Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
19.10.2019.
Komentāri (13)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Čīča

21.10.2019. 20:57

Bordelis ir uzpūtīgs provokātors.

Atbildēt

Cēzars 12

21.10.2019. 18:29

Tik naivi LSDSP, viņi domā, ka naudas maisi jau pubāzti priekš partijām, kurām nav teikšanas Saeimā un valdībā? Nabagi! Garā nabadzīgie domātāji. Rausta lāci aiz ūsām.

Nebūs tev naudas, tādēļ pieprasi, lai visas partijas tiktu vienādi aplaimotas ar valsts kases naudu un sponsoru nauda tiktu aizliegta pilnibā. Ziedot var tikai partijas biedri.

Atbildēt

Jānis

20.10.2019. 13:51

Latvijā ir Sociāldemokrātiska partija "Saskaņa". Vai nepietiek? Nākiet un stājieties iekšā, nevis mēģiniet reaminēt mironi ar šmucīgu vēsturi. Jums neviens pie pilna prāta esošs oligarhs vai sponsors naudu nedos.

Atbildēt

fakts

20.10.2019. 11:34

Partijām ir jāiznīkst,nav ko parazītus barot.

Atbildēt

Partiju finansēšanas palielināšana ir naudas atmazgāšana

20.10.2019. 10:42

»

manupraat

Izskataas, ka ar 'so rakstu LSDSP piedaavaa sevi oligarhiem.Lo'gisks solis...


caur reklāmu kampaņām un reklāmu firmām pirmsvēlēšanu stadijā. Naudas plūsma budžets- partiju kase- reklāmas birojs - partiju melnā kase.

Atbildēt

ha-ha

20.10.2019. 10:16

Kas gan šīm partijām liedz desmitkāršot vai pat simtkāršot biedru skaitu,piesaistot arī turīgos.Acīmredzot valdošie ir ieinteresēti saglabāt labējo sīkpartiju diktatūru,kā parasti izmantojot ierasto labējo sociālās un politiskās nevienlīdzības politikas iestrādes.Ir taču ierasts no kopējā katlā ķeksēt sākot ar cauru karoti un beidzot ar sūkņa palīdzību.Labs un uzskatāms piemērs ir nabadzīgās valsts spēja maksāt izbijušajiem kompartijas nomeklatūristiem milzu pensijas,kas gan vairāk līdzinās valsts ciniskai izlaupīšanai pēc ierastās specveikalu shēmas.

Atbildēt

manupraat

20.10.2019. 09:56

Izskataas, ka ar 'so rakstu LSDSP piedaavaa sevi oligarhiem.Lo'gisks solis.
Ir jaalikvidee partiju monopolstaavoklis deputaatu kandiidaatu izvirzii'sanaa, nevis jaadomaa kaa 'sos mafiozos grupeejumus finansees!
Cik gan naivam jaabuut cilveekam, lai noticeetu, ka partijas, sa'nemot miljonus nodok'lu naudas k'luus neatkariigas no 'so partiju liidz'sineejiem saimniekiem.

Atbildēt

āža kāja

20.10.2019. 07:43

sauciet to, kā gribat, bet mērkis tāpat ir skaidrs, ka esošā vara sevi nostriprina un dara to ātri - rīt uz brokastīm, pie tam trekni un pamatīgi. Cepuri nost! Lai kaut kādi "sīkmaņi" vai, nedod debesu papiņ, jauni konkurenti netiek klāt.

Atbildēt

Nauda vienmēr nonāk tur, kur tā grib vairoties

20.10.2019. 06:13

Nekad, lai to ierobežotu, nav pieticis likumu un paaugstināta partiju finansēšana. Naudas likumi ir naudas likumi. Ka vajag paaugstināt partiju finansēšanu, var minēt arī citus iemeslus. Vienmēr partiju finansēšanas paaugstināšana ir parazitārisma veicināšana, jo neviena partija nedomā par pilsoņu kopuma un latviešu tautas interesēm un tiesībām, bet par savu pašlabumu un izklaidēm. Tie, kuri raksta likumus un tos groza LAtvijai, nav redzami, jo viss notiek slepeni. Saeima nobalsos par visu, jo nespēj spriest, ir noderīgi idioti cionistiem ebreju impērijas vajadzībām.

Atbildēt

Atkal LSDSP

20.10.2019. 04:45

»

LSDSP - vecums nenāk viens

Vai tas ir LSDSP valdes loceklis Raimonds Lejnieks-Puķe, kurš var un prot strādāt? PR katastrofa viņš ir, kad no panckām ārā lamā Eiropas Savienību, bet pats labprāt piedalās ES finansētos projektos. NATO apsaukā par teroristisku organizāciju, bet tikmēr stāsta, ka zemessardze būšot NATO līguma 5.panta...


Acīmredzami slima, un manāmi ne visai kaitīga meitene kaut ko piedraud Facebook, Raimonds Lejnieks-Puķe jau skrien uz policiju. Nabadziņš! Uzmanību alkstošs narciss, kurš vienu rindkopu bez piecām pretrunām nemāk sarakstīt, intelekta "spīdeklis". Būtu nu paanalizējuši LSDSP sadarbību ar komuņagiem pirmās brīvvalsts laikā.

Atbildēt

LSDSP - vecums nenāk viens

20.10.2019. 04:39

Vai tas ir LSDSP valdes loceklis Raimonds Lejnieks-Puķe, kurš var un prot strādāt? PR katastrofa viņš ir, kad no panckām ārā lamā Eiropas Savienību, bet pats labprāt piedalās ES finansētos projektos. NATO apsaukā par teroristisku organizāciju, bet tikmēr stāsta, ka zemessardze būšot NATO līguma 5.panta balsts. ASV atzīst Kremļa kanālus par ārvalstu aģentiem, uzreiz Raimonds skrien par to pašu Latvijā, kad te nemaz nav likumu par ārvalstu aģentiem, Ukraina aizliedz Krimas banknoti, pēc dažām dienām tādu pašu ideju Raimonds sūta nīstajai ES Centrālajai bankai, Zviedrijā runā par obligātā militārā dienesta atjaunošanu, Raimonds atkal par to pašu izpildās pa visiem ziņu portāliem. Varētu turpināt vēl un vēl, nemaz nerunājot par to uz rasisma robežas balansējošo plakātu, kā tik vēlreiz apliecināt mūžseno patiesību - vecums nenāk viens, arī politiskajām partijām.

Atbildēt

LSDSP

20.10.2019. 00:35

Ka tad jūs sevi nodēvējāt par "mazo partiju"? Vai tad likums, Satversme šķiro partijas pēc lieluma? Nemauciet sev galvā spaini!

Pieprasiet līdztiesību un visu partiju finansēšanu, ja kas, Satversmes tiesā, finansēt visas partijas, kuras piedalījās Saeimas un/vai pašvaldību vēlēšanās, pie tam ar vienādu maksājumu summu, bez diskriminācijas. Re ko raksta, iespējams, ja atmiņa neviļ, bijušais jūsu biedrs Facebookā: Jānis Bordāns Juta Strīķe Elina Pinto Ziedojumu aizliegums vai sašaurināšana nestrādās: aizliegtie "ziedotāji" ietekmes un/vai likumu iepirkuma mērķu sasniegšanai ar savu naudas maku pielīdis vajadzīgām partijām pa skursteni, pa pagraba logu vai tml. Arī ieteikums, ka ziedo tikai partiju biedri, no teiktā neko nenovērsīs. Kur rast izeju? Šajā sakarā jāatceļ visi ziedojumu summu un veidu ierobežojumi, tā vietā ar likumu izveidojot partiju ziedojumu FONDU, kurā var ziedot jebkurš, varbūt pat neierobežojot ziedotāju ģeogrāfiju Re, izskatās, ka ir vienkāršs risinājums, kas ir vissarežģītākais, jo tas parādīs, cik patiesi, nesavtīgi un godīgi ir ziedotāji. Ziedo summas bez ierobežojumiem (biedru naudas iemaksu apmēru nosaka partiju statūti un tos neattiecina uz ziedojumiem un/vai partiju finansēšanas likumu). Kā finansēt partijas no FONDA,, kuras, kādā apmērā, tas jau ir radoši tehnisks jautājums: (1) izmaksas no FONDA par šo summu samazina valsts finansējumu(?) ; (2) noteiktas summas IZMAKSĀ VISĀM PARTIJĀM, kuras piedalās Saeimas un/vai pašvaldību vēlēšanās( ?); (3) izmaksājamās summas partijām nosaka atbilstoši partijas biedru skaitam (tas, iespējams, veicinās stāties partijās un ietekmēt valsts politisko attīstību (?); (4) citi iespējamie izmaksu risinājumi.

Pielīdīs ar naudas maku ne jau " mazajām", kurām nav teikšanas varā, bet tā pašām, kuras apmaksās no tavas naudas + maksa no naudas maisiem. Te ne viena, ne otra nebūs, sēdi tumsā un kūko.

Atbildēt

Virsaitis

19.10.2019. 20:10

Tik pat labi var paziņot, ka vienkāršie ļaudis būs spiesti pakārt jebkuru, kurš ņems kukuļus vai ies lobiju pavadā, kalpos citu valstu interesēm un gremdēs latviešu intereses. Ar demagoģiskām runām par bandītu tiesībām un noziedznieku nevainības prezumpcijām, bet tajā pašā laikā zaudējam tūkstošiem dzīvību, dēļ farmācijas mafijas manipulācijām, narkobiznesa neaizskaramību un klaja beztiesiskuma ikviena naudas maisa priekšā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sistēma un opozīcija

FotoCilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts pasaulei ir pievērsts sistēmiski. Tāpēc sabiedrībā parasti tiek augstu vērtēti indivīdi ar sistēmisko pieeju. Tāda pieeja liecina par spēju uz pasauli lūkoties plašā tvērumā. Sastopama aksioma: jo plašāka pieeja, jo pilnvērtīgāka lietu un parādību interpretācija.
Lasīt visu...

18

Levita jaunvārdi un to tulkojums

FotoLevita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums, Latvijas valsts ceļš.
Lasīt visu...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...