Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kā jūs nesaprotat?

04.05.2017. 14:13

,,,cilvēkiem darba vietas dod .. nu, protams, tad Latvijā var dzīvot pēc citas kastas noteikumiem! var pārkāpt satiksmes noteikumus, apdraudēt citu drošību, sist mājās sievu, būvēt villu kāpās, medīt kādus zvērus grib, medīt kā grib un kur grib, izmantot kādus ieročus grib, izmantot neatļautas palīgierīces, šaut bez licences, utt.

Atbildēt

Arnis

04.05.2017. 09:16

»

Abc...z

Cilvēkiem dažādi hobiji..... Medības ir senas kā pasaule ! Ko var ēst cilvēku nost... Viens no ,jau arvien retākiem, vietējiem uzņēmējiem, turklāt nesēž uz valsts pasūtījumiem... Domāju,ka ne maz nodokļōs nomaksā, cilvēkiem darba vietas dod...


Kāds te sakars likumpārkāpumam, noziedzīga nodarījumam ar uzņēmējdarbību? Cilvēks var būt nez kāds labdaris un ziedotājs labdarības fondiem, ja ir pastrādāts noziegums vai izdarīts likumpārkāpums, par to jāatbild. Vienalga esi tu vai grāvracis vai uzņēmējs !

Atbildēt

Abc...z

03.05.2017. 21:50

Cilvēkiem dažādi hobiji..... Medības ir senas kā pasaule ! Ko var ēst cilvēku nost... Viens no ,jau arvien retākiem, vietējiem uzņēmējiem, turklāt nesēž uz valsts pasūtījumiem... Domāju,ka ne maz nodokļōs nomaksā, cilvēkiem darba vietas dod...
P.s. gan jau pats vairs nav priecīgs par to bildi

Atbildēt

Uzņēmējs

03.05.2017. 09:08

Nu, vienreiz esat izlēmīgi, mednieki, kas nav noziedznieki! Paņemiet, kāds kolektīvs, un uzrakstiet taču iesniegumu policijai un Dabas aizsardzības pārvaldei, lai šo gadījumu beidzot kā nākas,izmeklē. Bez iesnieguma taču neviens tur nekustēsies! Parādiet mugurkaulu! Ja ir zināms, ka tas noticis Dikļos, ko tur vēl gaidīt un piesegt šādas nelietības?

Atbildēt

mednieku organizācijas nedara neko?

02.05.2017. 18:52

Ko par šo laiku, kopš parādījusies šī informācija par mednieku, ir darījusi Latvijas Mednieku savienība ar Jāni Baumani priekšgalā un ko darījusi Latvijas Mednieku asociācija ar Haraldu Barviku priekšgalā? Sēdējusi un gaidījusi, kamēr vētra pāries pati no sevis? Negribas smērēt rokas, jo nosauktā persona ir naudīgs uzņēmējs ar "galiem"?

Atbildēt

Mednieks

02.05.2017. 15:51

Žēl, ka šādi malu mednieki diskreditē visus pārējos godīgos medniekus! Un vēl soc. tīklos ar to lepojas. Kas vēl var būt policijai vieglāks, kā pēc fotogrāfijas datiem noteikt vietu un laiku, kad noziegums izdarīts? Ja nu tā vienīgi negrib to darīt!

Atbildēt

Visiem godīgajiem un atbildīgajiem medniekiem!

02.05.2017. 10:43

Paldies par Jūsu informāciju un drosmi ziņot. Ir ļoti labi saprotams fakts, ka godīgi mednieki, kaut arī vēlētos sniegt viņiem zināmu informāciju par šādām nelikumīgām medībām, kas Latvijā ir izplatītas, bet to nedara, pirmkārt, jau savas un savu tuvinieku drošības apsvērumu dēļ. Tomēr aicinātu jūs, godīgos medniekus, to darīt vismaz publiskajā telpā, ar sociālo tīklu starpniecību, ar uzticamu žurnālistu starpniecību tv vai presē. Profesionāļiem, kuriem ir vairāk informācijas, un kuri šajā sfērā strādā, ir zināms fakts, ka Valsts meža dienestam, šādu informāciju par nelegālajām medībām un citiem medību pārkāpumiem uzticēt nevar. Tā ir patiesība, kas ir apstiprinājusies praksē ilgstošā laika posmā. Tādēļ esat uzmanīgi. Esat aicināti izmantot citus – drošus un uzticamus kanālus šādu un līdzīgu medību pārkāpumu publiskošanai un atmaskošanai, sabiedrības informēšanai par tiem.

Atbildēt

plinte

02.05.2017. 07:45

Galus meklējiet Dikļos , nevis Somijā! Tās bija pilnībā nelikumīgas medības!

Atbildēt

Jautājums LATMA valdes priekšsēdētājam Barvikam:

01.05.2017. 20:10

LATMA valdes priekšsēdētājs Haralds Barviks norāda:
"jebkāda veida nelikumīgas medības ir nosodāmas. Punkts! Par to nav diskusijas. ..Ja nošauts pavasarī Latvijā, tad par šo gadījumu nekavējoties ir jāziņo Valsts meža dienestam, Dabas aizsardzības pārvaldei vai Valsts policijai un vainīgais ir jāsauc pie atbildības..” (Avots: LATMA)

Lūdzu norādiet, LATMA valdes priekšsēdētāj, kam ir pienākums to darīt, ieraugot sociālajos tīklos šādu bildi ar vai bez ieraksta? VAI, PIRMKĀRT, PIENĀKUMS NEKAVĒJOTIES ZIŅOT VALSTS POLICIJAI, VALSTS MEŽA DIENESTAM UN DABAS AIZSARDZĪBAS PĀRVALDEI, NAV TIEŠI JUMS?!

Atbildēt

Mikelbaka

01.05.2017. 19:13

»

Miķeltornis

Mārča blices medību ētika pilnā ziedā. Ko puikam te pārmest


Tā nu nav, ka mednieks dara, ko grib.... Un virsraksts neatbilst tematam- par to, kas noticis pirms gadiem, nav jataisnojas, it seviski, ja viss ir likuma ietvaros.

Atbildēt

fafaf

01.05.2017. 18:17

Mednis šajā laikā ir kā vista kūtī...ar klusinātāju ...spēcīgi...

Atbildēt

kā, man, kas maksā, kāds tūtiņdreijātājs var neizsniegt kādu atļauju??

01.05.2017. 18:14

No LATMAs ziņām - medņus Latvijā ir atļauts medīt - rudenī, tas ir limitētais medījamais dzīvnieks, katra indivīda iegūšanai tiek izsniegta atļauja. Dažus pēdējos gadus gan atļaujas nav izsniegtas, jo nav izstrādāts sugu aizsardzības plāns.

Atbildēt

01.05.2017. 17:27

»

Zini, izmanto savas priekšrocības!

Uz tevi attiecas vienīgi LATMAs preses relīzes


Uz tevi attiecas vienīgi p!darskapja dibenbrāļu biedrības iekšējās kārtības noteikumi.

Atbildēt

gaumes jautājums

01.05.2017. 15:27

»

Neue Lettische Craft

Latviešu bauriem nav ne maz putniņa žēl


viss it kā būtu, tikai iztrūkst viena maza detaļa...parasti sievietēm patīk:)))

Atbildēt

Zini, izmanto savas priekšrocības!

01.05.2017. 15:22

»

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

Skat. vied. iepr., t.sk. - 01.05.2017. 13:11


Uz tevi attiecas vienīgi LATMAs preses relīzes.

Atbildēt

procesu vērotājs

01.05.2017. 15:20

»

veletajs

Lai kandidātu diskreditētu, kāds nelabvēlis viņu piespieda doties malumedībās


jā, gribētu dabūt tā pr spečuka telefonu! Tas ir īsts profesionālis!:)

Atbildēt

Es

01.05.2017. 12:22

»

XXL

Baigais vip klients biji? Reizi mēnesī speķa pīrādziņu nopirki...nesmīdini


Cilvēks, kas kaut ko tādu par VIP raksta, vispār un nemaz neapjauš, cik grūti mazajiem iet - cilvēku jau tā nav daudz, kas pirktu labam noietam, un tad vēl šādi saimnieks publiski aptaisās, lai būtu vēl mazāk pircēju. Arī es vairs neieešu tur. Kur tu strādā, kādos mākoņos dzīvo?

Atbildēt

Es

01.05.2017. 12:18

Neliešu un postītāju pilna pasaule. Sliktākais, ka tādi sevi par biznesmeņiem uzskata - kādi pamati tiek ielikti?

Atbildēt

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

01.05.2017. 12:15

»

Aivars

vispirms pavērosim, kā beigsies Liepiņa kunga prāva pret mediju, un tad .. tev ir jāpainteresējas vairāk par valsts iekārtu, kurā tu dzīvo


Skat. vied. iepr., t.sk. - 01.05.2017. 13:11.

Arī uz tevi (u.c. taml. bezcerīgi analfabētiskiem "jankām / aivariem") attiecas.

Atbildēt

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

01.05.2017. 12:11

»

Janka

Pirms šādus penterus postē, izvelc vajadzīgo pantu un pamato, kur tas ir pārkāpts, nevis vienkārši vienu un to pašu testu iekopē pie katra raksta, kā tāds spameris


> "janka" (u.c. taml. "peneteru postētājiem / izvilcējiem spameriem" = bezsmadzeņu lūzeriem)

--------------

Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

==============

LR “Krimināllikums”

XIV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas pamattiesībām un pamatbrīvībām.

145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem

(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 (diviem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 100 (simt) minimālajām mēnešalgām.

(2) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja tās izdarījis personas datu apstrādes pārzinis vai operators atriebības, mantkārīgā vai šantāžas nolūkā, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 (četriem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 120 (simt divdesmit) minimālajām mēnešalgām.

(3) Par personas datu apstrādes pārziņa vai operatora vai datu subjekta ietekmēšanu, pielietojot vardarbību vai draudus vai ļaunprātīgi izmantojot uzticību, vai ar viltu nolūkā veikt nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 (pieciem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 200 (divsimt) minimālajām mēnešalgām.

XV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas brīvību, godu un cieņu

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

==============

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Un, arī: "Kauns NAV nezināt – kauns IR nevēlēties zināt."

Atbildēt

VIP

01.05.2017. 12:04

»

airis

nu ko, šķiet, ka tēmu par maz, jeb Mārtiņš nav kādam sapiķojis, tad nu kampaņa gatava...


Kur var šitā irst: par mednieku var kļūt jebkuŗš, kas gadu ir gājis dzinējos. Ja jums ir laiks un uzņemšanās - uz priekšu, kaut vai skolas laikā nedēļas nogalēs.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.05.2017. 11:35

»

veletajs

Lai kandidātu diskreditētu, kāds nelabvēlis viņu piespieda doties malumedībās


Vēl jau arī piespieda fiksi izdzēst bildi.

Atbildēt

Niks

01.05.2017. 11:09

»

Artūrs

ja viņs ir nogalinājis putnu Latvijā, tad viņš ir nelietis


Piekrītu. Šādu neliešu Latvijā ar un bez klusinātājiem ir daudz. Un šeit viņiem likumu nav.

Atbildēt

Aivars

01.05.2017. 10:45

»

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


vispirms pavērosim, kā beigsies Liepiņa kunga prāva pret mediju, un tad .. tev ir jāpainteresējas vairāk par valsts iekārtu, kurā tu dzīvo

Atbildēt

.......

01.05.2017. 10:45

Vai tik rakstu sērijas pamatā nav pašvaldību vēlēšanas? :) gan jau ka vajadzēja diskreditēt deputātu kandidātu un viņa pārstāvēto organizāciju :)

Atbildēt

teātra apmeklētājs

01.05.2017. 10:33

»

";

Kam viņam kas jāskaidro


Valsts meža dienests ir šito malumednieku atbalsta organizācija, tāpat kā latma. Palasiet, ko Barviks izšļupstējis savā analfabētiskajā stilā par konkrēto gadījumu savā miesnieku lapā. Atkal jau metas virsū sabiedrībai, ka tā sašutusi par malumedniekiem, ka sabiedrība atļāvusies pieķert kārtējo viņu klientu "miljonāru ar klusinātāju"!

Atbildēt

Neue Lettische Craft

01.05.2017. 10:33

Latviešu bauriem nav ne maz putniņa žēl.
Viņiem skauž -
Buržujam skaists medību tērps,
laikam laba šautene ar
optiku un klusinātāju,
karalisks medījums.

Atbildēt

nju

01.05.2017. 10:16

a ko par to saka viņa ķjōša?

Atbildēt

nav smuki

01.05.2017. 10:15

šī raksta komentāri uzskatāmi parāda, kāda vara ir mēdijiem... nez, kas Pietiek.com ar Lapsu priekšgalā ir par izmeklētājiem un apsūdzētājiem? Valsts iestādēm pēc likuma ir jāatbild uz tautas uzdotajiem jautājumiem, privātpersonām tas nav jādara. raksts būtu akceptējams, ja izmeklēšanas iestādes būtu atzinušās, ka ir malumedību fakts.
Pilnīgi no pirksta izzīsts raksts ar mērķi - sagādāt problēmas beķerejai(laikam lapsas komandai pa freijo bulciņas uz semināru neiedalīja)

Atbildēt

01.05.2017. 10:12

»

Nekādas aizstāvības te nebūs. Medības jau radās līdz ar pirmo cilvēku uz zemes,kā nepieciešamība izdzīvot.Ja mūsdienās medī lai barotu ģimeni,un gaļa nebūtu jāpērk veikalā,nekā nosodoša tur nav


IR GAN! Jau kopš civilizācijas sākuma cilvēki viens otru nogalinājuši, lai iegūtu jaunas teritorijas, iegūtu resursus - nekā nosodoša; ir cilvēki, kuri praktizē hanibālismu - nekā nosodoša; bija cilvēki viduslaikos, kuru amats bija - bende - cienījams, vajadzīgs amats - nekā nosodoša; ir cilvēki, kas strādā gaļas kombinātos, lai mēs varētu paēst - nekā nosodoša; ir cilvēki, kas strādā morgā - nekā nosodoša..

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.05.2017. 08:57

»

Neiedziļinoties detaļās

Skaidri redzems, ka tava domāšana ir maksimas apsarga līmenī. Tev ar veiksmīgu uzņēmējdarbību nekad nekā kopīga nav bijis


Vairs nekad tajā beķērejā neiešu un pie izdevības atrunāšu to darīt cik vien iespējams vairāk cilvēku

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.05.2017. 08:55

»

XXL

Baigais vip klients biji? Reizi mēnesī speķa pīrādziņu nopirki...nesmīdini


Skaidri redzems, ka tava domāšana ir maksimas apsarga līmenī. Tev ar veiksmīgu uzņēmējdarbību nekad nekā kopīga nav bijis.

Atbildēt

>20.02

01.05.2017. 08:46

tas tiesa, produkcija slikta. Tāds paglups izskatās.....

Atbildēt

Lettische Rote Gewehrschützen

01.05.2017. 05:37

Šie latvieši šodien lepojas ar noslepkavotiem dzīvniekiem, bet sirdī ļoti gribētos izlemt cilvēku likteņus: caur optisko tēmekli, ar klusinātāju.

Atbildēt

valdis

01.05.2017. 05:24

Ja nevar pieadit medsanas legalitati,uzlikt sodu un atnemt mednieka apliecibu.

Atbildēt

pietura “Rīgas psihoneiroloģiskā slimnīca”

01.05.2017. 04:58

»

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


Mūsu palātas pacientiem ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

Miķeltornis

01.05.2017. 02:04

Mārča blices medību ētika pilnā ziedā. Ko puikam te pārmest.

Atbildēt

airis

30.04.2017. 21:56

nu ko, šķiet, ka tēmu par maz, jeb Mārtiņš nav kādam sapiķojis, tad nu kampaņa gatava.
Lai nu kā, neviens jau bez grēka nav,ap 200 000 LV iedzīvotāji varētu būt pietiek.com interešu lokā dēļ savas nodarbes vai atbildības jomas.Bet tikai ap 30 000 ir maksātspējīgi, starp citu, līdzīgs ir mednieku skaists Latvijā. Un gandrīz katram būtu kāds "mednieku stāsts", tad, nu lūgtum, attīstīt tēmu - mednieki Bērziņš, Ozoliņš, Kalniņš, Avotiņš,upss, Kalniņš jau bija...vēl ir Ulmanis, Godmanis utt.Katru dienu 8 stāsti sanāktu, gandrīz neatkārtots.

Atbildēt

Vārds

30.04.2017. 21:47

EXIF datu oriģinālajai bildei nebija klāt?

Atbildēt

Artūrs

30.04.2017. 19:24

ja viņs ir nogalinājis putnu Latvijā, tad viņš ir nelietis

Atbildēt

Mārtiņam

30.04.2017. 19:02

es vairs neeju jūsu Martiņa beķerijā ēst palmu eļļas produktus - apšaubāmās bulkas. Mani draugi, radi ar vairs tu savu kāju nesper un nespers.//

Atbildēt

jautājums

30.04.2017. 18:17

Nu tas jau arī bija gaidāms. Malumednieks.

Atbildēt

Mednis

30.04.2017. 18:17

Kau tā beķereja nobankrotētu, ar visu savu mazvērtības kompleksu nomocīto īpašnieku. Mīkstais tu esi, Mārtiņ.

Atbildēt

Janka

30.04.2017. 17:36

»

Zini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


Pirms šādus penterus postē, izvelc vajadzīgo pantu un pamato, kur tas ir pārkāpts, nevis vienkārši vienu un to pašu testu iekopē pie katra raksta, kā tāds spameris.

Atbildēt

sp

30.04.2017. 16:47

atkal tukša diršana portālā .... skumji Lapsa ar saviem Loto ir iepirdis bezizejā....

Atbildēt

VIP

30.04.2017. 15:56

»

XXL

Baigais vip klients biji? Reizi mēnesī speķa pīrādziņu nopirki...nesmīdini


Jūs ar biznesu un klientu piesaistīšanu un noturēšanu neesiet ņēmies... Viens klients kas aiziet aizvelk līdzi veselu baru - ne tikai draugus, bet arī paziņas un gadās, ka ar savu stāstu aizbaida arī pilnīgi svešu un nepazīstamu cilvēku. Nav labākas/sliktākas reklāmas par personisku ieteikumu. Pat ja klients kaut ko pērk reizi mēnesī(reizi mēnesī ir ļoti stabils klients), gadās ka šādi klienti atnāk godos un nopērk kaut ko vairāk par ikmēneša pirkumu, jo varbūt viņi tikai uz Mārtiņa Beķereju iet pirkt tos speķa pīrādziņus...

Biznesa īpašnieki nav nekādi sarkanā paklāja lauvas - labākais ar ko šie var lepoties presē(LAI PIESAISTĪTU JAUNUS KLIENTUS) ir ar ziedojumiem trūcīgajiem vai kādas labas lietas labā - piemēram, dzīvnieku aizsardzībai - ne jau ar jaunām dāmām pie sāna vai jaunu ferrari, vai noslaktētu medni... Labākais ko šis sociālais idiots var darīt ir godīgi atzīties kas un kā un saņemt sodu un ja vēl būtu ļoti gudrs tad arī paziņotu par medību atmešanu lai tālāk nekacinātu aizkaitinātos medņu medību pretiniekus un paziņotu par kādu dzīvniekiem veltītu projektu. utt. Klientiem(arī potenciālajiem) daudz svarīgāka ir rīcība šādos nepatīkamos momentos, nevis spīts un pārliecība par savu taisnību un nesodāmību.

Atbildēt

";

30.04.2017. 14:55

Kam viņam kas jāskaidro?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...