Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lepsa fane

18.04.2017. 14:29

Ej nu ej, tad jau kultūras žurnālistiem arī varētu pārmest ka viņi iet uz koncertiem un teātriem, tad nu gan izpūta no mušas ziloni. Es atkal esmu patīkami pārsteigta ka Putnim patīk Grigorijs Lepss

Atbildēt

Pilsonim Voldiņam

14.04.2017. 16:45

»

Ieva

Zuzēnas shēmās ir ievilkts ari Putnis, to brīdi jau kādu laiku gaidīju.... Gan jau Gunta Līdaka arī visam pa vidu ar visu Seimuškānes komandu. Pietieks, varbut paskatieties,pieversiet uzmanību, Zūzēnas kundzes vīra uzņēmumiem, kādi pieder, kungu sauc Krists Zariņš, kas slēpjas aiz mākslinieka izkārtnes...


Man ir jautājums par so visu KM Pilsonim Voldiņam- kas notiek kultūras ministrijā un kā tas tiek pielauts!!!??? Tapat, kas elle rata notiek ar kulturas ministrijas gejiem??? Vai tiesam tas pats kas Arlietu ministrija!!!??? Kamon, kas notiek ar tiem gejiem, Pilsoni Voldin???!!!

Atbildēt

Jaunalksne

13.04.2017. 18:15

»

rīta koks

aj, nu lecīgo šito ķērcekli klausīties vispār ir low taste. bet līst MTG ložā - tas ir kas - muļķība vai mīkstais uz visu


Vai neizklausas sausmigi! MTG loza, kurs lv medijs, vel ko tadu var atlauties, lozu arena, ka gazes Savickis, maksatnespejas administrators Spruds un telekopaniju magnati! Tai pasa laika pagajusa gada no valsts izkrapa ar Petersoni pavadiba 1,2 milijonus eiro izdomaja varinatu, ka nesamaksat VID uzrekinu LNT. Ta esam Zuzenas pavadiba, augstpratiba, iedomiba pardevusies jenkiem! Kur uz to visu skatas beztabu, nekapersoniga, tv3 zinas un nacionalie mediji varetu sito paanalizet ari.....

Atbildēt

Maija

13.04.2017. 18:10

»

Sjūzenas putni

Ir dzirdēts, ka Putni Sjūzenu esot baudījuši ne tikai koncerta laikā, bet arī pēc


Restorani klusaja centra tika apmekleti, draudznes Dagnijas Bruveres restorans

Atbildēt

Ieva

13.04.2017. 14:31

Zuzēnas shēmās ir ievilkts ari Putnis, to brīdi jau kādu laiku gaidīju.... Gan jau Gunta Līdaka arī visam pa vidu ar visu Seimuškānes komandu. Pietieks, varbut paskatieties,pieversiet uzmanību, Zūzēnas kundzes vīra uzņēmumiem, kādi pieder, kungu sauc Krists Zariņš, kas slēpjas aiz mākslinieka izkārtnes(Jelgavas pilsētas sadarbība). Kādi līgumi ir saslēgti ar Lemberga un Seimuškānes svētibu ar Satikmes nozari, Rigas Brīvostu, Latvijas Dzelzcelu, Gaisa Satiksmi, CSDD, kā arī kam maksā MTG par raidījumu producēšanu un kur tā nauda paliek. Efektīvi būtu arī pievērst uzmanību Zūzēnas un Ušakova sadarbībai, raidījumam TV3 par pilsētu Rīga, kas to finansē un ar ko tiek slēgti līgumi, kas producē. Paskatīties Andra Ezeriņa(Zūzēnas brālis) naudas plūsmas. Džipos braucam, šoferi bērniem uz no privātapmācības, mājkalpotājas, dārznieki, aukles, mājas celtniecība, ceļošanas, dārgi apģērbi, vai tas viss no vienas MTG algas? Runa gan nav par algu un naudu, bet par politisko pardošanos, valsts nodevību, nu viss tas USA pasparnē. Būtu pienācis laiks izgaismot šo sabiedrībai plašakai.

Atbildēt

žēl...

12.04.2017. 15:39

Arvien vairāk sarūk to cilvēku skaits, kurus uzskatīju par tiešām godīgiem cilvēkiem un cienīju. Arī Putni. Izrādās, kļūdījos. Nu kam viņam šis gājiens bija vajadzīgs?
Be kas ir Zūzena par putnu? Ko viņa vēlas?

Atbildēt

dogo

12.04.2017. 06:51

Tas jau ir par daudz,cilvēkam ir jābūt brīvam no idiotiskiem aizspriedumiem un kāpēc gan nenoklausīties slavena krievu dziedoņa sniegumu?Tikai idiotiski aprobežoti ļaudis spēj ieraudzīt ziloni,kur ir notupusies mušiņa un netaisat ziloni no mušas.Ir jābūt vispusīgam,lai spētu spriest par mākslu,vismaz es tā domāju.Manas simpātijas nekad nav bijušas Putnim,bet šoreiz esmu viņa pusē.

Atbildēt

Sjūzenas putni

11.04.2017. 18:09

Ir dzirdēts, ka Putni Sjūzenu esot baudījuši ne tikai koncerta laikā, bet arī pēc! ;)

Atbildēt

oma

11.04.2017. 16:18

»

Vatsons

Kāda šķirba Putnis vai ne Putnis. Vienkārši pārdevās! Reti kurš, tiekot pie siles, spēj pretoties naudas varai, lielas naudas varai. Putnis noteikti nav no tiem retajiem. Primitīvs glumeklis


Nu jau gan muldat bez jēgas,Ja patīk eju un skatos,eju un klausos,Vai pie maksas sabiedriskās tualetes arī vaktēsiet? Šitā biedrība gan nepārdodas! Vari droši gulēt!

Atbildēt

Labais

11.04.2017. 15:53

Tipisks gājiens, tikai pārējie ir korumpanti! Strīķene ar Voiku blakus nebija?!?

Atbildēt

rīta koks

11.04.2017. 14:13

aj, nu lecīgo šito ķērcekli klausīties vispār ir low taste. bet līst MTG ložā - tas ir kas - muļķība vai mīkstais uz visu?

Atbildēt

sēlis

11.04.2017. 13:46

Paskatoties uz šo pajoli ,kļūst šķērmi ap dūšu ,šis tips sevī iemieso visas latviešu tautas sliktākās īpašibas , pakaļā līšanu bez ziepēm un tautas nodevību,tik tiešām izcilnieks, kā visas Sorosa žurkas! Par zaļajiem papīrīšiem pārdos māti, ne mirkli nedomādams!

Atbildēt

Kāds

11.04.2017. 12:29

Interesanti, kāpēc vislaik, tur kur zilie lini, ir sūdi? Moš tā pēc, ka vienīgais caurums? Fubļe. :(

Atbildēt

sola

11.04.2017. 09:34

Reti glums tips. Pasekojiet kur darbojies un kā vārdā rosījies. Jautājumu nebūs. Nu tik augstas proves, ka vienmēr un visiem vajadzīgs.

Atbildēt

Mjā

11.04.2017. 09:15

Nu tad jau nozares tikšanās var rīkot pirtī, tik paŝam jānopērk pirtsslota! Izmeklētāji ar advokātiem var pārrunāt lietas restorānos, tik hāsamaksā par savu kompotu! Nozares tiksanās jārīko ministrijā, nevis VIP ložā.

Atbildēt

vl tblnnk

11.04.2017. 09:03

v dosku prodaznie....

Atbildēt

miķelis

11.04.2017. 08:59

Kas jauns būtu jāuzdot jautājumi KULTŪRAS IERēdnim ,vai viņam tur būtu bijis jāatrodas.....
P.S. Arī melo par biļeti.Mūsu ierēdņi piedalās TIKAI ar ielūgumiem ,jo aldzīnas,pēc viņu domām,ir tikpat bēdīgas kā pensionāriem...

Atbildēt

interesentam

11.04.2017. 08:53

Jā,šis ir tas pats.

Atbildēt

juris

11.04.2017. 08:51

Kas viņš par atklātibas aizstāvi.......vienkārši mūsu valsts kārtejais...... Atradis pasaules slavenu mākslinieku, kura koncertu apmeklēt....Zirgam jāsmejas...

Atbildēt

Žaneta Akantjeva

11.04.2017. 06:18

Pēc tam, kad atklātībā parādījās fotoattēli no Krievijas vēstnieka Aleksandra Vešņakova rīkotā Krievijas dienas pasākuma - "kaviāra dzīrēm", kurās redzama piedaloties arī Nacionālās apvienības pārstāve, kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende, Nacionālajā apvienībā notikusi asa sarakste par šo tēmu.

Atbildēt

Atbrivotajs

10.04.2017. 23:40

Pilna LATVIJA ar kangariem . Gatavi kremla iesutitajiem noziedzniekiem laizit...

Atbildēt

H

10.04.2017. 22:31

»

J

fubļe


jop

Atbildēt

J

10.04.2017. 21:52

fubļe

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

10.04.2017. 20:46

Un tas viss NA paspārnē.

Atbildēt

Mutenburgs

10.04.2017. 20:24

Skumīgi - no rakstiņa par Vācijas vēstniecību Putņa sākumos - rusofilu Ļepsa skaņās..

Atbildēt

имеет кличку «Гриша»

10.04.2017. 20:07

31 октября 2013 года Министерство финансов США обвинило Лепса в причастности к «постсоветской мафии» и внесло его в «чёрный список»[18][19][20]. По данным американских властей, Лепс имеет связи с так называемым «Братским кругом» (англ. Brothers' Circle)[21], который они характеризуют как «евразийский преступный синдикат»[20][22]. В результате Лепсу закрыт въезд в США, американским гражданам запрещается заключать с ним сделки, а его активы в американской юрисдикции замораживаются[20].

МИД России выступил со специальным заявлением в связи с внесением Лепса в «чёрный список», обвинив американские власти в нарушении фундаментального принципа презумпции невиновности. За развитием ситуации вокруг Лепса от имени Кремля пообещал следить пресс-секретарь президента РФ Д. Песков.

Официальный представитель Лепса сообщил, что ни счетов, ни недвижимости у певца в США нет[23][24].
По заявлениям официальных служб США, в преступной среде имеет кличку «Гриша», официально проживает в Таиланде, перевозит деньги мафии («перевозчик денег»)[25].

Atbildēt

Vatsons

10.04.2017. 19:50

Kāda šķirba Putnis vai ne Putnis. Vienkārši pārdevās! Reti kurš, tiekot pie siles, spēj pretoties naudas varai, lielas naudas varai. Putnis noteikti nav no tiem retajiem. Primitīvs glumeklis.

Atbildēt

Interesents

10.04.2017. 19:50

Vai šis ir tas sorosiskais pe-dofils -derasts, kurš piesedza Pareksa blēža Jura Vanaga rebes Minhenē?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...