Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lepsa fane

18.04.2017. 13:29

Ej nu ej, tad jau kultūras žurnālistiem arī varētu pārmest ka viņi iet uz koncertiem un teātriem, tad nu gan izpūta no mušas ziloni. Es atkal esmu patīkami pārsteigta ka Putnim patīk Grigorijs Lepss

Atbildēt

Pilsonim Voldiņam

14.04.2017. 15:45

»

Ieva

Zuzēnas shēmās ir ievilkts ari Putnis, to brīdi jau kādu laiku gaidīju.... Gan jau Gunta Līdaka arī visam pa vidu ar visu Seimuškānes komandu. Pietieks, varbut paskatieties,pieversiet uzmanību, Zūzēnas kundzes vīra uzņēmumiem, kādi pieder, kungu sauc Krists Zariņš, kas slēpjas aiz mākslinieka izkārtnes...


Man ir jautājums par so visu KM Pilsonim Voldiņam- kas notiek kultūras ministrijā un kā tas tiek pielauts!!!??? Tapat, kas elle rata notiek ar kulturas ministrijas gejiem??? Vai tiesam tas pats kas Arlietu ministrija!!!??? Kamon, kas notiek ar tiem gejiem, Pilsoni Voldin???!!!

Atbildēt

Jaunalksne

13.04.2017. 17:15

»

rīta koks

aj, nu lecīgo šito ķērcekli klausīties vispār ir low taste. bet līst MTG ložā - tas ir kas - muļķība vai mīkstais uz visu


Vai neizklausas sausmigi! MTG loza, kurs lv medijs, vel ko tadu var atlauties, lozu arena, ka gazes Savickis, maksatnespejas administrators Spruds un telekopaniju magnati! Tai pasa laika pagajusa gada no valsts izkrapa ar Petersoni pavadiba 1,2 milijonus eiro izdomaja varinatu, ka nesamaksat VID uzrekinu LNT. Ta esam Zuzenas pavadiba, augstpratiba, iedomiba pardevusies jenkiem! Kur uz to visu skatas beztabu, nekapersoniga, tv3 zinas un nacionalie mediji varetu sito paanalizet ari.....

Atbildēt

Maija

13.04.2017. 17:10

»

Sjūzenas putni

Ir dzirdēts, ka Putni Sjūzenu esot baudījuši ne tikai koncerta laikā, bet arī pēc


Restorani klusaja centra tika apmekleti, draudznes Dagnijas Bruveres restorans

Atbildēt

Ieva

13.04.2017. 13:31

Zuzēnas shēmās ir ievilkts ari Putnis, to brīdi jau kādu laiku gaidīju.... Gan jau Gunta Līdaka arī visam pa vidu ar visu Seimuškānes komandu. Pietieks, varbut paskatieties,pieversiet uzmanību, Zūzēnas kundzes vīra uzņēmumiem, kādi pieder, kungu sauc Krists Zariņš, kas slēpjas aiz mākslinieka izkārtnes(Jelgavas pilsētas sadarbība). Kādi līgumi ir saslēgti ar Lemberga un Seimuškānes svētibu ar Satikmes nozari, Rigas Brīvostu, Latvijas Dzelzcelu, Gaisa Satiksmi, CSDD, kā arī kam maksā MTG par raidījumu producēšanu un kur tā nauda paliek. Efektīvi būtu arī pievērst uzmanību Zūzēnas un Ušakova sadarbībai, raidījumam TV3 par pilsētu Rīga, kas to finansē un ar ko tiek slēgti līgumi, kas producē. Paskatīties Andra Ezeriņa(Zūzēnas brālis) naudas plūsmas. Džipos braucam, šoferi bērniem uz no privātapmācības, mājkalpotājas, dārznieki, aukles, mājas celtniecība, ceļošanas, dārgi apģērbi, vai tas viss no vienas MTG algas? Runa gan nav par algu un naudu, bet par politisko pardošanos, valsts nodevību, nu viss tas USA pasparnē. Būtu pienācis laiks izgaismot šo sabiedrībai plašakai.

Atbildēt

žēl...

12.04.2017. 14:39

Arvien vairāk sarūk to cilvēku skaits, kurus uzskatīju par tiešām godīgiem cilvēkiem un cienīju. Arī Putni. Izrādās, kļūdījos. Nu kam viņam šis gājiens bija vajadzīgs?
Be kas ir Zūzena par putnu? Ko viņa vēlas?

Atbildēt

dogo

12.04.2017. 05:51

Tas jau ir par daudz,cilvēkam ir jābūt brīvam no idiotiskiem aizspriedumiem un kāpēc gan nenoklausīties slavena krievu dziedoņa sniegumu?Tikai idiotiski aprobežoti ļaudis spēj ieraudzīt ziloni,kur ir notupusies mušiņa un netaisat ziloni no mušas.Ir jābūt vispusīgam,lai spētu spriest par mākslu,vismaz es tā domāju.Manas simpātijas nekad nav bijušas Putnim,bet šoreiz esmu viņa pusē.

Atbildēt

Sjūzenas putni

11.04.2017. 17:09

Ir dzirdēts, ka Putni Sjūzenu esot baudījuši ne tikai koncerta laikā, bet arī pēc! ;)

Atbildēt

oma

11.04.2017. 15:18

»

Vatsons

Kāda šķirba Putnis vai ne Putnis. Vienkārši pārdevās! Reti kurš, tiekot pie siles, spēj pretoties naudas varai, lielas naudas varai. Putnis noteikti nav no tiem retajiem. Primitīvs glumeklis


Nu jau gan muldat bez jēgas,Ja patīk eju un skatos,eju un klausos,Vai pie maksas sabiedriskās tualetes arī vaktēsiet? Šitā biedrība gan nepārdodas! Vari droši gulēt!

Atbildēt

Labais

11.04.2017. 14:53

Tipisks gājiens, tikai pārējie ir korumpanti! Strīķene ar Voiku blakus nebija?!?

Atbildēt

rīta koks

11.04.2017. 13:13

aj, nu lecīgo šito ķērcekli klausīties vispār ir low taste. bet līst MTG ložā - tas ir kas - muļķība vai mīkstais uz visu?

Atbildēt

sēlis

11.04.2017. 12:46

Paskatoties uz šo pajoli ,kļūst šķērmi ap dūšu ,šis tips sevī iemieso visas latviešu tautas sliktākās īpašibas , pakaļā līšanu bez ziepēm un tautas nodevību,tik tiešām izcilnieks, kā visas Sorosa žurkas! Par zaļajiem papīrīšiem pārdos māti, ne mirkli nedomādams!

Atbildēt

Kāds

11.04.2017. 11:29

Interesanti, kāpēc vislaik, tur kur zilie lini, ir sūdi? Moš tā pēc, ka vienīgais caurums? Fubļe. :(

Atbildēt

sola

11.04.2017. 08:34

Reti glums tips. Pasekojiet kur darbojies un kā vārdā rosījies. Jautājumu nebūs. Nu tik augstas proves, ka vienmēr un visiem vajadzīgs.

Atbildēt

Mjā

11.04.2017. 08:15

Nu tad jau nozares tikšanās var rīkot pirtī, tik paŝam jānopērk pirtsslota! Izmeklētāji ar advokātiem var pārrunāt lietas restorānos, tik hāsamaksā par savu kompotu! Nozares tiksanās jārīko ministrijā, nevis VIP ložā.

Atbildēt

vl tblnnk

11.04.2017. 08:03

v dosku prodaznie....

Atbildēt

miķelis

11.04.2017. 07:59

Kas jauns būtu jāuzdot jautājumi KULTŪRAS IERēdnim ,vai viņam tur būtu bijis jāatrodas.....
P.S. Arī melo par biļeti.Mūsu ierēdņi piedalās TIKAI ar ielūgumiem ,jo aldzīnas,pēc viņu domām,ir tikpat bēdīgas kā pensionāriem...

Atbildēt

interesentam

11.04.2017. 07:53

Jā,šis ir tas pats.

Atbildēt

juris

11.04.2017. 07:51

Kas viņš par atklātibas aizstāvi.......vienkārši mūsu valsts kārtejais...... Atradis pasaules slavenu mākslinieku, kura koncertu apmeklēt....Zirgam jāsmejas...

Atbildēt

Žaneta Akantjeva

11.04.2017. 05:18

Pēc tam, kad atklātībā parādījās fotoattēli no Krievijas vēstnieka Aleksandra Vešņakova rīkotā Krievijas dienas pasākuma - "kaviāra dzīrēm", kurās redzama piedaloties arī Nacionālās apvienības pārstāve, kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende, Nacionālajā apvienībā notikusi asa sarakste par šo tēmu.

Atbildēt

Atbrivotajs

10.04.2017. 22:40

Pilna LATVIJA ar kangariem . Gatavi kremla iesutitajiem noziedzniekiem laizit...

Atbildēt

H

10.04.2017. 21:31

»

J

fubļe


jop

Atbildēt

J

10.04.2017. 20:52

fubļe

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

10.04.2017. 19:46

Un tas viss NA paspārnē.

Atbildēt

Mutenburgs

10.04.2017. 19:24

Skumīgi - no rakstiņa par Vācijas vēstniecību Putņa sākumos - rusofilu Ļepsa skaņās..

Atbildēt

имеет кличку «Гриша»

10.04.2017. 19:07

31 октября 2013 года Министерство финансов США обвинило Лепса в причастности к «постсоветской мафии» и внесло его в «чёрный список»[18][19][20]. По данным американских властей, Лепс имеет связи с так называемым «Братским кругом» (англ. Brothers' Circle)[21], который они характеризуют как «евразийский преступный синдикат»[20][22]. В результате Лепсу закрыт въезд в США, американским гражданам запрещается заключать с ним сделки, а его активы в американской юрисдикции замораживаются[20].

МИД России выступил со специальным заявлением в связи с внесением Лепса в «чёрный список», обвинив американские власти в нарушении фундаментального принципа презумпции невиновности. За развитием ситуации вокруг Лепса от имени Кремля пообещал следить пресс-секретарь президента РФ Д. Песков.

Официальный представитель Лепса сообщил, что ни счетов, ни недвижимости у певца в США нет[23][24].
По заявлениям официальных служб США, в преступной среде имеет кличку «Гриша», официально проживает в Таиланде, перевозит деньги мафии («перевозчик денег»)[25].

Atbildēt

Vatsons

10.04.2017. 18:50

Kāda šķirba Putnis vai ne Putnis. Vienkārši pārdevās! Reti kurš, tiekot pie siles, spēj pretoties naudas varai, lielas naudas varai. Putnis noteikti nav no tiem retajiem. Primitīvs glumeklis.

Atbildēt

Interesents

10.04.2017. 18:50

Vai šis ir tas sorosiskais pe-dofils -derasts, kurš piesedza Pareksa blēža Jura Vanaga rebes Minhenē?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...