Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Maskas uz 5 minūtēm?

Dr. Leons Apfelbaums
26.02.2021.
Komentāri (69)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tātad,

28.02.2021. 20:43

»

Tātad,

esi informēts. Tev atliek izvēlēties - mierīgi pārtraukt tiražēt ļaunus tekstus, vai saņemt sodu pēc nopelniem. Diskusijas izbeigtas


esi informēta, sīkā biogaļas ļerpata. tev vairs nav izvēles iespēju, kriminālnoziedzniece lupatu lapsa - tu savu iespēju paklusēt atkal esi padi#susi, kārtējo reizi. Protams, ja jau tu esi tik mentāli neadekvāta un neārstējami garīgi kropla biogaļas samazga, vari turpināt tiražēt savus vājprātā ļaunos vāvuļojumus, kuros tu apķēzi ar saviem šķidrajiem pļūtījumiem normālus cilvēkus, taču - rēķinies, ka par katru tavu n-to samurgojumu vārdu un pat burtu tu saņemsi likumīgu un taisnīgu kriminālsodu maksimālā apmērā. Karma ir neizbēgama un karmas bumerangs tevi izšķaidīs kā sapuvušu smirdīgu atkritumu čupiņu.

Atbildēt

Alenks

28.02.2021. 18:51

Bravo!
Beidzot sākam runāt taisnību!
Vēl var piebilst par visu to sadzīves ķīmiju, kura mums nav vajadzīga vispār!
Visapkārt eja smadzeņu čakarēšana lai mūs padarīt par vergiem.
Atveram acis cilvēki!

Atbildēt

Atvainojos

28.02.2021. 18:23

»

Tātad,

esi informēts. Tev atliek izvēlēties - mierīgi pārtraukt tiražēt ļaunus tekstus, vai saņemt sodu pēc nopelniem. Diskusijas izbeigtas


,ka iejaucos , bet neaizmirsti sevi , visi tavi apvainojumi un lamas ir piefikseti... , tu te ne tikai ar lapsu pa savu skapi ņemies , tu jaucies citu sarunās un izsaki apvainojumus bez pamata .
Tev solidols noderēs ...

Atbildēt

kriminālnoziedzniecei lupatu lapsai

28.02.2021. 16:15

»

Induli Duka!

Tavs sods tiek piemērots pēc diviem Debesu mandātiem. Pirmais ir miera, otrs ir kara. Ja ar mieru netiks panākta tava ļaunuma izplatīšana, tad iestssies kara mandāta spēks...


KRIMINĀLLIKUMS

145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem

(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 (diviem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 100 (simt) minimālajām mēnešalgām.

(2) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja tās izdarījis personas datu apstrādes pārzinis vai operators atriebības, mantkārīgā vai šantāžas nolūkā, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 (četriem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 120 (simt divdesmit) minimālajām mēnešalgām.

(3) Par personas datu apstrādes pārziņa vai operatora vai datu subjekta ietekmēšanu, pielietojot vardarbību vai draudus vai ļaunprātīgi izmantojot uzticību, vai ar viltu nolūkā veikt nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 (pieciem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 200 (divsimt) minimālajām mēnešalgām.

XV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas brīvību, godu un cieņu

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

******************

Likums “Par likumu un citu Saeimas, Valsts prezidenta un Ministru kabineta pieņemto aktu izsludināšanas, publicēšanas, spēkā stāšanās kārtību un spēkā esamību.”

7. pants. Spēkā esošie likumi un Ministru kabineta noteikumi ir saistoši visā Latvijas teritorijā, un neviens nevar aizbildināties ar to nezināšanu. Likumu un Ministru kabineta noteikumu nezināšana NEATBRĪVO no ATBILDĪBAS.

Atbildēt

mikrocefāpā pietiek.lapsene

28.02.2021. 16:13

»

Pats sev būsi

sagādājis sodu


pati sev būs sagādājusi "godam" pelnītu kriminālsodu!

Atbildēt

Haralds Kalns

28.02.2021. 12:46

Paldies autoram par patiesu,dziļi visaptverošu analīzi un argumentiem! Guvu apliecinājumu paša iegūtajai informācijai un zināšanām.

Atbildēt

Santa Covids no svētpodiņa.

28.02.2021. 12:32

Мы наблюдаем следующую схему преступления против человечности в мировом масштабе:
1. Создание и поддержание иллюзии, что Ковид чрезвычайная ситуация.
Исполнители:
1. Ложная наука (финансируемая "филантропами" от Биг Фарм и не только)
2. Политики, поддерживающие эту иллюзию, создающие законодательство Короны и претворяющие ее в жизнь
3. Цензура в соцсетях и в Интернете, уничтожающая правду.
4. СМИ на содержании филантропов от Бигфармы, политиков.
Цель преступления: депопуляция, глобальный контроль над оставшимися в живых, их рабство. По сути это государственный переворот от демократии (условной и относительной) в пользу даже не диктатуры, а скотного двора. Под дымовой завесой страшной заботы о нашем здоровье от тех, кому оно всегда было по барабану.
Законы короны, это экстренные меры:
1. Карантин, т.е. домашний арест, лишение заработка, снижение иммунитета, одиночество пожилых, преждевременная смерть пожилых и самоубийства из-за роста тревоги и экономического положения. Создание карантинных зон и уже созданы тюрьмы?
2. Маски-штрафы: распространение вторичной инфекции, понижение иммунитета. Доктор Фаучи соавтор исследования 2018 года по испанке 1918 года, где 50млн. смертей было из-за вакцин и масок.
3. "Вакцинация" - добровольно-принудительная, т.е. под шантажом: генная терапия для здоровых людей. Опыты над людьми в стиле нацистов, без добровольного осознанного согласия, без общественной и научной пользы, но приносящие огромную прибыль "филантропам" и Биг фарме, которую спонсируют филантропы.
4. Глобальный контроль через 5G. Узаконена слежка Шабак в целях профилактики заражения. Документ на сайте Минюста Израиля о социальных рейтингах как в Китае. Отмечу, что технически контроль возможен на уровне чтения мыслей, есть патенты.
Для несогласных вакцинироваться предусмотрены тюрьмы и лагеря.

Atbildēt

Paldies

28.02.2021. 11:25

autoram!

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

28.02.2021. 10:32

Saltā ziema jau iet uz beigām. Šogad ziema bija īpaši auksta. Varēja gan slēpot, gan slidot. Tik diemžēl šos ziemas priekus aizēnoja kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss ir nelūgts ciemiņš mūsu zemē. Ministru kabinets Latvijas Republikā ir izsludinājis ārkārtas stāvokli līdz 6. aprīlim. Pašreiz visā Latvijā ir ieviesti stingri ierobežojumi, lai mazinātu saslimstību ar šo ļauno vīrusu. Ārkārtas stāvokļa laiks šķiet nepatīkams un sagādā daudz sadzīvisku grūtību. Par spīti ārkārtējam stāvoklim valstī, saglabāsim savās sirdīs un prātos mieru. Nenokārsim degunu grūtību priekšā! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atvērsim savā namā logu un ielaidīsim Latvju Dievu dievišķo enerģiju savā mājoklī. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes, lai attīrītu savu mājokli no negatīvas enerģijas. Iedegsim zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei – mūsu mīļajai un labajai Dievietei. Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Laimai – Likteņa Dievietei. Iedegsim pelēku svecīti uz galda par godu Veļu Mātei – Nāves Dievietei. Iedegsim tumši zilu svecīti uz galda par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Iedegsim baltu svecīti uz galda par godu mūsu drosmīgajiem un brīvajiem sentēviem. Lūgsim Latvju Dievu svētību no visas sirds. Ar ticību Latvju Dieviem pārvarēsim šo kovid-19 sērgu kopā. Nepadosimies, mani mīļie tautieši! Tikai vienota tauta ir spēks. Būsim brīvi savā sentēvu pagāniskajā ticībā! Būsim vienoti kā tauta ticībā Latvju Dieviem! Latvju Dievi ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Latvju Dievi ir palīdzējuši mūsu tautai pārvarēt krīzes, grūtības un nelaimes. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs un neatstās mūs nelaimē vienus! Latvju Dievi vienmēr ir mums līdzās. Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar labestību un mīļumu, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #kadiķis #vērmele #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #PozitīvāEnerģija #saticība #iecietība #sapratne #svētupe

Atbildēt

anti soross

28.02.2021. 10:17

»

karinklike nedod cilvekiem Spunnik V

jamegina izdzivot ar astra/zeneca leto variantu.bet uz to ari rindas mulku zeme


26 valstis Krievijas vakcina Sputnik V jau ir sertificeta ! https://sputnikvaccine.com/newsroom/pressreleases/sputnik-v-authorized-in-26-countries/

Atbildēt

karinklike nedod cilvekiem Spunnik V

28.02.2021. 09:00

jamegina izdzivot ar astra/zeneca leto variantu.bet uz to ari rindas mulku zeme.

Atbildēt

Induli Duka!

28.02.2021. 08:41

»

Pats sev būsi

sagādājis sodu


Tavs sods tiek piemērots pēc diviem Debesu mandātiem. Pirmais ir miera, otrs ir kara. Ja ar mieru netiks panākta tava ļaunuma izplatīšana, tad iestssies kara mandāta spēks.

Taviem vārdiem runājot - “no sākuma ar cirvja pietu, pēc tam tradicionāli”.

Izvēle ir tavā priekšā. Izvēlies!

Atbildēt

kolrabis

27.02.2021. 23:41

Muļķu zemē muļķi autori,un kroga turētajs ...

Atbildēt

nu protams

27.02.2021. 20:36

»

nu nu

Cik nu lasa, tad tagad mirst tikai no kovida - vēzis, gripas, hepatīti, infarkti, vecums utt vairs nau - tas viss ir uzvarēts, pašam neliekas, ka kaut kas tiek muldēts


Un visi tie vēžinieki un infarktnieki vispirms noinficējas ar kovidu, kā saka, lai būtu pilnīgi droši.

Atbildēt

...

27.02.2021. 17:28

»

?

Var jau visu atvērt..jautājums, kur likt slimos, slimnīcas nav no gumijas un ārstu skaits arī ierobežots


Slimos ārstējam,veselajiem ļaujam dzīvot.
Pārtraukt veselo cilvēku testēsanu un likvidēt slimnīcās kovid nodaļas.Viss nostāsies savās vietās.

Atbildēt

?

27.02.2021. 17:16

Var jau visu atvērt..jautājums, kur likt slimos, slimnīcas nav no gumijas un ārstu skaits arī ierobežots..

Atbildēt

Mikrocefālā lato lapsa

27.02.2021. 16:23

»

Mikropisāns Indulis Duka

atsaucas uz vārda Durkas kundze. Ņemiet to vērā


ar histērisku gaudošanu atsaucas uz stukača provokatora palamu Latoloto Lapspisene.

Atbildēt

Mikrocefālā Latloto Lapspisene atkal apķēzījusi

27.02.2021. 16:21

»

Mikropisāns Indulis Duka

atsaucas uz vārda Durkas kundze. Ņemiet to vērā


pakaļkājas pa šķidro, kā parasti.

Atbildēt

Balsts

27.02.2021. 16:07

Atbalstu

Atbildēt

Gu

27.02.2021. 13:47

:D dakteris

Atbildēt

6. palātas sanitārs

27.02.2021. 13:14

»

Influenceres Durkas kundzes jaunā sabiedriskā iniciatīva

Vairāki Latvijas Dirkļu graustu rajonu iedzīvotāji apgalvo, ka iesaistīti Eiropas Zāļu aģentūras apstiprināto Covid-19 vakcīnu eksperimentos, pašiem to nezinot. Viņi domājuši, ka tiks vakcinēti pret koronavīrusu, bet patiesībā bijuši izmēģinājuma trusīši, raksta CNN...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

Influenceres Durkas kundzes jaunā sabiedriskā iniciatīva

27.02.2021. 12:50

Vairāki Latvijas Dirkļu graustu rajonu iedzīvotāji apgalvo, ka iesaistīti Eiropas Zāļu aģentūras apstiprināto Covid-19 vakcīnu eksperimentos, pašiem to nezinot. Viņi domājuši, ka tiks vakcinēti pret koronavīrusu, bet patiesībā bijuši izmēģinājuma trusīši, raksta CNN.

Līdz zināmam laikam nekas nenogāja greizi, kamēr populārā influencere I. Durkas kundze to nepamanīja un faktu nenopublicēja savā Facebook kontā. Tas radījis jautājumu, vai iedzīvotāji vispār ir piemēroti šāda veida eksperimentiem un cik ētiski tas ir.

Dažas sievietes, kuru vidū pamanīta arī aktīvā influencere Durkas kundze, klīst no mājas uz māju, nēsājot nūjas, ko pārdod kā malku, kamēr citi vietējie laiku nosit, lietojot alkoholu vai zelējot tabaku.

Tad, kad baltā telts, ko vietējie tik labi atceras, ieradās Dirkļu graustu rajonā netālu no ambulances un piedāvāja vakcinēties, Durkas kundze vietējiem iedzīvotājiem stāstīja:
"Mana dzīve tik un tā kādreiz beigsies!”

Vairāki cilvēki uzskatījuši, ka telts ir ambulances paplašinājums, lai veiktu iedzīvotāju veselības pārbaudes. Daudzi domājuši, ka gadījumā, ja nepiekritīs vakcīnai tagad, vēlāk par to būs jāmaksā, citi iegājuši teltī vienkārši tāpēc, ka redzējuši, ka to dara apkārtējie.


12 cilvēki CNN pastāstīja, ka, ierodoties “baltajā teltī”, viņiem lūgts parakstīt veidlapas, bet divi cilvēki tās parakstījuši tikai pēc otrās devas saņemšanas. Vēl kāds devis audiovizuālu piekrišanu, savukārt citam paraksta vietā palūgts īkšķa nospiedums. Piecdesmit cilvēki stāsta, ka nemaz neprot lasīt.

Zināms, ka pagastā vienīgā lasītpratēja ir Durkas kundze, kura pat sacerot dzeju par “Muļķu Zemi Pasauli”. Viņa vietējai kabeļtelevīzijas studijai paziņoja savu vārdu un atzina, ka rakstītprasmes “uzlabojot viņas gudrību”. Kļūstot vēl gudrākai, viņa pārcelšoties “uz pasaules centru Mekā”.

Pēc atkārtotās vakcinācijas pazīstamā influencere Durkas kundze konstatēja, ka viņai noslīdējusi dzemde un urīnpūslis, viņa šī gada 10. janvārī un vēl trīs sievietes, kuras satrauca jaunie Durkas kundzei konstatētie Covid-19 vakcīnas izraisītie simptomi, uzrakstīja vēstuli Latvijas premjerministram Valodu Karam un veselības ministram Pianista Galam, lūdzot pārtraukt eksperimentus ar vakcināciju. Vēstules kopija tika nosūtīta arī Pasaules Zāļu aģentūrai.

Pēc vairāk nekā mēneša atbilde joprojām nav saņemta.

Atbildēt

Valsts politiskā vadība

27.02.2021. 12:48

»

Racionāls piedāvājums

Izskatās, ka Latvijas sabiedrība ir sadalījusies divās daļās. Spriežot pēc plusiņiem un mīnusiņiem Pietiekā un "laikiem"Delfos pie Covid rakstiem, tad kādi 15% ir Covid norūpējušies un pārējie 85% vienkārši grib dzīvot normālu dzīvi, saprātīgi rūpējoties par savu veselību. Varbūt tie 15% (dīvaini, ka...


pakļaujas Romas un Davosa klubu koncepcijai atbrīvoties no liekajiem cilvēkiem ar vakcināciju, vakcināciju un vakcināciju valsts apmaksātas propagandas gaisotnē - regulāri veicot masveida testēšanu ar ziņojumiem par Covid-19 inficēto un mirušo skaitu. Daudzi padodas propagandas spiedienam.

Atbildēt

Haralds

27.02.2021. 12:36

Statistika nemin,no kādām visām iespējamām kaitēm mirst cilvēki,palicis tikai vīruss.Nupat ASV noticis traģisks gadījums.Sieva ziņo:vīrs pārnāca piedzēries un es iesitu pa galvu ar kastroli,bet viņš mira no Covid!

Atbildēt

Racionāls piedāvājums

27.02.2021. 11:54

Izskatās, ka Latvijas sabiedrība ir sadalījusies divās daļās. Spriežot pēc plusiņiem un mīnusiņiem Pietiekā un "laikiem"Delfos pie Covid rakstiem, tad kādi 15% ir Covid norūpējušies un pārējie 85% vienkārši grib dzīvot normālu dzīvi, saprātīgi rūpējoties par savu veselību. Varbūt tie 15% (dīvaini, ka tur ir gandrīz simtprocentīgi valsts politiskā vadība) var iet dziļā karantīnā un turpināt norūpēties (Covidmānija ilgi nebeigsies), bet pārējie sāk normāli dzīvot. Izvēl jaunu Saeimu, apstiprina jaunu valdību un rūpējas par savu un valsts nākotni. Varētu apņemties izmaksāt tos valdības noteiktos pabalstus karantīnā sēdošajiem līdz mūža galam. Manuprāt, visiem tā būtu labāk un arī lētāk.

Atbildēt

Pēteris

27.02.2021. 11:38

»

Janis

Cerams ka arī viņam kāds palīdzēs atgūt sapratu, lai gan izskatās ka gadījums smags


Neviens nepalīdzēs viņam atgūt saprātu, tāpēc ka viņš saprātu nav zaudējis. Cita lieta par Jums. Nez vai te kāds var palīdzēt.

Atbildēt

nu nu

27.02.2021. 11:21

»

nu stāsti

Kad pēdējoreiz ar gripu slimnīcās vienlaicīgi atradās 1000+ cilvēki un mira 10-40 gripas slimnieki dienā


Cik nu lasa, tad tagad mirst tikai no kovida - vēzis, gripas, hepatīti, infarkti, vecums utt vairs nau - tas viss ir uzvarēts, pašam neliekas, ka kaut kas tiek muldēts?

Atbildēt

Analfabēts

27.02.2021. 11:21

»

flints

Patiesībā ar holēru nesaslimst cilvēki ar augstu skābes saturu kuņģī nevis sārmainu organisma vidi. Un tā tālāk


Kuņģis ir izolēta skāba vide, kurai nav nekā kopīga ar kopējo ķermeņa skābumu

Atbildēt

Veselibas minidtrs

27.02.2021. 10:51

Pianists ar maisu uz galvas ,jeb sarlatans ? Lidotajs

Atbildēt

nu protams

27.02.2021. 10:31

»

un tad

"Kad pēdējoreiz ar gripu slimnīcās vienlaicīgi atradās 1000+ cilvēki un mira 10-40 gripas slimnieki dienā?" nu stāsti??? Nestāsti vis, tie ir meli no tautas tribnes - mēdiju produkciju pārstrēbies subj. sludina tālāk slima suņa murgus... Statistika diezgan skaidri pasaka, ka gada upuru skaits 2019, ...


Slimnīcas ir galīgi tukšas un ārsti aiz garlaicības nezin ko darīt. Bet savu statistiku vari iebāzt sev .. labi dziļi. Šogad divos mēnešos ar C-19 miruši par 50% vairāk cilvēku nekā visā 2020.gadā.

Atbildēt

interesanti

27.02.2021. 10:22

»

vienkārši

Paldies autoram par reto tīra gaisa malku


Vēl nekad nebiju manījis, ka kāds šādā vārdā sauktu pirdienu.

Atbildēt

flints

27.02.2021. 09:24

Patiesībā ar holēru nesaslimst cilvēki ar augstu skābes saturu kuņģī nevis sārmainu organisma vidi. Un tā tālāk ...

Atbildēt

Sāc ārstēties,

27.02.2021. 06:07

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


nelaimīgais!

Atbildēt

Ar savu murgu palagu

26.02.2021. 22:29

»

Eiropas vakcinācijas sertifikāta ideja gūst arvien lielāku atsaucību...


atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Piekrītu ar nosacījumu

26.02.2021. 21:41

»

jaajaa

...vēl viens optimists...muļķības tās ir...šim vīrusam tas neinteresē...tas tāpat apēdīs visu, kam tiks klāt...vienīgie, kuriem vēl teorētiska cerība tikt galā ar vīrusu ar "imūnsistēmas" palīdzību, ir ķīnieši (un tas tikai "maskām" pateicoties)...pārējos (ar ASV un Eiropu priekšgalā) var glābt tikai...


Nosacījums “ ja masveidā nevakcinētu”, jo vakcinētajiem novājina imuntāti un uzbaro jaunus covid celmus ar cilvēka šūnām - tāpēc apglabā maisā un nepielaiž tu iniekus.

Ja slepkavas atzīs, ka nu gan pietiek un pārtrauks vakcinēt, paliks nevakcinētie un lēnām izmirs vakcinētie. Tieši masveida vakcinācija “uzlabo pandēmijas izplatību”, tur tas paradokss. Slepkavu gudrības pardokss, ka slepkavas paliek nesodīti, jo katrs taču nobauda vakcīnu, sabeidz dabisko imunitāti labprātīgi.

Atbildēt

jaajaa

26.02.2021. 21:35

...vēl viens optimists...muļķības tās ir...šim vīrusam tas neinteresē...tas tāpat apēdīs visu, kam tiks klāt...vienīgie, kuriem vēl teorētiska cerība tikt galā ar vīrusu ar "imūnsistēmas" palīdzību, ir ķīnieši (un tas tikai "maskām" pateicoties)...pārējos (ar ASV un Eiropu priekšgalā) var glābt tikai vakcīnas un zāles...tikai pagaidām izskatās, ka homo sapiens šajā cīņā zaudē...ja tiešām ir tā, ka jaunā vīrusa Ņujorkas versija nebaidās no šodien piedāvājumā esošajām vakcīnām, tad atliek cerēt tikai uz to, ka vīruss aizies pats, kā tas notika ar spāņu gripu 100 gadu atpakaļ...tāds mans subjektīvais viedoklis...

Atbildēt

Hahaha!

26.02.2021. 21:30

»

Izraēlas pieredze pēc aktīvas vakcinācijas ar Pfizer vakcīnu

Pfizer ar Izraēlas Veselības ministriju noslēgusi komercnoslēpumu saturošu līgumu uz 15 gadiem...


Tas nozīmē, jo vairāk reižu katra persona vakcinēsies un jo lielākas cilvēku masas vakcinēsies, jo straujāk lineāri pieaugs masveida mirstība no jaunā (nezināma - vēl slepkavu nepaziņota) Covid-19 varianta ar vakcinācijas rezultātā iznīcināto dabisko imunitāti!!!!

Tātad masveida vakcinācija ir slēpta masveida slepkavība ar vakcīnām kā bioloģisko ieroci, labprātīgas pašnāvības, piekrītot vakcinēties!

Atbildēt

Izraēlas pieredze pēc aktīvas vakcinācijas ar Pfizer vakcīnu

26.02.2021. 21:13

Pfizer ar Izraēlas Veselības ministriju noslēgusi komercnoslēpumu saturošu līgumu uz 15 gadiem.

Uzreiz jautājums par LV Veselības ministrijas vai valdības slepeniem līgumiem ar vakcīnu ražotājiem. Atbilžu nav.

Tikai daži skaitļi - Izraēlā privilēģijas vakcinēties piešķīra uzreiz visvēcākajiem cilvēkiem no 85 g v. Tad, lūk, statistika.

2020. gadā (pirms masveida vakcinācijas) “ar Covid-19”, nevis “no Covid-19” no 85 g v nomira 851 cilvēks, bet 2021. gadā pēc vakcinācijas četrdesmit dienu laikā nomira 930 cilvēki (vakcinējās 87 procenti no vecuma grupas pēc 85).

Citās grupās 75-84 un 65-74 mirušo proporcijas ir līdzīgas.

Tas izsauc šaubas par ebreju intelektu. Gudri cilvēki parasti mācās no citu pieredzes.

Izskaidrojums mirstības pieaugumam pēc vakcinācijas ir pavisam vienkāršs. Kā zināms, vakcīnas, ar kurām vakcinē, ir paredzētas vienam noteiktam Covid-19 celmam, bet, kā zināms, Covid-19 celmu (mutāciju) var būt tūkstošiem.

Dabiskā imunitāte, nonākot kontaktā ar jebkuru Covid-19 mutāciju izstrādā antivielas, kas saglabājas neilgi - trīs līdz sešiem mēnešiem. Nonākot kontaktā ar Covid- 19 citu mutāciju, organisms atkārtoti izstrādā citas antivielas. Izvairīties no Covid-19 infekcijas var izolējoties no sabiedrības un rūpējoties par imunitāti.


Piem., Pfizer vakcīna pēc vakcinācijas liek organisma šūnām mākslīgi izstrādāt antivielas, kuras saglabājas līdz gadam.
Mākslīgi izsauktās antivielas, nonākot saskarē ar citu Covid-19 mutāciju, nereaģē pret šo mutācijas variantu un atver vīrusam ceļu inficēt šūnas, kā rezultātā iestājas “citokīnu vētra”, kas var īsā laikā novest pie nāves.

Aprēķini pierāda, ka 70 g v nevakcinētai personai izredzes nomirt autokatastrofā ir vienādas ar izredzēm nomirt no kādas Covid-19 mutācijas.

Ne velti B. Geits teica, ka no Covid-19 nomirs 70 procentu pasaules iedzīvotāju, Merkele un Džonsons jau “pandēmijas” sākumā ziņoja - “mirs miljoni”. Imunitātes pases prasība būs būt vakcinētiem.. sagraujot dabisko imunitāti, veicinot masveida mirstību pie masveida testēšanas valsts mediju propagandas, katru dienu kā koncentrācijas nometnē ziņojot par “saslimušajiem ar Covid- 19 un mirušajiem”.

Atbildēt

īstenībā

26.02.2021. 20:49

»

pietiek lasītājs

Graduēts ņaudētājs,bet pīkst pa vecam.Nu tīri vai izmisums pārņem!Būtu labāk izpētījis un izplatījis Ķīnas pieredzi


Ķīnas pieredzi ? Nu, nu.

Kad š.g. janvārī PVO ekspertu komisija ieradās Ķīnā, Uhaņā, lai saņemtu analīzei informāciju un paraugus par COVID-19 pirmajiem gadījumiem, ķīnieši to komisiju vispirms iemarinēja uz 2 nedēļām karantīnā, un pēc tam laipni iedeva “sprāguša ēzeļa ausis” jeb, citiem vārdiem, nesniedza neko no pieprasītā. Tā kā PVO joprojām NAV pietiekami ticamas informācijas par COVID-19 izraisītāja vīrusa rašanos un ģenēzi.

https://www.bbc.com/news/world-asia-china-56061879 - PVO ekspertu piedzīvojumu Ķīnā apraksts BBC angļu val.

https://www.bbc.com/russian/news-56056453 - PVO ekspertu piedzīvojumu Ķīnā apraksts BBC krievu val.

https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/who-china-joint-mission-on-covid-19-final-report.pdf - PVO ekspertu gala ziņojums par paveikto un Ķīnas pieredzi

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

18

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

FotoEs tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir sarežģītā situācijā, mēģinot šo kuģi kaut kā izstūrēt cauri Covid pandēmijas izraisītajai krīzei, izmantojot to komandu, kāda nu viņa rīcībā ir nonākusi.
Lasīt visu...

6

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

FotoNe tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās valsts prezidenta Egila Levita kā valsts vadītāja līderības problēma. Acīmredzams, ka valstij sarežģītos brīžos E.Levits vienkārši nespēj vai nevēlas pildīt savus valsts prezidenta pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem", nespējot adekvāti reaģēt uz notikumiem sabiedrībā.
Lasīt visu...

12

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

FotoSmagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus un topinambūrus. Būvēju savu pasauli no tām lietām, kuras uzturēja manu senču pasauli. Tām jābūt pietiekami stiprām, lai uzturētu arī manu, lai gan vēlu iesāktu, lai gan tikai tikko radītu, lai gan maziņu un vēl vārgu, bet MANU PAsauli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....