Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!

06.09.2021. 19:32

»

Skumjais Bruņinieks

ESMAIJAI...


tavs fanats ir oligarhs soross un asv kolonizatoru klike kopuma ?

Atbildēt

Vezuma stūmējs...

06.09.2021. 18:48

»

bet dažs cits

Kolāts ir sīks skaudīgs cilvēciņš, muldētājs


Kolāts savas iespējas nodzēra, vēl tikai zēnu žagas māc. Nav svarīgi vai Gobzems, vai cits gāž sapuvušo vezumu, ka ceļa gals ar katru dienu straujāk tuvojās, var tikai priecāties! Lai kam tomēr galīga muļķu tauta neesam, ja varam iziet protestēt, varnešiem patiešām sāk bikses trīcēt!

Atbildēt

Balagan

06.09.2021. 18:44

Dzintris Kolāts?! Vai tas pats jefinjsh, kursh paarveerta Mikrofona Aptauju par absoluutu pornograafiju? Kas tev mieru nedo, idiot!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

06.09.2021. 18:11

»

ESMAIJA

...


ESMAIJAI
Pareizi, Maijiņ - noslāņošanās, vieni miljonāri ar 7000 eiro pensiju mēnesī, bet daudzi citi ar 200 eiro mēnesī un ubaga tarbu kaklā.
Bet nevajaga kreņķi ķert, moš viss uz labo pusi ies - redz, viens "mūsu tautas bende" jau sēž cietumā uz šķidras putras..pārējie divi rindā uz apsūdzēto sola..

Atbildēt

fakts

06.09.2021. 18:04

Apgāzt vezumus un piedirst durvjpriekšu, tur Gobzems ir neapšaubāms meistars.

Atbildēt

Kā nu tur nebūtu,

06.09.2021. 16:50

bet "mazais mēsliņš" apgāzis "LIELO MĒSLU VEZUMU". Gods un slava mēsliņam ! :D:D:D

Atbildēt

Kārtējais kompromiss absurdais

06.09.2021. 16:34

Izskatās pēc iepriekš norunāta scenārija. Davai notēlojam tautas kalpus un tad šķiramies kā draugi.

Atbildēt

ha-ha

06.09.2021. 15:56

Komentētaji nav pamanijuši,ka autors vērš uzmanību uz dīvaino saeima darba organizāciju,kas vērsts uz tās darba kvalitātes dezorganizāciju un pārvērš par humora iemeslu tautas acīs,kas gan nekādi neiespaido šo monolito kolektīvu un Aldi pēc būtības ir prēmējusi ar PR pieaugumu.

Atbildēt

Es

06.09.2021. 15:23

Raksts tikpat tukšs ūdens, ar nesamērīgu ad hominem devu (kas norāda uz nespēju argumentēt), kā kunga kokteilis bez alkohola. Beidzot taču esat beidzis dzert?

Atbildēt

millers

06.09.2021. 14:37

siņuškins kolāts iepirdās, bet tas, ka uzdirsi gobim, --nožēlojami

Atbildēt

mr-swabs

06.09.2021. 14:31

Nez kāpēc lasot nāk prātā ne pārāk skaista doma par "mentālo alkomilzi" kolātu.

Atbildēt

paardomas

06.09.2021. 14:20

»

noteikti būs

Gobzems -nākamais Latvijas valsts prezidents


Vēl pat Latvijas valsts nav nodibināta,bet tu jau par prezidentu sapņo.Vergs bez virsvagara nevar.
Ceru ka gobzemam arī būs sava individuālā cilpa.

Atbildēt

Žulis

06.09.2021. 14:17

Cilvēki, kas noticis ar jūsu prāta spējām. Sakot "cilvēki" es šeit domāju raksta autoru un valdības vīrus, kas izdod likumus. Vai jūs variet paskaidrot, kurš kuru apdraud tā, ka vakcinētie ir jāatšķir no nevakcinētajiem? Kā nevakcinētie var apdraudēt vakcinētos, ja tie ir vakcinēti pret šo slimību? Vienīgi, ja vakcinētie apdraudētu nevakcinētos, tad šādai atšķiršanai būtu kaut kāda jēga. Bet tad, savukārt, pazūd jēga vakcinēties.

Atbildēt

Barikāds

06.09.2021. 14:07

»

ESMAIJA

...


Jā,Maijiņ,tā višš i!
https://tencinusarunas.wordpress.com/2010/04/03/starp%C2%A0-dzirnakmeniem-%EF%BB%BF-gundars-valdmanis-bruninieka-cina-pret-jauno-slepeno-paktu/

Atbildēt

ESMAIJA

06.09.2021. 14:00

»

Barikāds

Mani neaizrauj ne Gobzema , ne Šlesera harizma.Bet tas, kas darās manā Tēvzemē , tas man liek justies kā ienaidnieka ielenkumā! Un man galīgi vienalga ,kuri spēs pamodināt guļošo sociumu , bet tālāk vairs ir tikai nošpricētas beigasESMAIJA BARIKĀDEM

Es pilnībā Jums piekrītu! Beidzot dabūju Valdmaņa grāmatu STARP DZIRNAKMEŅIEM...Tā spēle, kurā mēs visi Latvijas iedzīvotāji esam ierauti - tā spēle saucās - noslā``not sabiedrību kuriem būt miljonāriem, kuriem kart ubagu tarbu kaklā. Tā sākās ar Lavijas atjaunošanu un turpinās joprojām, ik brīdi paceļoties augstākam lidojumam. Ja neradīsies spēki. kas šo visu spēs pārraukt un noslaucīt - jūs redzat, ka tiek rīdīti cilvēki pret tiem, kas izrāda drosmi pateikt - pietiek! Ja iespējams - iesaku visiem šo grāmatu izlasīt! Lasu un jūtu, ka mani pārņem šausmaspar to. kādi spēki un ar kādiem līdzekļiem nosaka tautu likteņus. Mūsu tautas bendes, viena daļa joprojām ir pie dzīvības. Viņiem ir jāsēž uz apsūdzēto sola!

Atbildēt

Haralds Kalns

06.09.2021. 13:57

Kolāts īstajā laikā paspēja nolaist bikses un ieņemt vēlamo pozu klientu ērtībām!

Atbildēt

MK

06.09.2021. 13:55

Tā vien liekas, ka vakcīnu saņēmējiem pie viena iepotēts arī dusmu, nīgruma, niknuma, bardzības, ļaunuma, žults bacilis. Nepietiek, ka katru dienu ar jaunām riebeklībām mūs baro no varas gaiteņiem. Vēl jāklausās, jālasa vakcinēto gudrīšu prātojumi.

Atbildēt

bet dažs cits

06.09.2021. 13:49

Kolāts ir sīks skaudīgs cilvēciņš, muldētājs

Atbildēt

noteikti būs

06.09.2021. 13:41

Gobzems -nākamais Latvijas valsts prezidents!

Atbildēt

Sodien ir svetku diena,sodien ir jubileja

06.09.2021. 13:30

Apsveicu visus rusofobus,sorosit nacionaloatkritumu jauktenus ,lgbt,un vinu iedvesmotajus rinku,asv pilsoni karinu,starpatlantisko papriku,valtsgribi jaunvardu generatoru ar sodien Krievijas pabeigto North Stream 2 gazes vada buvniecibu Baltijas jura !

Atbildēt

?

06.09.2021. 13:25

kolat ,tu atkal esi sacis pastiprinati dzert ?

Atbildēt

bet tas taču

06.09.2021. 13:19

ir varen amizanti,ka visa vakcinētā vai testētā Saeima tā baidās no viena,kurš neuzrāda testu.Kāda jēga tad bija vakcinēties un katru dienu kladzināt.ka jāvakcinējas?Pēc loģikas baidīties vajadzēja Gobzemam,kurš nav vakcinējies.Paši par sevi smejamies,vai kā?

Atbildēt

Barikāds

06.09.2021. 13:17

»

vakseris

Tu jau esi nošpricēts, atceries, kad pēdējo reizi dxēri ūdeni. Tajā visi čipi sen jau ir iekšā


Tu uzvedies jau ne visai adekvāti ,tas no potes.:)))
Bet ūdens man ir tīrs ,tas nav Rīgas žļurga.
Visiem čipi bija smalkajos ķermeņos , kuri tagad tiek neitralizēti.
Bet covidpotes jau ir cits piegājiens cilvēces paverdzināšanai un izretināšanai. :)

Atbildēt

Problēma..

06.09.2021. 13:04

Problēma jau nav Gobzems, bet tas ka rīkojumi, ko izdod mūsu dīvainā valdība nu nekādi neiet kopā ar Satversmi, un te nu ir šķēre, kuras dēļ īsti nevar ieviest un realizēt tos murdziņus ko pieņem mūsu saeimas pogu spaidītāji. Domājams ka ikvienam lasītprotošam un zināttkāram cilvēkam, kurš ir palasījis Satversmi un redzējis kaut vienu no šiem lēmumiem ko lemj šobrīd "valdība" un uzliek uz papīra (bez pēdiņām nevar) tas tā kā ir pilnībā skaidrs!

Atbildēt

vakseris

06.09.2021. 13:03

Uz to idiotisko personas datu aizsardzibas interpretāciju prātīgs rīmju meistars pārformulēs tā, ka paša dati pašam būs slepeni. Tā jau ir, ja smadzeņu par maz, tad apjūk. Varēja Gobzemam neko neprasīt un apsardzei izsviest vinu no ēkas, jo apsardze nav Mūrniece un pilda pavēles. Tad mazais pusnapoleons varētu bļaustīties un sūdzēties aptieku pārvaldē par cilvēktiesību pārkāpumiem un maksāt meslus paša sludinātai demokrātijai.

Atbildēt

Barikāds

06.09.2021. 12:59

Mani neaizrauj ne Gobzema , ne Šlesera harizma.Bet tas, kas darās manā Tēvzemē , tas man liek justies kā ienaidnieka ielenkumā! Un man galīgi vienalga ,kuri spēs pamodināt guļošo sociumu , bet tālāk vairs ir tikai nošpricētas beigas ...
Un Tu, Kolāt, arī ... nožēlojami!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....