Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lepsa fane

18.04.2017. 13:29

Ej nu ej, tad jau kultūras žurnālistiem arī varētu pārmest ka viņi iet uz koncertiem un teātriem, tad nu gan izpūta no mušas ziloni. Es atkal esmu patīkami pārsteigta ka Putnim patīk Grigorijs Lepss

Atbildēt

Pilsonim Voldiņam

14.04.2017. 15:45

»

Ieva

Zuzēnas shēmās ir ievilkts ari Putnis, to brīdi jau kādu laiku gaidīju.... Gan jau Gunta Līdaka arī visam pa vidu ar visu Seimuškānes komandu. Pietieks, varbut paskatieties,pieversiet uzmanību, Zūzēnas kundzes vīra uzņēmumiem, kādi pieder, kungu sauc Krists Zariņš, kas slēpjas aiz mākslinieka izkārtnes...


Man ir jautājums par so visu KM Pilsonim Voldiņam- kas notiek kultūras ministrijā un kā tas tiek pielauts!!!??? Tapat, kas elle rata notiek ar kulturas ministrijas gejiem??? Vai tiesam tas pats kas Arlietu ministrija!!!??? Kamon, kas notiek ar tiem gejiem, Pilsoni Voldin???!!!

Atbildēt

Jaunalksne

13.04.2017. 17:15

»

rīta koks

aj, nu lecīgo šito ķērcekli klausīties vispār ir low taste. bet līst MTG ložā - tas ir kas - muļķība vai mīkstais uz visu


Vai neizklausas sausmigi! MTG loza, kurs lv medijs, vel ko tadu var atlauties, lozu arena, ka gazes Savickis, maksatnespejas administrators Spruds un telekopaniju magnati! Tai pasa laika pagajusa gada no valsts izkrapa ar Petersoni pavadiba 1,2 milijonus eiro izdomaja varinatu, ka nesamaksat VID uzrekinu LNT. Ta esam Zuzenas pavadiba, augstpratiba, iedomiba pardevusies jenkiem! Kur uz to visu skatas beztabu, nekapersoniga, tv3 zinas un nacionalie mediji varetu sito paanalizet ari.....

Atbildēt

Maija

13.04.2017. 17:10

»

Sjūzenas putni

Ir dzirdēts, ka Putni Sjūzenu esot baudījuši ne tikai koncerta laikā, bet arī pēc


Restorani klusaja centra tika apmekleti, draudznes Dagnijas Bruveres restorans

Atbildēt

Ieva

13.04.2017. 13:31

Zuzēnas shēmās ir ievilkts ari Putnis, to brīdi jau kādu laiku gaidīju.... Gan jau Gunta Līdaka arī visam pa vidu ar visu Seimuškānes komandu. Pietieks, varbut paskatieties,pieversiet uzmanību, Zūzēnas kundzes vīra uzņēmumiem, kādi pieder, kungu sauc Krists Zariņš, kas slēpjas aiz mākslinieka izkārtnes(Jelgavas pilsētas sadarbība). Kādi līgumi ir saslēgti ar Lemberga un Seimuškānes svētibu ar Satikmes nozari, Rigas Brīvostu, Latvijas Dzelzcelu, Gaisa Satiksmi, CSDD, kā arī kam maksā MTG par raidījumu producēšanu un kur tā nauda paliek. Efektīvi būtu arī pievērst uzmanību Zūzēnas un Ušakova sadarbībai, raidījumam TV3 par pilsētu Rīga, kas to finansē un ar ko tiek slēgti līgumi, kas producē. Paskatīties Andra Ezeriņa(Zūzēnas brālis) naudas plūsmas. Džipos braucam, šoferi bērniem uz no privātapmācības, mājkalpotājas, dārznieki, aukles, mājas celtniecība, ceļošanas, dārgi apģērbi, vai tas viss no vienas MTG algas? Runa gan nav par algu un naudu, bet par politisko pardošanos, valsts nodevību, nu viss tas USA pasparnē. Būtu pienācis laiks izgaismot šo sabiedrībai plašakai.

Atbildēt

žēl...

12.04.2017. 14:39

Arvien vairāk sarūk to cilvēku skaits, kurus uzskatīju par tiešām godīgiem cilvēkiem un cienīju. Arī Putni. Izrādās, kļūdījos. Nu kam viņam šis gājiens bija vajadzīgs?
Be kas ir Zūzena par putnu? Ko viņa vēlas?

Atbildēt

dogo

12.04.2017. 05:51

Tas jau ir par daudz,cilvēkam ir jābūt brīvam no idiotiskiem aizspriedumiem un kāpēc gan nenoklausīties slavena krievu dziedoņa sniegumu?Tikai idiotiski aprobežoti ļaudis spēj ieraudzīt ziloni,kur ir notupusies mušiņa un netaisat ziloni no mušas.Ir jābūt vispusīgam,lai spētu spriest par mākslu,vismaz es tā domāju.Manas simpātijas nekad nav bijušas Putnim,bet šoreiz esmu viņa pusē.

Atbildēt

Sjūzenas putni

11.04.2017. 17:09

Ir dzirdēts, ka Putni Sjūzenu esot baudījuši ne tikai koncerta laikā, bet arī pēc! ;)

Atbildēt

oma

11.04.2017. 15:18

»

Vatsons

Kāda šķirba Putnis vai ne Putnis. Vienkārši pārdevās! Reti kurš, tiekot pie siles, spēj pretoties naudas varai, lielas naudas varai. Putnis noteikti nav no tiem retajiem. Primitīvs glumeklis


Nu jau gan muldat bez jēgas,Ja patīk eju un skatos,eju un klausos,Vai pie maksas sabiedriskās tualetes arī vaktēsiet? Šitā biedrība gan nepārdodas! Vari droši gulēt!

Atbildēt

Labais

11.04.2017. 14:53

Tipisks gājiens, tikai pārējie ir korumpanti! Strīķene ar Voiku blakus nebija?!?

Atbildēt

rīta koks

11.04.2017. 13:13

aj, nu lecīgo šito ķērcekli klausīties vispār ir low taste. bet līst MTG ložā - tas ir kas - muļķība vai mīkstais uz visu?

Atbildēt

sēlis

11.04.2017. 12:46

Paskatoties uz šo pajoli ,kļūst šķērmi ap dūšu ,šis tips sevī iemieso visas latviešu tautas sliktākās īpašibas , pakaļā līšanu bez ziepēm un tautas nodevību,tik tiešām izcilnieks, kā visas Sorosa žurkas! Par zaļajiem papīrīšiem pārdos māti, ne mirkli nedomādams!

Atbildēt

Kāds

11.04.2017. 11:29

Interesanti, kāpēc vislaik, tur kur zilie lini, ir sūdi? Moš tā pēc, ka vienīgais caurums? Fubļe. :(

Atbildēt

sola

11.04.2017. 08:34

Reti glums tips. Pasekojiet kur darbojies un kā vārdā rosījies. Jautājumu nebūs. Nu tik augstas proves, ka vienmēr un visiem vajadzīgs.

Atbildēt

Mjā

11.04.2017. 08:15

Nu tad jau nozares tikšanās var rīkot pirtī, tik paŝam jānopērk pirtsslota! Izmeklētāji ar advokātiem var pārrunāt lietas restorānos, tik hāsamaksā par savu kompotu! Nozares tiksanās jārīko ministrijā, nevis VIP ložā.

Atbildēt

vl tblnnk

11.04.2017. 08:03

v dosku prodaznie....

Atbildēt

miķelis

11.04.2017. 07:59

Kas jauns būtu jāuzdot jautājumi KULTŪRAS IERēdnim ,vai viņam tur būtu bijis jāatrodas.....
P.S. Arī melo par biļeti.Mūsu ierēdņi piedalās TIKAI ar ielūgumiem ,jo aldzīnas,pēc viņu domām,ir tikpat bēdīgas kā pensionāriem...

Atbildēt

interesentam

11.04.2017. 07:53

Jā,šis ir tas pats.

Atbildēt

juris

11.04.2017. 07:51

Kas viņš par atklātibas aizstāvi.......vienkārši mūsu valsts kārtejais...... Atradis pasaules slavenu mākslinieku, kura koncertu apmeklēt....Zirgam jāsmejas...

Atbildēt

Žaneta Akantjeva

11.04.2017. 05:18

Pēc tam, kad atklātībā parādījās fotoattēli no Krievijas vēstnieka Aleksandra Vešņakova rīkotā Krievijas dienas pasākuma - "kaviāra dzīrēm", kurās redzama piedaloties arī Nacionālās apvienības pārstāve, kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende, Nacionālajā apvienībā notikusi asa sarakste par šo tēmu.

Atbildēt

Atbrivotajs

10.04.2017. 22:40

Pilna LATVIJA ar kangariem . Gatavi kremla iesutitajiem noziedzniekiem laizit...

Atbildēt

H

10.04.2017. 21:31

»

J

fubļe


jop

Atbildēt

J

10.04.2017. 20:52

fubļe

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

10.04.2017. 19:46

Un tas viss NA paspārnē.

Atbildēt

Mutenburgs

10.04.2017. 19:24

Skumīgi - no rakstiņa par Vācijas vēstniecību Putņa sākumos - rusofilu Ļepsa skaņās..

Atbildēt

имеет кличку «Гриша»

10.04.2017. 19:07

31 октября 2013 года Министерство финансов США обвинило Лепса в причастности к «постсоветской мафии» и внесло его в «чёрный список»[18][19][20]. По данным американских властей, Лепс имеет связи с так называемым «Братским кругом» (англ. Brothers' Circle)[21], который они характеризуют как «евразийский преступный синдикат»[20][22]. В результате Лепсу закрыт въезд в США, американским гражданам запрещается заключать с ним сделки, а его активы в американской юрисдикции замораживаются[20].

МИД России выступил со специальным заявлением в связи с внесением Лепса в «чёрный список», обвинив американские власти в нарушении фундаментального принципа презумпции невиновности. За развитием ситуации вокруг Лепса от имени Кремля пообещал следить пресс-секретарь президента РФ Д. Песков.

Официальный представитель Лепса сообщил, что ни счетов, ни недвижимости у певца в США нет[23][24].
По заявлениям официальных служб США, в преступной среде имеет кличку «Гриша», официально проживает в Таиланде, перевозит деньги мафии («перевозчик денег»)[25].

Atbildēt

Vatsons

10.04.2017. 18:50

Kāda šķirba Putnis vai ne Putnis. Vienkārši pārdevās! Reti kurš, tiekot pie siles, spēj pretoties naudas varai, lielas naudas varai. Putnis noteikti nav no tiem retajiem. Primitīvs glumeklis.

Atbildēt

Interesents

10.04.2017. 18:50

Vai šis ir tas sorosiskais pe-dofils -derasts, kurš piesedza Pareksa blēža Jura Vanaga rebes Minhenē?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...