Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kā jūs nesaprotat?

04.05.2017. 14:13

,,,cilvēkiem darba vietas dod .. nu, protams, tad Latvijā var dzīvot pēc citas kastas noteikumiem! var pārkāpt satiksmes noteikumus, apdraudēt citu drošību, sist mājās sievu, būvēt villu kāpās, medīt kādus zvērus grib, medīt kā grib un kur grib, izmantot kādus ieročus grib, izmantot neatļautas palīgierīces, šaut bez licences, utt.

Atbildēt

Arnis

04.05.2017. 09:16

»

Abc...z

Cilvēkiem dažādi hobiji..... Medības ir senas kā pasaule ! Ko var ēst cilvēku nost... Viens no ,jau arvien retākiem, vietējiem uzņēmējiem, turklāt nesēž uz valsts pasūtījumiem... Domāju,ka ne maz nodokļōs nomaksā, cilvēkiem darba vietas dod...


Kāds te sakars likumpārkāpumam, noziedzīga nodarījumam ar uzņēmējdarbību? Cilvēks var būt nez kāds labdaris un ziedotājs labdarības fondiem, ja ir pastrādāts noziegums vai izdarīts likumpārkāpums, par to jāatbild. Vienalga esi tu vai grāvracis vai uzņēmējs !

Atbildēt

Abc...z

03.05.2017. 21:50

Cilvēkiem dažādi hobiji..... Medības ir senas kā pasaule ! Ko var ēst cilvēku nost... Viens no ,jau arvien retākiem, vietējiem uzņēmējiem, turklāt nesēž uz valsts pasūtījumiem... Domāju,ka ne maz nodokļōs nomaksā, cilvēkiem darba vietas dod...
P.s. gan jau pats vairs nav priecīgs par to bildi

Atbildēt

Uzņēmējs

03.05.2017. 09:08

Nu, vienreiz esat izlēmīgi, mednieki, kas nav noziedznieki! Paņemiet, kāds kolektīvs, un uzrakstiet taču iesniegumu policijai un Dabas aizsardzības pārvaldei, lai šo gadījumu beidzot kā nākas,izmeklē. Bez iesnieguma taču neviens tur nekustēsies! Parādiet mugurkaulu! Ja ir zināms, ka tas noticis Dikļos, ko tur vēl gaidīt un piesegt šādas nelietības?

Atbildēt

mednieku organizācijas nedara neko?

02.05.2017. 18:52

Ko par šo laiku, kopš parādījusies šī informācija par mednieku, ir darījusi Latvijas Mednieku savienība ar Jāni Baumani priekšgalā un ko darījusi Latvijas Mednieku asociācija ar Haraldu Barviku priekšgalā? Sēdējusi un gaidījusi, kamēr vētra pāries pati no sevis? Negribas smērēt rokas, jo nosauktā persona ir naudīgs uzņēmējs ar "galiem"?

Atbildēt

Mednieks

02.05.2017. 15:51

Žēl, ka šādi malu mednieki diskreditē visus pārējos godīgos medniekus! Un vēl soc. tīklos ar to lepojas. Kas vēl var būt policijai vieglāks, kā pēc fotogrāfijas datiem noteikt vietu un laiku, kad noziegums izdarīts? Ja nu tā vienīgi negrib to darīt!

Atbildēt

Visiem godīgajiem un atbildīgajiem medniekiem!

02.05.2017. 10:43

Paldies par Jūsu informāciju un drosmi ziņot. Ir ļoti labi saprotams fakts, ka godīgi mednieki, kaut arī vēlētos sniegt viņiem zināmu informāciju par šādām nelikumīgām medībām, kas Latvijā ir izplatītas, bet to nedara, pirmkārt, jau savas un savu tuvinieku drošības apsvērumu dēļ. Tomēr aicinātu jūs, godīgos medniekus, to darīt vismaz publiskajā telpā, ar sociālo tīklu starpniecību, ar uzticamu žurnālistu starpniecību tv vai presē. Profesionāļiem, kuriem ir vairāk informācijas, un kuri šajā sfērā strādā, ir zināms fakts, ka Valsts meža dienestam, šādu informāciju par nelegālajām medībām un citiem medību pārkāpumiem uzticēt nevar. Tā ir patiesība, kas ir apstiprinājusies praksē ilgstošā laika posmā. Tādēļ esat uzmanīgi. Esat aicināti izmantot citus – drošus un uzticamus kanālus šādu un līdzīgu medību pārkāpumu publiskošanai un atmaskošanai, sabiedrības informēšanai par tiem.

Atbildēt

plinte

02.05.2017. 07:45

Galus meklējiet Dikļos , nevis Somijā! Tās bija pilnībā nelikumīgas medības!

Atbildēt

Jautājums LATMA valdes priekšsēdētājam Barvikam:

01.05.2017. 20:10

LATMA valdes priekšsēdētājs Haralds Barviks norāda:
"jebkāda veida nelikumīgas medības ir nosodāmas. Punkts! Par to nav diskusijas. ..Ja nošauts pavasarī Latvijā, tad par šo gadījumu nekavējoties ir jāziņo Valsts meža dienestam, Dabas aizsardzības pārvaldei vai Valsts policijai un vainīgais ir jāsauc pie atbildības..” (Avots: LATMA)

Lūdzu norādiet, LATMA valdes priekšsēdētāj, kam ir pienākums to darīt, ieraugot sociālajos tīklos šādu bildi ar vai bez ieraksta? VAI, PIRMKĀRT, PIENĀKUMS NEKAVĒJOTIES ZIŅOT VALSTS POLICIJAI, VALSTS MEŽA DIENESTAM UN DABAS AIZSARDZĪBAS PĀRVALDEI, NAV TIEŠI JUMS?!

Atbildēt

Mikelbaka

01.05.2017. 19:13

»

Miķeltornis

Mārča blices medību ētika pilnā ziedā. Ko puikam te pārmest


Tā nu nav, ka mednieks dara, ko grib.... Un virsraksts neatbilst tematam- par to, kas noticis pirms gadiem, nav jataisnojas, it seviski, ja viss ir likuma ietvaros.

Atbildēt

fafaf

01.05.2017. 18:17

Mednis šajā laikā ir kā vista kūtī...ar klusinātāju ...spēcīgi...

Atbildēt

kā, man, kas maksā, kāds tūtiņdreijātājs var neizsniegt kādu atļauju??

01.05.2017. 18:14

No LATMAs ziņām - medņus Latvijā ir atļauts medīt - rudenī, tas ir limitētais medījamais dzīvnieks, katra indivīda iegūšanai tiek izsniegta atļauja. Dažus pēdējos gadus gan atļaujas nav izsniegtas, jo nav izstrādāts sugu aizsardzības plāns.

Atbildēt

01.05.2017. 17:27

»

Zini, izmanto savas priekšrocības!

Uz tevi attiecas vienīgi LATMAs preses relīzes


Uz tevi attiecas vienīgi p!darskapja dibenbrāļu biedrības iekšējās kārtības noteikumi.

Atbildēt

gaumes jautājums

01.05.2017. 15:27

»

Neue Lettische Craft

Latviešu bauriem nav ne maz putniņa žēl


viss it kā būtu, tikai iztrūkst viena maza detaļa...parasti sievietēm patīk:)))

Atbildēt

Zini, izmanto savas priekšrocības!

01.05.2017. 15:22

»

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

Skat. vied. iepr., t.sk. - 01.05.2017. 13:11


Uz tevi attiecas vienīgi LATMAs preses relīzes.

Atbildēt

procesu vērotājs

01.05.2017. 15:20

»

veletajs

Lai kandidātu diskreditētu, kāds nelabvēlis viņu piespieda doties malumedībās


jā, gribētu dabūt tā pr spečuka telefonu! Tas ir īsts profesionālis!:)

Atbildēt

Es

01.05.2017. 12:22

»

XXL

Baigais vip klients biji? Reizi mēnesī speķa pīrādziņu nopirki...nesmīdini


Cilvēks, kas kaut ko tādu par VIP raksta, vispār un nemaz neapjauš, cik grūti mazajiem iet - cilvēku jau tā nav daudz, kas pirktu labam noietam, un tad vēl šādi saimnieks publiski aptaisās, lai būtu vēl mazāk pircēju. Arī es vairs neieešu tur. Kur tu strādā, kādos mākoņos dzīvo?

Atbildēt

Es

01.05.2017. 12:18

Neliešu un postītāju pilna pasaule. Sliktākais, ka tādi sevi par biznesmeņiem uzskata - kādi pamati tiek ielikti?

Atbildēt

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

01.05.2017. 12:15

»

Aivars

vispirms pavērosim, kā beigsies Liepiņa kunga prāva pret mediju, un tad .. tev ir jāpainteresējas vairāk par valsts iekārtu, kurā tu dzīvo


Skat. vied. iepr., t.sk. - 01.05.2017. 13:11.

Arī uz tevi (u.c. taml. bezcerīgi analfabētiskiem "jankām / aivariem") attiecas.

Atbildēt

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

01.05.2017. 12:11

»

Janka

Pirms šādus penterus postē, izvelc vajadzīgo pantu un pamato, kur tas ir pārkāpts, nevis vienkārši vienu un to pašu testu iekopē pie katra raksta, kā tāds spameris


> "janka" (u.c. taml. "peneteru postētājiem / izvilcējiem spameriem" = bezsmadzeņu lūzeriem)

--------------

Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

==============

LR “Krimināllikums”

XIV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas pamattiesībām un pamatbrīvībām.

145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem

(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 (diviem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 100 (simt) minimālajām mēnešalgām.

(2) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja tās izdarījis personas datu apstrādes pārzinis vai operators atriebības, mantkārīgā vai šantāžas nolūkā, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 (četriem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 120 (simt divdesmit) minimālajām mēnešalgām.

(3) Par personas datu apstrādes pārziņa vai operatora vai datu subjekta ietekmēšanu, pielietojot vardarbību vai draudus vai ļaunprātīgi izmantojot uzticību, vai ar viltu nolūkā veikt nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 (pieciem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 200 (divsimt) minimālajām mēnešalgām.

XV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas brīvību, godu un cieņu

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

==============

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Un, arī: "Kauns NAV nezināt – kauns IR nevēlēties zināt."

Atbildēt

VIP

01.05.2017. 12:04

»

airis

nu ko, šķiet, ka tēmu par maz, jeb Mārtiņš nav kādam sapiķojis, tad nu kampaņa gatava...


Kur var šitā irst: par mednieku var kļūt jebkuŗš, kas gadu ir gājis dzinējos. Ja jums ir laiks un uzņemšanās - uz priekšu, kaut vai skolas laikā nedēļas nogalēs.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.05.2017. 11:35

»

veletajs

Lai kandidātu diskreditētu, kāds nelabvēlis viņu piespieda doties malumedībās


Vēl jau arī piespieda fiksi izdzēst bildi.

Atbildēt

Niks

01.05.2017. 11:09

»

Artūrs

ja viņs ir nogalinājis putnu Latvijā, tad viņš ir nelietis


Piekrītu. Šādu neliešu Latvijā ar un bez klusinātājiem ir daudz. Un šeit viņiem likumu nav.

Atbildēt

Aivars

01.05.2017. 10:45

»

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


vispirms pavērosim, kā beigsies Liepiņa kunga prāva pret mediju, un tad .. tev ir jāpainteresējas vairāk par valsts iekārtu, kurā tu dzīvo

Atbildēt

.......

01.05.2017. 10:45

Vai tik rakstu sērijas pamatā nav pašvaldību vēlēšanas? :) gan jau ka vajadzēja diskreditēt deputātu kandidātu un viņa pārstāvēto organizāciju :)

Atbildēt

teātra apmeklētājs

01.05.2017. 10:33

»

";

Kam viņam kas jāskaidro


Valsts meža dienests ir šito malumednieku atbalsta organizācija, tāpat kā latma. Palasiet, ko Barviks izšļupstējis savā analfabētiskajā stilā par konkrēto gadījumu savā miesnieku lapā. Atkal jau metas virsū sabiedrībai, ka tā sašutusi par malumedniekiem, ka sabiedrība atļāvusies pieķert kārtējo viņu klientu "miljonāru ar klusinātāju"!

Atbildēt

Neue Lettische Craft

01.05.2017. 10:33

Latviešu bauriem nav ne maz putniņa žēl.
Viņiem skauž -
Buržujam skaists medību tērps,
laikam laba šautene ar
optiku un klusinātāju,
karalisks medījums.

Atbildēt

nju

01.05.2017. 10:16

a ko par to saka viņa ķjōša?

Atbildēt

nav smuki

01.05.2017. 10:15

šī raksta komentāri uzskatāmi parāda, kāda vara ir mēdijiem... nez, kas Pietiek.com ar Lapsu priekšgalā ir par izmeklētājiem un apsūdzētājiem? Valsts iestādēm pēc likuma ir jāatbild uz tautas uzdotajiem jautājumiem, privātpersonām tas nav jādara. raksts būtu akceptējams, ja izmeklēšanas iestādes būtu atzinušās, ka ir malumedību fakts.
Pilnīgi no pirksta izzīsts raksts ar mērķi - sagādāt problēmas beķerejai(laikam lapsas komandai pa freijo bulciņas uz semināru neiedalīja)

Atbildēt

01.05.2017. 10:12

»

Nekādas aizstāvības te nebūs. Medības jau radās līdz ar pirmo cilvēku uz zemes,kā nepieciešamība izdzīvot.Ja mūsdienās medī lai barotu ģimeni,un gaļa nebūtu jāpērk veikalā,nekā nosodoša tur nav


IR GAN! Jau kopš civilizācijas sākuma cilvēki viens otru nogalinājuši, lai iegūtu jaunas teritorijas, iegūtu resursus - nekā nosodoša; ir cilvēki, kuri praktizē hanibālismu - nekā nosodoša; bija cilvēki viduslaikos, kuru amats bija - bende - cienījams, vajadzīgs amats - nekā nosodoša; ir cilvēki, kas strādā gaļas kombinātos, lai mēs varētu paēst - nekā nosodoša; ir cilvēki, kas strādā morgā - nekā nosodoša..

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.05.2017. 08:57

»

Neiedziļinoties detaļās

Skaidri redzems, ka tava domāšana ir maksimas apsarga līmenī. Tev ar veiksmīgu uzņēmējdarbību nekad nekā kopīga nav bijis


Vairs nekad tajā beķērejā neiešu un pie izdevības atrunāšu to darīt cik vien iespējams vairāk cilvēku

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.05.2017. 08:55

»

XXL

Baigais vip klients biji? Reizi mēnesī speķa pīrādziņu nopirki...nesmīdini


Skaidri redzems, ka tava domāšana ir maksimas apsarga līmenī. Tev ar veiksmīgu uzņēmējdarbību nekad nekā kopīga nav bijis.

Atbildēt

>20.02

01.05.2017. 08:46

tas tiesa, produkcija slikta. Tāds paglups izskatās.....

Atbildēt

Lettische Rote Gewehrschützen

01.05.2017. 05:37

Šie latvieši šodien lepojas ar noslepkavotiem dzīvniekiem, bet sirdī ļoti gribētos izlemt cilvēku likteņus: caur optisko tēmekli, ar klusinātāju.

Atbildēt

valdis

01.05.2017. 05:24

Ja nevar pieadit medsanas legalitati,uzlikt sodu un atnemt mednieka apliecibu.

Atbildēt

pietura “Rīgas psihoneiroloģiskā slimnīca”

01.05.2017. 04:58

»

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


Mūsu palātas pacientiem ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

Miķeltornis

01.05.2017. 02:04

Mārča blices medību ētika pilnā ziedā. Ko puikam te pārmest.

Atbildēt

airis

30.04.2017. 21:56

nu ko, šķiet, ka tēmu par maz, jeb Mārtiņš nav kādam sapiķojis, tad nu kampaņa gatava.
Lai nu kā, neviens jau bez grēka nav,ap 200 000 LV iedzīvotāji varētu būt pietiek.com interešu lokā dēļ savas nodarbes vai atbildības jomas.Bet tikai ap 30 000 ir maksātspējīgi, starp citu, līdzīgs ir mednieku skaists Latvijā. Un gandrīz katram būtu kāds "mednieku stāsts", tad, nu lūgtum, attīstīt tēmu - mednieki Bērziņš, Ozoliņš, Kalniņš, Avotiņš,upss, Kalniņš jau bija...vēl ir Ulmanis, Godmanis utt.Katru dienu 8 stāsti sanāktu, gandrīz neatkārtots.

Atbildēt

Vārds

30.04.2017. 21:47

EXIF datu oriģinālajai bildei nebija klāt?

Atbildēt

Artūrs

30.04.2017. 19:24

ja viņs ir nogalinājis putnu Latvijā, tad viņš ir nelietis

Atbildēt

Mārtiņam

30.04.2017. 19:02

es vairs neeju jūsu Martiņa beķerijā ēst palmu eļļas produktus - apšaubāmās bulkas. Mani draugi, radi ar vairs tu savu kāju nesper un nespers.//

Atbildēt

jautājums

30.04.2017. 18:17

Nu tas jau arī bija gaidāms. Malumednieks.

Atbildēt

Mednis

30.04.2017. 18:17

Kau tā beķereja nobankrotētu, ar visu savu mazvērtības kompleksu nomocīto īpašnieku. Mīkstais tu esi, Mārtiņ.

Atbildēt

Janka

30.04.2017. 17:36

»

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


Pirms šādus penterus postē, izvelc vajadzīgo pantu un pamato, kur tas ir pārkāpts, nevis vienkārši vienu un to pašu testu iekopē pie katra raksta, kā tāds spameris.

Atbildēt

sp

30.04.2017. 16:47

atkal tukša diršana portālā .... skumji Lapsa ar saviem Loto ir iepirdis bezizejā....

Atbildēt

VIP

30.04.2017. 15:56

»

XXL

Baigais vip klients biji? Reizi mēnesī speķa pīrādziņu nopirki...nesmīdini


Jūs ar biznesu un klientu piesaistīšanu un noturēšanu neesiet ņēmies... Viens klients kas aiziet aizvelk līdzi veselu baru - ne tikai draugus, bet arī paziņas un gadās, ka ar savu stāstu aizbaida arī pilnīgi svešu un nepazīstamu cilvēku. Nav labākas/sliktākas reklāmas par personisku ieteikumu. Pat ja klients kaut ko pērk reizi mēnesī(reizi mēnesī ir ļoti stabils klients), gadās ka šādi klienti atnāk godos un nopērk kaut ko vairāk par ikmēneša pirkumu, jo varbūt viņi tikai uz Mārtiņa Beķereju iet pirkt tos speķa pīrādziņus...

Biznesa īpašnieki nav nekādi sarkanā paklāja lauvas - labākais ar ko šie var lepoties presē(LAI PIESAISTĪTU JAUNUS KLIENTUS) ir ar ziedojumiem trūcīgajiem vai kādas labas lietas labā - piemēram, dzīvnieku aizsardzībai - ne jau ar jaunām dāmām pie sāna vai jaunu ferrari, vai noslaktētu medni... Labākais ko šis sociālais idiots var darīt ir godīgi atzīties kas un kā un saņemt sodu un ja vēl būtu ļoti gudrs tad arī paziņotu par medību atmešanu lai tālāk nekacinātu aizkaitinātos medņu medību pretiniekus un paziņotu par kādu dzīvniekiem veltītu projektu. utt. Klientiem(arī potenciālajiem) daudz svarīgāka ir rīcība šādos nepatīkamos momentos, nevis spīts un pārliecība par savu taisnību un nesodāmību.

Atbildēt

";

30.04.2017. 14:55

Kam viņam kas jāskaidro?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...