Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pūt vējiņi

03.06.2021. 15:15

Jā, ja jau vakar pa skuju taku palaida Tauriņtēva ilggadējo paklausīgo ruporu Elgu, tad jau tukumnieki nopietni pieķērušies pie kantora atslēgas kadru revidēšanas.
Ja godīgi mēs ar kolēģiem jau paši nezinām, kas SSS un vēl tam dārzuparku glumajam Lediņam tālāk prātā ienāks.

Atbildēt

Zandersons

02.06.2021. 23:08

Rancānu no JKP vajag knābim ņemt prikšā. Tas ir mafijas rokaspusis. Saistīts ar Buškevica un Tauriņa brigādi.

Atbildēt

Dzitars Jaunmeistars egles dēls Čiekurs

02.06.2021. 21:57

Palasījos. Paliku domīgs. Iepriekš nebiju sajūsmā par Rīgas saimnieku, bet tagad... Kur tāds tīrs, balts un par Rīgu cīnošais Staķis spēj apvienot savu miljonu kafijas biznesu ar Rīgas vadīšanu.? Rīgā viss tik nolaists kā šobrīd, nekad nav bijis, jo ir padomnieks padomnieka galā, pašam atbildība nav neparko jāuzņemas. Bezjēdzīgi veloceliņi un bezjēdzīga tīrīšana - ilgi lolotu uzņēmumu iznīcināšana... Spodrinās pirms pašvaldības vēlēšanām, kaimiņu bābu bez intelektai un saprašanas bīdīšanu amatos? Dīzels, piens un auzas. - netā 2 gadu attīstība par uzņēmumiem brīvi pieejama.. vai ar auzām nepietika? Tiešām slikti paliek. Fui.

Atbildēt

Feirij

02.06.2021. 20:47

»

Antistukačs

Es tik brīnos, kā var tā ņemt pa pilnu stukaču ziņojumus impulsīvi, vienā mirklī, bez jebkādas nopietnas iedziļināšanās


Stukačs Valdē amatu izpelnījies. Tas, ir jau apbrīnas vērts. Un līdz šai baltai dienai vispār nesaprot, kur atrodās. Tā leksika un intelekts ... viņai blakus pats paliec par muļķi.

Atbildēt

Antistukačs

02.06.2021. 19:31

Es tik brīnos, kā var tā ņemt pa pilnu stukaču ziņojumus impulsīvi, vienā mirklī, bez jebkādas nopietnas iedziļināšanās ???

Atbildēt

vispār

02.06.2021. 17:12

»

Pp

Tā jau bija, tirgoja uz celma un saņēma stipri vien mazāk, kur nu vēl kontraktoru zagšanas...


Tas nozīmē tikai to, ka RM visus resursus iegūst bez maksas un visi ieņēmumi, izņemot ražošanas izmaksas, ir tīrā peļņa.

Atbildēt

Sēņotāja

02.06.2021. 15:18

Man gan patīk staigāt pa izkoptiem Pierīgas mežiem un lasīt baravikas, nevis pa brikšņiem, kas pilni ar ērcēm. Arī manā privātmežā mežsargs atsevišķos nogabalos ieteica kailcirtes, jo koki mēdz pāraugt un nekas no tiem vēlāk nesanāk. Tad vietā, protams, iestāda jaunaudzes. Kopšanas cirtes var atļauties vairs tikai vecie saimnieki, kuri paši ar zāģi iet mežā.

Atbildēt

Niknais

02.06.2021. 13:52

»

mežu izlaupītājus cietumā!

Ar atlaišanu ir par maz- viņus vajag sasēdināt cietumā ar mantas konfiskāciju un šito Bērziņu arī


Kad ķersies klāt pie Latvijas mežiem- Mottes bijušo darbinieku kantora??

Atbildēt

Domā, ka stipra aizmugure

02.06.2021. 13:19

Tukums saturās!!! Trakā Skudra nāk!

Atbildēt

Netīra lieta

02.06.2021. 11:24

Izskatās, ka Rīgas jaunā vara ieraudzījusi lielu pilnu sili, kuru jāsteidz tukšot ātri, ātri... Kaut kā nelīmējas ar Staķa iepriekš teikto : ...nodrošināt uzņēmuma darbību tādā līmenī, kā tas ir nodrošināts līdz šim. Vēlreiz saku, ka tas ir bijis ļoti augsts līmenis. Tad par ko tāda brēka un pārmaiņas? Iepriekšējā RM vadība varbūt nepiekrita sponsorēt Rīgas partijas?

Atbildēt

mežu izlaupītājus cietumā!

02.06.2021. 10:36

Ar atlaišanu ir par maz- viņus vajag sasēdināt cietumā ar mantas konfiskāciju un šito Bērziņu arī.

Atbildēt

Pareizi - atlaist 2/3 darbinieku !

02.06.2021. 10:33

Pareizi Staķis dara: Rīgas mežos sasēdušies ģimeņu un partiju klanu valsts izzadzēji, plānā galdiņa urbēji, šoferu dēļiņi un meitiņas, korumpantu vajadzīgie sešnieki un citi sabiedrības atkritumi.
Izsaimiekot par desmitiem un simtiem miljonu rīdzinieku īpašumu un vēl protestēt ir cūku darbs. Rīgas meži - neliešu un izdzimteņu midzenis , to vajag kardināli iztīrīt!

Atbildēt

Stārķis

02.06.2021. 10:15

Staķits: "Solijumus tur tikai gļēvuļi" :-D Viņam tādiem sīkumiem nav laika - jābrauc ar vespu, jāfilmējas smaidīgos sirds cilvēka klipiņos un jātaisa velo celiņi!

Atbildēt

Pp

02.06.2021. 09:39

»

interesanti

Kāpēc gan netirgot uz celma, ja tā ir izdevīgāk, nekā zāģēt un saņemt mazāk


Tā jau bija, tirgoja uz celma un saņēma stipri vien mazāk, kur nu vēl kontraktoru zagšanas.
Bet, par visu lai runā skatļi, ja RM apgrozījums ir izaudzis no 3 līdz 26 milj., tas jau kaut ko nozīmē un nodokļos nomaksātie 4 miljoni un "zelta klienta" statuss VIDā...
Jocīgi, ka koprūpniecības nozarē RM ar savu apgrozījumu ir kaut kur lejas daļā, bet nomaksāto nodokļu ziņā ir saraksta augšgalā.
Ko tas nozīmē?!

Atbildēt

Хм

01.06.2021. 23:07

А тут еще слитые разговоры со снятым Рейнбахом. Такое ощущение, что парни решили - ну раз главная цель достигнута, Ушаков снят, значит, можем делать что хотим. И неважно, что в чем-то мы его еще и переплюнуть можем! Главное -сняли, поэтому всем молчать и не бухтеть! И главное, какая тишина по поводу этих слитых разговоров..

Atbildēt

Pēteris

01.06.2021. 22:46

Cik šobrīd nauda tiek izšķērdēta palielinot administrāciju un samazinot ražošanu, par to skaitļi klusē :O Valdē ir vadītājii, kas nesaprot, ka stumbram ir raukums. Meklē zagli, kas to puļķi nodrāzis.
Tiešām nav saprotams, ko šie veiksmīgie biznesa cilvēki ir darījuši, ka tik īsā laikā spēj atgriezt gs. atpakaļ- tirgos u celma, tā taču izdevīgāk.
Nav tur vadītāju, bet gan ķēķa stumdītaji.

Atbildēt

kriss mezhs

01.06.2021. 22:18

Noteikti jau kādam līdzīgi domājošam ir apsolijis Norupi par smieklīgu cenu, neskatoties uz to ka šobrīd visas kokapstrādes darnîcas strādā ar milzīgu peļnu, taču Staķim ir cits redzējums..

Atbildēt

niknais

01.06.2021. 21:44

Visa pamatā ir likumu neesamība un totāla korupcija tiesās. Sākot ar puzes bandinieku, kurš izsmēja visas tiesu iestādes un valsts iekārtu pirkdams prezidentus, ministrus un prokurorus kā lētas čakenes maukas gandrīz 30 gadu garumā. Ģenerālprokurori kuri cieņpilni stāstīja par noziegumu neesamību valsts totālā izlaupīšanā simtiem miljonu un miljardu apjomā, kamēr bargi sodot iesēdinot cietumā par aabstraktiem draudiem feisbūkā vai nozagtu koliņu rimčikā. Par šo koliņas zādzību 90 gadu vidū, kur tiesvedība notika pēc 25 gadiem... Citas valsts karoga zaimošana kā punkts uz i valsts pārvaldei. Par ko tāds izbrins? Būs jau tikai trakāk!

Atbildēt

Brīnos

01.06.2021. 20:19

»

Ješka

Tu tur strādā? Es točna nestrādātu tādā vietā, kur nāk vēmiens


Problēma nav vietā, bet gan vadībā, varbūt izlasi rakstu! Un visiem nekrīt nauda no debesīm par nekā nedarīšanu, izskatās, ka esi ērti iekāroties! Pastāsti, kur tā var un es arī pieteikšos! ??

Atbildēt

Vnk.mamma

01.06.2021. 19:40

Kaut kā viss izskatās nesmuki no malas! Līdz šim uņēmumā cilvēki ilgstoši strādājuši , lai sakārtotu visu tik augstā kvalitātē -to apliecina padarītie darbi:piem. apbrinojami skaistie Rigas parki, bērniem - skaistā meža klase utt. un tad uzrodas pēkšņi kāda persona, kas vnk visu pagriež virzienā,,slikti,, un uzkrītoši meklē ,,-,, , apstrīdot(cik saprotu pēc publiskā info) pat veiktās pārbaudes rezultātus! Ir jau viegli pārņemt citu sakārtoto, bet grūtāk izveidot un pacelt no mazuma kvalitātes līmenī! Tas tāpat kā ar bērnu- uzaudzini, ieguldi laiku un savu sirdi un tad redzi rezultātu! Novēlu uzvarēt taisnigumam !

Atbildēt

Piens

01.06.2021. 19:06

»

Rublis

Tas tak labi, ja nevajadzīgus bezdelniekus aizsūtīs bites ganīt


Neielaiž piensaimnieci un solārija darbinieci, lai pārņemtu vadību, spriestu par darbinieku kompetenci un labi saimniekotu?

Atbildēt

Baļķim 2 gali

01.06.2021. 18:51

Divas bābas tikušas pie varas - viena lasa ekselī, otra vienkārši stulba! Sēž un domā, vai tiešām baļķim viens gals resnāks par otru...

Atbildēt

Vērotājs

01.06.2021. 18:35

»

Skats no malas

Jāsaprot, ka darbinieki vienmēr būs satraukti par reorganizāciju, vēl jo vairāk, ja visiem nebūs iespējas turpināt darbu...


Lai spriestu par izmaiņām uzņēmumā, vispirms jāizprot visu procesu kopsakarības, arī izvirzītos mērķus - nepieciešamās metodes un resursus to sasniegšanai ! Tas nav , saudzīgi izsakoties, pa spēkam ne šīm pagaidu priekšniecēm , ne politiski ambiciozajai , bet diletantiskajai galvaspilsētas vadībai!

Atbildēt

Rublis

01.06.2021. 17:53

Tas tak labi, ja nevajadzīgus bezdelniekus aizsūtīs bites ganīt!!!

Kāpēc to pašu RNP un RS nedara??!

Atbildēt

Brīnos

01.06.2021. 17:49

Es brīnos par cilvēkiem, kas cenšas savu varu realizet tādā zemiskā veidā. Kā var patikt strādāt darba vietā, kur visiem 400 darbiniekiem nāk vēmiens no vadības! Cik gan tā skudra ir alkatīga…

Atbildēt

Aha

01.06.2021. 17:38

»

fakts

Autors pilnīgs nejēga...


Nu skaidrs.., parki skaisti, meži labi uzturēti, zāģētava stradā ar 1.milj.tīro peļņu, bet tik un tā- VISS SLIKTI , VISI SLAISTI !

Atbildēt

PR

01.06.2021. 17:38

»

Velreiz

Tad jau manīs, kā tie "savējie" spēs tikt galā


Nevajag jau labi strādāt, nevajag ne mežiniekus, ne dārzniekus, uztaisīs lielu sabiedrisko attiecību nodaļu ar milzīgām algām (Skudra jau dara!!!) un stāstīs visos mēdijos, ka meži plaukst un zeļ, lai gan patiesibā nekas nenotiek!!! Tā ir Staķa taktika!

Atbildēt

hahahaa

01.06.2021. 17:33

»

Jurchix

Tukuma banda, kā 3 muskatieri, tikai šeit 3 tukumnieki - Portoss ( Staķis), Atoss (Skudra), Aramiss ( Ramoliņš


Un Dartanjans - Kampars! Es gan teiktu, ka Tukuma čigānu tabors!

Atbildēt

valdi

01.06.2021. 17:31

»

fakts

Autors pilnīgs nejēga...


Slaisti Rīgas mežos ir tikai divas negudras babkas valdē! Ja Tev nav juridisku zināšanu par reorganizaciju - klusējis būtu!

Atbildēt

fakts

01.06.2021. 17:05

Autors pilnīgs nejēga.
"viņu iespējās nav vienas darba dienas laikā informēt par sagaidāmajām pārmaiņām visu darba kolektīvu"

Interesants jums darba laiks, jao no ceturtdienas 11:15 līdz pirmdienas 17:30 ir "viena darba diena".

"No dienas, kad Mārtiņš Staķis sacīja šos vārdus, ir pagājuši divi mēneši, nevis seši" "par plānoto kolektīvo atlaišanu laika periodā sākot no 2021.gada 1.augusta."

Tad arī būs tie seši mēneši! Turklāt dažu slaistu atlaišana vai privilēģiju atņemšana nav "straujš pagrieziens".

Atbildēt

Velreiz

01.06.2021. 17:01

»

Skats no malas

Jāsaprot, ka darbinieki vienmēr būs satraukti par reorganizāciju, vēl jo vairāk, ja visiem nebūs iespējas turpināt darbu...


Varbūt ir vērts iziet pa Rīgas parkiem un paskatīties?
Pamēģini pacelt acis no gadžeta un, varbūt, ieraudzīsi, cik skaiti ir Rīgas parki....

Atbildēt

Skats no malas

01.06.2021. 15:53

Jāsaprot, ka darbinieki vienmēr būs satraukti par reorganizāciju, vēl jo vairāk, ja visiem nebūs iespējas turpināt darbu.
No otras puses, nekā krimināla es reorganizācijas procesā neredzu, jo ir daudz iestāžu, kurās ir uzpūsti štati. Nav svarīgi, ka kontā ir lieki miljoni, iespējams, būtu vēl vairāk, ja ne 400 darbinieki. Godīgi sakot, grūti teikt, kamdēļ ir tik daudz darbinieku, ko viņi visi dara?
Kā Rīgas iedzīvotājs neredzu cepienam pamatu!

Atbildēt

Mario Pjūzo

01.06.2021. 15:41

»

Tapat

Pēc šī ilūziju nav:) https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/cina-ar-reinbahu-nebus-atra-14263438


https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/cina-ar-reinbahu-nebus-atra-14263438

Varbūt beidzot Straumes kunga stūrētajam KNAB jāpievērš skatiens Rīgas bosu andelei ar IETEKMI un AMATIEM!
Tēlojot primitīvi godprātīga taisnīguma ieviesējus ( skat. Staķa interviju “IR” par pārņemto mafiozo pieredzi komunikācijā ar cilvēkiem) galvaspilsēta tiek vadīta ar Staļina/ Bērijas metodēm!

Atbildēt

Dūdina

01.06.2021. 15:17

Fantastiski
Tā notiek tikai mūsu valstī. Nevis kaut ko saglabā bet iznīcina. Ja uzņēmums strāda ar pelņu tad kādam obligāti tur jāielien. Pie mums pieņemts iznīcināt jebkura cilvēka iesākto darbu it sevišķi ja tas nes pelņu.
Beidzot pie mums tiek attīstīts kas patiesām labs- ne klapējam ciet mums neko nevajag .. labāk pacelt algas Rīgas dome 🤦‍♀️

Atbildēt

Jurchix

01.06.2021. 13:38

Tukuma banda, kā 3 muskatieri, tikai šeit 3 tukumnieki - Portoss ( Staķis), Atoss (Skudra), Aramiss ( Ramoliņš).

Atbildēt

Pārņem bezspēcība

01.06.2021. 13:34

lasi, kuru portālu gribi-visapkārt vienas blēdības,cūcības,apkrāpšanas,izspiešanas,mānīšanās,kukuļošanas,slepkavības,atriebšanās,acu ``pievēršanas``,nesodāmības.....nenosaukt visas izdarības.Kas notiek???Izskatās,ka nevainīgi ir tikai zīdainīši.Tā gan tas nav-tikai daži procenti ir tajā ``dīķī,bet smird visa Latvija!Vai tiešām nav neviena Izmeklētāja,prokurora,tiesneša,kas var izbeigt tāāādu patvaļu!

Atbildēt

Vietējais

01.06.2021. 13:33

»

lauķis

Ticēt partijniekiem,sevi necienīt


Precīzi teikts un 30 gados pārbaudīts. Tādām vēlēšanām, kādas tās ir tagad, kas balstās uz vieniem saldiem meliem - nav jēgas.
Pamatojoties uz šo atzinumu turpmāk visas nākošās vēlēšanas tiks manis ignorētas. Šajā absurda teātrī vairs nav vēlēšanās piedalīties.
Baidos tikai par to, ka, ja ekonomiskā situācija turpinās pasliktināties, ka kāda dzirkstele neuzšķiļ gauži lielu un nežēlīgu liesmu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...