Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kā jūs nesaprotat?

04.05.2017. 15:13

,,,cilvēkiem darba vietas dod .. nu, protams, tad Latvijā var dzīvot pēc citas kastas noteikumiem! var pārkāpt satiksmes noteikumus, apdraudēt citu drošību, sist mājās sievu, būvēt villu kāpās, medīt kādus zvērus grib, medīt kā grib un kur grib, izmantot kādus ieročus grib, izmantot neatļautas palīgierīces, šaut bez licences, utt.

Atbildēt

Arnis

04.05.2017. 10:16

»

Abc...z

Cilvēkiem dažādi hobiji..... Medības ir senas kā pasaule ! Ko var ēst cilvēku nost... Viens no ,jau arvien retākiem, vietējiem uzņēmējiem, turklāt nesēž uz valsts pasūtījumiem... Domāju,ka ne maz nodokļōs nomaksā, cilvēkiem darba vietas dod...


Kāds te sakars likumpārkāpumam, noziedzīga nodarījumam ar uzņēmējdarbību? Cilvēks var būt nez kāds labdaris un ziedotājs labdarības fondiem, ja ir pastrādāts noziegums vai izdarīts likumpārkāpums, par to jāatbild. Vienalga esi tu vai grāvracis vai uzņēmējs !

Atbildēt

Abc...z

03.05.2017. 22:50

Cilvēkiem dažādi hobiji..... Medības ir senas kā pasaule ! Ko var ēst cilvēku nost... Viens no ,jau arvien retākiem, vietējiem uzņēmējiem, turklāt nesēž uz valsts pasūtījumiem... Domāju,ka ne maz nodokļōs nomaksā, cilvēkiem darba vietas dod...
P.s. gan jau pats vairs nav priecīgs par to bildi

Atbildēt

Uzņēmējs

03.05.2017. 10:08

Nu, vienreiz esat izlēmīgi, mednieki, kas nav noziedznieki! Paņemiet, kāds kolektīvs, un uzrakstiet taču iesniegumu policijai un Dabas aizsardzības pārvaldei, lai šo gadījumu beidzot kā nākas,izmeklē. Bez iesnieguma taču neviens tur nekustēsies! Parādiet mugurkaulu! Ja ir zināms, ka tas noticis Dikļos, ko tur vēl gaidīt un piesegt šādas nelietības?

Atbildēt

mednieku organizācijas nedara neko?

02.05.2017. 19:52

Ko par šo laiku, kopš parādījusies šī informācija par mednieku, ir darījusi Latvijas Mednieku savienība ar Jāni Baumani priekšgalā un ko darījusi Latvijas Mednieku asociācija ar Haraldu Barviku priekšgalā? Sēdējusi un gaidījusi, kamēr vētra pāries pati no sevis? Negribas smērēt rokas, jo nosauktā persona ir naudīgs uzņēmējs ar "galiem"?

Atbildēt

Mednieks

02.05.2017. 16:51

Žēl, ka šādi malu mednieki diskreditē visus pārējos godīgos medniekus! Un vēl soc. tīklos ar to lepojas. Kas vēl var būt policijai vieglāks, kā pēc fotogrāfijas datiem noteikt vietu un laiku, kad noziegums izdarīts? Ja nu tā vienīgi negrib to darīt!

Atbildēt

Visiem godīgajiem un atbildīgajiem medniekiem!

02.05.2017. 11:43

Paldies par Jūsu informāciju un drosmi ziņot. Ir ļoti labi saprotams fakts, ka godīgi mednieki, kaut arī vēlētos sniegt viņiem zināmu informāciju par šādām nelikumīgām medībām, kas Latvijā ir izplatītas, bet to nedara, pirmkārt, jau savas un savu tuvinieku drošības apsvērumu dēļ. Tomēr aicinātu jūs, godīgos medniekus, to darīt vismaz publiskajā telpā, ar sociālo tīklu starpniecību, ar uzticamu žurnālistu starpniecību tv vai presē. Profesionāļiem, kuriem ir vairāk informācijas, un kuri šajā sfērā strādā, ir zināms fakts, ka Valsts meža dienestam, šādu informāciju par nelegālajām medībām un citiem medību pārkāpumiem uzticēt nevar. Tā ir patiesība, kas ir apstiprinājusies praksē ilgstošā laika posmā. Tādēļ esat uzmanīgi. Esat aicināti izmantot citus – drošus un uzticamus kanālus šādu un līdzīgu medību pārkāpumu publiskošanai un atmaskošanai, sabiedrības informēšanai par tiem.

Atbildēt

plinte

02.05.2017. 08:45

Galus meklējiet Dikļos , nevis Somijā! Tās bija pilnībā nelikumīgas medības!

Atbildēt

Jautājums LATMA valdes priekšsēdētājam Barvikam:

01.05.2017. 21:10

LATMA valdes priekšsēdētājs Haralds Barviks norāda:
"jebkāda veida nelikumīgas medības ir nosodāmas. Punkts! Par to nav diskusijas. ..Ja nošauts pavasarī Latvijā, tad par šo gadījumu nekavējoties ir jāziņo Valsts meža dienestam, Dabas aizsardzības pārvaldei vai Valsts policijai un vainīgais ir jāsauc pie atbildības..” (Avots: LATMA)

Lūdzu norādiet, LATMA valdes priekšsēdētāj, kam ir pienākums to darīt, ieraugot sociālajos tīklos šādu bildi ar vai bez ieraksta? VAI, PIRMKĀRT, PIENĀKUMS NEKAVĒJOTIES ZIŅOT VALSTS POLICIJAI, VALSTS MEŽA DIENESTAM UN DABAS AIZSARDZĪBAS PĀRVALDEI, NAV TIEŠI JUMS?!

Atbildēt

Mikelbaka

01.05.2017. 20:13

»

Miķeltornis

Mārča blices medību ētika pilnā ziedā. Ko puikam te pārmest


Tā nu nav, ka mednieks dara, ko grib.... Un virsraksts neatbilst tematam- par to, kas noticis pirms gadiem, nav jataisnojas, it seviski, ja viss ir likuma ietvaros.

Atbildēt

fafaf

01.05.2017. 19:17

Mednis šajā laikā ir kā vista kūtī...ar klusinātāju ...spēcīgi...

Atbildēt

kā, man, kas maksā, kāds tūtiņdreijātājs var neizsniegt kādu atļauju??

01.05.2017. 19:14

No LATMAs ziņām - medņus Latvijā ir atļauts medīt - rudenī, tas ir limitētais medījamais dzīvnieks, katra indivīda iegūšanai tiek izsniegta atļauja. Dažus pēdējos gadus gan atļaujas nav izsniegtas, jo nav izstrādāts sugu aizsardzības plāns.

Atbildēt

01.05.2017. 18:27

»

Zini, izmanto savas priekšrocības!

Uz tevi attiecas vienīgi LATMAs preses relīzes


Uz tevi attiecas vienīgi p!darskapja dibenbrāļu biedrības iekšējās kārtības noteikumi.

Atbildēt

gaumes jautājums

01.05.2017. 16:27

»

Neue Lettische Craft

Latviešu bauriem nav ne maz putniņa žēl


viss it kā būtu, tikai iztrūkst viena maza detaļa...parasti sievietēm patīk:)))

Atbildēt

Zini, izmanto savas priekšrocības!

01.05.2017. 16:22

»

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

Skat. vied. iepr., t.sk. - 01.05.2017. 13:11


Uz tevi attiecas vienīgi LATMAs preses relīzes.

Atbildēt

procesu vērotājs

01.05.2017. 16:20

»

veletajs

Lai kandidātu diskreditētu, kāds nelabvēlis viņu piespieda doties malumedībās


jā, gribētu dabūt tā pr spečuka telefonu! Tas ir īsts profesionālis!:)

Atbildēt

Es

01.05.2017. 13:22

»

XXL

Baigais vip klients biji? Reizi mēnesī speķa pīrādziņu nopirki...nesmīdini


Cilvēks, kas kaut ko tādu par VIP raksta, vispār un nemaz neapjauš, cik grūti mazajiem iet - cilvēku jau tā nav daudz, kas pirktu labam noietam, un tad vēl šādi saimnieks publiski aptaisās, lai būtu vēl mazāk pircēju. Arī es vairs neieešu tur. Kur tu strādā, kādos mākoņos dzīvo?

Atbildēt

Es

01.05.2017. 13:18

Neliešu un postītāju pilna pasaule. Sliktākais, ka tādi sevi par biznesmeņiem uzskata - kādi pamati tiek ielikti?

Atbildēt

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

01.05.2017. 13:15

»

Aivars

vispirms pavērosim, kā beigsies Liepiņa kunga prāva pret mediju, un tad .. tev ir jāpainteresējas vairāk par valsts iekārtu, kurā tu dzīvo


Skat. vied. iepr., t.sk. - 01.05.2017. 13:11.

Arī uz tevi (u.c. taml. bezcerīgi analfabētiskiem "jankām / aivariem") attiecas.

Atbildēt

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

01.05.2017. 13:11

»

Janka

Pirms šādus penterus postē, izvelc vajadzīgo pantu un pamato, kur tas ir pārkāpts, nevis vienkārši vienu un to pašu testu iekopē pie katra raksta, kā tāds spameris


> "janka" (u.c. taml. "peneteru postētājiem / izvilcējiem spameriem" = bezsmadzeņu lūzeriem)

--------------

Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

==============

LR “Krimināllikums”

XIV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas pamattiesībām un pamatbrīvībām.

145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem

(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 (diviem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 100 (simt) minimālajām mēnešalgām.

(2) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja tās izdarījis personas datu apstrādes pārzinis vai operators atriebības, mantkārīgā vai šantāžas nolūkā, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 (četriem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 120 (simt divdesmit) minimālajām mēnešalgām.

(3) Par personas datu apstrādes pārziņa vai operatora vai datu subjekta ietekmēšanu, pielietojot vardarbību vai draudus vai ļaunprātīgi izmantojot uzticību, vai ar viltu nolūkā veikt nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 (pieciem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 200 (divsimt) minimālajām mēnešalgām.

XV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas brīvību, godu un cieņu

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

==============

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Un, arī: "Kauns NAV nezināt – kauns IR nevēlēties zināt."

Atbildēt

VIP

01.05.2017. 13:04

»

airis

nu ko, šķiet, ka tēmu par maz, jeb Mārtiņš nav kādam sapiķojis, tad nu kampaņa gatava...


Kur var šitā irst: par mednieku var kļūt jebkuŗš, kas gadu ir gājis dzinējos. Ja jums ir laiks un uzņemšanās - uz priekšu, kaut vai skolas laikā nedēļas nogalēs.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.05.2017. 12:35

»

veletajs

Lai kandidātu diskreditētu, kāds nelabvēlis viņu piespieda doties malumedībās


Vēl jau arī piespieda fiksi izdzēst bildi.

Atbildēt

Niks

01.05.2017. 12:09

»

Artūrs

ja viņs ir nogalinājis putnu Latvijā, tad viņš ir nelietis


Piekrītu. Šādu neliešu Latvijā ar un bez klusinātājiem ir daudz. Un šeit viņiem likumu nav.

Atbildēt

Aivars

01.05.2017. 11:45

»

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


vispirms pavērosim, kā beigsies Liepiņa kunga prāva pret mediju, un tad .. tev ir jāpainteresējas vairāk par valsts iekārtu, kurā tu dzīvo

Atbildēt

.......

01.05.2017. 11:45

Vai tik rakstu sērijas pamatā nav pašvaldību vēlēšanas? :) gan jau ka vajadzēja diskreditēt deputātu kandidātu un viņa pārstāvēto organizāciju :)

Atbildēt

teātra apmeklētājs

01.05.2017. 11:33

»

";

Kam viņam kas jāskaidro


Valsts meža dienests ir šito malumednieku atbalsta organizācija, tāpat kā latma. Palasiet, ko Barviks izšļupstējis savā analfabētiskajā stilā par konkrēto gadījumu savā miesnieku lapā. Atkal jau metas virsū sabiedrībai, ka tā sašutusi par malumedniekiem, ka sabiedrība atļāvusies pieķert kārtējo viņu klientu "miljonāru ar klusinātāju"!

Atbildēt

Neue Lettische Craft

01.05.2017. 11:33

Latviešu bauriem nav ne maz putniņa žēl.
Viņiem skauž -
Buržujam skaists medību tērps,
laikam laba šautene ar
optiku un klusinātāju,
karalisks medījums.

Atbildēt

nju

01.05.2017. 11:16

a ko par to saka viņa ķjōša?

Atbildēt

nav smuki

01.05.2017. 11:15

šī raksta komentāri uzskatāmi parāda, kāda vara ir mēdijiem... nez, kas Pietiek.com ar Lapsu priekšgalā ir par izmeklētājiem un apsūdzētājiem? Valsts iestādēm pēc likuma ir jāatbild uz tautas uzdotajiem jautājumiem, privātpersonām tas nav jādara. raksts būtu akceptējams, ja izmeklēšanas iestādes būtu atzinušās, ka ir malumedību fakts.
Pilnīgi no pirksta izzīsts raksts ar mērķi - sagādāt problēmas beķerejai(laikam lapsas komandai pa freijo bulciņas uz semināru neiedalīja)

Atbildēt

01.05.2017. 11:12

»

Nekādas aizstāvības te nebūs. Medības jau radās līdz ar pirmo cilvēku uz zemes,kā nepieciešamība izdzīvot.Ja mūsdienās medī lai barotu ģimeni,un gaļa nebūtu jāpērk veikalā,nekā nosodoša tur nav


IR GAN! Jau kopš civilizācijas sākuma cilvēki viens otru nogalinājuši, lai iegūtu jaunas teritorijas, iegūtu resursus - nekā nosodoša; ir cilvēki, kuri praktizē hanibālismu - nekā nosodoša; bija cilvēki viduslaikos, kuru amats bija - bende - cienījams, vajadzīgs amats - nekā nosodoša; ir cilvēki, kas strādā gaļas kombinātos, lai mēs varētu paēst - nekā nosodoša; ir cilvēki, kas strādā morgā - nekā nosodoša..

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.05.2017. 09:57

»

Neiedziļinoties detaļās

Skaidri redzems, ka tava domāšana ir maksimas apsarga līmenī. Tev ar veiksmīgu uzņēmējdarbību nekad nekā kopīga nav bijis


Vairs nekad tajā beķērejā neiešu un pie izdevības atrunāšu to darīt cik vien iespējams vairāk cilvēku

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.05.2017. 09:55

»

XXL

Baigais vip klients biji? Reizi mēnesī speķa pīrādziņu nopirki...nesmīdini


Skaidri redzems, ka tava domāšana ir maksimas apsarga līmenī. Tev ar veiksmīgu uzņēmējdarbību nekad nekā kopīga nav bijis.

Atbildēt

>20.02

01.05.2017. 09:46

tas tiesa, produkcija slikta. Tāds paglups izskatās.....

Atbildēt

Lettische Rote Gewehrschützen

01.05.2017. 06:37

Šie latvieši šodien lepojas ar noslepkavotiem dzīvniekiem, bet sirdī ļoti gribētos izlemt cilvēku likteņus: caur optisko tēmekli, ar klusinātāju.

Atbildēt

valdis

01.05.2017. 06:24

Ja nevar pieadit medsanas legalitati,uzlikt sodu un atnemt mednieka apliecibu.

Atbildēt

pietura “Rīgas psihoneiroloģiskā slimnīca”

01.05.2017. 05:58

»

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


Mūsu palātas pacientiem ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

Miķeltornis

01.05.2017. 03:04

Mārča blices medību ētika pilnā ziedā. Ko puikam te pārmest.

Atbildēt

airis

30.04.2017. 22:56

nu ko, šķiet, ka tēmu par maz, jeb Mārtiņš nav kādam sapiķojis, tad nu kampaņa gatava.
Lai nu kā, neviens jau bez grēka nav,ap 200 000 LV iedzīvotāji varētu būt pietiek.com interešu lokā dēļ savas nodarbes vai atbildības jomas.Bet tikai ap 30 000 ir maksātspējīgi, starp citu, līdzīgs ir mednieku skaists Latvijā. Un gandrīz katram būtu kāds "mednieku stāsts", tad, nu lūgtum, attīstīt tēmu - mednieki Bērziņš, Ozoliņš, Kalniņš, Avotiņš,upss, Kalniņš jau bija...vēl ir Ulmanis, Godmanis utt.Katru dienu 8 stāsti sanāktu, gandrīz neatkārtots.

Atbildēt

Vārds

30.04.2017. 22:47

EXIF datu oriģinālajai bildei nebija klāt?

Atbildēt

Artūrs

30.04.2017. 20:24

ja viņs ir nogalinājis putnu Latvijā, tad viņš ir nelietis

Atbildēt

Mārtiņam

30.04.2017. 20:02

es vairs neeju jūsu Martiņa beķerijā ēst palmu eļļas produktus - apšaubāmās bulkas. Mani draugi, radi ar vairs tu savu kāju nesper un nespers.//

Atbildēt

jautājums

30.04.2017. 19:17

Nu tas jau arī bija gaidāms. Malumednieks.

Atbildēt

Mednis

30.04.2017. 19:17

Kau tā beķereja nobankrotētu, ar visu savu mazvērtības kompleksu nomocīto īpašnieku. Mīkstais tu esi, Mārtiņ.

Atbildēt

Janka

30.04.2017. 18:36

»

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


Pirms šādus penterus postē, izvelc vajadzīgo pantu un pamato, kur tas ir pārkāpts, nevis vienkārši vienu un to pašu testu iekopē pie katra raksta, kā tāds spameris.

Atbildēt

sp

30.04.2017. 17:47

atkal tukša diršana portālā .... skumji Lapsa ar saviem Loto ir iepirdis bezizejā....

Atbildēt

VIP

30.04.2017. 16:56

»

XXL

Baigais vip klients biji? Reizi mēnesī speķa pīrādziņu nopirki...nesmīdini


Jūs ar biznesu un klientu piesaistīšanu un noturēšanu neesiet ņēmies... Viens klients kas aiziet aizvelk līdzi veselu baru - ne tikai draugus, bet arī paziņas un gadās, ka ar savu stāstu aizbaida arī pilnīgi svešu un nepazīstamu cilvēku. Nav labākas/sliktākas reklāmas par personisku ieteikumu. Pat ja klients kaut ko pērk reizi mēnesī(reizi mēnesī ir ļoti stabils klients), gadās ka šādi klienti atnāk godos un nopērk kaut ko vairāk par ikmēneša pirkumu, jo varbūt viņi tikai uz Mārtiņa Beķereju iet pirkt tos speķa pīrādziņus...

Biznesa īpašnieki nav nekādi sarkanā paklāja lauvas - labākais ar ko šie var lepoties presē(LAI PIESAISTĪTU JAUNUS KLIENTUS) ir ar ziedojumiem trūcīgajiem vai kādas labas lietas labā - piemēram, dzīvnieku aizsardzībai - ne jau ar jaunām dāmām pie sāna vai jaunu ferrari, vai noslaktētu medni... Labākais ko šis sociālais idiots var darīt ir godīgi atzīties kas un kā un saņemt sodu un ja vēl būtu ļoti gudrs tad arī paziņotu par medību atmešanu lai tālāk nekacinātu aizkaitinātos medņu medību pretiniekus un paziņotu par kādu dzīvniekiem veltītu projektu. utt. Klientiem(arī potenciālajiem) daudz svarīgāka ir rīcība šādos nepatīkamos momentos, nevis spīts un pārliecība par savu taisnību un nesodāmību.

Atbildēt

";

30.04.2017. 15:55

Kam viņam kas jāskaidro?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...