Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zagļi no slapjām lietām

24.07.2019. 15:41

»

jautājums

Nū...Grišina pārliecība par laupīšanu drusku pārsteidz...


turas pa gabalu un ar stobriem apkārt nestaigā. Pieņemu ka arī policija to zin.
Līdz ar to straujais paziņojums, ka šāvējam nav bijis tāda iepriekšēja nodoma izskatās baltiem diegiem šūts.

Atbildēt

As

23.07.2019. 14:53

»

pilsonis

Pēc deklarācijas spriežot- šiverīgs tiesnesis bijis. Lilliju 29, Lilliju 33 un 35 🤔 -bija tiesnesis nek.īp.pārpircējs... tad saprata, ka ir pa īsu būt tiesnesis


Uldim tētis(nu jau nelaiķis) vēl 90to gadu sākumā žēlojās, ka tas burkānu lauks izmaksā pa dārgo,neatmaksājās tur neko darīt,vai nu sěkla par dārgu,vai nu garāmbraucēji nolasa.neviens 1992 gadā nezinăja,ka pēc 12 gadiem tur zeme maksās NAUDU.Šķiet ka pat daźus gadus viņa ğimene tur kko audzēja.līdzjūtība radiem un draugiem.

Atbildēt

josifs

23.07.2019. 10:57

Kārtējo reizi pierāda ka, Ķuzei ar Grišinu,pietrūkst pieredzes tik augstu noziegumu atklāšana,prokuraturas un tiesvedību vājais darbs,šoreiz kārtejo reizi pierāda,ka cilvēki nevar uzticēties šīm iestādēm,un to vadītājiem.

Atbildēt

A. K.

23.07.2019. 10:35

»

KKK

Bija tāds advokāts Bumbieris, kurš bija uzracis kaut ko nopietnu par šķipeles noziegumiem.Tad nu viņš devās uz ONKAB, tā laikam toreiz to sauca, un, pārnācis mājās, tūlīt pat nokrita no 5. stāva balkona, būdams maza auguma. Operatīvi!Mājās bija arī viņa stāvoklī esošā sieva, bet šī nu tik stipri bija...


Jā, atceros kā toreizējais IeM preses sekretārs - viens dzejnieķelis - "profesionāli" kāra makaronus tautai, klārējot, cik tas ir pašsaprotami, ka advokāts (Bumbieris), kurš tikko lūdzis IeM aizsardzību, pāriet mājās un pats nokrīt no balkona...

Atbildēt

................

23.07.2019. 10:08

»

hihihi

pastāstīsi, gudriniek, kā tad bija patiesībā


Delfi ņem naudu par patiesību un puspatiesību. Viņi tikai receptes dod pa brīvu, kā arī piesārņo smadzenes ar slavenību, pa pusei slavenību un pilnīgi nezināmu cilvēku veikumu un pat neveikumu apbrīnošanu. Kāpēc Sputņiks vai RTR, vai 1Balstijskij vai cita veida smadzeņu skalotuve jāaizliedz, ka to pašu feini dara Delfi, un, galvenais, par valsts naudu.

Piedodiet, bet Delfi un citi pat neatspoguļotu ziņu, ja ne Pietiek.com. Tā arī būtu ziņu svodka par 72.gadā dzimušo. Veca lieta - paņemt no kāda cita, parasti gan no LETAs, piezvanīt kādam kadram, kurš neko nezina, un taisīt savu.

Atbildēt

......

23.07.2019. 01:43

»

jaajaa

...ja tie apstākļi bija tādi, kā aprakstīts, tad neredzu iemeslu šaut nost...piedraudētu, sasietu(tāpat kā māti) un atstātu, kamēr atrod


Šajā publikācijā ir pilnīgi aplama informācija.Aprakstītais nav pat tuvu patiesībai😡Pat Delfi atspoguļo visu daudz patiesāk.Bet protams šāds notikuma atspoguļojums taču ir aizraujošāks,visādu stulbu ideju un komentāru deģenerēšanas cienīgs.

Atbildēt

Lūdzu nejaukt Ulžus Bērziņus

22.07.2019. 23:26

Lūdzu nejaukt nelaiķi zvērinātu advokātu Uldi Bērziņu ar maksātnespējas administratoru Uldi Bērziņu (http://www.taxconsult.lv/experts.htm), kas bija viens no konstitucionālās sūdzības iesniedzējiem par vēlmi maksātnespējas administratorus uzskatīt par valsts amatpersonām un tātad arī iesniegt valsts amatpersonu deklarācijas (https://likumi.lv/ta/id/280475-par-tiesvedibas-izbeigsanu-lieta-nr-2015-04-01).

Atbildēt

Laura

22.07.2019. 23:10

»

lv

Naivi domāt, ka grisins sajēdz, ko ķert


Viņš ir seja, kas šādās reizēs klāsta to, ko viņam uzdeva teikt. Citreiz būtu skaista, jauka un nesamaitāta jaunava. Jo skaistāka seja, jo trakākas ziņas.

Atbildēt

lv

22.07.2019. 22:16

Lai nu kă, bet viss kas notiek, notiek uz labu!

Atbildēt

Laura

22.07.2019. 22:08

»

enchante

vairāk izbrīna un arī uzjautrina zibenīgais autoritatīvais paziņojums, ka lieta neesot saistīta ar nošautā nodarbošanos!? Tik operatīvi un noteikti apskaustu pat Puaro.. Tas tagādina tūlītējo reakciju pēc kārtējās spridzināšanas kādā no valstīm, proti, tas nebija terora akts...


Katram "profesionālam" zaglim savs profils. Ja ir atpazīts rokraksts, tad zināms arī profils. Tas nozīmē, ka Grišins teikdams: "Ir pavedieni, mēs strādājam," patiešām zina, ko ķer, bet savukārt dod pamatu izslēgt versijas, kas nav iepriekš konstatētas tipāžiem, ko tagad ķersta. Vienīgais bet - ja kāds nolūkā iegūt, piemēram, zvērināta advokāta rīcībā esošos, klienta dotos materiālus, izmanto šādam nolūkam cita profila "speciālistu", tad iepriekš pieņemti pieņēmumi var būt par šķērsli, lai atklātu to, kas noticis īstenībā. Kā kādreiz kriminālprocesa semināros teica Dombrovskis, nepieciešams izskatīts visas iespējamās versijas, bet pierādījumi ir tikai tas, ko Tu pierādi, nevis ziņu kopums.

Tas, kas mani personiski pārsteidz, ka Zvērinātu advokātu padome "guļ". Viena lieta, ko saka policija, otra lieta, ka zvērināta advokāta rīcībā esošās ziņas par klientiem kļūst pieejamas gan policijai, kas veic nozieguma izdarīšanas vietas apskati, gan mājiniekiem, kam ar zvērināta advokāta un klienta savstarpējo uzticību nav nekāda sakara. Vai tad Zvērinātu advokātu padomei nevajadzētu rūpēties par to, lai klients šādos gadījumos ir pasargāts? Spriežot pēc viņu reakcijas, viņiem ir absolūti vienalga. Un tā, lūk, ir problēma! Protams, var jau domāt, ka visi dokumenti ir birojā, ka ir vēl kāds birojā, kas par šiem dokumentiem parūpēsies, bet tā nu ir gluži nepamatota paļāvība!

Atbildēt

...

22.07.2019. 21:50

»

Bakalaurs tiesību zinātnēs Sandis

Mani ģenerāļi atradīs šos brutālos slepkavas


Latvijas policijā ir tādi inspektori, ka visa pasaules literatūra, kas veltīta detektīvstāstiem, nobāl uz viņu detektīvprasmju fona. Nopietni! Tādi zagli 24h laikā atrod un apcietina, bet pierādījumi liek zaglim atzīties. Tāpēc nevajag noniecināt un izņirgt tos, ko nepazīst.

Atbildēt

Reklāmai komentārā

22.07.2019. 21:45

»

Lelde

Vienmēr izmanto iespēju, kad vari laimēt redordlielus Džekpotus kādā no izlozēm – šoreiz prātam neaptveramus vairāk kā 193 miljonus eiro nākošajā SuperEnalotto izlozē, kas ir šīs izlozes visu laiku absolūtais rekords! Tu taču negribētu palaist garām savu laimīgo izlozi tikai tāpēc, ka aizmirsi nopirkt...


Biju domājusi, ka azartspēļu bizness vismaz tik daudz protas, kā samaksāt par to, ka iespiežas cita veidotajā saturā. Bet šī nu ir bezkaunība! Ceru, ka Pietiek.com komanda pieprasīs samaksu par šādu rīcību, lai lasītājiem arvien interesants un saturīgs portāls, bet Lapsas kungam turpmākajiem ceļojumiem nav jāmeklē vairs sponsori.

Atbildēt

Bakalaurs tiesību zinātnēs Sandis

22.07.2019. 19:43

Mani ģenerāļi atradīs šos brutālos slepkavas.

Atbildēt

siska

22.07.2019. 19:04

Trula tā policijas taisnošanās - ka esot kaut kas nozagts. Bet kas? Šādi ļaudis neko vērtīgu uz virtuves galda neglabā

Atbildēt

3

22.07.2019. 18:40

5 šāvieni ......aizsargājoties.....NESMĪDINIET MANI

Atbildēt

Iezemietis

22.07.2019. 16:57

Organizētu noziedznieku banda jau 79 gadus izlaupa Latviju un slepkavo tās pilsoņus, un nekas.

Atbildēt

Smird pēc grilliem

22.07.2019. 16:51

»

zane

Kaut kas neštimmē. Kāpēc laupītāji gāja zagt māju sestdienas vakarā, kad gluži loģiski apkārt daudz cilvēku, labs laiks, visa Mārupe smird pēc griliem


un vodkas, kāda bēda? Katrs aizņemts ar sevi, tūkstošiem pēdu, īstais laiks! Policija bezspēcīga! Tiesnesis negadījās mājās un nogāja greizi. Poicija izslēdz versiju, ka uzbrukums tiesnesim sakarā ar amatu, jo tad būtu milzu darbs jāiegulda.. Laukrozes slepkavība ari bez rezultāta..

Atbildēt

zane

22.07.2019. 15:49

Tie, kas domā, ka apsardzes firmas var ko palīdzēt, maldās, jo apsardzes nozare ir totālā mafijas un bandītu kontrolē, un tur strādā pamatā bandīti un bijušie cietumnieki

Atbildēt

Mūziķis

22.07.2019. 15:42

»

Treilons

Gribētos sīkāku policijas skaidrojumu par lietas apstākļiem un saistību ar rimjobu


Klīst runas, ka tika spēlēta Jazz mūzika

Atbildēt

enchante

22.07.2019. 15:42

vairāk izbrīna un arī uzjautrina zibenīgais autoritatīvais paziņojums, ka lieta neesot saistīta ar nošautā nodarbošanos!? Tik operatīvi un noteikti apskaustu pat Puaro.. Tas tagādina tūlītējo reakciju pēc kārtējās spridzināšanas kādā no valstīm, proti, tas nebija terora akts!!

Atbildēt

Derdz

22.07.2019. 15:41

Uz kada pamata,pieradijumiem, utml policija izsledz versiju ka nav saistits ar advokata profesionalajam darbibam, jo man skiet tur daudz ko varetu atrast interantu un skatit .. .

Atbildēt

Zinošais

22.07.2019. 15:37

»

zane

Nu kuram katram jau nedeva pa sviestmaizi privatizēt


Nu tikai nevajag ! Pilna Mārupe ar tādiem privatizētājiem ! Vairākumam ne cerīgākajos sapņos, ne ļaunākajos murgos nerādījās, ka bijušajā "burkānlaukā" "augs" lepnas privātmājas vai komercobjekti !

Atbildēt

zane

22.07.2019. 15:28

»

Zinošais

Zinu vēsturi - īpašums(i) mantojumā - apbūves gabalos sadalīts kolhoza "burkānlauks


Nu kuram katram jau nedeva pa sviestmaizi privatizēt

Atbildēt

zane

22.07.2019. 15:19

Kaut kas neštimmē. Kāpēc laupītāji gāja zagt māju sestdienas vakarā, kad gluži loģiski apkārt daudz cilvēku, labs laiks, visa Mārupe smird pēc griliem.

Atbildēt

hm

22.07.2019. 14:30

Un ko nolaupīja laupītāji? Striķi, ar ko sasiet sievietes?
Un advokāts? Tik balts un pūkains, ka ņem un nošauj uz līdzenas vietas?

Atbildēt

voila

22.07.2019. 13:28

tik tālu laikam neviens neaizdomājas papētīt tiesu procesus ar Bērziņa piedalīšanos, nevis skaitīt šāvienus, aiznesto mantu un kladzināt par sasieto....

Atbildēt

Tukšgalvji

22.07.2019. 13:06

»

Leons

Izskatās tu dzīvo zombijkastes iespaidā un no apkārtnotiekošā nav nekādas nojausmas


Te jau plosās kaimiņzemes pasūtījuma ļautiņi vai vienīgie nacionālie plānprātiņi, vienu asiņu suga. Tā teikt Pribaltikā fašisti ceļ galvas un apdraud miermīlīgos austrumu kaimiņus.

Atbildēt

jaajaa

22.07.2019. 12:57

...ja tie apstākļi bija tādi, kā aprakstīts, tad neredzu iemeslu šaut nost...piedraudētu, sasietu(tāpat kā māti) un atstātu, kamēr atrod...

Atbildēt

jautājums

22.07.2019. 12:13

Nū...Grišina pārliecība par laupīšanu drusku pārsteidz.
Klasiska laupīšana bija , kad Raimondam Gerkenam seifu iztīrīja, -nauda/ dārglietas pa 1/2 miljona.
un saimnieki pat nemanīja, lai gan mājās bija.
A' te -bruņoti , maskās, laupīšana sestdienas vakarā ap plkst 12.35, kad parasti saimnieki pārnāk vai jau ir mājās un vēl nomodā...Varbūt tomēr gaidīja?
ļoti jau nu unikāls, tas gadījums tomēr izskatās..

Atbildēt

pilsonis

22.07.2019. 12:02

Pēc deklarācijas spriežot- šiverīgs tiesnesis bijis. Lilliju 29, Lilliju 33 un 35 🤔 -bija tiesnesis nek.īp.pārpircējs... tad saprata, ka ir pa īsu būt tiesnesis 😂

Atbildēt

Treilons

22.07.2019. 11:58

Gribētos sīkāku policijas skaidrojumu par lietas apstākļiem un saistību ar rimjobu.

Atbildēt

jautājums

22.07.2019. 11:32

Jā, tas ir dīvaini. kāpēc vienkārši nepiedraudēja ar ieroci, ka nošaus pašu, sievu, sievasmāti? Laupītājiem bija ķīlnieces.
Bērziņam, cilvēks gados, jurists, respektīvi , adekvāts un saprātīgs cilvēks-pietiktu, ja ar ieroci tiktu piedraudēts, lai neriskētu ar savu un savu sieviešu dzīvību un ļautos, lai viņu sasien, ieslēdz vai citādi bloķē, kamēr bandīti atiet.
Turklāt tad viņiem handikaps ir vairākas stundas , lai netraucēti atkāptos uz drošu teritoriju. Nu kaut vai Lietuvu. Turklāt ar visu salaupīto-varētu māju izkratīt pa tīro. Bet viņi šauj...Mārupē. kur apdzīvota vieta.
Kāpēc šāva, turklāt 5 reizes? Ja noziedznieki iet uz laupīšanu ar klusinātājiem, tad tas nu vispār ir unikāli...

Atbildēt

Jautrīte

22.07.2019. 11:16

Bērziņš bija taisnīgs un godprātīgs tiesnesis Rīgas Ziemeļu rajona tiesā, kā arī Administratīvajā apgabaltiesā. Zvērināta advokāta karjeru izvēlējās, pirmkārt, tāpēc, ka sprieda patstāvīgi un iebilda pret administratīvās apgabaltiesas toreiz piekopto klaji nelikumīgu rīcību; otrkārt, finansiālu apsvērumu dēļ.

Par laupītāju loģiku. Ja mērķis apzagt, tad ieroci neņem līdzi. Cits pants. Tad arī lūko, lai nav liecinieku. Ja sasien, ir maskas, tad kāpēc jāšauj? Ja pārsteigti, tad kāpēc uzreiz nelaižas prom, kāpēc šauj uz trešo, nevis to, kas kliedza. Kāpēc piecreiz un kāpēc tā, lai mirst? Bija ierocis un uz laupītājiem šāva?

Atbildēt

Faktiski

22.07.2019. 11:08

»

Temīda

Parasti tieksme uz noziedzību ir 2-3% no valstī dzīvojošajiem un tiesiskās valstīs daļa jau atrodas ieslodzījumā, tā kā reāli brīvībā parasti ir ap 1% uz noziedzību tendētu cilvēku. Bet sakarā ar okupācijas laikā iepludinātajiem kolonistiem un brīvībā klīstošiem komjauniešiem,Latvijā tie varētu sasniegt...


šodien organizētā noziedzība ir saaugusi ar varas struktūrām un viena otru kontrolē, izvairoties no slepkavībām. Tāpēc sliecos domāt, ka specdienestu, tostarp vietējo, darbs, jo gauži centušies, lai izskatās pēc laupīšanas. Šodien tu vari sūdzēties policijā, rezultātu nebūs. Jābruņojas pašiem..

Atbildēt

jautājums

22.07.2019. 11:05

Ja Bērziņam bija ierocis un viņš to draudēja pielietot, tad vēl-laupītāji šāva preventīvi-pirmie. Bet citādi-kāpēc vienkārši nesasēja? Abus ar sievu.
Un diez vai bruņoti laupītāji nejauši līda nejaušā mājā. Vienmēr taču , kāds kurš "uzved", vienmēr vispirms notiek objekta izpēte. Un parasti ir sērija. Īpaši, ja uz noziegumu iet bruņoti. ja pašlaik līdzīgas sērijas Latvijā nav, tad ...tas ir dīvaini.
Jo viena lieta-seifa saturu var ar vieglo aizvest, bet tur seifs ir jāprot atmūķēt.
Bet lai izvestu mēbeles un tehniku-tur furgonu vajag. Bet lai televizora vai datora pēc ietu uz bruņotu laupīšanu vai slepkavību...
Nu vispār , dīvaini.
Ja Bērziņš neatgriezās nejauši, negaidīti, neplānoti, pēkšņi, bet tas bija parastais , rutīnas laiks, tad es neatmestu pasūtījuma slepkavības versiju.

Atbildēt

Temīda

22.07.2019. 11:01

Parasti tieksme uz noziedzību ir 2-3% no valstī dzīvojošajiem un tiesiskās valstīs daļa jau atrodas ieslodzījumā, tā kā reāli brīvībā parasti ir ap 1% uz noziedzību tendētu cilvēku. Bet sakarā ar okupācijas laikā iepludinātajiem kolonistiem un brīvībā klīstošiem komjauniešiem,Latvijā tie varētu sasniegt pat 40% no kuriem ieslodzījumā atrodas labi ja 0.5 %

Atbildēt

Pieci šāvieni, lai neizdzīvotu

22.07.2019. 10:59

»

jautājums

5 šāvieni- bet sašauts, nevis nogalināts uz vietas. Slimnīcā miris,bet bija iespēja, ka varēja izdzīvot. Liecinieki atstāti dzīvi...


Lai izskatās haotiska laupīšana, daudz iesaistīto, liea reklāma, specdienesti. Iespējams arī, ka Latvijas .. Kā ceļoja Rmševica seifs? Rimševics bija kino tai laikā kā LPSR laikos.. Tas skaitijās alibi..

Atbildēt

A.L.P.

22.07.2019. 10:57

Vai tiešām ir kāds muļķis ,kurš tic ,ka slepkavas tiks atrasti ??? Ja tā ir pasūtījuma slepkavība ( un tā arī izskatās ),tad izpildītāji jau sen ir kaut kur ārzemēs un trinkelē viskiju !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....