Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Хм

03.05.2024. 21:58

»

Nu

Tas ir savādi-vai ne-ja ticēt tev: Pašai nekā nav, bet osvoboditeli uz pašu slavēto rodinu prom nebrauc. Kaut kas te tava teorija neiet kopā, biedrs


Ах ты бедный, как стараешься, по всему темам любого латыша стараешлся русским объявить. Ну типа настоящие латыши не имеют права быть недовольными властью в Латвии. И это так забавно совпадает с российскими пропагандистами - те тоже любят заявлять " Не нравится, уезжай. Только агенты Запада недовольны властью в России".

И кстати, уезжают, уезжают русские. Впрочем, как и латыши. Посмотри статистику населения с 1991

Atbildēt

Nu

03.05.2024. 19:04

»

Nu

Tas ir savādi-vai ne-ja ticēt tev: Pašai nekā nav, bet osvoboditeli uz pašu slavēto rodinu prom nebrauc. Kaut kas te tava teorija neiet kopā, biedrs


Kāds sakars "osvoboditeliem" žīdiem, krieviem, ukraiņiem un kaukāziešīem (Bagramjans) ar to, ka Latvijā latviešiem vairs nekas nepieder, un tie ir apmēram tādā pašā situācijā, kā pēc "atbrīvošanas" no privātīpašuma? Tak jau 33 gadi pagājuši kopš neatkarības atjaunošanas, atšķirībā no leišiem visiem migrantiem neviens vēlēšanu tiesības un pilsonību nedeva, tā ka bija visi priekšnoteikumi. Bet rezultāts ir tāds, ka strādāt spējīgie ir ārzemēs, palikuši ierēdņi un tiem pietuvinātās aprindas, kas dzīvo uz valsts pasūtījumiem. Ko tad te pārmest visiem idiotiem, ieskaitot progresīvos, ja viņiem vispār nav manevra iespēju. Slikti ir tas, ka saliek stabiņus Rīgā, jo tā var izcelt naudu. Pāli iedzina - lai nu būtu, kam viņš traucē, atšķirībā no stabiņiem. Bet vainīgs Putins, vai ne?

Atbildēt

he-hee

03.05.2024. 09:43

»

bez varbūt

Kremlis nevar mums sagādāt tik daudz mēslu kā šie tipi, bet Kremlim gandarījumi viņi sagādā


acīm redzot tev veļ par maz ar 500 000 kremlistu te..Tev vajag 2500 000 tad varbūt sāksi ko saprast...

Atbildēt

jautājums

03.05.2024. 09:40

Vai ir iespējams strauji audzēt Latvijas ekonomiku, ja plāna realizētāji no ekonomikas neko (no vārda - pilnīgi galīgi vispār neko) nesaprot?
__________________________
Bet ko Tu pats Vītol saproti, ja domā, ka valdības locekļiem viss jāzina? Ja Tu domā, ka pie LV nelaimēm vainojama varas nesaprašana, tad esi tik pat ''gudrs'' kā pati vara...

Atbildēt

Nu

02.05.2024. 18:16

Bet ar ko gan nodarboties valstī, kurai pašai nekā nav, jo viss ir nograuts, un vienīgais ko var darīt - apsaimniekot ES fondus. Kaut vai iedzenot pāli, un izceļot naudu. Kāda jēga no Rail Baltica? Protams - nekāda. Vest munīciju igauņiem, ja naidnieks uzbruks? Vai poļiem no Igaunijas? Diez vai sanāks, jo munīcijas nebūs un naidnieks neļaus. Iešaus vienu raķeti un modernais sliežu ceļš sadalīsies pāris neatkarīgos. Tam nav nekāda ekonomiska pamatojuma un nav pat neviena, kas to spētu uzbūvēt. Bet kāda starpība vai tie ir "progresīvie", "regresīvie" vai cita veida iznireļi. Ar tiem resursiem un iespējām, kas Dievzemītei pašai palikuši, pat kārtīgu dropi nevar uztaisīt.

Atbildēt

Dana

02.05.2024. 18:08

»

draugi

Lielākus idiotus par Briskenu un Sprūdu grūti iedomāties


Ar ko Sprūds ir idiots? Gudrāks par jums!

Atbildēt

Dana

02.05.2024. 18:06

»

Manā izpratnē

Idiotu TOP 3


Kauns par izpratni nav>

Atbildēt

aga

02.05.2024. 17:34

Par do RB ir ļoti daudz jautājumu! Kādēļ visu projektu iesāka ar Latvijas pasta ēskas nojaukšanu u Rīgas dzelzsceļa pārbūvi? Kādēļ jaunais tilts projektā ir zemāks par veco?
Vai vispār ir uzbūvēts kaut metrs pamattrases?

Atbildēt

Grūti,bet var

02.05.2024. 14:13

»

draugi

Lielākus idiotus par Briskenu un Sprūdu grūti iedomāties


Visi,kas *izcūkoja* Ģetrūdes ielu,urba bruģi stabiņiem !

Atbildēt

bez varbūt

02.05.2024. 14:12

»

a varbūt

RB ir Kremļa inspirēts projekts un Briškeni, Sprūdi, Kariņi ir Kremlim "noderīgie idioti


Kremlis nevar mums sagādāt tik daudz mēslu kā šie tipi, bet Kremlim gandarījumi viņi sagādā!

Atbildēt

Es

02.05.2024. 12:43

Šādi cilvēki pie varas nonāk, jo atrodas jauni cilvēki, kas kaut ko vēlas mainīt. Ja jauns cilvēks sirdī nav komunists un vecāks cilvēks - nacionālists, tam neesot sirds un pieredzes.
Taču problēma tāda, ka jaunais cilvēks ir kā balta lapa, kas turklāt ignorē nepieciešamību zināt vēsturi un mācīties no jau bijušā, tāpēc jaunie grābekļi sākumā vienmēr ir cerīgi, bet jaunais haoss - vēl pamatīgāks, jo sevi jāapliecina īpaši. Taču tas parasti nesanāk. Un tad jaunie spēki jūtas aicināti visu esošo sabojāt/izjaukt neredzētā apjomā tā, lai to vietā nākošie (tas noteikti notiks) vairs neko no vecā tik vienkārši nespētu atjaunot.
Visvairāk sajūsmina Briškena teātris ar viņu kā struktūras vadītāju līdz ministrēšanai un ministra neviltoto izbrīnu par mistisko vadītāju, kas nav strādājis atbildīgi un rezultatīvi. Persona viena un tā pati. Un tas notiek, jo to visu atbalsta pārējā politmafija.
Atbildēt

Vai ir iespējams strauji audzēt Latvijas ekonomiku?

02.05.2024. 12:10

Atbilde ir skaidra. Nav iespējams, jo par Latvijas ekonomikas attīstību aizliegts spriest. To pat pilnīgā pālī saprot gan Ekonomikas ministrija, gan eviksiliņa, gan ārprātīgi progresīvais, sarkanais briškens.

Visas šīs iestādes un amatpersonas, ieskaitot nenosakāma dzimuma VP Rīgas pilī, runā par Latvijas ekonomisko attīstību, nevis Latvijas ekonomikas attīstību.

Patiesi, redzam, ka tiešām visa veida attīstības visās jomās notiek ekonomiski - nav naudas. Tā jāaizņemas ārpuss Latvijas.

Tāpēc neceriet, ka kādu interesē Latvijas ekonomikas attīstība! Aizmirstiet par to!

Atbildēt

a varbūt

02.05.2024. 11:38

RB ir Kremļa inspirēts projekts un Briškeni, Sprūdi, Kariņi ir Kremlim "noderīgie idioti"?!

Atbildēt

Manā izpratnē

02.05.2024. 11:23

»

draugi

Lielākus idiotus par Briskenu un Sprūdu grūti iedomāties


Idiotu TOP 3:
1. Briškens
2. Logina
3. Sprūds

Atbildēt

vice

02.05.2024. 11:19

Ļoti konspektīvi par Regresīvā jaunčekistēna Briškenpratības BŪTĪBU!

Nenoliedzami raksturo, ne tikai VISU Regresīvo šļuru (pēc būtības), bet arī Jaunās Krievotības vēzi un Zilos Zemniekus (ar visu oficiālo premjera kandidātu Aivaru Lembergu)!

Pēc 10 gadu "ekonomiskās attīstības" un izaicinājumu "pārvarēšanas" - pēdējā vieta Baltijā un pašas pēdējās vietas ES VISOS (VISOS?), JĀ VISOS EKONOMISKAJOS RĀDĪTĀJOS!!!

Atbildēt

Draugi jenoti

02.05.2024. 11:08

»

draugi

Lielākus idiotus par Briskenu un Sprūdu grūti iedomāties


Visus šos gadus reāli ir valdījusi Kariņa partija, tai arī prasiet. RB projekts ir pietiekami liels, lai tam būtu jābūt Jenotības premjera redzes lokā. Šis ir mēģinājums uzgrūst atbildību partijai, kura pie varas (nosacīti) ir mazāk kā gadu.

Atbildēt

secinaajums

02.05.2024. 08:44

Par Juusu naudu realizeesim jebkuru kapriizi! Dodiet vairaak naudas!!!

Atbildēt

Ilgvars

02.05.2024. 08:38

briškenu & co ir ievēlēti, tātad tautai tie liekas labi valsts vadītāji. Tauta ir izvēlējusies savus saulvežus un nav ko pukstēt, ka tie ir slikti. Mums savādākus nevajag. Nākamajās vēlēšanās tādi paši vēži tiks savēlēti.

Atbildēt

Tīre rebe

02.05.2024. 07:51

Tikai gaišs un progresīvs valstsvīrs (kurš padsmit gadus nosēdējis Rail Baltic vadībā un Satiksmes ministrijā) tikko kā kļuvis par Satiksmes ministru var atbildīgi pateikt, ka tā nekompetentā ministrija un vēl nekompetentākā Rail Baltic vadība visu ir salaidusi dēlī!

Atbildēt

Driškina CV

02.05.2024. 07:05

Karjeras mutpelnis - padomnieks, koordinators, izpilddirektors, loceklis, vadītājs, eksperts, ministrs. Der jebkura cauruma aizbāšanai. Ar vārdiem Rīgā, ar darbiem aizkrāsnē.

Atbildēt

draugi

02.05.2024. 06:35

Lielākus idiotus par Briskenu un Sprūdu grūti iedomāties.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...