Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Mediķi varas kalpībā

Viedais Manels
20.01.2022.
Komentāri (59)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nuja

22.01.2022. 13:34

»

Marika

Man liels prieks, ka Latvijā tik daudz domājošu cilvēku, zinot, cik relatīvi maz izplatīta svešvalodu pratība...


tev vienīgajai jau gadu atpakaļ bija svaigas skaidas nomainītas galvā, visiem pārējiem tikai tagad vecās sapelējušās skaidas pamazām nomaina uz svaigām - kad tavas pirms gada mainītās skaidas jau ir palikušas nesvaigas un sākušas pelēt...

Atbildēt

Marika

22.01.2022. 04:36

Man liels prieks, ka Latvijā tik daudz domājošu cilvēku, zinot, cik relatīvi maz izplatīta svešvalodu pratība.
Visu šo es zināju un neklusēju jau gadu atpakaļ, bet mani tad uzskatīja par sazvērestības teorētiķi.
Sazvērestība ir notikusi visaugstākajā, globālajā līmenī. Visiem tika samaksāts, big pharma-i ir liela nauda. Kuram vairāk, kuram mazāk, pēc vajadzības.
Neaizmirstiet visus iesaistītos, lai tiesas dienā neviens neizsprūk sveikā. Jo tas ir genocīds pret cilvēci. Un par to, ka tiesas diena būs, tagad jau man nav ne mazāko šaubu. Paskatieties vien tikai uz UK, kā tur pēkšņi atceļ (laikam aizvakar) visas masku un piespiedu potes direktīvas. Vēl kādas dienas iepriekš UK (ves.aizs.org.) paziņoja, ka vakcinētie iespējams vairs nekad neatgūs dabīgo imunitāti (in general).
Mēs dzīvojam ārkārtīgi interesantos laikos un vēl mūsu dzīves laikā mēs piedzīvosim Nirnbergu 2.

Atbildēt

Rand

21.01.2022. 23:20

»

Ārsts

Visiem šiem nožēlojamajiem kvankšķiem varu ieteikt- ja saslimsiet, neejiet pie ārstiem


Ir nenormāla mirstība no ne-covid saslimšanām.

Atbildēt

Ja

21.01.2022. 22:55

»

Ārsts

Visiem šiem nožēlojamajiem kvankšķiem varu ieteikt- ja saslimsiet, neejiet pie ārstiem


Pie tada nozelojama mesla, ka tu, neiesu ari! Nebus jegas, augstpratiba jau pa gabalu atsit. Desmit minusu dakteris esi, simtiem tadu. Vienaldzigs, paklausies stastu, atri kaut ko uzraksti no zalem un atta. Negribi jau domajosus pacientus, tadi trauce. Tikai, neaizmirsti atteikties no algas un piemaksam, kurus tev dasni sametusi tavi par kvankskiem devetie pacienti ar saviem nodoklisiem. Saksi cienit pacientus un vinus godigi arstet, ari tevi cienīs!

Atbildēt

Par datu slēpšanu

21.01.2022. 15:52

https://www.bmj.com/content/376/bmj.o102

Atbildēt

Lopu dakteris

21.01.2022. 14:12

»

Ārsts

Visiem šiem nožēlojamajiem kvankšķiem varu ieteikt- ja saslimsiet, neejiet pie ārstiem


Vīrieši lielākoties arī neiet. Kad tos aizved, tad. Bet tad ir par vēlu. Uz skrīnibgu neiet arī sievietes.
Tāds nu ārsts tu esi, neko daudz vis neorientējies. Viltvārdis?

Atbildēt

Ārsts

21.01.2022. 13:51

Visiem šiem nožēlojamajiem kvankšķiem varu ieteikt- ja saslimsiet, neejiet pie ārstiem.

Atbildēt

21.01.2022. 13:49

»

Divas lietas

Ar elpas trūkumu šobrīd cīnās visu mūžu pareizi dzīvojušais, labi ēdušais un parauga veidā vakcinētais pavārs X...


Neaizmirsti vēl pateikt, ka kārtīgi dzērušais, kārtīgi slimojošais un orgānu transplantāciju pārcietušais. Un vairāk kā 70 gadus vecais

Atbildēt

Es

21.01.2022. 10:45

»

Ja

Piekritu. Lielaka dala arstu diemzel paklausigi izpilda PVO, Stradinu izdzisanas algoritmu. Ta arstet ir viegli, viss prieksa pateikts, tas nekas, ka katrs pacients ir savadaks. Vainigio pie daudzu tukstosu navem nav, pacienti pasi vainigi esot- veci, resni, slimi. Arsti/varoni izsdegusi esot. Arprats...


Bija raksts britu presē, šķiet, par to, ka šis mirstību veicinošais covid protokols vienā aspektā esot nepareizs. jo izvēloties nepareizās intubēšanas caurulītes, to marķējums esot pārprotams - tāds, ka tās ir līdzīgas, bet der tikai viena. Ja vajag, atradīšu.

Ikviens rutīnas darbs pēc gadiem pārvēršas par rutīnu, es apbrīnoju tos nedaudzos mediķus, kas spēj skatīties uz kopumu un strādāt ar katru pacientu kā ar teju unikālu bioloģisku vienību. Šaubos, ka to spēj māsiņas, kam jālido kā bitēm no viena pacienta pie otra, no vienas slimnīcas uz otru, jo valsts akciju sabiedrība tām maksā par maz, lai pietiktu kredītiem un dzīvei no darba vienā vietā.

Tikmēr Anglijā 30 uzņēmumu uz pusgadu pilotprojektā pārslēdzas uz 4 darba dienu nedēļu, saglabājot 100% darbinieku produktivitāti. Kas te notiek?

Atbildēt

Es

21.01.2022. 10:40

»

Ja

Piekritu. Lielaka dala arstu diemzel paklausigi izpilda PVO, Stradinu izdzisanas algoritmu. Ta arstet ir viegli, viss prieksa pateikts, tas nekas, ka katrs pacients ir savadaks. Vainigio pie daudzu tukstosu navem nav, pacienti pasi vainigi esot- veci, resni, slimi. Arsti/varoni izsdegusi esot. Arprats...


Daudzi ārsti, kā kaut vai marihuānas ideju izplatītājs Skride no azartspēlēm par, varbūt mīl savu nozari tehniski, taču ar cilvēkiem strādāt nespēj un nav tam gatavi, viņiem ir izveidojusies greiza izpratne par sevi kā pārāku kastu. Nepamatoti.

Esmu sastapis ļoti cilvēcīgus ārstus, kas tiešām dara visu ar interesi, viņus tiešām interesē kalpošana cilvēkam, bet arī tādus, kas moka sevi un mēģina citus mocīt ar kaut kādu nesaprotamu pārākuma un eksaltētības sajūtu - ar lomu spēlēm pilnīgi nevietā. Protams, ne pret visiem viņi atļaujas uzvesties pavirši un necienīgi, taču mani māc aizdomas, ka pacientu un cilvēcisko attiecību psiholoģija tur ir pamesta novārtā jau studiju gados.

Viena otra ģimenes ārste tā izdeg :) savā darbā, ka viņai ir laiks Twitter diezgan prasti brūķēt muti inteliģentam un darbā aizņemtam cilvēkam necienīgā veidā. Ar agresiju.

Atbildēt

Viss logiski

21.01.2022. 09:45

Viss ir samērā loģiski! Vai ir kāds vinnēts tiesu process pret ārstiem par nolaidību? Šī sistēma piesedz savus kalpus un par to viņi arī kalpo saviem kungiem. Ārsti kalpo varai un farmai (kas pēc būtības jau ir viens un tas pats).Pandēmijas pasūtītāji visu ko dara, nedara taču ar savām rokām. Ja nebūtu ārstu, policistu, varnešu šo visu nebūtu iespējams realizēt.

Atbildēt

Viss ir vienkārši

21.01.2022. 07:20

Kad viss būs galā,sāksies liels process. Uz viena sola partiju bonzas, MK, mediju vadītāji un VISI ārsti, kas piedalījās šajā ārprātā. Bez korumpētiem ārstiem tas nebija IESPĒJAMS. Ārsti, kas aizmirsuši Hipokrāta zvērastu ir jādegradē līdz sētniekiem, uz mūžu atņemot licenzes un diplomus.

Atbildēt

Zee

21.01.2022. 00:24

Dakterīšiem nevajadzēja visszinīgi bāzt savu degunu svešos lauciņos, lai paspīdētu TV kameru priekšā. Rezultātā tikai nodemonstrēja savu politisko tuvredzību un plus-mīnus nulles zināšanas virusoloģijā un imunoliģijā. Un vēl taisnoties nāksies. Vienīgais mierinājums, ka tautai atmiņa ir īsa.

Atbildēt

Anālajam izdzimtenim

21.01.2022. 00:08

»

nu ja

Antivakceri negrib nomirt kā normāli cilvēki, viņi grib mirt pieslēgti pie ventilatora cīnoties ar elpas trūkumu


Savas ventilātora pasakas vari stāstīt savā geju klubā laizot stukāna pautus 😀

Atbildēt

Atmaksa vairs nav aiz kalniem

21.01.2022. 00:02

Šo ideotu sistēmu sagraus paļaušanās uz pilnīgi aplamu informāciju, kuru lielā farma izplatīja caur savām globālajām adeptu organizācijām : PVO, SVF, PB, CNN, REAUTERS, BLACKROCK u.c. Priekš organizācijas, kuras aktīvi mērāmi triljonos, tas nav nemaz tik grūti. Pārrēķins ir tanī, ka neviens negaidīja, ka efektivitāte būs tik maza arī Versijām 2,3,4,5, ber blaknes tik biežas. Par to arī visi šie kretīni samaksās ar savām karjerām, reputācijām, bet kāds arī dzīvību. Žēl, ka tik daudz cilvēki uz planētas tika sakropļoti lielā kapitālā un ultraglobāliatu vārdā :(

Atbildēt

Ja

20.01.2022. 23:43

»

Jā!

Nezināju, ka starp ārstiem ir tik daudz pērkamu neliešu. Uz jūsu sirdsapziņu ir un būs to cilvēku nāves, kas jums uzticējās. Un nevarēsiet attaisnoties ar nezināšanu


Piekritu. Lielaka dala arstu diemzel paklausigi izpilda PVO, Stradinu izdzisanas algoritmu. Ta arstet ir viegli, viss prieksa pateikts, tas nekas, ka katrs pacients ir savadaks. Vainigio pie daudzu tukstosu navem nav, pacienti pasi vainigi esot- veci, resni, slimi. Arsti/varoni izsdegusi esot. Arprats, pajautajiet sev, kapec izvelejaties so profesiju, tikai naudas un prestiza del? Ja esi darba, strada! Naudu sanemiet pietiekami labu plus piemaksas. Lielaka dala strada diemzel, tikai naudas del. Nav jau mulki, saprot, ka ar sadam metodem isti izarstet nevar, bet pretim neruna, nav izdevigi. Ir jau nedaudzi, kuri megina ko labu darit, tikai vinus nogana un apsmej. Liela dala arstu ir vienaldzigi, neiejutigi un augstpratigi. Tas ir arprats, kas notiek slimnicas! Tautai jau stasta un rada, ka vini ir varoni. Tie, kuri nav saskarusies ar istenibu, notic visiem meliem. Lielas dalas tautas acis arsti ir zaudejusi uzticibu, ka vini to atgus? Neka!

Atbildēt

vakardienas ziņa:

20.01.2022. 22:52

Profesora Paula Stradiņa balva par ievērojamu veikumu praktiskajā medicīnā un zinātnē šogad piešķirta sirds ķirurgam Pēterim Stradiņam...

Atbildēt

Divas lietas

20.01.2022. 22:38

»

nu ja

Antivakceri negrib nomirt kā normāli cilvēki, viņi grib mirt pieslēgti pie ventilatora cīnoties ar elpas trūkumu


Ar elpas trūkumu šobrīd cīnās visu mūžu pareizi dzīvojušais, labi ēdušais un parauga veidā vakcinētais pavārs X.

Nevakcinētajiem nav jākonstatē, ka viņi ir sapotēti un tiem noziedzīgi tiek piedāvāts turpināt špricēties pret omikronu ar tam nederīgu vakcīnu.

Viss ir tik vienkārši. Valstis, kas to ir sapratušas - Apvienotā Karaliste, arī Izraēla, jau sper soļus pareizAjā virzienā. Neokomunistu un neomarksistu izvarotā Latvijas vara murmulē par balstvakcinēšanos ar draņķi, kas pat ķeksītim neder.

Atbildēt

Divas lietas

20.01.2022. 22:34

Farmācija ir, iespējams, viskorumpētākais legālais bizness pasaulē. Ar neskaitāmām civilprāvām, valsts piemērotiem sodiem, neskaitāmiem atsauktiem BĪSTAMIEM preparātiem. Neētisks investīciju (nevis medicīnisks) bizness. BIZNESS.

Nirnbergā tiesāja arī noziedzīgus ārstus un medmāsas.

Atbildēt

nu ja

20.01.2022. 22:34

»

Būsteris

Tīrais negals! Negrib tie ietiepīgie antivakseri vakcinēties un nosprāgt kā normāli cilvēki. Cietumos šos jāliek


Antivakceri negrib nomirt kā normāli cilvēki, viņi grib mirt pieslēgti pie ventilatora cīnoties ar elpas trūkumu.

Atbildēt

kaķa smiekli

20.01.2022. 22:04

»

Blondīne

Vasarā vēl mediķiem ( tāpat kā jebkuras citas profesijas pārstāvjiem) nebija informācijas, kuru var sniegt tikai LAIKS. Pie tam tā vakcīna tā kā bija domāta pret alfa variantu ( covid 19) , delta variants jau bija atšķirīgs ( tāda kā covid 21) un tā vakcīna iederējās so so, mazlietiņ. Tagad ieradies...


Nu tad vajadzēja paklusēt kaut vai tāpēc, ka viņš nav ne epidemiologs, ne infekcionists. Kas visiem dakteriem tā par slimīgu vēlmi muldēt par lietām, kuras nav skaidras, nesaprotu..
Laikam viņiem par to maksā.

Atbildēt

Vērotājs

20.01.2022. 21:39

»

fakts

Uz to brīdi kopā Latvijā bija inficējušies 8 reizes mazāk cilvēku nekā tagad vienas dienas laikā


Sanāk, ka vakcinējas un slimo vieni un tie paši, jo joprojām Latvijā ir milzīgs daudzums nesertificēto.

Atbildēt

Būsteris

20.01.2022. 21:36

»

fakts

Antivakceru un citu kovidiotu propaganda ko šie vēl šodien cenšas iestāstīt cilvēkiem, ir galīgas muļķības


Tīrais negals! Negrib tie ietiepīgie antivakseri vakcinēties un nosprāgt kā normāli cilvēki. Cietumos šos jāliek!

Atbildēt

ES

20.01.2022. 21:25

»

derdz

Nevis bažas, bet tas jau pirms tam bija zināms, bažas kā bažas publicēja vēlāk, jo varbūt pirms tam to visu bija iespējams noskaidrot laboratoriskos (u.c.) apstākļos vakcīnu aizsardzību pret dažādiem vīrusa paveidiem. Bažas rodas, kad ir pretdarbība (kuri to saprot un pierāda) darbībai, un patiesību...


Vai tad nav arī tāds ārstiem zināms likums ignorēts varas interesēs, ka tad , kad jau slimība plosās vakcinēt NEDRĪKST? vAI TOS VAR SAUKT PAR ĀRSTIEM, KAS TO IZLIEKAS NEZINĀM UN KLUSĒ KĀ AIZGĀJĒJI.

Atbildēt

Miedais Vanels

20.01.2022. 21:15

»

Viedais Anonymous


Raksts ir pēdējais sūds, kā visi māliņa raksti un tu, onanimus, beidz komentēt pats savus pļūtījumus

Atbildēt

derdz

20.01.2022. 21:13

»

apsveicu

Tu lieliski parādīji, ka Pēterim Stradiņam bija pilnīga taisnība, kad viņš izteica savu apgalvojumu, jo tikai jūlija pašās beigās CDC rodas bažas, ka ar "Deltu" inficētie vakcinētie var pārnest vīrusu


Nevis bažas, bet tas jau pirms tam bija zināms, bažas kā bažas publicēja vēlāk, jo varbūt pirms tam to visu bija iespējams noskaidrot laboratoriskos (u.c.) apstākļos vakcīnu aizsardzību pret dažādiem vīrusa paveidiem. Bažas rodas, kad ir pretdarbība (kuri to saprot un pierāda) darbībai, un patiesību grūti noliegt, kas skaidrs no jau sākuma. Bet abas darbības labas

Atbildēt

mentu stukač māliņ!

20.01.2022. 20:48

»

Viedais

Veselai no visas ģimenes ir nevakcinētais


Uztaisi sev klizmu un ej gulēt!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

20.01.2022. 20:22

Atbilde uz bildē uzdoto jautājumu: "Dakterīt, kad melsi muļķības, vai varneši tev stroķi pie galvas turēja?", ir banāli vienkārša: stroķi pie galvas neturēja, bet plānu kotleti (naudas paciņu) deguna priekšā gan. Biezu kotleti neviens nepiedāvāja: priekš kam šitādiem dakterīšiem pārmaksāt, kas pa lēto gatavi atdoties :D

Atbildēt

Viedais

20.01.2022. 20:18

»

Čiekurs Egles dēls

Teorija vs prakse...


Veselai no visas ģimenes ir nevakcinētais.

Zinu grāmatvežu kantori - 5 vakcinētas, viena ne - aktīva nūjotāja. Visas saslima un ar slimības lapām. Izņemot nevakcinēto.

Atbildēt

Viedais Mamels

20.01.2022. 20:15

🧑‍✈️
Neesu nevienā politiskā partijā (pārtijā), jo nekur tādus viedos neņem pretī, un man par savu imidžu raižu nav. Aizvien apcērpu “stulbas aitas” gan dzīvē, gan savos talantīgajos un būtiskajos rakstos un neatsveramos komentāros - tie muļķi maksā ar savu uzmanību, kad pamana mani un manus viedos tekstus.

Arī turpmāk viedi jo viedi rakstīšu ar literāro pseidonīmu - Viedais Mamels, kas man tīk un atbilst pēc būtības - savu pašcieņu novērtēju. Pēc troļļu stabules nelēkāšu par velti, tikai par maziņu un samērīgu atlīdzību - nieka uzmanību man, liekajam sociopātam.

Vēlreiz tfu uz visiem, kas man netic, bet ņirgājas par manu viedo talantu, tfu, tfu, tfu! Tagad pietiks!

Atbildēt

Viedais Mamzels

20.01.2022. 19:58

»

Viedais Manels

Viedais Manels ir oficiāli paziņojis, ka kādu laiku es nerakstu un arī turpmāk nerakstīšu komentārus nedz zem savām, nedz svešām publikācijām kā Viedais Manels. Secinājumus izdariet paši


Reāli ņirdzu kā man perdeklis piededzis. Es esu patiess sava talanta cienītājs. Kaut arī tikai galīgu huiņu rakstu. Jo esu tikai apmāts dunduciņš. Es kā varas bļodlaiža lecu no biksēm laukā kad mēģināt mani kaut kā aizskart un novirzīt zombētos lasītājus no raksta tēmas.

Atbildēt

Viedais Mamels

20.01.2022. 19:55

»

Viedais Anonymous


Mans kārtējais raksts ir galīgs sūds. Gluži tāpat, kā visi iepriekšējie pļūtījumi. Nešaubīgi, ikviens atšķirs manas troļļa daiļdirsēja pelavas no talantīgas publicistikas graudiem.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

20.01.2022. 19:49

Teorija vs prakse.
Manā, kā tagad pieņemts teikt, mājsaimniecībā ir 4 cilvēki - 3 vakcinēti (sieva nupat vēl 3.poti iepirda) un 1 antivakceris. Viens no viņiem atnesa mājās o!mikronu. Aplaida vēl divus. Šobrīd mājās ir 3 slimnieki un viens vesels. Uzminiet nu, kurš ir tas veselais? (jā, pagājusi gandrīz nedēļa, nav runa, ka tas "veselais" vēl nav paspējis "inkubēties", jeb kā gudri to procesu sauc).

Atbildēt

!!

20.01.2022. 19:27

»

Kaža

Vēl atceros laikus,kad spiedienu 180 reklamėja,ka normalu un pulsu 100 par normālu.Kaut kā man šķiet,ka ar temperatüru virs 37 risks noķert plaušu karsoni neievērojot režïmu ir vienkārši,tādēļ ärstu vieglprātīgo attieksmi pret paaugstinātu virs 37 temperatūru nesaprotu


Jā un tā arī bija zinātne, kurai pretojās tikai "tumsoņas". Bet, starp citu, ir indivīdi, tādu gan nav daudz, kuriem šie cipari ir norma un viņi dzīvo uz priekšu cepuri kuldami.

Atbildēt

Jā!

20.01.2022. 19:22

Nezināju, ka starp ārstiem ir tik daudz pērkamu neliešu. Uz jūsu sirdsapziņu ir un būs to cilvēku nāves, kas jums uzticējās. Un nevarēsiet attaisnoties ar nezināšanu.

Atbildēt

Kaža

20.01.2022. 18:50

Vēl atceros laikus,kad spiedienu 180 reklamėja,ka normalu un pulsu 100 par normālu.Kaut kā man šķiet,ka ar temperatüru virs 37 risks noķert plaušu karsoni neievērojot režïmu ir vienkārši,tādēļ ärstu vieglprātīgo attieksmi pret paaugstinātu virs 37 temperatūru nesaprotu.

Atbildēt

fakts

20.01.2022. 18:37

»

Antiņš

Tā sludināja Rozentāle, lasi viņas teikto: teiktais - valdības pasākumi ir aplami...


Uz to brīdi kopā Latvijā bija inficējušies 8 reizes mazāk cilvēku nekā tagad vienas dienas laikā!

Atbildēt

apsveicu

20.01.2022. 18:34

»

derdz

V. VAKCINĒTI CILVĒKI, KURI SASLIMST IR ĻOTI INFEKCIOZI - kā pagājušajā vasarā atzina CDC direktore Ročelle Valenska (Rochelle P. Walensky https://www.cdc.gov/about/leadership/director.htm ). https://www.rollcall.com/2021/07/30/cdc-report-shows-vaccinated-people-can-spread-covid-19/ (THE SOURCE FOR NEWS...


Tu lieliski parādīji, ka Pēterim Stradiņam bija pilnīga taisnība, kad viņš izteica savu apgalvojumu, jo tikai jūlija pašās beigās CDC rodas bažas, ka ar "Deltu" inficētie vakcinētie var pārnest vīrusu.

Atbildēt

Antiņš

20.01.2022. 17:52

Tā sludināja Rozentāle, lasi viņas teikto: teiktais - valdības pasākumi ir aplami?
Komeentārs Pietiek.com
08.04.2020. 09:34
“Koronavīruss nav īpaši lipīgs un agresīvs!” “Koronavīruss agresīvs nav. Arī lipīgums nav augsts, jo, kā saka epidemiologi visā pasaulē, viens inficētais var vīrusu nodot tālāk diviem, diviem ar pusi, maksimālais trim cilvēkiem. Tātad tā nav augsta inficētība, augsta tā būtu, ja mēs runātu par 10 vai 15, 20 inficētajiem no viena infekcijas avota,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” skaidro Baiba Rozentāle, RAKUS Latvijas Infektoloģijas centra galvenā ārste.
Satraukumu par vīrusu rada fakts, ka tas ir kas jauns un nevienam pret to nav imunitātes.”Šeit viss ir atkarīgs no nespecifiskās šūnu imunitātes. Izrādās, ka daudziem cilvēkiem pie nelielas inficējošās devas, ieelpojot maz vīrusa, tā daļiņas tiek iznīcinātas. Tieši tādēļ 80% izslimo bez simptomiem vai ļoti viegliem – viegls klepus, kas pēc īsa laika pāriet,” turpina Rozentāle.

TĀTAD, ROZENTĀLES TEIKTAIS PIERĀDA, KA VALSTS IEVIESTAIS ĀRKĀRTAS STĀVOKLIS IR APLAMS, NEVAJADZĪGs, TAUTU TRACINOŠS, bezjēdzīgs utt.?

Ko par to teiktu Boriss Džonsons?

Atbildēt

Viedais Anonymous

20.01.2022. 17:43

😀
Raksts ir īsta pērle! Arvien labāk! Man aumež paticis, ka autors iesaistās diskusijās ar komentētājiem - pamāca, norāda, precizē, uzklausa, izdeldējot muļķību.

Atbildēt

derdz

20.01.2022. 17:41

III. PASAULES VESELĪBAS ORGANIZĀCIJA NORĀDA, KA JĀBŪT PIERĀDĪJUMIEM, KA VAKCĪNA NOVĒRŠ TRANSMISIJU UN SAMAZINA HOSPITALIZĀCIJU https://apps.who.int/iris/rest/bitstreams/1342697/retrieve WHO reference number: WHO/2019-nCoV/Policy_brief/Mandatory_vaccination/2021.1 COVID-19 and mandatory vaccination: Ethical considerations and caveats (13 April 2021 | COVID-19: Vaccines, WHO TEAM, Health Ethics & Governance, WHO Headquarters (HQ), NUMBER OF PAGES 5, REFERENCE NUMBERS, WHO REFERENCE NUMBER: WHO-2019-nCoV-Policy-brief-Mandatory-vaccination-2021.1 COPYRIGHT, CC BY-NC-SA 3.0 IGO). 3. Pietiekami pierādījumi par vakcīnas efektivitāti un iedarbīgumu. Kā norāda Pasaules Veselības organizācija, “ja obligāto vakcināciju uzskata par nepieciešamu, lai pārtrauktu transmisijas ķēdes un novērstu kaitējumu citiem, jābūt pietiekamiem pierādījumiem, ka vakcīna efektīvi novērš nopietnu infekciju un/vai transmisiju. Alternatīvi, ja obligāto vakcinēšanos uzskata par nepieciešamu, lai novērstu hospitalizāciju un aizsargātu akūtās veselības aprūpes sistēmas kapacitāti, jābūt pietiekamiem pierādījumiem, ka vakcīna ir efektīvs, samazinot hospitalizāciju.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts aizsardzības dienests: kļūdīties nedrīkstam

FotoAizsardzības ministrija nākusi klajā ar piedāvājumu ieviest Valsts aizsardzības dienestu. Strauji mainīgā drošības vide Eiropā un pasaulē, nepieciešamība izvietot Latvijā papildus sabiedroto spēkus, kā arī palielināt Latvijas bruņoto spēku skaitlisko sastāvu un valsts aizsardzībā iesaistīto iedzīvotāju skaitu (nevaram prasīt citiem mūs aizstāvēt, pašiem to nedarot) ir galvenie motīvi šādam solim. Manuprāt, Aizsardzības ministrijas iniciatīva ir labs pamats diskusijai sabiedrībā, Saeimā un valdībā. Būtiskākais ir detaļas un izpildījums, arī jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. Būtu svarīgi vērtēt šādus aspektus.
Lasīt visu...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NATO superplāns “Baltijas slazds”

Igaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt...

Foto

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

Un tagad pats svarīgākais. Tas, kas...

Foto

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā...

Foto

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

Šā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret...

Foto

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu,...

Foto

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

Pensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu...

Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...