Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

xi

21.05.2021. 11:29

Stukāns pats ir džendertranss ar graujošu narcisistisku false-self adaptācijas mehānismu heteroseksuālajai pasaulei, to nekad nevajag piemirst.

Atbildēt

Klauzula

12.05.2021. 12:11

Jebkuram ir tiesības pieprasīt lēmumu par kriminālprocesa izbeigšanu, kuru iestādei, kas pieņēmusi šo lēmumu, ir pienākums izsniegt anonimizētā veidā. Šādas tiesības nosaka Kriminālprocesa likuma 375.panta 2.daļa, proti, ka visi galīgie nolēmumi kriminālprocesos ir pieejami publiski. Saskaņā ar Informācijas atklātības likumu tā ir vispārpieejama informācija.
Būtu jau inetresanti iepazīties ar šo lēmumu, var būt Lato varēs to publicēt?

Atbildēt

ziņojiet visu laiku!

11.05.2021. 10:19

Stukāna kungs jau atkal izcēlies ar komentāru par Tukuma traģēdiju - cietušajam vajadzējis par draudiem ziņot atkārtoti.Tā kā policija viņa iesniegumu nav ņēmusi galvā, tas taču pierāda, ka ziņošani nav jēgas. Stukāna kungs domā, ka visu laiku jāziņo..
Cik gan tālu šis ģenerālprokurors ir no reālās dzīves. Ļoti žēl. Kalnmeijers atgriezies.

Atbildēt

Beta

11.05.2021. 07:57

»

he he

Pirmais variants vienmēr sarežģīts, jo lēmums tiks pārsūdzēts, pažēlosies TV un Lapsam, bet otrajā neviens nepārsūdzēs un pat nebūs jādomā pamatojums kāpēc nepatiesu ziņu norādīšana deklarācijā nev krimināli sodāma pēc panta, kas paredz atbildību par nepatiesu ziņu norādīšanu. Var vienkārši uzrakstīt...


Citāts no Jaunzemes atbildes:
"Deklarācijā uzrādāma tikai tā informācija, kas nav pieejama valsts informācijas sistēmās. VID aizpilda tās deklarācijas sadaļas, par kurām informācija ir pieejama valsts informācijas sistēmās"

Cilvēki visu izdarīja pareizi. Naudu viņiem izmaksāja nevis nezināms tēvocis Jūlis, bet juridiska persona - valsts iestāde. Lai palasa likumus, ko paši sarakstījuši un pilda tos, nevis čakarē parastus cilvēkus...

Atbildēt

he he

11.05.2021. 04:57

»

Beta

Rakstā Leišavnieces skaidrojumos teikts, ka pieņemts lēmums par pirmstiesas procesa atjaunošanu. Tas ir atjaunota situācija (jeb sperts solis atpakaļ), kad VIDs cilvēkus apsūdzēja par nepatiesu ziņu sniegšanu. Šajā stadijā var būt divi lēmumi 1/ virzīt procesu uz tiesu, 2/ atteikt ierosināt kriminālprocesu...


Pirmais variants vienmēr sarežģīts, jo lēmums tiks pārsūdzēts, pažēlosies TV un Lapsam, bet otrajā neviens nepārsūdzēs un pat nebūs jādomā pamatojums kāpēc nepatiesu ziņu norādīšana deklarācijā nev krimināli sodāma pēc panta, kas paredz atbildību par nepatiesu ziņu norādīšanu. Var vienkārši uzrakstīt, ka nav nzieguma sastāva un nolikt lietu plauktā.

Atbildēt

Vilks

10.05.2021. 19:58

Šis kārtējo reizi parāda kāds ir šo iestāžu darbinieku zināšanu un likuma izpratnes līmenis. Tas homoseksuālis ir tikpat aprobeźots kā tas procesa virzītājs un uzraugošais prokurors. Šinī gafijumā nav vajadzīgs īpaši daudz smadzeņu galvā, lai saprastu ka tur nav nozieguma sastāva. Uz visām šīm anatpersonām būtu jāuzsāk dienesta pārbaudes un jāvērtē viņu juridisko zināšanu līmenis. Sazin ko tādi vēl ir savās darba gaitās uzsākuši un izmeklējuši. Vienkārši nonsens.

Atbildēt

Beta

10.05.2021. 19:36

»

interesanti

Ar kādu likuma pantu prokuratūra pamatoja kriminālprocesa izbeigšanu


Rakstā Leišavnieces skaidrojumos teikts, ka pieņemts lēmums par pirmstiesas procesa atjaunošanu. Tas ir atjaunota situācija (jeb sperts solis atpakaļ), kad VIDs cilvēkus apsūdzēja par nepatiesu ziņu sniegšanu. Šajā stadijā var būt divi lēmumi 1/ virzīt procesu uz tiesu, 2/ atteikt ierosināt kriminālprocesu, jo nav nozieguma sastāva (tam KL noteikti ir kāds pants).
Pirmajā gadījumā prokuratūra gāja pa pirmo ceļu, otrajā - pa otro, tas ir netieši atzina savu kļūdu.
Nu vismaz atvainošanos tas prasa....

Atbildēt

interesanti

10.05.2021. 19:09

Ar kādu likuma pantu prokuratūra pamatoja kriminālprocesa izbeigšanu?

Atbildēt

Beta

10.05.2021. 18:14

Lūk, šis ir gadījums, kad Lapsa varētu sisties līdz kādu tur augšā soda, vismaz ar kādu rājienu.
Nevis mesties virsū prokurorei, kas ar pāris teikumiem aizvēra mutes Mozaīkai, Veinbergai, Levitam un visiem pārējiem dabas apskādētajiem...

Atbildēt

Beta

10.05.2021. 18:08

»

%%%%%%%%%%

Tad jau sanāk, ka visu to jezgu ievārījis advokāts. Nu jā, cietušajiem pēc kompensācijas nauda bija, kāpēc gan tai "nepiesūkties" un nepavilkt procesu garumā


Cilvēks parastais tiesu lietās nav īpaši kompetents.
Tas, ko piedāvāja sākumā, izbeigt nosacīti 1/nav tiesiski (nav panta), 2/ nozīmētu, ka cilvēkiem vienalga ir kriminālsodāmība. Ej pēc tam skaidrojies, ka sodāmība ir absurda. Tas apmēram kā viens eksāmenu noliek uz 4, cits uz 10, bet diplomus saņem vienādus.

Cilvēki pirmajā uztraukumā, neiedziļinoties piekrita. Iespējams, arī advokāts ar šādu retu situāciju nebija saskāries. Mājās visu izpētīja un saprata, ka jāprasa Kriminālprocesa izbeigšana, jo nav nozieguma sastāva. Šādā situācijā kriminālsodāmības biogrāfijā nav.

Atbildēt

Un tas ir viss?

10.05.2021. 17:03

Un tas viss paklusām arī izbeigsies un neviens nenesīs nekādu atbildību?
Vismaz gribu pajautāt visiem tiem,kuri uzskatīja, ka viss notiek pareizi un tiesiski - vai tagad jums nevienam nav neērti un kauns? Vismaz atvainošanās būtu vajadzīga, ja ne sods, kas laikam gan nesekos, jo... kas tad to darīs?

Atbildēt

Skolnieciņš RU

10.05.2021. 12:17

Сегодня 10. май. Кощунственный праздник Победы уже закончился. Для Латвии и всех коренных жителей Латвии 9. май — это трагедия, потому что в этот день Советский Союз бесповоротно завершил оккупацию Латвии. 9. мая 1945. года Латвийская Республика окончательно пала от рук жестокого агрессора – Советского Союза. Еще 8. мая местные жители сопротивлялись захватчикам в Курляндском котле, но, к сожалению, ихние попытки отбиться от захватчиков со стороны Красной армии были четны. Для всех латышей 9. май — это день скорби и печали. Долгое время латыши жили под гнётом коммунистической партии. Советская оккупация длилась около полвека. Но по воли судьбы Советский Союз распался. Хвала Богам! Это страшное время закончилось, и Латвия смогла вернуть свою независимость.
С уважением, Skolnieciņš (Сколниециньш) из святорощи
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Хвала Латвийским Богам!
#Латвия #ЛатвийскаяРеспублика #8.май #9.май #СоветскийСоюз #СоветскаяОккупация #коммунизм #жестокость #насилие #ОккупацияЛатвии #1945.05.09. #Skolnieciņš

Atbildēt

A.L.P.

10.05.2021. 10:58

Tas ir ārprāts kāds bardaks ir Lavijā !!! Tauta ir nostādīta superverga stāvoklī ! Varavīri dara jebkuras nelietības un NEPARKO NEATBILD !

Atbildēt

%%%%%%%%%%

10.05.2021. 09:34

»

Ferdinands

No Jūsu komentāra tā īsti nav skaids, izmeklētājs esat vai prokurora palīgs. Ieviesīsiet skaidrību šajā lietā


Nēesmu ne viens ne otrs, nekad nēesmu bijis un būt netaisos. Vienīgi cenšos saprast publikācijā ne visai pilnīgi un ne visai veiksmīgi aprakstīto situāciju un par to arī komentēju.

Taču kāpēc Jūs interesē nevis publikācijā aprakstītais, bet komentētāju nodarbes? Kāda tam nozīme notikušdajā? Kas esat pats, ja jau tam tāda nozīme?

Atbildēt

Fakts

10.05.2021. 09:34

Iespējams, fragments no Orvela grāmatas "Dzīvnieku ferma" -

Kā Sukāns teiks tā būs.
Ja Sukāns teiks izbeigt, tad lietu izbeigs.
Ja Sukāns saka lietu virzīt uz priekšu, tad virzīs.
Visās skaļās lietās Sukāns vienpersoniski izlemj, kā rīkoties.
Un ja pieņemto lēmumu sabiedrība kritizēs, tad Sukāns ne par ko neatbildēs, jo lēmumus paraksta padotie, nevis Sukāns. Sukāns tad teiks, ka viņš ne par ko nav zinājis, un nu tikai tagad sāks rīkoties.
Jo Sukānam ir svarīgi būt pozitīvam sabiedrības, žurnālistu un politiķu acīs.
Tas ir pats svarīgākais.

Atbildēt

Pag

10.05.2021. 09:34

Viss ir vienkāršāk. Prokurors gribēja kukuli, bet negaidīja tādu pretestību

Atbildēt

Dailonis

10.05.2021. 09:27

Tāds nu ir kārtējo reizi izgaismojies tas JKP sludinātais "bezprecedenta tiesiskums". Tā ka, būtu tikai cilvēks - pants vienmēr atradīsies. Un visādi stukāni uztaisīs cilvēkam kriminālsodāmību. Labi, ka vismaz advokāts pateica priekšā cietušajiem par to, un nepiekrita tādām prokuroru darbībām, citādi biogrāfija cietušajiem būtu sabojāta uz mūžu. Kādi gan mērkaķi strādā prokuratūrā, pat ar indes zobiem. Tiesiska valsts - te pat kaķim jāsmejas.

Atbildēt

Ferdinands

10.05.2021. 08:38

»

%%%%%%%%%%

Tad jau sanāk, ka visu to jezgu ievārījis advokāts. Nu jā, cietušajiem pēc kompensācijas nauda bija, kāpēc gan tai "nepiesūkties" un nepavilkt procesu garumā


No Jūsu komentāra tā īsti nav skaids, izmeklētājs esat vai prokurora palīgs. Ieviesīsiet skaidrību šajā lietā?

Atbildēt

ansis

10.05.2021. 08:28

Saskaņā ar likumu par valsts pārvaldi viena valsts iestāde nav tiesīga prasīt no privātpersonas iesniegt tai informàciju, kas jau ir citas valsts iestādes rīcībà. Konkrētā gadījumà policijà bija info par kompensāciju un vidam nebija tiesības to prasīt.

Atbildēt

%%%%%%%%%%

10.05.2021. 08:01

»

>%%%

Martā taisījās izbeigt lietu, nosacīti atbrīvojot no atbildības. Tas ir ar nereabilitējošu pamatu. Lai ar šādu pamatu izbeigt lietu, vajag “vainīgo” piekrišanu. Advokāts nepiekrita, lieta tika turpināta. Tagad izbeidza, jo nav nozieguma sastāva


Tad jau sanāk, ka visu to jezgu ievārījis advokāts. Nu jā, cietušajiem pēc kompensācijas nauda bija, kāpēc gan tai "nepiesūkties" un nepavilkt procesu garumā.

Bet portāls gan varēja visu skaidri uzrakstīt. Tād pašvaks šoreiz tas izklāsts.

Atbildēt

>%%%

10.05.2021. 07:15

»

%%%%%%%%%%

Šajā notikumā joprojām daudz neskaidrību un arī portālam "baltos laukumus" aizpildīt nav izdevies...


Martā taisījās izbeigt lietu, nosacīti atbrīvojot no atbildības. Tas ir ar nereabilitējošu pamatu. Lai ar šādu pamatu izbeigt lietu, vajag “vainīgo” piekrišanu. Advokāts nepiekrita, lieta tika turpināta. Tagad izbeidza, jo nav nozieguma sastāva.

Atbildēt

%%%%%%%%%%

10.05.2021. 07:07

Šajā notikumā joprojām daudz neskaidrību un arī portālam "baltos laukumus" aizpildīt nav izdevies.

Izrādās jau martā kriminālprocess ticis izbeigts. Sākumā tam piekrituši arī abi vecāki. Taču vēlāk tam nezin kāpēc nav piekrituši, lai gan tieši tāds bijis viņu mērķis. Tad kāpēc mainīja domas?

Izrādās ka Ģenerālprokuratūra kriminālprocesu atjaunojusi. Runājot Lapsa terminoloģijā, tas noticis paklusām, jo publikskajā telpā par to informācijas nebija, es vismaz par to uzzināju tikai tagad. Kāpēc atjaunoja, pēc kā iniciatīvas, kādu iemeslu pēc, tas atkal netiek pateikts?

Tagad atkal kriminālprocess izbeigts. Taču nav vecāku viedokļa. Piekrīt tam vai nepiekrīt? Vai arī būs kā pirmajā reizē, sākumā piekrīt, vēlāk atkal nepiekrīt.

Ja jau gatavot publikāciju, vajag uzrakstīt visu kā ir, nevis tikai tādas puspatiesības.

Atbildēt

?????

10.05.2021. 07:01

Kā kompensēs vecākiem radīto morālo un fizisko kaitējumu?Tā kā prasītos pēc nākamā tiesas procesa.

Atbildēt

jautaajums

10.05.2021. 06:57

Kāpēc prokuratūra nav ierosinājusi kriminālprocesu pret Stukānu?

Atbildēt

Lafsa

10.05.2021. 06:45

Jāraksta sūdzība prokuratūrai par nepamatotu priminālprocesa izbeigšanu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...