Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LV pilsonis

28.04.2018. 16:21

Ar to jāsaprot, ka nekādā gadījumā nedrīkts nonākt līdz Armēnijas situācijai, kur reāli pastāv variants, ka kremlis var zaudēt savu slēpto ietekmi. Turpretī visu šo gadu laikā nav izdevies noorganizēt vienības, kuras aizstāvētu lieciniekus, tiesnešus un advokātus, visnmaz tajās lietās, kur tiek skatītas miljonu izzagšanas gadījumi.
Tad kam kalpo šī 4.maija kliķe ?

Atbildēt

Varbūt pietiks maldināt?

26.04.2018. 15:44

»

...

Ja tu savam pamuļķa dēlam neiemācīsi, ka zagt ir slikti, tad viņš arī zags visu mūžu, vienalga, cik akadēmijas viņš pabeigs. Tur jau ir tā mūsu problēma, ka sataisa bērnus, neaudzina, pēc tam uzgrūž skolotājiem uz kakla. Viegli jau ir novelt visu uz citiem. Jauno sabiedribas daļu jāaudzina no pašas ...


Te neiet runa par ģimenes dzīvi, bet par mentiem, kas ir noslīpējuši savas apšaubāmās "prasmes" sistēmā, kur roka roku mazgā. Tie, kas auguši labās ģimenēs, tur vispār nelīdīs iekšā, vai, ja pamēģinās, tad ātri sapratīs, ka tā nav vieta godīgiem cilvēkiem. Te jau viens rakstīja, ka liela daļa mentu ir nomenklatūrai pakļāvīgi cittautieši, un no kādām ģimenēm tādi nāk? Pareizi, no "labajām" cittautiešu/jauktajām ģimenēm. Un nav ko te stāstīt muļķības, ka labās ģimenēs nemāca zagt. Viss ir atkarīgs no tā, ko kurš saprot ar labām ģimenēm. Viens teiks, ka laba ģimene ir tā, kas dzīvo godīgi un nabadzīgi, maizi pelnot Anglijā, bet daudzi citi barā kliegs, ka labas ģimenes ir tās, kas ir turīgas, un ar ietekmi - neatkarīgi no tā, cik līķiem pāri pārkāpušas un cik cilvēkus apzagušas/apkrāpušas.

Atbildēt

...

26.04.2018. 06:55

»

tā tik ir atziņa

Policistus izaudzina ģimenēs! Viņus audzina Policijas akadēmijā un policijas skolās, un audzinātāji ir LPSR nomenklatūra, pat pats mentu priekšnieks ir izglītojies padomju mentu skolās


Ja tu savam pamuļķa dēlam neiemācīsi, ka zagt ir slikti, tad viņš arī zags visu mūžu, vienalga, cik akadēmijas viņš pabeigs. Tur jau ir tā mūsu problēma, ka sataisa bērnus, neaudzina, pēc tam uzgrūž skolotājiem uz kakla. Viegli jau ir novelt visu uz citiem. Jauno sabiedribas daļu jāaudzina no pašas bērnības, nevis jācer, ka skolā pataisīs par cilvēku

Atbildēt

tā tik ir atziņa

26.04.2018. 00:28

»

...

un no kurienes tad, tavuprāt, nāk policijas darbinieki? No PSRS viņus ieved? Nē, viņus izaudzina ģimenēs, manā, tavā, mūsu. Un nav ko novelt visu uz PSRS, kas vairs sen jau neeksistē, varbūt vienīgi tavā galvā. Un ja tu būtu izlasījis kaut vienu Korecka grāmatu, tad zinātu, ka vņš nekad nav slavējis...


Policistus izaudzina ģimenēs! Viņus audzina Policijas akadēmijā un policijas skolās, un audzinātāji ir LPSR nomenklatūra, pat pats mentu priekšnieks ir izglītojies padomju mentu skolās.

Atbildēt

...

25.04.2018. 22:33

»

Nē, tu rūgti maldies!

27 mēs jau esam krietni izauguši un kļuvuši gudrāki, bet, lai kā mēs gribētu, tiesiskā ceļā dabūt gudrāku un labāku policiju nevarēsim, jo tā nav mūsu sabiedrības, bet PSRS totalitārā režīma augstākās sabiedrības - LPSR nomenklatūras - daļa un veidojums. Līdz ar to policija Latvijā nav arī sabiedrības...


un no kurienes tad, tavuprāt, nāk policijas darbinieki? No PSRS viņus ieved? Nē, viņus izaudzina ģimenēs, manā, tavā, mūsu. Un nav ko novelt visu uz PSRS, kas vairs sen jau neeksistē, varbūt vienīgi tavā galvā. Un ja tu būtu izlasījis kaut vienu Korecka grāmatu, tad zinātu, ka vņš nekad nav slavējis PSRS.

Atbildēt

johans

25.04.2018. 22:10

»

Vara pirms vēlēšanām pielien

vēlētājam - sola mainīt pensijas, kas piešķirtas pēc 1996. g. pieškirt atraiņu pabalstu - 12 mēn. garumā pusi no mirušā pensijas. Kince, pretīgā žīdu cioniste, to visu lielīja kā nenormālu labklājības izaugsmi un Barča, apzelējot TV kameras priekšā katru vārdu. Barča ZzS politikā nopelnījusi 300 000...


Pensionāru pamatmasai dzīves līmenis nemītīgi pazeminās,jo viņi pērk tikai pirmās nepieciešamības preces,kuru cenas aug straujāk par pensiju pieaugumu.Toties pensiju izmaksas griesti nav ierobežoti un kļūst par iedzīvošanas un netaisnīgās bagatības avotu.Nav jālama krievi,bet latviešu lielākie likumīgie zagļi-komunisti,kuri likumīgi zaga,zog joprojam,jo tas bija komunistu bonuss no okupantiem un šo mākslu viņi ir izkopuši un izkopj.OIKs jau arī viens no piemēriem.Aplūkojiet taukās,apmierinātās ekskomunistu un ekskomsorgu sejas norokot atbildību un atcerieties,ka viņi ir no taisnīga soda bēguļojoši noziedznieki,kuriem nav ko zaudēt!

Atbildēt

Nē, tu rūgti maldies!

25.04.2018. 18:39

»

...

Citāts no kādas grāmatas. "Policija ir sabiedrības sargsuns. Ja sabiedrība dusmās nositīs sargsuni, nebūs vairs kas pašus sargā. D. Koreckis...


27 mēs jau esam krietni izauguši un kļuvuši gudrāki, bet, lai kā mēs gribētu, tiesiskā ceļā dabūt gudrāku un labāku policiju nevarēsim, jo tā nav mūsu sabiedrības, bet PSRS totalitārā režīma augstākās sabiedrības - LPSR nomenklatūras - daļa un veidojums. Līdz ar to policija Latvijā nav arī sabiedrības, bet LPSR nomenklatūras sargsuns, kas pārējai - lielākajai sabiedrības daļai vispār nekalpo. Nav brīnums, ka tavs elks D.Koreckis, kura atziņu tu citē, ir bijušais Padomju Savienības virsnieks - tāds ar putām uz lūpām izdomās dajebkādas vārsmas, lai maldinātu sabiedrību, novēršot uzmanību no PSRS totalitārā režīma mantojuma mūsdienās.

Atbildēt

NACIKI

25.04.2018. 12:39

...par nodokļu naudu,jūs ,būsiet apspiesti...cepuri nost...izgudrotāju bandai...:)

Atbildēt

NACIKI

25.04.2018. 12:08

...līdz kādam stāvoklim ir jānoved Valsts,un Latvijas iedzīvotāji...lai izveidotu šādu stsuktūru.,baidās suņi...:)

Atbildēt

...

25.04.2018. 11:00

Citāts no kādas grāmatas. "Policija ir sabiedrības sargsuns. Ja sabiedrība dusmās nositīs sargsuni, nebūs vairs kas pašus sargā. D. Koreckis."

Mūsu pamuļķā sabiedrība visu laiku cenšas nosist sargsuni, stulbi iedomājoties, ka policija vainīga pie visām nelaimēm. Aizmirstot, ka policija ir sabiedrības daļa. Kāda sabiedrība, tāda policija. Labāku pagaidām neesat pelnījuši. Izaugsiet un kļūsiet gudrāki, dabūsiet gudrāku un labāku policiju.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

25.04.2018. 10:33

Alkohols esot mutagēns faktors - izraisa mutācijas. Tā saka speciālisti. Tāpēc dzērumā "taisītajiem" jauniešiem ir milzīgas problēmas. Viņi ir izteikti mutanti. Ja tautā ir plaši izplatīts alkoholisms, tad mutantu skaits ir grandiozs. Tautā mēdz būt atsevišķi periodi, kad alkoholisms aptver veselu paaudzi. Skaidrs, ka šīs paaudzes pēcnācēji masveidā ir mutanti- radniecīgi šī portāla trollim deģenerātam ŽULIM.

Atbildēt

cietušā vārdā

25.04.2018. 10:20

»

tāpēc

jau nav laika izmeklēt kriminālnoziegumus - un prokuratūra bezdarbību vēl piesedz - arī ģenerālprokuratūra neizskata sūdzības par prokuroru bezdarbību - aizsūta pašiem prokuroriem


tieši tā, cilvēki jau sen nav apmierināti ar policijas bezdarbību, un nemieri var būt tikai tādēļ, ka Latvijā cilvēkiem slikti dzīves apstākļi, vergus arī apspieda, kad tie gribēja ēst, dzīvot un būt brīvi'. Vai tagad notiekošais atbilst LR Satversmei par demokrātisku valsti, kur cilvēki grib dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi atbilstoši 21.gs.?

Atbildēt

to tāpēc

25.04.2018. 09:17

Ar tādu pat centību un gādību latviešu tauta sāk izkristazilēties, lai konstatētu darvu medus mucā - ar cītību un cebtību ts sāks uz savu roku iznīcināt tranus, kas ir bij. komunisti un čekisti un ir varas amatos. Ar cītību un centību tos iznīcinot pa vienam un klusi, vienīgais ceļš latviešu tautas atdzimšanai. Esam kā karalaikā, kad vara nosit latviešu patriotus, tādēļ ir jābūt dotam pret dotu. Lozes nogalināšanu var atriebt ar Mūrnieces, Straujumas vai Āboltiņas ogalināšanu. Grantiņa sakropļošanu ar Vējoņa abu kāju salaušanu vai Maiziša vai Bičkoviča pazušanu.. Tas ir tik vienkārši....

Atbildēt

:)

25.04.2018. 09:12

»

Ōpaps

Kā to ņem. :D...


un kurā mājā Latvijā nebija televizora un radio? Velosipēdi, mopēdi un moči?

Atbildēt

to Skumkjais

25.04.2018. 09:08

Nekas nav mainījies kopš Latvijas PSRS okupācijas. Īstos saimniekus izsūtīja un likvidēja Sibīrijā. Šodienas Latvijā Kučinska valdība ar pataloģisku prieku iznīcina uzņēmērjdarbību. piem., spilgts piemērs kuģa-mājas lieta, kur latviešu uzņēmējs, ieveērojot spēkā esošo likumdošanu, realizēja savu projektu. Tā iznīcināšanā metās Kučinskis, mēģinot mainīt likumdošanu. Kučinskis un Straume starptautiski skaļi, iznīcinot kredītreitingus Latvijai, zaudējumi lēšami desmitos M euro, aizturēja Rimševicu. Gaidāmi jauni Kučinska valdības noziegumi pret Latvijas ekonomiku.


Daudzi asimilējušies krievu bandītiskajā domāšanā kā Skumjais, kurš, visticamāk, ir kāda vateņa- krievvalodīgā okupanta izvarotas latvietes produkts.

Atbildēt

tāpēc

25.04.2018. 09:06

jau nav laika izmeklēt kriminālnoziegumus - un prokuratūra bezdarbību vēl piesedz - arī ģenerālprokuratūra neizskata sūdzības par prokuroru bezdarbību - aizsūta pašiem prokuroriem !!!!!!!!!!

Atbildēt

Ōpaps

25.04.2018. 08:59

»

Skumjais

Plānorātīgais āzi, 70 durvis neslēdza tādēļ, ka nebija jau ko zagt


Kā to ņem. :D


Katrā mājā bija instrumenti, kādus iebraucēji nebija nekad dzīvē redzējuši. Kaut vai tas pats parastais āmurs, kuram IR KĀTS, nevis iedzīts miets. Tas pats par cirvi un daudz ko citu. Katrā mājā bija kalti, ēveles, zāģi, urbji, šis tas no atslēdznieku instrumentiem. Gandrīz katrā mājā bufetē glabājās omes porcelāna trauki, zelta, sudraba galda piederumi, dažādas dārgmetālu un dārgakmeņu rotaslietas, cik nu kura ģimene no sarkanarmijas invāzijas un izsūtīšanas laikiem bija spējusi nobēdzināt un saglabāt, uz laiku aprokot vērtīgāko dārzā. Katrā mājā bērni spēlējās ar Ulmaņlaiku sudraba latiem, kuru daudzums katram bija dažāds, no pāris litra burkām līdz pāris latiem. Katrā mājā pagrabs bija pilns ar dārzeņiem un konserviem. Turpat rindā stāvēja trīslitrenes ar medu. Bēniņos karājās žāvēts speķis.

Šīs pašas par sevi tik saprotamās, parastās, tik ikdienišķās lietas ļoti, ļoti pievilka atbrīvotājus. :)

Atbildēt

Pakaļā

25.04.2018. 08:22

Ministrs tik politkorekti blēj, rumpis ir, smadzeņu nav

Atbildēt

to Opaps

25.04.2018. 08:14

deģenerāts Arturs Priedītis to nesaprot, jo viņam ir pataloģisks naids pret latviešu tautu.

Atbildēt

Policijas akadēmija

25.04.2018. 08:12

studentu uzņemšanā bija orientēta uz jaunās krievvalodigo okupantu paaudzes uzņemšanu, jo politika bija skaidra- šie būs lojāli LPSR nomenklatūrai un izpildīs uzdevumus, kas aizliegti ar likumu un iekšējās policijas ārtības noteikumiem. No šiem kadriem gatavoja tiesnešus, prokurorus, milicijas vadību, VDK vadību. Viņi joprojām ir amatos - policijā, drošības policijā, satversmes aizsardzības birojā, iekšlietu un tieslietu ministrijās un ir lojāli Krievijas slependienestiem. Tieši šādi izdzimteņi no DP piekāva un salauza roku latviešu patriotam L. Grantiņam, safabricēja apsūdzību varas gāšanas mēģinājumā, tieši šie nosita profesoru Roni un tot. izm. prokurori, kura gribēja sākt runāt par VDK noziegumiem - B. Lozi. Viņi, šie slepkavas, ir starp mums. VDK sarunas noritēja krievu valodā ar slepkavām, kas runā latviski - piem. Ojāru Blumbergu un Aivaru Borovkovvu, kurš konsultē valsts varas vadītājus.

Atbildēt

Ōpaps

25.04.2018. 07:52

»

ŽULIS-Deģenerāts

latviešu jaunais purns nemaz citu neko nav redzējis - tikai savu stulbumu un tādu pašu mēslu stulbumu, uzaudzis zagšanas paradīzē, kad latviešu lielākā kaislība ir zagšana un stulbums. Latvciešu vesela paaudze ir stulbuma un zagšanas "kultūras" viepļi


Atceros savu bērnību. Bija 70-tie. Durvis laukos neviens neslēdza. Nebija jau nekādas vajadzības, jo cilvēki arvien kopš Ulmaņlaikiem nezaga. Bet tad mūsu ciemā parādījās pāris iebraucēji netīrās, nospeķotās pufaikās, kirziniekos, kas nelabi oda pēc mēnešiem nemazgātām kājām un autiem. Viņi staigāja rokas sabāzuši bikšu kabatās, zaglīgi lūrēja apkārt, ielīda katrā pagalmā, ieskatījās katrā logā. Viņi runāja mums svešajā krievu valodā.

Drīz vien cilvēkiem sāka pazust no mājām dažādas mantas. Cilvēki steidza pirkt durvīm atslēgas, jo agrāk taču pēc tām nebija vajadzības.

Mēs, bērni, jau iepriekš zinājām, ka šie iebraucēji sevi sauc par atbrīvotājiem, ka tādi mēdz būt izvarotāji, slepkavas un zog pilnīgi visi. Tikai līdz tam viņi nebija bijuši mūsu pusē. Citur Latvijā, sevišķi Liepājā, Jelgavā un Rīgā, viņi visiem jau bija zināmi. Zinājām, ka viņi ļauni un nelietīgi, ka viņi var ietriekt turpat uz vietas kokam nolauztu zaru cilvēkam deniņos tā, ka zars pa aci iznāk ārā, tikai tāpēc, lai tiktu pie viņa rokaspulksteņa un maka. Zinājām, ka viņus redzot bērniem ir jābēg istabā un jāaizslēdz vai jāaizkrampē durvis. To jau mēs zinājām, jo bijām jautājuši mātei, kāpēc mūsu radiniekam no Jelgavas nav vienas acs un ir liela rēta deniņos.


80-tajos kādā no savām vairāku lappušu runām toreizējais komunistu impērijas fīrers ģenseks Leonīds Brežņevs pieskārās jautājumam par studentu grūtajiem apstākļiem, grūtībām izdzīvot. Acīm redzot kāds kaut kur bija viņam ierunājies par šiem jautājumiem. Viņš teica apmēram tā: "Tikai nevajag. Pats biju jauns, studēju, strādāju par krāvēju stacijā. Zinu, kā tas notiek - divas kastes vagonā, viena pa kreisi."

Tā studentus mudināja mācēt dzīvot dižās Padomju valsts vadonis...


Atbildēt

to fakts

25.04.2018. 07:15

L. Grantiņš ir latvietis, kuru piekāva DP, nevis vatenis. Vateņi ir tie, kuri LV ar Krievijas TV kanāliem te jūtas kā mājās un jau pārņēmuši pilnā mērā daudzas ekonomikas sfēras - ne bez Krievijas FSB ziņas.

Atbildēt

ŽULIS-Deģenerāts

25.04.2018. 07:12

»

Fēlis

Maskava nepieļāva stulbumu ne zinātnē, ne mākslā, ne ekonomikā, ne izglītībā, ne medicīnā. Nepieļāva nekur. Nu gan sasmīdināji. To Tu tantei Teklai no Bambāļiem pastāsti. Vai bērnudārzniekiem


latviešu jaunais purns nemaz citu neko nav redzējis - tikai savu stulbumu un tādu pašu mēslu stulbumu, uzaudzis zagšanas paradīzē, kad latviešu lielākā kaislība ir zagšana un stulbums. Latvciešu vesela paaudze ir stulbuma un zagšanas "kultūras" viepļi.

Atbildēt

Jautajiens

25.04.2018. 06:48

»

fakts

Raksta autors acīmredzams idiots, kremļa trollis vai, kas vēl sliktāk, Lapsa. Nekādi policijas štati netiks noplicināti, jo speciālo uzdevumu vienības vienīgais uzdevums nav izdzenāt vateņus un aiz tiem slēpjošos kremļa aģentus, kas cenšas sagrābt varu, kā Ukrainas austrumos


Vai vari nosaukt gadījumu, kad policija Latvijā kādreiz ir dzenājusi vateņus un Kremļa aģentus? Vai tad nav tā, ka vateņi un Kremļa aģenti pārvalda policiju?

Papildjautajiens - pie kura miljonāra, par kuru pavīdējušas ziņas par viņa sakariem ar GRU, kā savās mājās jūtās kāda augsta policijas amatpersona? Kura tā ir?

Atbildēt

fakts

25.04.2018. 05:30

Raksta autors acīmredzams idiots, kremļa trollis vai, kas vēl sliktāk, Lapsa. Nekādi policijas štati netiks noplicināti, jo speciālo uzdevumu vienības vienīgais uzdevums nav izdzenāt vateņus un aiz tiem slēpjošos kremļa aģentus, kas cenšas sagrābt varu, kā Ukrainas austrumos.

Atbildēt

Latviešu tautai protestējot

25.04.2018. 04:59

jāboikotē čekisu un komunistu rīkotie Simtgades Dziesmu un deju svētki un jāiztaisno tās salauztais mugurkauls.

Ar garaspēku pret varas karaspēku, kura iznīcina latviešu tautu.

Komunisti Kučinskis, Barča, Brigmanis, Dūklavs u.c. sola palielināt pensijas un atraitņu pabalstus uz valsts parāda rēķina. Tas, žīdu cionistes Kincas TV vārdiem runājot, prasa 60 M euro.

Apmēram tādu summu Latvijas ekonomikas zaudējumiem radīja Kučinskis, Straume, Reizniece, Mūrniece, Vējonis ar diversiju pret Latvijas ekonomiku, par ko maksās visa sabiedrība - sagraujot Latvijas kredītreitingus ar starptautiski skaļu Rimševica aizturēšanu. Šādas aizturēšanas mērķis bija arī Krievijas FSB - graut ECB reputāciju.

Cik ilgi latviešu tauta demonstrēs savu lojalitāti noziedzniekiem - komunistiem un čekistiem?

Simtgades svētki ir krievvalodīgo okupantu, komunistu un čekistu uzvaras svētki pār sakauto latviešu tautu. Vai varu, izklaidējot ar Dziesmu un deju svētkiem, latvieši nedemonstrē savu pakalpību?

Atbildēt

to Redzējāt

25.04.2018. 04:01

Uzvārdā Savickis! Bandīti pārvalda šo valsti, sākot ar komunistu Kučinski. Protams, latviešu tautu iznīcina. Ir vesels saraksts, kādas tēmas sabiedriskajos medijos drīks rādīt, kādas nedrīkst. Tāpat ir uzvārdu saraksts. Vislabāk kotējas Prāta vētra - Krievijai lojālie tirliņi. Čekistes VVF mīluļi.

Atbildēt

Redzējāt?

24.04.2018. 23:56

Vakar tikai vienā ziņu lapā bija ziņa, ka Skripaļus saindējis čekists no Rīgas. Tas ir trekns britu spļāviens sejā Latvijas drošības iestādēm, spļāviens pa 4.maija režīma čekistsimtgades baltajiem galdautiem, un signāls latviešu tautai, ka vara, kas gatavo ūdensmetējus, nav lojāla latviešiem.

Atbildēt

tā jau ir

24.04.2018. 21:53

Politmafija jūt ka tautas mērs ir pilns....

Atbildēt

Vara pirms vēlēšanām pielien

24.04.2018. 21:33

vēlētājam - sola mainīt pensijas, kas piešķirtas pēc 1996. g. pieškirt atraiņu pabalstu - 12 mēn. garumā pusi no mirušā pensijas. Kince, pretīgā žīdu cioniste, to visu lielīja kā nenormālu labklājības izaugsmi un Barča, apzelējot TV kameras priekšā katru vārdu. Barča ZzS politikā nopelnījusi 300 000 euro. Tur ir tā pensionāru nauda. Trīs komunisti, trīs cūkas Saeimas aizgaldā - Brigmanis, Dūklavs, Barča.

FM gan naudu eatrod, jo tā paredzēta citām vajadzībām, kad budžetu plāno. Tā ka tukšas pielīdošas runas. Ņirgāšanās.

Atbildēt

x!x

24.04.2018. 21:10

»

.

Troļļi te ar parādījušies...


Visiem centies pieeraadiit, ka tavs briedums paarstaajis attiistiities jau pubertaates vecumaa?

Atbildēt

Deģenerāts A. Priedītis

24.04.2018. 21:01

Lopi ir latviešu tauta un es esmu lops, lielāks par citiem.

Atbildēt

A.A.Bērziņš ir cietumā

24.04.2018. 20:59

Necilvēcīgi. Vara - NKVD, čekistu nagumau ēju garā izrēķinās ar revolucionāru, kuru pati atrada pašas organizētajās masu nekārtībās 2009. g. 13. janvārī. Vara ir pārbijusies, jo tauta redz tās patieso seju ar profesora Roņa nosišanu, ar totalit. seku izmekl. prokurores B. Lozes noslepkavošanu, safabricējot lietu pret citu personu.. Tauta to visu redz un saprot. Vadzis kaut kad lūzīs. Vara gatavo mobilās vienības tautas aktīvistu bērziņu nosišanai. NKVD- VDK ir dzīva!

Atbildēt

Sen neviens policijà neverßas

24.04.2018. 20:52

pèc palīdzības, jo netic tai. Vēršoties var iedzīvoties nepatikšanās, jo policija strādā tikai savam labumam... zog darbalaiku, benzīnu, iznīcina neatļautas rūpalas, ar ko cilvēki nodarbojas, lai izdzīvotu.

Likumīgi protesti ir sūdzības, nelikumīgi protesti ir reāli protesti, kas varai var likt atkāpties, ja tauta uzskata, ka tā nestrādā tautas interesēs, bet šauras politikāņu grupas labumam, valsti kā nozagtu instrumentu savu kabatu piepildīšanai. Tāda ir patiesā Latvija.

Dedzinot kūlu, dziedot un dejojot nav protesti, bet varas atbalstīšana. Mobilās vienības neko nespēs iesākt pret anarhistiem- nacionālistiem- vienpatņiem, kuri nepazīst cits citu.

4. maija komunistu un čekistu kliķe ir nozagusi šo valsti, pirmsšķietami maldinājusi latviešu tautu, ka tai iedota brīvība un vara, ko paredz Satversme. Bet tā nav. Un latviešu tauta ir novedta strupceļā. Komunisti un čekisti to atkal ir apkrāpuši.

Plīvo sarkanbaltsarkanie karogi, ir runas par brīvību...

Atbildēt

ŽULIS-Deģenerāts

24.04.2018. 20:46

»

januss

Frankfurtietim šoreiz taisnība par stulbumu,tas Latvijā iet tālupāri malām


kā jau latviešu stulbenis no jaunās latviešu stulbeņu kārtas var nezināt, kas bija Frankfurtes skola. Mēsli pat nepaskatās par ko bauro. Lopi gatavie!

Atbildēt

.

24.04.2018. 20:41

Troļļi te ar parādījušies...
Kāpēc godīgiem un likumpaklausīgiem pilsoņiem un iedzīvotājiem būtu jābaidas no tā ka Valsts policija kļūst spēcīgàka?
Valsts policija aizsargā, tikko kā kāds nodarījis pāri tā skriešiem skrien uz policiju un tai pat laikā vairums nepakautrējas nodirs..t internetā policistus.
Lielajiem policijas pretiniekiem ieteikums max izvairīties no VP, arī ja jūs aozog, aplaupa vai pa degunu sadod..

Atbildēt

zaza

24.04.2018. 20:40

Tur kādu vajag uzsedināt uz tā pim...a pierē

Atbildēt

Bauska

24.04.2018. 20:21

Tie nav protesti, ja likumā paredzētā kārtībā. Tie tad ir tukšas sūdzības, kam vara uzspļauj! Protesti ir tad, ja paraizē sabiedrisko kārtību, satiksmi, atslèdz elektrîbu paßvaldîbà, pie varas pàrstàv iecîbas èkàm dedzina riepas tàdà skaità, ka ugunsdzèsèji nespèj apdzèst, nozàgè kokus, kas blokè vilcienu un autocełu satiksmi, atsakàs no elektrîbas, ûdens, apkures un pàrtikas, ciems piesaka badastreiku utt.

Atbildēt

janis

24.04.2018. 20:17

Suņi zina,ka ēstgriba augs.

Atbildēt

Linda Mūrniece atceras

24.04.2018. 19:46

Policijas specvienība 2009. gada 31. augustā apspiež protestus Bauskā

Policijas darbinieki rīkojušies atbilstoši situācijai, izkliedējot nesankcionētās protesta akcijas dalībniekus Bauskā, tādējādi nodrošinot sabiedrisko kārtību un atjaunojot satiksmi pāri Mēmeles tiltam, uzskata iekšlietu ministre Linda Mūrniece . Ministre arī uzsver - ja iedzīvotāji vēlas protestēt, tad tas ir jādara likumā noteiktajā kārtībā, neapdraudot pašiem sevi un savus līdzcilvēkus. Ja šādi gadījumi atkārtosies, tad policija rīkosies identiski, kā tas notika šodien.

Specvienība pārrauj baušķenieku ķēdi, četri cilvēki aizturēti

Pret vienīgās slimnīcas slēgšanu pilsētā sarīkotās nesankcionētās protesta akcijas dalībniekus Bauskā izklīdināja policijas papildspēki, kas ieradās no Rīgas. Transporta kustība pāri Mēmeles tiltam virzienā no Rīgas ir atjaunota.
Pašlaik ir atjaunota satiksme arī pār Mūsas tiltu Bauskā un uz tā sapulcējušies protestētāji sākuši izklīst. Tiesa gan, kā ziņo no Bauskas, protestētāji gaida, kad policijas spēki pazudīs, lai atkal ieņemtu izejas pozīcijas.

Atbildēt

Jāāāā

24.04.2018. 19:45

Vienība noteikti jāapgādā ar ratiņiem, kuros stumt vecāka gada gājuma, nu tā ap 70, nemierniekus un noteikti bērnu pārvietošanas līdzekļus. Drīz jau galvenie masu nemieru cēlāji šitas kontingents ar būs

Atbildēt

Jolanta

24.04.2018. 19:38

Tālejoša doma -ar ;udensmetējiem pret pensionāriem.
Atbildēt

SAB, KNAB, DP un

24.04.2018. 19:24

nākošais resnā ģenerāļa liekēžu kantoris + ZZ$ jefreitora-ministra notrallinātie 576 341 793 eiro no ceļiem, policistu un ārstu algām?

Atbildēt

Tas nozīmē, ka

24.04.2018. 19:09

dzīves līmeni plāno vēl pazemināt, ja gatavojas apspiest tautas protestus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...