju: Palikuši tikai muldētāji-rakstu rakstitāji.Visus kas cīnījās osvoboditeli aizsūtīja uz rodinu GULAG-stroitj kommunizm..vai nošāva...

Atbildēt

projekts

15.04.2024. 10:15

Lietuvas prezidents Nauseda ir Vatikāna pārstāvis.
Latvijas prezidents Lielbritānijas interešu pārstāvis.
Vatikāns lēnām sāk veidot draudzību ar Krieviju, nākotnē savienību, kura nostāsies pret Lielbritānijas interesēm mūsu reģionā.
Latvijā varas un spēku struktūras pārvalda un toni nosaka Lielbritānijas pārstāvji.
Tas jau arī redzams pat šajā portālā, kur nepakļāvīgo Lapsu mēģina iznīcināt ar visu viņa mediju.
Lietuva iet citu ceļu, kurai nākotnē ar Latviju nebūs nekā kopēja, ja Nauseda rudenī tiks atkārtoti ievēlēts par prezidentu, angļi vēlas savējo, kā Latvijā Riņķeviču un DD vadību.

Atbildēt

Nez

15.04.2024. 09:29

ko tad Nipers klusē Kapēc necīnās pats pret ''pasaules sazvērniekiem''-cionistiem-fašistiem?

Atbildēt

Atis Priedītis

15.04.2024. 09:28

»

Хм

Slepeno dienestu vadītājam tika uzdots arī šāds jautājums...


Tā taču ir fantastikas žanra literatūra. Patiesi esmu aprakstījis VDK vajāšanas, bet arī tam šobrīd oficiālās iestādes netic.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi