Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L

10.04.2021. 22:29

apmelo tāpēc kA bija tas eiranazihas likuma pienemsanas laiks, un 2 gadi atpakalj savaca balsis pret eitanaziju un tagd atkal kads pamodies kāds kas nevelas lai nauda iet dzivnieku dzivosanai!
Ja pienem kko pret slepkavniecisku tad paliek pie tā!

Atbildēt

zive

22.03.2021. 09:18

Vai kāds žurnālists varētu pajautāt PVD oficiālu informāciju, cik ļoti Ulubele patiešām ir no-kill... Baidos, ka tur atklātos šis un tas interesants.

Atbildēt

kramers

21.03.2021. 19:57

Borovkovs par dzisu susanu ielika Ulmasu Sigulda uz 5 gadiem cietuma jo aizststaveja socialisma vertibas .Lielaka komunista prokuratura nebija,

Atbildēt

neķeriet nu muļķus

21.03.2021. 01:21

............ejiet reiz pie darba un par savu naudu jebkura kaprīze

Atbildēt

Nevajag izlikties

21.03.2021. 01:08

»

Nika

Kas par agresiju! Personu sarakstu, kurām Latvijā kopš neatkarbas laikiem ir piešķirts TZO, ir atrodams internetā. Un, jā, daudziem no tur pazīstamajiem personāziem, kuriem piešķirts augstakais valsts apbalvojums, es pat nozīmīti pie krūts nepiespraustu, nerunājot par TZO. Un ar ko sliktāka ir Ilze? ...


Čekisti strādāja visās iespējamās LPSR iestādēs, ne tikai čekā. Borovkovs ir bijis tik talantīgs, tik nacionāls (ne jau latviski nacionāls!), ka izrevidēja čekas maisus un izveda uz Krieviju. Par šo ārprātīgo noziegumu ir daudz kur lasāms. Grantiņa portālā vienkārši viss par Latvijā notiekošo ir kodolīgi vienuviet apkopots, kamēr "uzticamajos" medijos žurnālisti mētājas no vienas nejēdzības pie otras, patiešām jaucot gaisu un neļaujot cilvēkiem saprast sakarības - a kāpēc LV policija izrādās ir tik ļauna, a kāpēc prokuratūra ir valsts valstī, a kāpēc vairāki CVK vadītāji izdarīja pašnāvības, a kas tur notika ar to Rīgas latviešu biedrības ieņemšanu utt. Skaists iesaiņojums un labi vārdi nemaina lietas būtību - tā dzīvnieku patversme ir un paliek sātanistiska Čekistbele.

Atbildēt

Rihards

20.03.2021. 20:18

»

Nika

Kas par agresiju! Personu sarakstu, kurām Latvijā kopš neatkarbas laikiem ir piešķirts TZO, ir atrodams internetā. Un, jā, daudziem no tur pazīstamajiem personāziem, kuriem piešķirts augstakais valsts apbalvojums, es pat nozīmīti pie krūts nepiespraustu, nerunājot par TZO. Un ar ko sliktāka ir Ilze? ...


Vai tik tas nav pusjukušais un aizbēgušais antisemīts no "Cilvēknīdeju grupas LG-86" ?
Viņa lapelē katrā ierakstā tiek publicēti Krievijas internetresursu smadzeņu skalojamie materiāli. Tik daudz Krievijas melu propagandas pārpublicējumus nevar vairs nekur atrast. Viss vienviet. Kādam ir jautājumi par šo personu?

Atbildēt

Nika

20.03.2021. 19:22

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Nu, nu, kas par raudu stāstu no Triju Zvaigņu Ordeān īpašnieces Džonsones ! Padomājiet tikai, kaķu patversmes vadītājai piešķir TZO ! Virs A. Borovkovs,- čekists un latviešu slepkava. H- 86 grupas iznīcinātājs un "personīgs" L. Grantiņa arestētājs... Azogot tautu un valsti šis čekists šodien ir miljonārs...


Kas par agresiju! Personu sarakstu, kurām Latvijā kopš neatkarbas laikiem ir piešķirts TZO, ir atrodams internetā. Un, jā, daudziem no tur pazīstamajiem personāziem, kuriem piešķirts augstakais valsts apbalvojums, es pat nozīmīti pie krūts nepiespraustu, nerunājot par TZO. Un ar ko sliktāka ir Ilze? Manā skatījumā daudz, daudz labāka par daudziem citiem, kam ir piešķirts apbalvojums. Apablvojums Ilzei ir piešķirts pamatoti, un par to nav ne mazāko šaubu. Borovkovs nav bijis čekists. Viņš ir bijis LPSR prokuratūras izmeklētājs. Pie tam - ļoti talantīgs. Jā, strādāja uz LPSR Kriminālkodeksa pamata. Un tad? Kādas bija citas iespējas? Varbūt latviešiem vispār nevajadzēja mācīties PSRS laikos, bet visiem draudzīgi iet strādat par sētniekiem un pārdevējiem, jo pēc Jūsu loģikas, tie visi, kuri ieguva izglītību, automātiski šodien ir latviešu tautas nodevēji. Absurds! Es Borovkovu uzskatu par ļoti nacionāli domājošu cilvēku, juristu, kurš bija, starp citu, redzamākais eiroskeptiķis. Šīs ģimenes vieta nav aiz restēm. Nevajag jaukt gaisu un būt tik agresīvam. Nebrīnos, ka L.Grantiņš par kaut kādām lietām ticis apcietināts. Gribi vai ne, bet tāda agresija agri vai vēlu noved pie likuma pārkāpumiem. Par to nešaubos.

Atbildēt

Kāda cita Paija

20.03.2021. 17:32

»

Paija- jautājums Ulubelei

un kādēļ Ulubele par to, ka "nedeva iespēju iepazīties ar " apsūdzošo sacerējumu"" nevērsāties administratīvajā tiesā


Nu kā tu lasīji vai kā uztver lietas, bet par to takš bija rakstīts ka viss notika aizmuguras. Kā var tiesā prasīt aizstāvību, ja par to nemaz nezin.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

20.03.2021. 16:55

Apmelo, neapmelo... To taču var noskaidrot, ja vien ir vēlēšanās to darīt.
Par valsts un pašvaldības naudu ir jāatskaitās pilnīgi visiem. Vismaz "papīriem" ir jābūt kārtībā. Ja tā nav, tad tālāk nav nemaz vērts runāt, pārbaudīt vai meklēt. Tad nevajag brīnīties, ka valsts un/vai pašvaldība vairs naudu nedod.

Atbildēt

Paija- jautājums Ulubelei

20.03.2021. 16:50

un kādēļ Ulubele par to, ka "nedeva iespēju iepazīties ar " apsūdzošo sacerējumu"" nevērsāties administratīvajā tiesā ?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

20.03.2021. 16:29

»

Nika

Ulūbeles vadītāju Ilzi Džonsoni pazīstu jau ilgus gadus. Tiesa - tagad gan neesam sen kontaktējušās. Zinu viņu, kā godīgu un ļoti atbildīgu sievieti, kura no sirds mīl ķepaiņus. Kad sākās šī rakstu kampaņa pret Ulūbeli, biju (maigi sakot) stipri pārsteigta. Var jau būt, ka cilvēks var katastrofāli izmainīties...


Nu, nu, kas par raudu stāstu no Triju Zvaigņu Ordeān īpašnieces Džonsones ! Padomājiet tikai, kaķu patversmes vadītājai piešķir TZO ! Virs A. Borovkovs,- čekists un latviešu slepkava. H- 86 grupas iznīcinātājs un "personīgs" L. Grantiņa arestētājs... Azogot tautu un valsti šis čekists šodien ir miljonārs un ne bez viņa ziņas sieva saņēma šo neadekvāto(TZO) apbalvojumu ! Šīs ģimenes vieta ir aiz restēm !!!

Atbildēt

Nika

20.03.2021. 15:49

Viennozīmīgi varu pateikt to, ka Ulūbele (Līči), kad to vadīja Kārkliņa, un tagadējā Ulūbele, tas ir divas atšķirīgas iestādes. Un ne tikai tāpēc, ka kardināli mainījusies atmosfēra. Ir kardināli mainījušies arī uzturēšanās apstākļi patversmē. Tas, ka Astrīdas laikā dzīvniekus eitanazēja, to varu apgalvot par 100%. Veselus dzīvniekus. Astrīda PATI stāstīja, ka reizi nedēļā esot tā, sliktā diena. Ilze, savukārt, lietas sakārtoja tiktāl, ka dzīvnieki netiek eitanazēti. Acīmredzot, tur vajag ieguldīt milzu darbu un enerģiju, lai tā tās lietas sakārtotu. Canderu patversme,laikam gan, bija pirmā, kura atteicās no dzīvnieku eitanāzijas. Un, kad Ilze ienāca Ulūbelē, un pasludināja, ka dzīvnieki netiks eitanazēti, biju tiešām priecīga par Ilzes piegājienu. Un, ja Ile būtu ik slikta, vai pirmie trauksmi nesāktu celt brīvprātīgie, kuru Ulūbelē ir tik daudz? Parasti jau tieši dzīvniekmīļi ir tie, kuri ātrāk par citiem vērotājiem saceļ trauksmi. Laikam jau nebija par ko, ja brīvprātīgo pulks tikai auga, bet sūdzību nebija. Esmu par Ilzi Džonsoni Ulūbelē, un, ja varētu kā palīdzēt, tad noteikti būtu pirmajās rindās. Izturību!

Atbildēt

TT

20.03.2021. 14:02

»

RP

Atgaadina Bruknas variantu no teksta - kas var, tas dara, bet kas nevar- maaca (apmelo) citus


Precīzi.
Tieši gribēju teikt - te ir otra Brukna.
Arī tur uzņēmīgs līderis ved ļaudis pretim labestībai, bet skauģiem, kuri paši neko nevar, kremt.
Gribēja izsmērēt Mediņu, presējot bērnus un mēģinot izspiest no viņiem vajadzīgas liecības. Skaļs apvainojums un ļoti kluss čušss ....
Ar Ulubeli līdzīgi. Dzīvnieku nenogalināšanas princips ir vienas pelēkās masas darboņu rūpalam bīstams. Nedod apriti.
PVD ir vieglāk braukt un meklēt utis sakārtotā dzīvnieku aprūpes centrā nekā pārbaudīt gadiem ilgi smirdošus nelegālo vairotāju mitekļus.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

20.03.2021. 13:59

Vēl viens apstiprinājums tam, ka Ušakova laika RD bijusi galvas tiesu pārāka par pajoļiem, kuri viņu nomainījuši šobrīd.

Atbildēt

Pupa

20.03.2021. 13:55

Var tikai pabrīnīties, kā agonē dr.Nāve.
Notiekošais izgaismo arī RD jaunās kārtības ieviesējus. Vadīt pilsētu nav tas pats, kas gadiem ilgi prātuļot, kā es darītu, ja prastu.

Atbildēt

Andrievs

20.03.2021. 13:40

»

Neticu

Nemelo! Pretīgi


Un kāpēc gan Nikai būtu jāmelo, ja viņa nolēma aprakstīt savu pieredzi?!

Pats pēc sevis spried, jo pats spēj tikai melot?!

Atbildēt

Jānis

20.03.2021. 12:11

»

Nika

Absolūti nemeloju. Ar Ilzi gan kopīgi organizējam un piedalījamies gājienā pie Ķīnas vēstniecības, kur protestējām pret mājdzīvnieku (suņu, kaķu) fermām. Daudz sadarbojāmies ar Ilzes kolēģi, juristi Inesi, kura specializējās dzvnieku aizsardzības tema. Ilze bija viena no aktīvistem, kad tika ieviesta...


Ulubeles gada pārskati visai interesanti, ja summējam uzrādītos ienākošos un izejošos dzīvniekus(tikai suņi un kaķi) 3 gados, kur redzami pārskati, un ņemot vērā, ka tiek apgalvots, ka neko nezūmējam. Pat ja 2017. gads sāktos ar tukšām sienām, biance ir ap +700... :) Kaut kas te nesienas kopā. Vai nu daļa tomēr tiek nozūmēti, vai ir pierakstījumi kā bija izteiktas aizdomas. Un tie jau tikai 3 gadi.

Atbildēt

Nika

20.03.2021. 11:09

»

Neticu

Nemelo! Pretīgi


Absolūti nemeloju. Ar Ilzi gan kopīgi organizējam un piedalījamies gājienā pie Ķīnas vēstniecības, kur protestējām pret mājdzīvnieku (suņu, kaķu) fermām. Daudz sadarbojāmies ar Ilzes kolēģi, juristi Inesi, kura specializējās dzvnieku aizsardzības tema. Ilze bija viena no aktīvistem, kad tika ieviesta mājdzīvnieku čipošana. Arī tur daudz kopā srādajām. Tas ir mans personiskais viedoklis par Ilzi, un ir absolūti nepieļaujami, ka kāds tagad sāks mani sauktāt par meli, jo, redz, ta es domāju. Kauns!

Atbildēt

Roberts

20.03.2021. 11:00

»

RP

Atgaadina Bruknas variantu no teksta - kas var, tas dara, bet kas nevar- maaca (apmelo) citus


Brukna vismaz neuzbāzās ar pieprasījumiem ziedot!

Atbildēt

Yes

20.03.2021. 10:57

Labs, zaglīgs bizness! Reketieri uz dzīvnieku rēķina. Pretīgi

Atbildēt

jibiorio

20.03.2021. 10:49

Tikai bizness. Ienesīgs bizness...

Atbildēt

Nika

20.03.2021. 08:46

Ulūbeles vadītāju Ilzi Džonsoni pazīstu jau ilgus gadus. Tiesa - tagad gan neesam sen kontaktējušās. Zinu viņu, kā godīgu un ļoti atbildīgu sievieti, kura no sirds mīl ķepaiņus. Kad sākās šī rakstu kampaņa pret Ulūbeli, biju (maigi sakot) stipri pārsteigta. Var jau būt, ka cilvēks var katastrofāli izmainīties dažos gados, bet atceros Ilzes ģimenes brīnišķīgo māju, kur vini mitinājās, viņas attieksmi procesos, kuri skāra dzīvnieku glābšanu (toreiz tie bija individuāli projekti), un mani tomēr māc šaubas par tādam pārmaiņām. Pie tam, Ilze nu nemaz, ne vienu brīdi, nelikās pēc cilvēka, kuru nomāc materiālās problēmas. Tik traki nomāc, ka jāzog no suņu bļodiņām ēdiens! Pazīstu arī Astrīdu kārkliņu. Un jāatzīst, ka tieši viņas saimniekošanas laikā no (toreiz) Līču patversmes mani paziņas paņēma pieaugušu boksera šķirnes suni, kurš bija nekastrēts. Atceros, ka toreiz manī tas raisīja izbrīnu, un vēl pie sevis nodomāju, ka gan jau pēc papīriem ir izkastrēts. :):):) Visa visumā par Kārkliņu jau arī man negribētos tikt tikai melnus vārdus, bet te nu laikam ir tas strīdus ābols - domes finansējums. Lai gan esmu pārliecināta, ka šis finansējums nekāds dižais nav, un bez regulārajām sponsoru palīdzībām šādas patversmes diezin vai izdzīvotu, tomēr tas ir vērā ņemams. Domāju, ka Ulūbelei ir jacīnās, lai varētu juridiski atspēkot apmelojošo kampaņu. Pie tam ta inormācija, kura presē parādījās par (it kā) pārkāpumiem, visār bija stipri izplūdusi un nekonkrēta. Viens suņa stāsts klaiņoja pa presi. Par it kā nelikumīgi nozagto suni. Godīgi sakot, kad es gadiem darbojos Dzīvniekusos, mums arī bija gadījumi, kad mēs tiešām ne pārak iedziļinoties likumos izņēmām dzīvniekus, ja redzējām, ka tas ir dzīvības briesmās, jo te jau runa par to, kas labāk: izglābt konkrētu dzīvnieku, vai iet cauri smagajai atsavināšanas procedūrai, kuras laikā skaidri redzams, ka dzīvnieks, paliekot konkrētajos apstakļos, aizies boja. Un to saprot visi dzīvnieku aizstāvji. Ilzei spēku, izturību! Es ticu, ka jūs tiksiet galā ar šo situāciju, un tik pat veiksmīgi turpināsiet darbu Ulūbelē! Ja arī ir gadījušas kādas kļūdas, tad atceraties, ka nekļūdas tikai tie, kas neko nedara, un no kļūdam mācās! Siltu pavasari ķepaiņiem un saulītes apspīdētas astes

Atbildēt

kramers

20.03.2021. 07:58

Izsalkuso sunu kauksana Licos ir apnikusi visiem vietejiem ,maksajiet mums mes ziedosim ta nestrada .Jakadam gribas to var darit pats .Apnikusi tie blezi cik var prasit naudu perssonigam vajadzibam no valsts un letticigajiem .

Atbildēt

Osis

20.03.2021. 07:55

Nav jābrīnās- jaunkomjauniešu un progresīvo partijas (JKP / PP) neizvēlas tiesiskus līdzekļus (atklātība, fakti, godīga konkurence), bet sev raksturīgos "komunistiskos"- tenkas un apmelojumus. Tas izpaudās gan mēģinājumā pretēji balsojumam ielikt LU sev tīkamu ekščekista dēlēnu kā "jauno gaišo spēku" par rektoru, lai tiktu pie īpašumiem. Tas izpaužas kā iesaiste Olainfarm pārņemšanā ar apšaubāmu tiešu ministra biroja iesaisti. Savukārt, Ozola savam intelekta un iespēju līmeni atradusi arī sev piemērota līmeņa interešu objektu- dzīvnieku slepkavošanu. Eitanāzija ir "kreisiem" raksturīga nodarbe- vai tie nacistu gāzes kambari, vai komunistu Gulag

Atbildēt

RP

20.03.2021. 07:11

Atgaadina Bruknas variantu no teksta - kas var, tas dara, bet kas nevar- maaca (apmelo) citus!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....