Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Knab’is

15.09.2021. 16:21

Paskataties kas ir Šlesera partijas dibinatani un biedri - lielākā daļa ir mûsu Knab klienti vai viņu radinieki.
Un tie blēži kas vel nav iezīmējušies pie šlesera, piemēram, rakstā pieminētais Viesturs Koziols, tuvākajā laikā visdrīzāk arī tur uzpeldēs.
Šlesers ļoti neapdomīgi būs iezīmējis visus valstī palikušos shēmotājus un izzadzējus. Tiesībsargājošām iestādē atliek vien paņemt šlesera partijas dibinātāju sarakstu un to atstrādāt :)

Atbildēt

Nika

15.09.2021. 11:24

»

Draiskajai Nikai ... :)))

ИНГРЕДИЕНТЫ ДЛЯ ВАКЦИН...


Tā kā Tev tīk krievu teksti, tad es Tev par piezemētāku tēmu - kas ir cīsiņu sastāvā, ko dod mīļajiem bērniņiem brokastīs:
Нитрит натрия. Он используется уже много лет, поскольку придает продукту приятно розовый оттенок. Другое его преимущество – вещество не дает развиваться в продукте болезнетворным микроорганизмам.
Гетероциклические амины. Эти вещества входят в состав всех сосисок и колбасных изделий без исключения.
Соль. В этом компоненте по сути нет ничего страшного, но количество её в сосисках и мясных полуфабрикатах очень высоко. Именно по этой причине не рекомендовано слишком часто употреблять недорогие мясные изделия, ведь вы можете превысить допустимое количество соли в своём рационе.
Глутамат натрия. Это популярный усилитель вкуса, который присутствует сегодня во многих полуфабрикатах.
Трансжиры. Это наиболее опасная добавка, но чаще всего используют при изготовлении самых дешёвых сосисок.
Соли фосфорной кислоты. Эти вещества необходимы для удержания влаги в продукте. Они обозначаются как Е450, 451, 452.

Nu re. Labu apetīti! Labāk es 1x savakcinējos un ielažu sev iekšā Tevis nosauktās vielas (pat jau atspoguļojums patiess), nekā katru dienu ēdu šādus un līdzīgus produktus un katru dienu indēju organismu

Atbildēt

Es

15.09.2021. 09:12

Šlesers ir kā instruments šīs kliķes izvadīšanai mēslainē. Tas ir pietiekami.

Atbildēt

žurkām burkā sāk trūkt ēdamā

15.09.2021. 08:54

................

Atbildēt

Draiskajai Nikai ... :)))

15.09.2021. 08:41

»

Nika

Drebulīgu pretīgumu "uzrāva" Esmaija komentārs. Līdz man pieleca - nav nekādas Esmaija - izbijušas Jūrmalas advokātes, kura neveiksmīgi vakcinējusies. Vnk nav. Ir kāds bikšais taukmatis, kurš drukā raudulīgus tekstus. Es jau ilgāku lailu domāju - kā nākas, ka Esmaija nereaģē nekad uz ar profesiju saistītos...


ИНГРЕДИЕНТЫ ДЛЯ ВАКЦИН
ИНГРЕДИЕНТЫ ДЛЯ ВАКЦИН – Вы НЕ МОЖЕТЕ принять обоснованное решение, не получив образования. Вот лишь НЕКОТОРЫЕ ингредиенты вакцины. Вашим детям вводят: Формальдегид / Формалин – высокотоксичный систематический яд и канцероген. Бетапропиолактон – токсичное химическое вещество и канцероген. Может вызвать смерть / постоянные травмы после очень короткого воздействия малых количеств. Едкий химикат. Гексадецилтриметиламмония бромид – может вызвать повреждение печени, сердечно-сосудистой системы и центральной нервной системы. Может вызывать репродуктивные эффекты и врожденные дефекты. Гидроксид алюминия, фосфат алюминия и соли алюминия – нейротоксин. Несет риск длительного воспаления / отека мозга, неврологических расстройств, аутоиммунных заболеваний, болезни Альцгеймера, деменции и аутизма. Он проникает в мозг, где сохраняется бесконечно. Тимеросал (ртуть) – нейротоксин. Вызывает повреждение клеток, снижает окислительно-восстановительную активность, клеточную дегенерацию и гибель клеток. Связан с неврологическими расстройствами, болезнью Альцгеймера, деменцией и аутизмом. Полисорбат 80 и 20 – проникает через гематоэнцефалический барьер и переносит с собой алюминий, тимеросал и вирусы; позволяя ему войти в мозг. Глутаральдегид – токсичное химическое вещество, используемое в качестве дезинфицирующего средства для термочувствительного медицинского оборудования. Фетальная бычья сыворотка – получена из плодов крупного рогатого скота (коровы), взятых от беременных коров перед убоем. Диплоидные фибробластные клетки человека – абортированные клетки плода. Чужая ДНК может взаимодействовать с нашей. Клетки почки африканской зеленой обезьяны – могут нести рак, вызывающий вирус SV-40, которым уже заражено около 30 миллионов американцев. Ацетон – может вызывать повреждение почек, печени и нервов. E.Coli – Да, вы правильно прочитали. ДНК цирковируса свиней (свиней) типа 1 Культуры эмбриональных клеток легких человека (из абортированных плодов) Вы можете просмотреть все эти ингредиенты на веб-сайте CDC. Я призываю каждого провести собственное исследование. Посмотрите паспорт безопасности данных химикатов. Прочтите тысячи рецензируемых исследований, в которых оценивались биологические последствия, которые эти химические вещества могут иметь для организма, особенно при инъекциях. Ознакомьтесь с информацией об ингредиентах вакцины здесь: http://www.cdc.gov/vaccines/pubs...

Atbildēt

joske

15.09.2021. 08:16

Sleseru nekada gadijuma nevar but ievelets saeima,lielakais nelietis.

Atbildēt

Trūmens

14.09.2021. 22:58

»

kad to mērgli

Meroni iebāzīs ķurķī


Oligarhi gan tevi neuztrauc, pat ne tie trīs redzamākie, nemaz nerunājot par simtiem citu, kas nav tik populāri un bezkaunībā atpaliek.

Atbildēt

kad to mērgli

14.09.2021. 21:46

Meroni iebāzīs ķurķī!?

Atbildēt

vidējā paaudze atbild Meroni

14.09.2021. 21:31

Zinam zinam, kas ir Šlesers. Tu labāk ārzemju salašņa atgriez valsts kasē naudu, kuru esi izpumpējis caur uzņēmumiem.

Atbildēt

xxx

14.09.2021. 21:14

Kapec Lidl neienaca Latvija pirms 15 gadiem? Telpas bija nopirktas.

Atbildēt

Nika

14.09.2021. 20:13

Drebulīgu pretīgumu "uzrāva" Esmaija komentārs. Līdz man pieleca - nav nekādas Esmaija - izbijušas Jūrmalas advokātes, kura neveiksmīgi vakcinējusies. Vnk nav. Ir kāds bikšais taukmatis, kurš drukā raudulīgus tekstus. Es jau ilgāku lailu domāju - kā nākas, ka Esmaija nereaģē nekad uz ar profesiju saistītos rakstos - par tiesu, advokatūru. Klusē kā partizāns, bet es zinu, ka profesionālim mēle niez ko iekomentēt. Bet viņa tikai gaudo par slikto vakcīnu. Meli! It sevišķi, ja advokāte - visu salikusi pa paluktiņiem. Par Šleseru. Meli, meli, meli. Un es tiešām iesākumā ticēju par šī personāža reālu esamību. Aplauzies, taukmati! Viss skaidrs. Ja esi trollis, tad strādā profesionāli. Es Tevi izkodu.

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

14.09.2021. 20:05

»

tā viš i

Tas Meroni ir Levita draugs


Žīdi ir visur, jo viltīgi.

Atbildēt

Nika

14.09.2021. 20:03

»

ESMAIJA

Arī es esmu tante no laukiem, tikai mana amiņa ir saglabājusi pavisam citus faktu par `to enerģisko un apskaužami jauko daudzbērnu ģimenes tēvu. kuru Jūs kā jau tante no... dziļiem laukiem es teiktu godājat par buldozeru. Cilvēki. kuri ir krietni audzināti, tā nedara. Tātad atgriezīsimies pie tā cilvēku...


Kaunieties, Esmaija! Vai jums tādu pašu sajūsmu izraisīja arī Šlesera izprovocētā uzturēšanās atļauju iztirgošana Krievijas pilsoņiem, kas šajā sāga nav pat minēta? Ir pietiekoši daudz cienījamu Krievijas pilsoņu, kuri ienāca Latvijā, bet bija daļa lielu mēslu, kuri ieguva tiesības Latviju saukt par Dzimteni. Un runa te bija tikai par naudu. Tā bija Latvijas iztirgošana. Jums arī patika Šlesera gāzi grīdā, kurai ekonomiski nebija nekāda pamata? Ta ļāva jauniešiem, jaunām ģimenēm, iegrābties nesamērīgos kredītos, un pēc daudzu ģimeņu traģēdijām doties prom svešumā lasīt šampinjonus vai ķidāt lašus. Tas bija jauki, ne, Esmaija? Es biju domājusi, ka esat gudrāka sieviete. Ļoti vīlos Jūsu domu gājienā. Vai nu esat atmiņu pazaudējusi, vai esat feiks, kurš manipulē ar nabaga aizskārtas tantītes likteni. Viena no pretīgākajām domām, ko esmu šī portāla komentāros lasījusi.

Atbildēt

Mironi,

14.09.2021. 19:47

Žāvē suharus.Tevis, importa mērkaķa, šobrīd te trūka..

Atbildēt

Hahā

14.09.2021. 18:28

Nu vēsture ir laba lieta, vienmēr jāatsvaidzina skaistums no iekšām.

Atbildēt

Neliekuļo komuniste

14.09.2021. 17:15

»

ESMAIJA

Arī es esmu tante no laukiem, tikai mana amiņa ir saglabājusi pavisam citus faktu par `to enerģisko un apskaužami jauko daudzbērnu ģimenes tēvu. kuru Jūs kā jau tante no... dziļiem laukiem es teiktu godājat par buldozeru. Cilvēki. kuri ir krietni audzināti, tā nedara. Tātad atgriezīsimies pie tā cilvēku...


Ienāca vai neienāca politikā, bet gandrīz visi čekas un komunistu līderi par miljonāriem sevi pataisīja. Ar meliem izveidoja sev vēlamu politiku, apzaga un vai izpārdeva valsts kopmantu un nodrošinot genocīda turpināšanos pret latviešiem iegrūda mūs neatdomos parādos. Nav kauna vēl līst priekšā un melot.

Atbildēt

ESMAIJA

14.09.2021. 16:47

»

Tante no laukiem

Koks ar diviem galiem: no viena gala buldozers, kurš it kā pietiekami daudz jau naudas sašeptējis (bet apetīte rodas ēdot), no otra gala plikadīdas - iesācēji, kuriem nav nekā... Kuri ta fenderēs mazāk


Arī es esmu tante no laukiem, tikai mana amiņa ir saglabājusi pavisam citus faktu par `to enerģisko un apskaužami jauko daudzbērnu ģimenes tēvu. kuru Jūs kā jau tante no... dziļiem laukiem es teiktu godājat par buldozeru. Cilvēki. kuri ir krietni audzināti, tā nedara. Tātad atgriezīsimies pie tā cilvēku. kuru es ar cieņu uzrunāšu par Aināru Šleseru. Jūsu zināšanai - ŠIS CILVĒKS, BŪDAMS VĒL GLUŽI JAUNOS GADOS SAPELNĪJA PIRMO MILJONU, DARBINĀDAMS GALVU, KURA VIŅAM IR ĪSTĀ VIETĀ UN POLITIKĀ IENĀCA KĀ MILJONĀRS. Viņš kā ministrs izpelnījās augstu novērtējumu no Eiropas ekspertiem, jo tas, ko viņš izdarīja ar Latvijas lidsbiedrību, ir un paliek brīnums! Viņš gāja un viņa komanda viņam sekoja.

Meroni... nu vai tad neviena cita nebija, ko uzsūtīt Šlesera kungam uzgāzt sūdu spaini kā šitas starptautiskais blēdis, kurš jau savā dzimtenē ir zaudējis godīga cilvēka slavu. Acīmredzot, viņam apsolīts glābiņš no liela apmēra laupīšanas grupā, tāpat kā Kaimiņam...Tur tas suns šim rakstam ir aprakts.

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

14.09.2021. 15:52

Valsts pamats ir Latvijas leģitīmie pilsoņi, bet ko var gribēt ja okupācijas rezultātā ir izmainīts etniskais sastāvs un pusei no Latvijā dzīvojošiem, šī zeme ir tikai slaucama govs un poligons pamatiedzīvotāju iznīdēšanai un pārkrievošanas turpināšanai.

Atbildēt

P.

14.09.2021. 15:43

»

andreiko

Vai tad Ilonīte ir tā BNN g redaktore? Nets man uzrāda - kaut kāda Simona Dilāne


Krietna daļa tekstu tajā BNN ir rakstīti krieviski un pēcāk tulkoti – to var manīt, piemēram, pēc īpašības vārdu noteiktajām galotnēm nevietā.

Atbildēt

Manuprāt

14.09.2021. 15:28

Klasisks demagoģijas paraugs kur fakti atjaukti ar izdomājumiem, izmantojot jau zināmus paņēmienus faktus vairākums vairs neatceras un pārbaudīt nav ieinteresēti, jo tas prasa pārāk lielus resursus.
p.s Neesmu Šlesera fans, taču viņš ir viens no retajiem, kam valdībā bija savs viedoklis un sapratne par biznesa procesu ietekmi uz attīstību, viņa laikā nodokļi tika samazināti un tas pats Ryanair iedeva impulsu RIX attīstībai.

Atbildēt

Tante no laukiem

14.09.2021. 15:23

Koks ar diviem galiem: no viena gala buldozers, kurš it kā pietiekami daudz jau naudas sašeptējis (bet apetīte rodas ēdot), no otra gala plikadīdas - iesācēji, kuriem nav nekā... Kuri ta fenderēs mazāk?

Atbildēt

Pilsonis

14.09.2021. 15:07

Pretstatā, pie varas esošajiem zagļiem, nejēgām un pļeckātājiem, Šlesers ir reāls kandidāts.

Atbildēt

andreiko

14.09.2021. 15:03

Vai tad Ilonīte ir tā BNN g redaktore? Nets man uzrāda - kaut kāda Simona Dilāne>>>

Atbildēt

aina

14.09.2021. 14:27

Es gan labi atceros,lai paliktu,vajadzēja maksāt miljonu,tā kā negribēja,tad bija jāiet uz mājām,tam Šleseram.

Atbildēt

tā viš i

14.09.2021. 14:21

Tas Meroni ir Levita draugs...

Atbildēt

nu re

14.09.2021. 14:01

Redz kā pašrezējā varas kliķes rukši baidās no Šlesera! Kā nu ne,tiks padzīti no naudas siles!

Atbildēt

ESMAIJA

14.09.2021. 13:56

Noziedznieks atpērkas no soda.Zemiski - tie paši vēmekļi nāk pa abiem galiem.

Atbildēt

Meroni

14.09.2021. 13:49

jaunais Soross?

Atbildēt

Oki

14.09.2021. 13:38

Meroni ? Nopietni ? Pieradis pie autsrumeiropas davalkām un krastus pazaudējis ?

Atbildēt

Meroni

14.09.2021. 13:00

Meroni tiešām ir īstais kurš varētu šobrīd muti virināt! Tiešām smieklīgi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....