Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pūt vējiņi

03.06.2021. 15:15

Jā, ja jau vakar pa skuju taku palaida Tauriņtēva ilggadējo paklausīgo ruporu Elgu, tad jau tukumnieki nopietni pieķērušies pie kantora atslēgas kadru revidēšanas.
Ja godīgi mēs ar kolēģiem jau paši nezinām, kas SSS un vēl tam dārzuparku glumajam Lediņam tālāk prātā ienāks.

Atbildēt

Zandersons

02.06.2021. 23:08

Rancānu no JKP vajag knābim ņemt prikšā. Tas ir mafijas rokaspusis. Saistīts ar Buškevica un Tauriņa brigādi.

Atbildēt

Dzitars Jaunmeistars egles dēls Čiekurs

02.06.2021. 21:57

Palasījos. Paliku domīgs. Iepriekš nebiju sajūsmā par Rīgas saimnieku, bet tagad... Kur tāds tīrs, balts un par Rīgu cīnošais Staķis spēj apvienot savu miljonu kafijas biznesu ar Rīgas vadīšanu.? Rīgā viss tik nolaists kā šobrīd, nekad nav bijis, jo ir padomnieks padomnieka galā, pašam atbildība nav neparko jāuzņemas. Bezjēdzīgi veloceliņi un bezjēdzīga tīrīšana - ilgi lolotu uzņēmumu iznīcināšana... Spodrinās pirms pašvaldības vēlēšanām, kaimiņu bābu bez intelektai un saprašanas bīdīšanu amatos? Dīzels, piens un auzas. - netā 2 gadu attīstība par uzņēmumiem brīvi pieejama.. vai ar auzām nepietika? Tiešām slikti paliek. Fui.

Atbildēt

Feirij

02.06.2021. 20:47

»

Antistukačs

Es tik brīnos, kā var tā ņemt pa pilnu stukaču ziņojumus impulsīvi, vienā mirklī, bez jebkādas nopietnas iedziļināšanās


Stukačs Valdē amatu izpelnījies. Tas, ir jau apbrīnas vērts. Un līdz šai baltai dienai vispār nesaprot, kur atrodās. Tā leksika un intelekts ... viņai blakus pats paliec par muļķi.

Atbildēt

Antistukačs

02.06.2021. 19:31

Es tik brīnos, kā var tā ņemt pa pilnu stukaču ziņojumus impulsīvi, vienā mirklī, bez jebkādas nopietnas iedziļināšanās ???

Atbildēt

vispār

02.06.2021. 17:12

»

Pp

Tā jau bija, tirgoja uz celma un saņēma stipri vien mazāk, kur nu vēl kontraktoru zagšanas...


Tas nozīmē tikai to, ka RM visus resursus iegūst bez maksas un visi ieņēmumi, izņemot ražošanas izmaksas, ir tīrā peļņa.

Atbildēt

Sēņotāja

02.06.2021. 15:18

Man gan patīk staigāt pa izkoptiem Pierīgas mežiem un lasīt baravikas, nevis pa brikšņiem, kas pilni ar ērcēm. Arī manā privātmežā mežsargs atsevišķos nogabalos ieteica kailcirtes, jo koki mēdz pāraugt un nekas no tiem vēlāk nesanāk. Tad vietā, protams, iestāda jaunaudzes. Kopšanas cirtes var atļauties vairs tikai vecie saimnieki, kuri paši ar zāģi iet mežā.

Atbildēt

Niknais

02.06.2021. 13:52

»

mežu izlaupītājus cietumā!

Ar atlaišanu ir par maz- viņus vajag sasēdināt cietumā ar mantas konfiskāciju un šito Bērziņu arī


Kad ķersies klāt pie Latvijas mežiem- Mottes bijušo darbinieku kantora??

Atbildēt

Domā, ka stipra aizmugure

02.06.2021. 13:19

Tukums saturās!!! Trakā Skudra nāk!

Atbildēt

Netīra lieta

02.06.2021. 11:24

Izskatās, ka Rīgas jaunā vara ieraudzījusi lielu pilnu sili, kuru jāsteidz tukšot ātri, ātri... Kaut kā nelīmējas ar Staķa iepriekš teikto : ...nodrošināt uzņēmuma darbību tādā līmenī, kā tas ir nodrošināts līdz šim. Vēlreiz saku, ka tas ir bijis ļoti augsts līmenis. Tad par ko tāda brēka un pārmaiņas? Iepriekšējā RM vadība varbūt nepiekrita sponsorēt Rīgas partijas?

Atbildēt

mežu izlaupītājus cietumā!

02.06.2021. 10:36

Ar atlaišanu ir par maz- viņus vajag sasēdināt cietumā ar mantas konfiskāciju un šito Bērziņu arī.

Atbildēt

Pareizi - atlaist 2/3 darbinieku !

02.06.2021. 10:33

Pareizi Staķis dara: Rīgas mežos sasēdušies ģimeņu un partiju klanu valsts izzadzēji, plānā galdiņa urbēji, šoferu dēļiņi un meitiņas, korumpantu vajadzīgie sešnieki un citi sabiedrības atkritumi.
Izsaimiekot par desmitiem un simtiem miljonu rīdzinieku īpašumu un vēl protestēt ir cūku darbs. Rīgas meži - neliešu un izdzimteņu midzenis , to vajag kardināli iztīrīt!

Atbildēt

Stārķis

02.06.2021. 10:15

Staķits: "Solijumus tur tikai gļēvuļi" :-D Viņam tādiem sīkumiem nav laika - jābrauc ar vespu, jāfilmējas smaidīgos sirds cilvēka klipiņos un jātaisa velo celiņi!

Atbildēt

Pp

02.06.2021. 09:39

»

interesanti

Kāpēc gan netirgot uz celma, ja tā ir izdevīgāk, nekā zāģēt un saņemt mazāk


Tā jau bija, tirgoja uz celma un saņēma stipri vien mazāk, kur nu vēl kontraktoru zagšanas.
Bet, par visu lai runā skatļi, ja RM apgrozījums ir izaudzis no 3 līdz 26 milj., tas jau kaut ko nozīmē un nodokļos nomaksātie 4 miljoni un "zelta klienta" statuss VIDā...
Jocīgi, ka koprūpniecības nozarē RM ar savu apgrozījumu ir kaut kur lejas daļā, bet nomaksāto nodokļu ziņā ir saraksta augšgalā.
Ko tas nozīmē?!

Atbildēt

Хм

01.06.2021. 23:07

А тут еще слитые разговоры со снятым Рейнбахом. Такое ощущение, что парни решили - ну раз главная цель достигнута, Ушаков снят, значит, можем делать что хотим. И неважно, что в чем-то мы его еще и переплюнуть можем! Главное -сняли, поэтому всем молчать и не бухтеть! И главное, какая тишина по поводу этих слитых разговоров..

Atbildēt

Pēteris

01.06.2021. 22:46

Cik šobrīd nauda tiek izšķērdēta palielinot administrāciju un samazinot ražošanu, par to skaitļi klusē :O Valdē ir vadītājii, kas nesaprot, ka stumbram ir raukums. Meklē zagli, kas to puļķi nodrāzis.
Tiešām nav saprotams, ko šie veiksmīgie biznesa cilvēki ir darījuši, ka tik īsā laikā spēj atgriezt gs. atpakaļ- tirgos u celma, tā taču izdevīgāk.
Nav tur vadītāju, bet gan ķēķa stumdītaji.

Atbildēt

kriss mezhs

01.06.2021. 22:18

Noteikti jau kādam līdzīgi domājošam ir apsolijis Norupi par smieklīgu cenu, neskatoties uz to ka šobrīd visas kokapstrādes darnîcas strādā ar milzīgu peļnu, taču Staķim ir cits redzējums..

Atbildēt

niknais

01.06.2021. 21:44

Visa pamatā ir likumu neesamība un totāla korupcija tiesās. Sākot ar puzes bandinieku, kurš izsmēja visas tiesu iestādes un valsts iekārtu pirkdams prezidentus, ministrus un prokurorus kā lētas čakenes maukas gandrīz 30 gadu garumā. Ģenerālprokurori kuri cieņpilni stāstīja par noziegumu neesamību valsts totālā izlaupīšanā simtiem miljonu un miljardu apjomā, kamēr bargi sodot iesēdinot cietumā par aabstraktiem draudiem feisbūkā vai nozagtu koliņu rimčikā. Par šo koliņas zādzību 90 gadu vidū, kur tiesvedība notika pēc 25 gadiem... Citas valsts karoga zaimošana kā punkts uz i valsts pārvaldei. Par ko tāds izbrins? Būs jau tikai trakāk!

Atbildēt

Brīnos

01.06.2021. 20:19

»

Ješka

Tu tur strādā? Es točna nestrādātu tādā vietā, kur nāk vēmiens


Problēma nav vietā, bet gan vadībā, varbūt izlasi rakstu! Un visiem nekrīt nauda no debesīm par nekā nedarīšanu, izskatās, ka esi ērti iekāroties! Pastāsti, kur tā var un es arī pieteikšos! ??

Atbildēt

Vnk.mamma

01.06.2021. 19:40

Kaut kā viss izskatās nesmuki no malas! Līdz šim uņēmumā cilvēki ilgstoši strādājuši , lai sakārtotu visu tik augstā kvalitātē -to apliecina padarītie darbi:piem. apbrinojami skaistie Rigas parki, bērniem - skaistā meža klase utt. un tad uzrodas pēkšņi kāda persona, kas vnk visu pagriež virzienā,,slikti,, un uzkrītoši meklē ,,-,, , apstrīdot(cik saprotu pēc publiskā info) pat veiktās pārbaudes rezultātus! Ir jau viegli pārņemt citu sakārtoto, bet grūtāk izveidot un pacelt no mazuma kvalitātes līmenī! Tas tāpat kā ar bērnu- uzaudzini, ieguldi laiku un savu sirdi un tad redzi rezultātu! Novēlu uzvarēt taisnigumam !

Atbildēt

Piens

01.06.2021. 19:06

»

Rublis

Tas tak labi, ja nevajadzīgus bezdelniekus aizsūtīs bites ganīt


Neielaiž piensaimnieci un solārija darbinieci, lai pārņemtu vadību, spriestu par darbinieku kompetenci un labi saimniekotu?

Atbildēt

Baļķim 2 gali

01.06.2021. 18:51

Divas bābas tikušas pie varas - viena lasa ekselī, otra vienkārši stulba! Sēž un domā, vai tiešām baļķim viens gals resnāks par otru...

Atbildēt

Vērotājs

01.06.2021. 18:35

»

Skats no malas

Jāsaprot, ka darbinieki vienmēr būs satraukti par reorganizāciju, vēl jo vairāk, ja visiem nebūs iespējas turpināt darbu...


Lai spriestu par izmaiņām uzņēmumā, vispirms jāizprot visu procesu kopsakarības, arī izvirzītos mērķus - nepieciešamās metodes un resursus to sasniegšanai ! Tas nav , saudzīgi izsakoties, pa spēkam ne šīm pagaidu priekšniecēm , ne politiski ambiciozajai , bet diletantiskajai galvaspilsētas vadībai!

Atbildēt

Rublis

01.06.2021. 17:53

Tas tak labi, ja nevajadzīgus bezdelniekus aizsūtīs bites ganīt!!!

Kāpēc to pašu RNP un RS nedara??!

Atbildēt

Brīnos

01.06.2021. 17:49

Es brīnos par cilvēkiem, kas cenšas savu varu realizet tādā zemiskā veidā. Kā var patikt strādāt darba vietā, kur visiem 400 darbiniekiem nāk vēmiens no vadības! Cik gan tā skudra ir alkatīga…

Atbildēt

Aha

01.06.2021. 17:38

»

fakts

Autors pilnīgs nejēga...


Nu skaidrs.., parki skaisti, meži labi uzturēti, zāģētava stradā ar 1.milj.tīro peļņu, bet tik un tā- VISS SLIKTI , VISI SLAISTI !

Atbildēt

PR

01.06.2021. 17:38

»

Velreiz

Tad jau manīs, kā tie "savējie" spēs tikt galā


Nevajag jau labi strādāt, nevajag ne mežiniekus, ne dārzniekus, uztaisīs lielu sabiedrisko attiecību nodaļu ar milzīgām algām (Skudra jau dara!!!) un stāstīs visos mēdijos, ka meži plaukst un zeļ, lai gan patiesibā nekas nenotiek!!! Tā ir Staķa taktika!

Atbildēt

hahahaa

01.06.2021. 17:33

»

Jurchix

Tukuma banda, kā 3 muskatieri, tikai šeit 3 tukumnieki - Portoss ( Staķis), Atoss (Skudra), Aramiss ( Ramoliņš


Un Dartanjans - Kampars! Es gan teiktu, ka Tukuma čigānu tabors!

Atbildēt

valdi

01.06.2021. 17:31

»

fakts

Autors pilnīgs nejēga...


Slaisti Rīgas mežos ir tikai divas negudras babkas valdē! Ja Tev nav juridisku zināšanu par reorganizaciju - klusējis būtu!

Atbildēt

fakts

01.06.2021. 17:05

Autors pilnīgs nejēga.
"viņu iespējās nav vienas darba dienas laikā informēt par sagaidāmajām pārmaiņām visu darba kolektīvu"

Interesants jums darba laiks, jao no ceturtdienas 11:15 līdz pirmdienas 17:30 ir "viena darba diena".

"No dienas, kad Mārtiņš Staķis sacīja šos vārdus, ir pagājuši divi mēneši, nevis seši" "par plānoto kolektīvo atlaišanu laika periodā sākot no 2021.gada 1.augusta."

Tad arī būs tie seši mēneši! Turklāt dažu slaistu atlaišana vai privilēģiju atņemšana nav "straujš pagrieziens".

Atbildēt

Velreiz

01.06.2021. 17:01

»

Skats no malas

Jāsaprot, ka darbinieki vienmēr būs satraukti par reorganizāciju, vēl jo vairāk, ja visiem nebūs iespējas turpināt darbu...


Varbūt ir vērts iziet pa Rīgas parkiem un paskatīties?
Pamēģini pacelt acis no gadžeta un, varbūt, ieraudzīsi, cik skaiti ir Rīgas parki....

Atbildēt

Skats no malas

01.06.2021. 15:53

Jāsaprot, ka darbinieki vienmēr būs satraukti par reorganizāciju, vēl jo vairāk, ja visiem nebūs iespējas turpināt darbu.
No otras puses, nekā krimināla es reorganizācijas procesā neredzu, jo ir daudz iestāžu, kurās ir uzpūsti štati. Nav svarīgi, ka kontā ir lieki miljoni, iespējams, būtu vēl vairāk, ja ne 400 darbinieki. Godīgi sakot, grūti teikt, kamdēļ ir tik daudz darbinieku, ko viņi visi dara?
Kā Rīgas iedzīvotājs neredzu cepienam pamatu!

Atbildēt

Mario Pjūzo

01.06.2021. 15:41

»

Tapat

Pēc šī ilūziju nav:) https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/cina-ar-reinbahu-nebus-atra-14263438


https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/cina-ar-reinbahu-nebus-atra-14263438

Varbūt beidzot Straumes kunga stūrētajam KNAB jāpievērš skatiens Rīgas bosu andelei ar IETEKMI un AMATIEM!
Tēlojot primitīvi godprātīga taisnīguma ieviesējus ( skat. Staķa interviju “IR” par pārņemto mafiozo pieredzi komunikācijā ar cilvēkiem) galvaspilsēta tiek vadīta ar Staļina/ Bērijas metodēm!

Atbildēt

Dūdina

01.06.2021. 15:17

Fantastiski
Tā notiek tikai mūsu valstī. Nevis kaut ko saglabā bet iznīcina. Ja uzņēmums strāda ar pelņu tad kādam obligāti tur jāielien. Pie mums pieņemts iznīcināt jebkura cilvēka iesākto darbu it sevišķi ja tas nes pelņu.
Beidzot pie mums tiek attīstīts kas patiesām labs- ne klapējam ciet mums neko nevajag .. labāk pacelt algas Rīgas dome 🤦‍♀️

Atbildēt

Jurchix

01.06.2021. 13:38

Tukuma banda, kā 3 muskatieri, tikai šeit 3 tukumnieki - Portoss ( Staķis), Atoss (Skudra), Aramiss ( Ramoliņš).

Atbildēt

Pārņem bezspēcība

01.06.2021. 13:34

lasi, kuru portālu gribi-visapkārt vienas blēdības,cūcības,apkrāpšanas,izspiešanas,mānīšanās,kukuļošanas,slepkavības,atriebšanās,acu ``pievēršanas``,nesodāmības.....nenosaukt visas izdarības.Kas notiek???Izskatās,ka nevainīgi ir tikai zīdainīši.Tā gan tas nav-tikai daži procenti ir tajā ``dīķī,bet smird visa Latvija!Vai tiešām nav neviena Izmeklētāja,prokurora,tiesneša,kas var izbeigt tāāādu patvaļu!

Atbildēt

Vietējais

01.06.2021. 13:33

»

lauķis

Ticēt partijniekiem,sevi necienīt


Precīzi teikts un 30 gados pārbaudīts. Tādām vēlēšanām, kādas tās ir tagad, kas balstās uz vieniem saldiem meliem - nav jēgas.
Pamatojoties uz šo atzinumu turpmāk visas nākošās vēlēšanas tiks manis ignorētas. Šajā absurda teātrī vairs nav vēlēšanās piedalīties.
Baidos tikai par to, ka, ja ekonomiskā situācija turpinās pasliktināties, ka kāda dzirkstele neuzšķiļ gauži lielu un nežēlīgu liesmu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts aizsardzības dienests: kļūdīties nedrīkstam

FotoAizsardzības ministrija nākusi klajā ar piedāvājumu ieviest Valsts aizsardzības dienestu. Strauji mainīgā drošības vide Eiropā un pasaulē, nepieciešamība izvietot Latvijā papildus sabiedroto spēkus, kā arī palielināt Latvijas bruņoto spēku skaitlisko sastāvu un valsts aizsardzībā iesaistīto iedzīvotāju skaitu (nevaram prasīt citiem mūs aizstāvēt, pašiem to nedarot) ir galvenie motīvi šādam solim. Manuprāt, Aizsardzības ministrijas iniciatīva ir labs pamats diskusijai sabiedrībā, Saeimā un valdībā. Būtiskākais ir detaļas un izpildījums, arī jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. Būtu svarīgi vērtēt šādus aspektus.
Lasīt visu...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NATO superplāns “Baltijas slazds”

Igaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt...

Foto

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

Un tagad pats svarīgākais. Tas, kas...

Foto

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā...

Foto

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

Šā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret...

Foto

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu,...

Foto

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

Pensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu...

Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...