Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu un Grindex

12.06.2018. 10:09

Grindex taču arī tādi paši blēži:

Mazākumakcionāriem kā suņiem plāno atmest apskrubinātu kauluconfused

Pēc ļoti rupjiem rēķiniem L ģimene no Grindeksa apejot mazākumakcionārus (un samazinot peļņu un pašu kapitālu) 2017.gadā ir izvilkusi nu tā ap 10 miļjoniem EURO.! Ja ne vairāk. Dividendes viņiem kā kabatas nauda sīkiem tēriņiem , salīdzinot ar "padomes atalgojumu" un darījuma cenas pārskatīšanu ar atpakaļ ejošu datumu Grindeksam iegādājoties uzņēmumu no saistītas personas.

Un ja vēl pieskaita sociālos maksājumus, kur vienreiz gadā var lūgt pārrēķināt pensiju, tad vēl vairāk!

Un tas notiek pilnīgi neslēpjoties un atklāti. Un visus uzraugus , tiesībsargājošās iestādes u.t.t tas apmierina.Tas tomēr ir šokējoši.

Faktiski L ir virs Grindeksa izvietojuši lielu neona uzrakstu: Mēs apzagām, apzogam un apzagsim tos mazākuma akcionārus atklāti un neslēpjoties visos iespējamos veidos, bet "neatkarīgais" uzraugs FKTK saka : Redz cik labi! INFORMĀCIJA IR ATKLĀTA.!!! smile Tātad FKTK var droši stāties rindā pie kases, lai saņemtu savu aldziņu. Un neizsakot OBLIGĀTO atpirkšanas piedāvājumu arī viss bija kārtībā. Tas nekas , ka daudzu gadu garumā L slēpti izmantoja vairākuma dotās iespējas slēgt neizdevīgus darījumus, nesastādīja un neiesniedza atkarības pārskatus u.t.t. Pietiek formāli pārdot nelielu skaitu akciju, un "visi TRŪKUMI IR NOVĒRSTI". Ja stulbie mazākumakcionāri ir uz kaut ko sacerējušies, lai griežas tiesā.

Atbildēt

Tam Taram

08.06.2018. 14:53

Ja jau Sparāns ir "jumts", tad ne tikai tādas lietas ir atļautas.

Atbildēt

valdis

07.06.2018. 21:22

No 1995. līdz 1996. gadam — Ministru prezidenta biedra Ziedoņa Čevera padomnieks, 1996. gadā kļuvis par finanšu ministra Aivara Kreitusa padomnieku, Pēc Kreitusa demisijas 1997. gada janvārī tika iecelts par finanšu ministru. Premjera Ivara Godmaņa (LPP/LC) ārštata konsultatīvais darbinieks tranzīta politikas jautājumos būs uzņēmējs Vasilijs Meļņiks. Rīkojums par Meļņika iecelšanu parakstīts 2008.g.5.februārī, No 2006. līdz 2009. gadam bija Ministru prezidenta padomnieks, bet kopš 2010. gada ir Valsts prezidenta padomnieks. - liels paldies tādiem Latvijas politiķiem par blēžu savākšanu

Atbildēt

Prezidentu "padomnieks"

07.06.2018. 18:20

Vasjka - visu Prezidentu padomnieks, tikšanos ar Krievijas bosiem un garīdzniekiem organizators! Kā viņš ar Godmaņa svētību (par kukuļiem) Latvijai karakuģus Vācijā būvēja, bija tipisks starpnieks - daļas naudas saņēmējs.

Atbildēt

es

07.06.2018. 16:05

Vnk lieliski, trūkst vārdu. Man līdzpiederošus uzņēmumus VID drāž ka maz neliekas, par katru centu. Nokavē PVN samaksu "katlā" - kontam inkaso. Un ne jau runājām par cipariem kā Meļņika gadījumā, galīgi nē. labi ja vien simtā vai pat tūkstošā daļa no šā kunga uzņēmumu parādiem valstij.
Sanāk - mēs maksājam arī par šito izdzimteni ...

Kropļu bars, neko citu nevaru piebilst.

Atbildēt

RKB

07.06.2018. 14:32

Viens uzņēmums varētu būt sagadīšanās un biznesa neveiksme, bet ja tik daudziem uzņēmumiem šāda problēma, tad visdrīzāk tas ir darbības stils - nemaksāt nodokļus, izspiest visu ko var izspiest no uzņēmuma un tad palaist uz bankrotu.

Atbildēt

Ļena

07.06.2018. 14:30

Un kā tas iet kopā ar to, ka viņš ir LDDK viceprezidents? Tas ir ētiski būt par valdības partneri un pārstāvēt uzņēmēju intereses un vienlaicīgi nihilistiski izturēties pret nodokļu nomaksu? Sev tad droši vien automašīnas un luksusa dzīvesveidu neatsaka... Pietiek.com varētu uzdot šo jautājumu LDDK, kādas ir viņu vērtības un kā viņi skatās uz reputāciju un nodokļu nomaksu.

Atbildēt

Žîdiem ir ļauts

07.06.2018. 12:16

svešos par saviem vergiem pārvērst. Vecā Derība, Jesaja, 14:2.

Atbildēt

Ro

07.06.2018. 10:29

Meļņiks 2014.gadā Vienotībai noziedoja 10000eiro!Laikam par to viņš saņēma to ordeni!

Atbildēt

bargais

07.06.2018. 04:30

Ko Vaska? Žopa!

Atbildēt

Grigulis

06.06.2018. 20:42

Meļņikam par nopelniem Latvijas labā piešķirts Trīzvaigžņu ordenis....
Ļoti vēlētos, lai PIETIEK noskaidro, kurš to ierosināja un kādi ir viņa nopelni/

Atbildēt

Uldis

06.06.2018. 20:34

Par Meļņika parādiem Zatleru un visus visus viņa tuviniekus būtu jātur cietumā, kamēr valsts neatgūst savu naudu. Nolādētais 9. maija svinētājs, krievu popsas baudītājs, čekistu un bandītu kājslauķis!

Atbildēt

Pilsonis

06.06.2018. 20:20

Kungs neko nesaprot no biznesa. Kad nevar prihvatizēt - bankrots.

Atbildēt

Zatlers

06.06.2018. 18:22

Valsts esmu es, tādēļ Василий Иванович Мельник nav parādā nevienam!

Atbildēt

yula

06.06.2018. 16:51

Nu ko darīt, būs jāiet uz pili konsumēt.

Atbildēt

canny

06.06.2018. 16:17

Un ko VID - izliekaas, ka neredz?! :D Meljinks malacis, visu valsti "rakom" nolicis un smejaa spar mums. Kaapeec lai taa nedariitu, ja valsts ir tik vaaja, ka neko nevar vinjam padariit. Veel atceros bija kaut kaads DINAZ - tam vispaar 10 citronus norakdtiija nodoklju paraadus, arii milziiga uzvara firmas iipahsniekiem. Bet ja tu esi siikais garsinsh, kas labo tupeles, un pameegjini tikai nokaveet kaut vienu dienu - valsts te i nezheelos ne cik, ne milimetru.

Atbildēt

bratoks

06.06.2018. 16:00

Izskatās ka jau nobriedis kārtējais LV un VID uzmetiens un visi gali aizpeldējuši kopā ar uzbūvētajiem kuģiem un goda biedriem

Atbildēt

RKB akcionārs

06.06.2018. 15:25

Šitam fruktam taču ir valsts izsniegta licence zagt!

Atbildēt

Dīvainākais šai lietā

06.06.2018. 14:43

ir tas, kā VID ļāva sasniegt tādu parādu kā V. Zatlera VP padomniekam!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...