Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Maskas uz 5 minūtēm?

Dr. Leons Apfelbaums
26.02.2021.
Komentāri (69)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tātad,

28.02.2021. 20:43

»

Tātad,

esi informēts. Tev atliek izvēlēties - mierīgi pārtraukt tiražēt ļaunus tekstus, vai saņemt sodu pēc nopelniem. Diskusijas izbeigtas


esi informēta, sīkā biogaļas ļerpata. tev vairs nav izvēles iespēju, kriminālnoziedzniece lupatu lapsa - tu savu iespēju paklusēt atkal esi padi#susi, kārtējo reizi. Protams, ja jau tu esi tik mentāli neadekvāta un neārstējami garīgi kropla biogaļas samazga, vari turpināt tiražēt savus vājprātā ļaunos vāvuļojumus, kuros tu apķēzi ar saviem šķidrajiem pļūtījumiem normālus cilvēkus, taču - rēķinies, ka par katru tavu n-to samurgojumu vārdu un pat burtu tu saņemsi likumīgu un taisnīgu kriminālsodu maksimālā apmērā. Karma ir neizbēgama un karmas bumerangs tevi izšķaidīs kā sapuvušu smirdīgu atkritumu čupiņu.

Atbildēt

Alenks

28.02.2021. 18:51

Bravo!
Beidzot sākam runāt taisnību!
Vēl var piebilst par visu to sadzīves ķīmiju, kura mums nav vajadzīga vispār!
Visapkārt eja smadzeņu čakarēšana lai mūs padarīt par vergiem.
Atveram acis cilvēki!

Atbildēt

Atvainojos

28.02.2021. 18:23

»

Tātad,

esi informēts. Tev atliek izvēlēties - mierīgi pārtraukt tiražēt ļaunus tekstus, vai saņemt sodu pēc nopelniem. Diskusijas izbeigtas


,ka iejaucos , bet neaizmirsti sevi , visi tavi apvainojumi un lamas ir piefikseti... , tu te ne tikai ar lapsu pa savu skapi ņemies , tu jaucies citu sarunās un izsaki apvainojumus bez pamata .
Tev solidols noderēs ...

Atbildēt

kriminālnoziedzniecei lupatu lapsai

28.02.2021. 16:15

»

Induli Duka!

Tavs sods tiek piemērots pēc diviem Debesu mandātiem. Pirmais ir miera, otrs ir kara. Ja ar mieru netiks panākta tava ļaunuma izplatīšana, tad iestssies kara mandāta spēks...


KRIMINĀLLIKUMS

145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem

(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 (diviem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 100 (simt) minimālajām mēnešalgām.

(2) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja tās izdarījis personas datu apstrādes pārzinis vai operators atriebības, mantkārīgā vai šantāžas nolūkā, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 (četriem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 120 (simt divdesmit) minimālajām mēnešalgām.

(3) Par personas datu apstrādes pārziņa vai operatora vai datu subjekta ietekmēšanu, pielietojot vardarbību vai draudus vai ļaunprātīgi izmantojot uzticību, vai ar viltu nolūkā veikt nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 (pieciem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 200 (divsimt) minimālajām mēnešalgām.

XV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas brīvību, godu un cieņu

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

******************

Likums “Par likumu un citu Saeimas, Valsts prezidenta un Ministru kabineta pieņemto aktu izsludināšanas, publicēšanas, spēkā stāšanās kārtību un spēkā esamību.”

7. pants. Spēkā esošie likumi un Ministru kabineta noteikumi ir saistoši visā Latvijas teritorijā, un neviens nevar aizbildināties ar to nezināšanu. Likumu un Ministru kabineta noteikumu nezināšana NEATBRĪVO no ATBILDĪBAS.

Atbildēt

mikrocefāpā pietiek.lapsene

28.02.2021. 16:13

»

Pats sev būsi

sagādājis sodu


pati sev būs sagādājusi "godam" pelnītu kriminālsodu!

Atbildēt

Haralds Kalns

28.02.2021. 12:46

Paldies autoram par patiesu,dziļi visaptverošu analīzi un argumentiem! Guvu apliecinājumu paša iegūtajai informācijai un zināšanām.

Atbildēt

Santa Covids no svētpodiņa.

28.02.2021. 12:32

Мы наблюдаем следующую схему преступления против человечности в мировом масштабе:
1. Создание и поддержание иллюзии, что Ковид чрезвычайная ситуация.
Исполнители:
1. Ложная наука (финансируемая "филантропами" от Биг Фарм и не только)
2. Политики, поддерживающие эту иллюзию, создающие законодательство Короны и претворяющие ее в жизнь
3. Цензура в соцсетях и в Интернете, уничтожающая правду.
4. СМИ на содержании филантропов от Бигфармы, политиков.
Цель преступления: депопуляция, глобальный контроль над оставшимися в живых, их рабство. По сути это государственный переворот от демократии (условной и относительной) в пользу даже не диктатуры, а скотного двора. Под дымовой завесой страшной заботы о нашем здоровье от тех, кому оно всегда было по барабану.
Законы короны, это экстренные меры:
1. Карантин, т.е. домашний арест, лишение заработка, снижение иммунитета, одиночество пожилых, преждевременная смерть пожилых и самоубийства из-за роста тревоги и экономического положения. Создание карантинных зон и уже созданы тюрьмы?
2. Маски-штрафы: распространение вторичной инфекции, понижение иммунитета. Доктор Фаучи соавтор исследования 2018 года по испанке 1918 года, где 50млн. смертей было из-за вакцин и масок.
3. "Вакцинация" - добровольно-принудительная, т.е. под шантажом: генная терапия для здоровых людей. Опыты над людьми в стиле нацистов, без добровольного осознанного согласия, без общественной и научной пользы, но приносящие огромную прибыль "филантропам" и Биг фарме, которую спонсируют филантропы.
4. Глобальный контроль через 5G. Узаконена слежка Шабак в целях профилактики заражения. Документ на сайте Минюста Израиля о социальных рейтингах как в Китае. Отмечу, что технически контроль возможен на уровне чтения мыслей, есть патенты.
Для несогласных вакцинироваться предусмотрены тюрьмы и лагеря.

Atbildēt

Paldies

28.02.2021. 11:25

autoram!

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

28.02.2021. 10:32

Saltā ziema jau iet uz beigām. Šogad ziema bija īpaši auksta. Varēja gan slēpot, gan slidot. Tik diemžēl šos ziemas priekus aizēnoja kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss ir nelūgts ciemiņš mūsu zemē. Ministru kabinets Latvijas Republikā ir izsludinājis ārkārtas stāvokli līdz 6. aprīlim. Pašreiz visā Latvijā ir ieviesti stingri ierobežojumi, lai mazinātu saslimstību ar šo ļauno vīrusu. Ārkārtas stāvokļa laiks šķiet nepatīkams un sagādā daudz sadzīvisku grūtību. Par spīti ārkārtējam stāvoklim valstī, saglabāsim savās sirdīs un prātos mieru. Nenokārsim degunu grūtību priekšā! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atvērsim savā namā logu un ielaidīsim Latvju Dievu dievišķo enerģiju savā mājoklī. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes, lai attīrītu savu mājokli no negatīvas enerģijas. Iedegsim zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei – mūsu mīļajai un labajai Dievietei. Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Laimai – Likteņa Dievietei. Iedegsim pelēku svecīti uz galda par godu Veļu Mātei – Nāves Dievietei. Iedegsim tumši zilu svecīti uz galda par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Iedegsim baltu svecīti uz galda par godu mūsu drosmīgajiem un brīvajiem sentēviem. Lūgsim Latvju Dievu svētību no visas sirds. Ar ticību Latvju Dieviem pārvarēsim šo kovid-19 sērgu kopā. Nepadosimies, mani mīļie tautieši! Tikai vienota tauta ir spēks. Būsim brīvi savā sentēvu pagāniskajā ticībā! Būsim vienoti kā tauta ticībā Latvju Dieviem! Latvju Dievi ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Latvju Dievi ir palīdzējuši mūsu tautai pārvarēt krīzes, grūtības un nelaimes. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs un neatstās mūs nelaimē vienus! Latvju Dievi vienmēr ir mums līdzās. Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar labestību un mīļumu, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #kadiķis #vērmele #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #PozitīvāEnerģija #saticība #iecietība #sapratne #svētupe

Atbildēt

anti soross

28.02.2021. 10:17

»

karinklike nedod cilvekiem Spunnik V

jamegina izdzivot ar astra/zeneca leto variantu.bet uz to ari rindas mulku zeme


26 valstis Krievijas vakcina Sputnik V jau ir sertificeta ! https://sputnikvaccine.com/newsroom/pressreleases/sputnik-v-authorized-in-26-countries/

Atbildēt

karinklike nedod cilvekiem Spunnik V

28.02.2021. 09:00

jamegina izdzivot ar astra/zeneca leto variantu.bet uz to ari rindas mulku zeme.

Atbildēt

Induli Duka!

28.02.2021. 08:41

»

Pats sev būsi

sagādājis sodu


Tavs sods tiek piemērots pēc diviem Debesu mandātiem. Pirmais ir miera, otrs ir kara. Ja ar mieru netiks panākta tava ļaunuma izplatīšana, tad iestssies kara mandāta spēks.

Taviem vārdiem runājot - “no sākuma ar cirvja pietu, pēc tam tradicionāli”.

Izvēle ir tavā priekšā. Izvēlies!

Atbildēt

kolrabis

27.02.2021. 23:41

Muļķu zemē muļķi autori,un kroga turētajs ...

Atbildēt

nu protams

27.02.2021. 20:36

»

nu nu

Cik nu lasa, tad tagad mirst tikai no kovida - vēzis, gripas, hepatīti, infarkti, vecums utt vairs nau - tas viss ir uzvarēts, pašam neliekas, ka kaut kas tiek muldēts


Un visi tie vēžinieki un infarktnieki vispirms noinficējas ar kovidu, kā saka, lai būtu pilnīgi droši.

Atbildēt

...

27.02.2021. 17:28

»

?

Var jau visu atvērt..jautājums, kur likt slimos, slimnīcas nav no gumijas un ārstu skaits arī ierobežots


Slimos ārstējam,veselajiem ļaujam dzīvot.
Pārtraukt veselo cilvēku testēsanu un likvidēt slimnīcās kovid nodaļas.Viss nostāsies savās vietās.

Atbildēt

?

27.02.2021. 17:16

Var jau visu atvērt..jautājums, kur likt slimos, slimnīcas nav no gumijas un ārstu skaits arī ierobežots..

Atbildēt

Mikrocefālā lato lapsa

27.02.2021. 16:23

»

Mikropisāns Indulis Duka

atsaucas uz vārda Durkas kundze. Ņemiet to vērā


ar histērisku gaudošanu atsaucas uz stukača provokatora palamu Latoloto Lapspisene.

Atbildēt

Mikrocefālā Latloto Lapspisene atkal apķēzījusi

27.02.2021. 16:21

»

Mikropisāns Indulis Duka

atsaucas uz vārda Durkas kundze. Ņemiet to vērā


pakaļkājas pa šķidro, kā parasti.

Atbildēt

Balsts

27.02.2021. 16:07

Atbalstu

Atbildēt

Gu

27.02.2021. 13:47

:D dakteris

Atbildēt

6. palātas sanitārs

27.02.2021. 13:14

»

Influenceres Durkas kundzes jaunā sabiedriskā iniciatīva

Vairāki Latvijas Dirkļu graustu rajonu iedzīvotāji apgalvo, ka iesaistīti Eiropas Zāļu aģentūras apstiprināto Covid-19 vakcīnu eksperimentos, pašiem to nezinot. Viņi domājuši, ka tiks vakcinēti pret koronavīrusu, bet patiesībā bijuši izmēģinājuma trusīši, raksta CNN...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

Influenceres Durkas kundzes jaunā sabiedriskā iniciatīva

27.02.2021. 12:50

Vairāki Latvijas Dirkļu graustu rajonu iedzīvotāji apgalvo, ka iesaistīti Eiropas Zāļu aģentūras apstiprināto Covid-19 vakcīnu eksperimentos, pašiem to nezinot. Viņi domājuši, ka tiks vakcinēti pret koronavīrusu, bet patiesībā bijuši izmēģinājuma trusīši, raksta CNN.

Līdz zināmam laikam nekas nenogāja greizi, kamēr populārā influencere I. Durkas kundze to nepamanīja un faktu nenopublicēja savā Facebook kontā. Tas radījis jautājumu, vai iedzīvotāji vispār ir piemēroti šāda veida eksperimentiem un cik ētiski tas ir.

Dažas sievietes, kuru vidū pamanīta arī aktīvā influencere Durkas kundze, klīst no mājas uz māju, nēsājot nūjas, ko pārdod kā malku, kamēr citi vietējie laiku nosit, lietojot alkoholu vai zelējot tabaku.

Tad, kad baltā telts, ko vietējie tik labi atceras, ieradās Dirkļu graustu rajonā netālu no ambulances un piedāvāja vakcinēties, Durkas kundze vietējiem iedzīvotājiem stāstīja:
"Mana dzīve tik un tā kādreiz beigsies!”

Vairāki cilvēki uzskatījuši, ka telts ir ambulances paplašinājums, lai veiktu iedzīvotāju veselības pārbaudes. Daudzi domājuši, ka gadījumā, ja nepiekritīs vakcīnai tagad, vēlāk par to būs jāmaksā, citi iegājuši teltī vienkārši tāpēc, ka redzējuši, ka to dara apkārtējie.


12 cilvēki CNN pastāstīja, ka, ierodoties “baltajā teltī”, viņiem lūgts parakstīt veidlapas, bet divi cilvēki tās parakstījuši tikai pēc otrās devas saņemšanas. Vēl kāds devis audiovizuālu piekrišanu, savukārt citam paraksta vietā palūgts īkšķa nospiedums. Piecdesmit cilvēki stāsta, ka nemaz neprot lasīt.

Zināms, ka pagastā vienīgā lasītpratēja ir Durkas kundze, kura pat sacerot dzeju par “Muļķu Zemi Pasauli”. Viņa vietējai kabeļtelevīzijas studijai paziņoja savu vārdu un atzina, ka rakstītprasmes “uzlabojot viņas gudrību”. Kļūstot vēl gudrākai, viņa pārcelšoties “uz pasaules centru Mekā”.

Pēc atkārtotās vakcinācijas pazīstamā influencere Durkas kundze konstatēja, ka viņai noslīdējusi dzemde un urīnpūslis, viņa šī gada 10. janvārī un vēl trīs sievietes, kuras satrauca jaunie Durkas kundzei konstatētie Covid-19 vakcīnas izraisītie simptomi, uzrakstīja vēstuli Latvijas premjerministram Valodu Karam un veselības ministram Pianista Galam, lūdzot pārtraukt eksperimentus ar vakcināciju. Vēstules kopija tika nosūtīta arī Pasaules Zāļu aģentūrai.

Pēc vairāk nekā mēneša atbilde joprojām nav saņemta.

Atbildēt

Valsts politiskā vadība

27.02.2021. 12:48

»

Racionāls piedāvājums

Izskatās, ka Latvijas sabiedrība ir sadalījusies divās daļās. Spriežot pēc plusiņiem un mīnusiņiem Pietiekā un "laikiem"Delfos pie Covid rakstiem, tad kādi 15% ir Covid norūpējušies un pārējie 85% vienkārši grib dzīvot normālu dzīvi, saprātīgi rūpējoties par savu veselību. Varbūt tie 15% (dīvaini, ka...


pakļaujas Romas un Davosa klubu koncepcijai atbrīvoties no liekajiem cilvēkiem ar vakcināciju, vakcināciju un vakcināciju valsts apmaksātas propagandas gaisotnē - regulāri veicot masveida testēšanu ar ziņojumiem par Covid-19 inficēto un mirušo skaitu. Daudzi padodas propagandas spiedienam.

Atbildēt

Haralds

27.02.2021. 12:36

Statistika nemin,no kādām visām iespējamām kaitēm mirst cilvēki,palicis tikai vīruss.Nupat ASV noticis traģisks gadījums.Sieva ziņo:vīrs pārnāca piedzēries un es iesitu pa galvu ar kastroli,bet viņš mira no Covid!

Atbildēt

Racionāls piedāvājums

27.02.2021. 11:54

Izskatās, ka Latvijas sabiedrība ir sadalījusies divās daļās. Spriežot pēc plusiņiem un mīnusiņiem Pietiekā un "laikiem"Delfos pie Covid rakstiem, tad kādi 15% ir Covid norūpējušies un pārējie 85% vienkārši grib dzīvot normālu dzīvi, saprātīgi rūpējoties par savu veselību. Varbūt tie 15% (dīvaini, ka tur ir gandrīz simtprocentīgi valsts politiskā vadība) var iet dziļā karantīnā un turpināt norūpēties (Covidmānija ilgi nebeigsies), bet pārējie sāk normāli dzīvot. Izvēl jaunu Saeimu, apstiprina jaunu valdību un rūpējas par savu un valsts nākotni. Varētu apņemties izmaksāt tos valdības noteiktos pabalstus karantīnā sēdošajiem līdz mūža galam. Manuprāt, visiem tā būtu labāk un arī lētāk.

Atbildēt

Pēteris

27.02.2021. 11:38

»

Janis

Cerams ka arī viņam kāds palīdzēs atgūt sapratu, lai gan izskatās ka gadījums smags


Neviens nepalīdzēs viņam atgūt saprātu, tāpēc ka viņš saprātu nav zaudējis. Cita lieta par Jums. Nez vai te kāds var palīdzēt.

Atbildēt

nu nu

27.02.2021. 11:21

»

nu stāsti

Kad pēdējoreiz ar gripu slimnīcās vienlaicīgi atradās 1000+ cilvēki un mira 10-40 gripas slimnieki dienā


Cik nu lasa, tad tagad mirst tikai no kovida - vēzis, gripas, hepatīti, infarkti, vecums utt vairs nau - tas viss ir uzvarēts, pašam neliekas, ka kaut kas tiek muldēts?

Atbildēt

Analfabēts

27.02.2021. 11:21

»

flints

Patiesībā ar holēru nesaslimst cilvēki ar augstu skābes saturu kuņģī nevis sārmainu organisma vidi. Un tā tālāk


Kuņģis ir izolēta skāba vide, kurai nav nekā kopīga ar kopējo ķermeņa skābumu

Atbildēt

Veselibas minidtrs

27.02.2021. 10:51

Pianists ar maisu uz galvas ,jeb sarlatans ? Lidotajs

Atbildēt

nu protams

27.02.2021. 10:31

»

un tad

"Kad pēdējoreiz ar gripu slimnīcās vienlaicīgi atradās 1000+ cilvēki un mira 10-40 gripas slimnieki dienā?" nu stāsti??? Nestāsti vis, tie ir meli no tautas tribnes - mēdiju produkciju pārstrēbies subj. sludina tālāk slima suņa murgus... Statistika diezgan skaidri pasaka, ka gada upuru skaits 2019, ...


Slimnīcas ir galīgi tukšas un ārsti aiz garlaicības nezin ko darīt. Bet savu statistiku vari iebāzt sev .. labi dziļi. Šogad divos mēnešos ar C-19 miruši par 50% vairāk cilvēku nekā visā 2020.gadā.

Atbildēt

interesanti

27.02.2021. 10:22

»

vienkārši

Paldies autoram par reto tīra gaisa malku


Vēl nekad nebiju manījis, ka kāds šādā vārdā sauktu pirdienu.

Atbildēt

flints

27.02.2021. 09:24

Patiesībā ar holēru nesaslimst cilvēki ar augstu skābes saturu kuņģī nevis sārmainu organisma vidi. Un tā tālāk ...

Atbildēt

Sāc ārstēties,

27.02.2021. 06:07

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


nelaimīgais!

Atbildēt

Ar savu murgu palagu

26.02.2021. 22:29

»

Eiropas vakcinācijas sertifikāta ideja gūst arvien lielāku atsaucību...


atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Piekrītu ar nosacījumu

26.02.2021. 21:41

»

jaajaa

...vēl viens optimists...muļķības tās ir...šim vīrusam tas neinteresē...tas tāpat apēdīs visu, kam tiks klāt...vienīgie, kuriem vēl teorētiska cerība tikt galā ar vīrusu ar "imūnsistēmas" palīdzību, ir ķīnieši (un tas tikai "maskām" pateicoties)...pārējos (ar ASV un Eiropu priekšgalā) var glābt tikai...


Nosacījums “ ja masveidā nevakcinētu”, jo vakcinētajiem novājina imuntāti un uzbaro jaunus covid celmus ar cilvēka šūnām - tāpēc apglabā maisā un nepielaiž tu iniekus.

Ja slepkavas atzīs, ka nu gan pietiek un pārtrauks vakcinēt, paliks nevakcinētie un lēnām izmirs vakcinētie. Tieši masveida vakcinācija “uzlabo pandēmijas izplatību”, tur tas paradokss. Slepkavu gudrības pardokss, ka slepkavas paliek nesodīti, jo katrs taču nobauda vakcīnu, sabeidz dabisko imunitāti labprātīgi.

Atbildēt

jaajaa

26.02.2021. 21:35

...vēl viens optimists...muļķības tās ir...šim vīrusam tas neinteresē...tas tāpat apēdīs visu, kam tiks klāt...vienīgie, kuriem vēl teorētiska cerība tikt galā ar vīrusu ar "imūnsistēmas" palīdzību, ir ķīnieši (un tas tikai "maskām" pateicoties)...pārējos (ar ASV un Eiropu priekšgalā) var glābt tikai vakcīnas un zāles...tikai pagaidām izskatās, ka homo sapiens šajā cīņā zaudē...ja tiešām ir tā, ka jaunā vīrusa Ņujorkas versija nebaidās no šodien piedāvājumā esošajām vakcīnām, tad atliek cerēt tikai uz to, ka vīruss aizies pats, kā tas notika ar spāņu gripu 100 gadu atpakaļ...tāds mans subjektīvais viedoklis...

Atbildēt

Hahaha!

26.02.2021. 21:30

»

Izraēlas pieredze pēc aktīvas vakcinācijas ar Pfizer vakcīnu

Pfizer ar Izraēlas Veselības ministriju noslēgusi komercnoslēpumu saturošu līgumu uz 15 gadiem...


Tas nozīmē, jo vairāk reižu katra persona vakcinēsies un jo lielākas cilvēku masas vakcinēsies, jo straujāk lineāri pieaugs masveida mirstība no jaunā (nezināma - vēl slepkavu nepaziņota) Covid-19 varianta ar vakcinācijas rezultātā iznīcināto dabisko imunitāti!!!!

Tātad masveida vakcinācija ir slēpta masveida slepkavība ar vakcīnām kā bioloģisko ieroci, labprātīgas pašnāvības, piekrītot vakcinēties!

Atbildēt

Izraēlas pieredze pēc aktīvas vakcinācijas ar Pfizer vakcīnu

26.02.2021. 21:13

Pfizer ar Izraēlas Veselības ministriju noslēgusi komercnoslēpumu saturošu līgumu uz 15 gadiem.

Uzreiz jautājums par LV Veselības ministrijas vai valdības slepeniem līgumiem ar vakcīnu ražotājiem. Atbilžu nav.

Tikai daži skaitļi - Izraēlā privilēģijas vakcinēties piešķīra uzreiz visvēcākajiem cilvēkiem no 85 g v. Tad, lūk, statistika.

2020. gadā (pirms masveida vakcinācijas) “ar Covid-19”, nevis “no Covid-19” no 85 g v nomira 851 cilvēks, bet 2021. gadā pēc vakcinācijas četrdesmit dienu laikā nomira 930 cilvēki (vakcinējās 87 procenti no vecuma grupas pēc 85).

Citās grupās 75-84 un 65-74 mirušo proporcijas ir līdzīgas.

Tas izsauc šaubas par ebreju intelektu. Gudri cilvēki parasti mācās no citu pieredzes.

Izskaidrojums mirstības pieaugumam pēc vakcinācijas ir pavisam vienkāršs. Kā zināms, vakcīnas, ar kurām vakcinē, ir paredzētas vienam noteiktam Covid-19 celmam, bet, kā zināms, Covid-19 celmu (mutāciju) var būt tūkstošiem.

Dabiskā imunitāte, nonākot kontaktā ar jebkuru Covid-19 mutāciju izstrādā antivielas, kas saglabājas neilgi - trīs līdz sešiem mēnešiem. Nonākot kontaktā ar Covid- 19 citu mutāciju, organisms atkārtoti izstrādā citas antivielas. Izvairīties no Covid-19 infekcijas var izolējoties no sabiedrības un rūpējoties par imunitāti.


Piem., Pfizer vakcīna pēc vakcinācijas liek organisma šūnām mākslīgi izstrādāt antivielas, kuras saglabājas līdz gadam.
Mākslīgi izsauktās antivielas, nonākot saskarē ar citu Covid-19 mutāciju, nereaģē pret šo mutācijas variantu un atver vīrusam ceļu inficēt šūnas, kā rezultātā iestājas “citokīnu vētra”, kas var īsā laikā novest pie nāves.

Aprēķini pierāda, ka 70 g v nevakcinētai personai izredzes nomirt autokatastrofā ir vienādas ar izredzēm nomirt no kādas Covid-19 mutācijas.

Ne velti B. Geits teica, ka no Covid-19 nomirs 70 procentu pasaules iedzīvotāju, Merkele un Džonsons jau “pandēmijas” sākumā ziņoja - “mirs miljoni”. Imunitātes pases prasība būs būt vakcinētiem.. sagraujot dabisko imunitāti, veicinot masveida mirstību pie masveida testēšanas valsts mediju propagandas, katru dienu kā koncentrācijas nometnē ziņojot par “saslimušajiem ar Covid- 19 un mirušajiem”.

Atbildēt

īstenībā

26.02.2021. 20:49

»

pietiek lasītājs

Graduēts ņaudētājs,bet pīkst pa vecam.Nu tīri vai izmisums pārņem!Būtu labāk izpētījis un izplatījis Ķīnas pieredzi


Ķīnas pieredzi ? Nu, nu.

Kad š.g. janvārī PVO ekspertu komisija ieradās Ķīnā, Uhaņā, lai saņemtu analīzei informāciju un paraugus par COVID-19 pirmajiem gadījumiem, ķīnieši to komisiju vispirms iemarinēja uz 2 nedēļām karantīnā, un pēc tam laipni iedeva “sprāguša ēzeļa ausis” jeb, citiem vārdiem, nesniedza neko no pieprasītā. Tā kā PVO joprojām NAV pietiekami ticamas informācijas par COVID-19 izraisītāja vīrusa rašanos un ģenēzi.

https://www.bbc.com/news/world-asia-china-56061879 - PVO ekspertu piedzīvojumu Ķīnā apraksts BBC angļu val.

https://www.bbc.com/russian/news-56056453 - PVO ekspertu piedzīvojumu Ķīnā apraksts BBC krievu val.

https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/who-china-joint-mission-on-covid-19-final-report.pdf - PVO ekspertu gala ziņojums par paveikto un Ķīnas pieredzi

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....