Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Sandis Ģirģens, iekšlietu ministrs
18.10.2020.
Komentāri (48)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jj

11.11.2020. 11:35

Prasts mulkis kautko sarakstijis

Atbildēt

fausts

02.11.2020. 22:03

Arnolds Erets savulaik iedzēra ar holeru inficētu ūdeni lai tīri zinātniskos nolūkos pārliecinātos vai šis holeras vīruss uz viņa organismu iedarbosies vai nē.
Holeras vīruss neatrada Ereta organismu par piemērotu vidi savai izdzīvošanai un Arnolds ar holeru nesaslima.
Tās nav gluži pasakas,ja ir patiesa interese par to ,ja nav bail pārvērsties par baltu zvirbuli pelēku zvirbuļu vidū,der tad painteresēties kas tad bija Arnolds Erets,kas ir viņa domubiedri šodien,bet protams tas ir pilnīgā pretrunā patreizējai sapratnei un dzīvesveidam ,lai gan neprasa nemaz ļoti daudz laika lai to apgūtu,kadas 50-100,stundas lekciju pēc attiecīgās tematikas.

Atbildēt

tā gan

30.10.2020. 09:36

Nevajag jaukt kaut kādu Covid ar gripu šajā gada laikā!Cik var slavināt,un pūderēt cilvēkiem smadzenes,bet nu saimnieki tak liek,drīz Eiropa naudu dališ,un ja nebūs cipara uz papīra,tad nebūs naudas no Eiropas dzīrēm un saietiem!

Atbildēt

VB

24.10.2020. 09:43

»

acīmredzams

Debiliķi joprājām uzskata, ka vīrusiem ir spārni un tie lido kur paši grib


Vispirms pamēģinām tikt galā ar mušām - tur palīdzēs!

Atbildēt

Claudia Klein

20.10.2020. 18:32

Sveiki un laipni lūdzam Spotlight Global Financial Services, mani sauc Klaudija Kleina, es esmu aizdevēja un arī finanšu konsultante.

Vai jums ļoti nepieciešams finansiāls atbalsts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja atbilde ir "jā", es iesaku jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotlightglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu WhatsApp: +4915758108767 | un 24 stundu laikā kontā ir aizdevums, jo mēs sniedzam lieliskus aizdevumu pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs jums sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevumu produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams to risinājums, daudziem cilvēkiem ir ļoti grūti saņemt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām lielu interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai citi iemesli.

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresa pilnu bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un pabeigt darījumus jebkurā laikā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevumu pakalpojumus. Vai jums ir jautājumi / jautājumi? - Nosūtīt e-pastu uz spotlightglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu WhatsApp: +4915758108767 | & saņemt atbildi vienā mirklī

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsiet aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Bordāns no TM

20.10.2020. 05:09

»

TM valsts sekretāra vietniece Laila Medina

Saskaņā ar Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas 2003.gada 14.februāra spriedumu Medina, būdama Satiksmes ministrijas Jūrniecības departamenta direktora vietniece, noziegumu izdarīja aiz neuzmanības. Tas nozīmē, ka uz viņu nav attiecināms Valsts civildienesta likuma 7.panta pirmās daļas 5.punktā paredzētais...


rosina ieviest sodu par masku nelietošanu sabiedriskās vietās. Vai kāds viņu pašu ir redzējis ar masku? Saeimas sēžu zālē arī daži uzlikuši.

Bordāns no JKP tai vietā, lai sabiedrību iepazīstinātu un nodrošinātu ikvienam brīvu piekļuvi Pasaules Bankas dokumentam internetā, pēc kura vadās centrālā Latvijas valdība, liedz ikvienam Satversmes 90. pantā noteiktās tiesības zināt savas tiesības. mēģina pats to sodīt par neuzliktu masku, kaitējot veselībai.

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Viedais Manels

20.10.2020. 01:32

Gribēju pateikt, ko domāju par mātes vārdiem valsts amatpersonu publiskos tekstos, taču sapratu, ka man PO... Te nu mēs esam, pie neatkarības sasistās siles.

Atbildēt

TM valsts sekretāra vietniece Laila Medina

20.10.2020. 00:49

»

Sākas reāls valsts terors, līdz pilsoņu karam viens solis

Rosina noteikt naudas sodu par masku nelietošanu sabiedriskās vietās 5...


Saskaņā ar Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas 2003.gada 14.februāra spriedumu Medina, būdama Satiksmes ministrijas Jūrniecības departamenta direktora vietniece, noziegumu izdarīja aiz neuzmanības. Tas nozīmē, ka uz viņu nav attiecināms Valsts civildienesta likuma 7.panta pirmās daļas 5.punktā paredzētais ierobežojums. Ņemot vērā Krimināllikuma 63. pantu - par nesodītām personām atzīstamas personas, kurām iestājies likumā paredzētais notiesājošā sprieduma izpildīšanas noilgums.

Atbildēt

Patiesība par “krievu vakcīnu”

19.10.2020. 18:26

»

Mx

Jā, jā... Covid19 ir lipīgs. Tas pielīp un staipās līdzi kā puņķis. Galvenais ir ticēt visam... Ja kāds vēl netic Covid19, tad laiks ir saņemties un pārvarēt neticību


Nav tādas “krievu vakcīnas”, tie ir meli Ir tikai viena veida vakcīna uz C19 - tāda, kura iejaucas cilvēka genomā, liekot šūnām pašām izstrādāt antivielas.

Šo vakcīnu izstrādāja B. Geita fonds ar D. Trampa ASV finansējumu 1.9 miljardi USD finansējumu 2020. gada sākumā ASV vakcīnu firma Astrogen.

“Krievu vakcīnu” ar minēto ASV firmu Astrogen ražo Novosibirskā. Publiskās izrādes, kurās vakcinējas Žirinovskis, Putins, Šoigu, ir “cirks”.

Nav tādas “krievu vakcīnas”, ir tikai viena vakcīna, kura rediģē cilvēka genomu- tā kā notiek iejaukšanās cilvēka genomā, to mākslīgi piespiedu kārtā rediģējot, tiek izjaukta pati cilvēka genoma; pastāv riski, ka vakcīna ilgtermiņā ar imūnsistēmas pretreakciju var izsaukt saslimšanu ar vēzi, radīt neauglību vai citas veselības problēmas.

Jautājums ir cits - kāpēc Latvijas valdība nerada likumu, kas aizliegtu piespiedu iedzīvotāju vakcinēšanu ar policijas un karaspēka iesaistīšanu.

Astrogen radītā C19 vakcīna, iejaucoties cilvēka genomā, liekot šūnām izstrādāt antivielas, vienīgā der C19 vīrusa seku mazināšanai, jo C19 ir radīts tikai šādai vakcīnai. Tāpēc, ka C19 ir radīts tāds, kas mutē, tas ir mainīgs un jau atrasti desmitiem tā paveidu.

Latvijas valdības un globālās finansu korporokrātijas uzdevums ir samazināt planētas Zeme un Latvijas iedzīvotāju skaitu, pielietojot C19 izplatīšanu, testēšanu uz C19 ar piespiedu vakcināciju, izmantojot ASV un Novosibirskā ASV firmas saražoto Vakcīnu pret C19, kura rediģē cilvēka genomu, izsaucot veselības sarežģījumus un nāves gadījumus.

ASV vakcīnu firma Astrogen jau juridiski ir nodrošinājusies pret atbildību, kura jāuzņemas valstīm, kas iegādājas šīs vakcīnas, sekām. Latvijas likumdošana nendrošina valsts amatpersonu atbildību bīstamu sabiedrības veselībai vakcīnu iegādē.

Atbildēt

Sākas reāls valsts terors, līdz pilsoņu karam viens solis

19.10.2020. 18:24

»

Jēkabpils bufetnieces dēls

nerisina pasūtījumu slepkavību lietas, bet nodarbojas ar salmu kulšanu


Rosina noteikt naudas sodu par masku nelietošanu sabiedriskās vietās 5
SABIEDRĪBA Šodien 18:50
Jauns.lv / LETA
Tieslietu ministrija (TM) sagatavojusi grozījumus likumā, kas paredz, ka policija par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās iedzīvotājiem piemēro brīdinājumu vai līdz 50 eiro lielu naudas sodu, pastāstīja TM valsts sekretāra vietniece Laila Medina.

Atbildēt

Jēkabpils bufetnieces dēls

19.10.2020. 16:43

nerisina pasūtījumu slepkavību lietas, bet nodarbojas ar salmu kulšanu.

Atbildēt

Novosibirskā, Krievija, jau uzsākta cilvēka genomu rediģējošās C19 vakcīnas ražošana ar ASV firmu Astrogen

19.10.2020. 09:57

Kaut Krievijas likumdošana aizliedz veikt iedzīvotāju piespiedu vakcināciju, mēs labi zinām, ka Krievijā un Latvijā likumi ar iestāžu faktisko rīcību tiek ignorēti. Līdzīgi E. Levits ar savu faktisko rīcību parakstīja 2020. gada budžetu, ignorējot likumu par mediķu algu celšanu.

Kāpēc Latvijas valdība ar Saeimu neizstrādā un neapstiprina likumu, kas aizliegtu pakļaut piespiedu vakcinācijai Latvijas iedzīvotājus?


Lētākās vakcīnas pret C19 cena ir 3-4 usd. Firma Astrogen no ASV, kurai Tramps jau 2020. gada janvārī piešķīris 1.9 miljardus usd, jau juridiski nodrošinājusies pret atbildību par sekām, ko varētu radīt vakcīna. Vakcīnas izstrāde pamatota ar biznesa interesēm un “vēlēšanos palīdzēt” panikā ar C19 pandēmiju nonākušajām valstīm.

3-4 usd varētu maksāt lētā C19 vakcīna, kas genētiski izmaina cilvēka bioloģiju. RNK un DNK vakcīna var izmainīt cilvēka ģenētisko imūnaizsardzību.

Novosibirskā tomēr ar Astrogen firmu jau uzsāta cilvēka genomu rediģējošās C19 vakcīnas ražošana.

2020. g. janvārī ekonomikas forumā Davosā, Šveice, pieņēma lēmumu par piespiedu vakcināciju ar policijas un karaspēka starpniecību. Obligāto testēšanu uz C19 Slovākijā jau veic ar karaspēka starpniecību, veidojot masveida psihozi un paniku Eiropā.

Šveicē, ofšoru paradīzē, ar likumu aizliegta piespiedu vakcinācija.

Vakcīna, kas izmaina cilvēka genomu, var izsaukt cilvēka saslimšanu ar vēzi, izraisīt neauglību vai izraisīt citas saslimšanas.

https://youtu.be/xfWnRGJS2xE

Atbildēt

Virusoloģijā “neaptēstajam” populistam S. Ģirģena kungam

19.10.2020. 07:56

Neskatoties uz to, ka Latvija situācijā ar COVID19 pozitīvā ziņā ir starp līdervalstīm pasaulē, joprojām ir politiķi, kuri cenšas Latvijas sabiedrībai vārda burtiskā nozīmē piegriezt skābekli un nepamatoti uzspiest t.s.”uzpurņu” (sejas masku) valkāšanu.
Kādēļ nav ieteicams lietot sejas maskas?
1. Sejas masku efektivitāte (“palīdzēšanas” pakāpe) gan caurmērā, gan vairumā gadījumu ir minimāla
Infekcijas slimības izplatās t.s.”gaisa pilienu veidā” nanodaļu lielumā, kad infekciju saturošas sīkas šķidruma pilītes tiek ieelpotas vai arī organismā nonāk no priekšmetiem (ar rokām tiek aiztikts priekšmets, uz kura ir nosēdušās pilītes ar infekciju, un pēc tam no rokām caur muti vai degunu infekcija nonāk organismā).
Šie pilieni ir dažādu lielumu, bet liela daļa no tiem ir pavisam mikroskopiski. Sejas maskas var pasargāt (bet var arī nepasargāt) tuvumā esošos cilvēkus tikai no lielajiem pilieniem, kuri pārsvarā izdalās šķaudot, klepojot vai runājot, bet neaizsargā no mikroskopiskajiem pilieniem, kuri var izdalīties elpojot. Pie tam jāņem vērā, ka šķaudot, klepojot vai runājot izdalās arī liels daudzums mikroskopisko pilīšu, no kurām sejas maska neaizsargā. Tāpēc sejas maskas kā aizsardzības līdzeklis ir kā minimums maz efektīvs, jo tas var nodrošināt daļēju (un galīgi nepietiekamu) aizsardzību tikai daļā no gadījumiem. Un tā kā sejas masku lietošanai ir arī negatīvi blakusefekti, to izmantošanas nepieciešamība ir rūpīgi jāapsver atkarībā no katra konkrētā gadījuma un nekādā ziņā nav ieteicama to neapdomīga masveida lietošana.
2. Sejas maska apgrūtina elpošanu (kas var radīt problēmas regulāras un ilgstošas valkāšanas gadījumā, kā arī, ja tā ir javalkā cilvēkiem ar elpošanas problēmām).
Tā kā sejas maska ir papildus šķērslis, kurš traucē gaisam iekļūt organismā, tā apgrūtina elpošanas procesu, kas ir viens no dzīvības uzturēšanas pamatprocesiem. Ja šis apgrūtinājums ir īslaicīgs un tiek radīts veselam cilvēkam, tad no tā nekāds kaitējums nerodas, bet ir cilvēki, kuriem ir elpošanas problēmas un tiem tas var radīt diskomfortu vai pat papildus problēmas. Bet, ja šis traucēklis regulāri ir ilgstošs, tad arī veselam cilvēkam var sākt rasties papildus veselības problēmas.
3. Ilgstošas sejas maskas valkāšanas gadījumā uz tām var sākt veidoties sēnītes, kas var atstāt negatīvu iespaidu uz veselības stāvokli.
Sejas masku drīkst valkāt tikai noteiktu laiku, pēc kura tā obligāti ir jānomaina (vecā jāizmet vai jāizmazgā). Tā tas ir tādēļ, ka pēc noteikta laika uz sejas maskas izveidojas bioloģiska vide, kurā rodas dažādi sīki mikroorganismi, kuri var atstāt negatīvu ietekmi uz cilvēka veselību. Medicīnas personālam par to vajadzētu zināt, bet vai to zin tās lielās cilvēku masas, kuras tiek neapdomīgi un bezatbildīgi aicinātas lietot sejasmaskas?!
4. Nepareizas sejas masku lietošanas gadījumā tieši to lietošana var radīt papildus riskus saslimt ar infekcijas slimībām.
Lai sejas maska neradītu papildus riskus saslimt ar infekcijas slimībām, tās ir jālieto pareizi. Tas ir, gan pirms sejas maskas uzvilkšanas, gan pirms tās noņemšanas obligāti ir jānomazgā (jādezinficē) rokas, jo uzvelkot/noņemot sejas masku tiek ar rokām aizskarta seja vai pat mute. Vai to zin un vai tā dara vairums cilvēku, kuri lieto sejas maskas? Nē, un tādā veidā tieši sejas masku valkāšana rada papildus riskus infekcijas slimību izplatībai.
Tālāk daži piemēri “iz dzīves”. 1. Veterinārārste pēc darba padarīšanas, esot cimdos, kuros to darbu darīja, vēlas kaut ko pateikt dzīvnieka īpašniekam, un noņem sejas masku, ar cimdiem aizskarot seju; pēc tam masku uzliek atpakaļ, atkal ar cimdiem aizskarot seju. Ja strādājot viņa bija aizskārusi priekšmetu uz kura atrodas infekcija, tad dēļ šādas sejas maskas lietošanas tā nonāca uz sejas, no kurienes tālāk varēja nokļūt organismā. 2. Eiroparlamenta rīkotā pasākumā viens eiroparlamentārietis piesakās runāt un pirms runāšanas novelk sejas masku, pieskaroties sejai. Pabeidzis savu sakāmo viņš atkal uzvelk sejas masku, atkal pieskaroties sejai. 3. Cilvēks Rīgā gaida sabiedrisko transportu. Pirms iekāpšanas viņš uzvelk sejas masku. Iekāpj, brauc un ar rokām pieskaras viskautkur. Pēc izkāpšanas novelk sejas masku, pieskaroties sejai. Ja transportā infekcija kaut kur bija, tad nu tā ir cilvēkam uz sejas vai jau organismā. U.t.t.
5. Sejas masku lietošana rada negatīvu psiholoģisku efektu (rada panisku noskaņojumu), kurš atsevišķu emocionāli mazāk noturīgu cilvēku gadījumā var izpausties arī kā satraukuma izraisīta imunitātes pazemināšanās.
Sejas masku lietošana rada būtiskas neērtības, tāpēc, ja cilvēks to lieto, radot sev šādas neērtības, tad tam ir kāds nopietns iemesls. Pārsvarā tās ir bailes saslimt. Citiem vārdiem sakot, sejas maskas brīvprātīgi lieto tie, kuri baidās saslimt. Tātad – tie, kuri baidās. Tas ir, sejas maska ir sava veida baiļu simbols un nobijušos cilvēku indikators. Jo sabiedrībā ir sastopami vairāk cilvēku ar sejas maskām, jo simboliski tas rada baiļpilnāku un attiecīgi arī baismīgāku atmosfēru. Tad, lūk, gan šī atmosfēra, gan pats nobīšanās fakts, tiem, kuri tādēļ ir sākuši lietot sejas masku, uz cilvēkiem atstāj negatīvu psiholoģisko efektu. Tas negatīvi iedarbojas uz visiem, bet jo īpaši uz emocionāli mazāk noturīgiem cilvēkiem, kuriem satraukuma ietekmē var pazemināties imunitāte un saasināties esošās saslimšanas, ja tādas ir.
Prakse pierāda – sejas maskas nepalīdz
Cilvēki ar infekcijas slimībām slimo kopš neatminamiem laikiem un arī sejas maska kā aizsarglīdzeklis ir pietiekami sens, bet līdz šim to lietošana netika noteikta kā obligāta. Līdz ar COVID19 panikas pandēmijas izplatīšanos virkne valstu noteica obligātu sejas masku lietošanu noteiktos gadījumos. Ir pagājis zināms laiks un nu ir redzams, ka tas nepalīdz. Ir valstis, kurās ir obligāti jālieto sejas maskas, bet pandēmija turpinās, bet valstīs, kur tā nav, tās apmēri ir ievērojami mazāki. Tātad COVID19 izplatības apmērs nav atkarīgs no tā tiek vai netiek valkāta sejas maska. Tātad – sejas maskas nepalīdz.
Sejas masku valkāšanas uzspiešana ir augstākā mēra bezatbildība, kas var liecināt par to, ka šādiem uzspiedējiem ir nospļauties uz cilvēku veselību.
Ja saprot augstāk minēto, tad kļūst arī skaidrs, ka sejas masku lietošanas propagandēšana un uzspiešana, neinformējot cilvēkus par to lietošanas riskiem un bez detalizētas pareizas lietošanas instruktāžas, ir augstākā mērā bezatbildība. Šo bezatbildību var izskaidrot ar nezināšanu un nekompetenci, bet tai pat laikā var būt pareizs arī pieņēmums, ka sejas masku valkāšanas uzspiedējiem ir nospļauties uz cilvēku veselību un to uzspiešanas iemesls ir pavisam cits – sabiedriski un cilvēciski destruktīvs.
Informācijas aģentūra
/27.08.2020/

Atbildēt

Arī Slovākijā masveida valsts terors

19.10.2020. 07:49

»

valdības vaina ir

ka vis nekauņas nav salikti pie tāda darbam, kas ceļ ekonomiku!!!!!!!!!!!!! lopi valkājas apkārt, izšķiež godīgi pelnītu naudu un vēl inficē pelnītājus...Slovākijā masveida Covid-19 testus palīdzēs veikt līdz 8000 karavīru 1
PASAULĒ Šodien 07:51
Jauns.lv / LETA
Slovākijā līdz 8000 karavīru un 50 000 valsts amatpersonu tiks iesaistīti akcijā, lai veiktu visu par desmit gadiem vecāko iedzīvotāju Covid-19 testus, svētdien pavēstīja valdība.

Atbildēt

valdības vaina ir

19.10.2020. 06:35

ka vis nekauņas nav salikti pie tāda darbam, kas ceļ ekonomiku!!!!!!!!!!!!! lopi valkājas apkārt, izšķiež godīgi pelnītu naudu un vēl inficē pelnītājus.
Cik negodīgu pabalstu saņēmēju, cik parādnieku par siltumu un namu aspaimniekošanu ir notiesāts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????????????? parazīt lopu valsts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

tos sen

19.10.2020. 05:36

Tos sen jau vajadzēja apgāzt...…..

Atbildēt

Mx

19.10.2020. 02:48

»

Diktatura

Diktatūras sākums pasaulē https://www.youtube.com/watch?v _MWZP4B86rY&feature youtu.be


Runa iet nevis par diktatūru, kas ir attiecināma uz konkrētu režīmu, bet gan globālu totalitārismu.

Atbildēt

Diktatura

18.10.2020. 23:55

Diktatūras sākums pasaulē https://www.youtube.com/watch?v _MWZP4B86rY&feature youtu.be

Atbildēt

Ferdinands

18.10.2020. 22:33

viņam vajadzētu gan zināt , ka maska nevar nosargāt no vīrusiem ,jo pret tiem viņa ir kā drāšu žogs.Veselam cilvēkam maska NAV jānēsā!PUNKTS.

Atbildēt

nuja

18.10.2020. 21:26

»

PIETIEK

Jēziņ, nu tak atsūtiet kaut vai tādu pašu pārdomu rakstu kā Ģirģens, un mēs publicēsim arī to


bada laikos velns esot gatavs kaut vai nosprāgušas mušas ēst.........

Atbildēt

Pesimists

18.10.2020. 21:03

»

PIETIEK

Jēziņ, nu tak atsūtiet kaut vai tādu pašu pārdomu rakstu kā Ģirģens, un mēs publicēsim arī to


Kādēļ nav ieteicams lietot sejas maskas?
https://infoagentura.wordpress.com/2020/08/27/kadel-nav-ieteicams-lietot-sejas-maskas/

Atbildēt

Pesimists

18.10.2020. 21:01

»

PIETIEK

Jēziņ, nu tak atsūtiet kaut vai tādu pašu pārdomu rakstu kā Ģirģens, un mēs publicēsim arī to


Valdība arī Latvijas sabiedrībai mēģina piegriezt skābekli. Nepamatotie sejas masku lietošanas noteikumi ir jāignorē.
https://infoagentura.wordpress.com/2020/10/14/valdiba-ari-latvijas-sabiedribai-megina-piegriezt-skabekli-nepamatotie-sejas-masku-lietosanas-noteikumi-ir-jaignore/

Atbildēt

Mx

18.10.2020. 20:35

Jā, jā... Covid19 ir lipīgs. Tas pielīp un staipās līdzi kā puņķis. Galvenais ir ticēt visam... Ja kāds vēl netic Covid19, tad laiks ir saņemties un pārvarēt neticību.

Atbildēt

Es

18.10.2020. 20:11

Cerams, ka Sandis šo nelasīs, jo viņam tas nepatiks un gribēsies melot.

VIENS no iemesliem, kāpēc ir pretošanās maskām, cita starpā pateicoties maldinošajai informācijai par masku funkcijām, efektivitāti, testa funkciju un efektivitāti, ir TOTĀLA un hroniska neticība Saeimas un MK darbiem un lēmumiem. Neizliecieties, ka cerat, ka nepopulāri, pat nīsti politiķi tiks uzklausīti tautā.

Ja cilvēku vairums nekad neietu uz barikādēm aizstāvēt vienotības politiķus, tad arī ar maskām ir līdzīgi - nepieņems, no tādiem nepieņems. Punkts.

Atbildēt

kulefāna celīte

18.10.2020. 19:23

Par Co&Vid brendu apmēram skaidrs, statistika-fakti parāda tieši un bezkaislīgi tā reālo bīstamību. Uztrauc kas cits. Kad rada šādu emocionālu fonu, kurā ļautiņus sadala par un pret cīnītājos, parasti kaut kur klusi,kabinetos veikli zēni un meitas vienkārši zog mūsu naudu. Un jo vairāk ļauži lauž šķēpus par to vai sviestmaizi jāēd ar sviestu uz leju vai uz augšu jo vairāk zog.

Atbildēt

Mērķtiecīgs terors

18.10.2020. 19:13

»

Latvietis

Vai valsts amatpersona var šādā veidā draudēt tautai, ka "MĒS VISI MIRSIM!". Tie jau ir atklāti draudi visai sabiedrībai. Vai par šādu rīcību amatpersona nav jāsauc pie atbildības


jo vīrusu nevar ierobežot ne ar ko! Tagad vnk, lai mentāli salauztu sabiedrības pretestību gaidāmām piespiedu vakcinācijām pret C19, vara demonstrē savu spēku terora veidā ar bezjēdzīgi lielu testēšanas uz C19 skaitu. Ja netestētu vispār, mirstības un sezonālā saslimstības statistika būtu tā pati. Lai palielinātu paniku un nostiprinātu valsts teroru, notiek masveida testēšana uz C19.

Atbildēt

Latvietis

18.10.2020. 18:55

Vai valsts amatpersona var šādā veidā draudēt tautai, ka "MĒS VISI MIRSIM!". Tie jau ir atklāti draudi visai sabiedrībai. Vai par šādu rīcību amatpersona nav jāsauc pie atbildības?

Atbildēt

to PIETIEK

18.10.2020. 18:32

»

Atbilde virusoloģijā neaptēstajam S. Ģirģenam

Praktiskā un teorētiskā nozīme...


Kāpēc zem autora Anonīms nenopublicēt šo komentāru?

Atbildēt

nu kādas tiem idejas

18.10.2020. 18:29

piezīsties pie svešas naudas, kā baznīcu sludinātāji

Atbildēt

S. Ģirģena kungam

18.10.2020. 18:14

Lūdzu nodrošiniet Latvijas sabiedrībai Satversmes 90. pantā noteiktās tiesības zināt savas tiesības ar tulkojumu latviešu valodā publiski pieejamo Pasaules Bankas dokumentu -

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

Diversantiem pret valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Atbilde virusoloģijā neaptēstajam S. Ģirģenam

18.10.2020. 18:08

Praktiskā un teorētiskā nozīme

Infektoloģija ir medicīnas specialitāte, kas saistīta ar dažādu infekcijas slimību diagnostiku un ārstēšanu. Infektoloģija ir cieši saistīta ar epidemioloģiju, kas galvenokārt nodarbojas ar infekcijas slimību novērošanu un kontroli. Daļā valstu infektoloģija ir atsevišķa specialitāte, bet citās valstīs tā ir internās medicīnas apakšnozare.

Pēdējā laika pētījumi atzīst, ka visas pasaules infektoloģijas zinātne nebija gatava Covid- 19 “pandēmijai”, kas radīta mākslīgi notiekošā “pasaules kiberkara apstākļos”.

Tomēr, neskatoties uz to, ka visas valstis, ko skar C19, neatrodas vienā vietā uz zemeslodes, bet ir pakļautas dažādiem gadalaiku un meteroloģiskiem apstākļiem, informāciju par C19 inficēto, izveseļojušos, mirušo statistiku izplata viens informācijas centrs. Apskatāmā statistika parāda, ka statistika par visām valstīm ir tāda, it kā visas valstis atrastos vienā vietā uz zemeslodes, kas rada pamatotas šaubas par statistikas datu ticamību.

Infektoloģijā vīrusu izplatīšanās ciklus no Jūlija Cēzara laikiem aprēķina, sākot ar janvāri.

Pēdējo laiku alternatīvā metode infektoloģijā vīrusu izplatīšanās ciklus skaita no dienas vai mēneša, kad Saule atrodas vistuvāk Zemei konkrētā valstī vai teritorijā. Tā mūsu apstākļos šo ciklu skaita no 22. jūnija vai jūnija mēneša. Ņemot vērā šo metodi, katru gadu, arī līdz C19 izplatībai, ir novēroti stabili trīs baciļu, stafilkoku, streptokoku, vīrusu (vīrusi sastāda vien piekto daļu no infekcijām, bet C19 no visiem vīrusiem sastāda vien 10 procentus) aktivizēšanās četri viļņi. Pirmais ir visvājākais, kas beidzies- (jūnijs, jūlijs, augusts), šobrīd esam otrajā (septembris, oktobris, novembris), kad infekciju - baktēriju, koku, vīrusu infekcijas ir pīķa stāvoklī, šobrīd jau ar pīķa atslābumu. Tāpēc arī ar C19 inficēto tik daudz. Ja neveiktu ievērojamu skaitu, faktiski bezjēdzīgu testēšanu uz C19, tik ievrērojams skats nebūtu reģistrēts un nebūtu vietas mākslīgi radītai panikai, kuras mērķis ir ekonomiku sagraušana. Testus uz citiem vīrusiem taču neveic! Un tādi nekad nav veikti! Vai nav nedaudz dīvaini? Un LV iebiedēšanas terora nebūtu, jo cilvēki vienmēr miruši un mirst arī bez C19 infekcijas.

Mūsu valsts informācijas avoti līdz ar to jau pavisam maldinoši apgalvo, ka esam otrajā C19 izplatības vilnī tādā nozīmē, ka šis otrs vilnis arī ilgšot līdz 2021. gada jūnijam, par pirmo vilni uzskatot periodu no 2019. gada oktobra līdz 2020. gada jūnijam. Valsts iedzīvotājus nepamatoti biedē un terorizē, izmantojot likuma spēku.

Kopš C19 izplatības ir radīta jauna zinātne psihoimunoloģija. Zinātne pēta stresa - baiļu, valsts terora, cilvēka noskaņojuma, depresijas ietekmi uz cilvēka imūno sistēmu un pētījumi pierāda, ka valstis, ar likumu publiskās vietās uzliekot pienākumu nēsāt maskas, sodot ar naudas sodiem par prasību neievērošanu, tostarp izsēdinot no sabiedriskajiem transporta līdzekļiem, grauj vispārējo kolektīvo un atsevišķi katras personas imūnsistēmu, sabiedrību mērķtiecīgi un apzināti pakļaujot sabiedrības vispārējās veselības novājināšanai.

Mūsdienās infektologi visbiežāk slimnīcas apstākļos ir konsultanti un palīdz citu specialitāšu ārstiem sarežģītu infekciju gadījumos, kuras saistītas ar citām slimībām. Daļa infektologu strādā arī ambulatorajās iestādēs, kur ārstē un novēro hronisko infekciju pacientus, piemēram, HIV/AIDS un hronisku vīrushepatītu gadījumus.

Atbildēt

Manas domas. He he

18.10.2020. 18:07

»

Latvietis

SS 👍Super pateikts


Tu ko MK noteikumi augstāki hiarhījā nekā Konvencija, ja vajag. Ar cūku gripu tas negāja cauri, sagatavojušies nu jau labāk.

Atbildēt

Sabiedriskas vispārējas panikas sēšana ar masveida testēšanu uz C19

18.10.2020. 18:06

sagatavojot sabiedrību piespiedu vakcinācijai policijas klātbūtnē, ja cilvēks atteiksies. Tieši tāpat, kā policija var sodīt par masku nenēsāšanu.

Lētākās vakcīnas pret C19 cena ir 3-4 usd. Firma no ASV, kurai Tramps piešķīris 1.9 miljardus usd, jau juridiski nodrošinājusies pret atbildību par sekām, ko varētu radīt vakcīna. Vakcīnas izstrāde pamatota ar biznesa interesēm un “vēlēšanos palīdzēt” panikā ar C19 pandēmiju nonākušajām valstīm.

Jaunā Astrogen vakcīna radīta, nevis kā citas uz vīrusa bioloģiskās bāzes radot antivielas, bet lētā 3-4 usd vakcīna vakcinējot genētiski iejaucas un izmaina cilvēka šūnas tā, ka tām pašām jāizstrādā antivielas pret C19. Tā kā notiek iejaukšanās cilvēka genomā, to mākslīgi piespiedu kārtā rediģējot, tiek uzjaukta pati cilvēka genoma; pastāv riski, ka vakcīna ilgtermiņā ar imūnsistēmas pretreakciju var izsaukt saslimšanu ar vēzi, radīt neauglību vai citas slimības.

Bila Geitsa privātkapitāla un D.Trampa valsts budžeta finansētā vakcīnu ražotājfirma Astrogen šo vakcīnas izstrādi uzsāka pēc 2020. gada janvārī Davosā ir kā slepeni pieņemtā lēmuma par iedzīvotāju piespiedu vakcināciju. Šveice nekavējoties pieņēma likumu, kas aizliedz piespiedu iedzīvotāju vakcināciju. Dānijā pretošanās piespiedu vakcinācijai ir kriminalizēta.

Kāpēc Latvijas valdība ar Saeimu neizstrādā un neapstiprina likumu, kas aizliegtu pakļaut piespiedu vakcinācijai Latvijas iedzīvotājus?

Atbildēt

ss

18.10.2020. 16:39

Sandi , ja kāds fano par kovidu(domāta valdība) un grib nēsāt maskas lai dara to. Neviens viņam to neliedz bet nevajag turēt cilvēkus par muļķiem, uzspiest obligātu masku šovu pārkāpjot Latvijas satversmi, Eiropas konvenciju ,,Par cilvēktiesībām epidemioloģijā un medicīnā" kā arī Latvijas Epidemioloģijas likumu. Kurš ir devis tādas tiesības MK ,kuru pārstāvi arī tu, atcelt Satversmi, likumus, un Eiropas konvenciju?

Tev kā iekšlietu ministram pirmajam vajadzētu celt trauksmi par Rīgas pašvaldības policijas vardarbību un savu pilnvaru pārsniegšanu pret sabiedriskā transporta pasažieriem kuriem nav masku, izmetot tos no transporta.


Atbildēt

Tā ir

18.10.2020. 16:32

»

TT

Tu, ģirģi, labāk seko, lai Rebenoka slepkavības pasūtītājus noķer, nevis pļūti te par maskām kaut kādām


Kamēr policisti tvarsta masku noliedzējus , tikmēr noziedznieki zog un dēļus vicina. Bet ienākumus -soda naudu - varēs gūt ne jau pamattdarbu darot -noziedzību apkarojot. Tāpēc arī tāda degsme medicīnas laukā.

Atbildēt

Kauns!

18.10.2020. 16:27

Kauns par tiem, kas sniedz nepatiesu informāciju, neievēro Satversmi un cilvēkus kā mazus bērnus baida ar bubuļiem.

Atbildēt

Ilgtspēja

18.10.2020. 16:26

Nevajag jau nu par divām nedēļām mānīt!

Atbildēt

Diktatura

18.10.2020. 16:24

Es nezinu,kāpēc cienījamais Lapsas kungs neraksta par to, kas notiek pasaulē? Tāpat kā masu mediji klusē vai arī baidās. Vai tiešām gribam izbaudīt diktatūru un sagraut savu bērnu nākotni? VAI PĀRDOŠANĀS CENA IR SAMĒROJAMA AR LĪDZCILVĒKU DZĪVĒM, ko atnesīs diktarūra??? Kur ir mūsu valsts cēlie žurnālisti- taisnības nēsāji? Vēl jau Latvija tā kā skaitās?

Atbildēt

TT

18.10.2020. 16:14

Tu, ģirģi, labāk seko, lai Rebenoka slepkavības pasūtītājus noķer, nevis pļūti te par maskām kaut kādām.

Atbildēt

lai tavi vecāki

18.10.2020. 16:07

Izkastrējas un netaisa vairs tādus mudakus kā tu

Atbildēt

Iespējams, manas domas.

18.10.2020. 15:49

Šodien maskas obligāti, rīt obligāti, kā jau Vācijā tur valdība gribēja obligāto vakcināciju, parīt Ilona Maska čipu galvā ,kā tai cūkai. Lai apkalpotu tik eliti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...