Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fredis

17.06.2016. 21:46

Bet vai Ambainim ir suns?

Atbildēt

LATVIJAS VETERINĀRĀRSTU BIEDRĪBA

07.06.2016. 10:21

http://lvb.lv/lv/animal-owners/dzivnieku-veseliba

Aizpildiet šo anketu LVB mājas lapā, ja sunim ir/bija kādas no šīm pazīmēm vai to kopums
-- izmaiņas suņa balsī
-- izmainas ēšanas paradumos, piemēram: ēdot izstiepj kaklu, atkāpjas no bļodas utt., novērojamas atraugas, kuru laikā tiek atgrūsts šķidrums ar barību vai bez tās un baltas vai viegli iedzeltenas putas.
-- saglabājas apetīte, tomēr novājē
-- nomāktība, klepus vai pat smakšana Barības vada paplašināšanās un/vai balss izmaiņas ir ļoti nopietna slimība, kas var beigties ar dzīvnieka nāvi.
Ja anketā sniegtās atbildes ietvers pazīmes, kas liecina par megaesophagus/polineiropātiju, ar jums sazināsies speciālisti, lai varētu kopīgi vienoties par turpmāko rīcību suņa dzīvības glābšanai.

Atbildēt

vera

05.06.2016. 22:36

»

Peer-review-eris

Viena tante teica, ka saņemtas negatīvas atsauksmes, tas tiešām izklausās nopietni no Bior direktora mutes


Šie jau nu ir Treiberga vārdi. Šams atradis kādu, kas bļauj pēc viņa pasūtījuma, bet atšķirībā no paša, spēj izteikties paplašinātos un gramatiski pareizos teikumos.

Atbildēt

Plutons

05.06.2016. 19:54

»

KasparsM

Šķiet, ka arī pētniekiem ir pofig. Grūti saprast, kāpēc netika uzrādīti izejas dati – neprofesionalitāte, nolaidība, par maz samaksāja vai apzināta krāpniecība. Bet ja tā ir taisnība, tad neatkarīgi no iemesliem tas liek vērtēt pētījuma apturēšanu pavisam citā gaismā


Tieši par personas kodiem arī bija kašķis! Nez kāpēc no sākuma aptaujas anketas ar visiem personas sev pieprasīja Podnieks, pēc tam ZM dūdas sev tās sāka pieprasīt, uz ko Ilze Matīse atbildēja, ka visu informāciju viņa ir nodevusi, bet personas datus viņa nedos, jo suņu īpašniekiem ir garantējusi konfidencialitāti. Uz to ZM dūdas uzmeta lūpu un bļaustās, ka viņiem netiek nekādi dati doti.

Atbildēt

Peer-review-eris

05.06.2016. 18:03

»

KasparsM

Šķiet, ka arī pētniekiem ir pofig. Grūti saprast, kāpēc netika uzrādīti izejas dati – neprofesionalitāte, nolaidība, par maz samaksāja vai apzināta krāpniecība. Bet ja tā ir taisnība, tad neatkarīgi no iemesliem tas liek vērtēt pētījuma apturēšanu pavisam citā gaismā


Bior pētījumu pieņēma kā pabeigtu un par darbu samaksāja. Tad laikam jau no tiem pētniekiem neko vairāk negribēja, vai ne? Bior direktors par kontrolgrupu arī parunāja gan, bet neko vairāk http://www.delfi.lv/mansdraugs/zveru-dzive/47004079_dogo-saga-ministrija-nepieskirs-finansejumu-suniem-bistamas-slimibas-turpmakajam-petijumam. Kā var būt 94% barību ēdušo slimo suņu kompānijai, kurai ir 12% tirgus? Te arī ir atbilde, kāpēc kontrolgrupa Zemkopības ministriju neinteresēja. Labi, ka pētnieki nav nobijušies un paši tagad vāc bez visādiem bioriem.

Atbildēt

KasparsM

05.06.2016. 13:21

»

FKK

Tas nozīmē to, ka valstij ir pohuj no kā mirst suaņi


Šķiet, ka arī pētniekiem ir pofig. Grūti saprast, kāpēc netika uzrādīti izejas dati – neprofesionalitāte, nolaidība, par maz samaksāja vai apzināta krāpniecība. Bet ja tā ir taisnība, tad neatkarīgi no iemesliem tas liek vērtēt pētījuma apturēšanu pavisam citā gaismā.

Atbildēt

KasparsM

05.06.2016. 12:59

»

FKK

Tas ir ZM apturētā pētījuma rezultāts. Un kas ir tas, kas viena "pētījuma novērtētāja" teikto paceļ augstākā kvalitātē nekā to teikto, kas ir pētījuši līķus. Aprīlī ir 20 ar rentgenu apstiprināti gadījumi, tā ka pirms saki "vienas tantes teiktais" izskalo vismaz muti, savādāk liekas ka zobu diegu neesi...


Un tas pierāda ko? Tikai to, ka ir 20 suņi, kas miruši ar šo kaiti, nevis kas bijis par iemeslu viņu slimībai.

ZM droši vien apturēja pētījumu, kad pētnieki atteicās iesniegt izskatīšanai aizpildītās anketas. Nez kas pētniekiem ir slēpjams?

Atbildēt

FKK

05.06.2016. 12:55

»

KasparsM

Kur ir teikts, ka ir 94% sakritība? Kaut kādi viena tante teica un izbrāķēti pētījumi neskaitās


Tas ir ZM apturētā pētījuma rezultāts. Un kas ir tas, kas viena "pētījuma novērtētāja" teikto paceļ augstākā kvalitātē nekā to teikto, kas ir pētījuši līķus. Aprīlī ir 20 ar rentgenu apstiprināti gadījumi, tā ka pirms saki "vienas tantes teiktais" izskalo vismaz muti, savādāk liekas ka zobu diegu neesi nedēļu mainījis.

Atbildēt

KasparsM

05.06.2016. 12:53

Iepriekšējā rakstā atradu šo.

>> Pēc Zemkopības ministrijas darbinieku teiktā, pat viņiem netiek sniegta šāda informācija (esot konfidenciāla).

Zinātāji varbūt var pakomentēt, bet ja tā ir patiesība, tad tādi pētnieki tiešām ir padzenami, jo pat cilvēku pētījumos sponsoriem ir tiesības auditēt izejas datus, tikai aizkrāsojot personas informāciju (vārdu, adresi, utt.)

Atbildēt

KasparsM

05.06.2016. 12:34

»

Es

"Es necenšos pārliecināt kādu pirkt Dogo. Man arī suņi ir diezgan vienaldzīgi...


Tas tiešām būtu muļķīgi iedomāties, ka es gribu un varu kādu pārliecināt. Es ceru, ka tu tā nedarīji?

Cilvēki izvēlas ticēt kam grib. Bet zinātne ir vajadzīga, lai notestētu un apgāztu mūsu ticības. Šoreiz zinātnieki ir nolaiduši lažu (jo nav rezultātu – publicēta pētījuma), tāpēc daudziem atliek tikai ticība. Es tomēr pagaidīšu līdz korekti veiktam pētījumam ar korektām recenzijām.

Atbildēt

Es

05.06.2016. 08:41

»

KasparsM

Tur ir teikts, ka ir saņemtas ļoti negatīvas atsauksmes. Kad es mēģināju uzzināt, kur var izlasīt pētījumu, man atbildēja, ka pētījums nav publicēts. Mēs varam vainot visus pēc kārtas, bet tas nekādi nemainīs faktu, ka presē sagrābstītā informācija nav uzticama un uz to nevar balstīt nekādus lēmumus...


"Es necenšos pārliecināt kādu pirkt Dogo. Man arī suņi ir diezgan vienaldzīgi."

Būtu muļķīgi iedomāties, ka tas ir tavās spējās, pārliecināt par to un pārliecināt te, un pārliecināt tavā manierē. Vēl vairāk, nu jau runa ir arī par citu Tukuma Straumes produkciju, jo ražotājs ir zaudējis uzticību.

Par vienaldzību pret suņiem runājot, jau pieminēju līdzību ar bērniem. Tavs ieraksts šo sajūtu vēl pastiprina.

Atbildēt

FKK

04.06.2016. 23:00

Ko var ņemties? Pat pēc kaut kā atrašanas barībā nabaga zinātniekiem nekas vēl nebeigsies - būs vēl jāpierāda, ka tas var izraisīt ME. Besī ārā duriki, kas pārmet zinātniekiem, kaut gan valsts ir tā kas apturēja pētījumu! Ieraudzīja, ka dati nav par labu partiju sponsoriem, pieaicināja peer-review ekspertu mari, kas 94% sakritību spēja norakstīt kā nepietiekamu, un tagad mierīgi var turpināt slimības cēloņu noskaidrošanu viev viņiem pašiem un KasparamM redzamā un saprotamā veidā.

Atbildēt

KasparsM

04.06.2016. 22:11

»

Plutons

Laikam neesi pamanījis, ka slimības izpēte vēl turpinās, tāpēc ir nedaudz par agru zinātniskajai publikācijai


Ja faktus gaida no manis nevis no pētniekiem, tad tas ir galīgi garām.

Var jau būt, ka viss vēl priekšā. Es personīgi lielas cerības uz to nelieku. Neskaidrība šajā jautājumā arī ir ok.

Atbildēt

Plutons

04.06.2016. 21:58

»

KasparsM

Rezultāti ir tādi, ka nav nekādu rezultātu! :D


Laikam neesi pamanījis, ka slimības izpēte vēl turpinās, tāpēc ir nedaudz par agru zinātniskajai publikācijai.
Lai vai kā, vari turpināt aizstāvēt Podnieku, bet sakarīgu argumentu tev nav! Viss, ko tu spēj - apvainot pētniekus, bet nekādus faktus likt galdā nespēj.

Atbildēt

KasparsM

04.06.2016. 21:49

»

Plutons

Vispār jau rezultāti ir! Nav atbildes uz galveno jautājumu, kas izraisa šo suņu saslimšanu, bet ir rinda ar vielām, kuras ir pārbaudītas un apstiprināts, ka tās Dogo barībā nav, bet, pats galvenais, ir daudz labāk izpētīta pati slimība, ko līdz šim tā ir maz pētīta...


Rezultāti ir tādi, ka nav nekādu rezultātu! :D

Kas tieši ir labāk izpētīts par slimību? Var ar šo pētījumu ir izdotas kādas zinātniskas publikācijas par to? Nav. Galīgi nekā nav, tikai tukšas runas.

Atbildēt

Plutons

04.06.2016. 21:41

»

KasparsM

Nauda ir iztērēta un rezultātu nav


Vispār jau rezultāti ir! Nav atbildes uz galveno jautājumu, kas izraisa šo suņu saslimšanu, bet ir rinda ar vielām, kuras ir pārbaudītas un apstiprināts, ka tās Dogo barībā nav, bet, pats galvenais, ir daudz labāk izpētīta pati slimība, ko līdz šim tā ir maz pētīta.
Toties PVD gan naudu izsaimnieko, jo maijā viņi paši sāka analīzes taisīt, atkārtoti pārbaudot jau Ilzes Matīses pārbaudītās vielas.

Atbildēt

KasparsM

04.06.2016. 21:32

»

Peer-review-eris

Kur notikusi izsaimniekošana


Nauda ir iztērēta un rezultātu nav.

Atbildēt

Peer-review-eris

04.06.2016. 21:18

»

Plutons

Ja tu domā par to Bērziņa rakstu, par šīm atsauksmēm jau pati Ilze Matīse norādīja, ka liela daļa no tā nav nekāds jaunums un sakrīt ar viņas pašas norādīto par trūkumiem PVD izpildījumā. Uz šo tajā diskusijā PVD vai BIOR pārstāvis neiebilda par šo viņas teikto. Neatceros gan pašlaik, kurš tieši tas...


Vai tad kontrolgrupa jūlijā jau nebūs savākta? Tad arī pievienos pētījumam, publicēs. Kur problēma, ka nav tās kontrolgrupas šobrīd. Ne jau A.Bērziņam to peer-review prasīs. Pirms publikācijas to dara neatkarīgi zinātnieki. Bet vispār interesanti, suņi saslimst un mirst, bet Bior riska analīzes vietā pilnu internetu pievaimanājis.

Atbildēt

Plutons

04.06.2016. 21:07

»

KasparsM

Ļoti labi, ka atzīstat trūkumus un to, ka dati nav uzticami. Ceru, ka neviens no minētajiem pētniekiem vairs netiks pielaists pie turpmākās naudas izsaimniekošanas


Nevis dati nav uzticami, bet pašā pētniecības procesā ir vairāki trūkumi, piemēram, netika izveidotas kontrolgrupas, par ko atbildīga bija ZM, nevis pētnieki!
Ja Bērziņš nepublisko datus dēļ peer-review, tad drīzāk, lai sargātu ierēdņus, nevis pētniekus. Pētniekiem pašiem nav problēmu iesaistīt Eiropas institūcijas, lai izvērtētu PVD bezdarbību un nebaidās, ka viņiem kas tiks pārmests.

Atbildēt

Plutons

04.06.2016. 20:14

»

KasparsM

Tur ir teikts, ka ir saņemtas ļoti negatīvas atsauksmes. Kad es mēģināju uzzināt, kur var izlasīt pētījumu, man atbildēja, ka pētījums nav publicēts. Mēs varam vainot visus pēc kārtas, bet tas nekādi nemainīs faktu, ka presē sagrābstītā informācija nav uzticama un uz to nevar balstīt nekādus lēmumus...


Ja tu domā par to Bērziņa rakstu, par šīm atsauksmēm jau pati Ilze Matīse norādīja, ka liela daļa no tā nav nekāds jaunums un sakrīt ar viņas pašas norādīto par trūkumiem PVD izpildījumā. Uz šo tajā diskusijā PVD vai BIOR pārstāvis neiebilda par šo viņas teikto. Neatceros gan pašlaik, kurš tieši tas raidījums bija.
Piemēram, nebija savākta kontrolgrupa. Kā norādīja Konopore, kontrolgrupu viņiem neļāva savākt ZM.
Bet pats Bērziņa raksts ir diezgan kritizējams, jo vairākus mēnešus nekas šai jomā nebija darīts un tad viņš izlīda ar šo rakstu, lai imitētu darbību.

Atbildēt

KasparsM

04.06.2016. 19:50

»

Peer-review-eris

Bior mājas lapā pilnīgi noteikti nav peer-review, bet kaut kāds savārstījums. Ir arī kaut kas kvalitatīvs kaut kur lasām, vai tas murgs ir viss, ko vari piedāvāt, lai pārliecinātu sabiedŗību pirkt Dogo


Tur ir teikts, ka ir saņemtas ļoti negatīvas atsauksmes. Kad es mēģināju uzzināt, kur var izlasīt pētījumu, man atbildēja, ka pētījums nav publicēts. Mēs varam vainot visus pēc kārtas, bet tas nekādi nemainīs faktu, ka presē sagrābstītā informācija nav uzticama un uz to nevar balstīt nekādus lēmumus.

Es necenšos pārliecināt kādu pirkt Dogo. Man arī suņi ir diezgan vienaldzīgi. Jautājums ir par principu – visiem ir interesanti noskaidrot, kas tad tur ir pie vainas? Šobrīd atzīt, ka mēs neko daudz nezinām, ir grūtāk nekā nostāties kāda pusē.

Atbildēt

Peer-review-eris

04.06.2016. 19:38

»

KasparsM

Bior mājaslapā viss ir pateiks. Kur var izlasīt publicēto pētījumu


Bior mājas lapā pilnīgi noteikti nav peer-review, bet kaut kāds savārstījums. Ir arī kaut kas kvalitatīvs kaut kur lasām, vai tas murgs ir viss, ko vari piedāvāt, lai pārliecinātu sabiedŗību pirkt Dogo? :-)))

Atbildēt

KasparsM

04.06.2016. 19:24

»

Plutons

Tātad tu apgalvo, ka eksistē papīri, kas parāda, ka Dogo apvainots nepamatoti, bet neviens Dogo aizstāvis tos nav iedomājies izmantot


Es apgalvoju tikai, ka nekādu uzticamu zinātnisku rezultātu (papīru) nav. Ne tādu, kas apstiprina vainu, ne arī tādu, kas to atspēkotu. Nav pat uzskaites par patieso slimības incidenci.

Atbildēt

Saimnieks

04.06.2016. 18:29

»

Plutons

Tātad tu apgalvo, ka eksistē papīri, kas parāda, ka Dogo apvainots nepamatoti, bet neviens Dogo aizstāvis tos nav iedomājies izmantot


Nē,Plutons, KasparsM apgalvo, ka visi Latvijas suņu īpašnieki ir savu suņu slepkavas, kuri, lai nomelnotu Latvijas ražotāju, speciāli indēja savus suņus ar viņiem vien zināmu sliktas kvalitātes ārvalstu barību. Gadiem ilgi šo suņu saimnieki nebija slinki un skopi pirkt arī Dogo un turēt džunkā,lai tad, kad uzpirkto veterinārārstu tīkls dos signālu, iesniegtu PVD inspektoriem un BIOR tieši Dogo barības krājumus.

Atbildēt

Plutons

04.06.2016. 15:01

»

KasparsM

Es apšaubu, ka visi cietušie suņi ir ēduši Dogo. Pamats manām šaubām ir negatīvais peer review, kas arī bija par iemeslu, kāpēc veikto pētījumu izbrāķēja un oficiāli nepublicēja...


Tātad tu apgalvo, ka eksistē papīri, kas parāda, ka Dogo apvainots nepamatoti, bet neviens Dogo aizstāvis tos nav iedomājies izmantot?

Atbildēt

Peer-review-eris

04.06.2016. 14:29

»

KasparsM

Es apšaubu, ka visi cietušie suņi ir ēduši Dogo. Pamats manām šaubām ir negatīvais peer review, kas arī bija par iemeslu, kāpēc veikto pētījumu izbrāķēja un oficiāli nepublicēja...


Kur to peer-review var izlasīt? Savādāk sanāk,ka visu laiku raksti,ka tāds un šitāds pētījums mēsls, bet linku kā nedo tā nedod. Vai tik tu pats nebūsi tas pērkamais Aivars Bērziņš, kurš tos samaksātos līgumus pirms pētījuma biji jau parakstījis?

Atbildēt

KasparsM

04.06.2016. 12:27

»

Es

Ja visi cietušie suņi ir ēduši toDogo, kā tev vispār ceļas roka rakstīt, ka nav pierādījumu par pārtiku? Tādi kā tu mierīgi ļautu nomirt arī bērniem, lai tikai noskaidrotu "zinātnisko patiesību" sev interesantā veidā. Nekā personiska, tikai zinātne un fakti. Ir tāds mentālais tips...


Es apšaubu, ka visi cietušie suņi ir ēduši Dogo. Pamats manām šaubām ir negatīvais peer review, kas arī bija par iemeslu, kāpēc veikto pētījumu izbrāķēja un oficiāli nepublicēja.

Viss taču ir tik vienkārši – ja šādi uzticami dati ir, tad vajag tos uzrādīt. Līdz šim neviens nav spējis argumentēt ar uzticamiem datiem.

Atbildēt

Es

04.06.2016. 12:20

»

KasparsM

1) Nav nekādu pierādījumu, ka vainīga ir pārtika. Ir tikai vājas aizdomas uz viena izbrāķēta pētījuma pamata. Ar to nav pietiekami. Mani interesē patiesībā, kā tur īsti ir, taču to var noskaidrot tikai zinātne, nevis emocionālas diskusijas internetā...


Runājot par tavu trešo punktu, man kritērijs nav izcelsmes valsts, bet iespējamā produkta kvalitāte, tas, kā tās došana izskatās uz dzīvnieka ādas un spalvas un paša dzīvnieka attieksme pret šādu pārtiku. Kā zināms, dzīvnieku oža ir nesalīdzinami stiprāka.

Kad likvidēja latu, kur tad bija tavas rūpes par likvidēšanu vai pārņemšanu? Kad "nacionālais uzņēmējs" Šķēle pārdeva uzņēmumus krievu biznesam, ko tu tad teici? Laikā, kad Vienotība un zadleristi burtiski izklājās "investoru" priekšā, ar spilgtāko kulmināciju Maksimas nodarbinātības politikā un Zolitūdes nelaimē, tu brīdināji, ka tās ir bīstamas politiskas spēlītes? Vai, izvēloties LM investoru tikai pēc politiskajām aktualitātēm, tu brīdināji kādu, ka tas nebūs pareizs kritērijs? Kā tu esi brīdinājis sabiedrību par iespējamajiem riskiem saistībā ar ASV korporāciju eksperimentiem ĢM pārtikas jomā?

Vēl ko pajautāt?

Atbildēt

Es

04.06.2016. 12:13

»

KasparsM

1) Nav nekādu pierādījumu, ka vainīga ir pārtika. Ir tikai vājas aizdomas uz viena izbrāķēta pētījuma pamata. Ar to nav pietiekami. Mani interesē patiesībā, kā tur īsti ir, taču to var noskaidrot tikai zinātne, nevis emocionālas diskusijas internetā...


Ja visi cietušie suņi ir ēduši toDogo, kā tev vispār ceļas roka rakstīt, ka nav pierādījumu par pārtiku? Tādi kā tu mierīgi ļautu nomirt arī bērniem, lai tikai noskaidrotu "zinātnisko patiesību" sev interesantā veidā. Nekā personiska, tikai zinātne un fakti. Ir tāds mentālais tips.

Ir vairāk nekā pamatotas aizdomas, jo ir ĻOTI stipra korelācija, turklāt arī Igaunijā. Redzot uzņēmuma komunikācijas izpausmes, nav šaubu, ka arī šis "suns zina, ko ir ēdis". Turklāt tas notiek par spīti visādu pīarščiku nolīgšanai. Nebūs tādam uzņēmumam labas nākotnes šajā nišā.

Šīs nebūs sofistikas nodarbības, tu esi sajaucis forumus.

Ir "jaunākas" šķirnes, kas ir jutīgākas pret barību, piemēram, tie paši šarpeji, bet Dogo gadījumā runa, cik saprotu, pamatā ir par "primitīvākiem" t.s. VAS līdzīgiem suņiem, kas ir ģenētiski un citādi izturīgāki, bet skarti tomēr ir visi.

Diezgan pagrūti gan saprast, kāpēc cilvēks pērk šķirnes suni un baro viņu ar lētu barību, kas ir dranķa kombikorms pēc definīcijas.

Latvijas veterinārijā (un medicīnā) ir pietiekami daudz gadījuma rakstura cilvēku, kas vienkārši kopā ar draudzeni kaut kur izlēma mācīties, tomēr neticu, ka nav iespējams veikt visu šādu speciālistu atbildīgu aptauju par dažādu ražotāju sausās barības novēroto ietekmi uz organismiem.

Atbildēt

KasparsM

04.06.2016. 10:53

»

Troll detected!

1)Ir ļoti smalki dirst pēc tam, kad liela daļa suņu jau kremēti, organismā ierosinātājus ir neiespējams atrast un pārtika no iepriekšējām barošanas reizēm nav saglabāta, jo tā jau sen ir izgājusi pilnu suņa gremošanas ciklu un kas to zin kur tie izkārnījumi. Vienīgais kas paliek ir veterinārārstu novērojumi...


1) Nav nekādu pierādījumu, ka vainīga ir pārtika. Ir tikai vājas aizdomas uz viena izbrāķēta pētījuma pamata. Ar to nav pietiekami. Mani interesē patiesībā, kā tur īsti ir, taču to var noskaidrot tikai zinātne, nevis emocionālas diskusijas internetā.

2) Paldies, ka apstiprini, ka ar Latvijas zinātni nekas dižs nav. Bet nav citas izejas kā uzlabot zinātni, nevis apšaubīt peer-review procesu tikai tāpēc ka speciālisti ir devuši sliktas atsauksmes.

3) Tātad tevi nesatrauktu, ja kāds nepatiesi apvainotu Latvijas uzņēmumu, lai likvidētu vai pārņemtu šo biznesu? Kur palika viens likums – viena taisnība visiem?

Šobrīd nav nekādu pierādījumu, ka vainīga ir Straumes barība (pētījumu izbrāķēja, pārtikas analīzes neko sliktu nav atradušas utt.). Un tavs pēdējais teikums ir neloģisks. "Ja vainīgs.." tad jau vairs nav jātiek skaidrībā, bet vienkārši jālemj par sodīšu. Skaidrībā ir jātiek tieši par, vai ir vai nav vainojams, un tas šobrīd nav izdarīts. Uzbrukumi bez pierādījumiem ir linča tiesa, un to nedara tiesiskā sabiedrībā.

Atbildēt

KasparsM

04.06.2016. 10:35

»

Plutons

Bērziņš parakstīja papīrus, ka viss ir kārtībā, visu pieņēma un apmaksāja, tātad, viņa ieskatā problēmas nav! Ja viņam pēc tam liekas, ka kaut kas ar pētījumiem ir ne tā, tad no viņa jāpieprasa atbildība...


Zinātne nestrādā pēc principa – parakstīja papīrus, tātad viss ir kārtībā. Peer review atskaites ir pie Bērziņa, un viņš tās publiski nerāda, lai sargātu šo pašu neizdarīgo pētnieku godu un konfidencialitāti, bet katrs no pētniekiem var privāti iepazīties. Ja kāds saka, ka nekādu faktu par to nav, tad viņš skaidri nevēlas šos faktus saņemt. Mērķis (atšķirībā no daudziem šajā diskusijā) jau nav kādu pazemot vai noniecināt, bet noskaidrot, vai baumas atbilst patiesībai un mācīties no kļūdām. Bet vispirms kādam šīs kļūdas ir jāatzīst, nevis jāvaino pilnīgi visi pēc kārtas, tikai ne sevi.

Atbildēt

Nē mīļīši

03.06.2016. 22:57

Nevajag te muldēt par to, ka pētnieki neparakstīja līgumu, jo nobijās no peer-review. Viņi saprata, ka notiks pseidopeer-review un tā vienīgie veicēji būs politiski pārbarotais BIOR direktors ar savu svītu.
Tam bija jau sagatavoti līgumi, kas paredzēja, ka visu, ko pētnieki atradīs, BIOR direktors ar savu melīgo runu nokops.
Kas ir kas, laiks un ekspertu peer-review rādīs.

Atbildēt

Troll detected!

03.06.2016. 17:57

»

KasparsM

1) Kur ir precīzi dati par šīs slimības incidenci populācijā? Pat ar visu Dogo sāgu polineiropātijas incidence šķiet ir ļoti zema (mazāk par 1%), tā ka pilnīgi iespējams, ka tā ir tāda bijusi vienmēr. Atšķirība ir tikai tajā, ka tagad mēs speciāli meklējam un cenšamies diagnosticēt, ko parasti nedarīja...


1)Ir ļoti smalki dirst pēc tam, kad liela daļa suņu jau kremēti, organismā ierosinātājus ir neiespējams atrast un pārtika no iepriekšējām barošanas reizēm nav saglabāta, jo tā jau sen ir izgājusi pilnu suņa gremošanas ciklu un kas to zin kur tie izkārnījumi. Vienīgais kas paliek ir veterinārārstu novērojumi un piezīmes par to ar kādu barību saimnieki ir barojuši.
Šī tā kā ir melnās kastes testēšana, jo pārējie cilvēki absolūti neko nezin kādas piedevas Straume ir bāzusi pārtikā un no šīs puses ir nepieciešama revidēšana, lai tiktu skaidrībā. Straume pagaidām absolūti neko nav darījusi lai izgaisinātu pārmetumus - lielās kompānijas rietumos izpētītu un uzveltu vainu uz piegādātājiem(arī no kompensāciju izmaksām nekur nespruktu, ja būtu vēlme saglabāt ražotni), kas piegādājuši nekvalitatīvu preci.
2) pētījums ir pētījums - brāķis diez vai tas ir, tikai tāpēc, ka Latvijā to nevar publicēt...
Latvija - zinātnes lielvalsts :D

3) Kas nu kuram satrauc: mani, piemēram satrauktu, ja Straumes īpašnieki nopirktu vasarnīcu(wtf?!) Bahamās un par visu paņirgs, kas ir bijusi norma.

Visapbrīnojamākais visā šajā stāstā ir tas, ka nav īsti skaidrs kas par mafiju šeit ir iesaistīta - cik ļoti Straume un ZM ir saistīti - cik ierēdņiem ir % daļas šajā PRIVĀTUZŅĒMUMĀ? Cik daudz valsts resursu tiek izmantoti lai aizsargātu PRIVĀTU uzņēmumu? Un kāda vispār daļa kam pieder tas uzņēmums - latvietim vai ārzemniekam? Ja latvietis nogalina cilvēku, tāpat jāiet cietumā - likums ir domāts visiem, neatkarīgi no tautības. Ja latvieša uzņēmuma vainas dēļ iet bojā mājdzīvnieki, tad vēl jo vairāk - ar to ir jātiek skaidrībā un ja vainīgs, tad lai neražo pārtiku, lai nepulgo latviešu vārdu ar savas indes ražošanu.

Atbildēt

Es

03.06.2016. 15:23

»

KasparsM

Ha, ha. Freidiski, bet reāli tu atzini, ka tā arī ir


Kas ir tie nepierādītie apvainojumi? Mokās miruši suņi?

Par to, ko var izsecināt mūsu laikmetā no tā, ka it kā anonīms rakstītājs pie rakstiem atkārto firmas amatpersonas jau kaut kur pausto, arī parunāsim? To acīgo lasītāji ir pamanījuši Facebook un Delfi.

Nevienā vietā firmai nav bijusi ātra, adekvāta un par savu reputāciju un biznesu domājoša reakcija, tikai postsovjetiskas zamaškas.

Atbildēt

Plutons

03.06.2016. 12:24

»

KasparsM

Ej pie Bērziņa un viņš tev visu parādīs


Bērziņš parakstīja papīrus, ka viss ir kārtībā, visu pieņēma un apmaksāja, tātad, viņa ieskatā problēmas nav! Ja viņam pēc tam liekas, ka kaut kas ar pētījumiem ir ne tā, tad no viņa jāpieprasa atbildība.
Tu minēji "darbu citi nozares speciālisti (peer-review) izbrāķēja." - tātad daudzskaitlī. Kuri vēl speciālisti tajā piedalījās un kur to var izlasīt? Šobrīd tu diskreditē pētniekus, bet nespēj uzrādīt nevienu faktu!

Atbildēt

KasparsM

03.06.2016. 11:36

»

Plutons

Kur tas ir izlasāms? Kuri tieši speciālisti


Ej pie Bērziņa un viņš tev visu parādīs.

Atbildēt

No malas

03.06.2016. 11:03

ir interesanti pavērot, kā dažs labs "Straumes" PR kantora trollis savu honorāru cenšas atstrādāt skricelējot šeit bezcerīgi stulbus komentārus :)

Atbildēt

Plutons

03.06.2016. 09:14

»

KasparsM

Izbrāķēja ar peer-review, kas ir citu nozares speciālistu veiktā izskatīšana


Kur tas ir izlasāms? Kuri tieši speciālisti?

Atbildēt

Plutons

03.06.2016. 07:56

»

KasparsM

Kā jau paredzēju, visi sliktajos rezultātos būs vainīgi, tikai ne paši pētnieki, kuru darbu citi nozares speciālisti (peer-review) izbrāķēja...


Kurš tieši izbrāķēja? Kur to var izlasīt? Vai tu domāji Bērziņu, kurš no sākuma darbu pieņem, bet pēc tam raksta, ka šis neesot labi un tas neesot labi?

Atbildēt

es

03.06.2016. 07:46

»

Hmm

Vai Jūs zināt, ka Straume ražo ne tikai suņu barību, bet arī cūku, utt


Pilnīgi noteikti,ka var būt. arī zirgu barība. Ja nav kvalitātes sertifikāta un ražotnes atbilstība ISO,kas gan tur var sanākt?

Atbildēt

vispār

03.06.2016. 04:56

Sunim, kas ēd „Dogo”, risks saslimt ir apmēram tik pat liels kā cilvēkam ēdot maizi- aptuveni 1%.

Atbildēt

KasparsM

02.06.2016. 22:27

»

zive

Un kā Jūs tik labi zināt, ko pētnieki ir vai nav darījuši? Esat savām acīm redzējis pētījuma gala atskaiti? Tā taču Bērziņkungam iesniegta un bija gana laba līdz brīdim, kad vairs nevarēja noslēpt arvien pieaugošo problēmas apjomu (lasi - suņi turpina slimot un mirt no ME


Kā jau paredzēju, visi sliktajos rezultātos būs vainīgi, tikai ne paši pētnieki, kuru darbu citi nozares speciālisti (peer-review) izbrāķēja.

Bet ko gan es varu zināt? Pētījums par to, kas tika izdarīts un kādi rezultāti tika iegūti, ir publicēts? Nav! Viss skaidrs ar šādiem pētniekiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...