Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

???

23.01.2016. 19:34

OK, tātad 170 miljoni ir ierakstāmi skurstenī. Bet kāpēc 2015. gada jūlijā parādās kaut kādi LATI?

Atbildēt

krahhs

23.01.2016. 09:41

ministrijas atbildes atshifreejums ....................../´¯/)
....................,/¯../
.................../..../
............./´¯/'...'/´¯¯`·¸
........../'/.../..../......./¨¯\
........('(...´...´.... ¯~/'...')
.........\.................'...../
..........''...\.......... _.·´
............\..............(

Atbildēt

!antivienotiba,sorosa antipropoganda

22.01.2016. 20:40

»

jibiorio

Kur tad ir saskaitīts? Nevaru atrast kopējo summu


latviesu ieredni menesa laika nevar saskaitit ,cik nozagusi.

Atbildēt

nemaz nebūtu

22.01.2016. 19:53

»

Viedoklis

Lidzigi Rigas Satiksme pie tik augstam bilesu cenam, tik zemam degvielas cenam, kombinacija ar tik verienigam pasvaldibas / valsts subsidijam, sabiedriskajam transportam Riga un aviosatiksmei izmantojot nacionalo aviosabiedribu gaisa satiksmes transportiem butu jabut ja ne par velti, tad tad tuvu tam...


nožēlojami, ja visi, kuri uzskata, ka RS ir zagļu banda, no tā darbiņa vienkārši aizietu labprātīgi. No bankas, ko uzskata par zagli, arī. No vēl pārējām tamlīdzīgām vietām. Un ietu strādāt pie uzņēmējiem, kuriem uzticas. ? kā teiktu mūsu kaimiņi - SLABO?

Atbildēt

Vo

22.01.2016. 09:08

»

Pipelštoks

Lapsam laiks pierast ka jebkura sevi cienoša valsts iestāde viņam atbildēs pēdējā likumā noteiktā dienā, pat, ja atbildi var sniegt pēc piecām minūtēm...


Izskatās, ka tu tiešām esi nevis vienkāršs pipelštoks, bet gan pipelštoks, kurš sēž tajā ministrijā, kura lokās kā tārps un veselu mēnesi domā, kā to atbildi sniegt tā, lai iespējami mazāk cilvēkiem tā būtu saprotama. Bet tagad tev vēl pietiek bezkaunības šajā nepilnīgajā un juceklīgajā atbildē vainot PIETIEK . Jums tur ministrijā tiešā ir problēmas ar skaitļu saskaitāmajām tehnoloģijām. Jūs spējat saskaitīt tikai to, cik naudas ieplūst jūsu personīgajās kabatās par padevīgu kalpošanu valsts izzadzējiem un viņu piesegšanu, bet jūs nespējat saskaitīt to kādu milzīgu ļaunumu tas nodara mūsu valstij un mums visiem kopumā, tai skaitā arī jums pašiem.

Atbildēt

pensionāri

22.01.2016. 01:23

»

Pipelštoks

Lapsam laiks pierast ka jebkura sevi cienoša valsts iestāde viņam atbildēs pēdējā likumā noteiktā dienā, pat, ja atbildi var sniegt pēc piecām minūtēm...


Siltās vietiņas 21.01.2016. 12:29
Mēnesi skaitīja, jo skaitīja uz skaitāmajiem pagājušā gadsimta 50.-60. gadu koka skaitīkļiem. Nav taču mums modernu tehnoloģiju, kas šos ieņēmumus un izdevumus varētu parādīt dažu minūšu laikā. Tāpat kā ar pārrēķinu pensionāriem.
===
Ar tām pansijām, vispār, Dievazīmes! Arzemnieki saprot, ka tas ir par nedēļu.

Atbildēt

Pipelštoks

21.01.2016. 20:45

»

Siltās vietiņas

Mēnesi skaitīja, jo skaitīja uz skaitāmajiem pagājušā gadsimta 50.-60. gadu koka skaitīkļiem. Nav taču mums modernu tehnoloģiju, kas šos ieņēmumus un izdevumus varētu parādīt dažu minūšu laikā. Tāpat kā ar pārrēķinu pensionāriem. tam vajadzīgi 9 mēneši-Jābrīnās, par ko gan saņem valsts amatos cilvēki...


Lapsam laiks pierast ka jebkura sevi cienoša valsts iestāde viņam atbildēs pēdējā likumā noteiktā dienā, pat, ja atbildi var sniegt pēc piecām minūtēm.

Un Pietiek tik ļoti ciena savus lasītājus,ka pat nav papūlējies saskaitīt kopsummu. Laikam problēmas ar skaitļu saskaitamajām tehnoloģjām

Atbildēt

Pīters Freitāgs-Herpess

21.01.2016. 20:22

Tipiska F Off atbilde. Tā arī nav skaidrs, cik.

Skaidrs tikai, ka pēc 80 mio ieguldīšanas visi investori noziedējuši un visi valsts slaucēji uzziedējuši.

Atbildēt

naudas dalītāji

21.01.2016. 20:09

vienkārši riebjas

Atbildēt

dfg

21.01.2016. 19:46

Spriedīsim loģīski. PVN no avio biletēm nav jāmaksā, PVN no avio degvielas nav jāmaksā, piloti strādā Kiprā. Kam mums vajag barot Air BAltic?

Atbildēt

Juris

21.01.2016. 19:09

Vai tiešām te viss uzskaitīts? Kaut kā nepamanīju valsts a/s LVRTC ieguldījumus.

Atbildēt

jibiorio

21.01.2016. 16:24

Kur tad ir saskaitīts? Nevaru atrast kopējo summu...

Atbildēt

Anna

21.01.2016. 16:07

Kopā latvijas valsts( mēs visi) Airbalticā esam ielikuši ap 170 milj.EUR, bet jāņem vērā būtu arī naudas reālā vērtība ieguldījuma gados. tad yas skailis sanāk astronomisks... Veiksmīgs bizness un pamatkapitāls ir 125 milj. Bet cik ir reālā uzņēmuma vērtība?
Vē variants:
Ja 2000 gadā pārdotu visu lidsabiedrību, tad iegūtu ap 15 milj EUR, un bebūtu ap 150 milj. izdevumu....

Atbildēt

tas

21.01.2016. 14:51

»

Vo

Bet šeit jau uz uzdoto jautājumu nemaz nav atbildēts! Jautājums bija par KOPĒJO Latvijas valsts līdzekļu apjomu, kas dažādos veidos ir ieguldīts AS Air Baltic Corporation. Kopējā līdzekļu summa šeit tā arī nav minēta. Tā vietā pļāpāts par akciju skaita samaziņāšanu, akciju nominālvērtības maiņu, obligāciju...


tiesa,ka faktiski uz uzdoto jautājumu tiešām nav atbildēts.Kopējās summas ar visiem galvojumiem un citām izmaksām,ko, iespējams,segusi valsts glābjot situāciju, iespējams,ir daudz lielākas.Izskatās,ka šeit jau tikai atspoguļota daļa no darbībām ar pamatkapitāla akcijām, apmēram kāda Ozoliņa stilā.

Atbildēt

Vo

21.01.2016. 13:06

Bet šeit jau uz uzdoto jautājumu nemaz nav atbildēts! Jautājums bija par KOPĒJO Latvijas valsts līdzekļu apjomu, kas dažādos veidos ir ieguldīts AS Air Baltic Corporation. Kopējā līdzekļu summa šeit tā arī nav minēta. Tā vietā pļāpāts par akciju skaita samaziņāšanu, akciju nominālvērtības maiņu, obligāciju konvertēšanu...
Par to visu jau var paskaidrojošajā daļā runāt, bet vispirms ir konkrēti jāatbild uz konkrēti uzdoto jautājumu. Laikam jau tie ierēdņi tajā ministrijā vāji pārvalda latviešu valodu, ja jau nespēj saprast, ko viņiem jautā.

Atbildēt

Siltās vietiņas

21.01.2016. 12:29

Mēnesi skaitīja, jo skaitīja uz skaitāmajiem pagājušā gadsimta 50.-60. gadu koka skaitīkļiem. Nav taču mums modernu tehnoloģiju, kas šos ieņēmumus un izdevumus varētu parādīt dažu minūšu laikā. Tāpat kā ar pārrēķinu pensionāriem. tam vajadzīgi 9 mēneši-Jābrīnās, par ko gan saņem valsts amatos cilvēki naudu...

Atbildēt

Nepateicīgā Latvija

21.01.2016. 11:27

Ne re. Beidzot arī veiksmes apvītā biznesa faktiskā cena
Tomēr tā arī man netop skaidrs : "No kurienes valsts ņem naudu, lai guldītu tai aviobiznesā tādas summas? Vai tiesām pa kluso zog no Briseles fondiem? Bet tie jau nav vienīgie valsts ieguldījumi. Galvojumi un citas štelles arī par tām taču finālā valst norēķinās Vai tās naudas tiek ņemtas uz parāda, uz ārēja parāda rēķina? Izgājušo gad valsts parāds bija 5000 EUR,rēkinot uz dvēsili. tai skaitā i penša i jandzimušā dvēseli. ) Jāsecina, ka valsts metodiski apzog tos, kas vēl tikai dzims.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.01.2016. 11:15

»

BT

Tas labi, bet kur palicis biedrs Montags-Girmess


Jā, cik veikli visi melu midzeņi apklusuši par šo tēmu

Atbildēt

BT

21.01.2016. 10:53

Tas labi, bet kur palicis biedrs Montags-Girmess?

Atbildēt

Viedoklis

21.01.2016. 07:50

Lidzigi Rigas Satiksme pie tik augstam bilesu cenam, tik zemam degvielas cenam, kombinacija ar tik verienigam pasvaldibas / valsts subsidijam, sabiedriskajam transportam Riga un aviosatiksmei izmantojot nacionalo aviosabiedribu gaisa satiksmes transportiem butu jabut ja ne par velti, tad tad tuvu tam. Realitate viss ka greizo spogulu valstiba. Nozelojami.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...