Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lepsa fane

18.04.2017. 14:29

Ej nu ej, tad jau kultūras žurnālistiem arī varētu pārmest ka viņi iet uz koncertiem un teātriem, tad nu gan izpūta no mušas ziloni. Es atkal esmu patīkami pārsteigta ka Putnim patīk Grigorijs Lepss

Atbildēt

Pilsonim Voldiņam

14.04.2017. 16:45

»

Ieva

Zuzēnas shēmās ir ievilkts ari Putnis, to brīdi jau kādu laiku gaidīju.... Gan jau Gunta Līdaka arī visam pa vidu ar visu Seimuškānes komandu. Pietieks, varbut paskatieties,pieversiet uzmanību, Zūzēnas kundzes vīra uzņēmumiem, kādi pieder, kungu sauc Krists Zariņš, kas slēpjas aiz mākslinieka izkārtnes...


Man ir jautājums par so visu KM Pilsonim Voldiņam- kas notiek kultūras ministrijā un kā tas tiek pielauts!!!??? Tapat, kas elle rata notiek ar kulturas ministrijas gejiem??? Vai tiesam tas pats kas Arlietu ministrija!!!??? Kamon, kas notiek ar tiem gejiem, Pilsoni Voldin???!!!

Atbildēt

Jaunalksne

13.04.2017. 18:15

»

rīta koks

aj, nu lecīgo šito ķērcekli klausīties vispār ir low taste. bet līst MTG ložā - tas ir kas - muļķība vai mīkstais uz visu


Vai neizklausas sausmigi! MTG loza, kurs lv medijs, vel ko tadu var atlauties, lozu arena, ka gazes Savickis, maksatnespejas administrators Spruds un telekopaniju magnati! Tai pasa laika pagajusa gada no valsts izkrapa ar Petersoni pavadiba 1,2 milijonus eiro izdomaja varinatu, ka nesamaksat VID uzrekinu LNT. Ta esam Zuzenas pavadiba, augstpratiba, iedomiba pardevusies jenkiem! Kur uz to visu skatas beztabu, nekapersoniga, tv3 zinas un nacionalie mediji varetu sito paanalizet ari.....

Atbildēt

Maija

13.04.2017. 18:10

»

Sjūzenas putni

Ir dzirdēts, ka Putni Sjūzenu esot baudījuši ne tikai koncerta laikā, bet arī pēc


Restorani klusaja centra tika apmekleti, draudznes Dagnijas Bruveres restorans

Atbildēt

Ieva

13.04.2017. 14:31

Zuzēnas shēmās ir ievilkts ari Putnis, to brīdi jau kādu laiku gaidīju.... Gan jau Gunta Līdaka arī visam pa vidu ar visu Seimuškānes komandu. Pietieks, varbut paskatieties,pieversiet uzmanību, Zūzēnas kundzes vīra uzņēmumiem, kādi pieder, kungu sauc Krists Zariņš, kas slēpjas aiz mākslinieka izkārtnes(Jelgavas pilsētas sadarbība). Kādi līgumi ir saslēgti ar Lemberga un Seimuškānes svētibu ar Satikmes nozari, Rigas Brīvostu, Latvijas Dzelzcelu, Gaisa Satiksmi, CSDD, kā arī kam maksā MTG par raidījumu producēšanu un kur tā nauda paliek. Efektīvi būtu arī pievērst uzmanību Zūzēnas un Ušakova sadarbībai, raidījumam TV3 par pilsētu Rīga, kas to finansē un ar ko tiek slēgti līgumi, kas producē. Paskatīties Andra Ezeriņa(Zūzēnas brālis) naudas plūsmas. Džipos braucam, šoferi bērniem uz no privātapmācības, mājkalpotājas, dārznieki, aukles, mājas celtniecība, ceļošanas, dārgi apģērbi, vai tas viss no vienas MTG algas? Runa gan nav par algu un naudu, bet par politisko pardošanos, valsts nodevību, nu viss tas USA pasparnē. Būtu pienācis laiks izgaismot šo sabiedrībai plašakai.

Atbildēt

žēl...

12.04.2017. 15:39

Arvien vairāk sarūk to cilvēku skaits, kurus uzskatīju par tiešām godīgiem cilvēkiem un cienīju. Arī Putni. Izrādās, kļūdījos. Nu kam viņam šis gājiens bija vajadzīgs?
Be kas ir Zūzena par putnu? Ko viņa vēlas?

Atbildēt

dogo

12.04.2017. 06:51

Tas jau ir par daudz,cilvēkam ir jābūt brīvam no idiotiskiem aizspriedumiem un kāpēc gan nenoklausīties slavena krievu dziedoņa sniegumu?Tikai idiotiski aprobežoti ļaudis spēj ieraudzīt ziloni,kur ir notupusies mušiņa un netaisat ziloni no mušas.Ir jābūt vispusīgam,lai spētu spriest par mākslu,vismaz es tā domāju.Manas simpātijas nekad nav bijušas Putnim,bet šoreiz esmu viņa pusē.

Atbildēt

Sjūzenas putni

11.04.2017. 18:09

Ir dzirdēts, ka Putni Sjūzenu esot baudījuši ne tikai koncerta laikā, bet arī pēc! ;)

Atbildēt

oma

11.04.2017. 16:18

»

Vatsons

Kāda šķirba Putnis vai ne Putnis. Vienkārši pārdevās! Reti kurš, tiekot pie siles, spēj pretoties naudas varai, lielas naudas varai. Putnis noteikti nav no tiem retajiem. Primitīvs glumeklis


Nu jau gan muldat bez jēgas,Ja patīk eju un skatos,eju un klausos,Vai pie maksas sabiedriskās tualetes arī vaktēsiet? Šitā biedrība gan nepārdodas! Vari droši gulēt!

Atbildēt

Labais

11.04.2017. 15:53

Tipisks gājiens, tikai pārējie ir korumpanti! Strīķene ar Voiku blakus nebija?!?

Atbildēt

rīta koks

11.04.2017. 14:13

aj, nu lecīgo šito ķērcekli klausīties vispār ir low taste. bet līst MTG ložā - tas ir kas - muļķība vai mīkstais uz visu?

Atbildēt

sēlis

11.04.2017. 13:46

Paskatoties uz šo pajoli ,kļūst šķērmi ap dūšu ,šis tips sevī iemieso visas latviešu tautas sliktākās īpašibas , pakaļā līšanu bez ziepēm un tautas nodevību,tik tiešām izcilnieks, kā visas Sorosa žurkas! Par zaļajiem papīrīšiem pārdos māti, ne mirkli nedomādams!

Atbildēt

Kāds

11.04.2017. 12:29

Interesanti, kāpēc vislaik, tur kur zilie lini, ir sūdi? Moš tā pēc, ka vienīgais caurums? Fubļe. :(

Atbildēt

sola

11.04.2017. 09:34

Reti glums tips. Pasekojiet kur darbojies un kā vārdā rosījies. Jautājumu nebūs. Nu tik augstas proves, ka vienmēr un visiem vajadzīgs.

Atbildēt

Mjā

11.04.2017. 09:15

Nu tad jau nozares tikšanās var rīkot pirtī, tik paŝam jānopērk pirtsslota! Izmeklētāji ar advokātiem var pārrunāt lietas restorānos, tik hāsamaksā par savu kompotu! Nozares tiksanās jārīko ministrijā, nevis VIP ložā.

Atbildēt

vl tblnnk

11.04.2017. 09:03

v dosku prodaznie....

Atbildēt

miķelis

11.04.2017. 08:59

Kas jauns būtu jāuzdot jautājumi KULTŪRAS IERēdnim ,vai viņam tur būtu bijis jāatrodas.....
P.S. Arī melo par biļeti.Mūsu ierēdņi piedalās TIKAI ar ielūgumiem ,jo aldzīnas,pēc viņu domām,ir tikpat bēdīgas kā pensionāriem...

Atbildēt

interesentam

11.04.2017. 08:53

Jā,šis ir tas pats.

Atbildēt

juris

11.04.2017. 08:51

Kas viņš par atklātibas aizstāvi.......vienkārši mūsu valsts kārtejais...... Atradis pasaules slavenu mākslinieku, kura koncertu apmeklēt....Zirgam jāsmejas...

Atbildēt

Žaneta Akantjeva

11.04.2017. 06:18

Pēc tam, kad atklātībā parādījās fotoattēli no Krievijas vēstnieka Aleksandra Vešņakova rīkotā Krievijas dienas pasākuma - "kaviāra dzīrēm", kurās redzama piedaloties arī Nacionālās apvienības pārstāve, kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende, Nacionālajā apvienībā notikusi asa sarakste par šo tēmu.

Atbildēt

Atbrivotajs

10.04.2017. 23:40

Pilna LATVIJA ar kangariem . Gatavi kremla iesutitajiem noziedzniekiem laizit...

Atbildēt

H

10.04.2017. 22:31

»

J

fubļe


jop

Atbildēt

J

10.04.2017. 21:52

fubļe

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

10.04.2017. 20:46

Un tas viss NA paspārnē.

Atbildēt

Mutenburgs

10.04.2017. 20:24

Skumīgi - no rakstiņa par Vācijas vēstniecību Putņa sākumos - rusofilu Ļepsa skaņās..

Atbildēt

имеет кличку «Гриша»

10.04.2017. 20:07

31 октября 2013 года Министерство финансов США обвинило Лепса в причастности к «постсоветской мафии» и внесло его в «чёрный список»[18][19][20]. По данным американских властей, Лепс имеет связи с так называемым «Братским кругом» (англ. Brothers' Circle)[21], который они характеризуют как «евразийский преступный синдикат»[20][22]. В результате Лепсу закрыт въезд в США, американским гражданам запрещается заключать с ним сделки, а его активы в американской юрисдикции замораживаются[20].

МИД России выступил со специальным заявлением в связи с внесением Лепса в «чёрный список», обвинив американские власти в нарушении фундаментального принципа презумпции невиновности. За развитием ситуации вокруг Лепса от имени Кремля пообещал следить пресс-секретарь президента РФ Д. Песков.

Официальный представитель Лепса сообщил, что ни счетов, ни недвижимости у певца в США нет[23][24].
По заявлениям официальных служб США, в преступной среде имеет кличку «Гриша», официально проживает в Таиланде, перевозит деньги мафии («перевозчик денег»)[25].

Atbildēt

Vatsons

10.04.2017. 19:50

Kāda šķirba Putnis vai ne Putnis. Vienkārši pārdevās! Reti kurš, tiekot pie siles, spēj pretoties naudas varai, lielas naudas varai. Putnis noteikti nav no tiem retajiem. Primitīvs glumeklis.

Atbildēt

Interesents

10.04.2017. 19:50

Vai šis ir tas sorosiskais pe-dofils -derasts, kurš piesedza Pareksa blēža Jura Vanaga rebes Minhenē?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

21

Apspriežamie jautājumi

FotoBiju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu uz Latviju. Tāpēc gribētu dalīties pārdomās un uzdot dažus jautājumus, kas šajā sakarā rodas.
Lasīt visu...

21

Preventīvais uzbrukums

FotoPēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras var izmantot ieroču izgatavošanai, un aizliedza konsultēt un jebkā palīdzēt Krievijas uzņēmumiem, kuri darbojas bruņošanās nozarē.
Lasīt visu...

21

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

FotoKriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir loģiski. Nesodamības apstākļos visatļautība nevar stāvēt uz vietas. Pēc 2018.gada 6.oktobra 13.Saeimas vēlēšanām pie varas nāca latviešu tautas vēsturē visnevērtīgākā paaudze (manis dēvētā “6.oktobra paaudze”). Tās valdīšanas laikā visatļautības paplašināšanās un intensificēšanās (eskalācija) ir acīmredzams fakts.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...