Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zemnieks

18.09.2021. 00:39

Nu sūdu vedamā laikà nav nekāda māksla nejauši visu sev uzgāzt virsū.

Atbildēt

Dupša slaucītāja nēzdodziņš...

13.09.2021. 21:53

»

Svētais Vazelīns

Kolāts ar savu BMI ~40 (ķermeņa masas indeksu) un tik pat procentiem viscerālo tauku nav pat derīgs kā orgānu donors, kur nu vēl viedokļa līderis. Tāds, sīks valdības dupšlaizis, kuram pat netiks nekas par to samaksāts. Apsolu


Kā vecajam gribās zīmēties! Rejot kopkorī, ka Gobzems jādabū gar zemi, gan neko lielu nenopelnīs, vienīgi nožēlu, ka ir vecs, un šis tas, ir sagājis tūtē!

Atbildēt

Varneši maršē, taures pūš...

09.09.2021. 17:08

»

liveris

Aldis var patikt publikai vai nepatikt, bet Saeimas klauni aptaisiijaas, jo nezinaaja ko iesaakt.....iisti jau likuma ta nav ar kuru vareetu piespiest raadiit kaut kaadus tur apshaubaamus papiirus... varas paarstaavji vien var biedeet parasto tautu ar atlaishanaam no darba utt un tml.....bet tas viss...


Ar Gobzema izslēkšanu no 6 parlamenta sēdēm, Saeimas koalīcija apliecināja savu mazspēju! Ja jau viens opozicionārs ir bīstams 99 galvu pūlim, tad mūs sagaida viss, ko vien var paredzēt, ne tādas vien protesta formas. Vai šie 99% par to spēs atbildēt, stipri šaubos, noslēpsies, sakot ka mēs jau tikai par tautas laimi esam un stāvam... Mēs jau tikai knābjus ceļam, sērdienīšiem!

Atbildēt

Svētais Vazelīns

09.09.2021. 11:36

Kolāts ar savu BMI ~40 (ķermeņa masas indeksu) un tik pat procentiem viscerālo tauku nav pat derīgs kā orgānu donors, kur nu vēl viedokļa līderis. Tāds, sīks valdības dupšlaizis, kuram pat netiks nekas par to samaksāts. Apsolu!

Atbildēt

Asaka

08.09.2021. 22:17

»

liveris

Oi, labi pateici! Vot tas ir iists joks! Bingo


Katra kritika, dumja apsaukāšanās, ceļ Gobzema reitingu. Paldies vecie āpši, par labu darbu!!!!

Atbildēt

liveris

08.09.2021. 15:54

Aldis var patikt publikai vai nepatikt, bet Saeimas klauni aptaisiijaas, jo nezinaaja ko iesaakt.....iisti jau likuma ta nav ar kuru vareetu piespiest raadiit kaut kaadus tur apshaubaamus papiirus... varas paarstaavji vien var biedeet parasto tautu ar atlaishanaam no darba utt un tml.....bet tas viss ir nelikumiigu prasiibu vaardaa!!!laiks apzinaaties shiis afeeras vaajumu....

Atbildēt

tauta no psrs skolām

08.09.2021. 09:18

ir tupa...
Bet inteliģence 50% ne gudrāki-viena pirksta speciālisti,rigviri... nejēdz ne ekonomikā, ne politikā
Ja sarkanais pabiru globālisms ies cauri, būs arī govzemji...2037. gan visus tos savējos paši savējie atšaus, jo kam vajag vērtības neradošus radījumu???!!!

Atbildēt

Lauķim

08.09.2021. 01:48

»

Neko jaunu nespēj pateikt?

Tad neatkārto visu kā papagailis, aitas kāmīši lauķis


Ja pats neko nemainīsi, nekas nemainīsies! Pārstāj turpināt alkoholisma tradīciju no padomju laikiem! Prāts apskaidrosies!

Atbildēt

Neko jaunu nespēj pateikt?

08.09.2021. 01:46

»

lauķis

Jo nekas jau nav mainījies,tikai izkārtnes un himnas


Tad neatkārto visu kā papagailis, aitas kāmīši lauķis

Mācies un domā, nav bezcerības, tev to uzspiež.

Atbildēt

Pudeles brālis...

07.09.2021. 21:46

»

Angelika

Beidz tu kolat vienreiz pretigi dirst par Gobzemu.mo tu psts esi dzive sasniedzis!?atgadinat!?pretiklis


Kolāts, var tikai Gobzemam dupsi nobučot(ja saņem pielaidi)! Cik gan ilgi prātu izkūkojušie dzērāji lielīsies saziņu slejās? Kādi zilo spēki viņus bīda? Vai laiks nav jau sen beidzies?

Atbildēt

Angelika

07.09.2021. 18:58

Beidz tu kolat vienreiz pretigi dirst par Gobzemu.mo tu psts esi dzive sasniedzis!?atgadinat!?pretiklis!!!

Atbildēt

tā vien

07.09.2021. 17:46

»

bet dažs cits

Kolāts ir sīks skaudīgs cilvēciņš, muldētājs


šķiet, ka raksteļa autoram pašam piemīt pulka vairāk kompleksu un personīgas nevērtības sajūtas, kā aplūkotajam personāžam.

Atbildēt

Tu-tū, prātiņš slauka dupsi,,,

07.09.2021. 17:13

»

Oki

"Cilvēki" paļaujas uz izglītības sistēmas nemitīgajām "reformām" . Skolās nemāca ne loģiku, ne kritisko domāšanu jau labu laiku - bija cerība, ka tauta nesaprot, kas notiek


Jo dienas, jo mazāk cerību, ka augšas atjēksies, sāks domāt ar augšgalu. Uz ko cer, pateizējie deputāti, nākamajās vēlēšanās, pieļaudami Kariņa komandas māžošanos?

Atbildēt

:)))

07.09.2021. 11:49

»

!

PSRS likvidacija bija nelikumiga,to labi saprot 4maija nacionalkomunisti valsts apversuma organizatori


organizatori?:))))))))))))) Tu ir naivs , jeb uz pohām?

Atbildēt

lauķis

07.09.2021. 11:39

»

Neko jaunu nespējpateikt?

Aitas kāmji un lauķis


Jo nekas jau nav mainījies,tikai izkārtnes un himnas.

Atbildēt

Neko jaunu nespējpateikt?

07.09.2021. 11:33

»

lauķis

Aitas domātas cirpšanai un kaušanai,neatkarīgi kas būs valdnieks


Aitas kāmji un lauķis

Atbildēt

lauķis

07.09.2021. 11:20

»

laba perspektīva

Stipra Krievijas impērija un Latvija tās sastāvā


Aitas domātas cirpšanai un kaušanai,neatkarīgi kas būs valdnieks.

Atbildēt

Kolac

07.09.2021. 10:59

ir vecs pederasts

Atbildēt

Maldinošs ziņas neizplati, lauķi!

07.09.2021. 10:05

»

lauķis

Tu pat nevari iedomāties cik tuvu patiesībai esi.30.12.beidzas PSRS līgums,juridiski PSRS vēl eksistē.Gotorpas Goldšteini Romanovi plāno atjaunot impēriju bijušās Krievijas impērijas robežās.PSRS plāno atjaunot uz īsu brīdi lai nodotu varu jaunā Romas imperatora rokās


Kopš 2013. g. sākās hibrīdkarš, ko atkārtoti (kā 1. un 2.) izraisīja žīdu FRS ar B’nai B’ rith lēmumiem sagraut monarhijas (1.PK) , iznīcināt nacionālismu (2.PK), saglabājot ebreju nacismu globāli, viltvārdi udmurtu Putinu cionisti iztēlojās un lika citiem iztēloties kā caru, lai krievu tautu konsolidētu ap Kremli.

Vagner slepkavu vienības ir visur, arī guļ Latvijā, gaidot cionistu uzdevumus. Uz cionistu uzdevumiem haosa izveidei, politisku lēmumu interesēs (Kariņš bija ieinteresēts nogalināt Rebenoku, jo kā Latvenergo padoes priekšsēdētājs Rebenoks lika šķēršļus Kariņa cionistu plāniem ieķīlāt Latvenergo Eiropas centrālā bankā pastarpinātiem lēmumiem kovidafēras plānos). Rebenoku nevarēja citādi nogalināt,vien caur Krieviju. Gudri.

Bet pret Krieviju realizē Anakondas ASV un NATO cionistu stratēģiju, žņaudzot no ārpuses un samaitājot no iekšpuses - vadot finansu un likprojektu procesus. Tieši kā Latvijā.

Krievija jau ir sadalīta strap Ķīnu un ASV ebreju cionistiem. Ebreju impērijas globālais centrs plānots ES plus Ukraina, Baltkrievija, Krievija līdz Urāliem. Bet cionistu Eiropas midzenis Putina pils Krimā.

Žīdi, saglājot savu ebreju nacismu, savus globālos plānus veiksmīgi risina arī Ķīnā. Globālais pasaules valdības centrs ir Vatikāna padome, 27 globālās korporācijas, Maltas Ordenis.

Cionistu plāni ir SVF, PB, Pasaules ekonomikas foruma ar K. Švābi, (pusebreju 83 g v) vadībā, PB, PVO, ANO plāni. Jo visi ir uzpirkti ar FRS naudas drukāšanas mašīnu un politiskiem SVF, PB, Eiropas Komisijas lēmumiem.

Nevar būt runas par krievu nacionālismu vai latviešu, poļu vai citādi. Ir kosmopolītisms un pāreja uz finansu sistēmas digitalizāciju ar jaunu elektronisko naudu, kas jau ieviesta Ķīnā, ievieš Eiropas c b, ieviesta ASV un Kanādā, jau maksājot helikoperu naudu.

Kovidafēra ir cionistu mākslīgi radīta “nepārvarama vara” ar lokdauniem ekonomikas noregulēšanai pārejai uz globālo digitalizāciju, cilvēkkapitālu inkluzīvajā kapitālismā novērtējot elektroniskajā naudā, tikai tā patēriņa stāvokli šodien un patēriņa potenciālu nākotnē.

Vakcinācijas obligātums ir veids, kā ar zaļo sertifikātu uzskaitīt, kontrolēt, pakļaut sabiedrību.

Otrs uzdevums ir likvidēt, sterilizēt un kastrēt, samazinot lieko cilvēkkapitālu.

Valstu suverenitātes sagrauj ar valsts parādu, bet nacionālismu izskauž ar nepārvaramu varu - haosu ekonomikā, izglītībā, veselības aprūpē un migrantu plūdiem.

Ebreju impērijas trīs standartus ekonomikā ievieš ES likumdošanā. To ideoloģiskā satura satvaru dzirdam ebreju nacsta E. Levita runās un rīcībā, lēmumos un norādēs Saeimas frakcijām, rīkojumos, ko izpilda K. Kariņš.

Atbildēt

laba perspektīva

07.09.2021. 09:26

Stipra Krievijas impērija un Latvija tās sastāvā!

Atbildēt

lauķis

07.09.2021. 08:54

»

Okupantu sapnis

Putins, Lukašenko un ja vēl Gobzems ar Šleseru, tad varētu atjaunot LPSR kā totalitāri kapitālu korupcijas valsti


Tu pat nevari iedomāties cik tuvu patiesībai esi.30.12.beidzas PSRS līgums,juridiski PSRS vēl eksistē.Gotorpas Goldšteini Romanovi plāno atjaunot impēriju bijušās Krievijas impērijas robežās.PSRS plāno atjaunot uz īsu brīdi lai nodotu varu jaunā Romas imperatora rokās.

Atbildēt

Okupantu sapnis

07.09.2021. 08:47

»

Taisnība

Gobzems un Šlesers, ja vēl kopā ar JKP - būtu pilnīgi pietiekami, lai kaut cik sakārtotu valsti, 1. tiesiskuma stadijā


Putins, Lukašenko un ja vēl Gobzems ar Šleseru, tad varētu atjaunot LPSR kā totalitāri kapitālu korupcijas valsti.

Atbildēt

07.09.2021. 08:46

A kas, tas ir tas pats kolāts, kura vadībā ltv katru dienu meloja visai tautai no tv ekrāniem. Tad attiecīgi jāpieraksta, bijušais meļu vadonis

Atbildēt

Alkoholiķis D. Kolāts

07.09.2021. 07:18

Esmu tiešām totāli piedzēries! Neko nesaprotu no tiesībām. Kas ir tiesības, man nav skaidrs. Vēl vairāk - man nav skaidrs, kāds varētu būt tiesisks pienākums kaut ko prasīt uzrādīt!

Beidzot esmu noskaidrojis! Atvainojos par samurgoto rakstu!

Un ko gan noskaidroju? Ka nav tādu instruksiju ne Saimai, ne likuma, kas noteiktu, kam A. Gobzemam Saeimas namā būtu jāuzrāda testa rezultāti, nav! Nav un viss! Aldis rīkojās pareizi, pasūtit visus vienu māju tālāk, sakot, ka pienākums testu uzrādīt ir vien savam ģimenes ārstam.


Es nesaprotu vienu, kāpēc netika dots I. Mūrnieces rīkojums uz Saeimas namu atvest A. Gobzema ģimenes ārstu! Varbūt kaut ko nesaprotu?

Atbildēt

Es

07.09.2021. 06:50

»

Vara baidās zaudēt sili? Trako

Pandēmijas sile ir ļoti...


Pa visu valsti ir dzirdēts tikai par viena specializēta covid ārstniecības korpusa uzsliešanas plāniem, nauda ir nepraktiski iztērēta plaukšķeņu konfeti papīriņos. Ķīnā saliekamās slimnīcas uzslēja jau 2020. gada janvārī. Salīdzināsim nesalīdzināmo.

Atbildēt

Oki

07.09.2021. 06:22

Gobzems savu politisko darbību būvē pats personiski un no pašas apakšas , ar kārtīgiem pamatiem . Gobzemam priekšnieku nav . Kurš katrs to nevar izdarīt , un viņam objektīvi nav konkurentu . Pārējais ir pupu mizas un tukša filosofija .

Atbildēt

Nika

07.09.2021. 04:32

Dāņi gan malači, ne? Un nesāciet salīdzināt ar Izraēlu. Tur kopumā nedaudz vairak par 60 procentiem vakcinēto. Lai gan pēc antivakceru teorijas tādu tautu kā dāni drīz mēs vairs nezināsim, ja? Būs apmiruši visi.....

Atbildēt

Vara baidās zaudēt sili? Trako

07.09.2021. 00:23

Pandēmijas sile ir ļoti
veiksmīga kārst un grābt naudu caur vaksināciju un skolnieku masveida testiem - miljonu miljonus. Tautai tā nauda būs jāatdod, ja tā būtu arī drukātā.

Tātad siles vadoņi ļoti nobijušies, tādēl šaķeļ tautu, terorizē un kliedz pilnā balsi - šie raujas pie siles, sile taču ir mūsu, pieder tikai mums, citiem pie tās nav vietas.
Dzintris grib izkalpoties varai?

Atbildēt

Taisnība

07.09.2021. 00:11

Gobzems un Šlesers, ja vēl kopā ar JKP - būtu pilnīgi pietiekami, lai kaut cik sakārtotu valsti, 1. tiesiskuma stadijā.

Pārējās partijas var mest politiskajā mēslainē.

Atbildēt

Es

06.09.2021. 21:52

»

Nika

Duālas izjūtas pārņēma - vienas, loģiskas pēc raksta, otras - atkal neizprotamas pēc komentāriem. Ja valstī viens likums, tad visiem vienādi. Ja restorānu vai koncertu var apmeklēt vakcinētie vai covid testu uzrādošie, ja izglītības iestādēs darbiniekiem, kuri nav vakcinēti ir jāveic ik nedēļas tests...


Loģiskās sajūtas nav pēc rakstiem, bet uz vietas - tukšās ēstuvēs. Bizness to nepavilks. Cels cenas. Bankrotēs.

Vakcinētie aprēķina ļaudis neaizstāj visu sabiedrību un nav visa sabiedrība. Man tiešām žēl ēdinātāju. Jau tagad.

Atbildēt

:):):):):):)

06.09.2021. 21:09

»

asv kolonijas ikdiena

kad asv un nato okupanti tiks padziti no Latvijas ,tad vares sakt domat par valsts attistibu


Vēlreiz precizēju - padzenam visus okupantus - arī krievu okupantus!!!!

Atbildēt

Fakts

06.09.2021. 21:08

»

Problēma..

Problēma jau nav Gobzems, bet tas ka rīkojumi, ko izdod mūsu dīvainā valdība nu nekādi neiet kopā ar Satversmi, un te nu ir šķēre, kuras dēļ īsti nevar ieviest un realizēt tos murdziņus ko pieņem mūsu saeimas pogu spaidītāji. Domājams ka ikvienam lasītprotošam un zināttkāram cilvēkam, kurš ir palasījis...


Problēma ir tā, ka "pogu spaidītāji" ir diezgan neizglītoti, savukārt tos materiālus, par kuriem viņi spaida pogas, rada vāja ierēdniecība, kas visu kopē no Eiropas, pat līdz tādam līmenim, ka latviešu valoda izklausās kā slikts tulkojums no angļu valodas!!!!

Atbildēt

Pūtējs biksās...

06.09.2021. 21:00

»

Balagan

Dzintris Kolāts?! Vai tas pats jefinjsh, kursh paarveerta Mikrofona Aptauju par absoluutu pornograafiju? Kas tev mieru nedo, idiot


Atcerieties brašo alkoholiķu rīta vingrotāju komandu- Kolāts,Bendiks un mīkstais Liniņš? Kādi skaisti, gudri vīri bijām, no Kurzemes līdz Rīgai, mums līdzi māva muļķu bari? Lai arī daži no viņiem mēģināja ārstēties, īsti pie jēgas,gan nav nācis neviens! Brandavīns tomēr ir stiprāks! Līdz Gobzema varēšanai, šiem zēniem nespīd!!!!

Atbildēt

Paldies Kolātam!

06.09.2021. 20:43

Bija patīkami lasīt Kolāta rakstu un gribu viņam pateikt paldies par tik spilgti šālaika valdīkļu raksturojumu.
Ja jau te atrodas tik dedzīgi Gobzema aizstāvji, tad iesaku vismaz apdomēt likuma un kārtības sludinātāju morāli. Ja tā apmierina, tad tiešām neesam pelnījuši neko labaāku... Tad tā mums arī vajag. Bet Kolātam paldies!!!!!Cerēsim, ka uzvarēs veselais saprāts.

Atbildēt

Roza Luksemburga

06.09.2021. 20:39

var jau gaanities par Gobzemu, bet tas nemaina lietas butibu, ka taa bija vina akcija/performance, ar kuru tika paradits vakcinacijas pilnigais absurds un plus vel bonusa ari saeimas vadibas stulbums, jo tie apjuka, nespeja tik isa mirkli izanalizet situaciju un pienemt pareizo lemumu, musu mulkiishi. Butu sedi noturejushi, tad ari Gobzema akcija nebutu guvusi ieveribu. Bet ko darit, kad tadi grutgalvji tur vada lietas.

Atbildēt

sensācija

06.09.2021. 20:21

Tas viss ir štrunts.Galvenais-ir noticis kaut kas neparasts.Gobzems sācis interesēties par sievietēm un pat stāstīt publiski,kādas viņam patīk un kādai Viņai jābūt.

Atbildēt

Andris Doveiks

06.09.2021. 20:17

Izlasīju šo un radās doma, ka Dzintris jau saņēmis 2 oficiālās devas, iešmaucis trešo un kā oficiālo trešo iešņauks ceturto devu. Savu sadarbspējīgo qr kodu ietetovējis uz plikā paura un drošības pēc arī uz pakaļas - ja nu galvu naobrauc Annušakas tramvajs, tad lai morgā bez testa pieņem. p.s.par ficiskajiem dotumiem Dzintris sāka pirmais.

Atbildēt

Andris Doveiks

06.09.2021. 20:15

»

Nika

Duālas izjūtas pārņēma - vienas, loģiskas pēc raksta, otras - atkal neizprotamas pēc komentāriem. Ja valstī viens likums, tad visiem vienādi. Ja restorānu vai koncertu var apmeklēt vakcinētie vai covid testu uzrādošie, ja izglītības iestādēs darbiniekiem, kuri nav vakcinēti ir jāveic ik nedēļas tests...


Gobzems un vairāki citi iestājas PRET IDIOTISMU. Ja visi ir tādi, kas pie pareizi dotas komandas lec pa logu, tad tiem dažiem prātīgajiem tas nav jādara. Ja runā par to, ka Saeima pieņēmusi tādu idiotisku likumu, tad ADEKVĀTI PRASĪT, LAI TO IEVĒRO TIE, KAS PAR TO BALSOJA. Un ārpus Saeimas - lai to ievēro tie, kas grib par tādiem idiotiem vēlreiz nobalsot.

Atbildēt

Nika

06.09.2021. 20:03

Duālas izjūtas pārņēma - vienas, loģiskas pēc raksta, otras - atkal neizprotamas pēc komentāriem. Ja valstī viens likums, tad visiem vienādi. Ja restorānu vai koncertu var apmeklēt vakcinētie vai covid testu uzrādošie, ja izglītības iestādēs darbiniekiem, kuri nav vakcinēti ir jāveic ik nedēļas tests, tad kāpēc Saeimā viss ir savādāk. Nu atnāca Gobzems. Nav vakcinēts. Tests ir, nav - kāda starpība? Neuzrāda. Visu gaišu, un uz mājām. Atzīmējam annālēs, ka Gobzems 06.09.2021. uz Saeimas sēdi nav ieradies. Durvis ciet, un Saeima sāk darbu klātienē. Mazums Gobzems Saeimas sēdes kavējis? Kavēs tālāk bez testa. Kur problēma? Par otro pusi. Komentāri. Tur gan bail paliek. Izskatās, ka Gobzems tomēr kādai sabiedrības daļai ķeizariņš. Glābējs. Atriebējs. Tik ļoti aizstāvoši komentāri, ka Gobzems var justies lepns. Jā, kādiem viņš ir Dieva vietā. Ja kas, tad Kolāts uzrakstījis foršu feļetonu. Ar smeķīgu humoriņu un bez riebīga nievājuma. Un doma jau ir daudz dziļāka.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....