Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

06.02.2020. 18:48

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Hermejs

09.01.2020. 21:24

Labi kad ir internets kur jaunākās filmas skatīties. Tv gadiem neskatos jo melus ixplata.

Atbildēt

janis

07.01.2020. 22:25

Latvijas mēdiju telpa-Melu Laboratorijas slavenā tradija.

Atbildēt

kārls

07.01.2020. 22:21

Bija tāds paddomju nomenklatūrists Rudušs.

Atbildēt

TV

07.01.2020. 20:19

Cik bija kandidātu ? Kā notika izvēles process ? Sanāk tā, ka tie, kas ir vislielākie bļāvēji par atklātību no atklātības slēpjas.

Atbildēt

Jakovs

07.01.2020. 19:03

»

...

SC un NA iestājas par Latvijas iznīcību.Vienā pusē žīdi brēc ka krievi nāk,otrā pusē žīdi brēc ka fašisms atdzimst


Un ko brēc biseksuālais ebrejs Daniels Pavļuts no A/P? Par kādu tur īpašumu kompensāciju ~100 moljonu eiro apmērā šis ķērca?

Atbildēt

...

07.01.2020. 13:49

»

ārlietu ministrs - garīgi slims cilvēks

Neesmu manījis, ka NA iestātos par Latvijas rusifikāciju un latviešu pārkrievošanu. SC to dara. Viņi nevar būt spoguļattēls. Drīzāk SC ir A/P spoguļattēls


SC un NA iestājas par Latvijas iznīcību.Vienā pusē žīdi brēc ka krievi nāk,otrā pusē žīdi brēc ka fašisms atdzimst.

Atbildēt

ārlietu ministrs - garīgi slims cilvēks

07.01.2020. 11:38

»

...

NA arī ir apgraizīto līdztautiešu anālā apvienība


Neesmu manījis, ka NA iestātos par Latvijas rusifikāciju un latviešu pārkrievošanu. SC to dara. Viņi nevar būt spoguļattēls. Drīzāk SC ir A/P spoguļattēls.

Atbildēt

...

07.01.2020. 07:04

»

hihi

Neuztraucies! Rudušas vīrs ir NA biedrs. Nez vai sieva būs ļauna pret vīru un vīra politiskajiem uzskatiem


NA arī ir apgraizīto līdztautiešu anālā apvienība.
Starp citu,SC ir NA spoguļattēls.

Atbildēt

Ko dara Bordāns?

06.01.2020. 22:18

JKP un Nacionāļi dezertējuši paristu priekšā - Sabiedrība tiks zombēta no visām pusēm - sab integrācijas fonds atdots pūcem, tad vēl ltv. Kur paliek valdības uz papīra vairākuma konservatīvais kurss?

Atbildēt

ha-ha

06.01.2020. 21:34

Ekpirži!
Tak savējie! Un tāpēc naudu!

Atbildēt

...

06.01.2020. 19:49

»

?!

..."beigusi izcīlības centra "kursus".....ārprāc?!Normālā zemē vispār darbu nepiedāvātu


Maldies,izcilības centra deģenerāti māca dzīvot veselos visās rietumu valstīs pēc astotajā dienā apgraizīto līdztautiešu metodikas.

Atbildēt

?!

06.01.2020. 19:12

..."beigusi izcīlības centra "kursus".....ārprāc?!Normālā zemē vispār darbu nepiedāvātu!

Atbildēt

voldis

06.01.2020. 17:36

Tad tāpēc LTV prasa finansējuma palielinājumu.

Atbildēt

pa pilnu programmu

06.01.2020. 17:32

2012. gadā izdevusi grāmatu “Pagrīdes citādība. Homoseksuāļi Padomju Latvijā”. Vikipēdija

Atbildēt

Pelékais Vilks

06.01.2020. 17:22

Vàciet parakstus par SAEIMAS atlaisanu-par referenduma ierosinàsanu. Visus izdzimtenus tagad cel augstos amatos. Citàdi nàkamà LV prezidente büs Tatjana Zdanoka .

Atbildēt

Klàra Cetkina

06.01.2020. 17:14

Lidziba péc Zozefa Gebelsa ?

Atbildēt

saturieties!

06.01.2020. 16:59

Pagrīdes citādības daudzinātāja nāk!Progress ir neizbēgams.

Atbildēt

Domātājs

06.01.2020. 16:03

Kādu neatkarīgu viedokli var gaidīt no LTV, ja par prihvatizāciju bija aizliegts rādīt, tad nākamajā dienā uz darbu varēja nenākt. Tagad tas pats ir ja ko pateiks par atkatiem ES naudas apgūšanā.
Tāpēc es jau no 90-mito sākuma LTV neskatos un nejūtos informācijas badā, pat pilnīgi pretēji.

Atbildēt

forcemajeure

06.01.2020. 15:43

elerte kalpo sorosam. ilggadēji sorosa fonda silē iekšā ar visām četrām. pati ir neapmierināta vientuļā māte ar ambīcijām. btw, neprot rakstīt - pamēģiniet dienā atrast kaut ko zem viņas vārda. amatā nonākusi krāpniecības rezultātā, jo laikraksta darbinieki nobalsoja par citu personu redaktora amatam. rudusa ir tas pats, tikai mazāka izmēra. tagad televīzijai kirdik, sorosa idejas rullēs. un šo vīreli interesē manipulējami cilvēciņi augstos amatos

Atbildēt

...

06.01.2020. 14:55

... atgriežos Latvijas Televīzijā jaunā kapacitātē...
Līdz šim kapacitātes mērvienība ir farads.Pilnīgi nav saprotams ko ar šo kapacitāti domā līdztautiete Ruduša.

Atbildēt

GTi.

06.01.2020. 14:53

Būsim precīzi Latvijas Žurnālistu asociācija ir organizācija, kas bieži rīkojusies pretēji pašu sludinātajiem principiem. Piemēram, piesegusi smagos žurnālistikas ētikas pārkāpumos vainoto Paulu Raudsepu. Kurš, kā atklājās bija saņēmis treknus honorārus no tolaik Rimšēviča vadītās Latvijas bankas. Citi redzami LŽA biedri tāpat tikuši pieķerti ļoti apšaubāmā, neētiskā uzvedībā. Par ko Ruduša centīgi noklusēja un pārkāpumi tika paslaucīti zem tepiķa. Ne vienmēr tieši viņa, bet viņas tuvāko loks ar šiem gadījumiem ir cieši saistīts.

Baltijas Mediju izcilības centrs vispār ir dīvaina organizācija, kas vairumā gadījumu kalpojuši par Sarmītes Ēlertes grupējuma politisko ruporu.

Vispār tā Ēlertes grupējuma shēma darbojas šādi - viņa mērķtiecīgi un pamatīgi izvieto sev pietuvinātus mediju cilvēkus dažādos ietekmīgos medijos, organizācijās. Pēc tam ar šo cilvēku palīdzību orķestrē vai nu atbalstu sev vajadzīgiem politiķiem vai arī norok nevēlamos. Protams, ka politiskā elite to zina un raustās. Tā ir ļoti ietekmīga politiskās ietekmes tirdzniecības shēma. Ruduša ir tikai viens no vairākiem piemēriem, kā darbojās šis tīklojums. Bet kam kalpo pati Ēlerte - tas gan ir ļoti labs jautājums.

Atbildēt

lauķis

06.01.2020. 14:51

»

Latvijas televīziju

no cionistu apkampieniem nav iespējams glābt. Tās darbi ir līdzīgi pusatvērtai kanalizācijas lūkai ar diktorēm un diktoriem kā uz balli gataviem mēra laikā


Ir glābiņš,neskatīties TV,neklausīties radio,vismaz vienu mēnesi.Pēc tam prāts sāk apskaidroties.

Atbildēt

Autoritārisms pielavās nemanot.

06.01.2020. 14:04

Ceru, ka tiešām mums būs viedokļu dažădība, līdz šim vairāk lsm bij pārverties par liberālās diktatūras viena viedokļa kanālu.

Atbildēt

Latvijas televīziju

06.01.2020. 13:45

no cionistu apkampieniem nav iespējams glābt. Tās darbi ir līdzīgi pusatvērtai kanalizācijas lūkai ar diktorēm un diktoriem kā uz balli gataviem mēra laikā.

Atbildēt

Es

06.01.2020. 13:22

velētos neatkarīgu televīziju, nevis partiju koalīcijas sastāvdaļu un vienīgā pareizā viedokļa sludinātāju.

Atbildēt

P.

06.01.2020. 12:42

Teletūcija.

Atbildēt

kaut kā nesapratu...

06.01.2020. 12:34

Vai tagad portāls PIETIEK piedāvā rotaļu laukumu visiem suņiem un kucēm savas astes cilāšanai?

Atbildēt

Q

06.01.2020. 12:26

Skaidrs, ka Latvijas prostituētā televīzija nemainīsies, tiks pastiprināti pūsts koalīcijas taurē un melu bungas un trompetes griezīs ausīs!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...