Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ja tāds NMPD fans

09.05.2018. 15:27

»

Protams,

ja Robis nebūtu NMPD fans, tad viņš arī būtu prom eiropā


ko tad skraida pa visiem valžu konkursiem

Atbildēt

alma

16.04.2018. 10:05

OVC vēl ir viena vietniece,kas sēž, lasa žurnālus un pļāpā pa telefonu, galīgi nevajadzīgs amats.

Atbildēt

Lola

16.04.2018. 03:57

Nu, vispār, Baranovs der tikai par vazelīna trauciņu. OVC viņš nedara pilnīgi neko, ja kaut ko arī ir izdarījis, tad tas ir Vāravas darīts un šamējais tur tikai piekabinājis savu vārdu. "Dakteris" viņš ir tikai pēc nosaukuma. Fūrmanim ir daudz trūkumu, bet kā ārsts un administratīvais darbinieks - cepuri nost.

Atbildēt

Fakts

14.04.2018. 18:41

Normālie Fūrmaņa kursa biedri jau sen ir eiropā, strādā cienījamu darbu un saņem adekvātu atalgojumu, bet šis nav tas gadījums..

Atbildēt

Jauns skats

14.04.2018. 18:08

»

Aija

...


Cēls žests. Tāpēc jau viņš brauc uz Alūksni haltūrēt.

Atbildēt

es zinu

13.04.2018. 01:05

Speciāli izveidoti un būtībā nevajadzīgi amati NMPD ir ļoti daudzi. Tā ir nelietderīga valsts budžeta tērēšana. Nesaprotu kur skatās valsts kontrole un Knab.

Atbildēt

...?

11.04.2018. 22:12

Fūrmanis ZRC ir pametis, un atstājis nekopitentu cilvēku rokās.Drīzāk jautājums vadībai,vai šeit nerodās intrešu konflikts bīdot savu māsas vīru savā vietā?Un vai KNABs ar nesaskata nelikumības.

Atbildēt

Smiekli nāk !

11.04.2018. 15:25

»

Piinīgi piekrītu,

ka šos abus kungus,(ja vispār abus var saukt par kungiem, jo kā zināms viens no viņiem neatbalsta cilvēces tirpināšanos...) ir neiespējami salīdzināt - tik cik sirdi un dvēseli un savu NMPD fanātismu ir savā darbā ielicis ļoti, ļoti daudziem cienījamais dr.Fūrmanis, tad tikpat daudz Baranovs ir nepamatoti...


Ko Jūs vispār salīdzināt !!!??? Dr. Fūrmanis mācījās, pārtrauca un atkal mācījās un apzināti veidoja savu karjeru kā ārsts, bet Baranovs taču visiem zināmā laikā un veidā NOPIRKA savu ārsta diplomu !

Atbildēt

Piinīgi piekrītu,

11.04.2018. 13:40

»

Skats no malas

dr. Baranova profesionālā pieredze nav salīdzināma ar dr.Fūrmaņa pieredzi NMP darbā


ka šos abus kungus,(ja vispār abus var saukt par kungiem, jo kā zināms viens no viņiem neatbalsta cilvēces tirpināšanos...) ir neiespējami salīdzināt - tik cik sirdi un dvēseli un savu NMPD fanātismu ir savā darbā ielicis ļoti, ļoti daudziem cienījamais dr.Fūrmanis, tad tikpat daudz Baranovs ir nepamatoti cilvēku dzīves morāli "čakarējis"- īpaši jau Sarmītes un Gundegas aizsegā !!!!! Mēs to visu redzējām un redzam vēl šobaltdien, bet cerams, ka tas drīz beigsies!

Atbildēt

Skats no malas

11.04.2018. 11:33

»

Darbinieks

Drosmīgi uztakstīts! Diezin vai pēc tādas vēstules gan jau atradīs kā no daktera tikt vaļā. Diemžēl viņš vienīgais ir palicis no nmp fanātiķiem, citu nav - vai nu pensijā vai kapos. Paldies jums, dakter! Darbinieki ir ar jums


dr. Baranova profesionālā pieredze nav salīdzināma ar dr.Fūrmaņa pieredzi NMP darbā.
Fūrmanis zin, ko dara un izglābis daudz cilvēku.

Atbildēt

Ideja

11.04.2018. 11:15

»

To ? & To Trump

Pie rakstiņa ir strādājusi vesela darba grupa, tikai tālāk par trīs rindkopām fake news nav tikuši. Ko var gribēt no skaudības un naida pilniem cilvēkiem? Viens jau šķīrās no darba morgā. Neveiksminieku klans


Laba doma- varbūt Baranovu arī pie Egīla aizfīrēt uz morgu, tas būtu labāk gan viņam, gan Sarmītei ar Akselu galvas nebūtu jālauzī par viņa iegribām tik siltā vietā pie Sarmītes...........

Atbildēt

To ? & To Trump

10.04.2018. 22:33

»

?

Domā? Mož žurnālistu koriğēts Šica tekstiņš


Pie rakstiņa ir strādājusi vesela darba grupa, tikai tālāk par trīs rindkopām fake news nav tikuši. Ko var gribēt no skaudības un naida pilniem cilvēkiem? Viens jau šķīrās no darba morgā. Neveiksminieku klans...

Atbildēt

To Trump

10.04.2018. 20:30

»

Trump

LOL, Šis raksts ir perfekts Fake News piemērs ar atbilstošiem akcentiem !!! Barānovam būs šoks, kad uzzinās lietu īsteno kārtību :) Un kāds no kolēģiem pastāstiet lūdzu Sašam uz kurieni ir jāsūta Cipules kundzei vēstules, lai tās neklejotu pa visu dienestu, citādi ļoti nekompetenti no malas izskatās...


Cipules kundzei neko nevajaga sūtīt..Viņa tāpat neko nespēj saprast, jo ir neapdāvināta fizioterapeite, kura ar uzdevumu nokļuvusi NMPD.Izskatās, ka arī uzdevumu nespēj izpildīt.Nav aiz kalniem brīdis, kad darbinieki pieprasīs Cipules un Čakšas demisiju.

Atbildēt

Trump

10.04.2018. 14:45

LOL, Šis raksts ir perfekts Fake News piemērs ar atbilstošiem akcentiem !!! Barānovam būs šoks, kad uzzinās lietu īsteno kārtību :) Un kāds no kolēģiem pastāstiet lūdzu Sašam uz kurieni ir jāsūta Cipules kundzei vēstules, lai tās neklejotu pa visu dienestu, citādi ļoti nekompetenti no malas izskatās labas pārvaldības bruņinieka tēls.

Atbildēt

IT

10.04.2018. 11:01

ejiet un karjeru,sorry.

Atbildēt

IT

10.04.2018. 11:00

Žultaiņi, kas rasta, eiet paskriet drusku, baigi labi spriedzi noņem. Nebūs jāgānās par savu neizdevušos kareru netā!

Atbildēt

pretīgi

10.04.2018. 06:34

Strādāju šajā dienestā un tā iepriekšējā veidojumā ap 20gadiem, pēdējos 10 gadus intrigas, sūdzības, nomelnošana, favorītu maiņa zeļ un plaukst. Izveidoti neskaitāmi veidojumi, kuriem ar reālo darbu maz sajara, tur satupināti vajadzīgie vai noderīgie. Arī ierindnieki nav ar pliku roku ņemami, liela daļa ir gatavi darīt da jebko, lai tiktu prom no grūtā darba ar pacientiem, ka tik kādā postenītī pa dienām ar 2x lielāku aldziņu, ātri pieslieties kādam grupējumam un tā tā mēslu bumba turpina ripot tālāk... Nezinu nevienu citu uzņēmumu LV, kur nepārtraukti publiski mazgātu netīro veļu. Kauns, ka tur strādāju, bet maks spiež. Izskatās, ka arī šī direktore ir nonākusi kāda ietekmē, jautājums tikai vai no iekšpuses vai ārpuses.

Atbildēt

Valdis

10.04.2018. 06:20

Zaļā mafija darbojas! Jau iebīdīja savējo Rakus,kurš izpildīs visas politiskās norādes,palīdzot sadalīt savējiem milzīgo ES būvniecības piķi medicīnā.Nākamo svojaku gatavo arī Pkus vad'tāja amatam-visticamāk tā būs krimināli slavenā krīzes menedžere Alīda Vāne,jo šī mācās doktorantūrā,lai būtu vāciņi par atbilstību amatam,un uz oficiālajām sapulcēm VM ierodas jau sakopta ar pričeni un meik-apu,un nesmird vairs pa gabalu.Būs konkurss un eksperti nolems ka Vāne atbilst visiem kritērijiem-čik ,un viss! Varbūt ar laiku pat privatizēs Pkus,tāpat kā Balvu Gulbenes slimnīcu,jo grupā darbojas arī augstas klases prihvatizācijas spečuks Zeitmanis,pazīstams ar daudzām afērām,tai skaitā īpašuma izkrāpšanu ar viltotiem mantojuma dokumentiem Alūksnes novada Trapenes pagastā ar E.Vuškāna starpniecību,Pat Čakša atrāvusi no krūts savu neskaidras paternitātes bērnu,lai tik nepalaistu garām lielo piķa dalīšanu savējiem-ka tik nenorauj pienu vai mastītu!

Atbildēt

ha ha ha

10.04.2018. 06:06

»

Ilze

Tie maisi zem acīm no pārmērīgas alkohola lietošanas


Nēēē, viņš tak nepārtraukti izglītojas, lasa dien un nakt. Rezultāti krājas maisos.

Atbildēt

tauta

10.04.2018. 06:00

»

Zvans

Līdz Saeimas vēlēšanām pus gads.Sarosās kandidāti


Savulaik Ploriņš un Pupele pēc Zolitūdes Šicu uz rokām ienesa 12.Saeimā.Kāpēc lai vēsture neatkārtotos.Tikai uzvārdi šoreiz citi.

Atbildēt

Zvans

10.04.2018. 05:53

Līdz Saeimas vēlēšanām pus gads.Sarosās kandidāti.

Atbildēt

Tiem, kas zina

09.04.2018. 22:48

Ka tik šie komentāri nenāk no vienas IP adreses. Rokraksts līdzīgs, viedoklis arī...

Atbildēt

Jautājums

09.04.2018. 22:39

Kāpēc amatos liek nekompetentus direktorus, kuriem vajaga n-tos vietniekus?Vai nav par dārgu šādas izklaides mums ,nodokļu maksātājiem?

Atbildēt

š

09.04.2018. 22:20

»

Viedais

Greizais veidojums NMPD vienkārši jāsadala 4 spēcīgos reģionos kā jau sākotnējā projektā bija paredzēts.Vadības centrs ir liekēžu perēklis, bez kāda saprātīga pienesuma.Sākotnēji izveidots,acīmredzot,lai īstenotu noziedzīgas shēmas, par ko tad arī ģēnijam Ploriņam uzrādīta apsūdzība...


Tieši reģionālos centrus izformēja bildē redzamajam līdzīgi darboņi, par to iesūcot šņukurī 40 milj. eiropas naudiņu. Šodienas 40 gadniekiem tas pat nevar būt zināms, ja nestāvēja blakus kādam no šeptmaņiem. Varbūt tā ir naiva cerība, ka kaut vienam no tiem varētu likt atmaksāt kaut daļu. Kaut nu tā būtu, un Pl. noteikti ir viens no bandas.

Atbildēt

Viedais

09.04.2018. 21:35

Greizais veidojums NMPD vienkārši jāsadala 4 spēcīgos reģionos kā jau sākotnējā projektā bija paredzēts.Vadības centrs ir liekēžu perēklis, bez kāda saprātīga pienesuma.Sākotnēji izveidots,acīmredzot,lai īstenotu noziedzīgas shēmas, par ko tad arī ģēnijam Ploriņam uzrādīta apsūdzība.

Atbildēt

Ilze

09.04.2018. 21:34

»

Milda

Izskatās pēc bandīta


Tie maisi zem acīm no pārmērīgas alkohola lietošanas?

Atbildēt

Tu domā,

09.04.2018. 21:31

»

Virziens...

Pie draudzenes Vānes uz Balvu slimnīcu.Varēs strādāt 30 diennaktis pēc kārtas un algu saņemt ķepā


ka viņš tur jau nav ielīdis? Vai viņa interešu konfliktu Zemgales RC kāds ir izskatījis? Cienījamā Cipules kundze laikam nav pamanījusi, ja gatava iefīrēt āzi par dārznieku siltā vietā.

Atbildēt

Vāravai

09.04.2018. 21:24

»

Roberts

Piekrītu! Dr. Elita Vāraba ir labākā kandidatūra OVC vadītāja amatam! Cik zinu, baranovs pats taisās prom pie savas Sarmītes


Stulbāku govi par Vāravu grūti iedomāties OVC. Tikai intrigas pin. No izsaukumiem nejēdz ne ko. Tad jau atdodam OVC uzreiz VUGDam, lai miers mājās.Abus ar Furiku par ugunsdzēsēju mediķiem.

Atbildēt

Iveta

09.04.2018. 21:20

Izskatās, ka NMD jāved Laimes lācis izdancot kaktus, citādi ļaudis nerimsies.
Ploriņš dzēra un šķērdēja, viņējie uzturēja intrigas, lai neviens neskatās ko viņš patiesībā dara, un visiem bija labi, tikai apnika, ka nemaksā.... un dažiem iet stipri labāk kā pārējiem, tai skaitā Robītim.
Tad nāca Villere, un Ploriņieši, Pupelisti (Binovskieši) komandās sāka rakstīt sūdzības ministrijai, nepatika, redz direktore. Cik zināms, tie paši joprojām raksta, nekas jau nemainās. Ieliks Robīti amatā, nu nezin, atļaus taisīt vecās rebītes jaunā direktrise?Bet varbūt tieši to arī VM grib? ja neļaus, ies atkal sūdzēties. Un lūgties amatu. Nu nav jau nevienu no amatiem pats godīgi ieguvis, visus izlūdzies vai iekārtots.

Atbildēt

Baiba

09.04.2018. 21:13

»

Milda

Izskatās pēc bandīta


Nav nav vēl jau tikai sīks žuļiks.Bet ja izdosies, tad izaugs.

Atbildēt

Milda

09.04.2018. 20:11

Izskatās pēc bandīta!

Atbildēt

Sakars

09.04.2018. 20:07

»

Māris

kāds sakars Robertam ar Pārtikas veterināro dienestu, tu Fakt(y) laikam esi pārspirtojies, vai nu barānovieši pa dziļu sadomājuši, ka nevari mierīgi nosēdēt


Vistiešākais.No PVD caur Veselības ministriju nākušais Ploriņš šo studentu ielika ZRC vadītāja amatā.

Atbildēt

Māris

09.04.2018. 19:55

»

Fakts.

Bildē redzamais pūslis jau stiepj savas roķeles, bet pašam laikam par īsām, tāpēc skraida pie partijas un Cipules.Apcirtīsim pirkstus visiem Pārtikas veterinārā dienesta ievilkteņiem


kāds sakars Robertam ar Pārtikas veterināro dienestu, tu Fakt(y) laikam esi pārspirtojies, vai nu barānovieši pa dziļu sadomājuši, ka nevari mierīgi nosēdēt !?

Atbildēt

Fakts.

09.04.2018. 19:44

»

Tā, kas zina

Lieciet mieru Baranovam!!! Jums visiem līdz viņa līmenim vēl augt un augt, bet diez vai šajā dzīvē izdosies! Beidzot OVC ir kompetents, inteliģents vadītājs! Jā, tieši vadītājs, nevis vietas aizpildītājs! Tikai pastiepiet rokas Baranova virzienā -dabūsiet tā,ka maz neliksies


Bildē redzamais pūslis jau stiepj savas roķeles, bet pašam laikam par īsām, tāpēc skraida pie partijas un Cipules.Apcirtīsim pirkstus visiem Pārtikas veterinārā dienesta ievilkteņiem.

Atbildēt

Tā, kas zina

09.04.2018. 19:33

Lieciet mieru Baranovam!!! Jums visiem līdz viņa līmenim vēl augt un augt, bet diez vai šajā dzīvē izdosies! Beidzot OVC ir kompetents, inteliģents vadītājs! Jā, tieši vadītājs, nevis vietas aizpildītājs! Tikai pastiepiet rokas Baranova virzienā -dabūsiet tā,ka maz neliksies!!!

Atbildēt

Pi(u)pele

09.04.2018. 19:31

»

Roberts

Piekrītu! Dr. Elita Vāraba ir labākā kandidatūra OVC vadītāja amatam! Cik zinu, baranovs pats taisās prom pie savas Sarmītes


Vāravu ņemšu pie sevis uz pensionāru federāciju.Dikti jau nu kompetenta!

Atbildēt

Virziens...

09.04.2018. 19:03

Pie draudzenes Vānes uz Balvu slimnīcu.Varēs strādāt 30 diennaktis pēc kārtas un algu saņemt ķepā.

Atbildēt

Aija

09.04.2018. 18:34

»

Ieviņa

Semjon, jums nav taisnība! Cipule vismaz nebrauc uz visiem izsaukumiem! Kapraču bizness arī plaukst! Visi maksā nodokļus! Naudiņa beidzot tiek ieekonomēta


Cipulei nav nekādas nojēgas par NM4tības ir fizioterapeite,kas māk vadīt tikai vingrošnas nodarbības pensionāriem. Pats Fūrmanis lepni paziņija ,ka grb strādāt par ārstu, tad kādēl viņma liegt šo iespēju? Čakšas laikā visur uzradušie milzīgi direktoru biroji, vietnieki un citi liekēži,kāds tur brīnums ka arī NMPD vajag kādu iekārtot.

Atbildēt

What

09.04.2018. 17:56

»

pareizrakstība...

"Joprojām" raksta vienā vārdā(kopā


Ha ha! Tam fruktam smadzenes ir tik tālu nospirtotas, ka var rakstīt arī jo pro jām :D

Atbildēt

Darbinieks

09.04.2018. 17:27

Drosmīgi uztakstīts! Diezin vai pēc tādas vēstules gan jau atradīs kā no daktera tikt vaļā. Diemžēl viņš vienīgais ir palicis no nmp fanātiķiem, citu nav - vai nu pensijā vai kapos. Paldies jums, dakter! Darbinieki ir ar jums!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...