Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MarVelToy

24.05.2020. 16:09

Un tu ņem un mēģini -- Getbаdgirl. соm

Atbildēt

lietiņas ir interesantākas kā iedomājos !

24.05.2020. 09:44

Lai nu ar Mironi kā ar mironi, bet, te redzams, cik
aizsargāta ir e-pasta sarakste !!!

Kuram tik nav slinkums - var uzlauzt "ar super drošiem"
algoritmiem nokriptētas vēstules kā nieku !


Atbildēt

Labi, tū sūdzēsies tautai par sīkumiem!

22.05.2020. 04:22

»

Sandra Briķe

Policija un prokuratūra nav spējīga atklāt daudzas smagas un sevišķi smagas lietas, t.sk. slepkavības, toties viņiem pietiek laika un enerģijas jau pus gadu ņirgāties par manu vīru, lai gan viņš to nav pelnījis ne kā bijušais kriminālpolicijas operatīvais darbinieks, ne kā 1991.gada barikāžu dalībnieks...


Salīdzinot ar politiku. Gāni politikā, mēģinsji “pielīst” E. Levitam nesen, šim bandas vadonim. Kas noticis?

Vaiizproti reālo situāciju ar likumgrozījumiem CVK vad. K. Bērziņai iedeva ar likumupielaidi valsts oēpumiem - balsis nu jāskaita pēc kliķes - VDD norādēm! Vai ne tā? Vienlaikus padarot par valsts noslēpumu Cimdara skaitļus pirms tam. Vai ne tā?

Vai izproti, ka Latvijā nav demokrātijas? Vai tagad izprot?

Atbildēt

hm

21.05.2020. 21:42

pat pierādījumus neprot noslēpt............hi hi hi

Atbildēt

jaajaa

21.05.2020. 21:11

»

Bet jūs par partijas uztaisīšanu runājat, kā par pirkstu apčurāšanu. Var just, pats neko nēesat taisījis un vadījis


…:D...tas gan...bet es arī negrasos to darīt...neinteresē man vara kā šķira...ļoti sen jau...:)

Atbildēt

jaajaa

21.05.2020. 18:55

»

lauķis

Tad kāpēc aicini balsot par partijniekiem,par šo noziedzīgo sistēmu


...nav labākas sistēmas par vēlētu...uztaisi savu partiju, pierādi, ka esi tā vērts, un ievēlēs Tevi...varēsi mainīt likumus...bet, ja negribi, nevari, baidies utt., tad vismaz starp piedāvātajiem atrodi to, ko uzskati par mazāko ļaunumu, un balso par to...būs ļaunums mazāks...bet balso...tie, kas neko nedara, neko arī neizmaina...:)

Atbildēt

VasyaBrilyant

21.05.2020. 17:16

Iesaku domenu registret zem .su vai .to, abi liek miksto uz visadiem meroniem.

Atbildēt

ZXD

21.05.2020. 16:00

»

Bashkjis

Nu ko... Bordāna un krievu mafijas uzvara


Krieviem ar fekālijas gabalu Bordānu būs atseviska saruna,ja nepaspēs aizmukt uz asv.

Atbildēt

Augsti godàtie...

21.05.2020. 15:03

pimpja sükàtàja kungi . Pirmoreiz mani tiesàja pirms 50 gadiem. Kà pa sapniem atminos Kreicis un vél un vél bet visi vienàdi ,gan tiesnesis ,prokurors un kaut kàds advokàts ,bet kukulus vini
nenéma ,bet paskats bija briesmigs. Kad ierunàjàs tiesnesis ,es apmïzos bez maz vai .Sroku man neiedeva .

Atbildēt

Sandra Briķe

21.05.2020. 12:49

»

Sandra Briķe

Ja man būtu verga dvēsele, tad es vēl sēdētu tiesneša krēslā. Diemžēl visu dara savējiem, kam ir aizmugure un nauda, bet man ir tikai kredīti, tādēļ nav ko rakstīt muļķības. Cik es varēju, tik cīnījos, bet, kā saka, viens nav cīnītājs, bet, ja blakus ir zaķapastalas, tad karavāna iet tālāk, veiksmīgi...


Un vēl,saprotot, ka zivs pūst no galvas, gāju politikā, jo jau 1997.gadā(par tiesnesi sāku strādāt 1995.gadā)es sapratu,ka viss iet grīstē, organizētā noziedzība sāk ietekmēt varas, politika sāk ietekmēt varas, likumi nav atbilstoši LR Satversmei un cilvēktiesībām utt., un te nu mēs esam valstī, kuras iekārta nav saprotama, LR Satversme tiek ignorēta utt. Grūti to mainīt, jo acīmredzami noziegumi, kļuvuši cilvēku galvās par normu, vara tiek izmantota ļaunprātīgi kādu personīgo ambīciju vai kādas citas ieinteresētības dēļ utt.

Atbildēt

Sandra Briķe

21.05.2020. 12:43

»

lauķis

Nav jau lielas izvēles, bet balsot ir jāiet


Ja man būtu verga dvēsele, tad es vēl sēdētu tiesneša krēslā. Diemžēl visu dara savējiem, kam ir aizmugure un nauda, bet man ir tikai kredīti, tādēļ nav ko rakstīt muļķības. Cik es varēju, tik cīnījos, bet, kā saka, viens nav cīnītājs, bet, ja blakus ir zaķapastalas, tad karavāna iet tālāk, veiksmīgi no manis atbrīvojoties, jo, kā teica AT tiesnesis A.Guļāns, es dezorganizēju viņu sistēmu!!!Tagad viņiem miers, visi cieš klusu un izliekas, ka viss kārtībā, un visi paklausīgi, kā teica tiesnešu konferencē LU Lielajā aulā AT bijušais tiesnesisun esošais Goda tiesnesis G.Aigars - galvenais ir paklausība,tādēļ arī mani bez motivēta nolēmuma izsvilpa Tiesnešu kvalifikācijas kolēģijā. Bet es esmu redzējusi, kādus spriedumus rakstījis G.Aigars, un tie vispār neiztur kritiku. Ne tajā dātziņā, Jūs metat akmeni. Ja kaut 10% esošo tiesnešu būtu drosmīgi, tad tik tālu nenonāktu!!!

Atbildēt

Sandra Briķe

21.05.2020. 11:35

»

Akacis

Cien.Sandra Briķe!Vai tik jūs nebalsojāt pat patreizējās valdības koalīcijas partijām


Nav jau lielas izvēles, bet balsot ir jāiet! Ja būtu iespējas balsot par konkrētiem gudriem cilvēkiem, tad jau katrā partijā kāds atrastos, es divreiz startēju uz Saeimas vēlēšanām no Kristīgiem demokrātiem par kristīgām un tiesiskām vērtībām, pirms tam 1998.gadā no sociāldemokrātiem, kas man bija vispieņemamākie. Neesmu bijusi nevienas partijas biedre, arī ne komunistiskās, jo esmu neatkarīga ar savu viedokli, bet, diemžēl, lielās masas balso pēc citiem principiem!

Atbildēt

Sandra Briķe

21.05.2020. 11:18

»

Dadzis

Vai tiešām PROKURATŪRAI trūkst pautu - lai aizsargātu valsti un tās tiesības


Tā ir gan nekompetence no zemākiem līmeņiem un tīša manipulācija no augstākiem līmeņiem. Tā kā tagad tiek pārkāptas cilvēktiesības gan policijā, gan prokuratūrā, patvaļa, amata ļaunprātīga izmantošana, vienlīdzības principa un cilvēktiesību ignorēšana, par to vien tikai var pabrīnīties, un tam visam ir aizmugure, bet, ja mūsu ģimenes kāds loceklis būtu kaut ko tādu atķāvies, tad mēs jau sen būtu notiesāti. Ir vajadzīgas radikālas reformas policijā, prokuratūrā un tiesā, jo visur ir tiesiskais nihilisms!!! Kā manipulē ar lietām un cilvēkiem, vienkārši veselam saprātam nav aptverami!!! Kā Latviju var uzskatīt par demokrātisku valsti, ja tajā ir patvaļa. Tas ir pārprastais demokrātisms un pārprastais tiesiskums, vai arī tīšām pārkāpj likumus un cilvēktiesības!!!

Atbildēt

Sandra Briķe

21.05.2020. 11:05

Policija un prokuratūra nav spējīga atklāt daudzas smagas un sevišķi smagas lietas, t.sk. slepkavības, toties viņiem pietiek laika un enerģijas jau pus gadu ņirgāties par manu vīru, lai gan viņš to nav pelnījis ne kā bijušais kriminālpolicijas operatīvais darbinieks, ne kā 1991.gada barikāžu dalībnieks. Mans vīrs Juris Briķis, kurš no dežuranta palīga, operatīvā darbinieka, kļuva par kriminālpolicijas vadošo darbinieku un pēc tam policijas priekšnieku, būdams Liepājas rajona policijas priekšnieks, pats fiziski līdzēja atrakt apslēptu līķi, un pēc dienas saslima, slimoja ar vēzi un izdzīvoja,un tad tas atkārtojās un bija atkal ķīmijas tereapija, bet tagad esošie saucamie prokurori un izmeklētāji, kuri nav spējhīgi atklāt samgus noziegumus, vienkārši par mūsu ģimeni ņirgājas, jo bija, savulaik, safabricējuši mūsu ģimenes locekļim vēl vienu lietu, mocīja viņu 4 gadus pa tiesām lidz izbeidza. Ne tad, ne tagad, ģenerālprokurors uz policijas un prokuratūras patvaļu nav reaģējuši, ģenerālprokurors pat nav uzskatījis par vajadzību atbildēt uz sūdzību utt., kā tāds var atkārtoti kandidēt uz Ģenerālprokurora amatu? Man ir zināms, ka tiek piesegti citi likumpārkāpumi, bet, kad gribas atriebties mūsu ģimenei, tiek pielietoti visi iespējamie zemiskākie resursi. Kā vispār šos cilvēkus '' zeme nes'' un kā viņi var pa naktīm mierīgi gulēt,pēc tām cūcībām, ko ir izdarījuši! Es drīz rakstīšu medijiem visos sīkumos, jo tiesībsargājošās iestādes un valsts augstākās amatpersonas nav adekvāti reaģējuši!!!

Atbildēt

Vēlētājs

21.05.2020. 09:54

Bet kā tad paliek ar aktualais.info lapas bloķēšanu, ja prokuratūrai ir iestrādes, tad noteikti vajag arī JKP vērsties attiecīgajās iestādēs, lai bloķē.

Atbildēt

Ludviķis nr. 11

21.05.2020. 09:29

tas pidarels meroni vēlnav pakārts? Ja arī šis smerdelis mūs izklaideja vakar,tad av nekāda iemesla nepakart šo klaunu sodien...

Atbildēt

Pajolīšu paradīze

21.05.2020. 09:07

"lūdzot liecinošai personai attiecīgu pierādījumu iesniegšanu tad, kad viņa ieradīsies Latvijā"

Normāli prokuroram lūgumi caur inbox.lv

Atbildēt

Roma

21.05.2020. 07:01

Izskatās ka projekts nav īpaši veiksmīgs. Neviens tā īsti uzmanību tam nepievērš. Arī vietni izdvies nobloķēt. Tātad iemācījušies , šo un nālkamo jau nobloķēs ātrāk. Aivars varētu būt neapmierināts.

Atbildēt

fakts

21.05.2020. 05:40

»

ROFLMAO

Bezpreģela tiesiskums


Tas ir tiesiskums starptautiskā rabināta izpratnē.Judikatūra,no vārda Jūda.

Atbildēt

ROFLMAO

21.05.2020. 05:35

Bezpreģela tiesiskums

Atbildēt

Dadzis

20.05.2020. 23:48

Vai tiešām PROKURATŪRAI trūkst pautu - lai aizsargātu valsti un tās tiesības !

Atbildēt

20.05.2020. 21:34

»

Bs

Kurā tiesā


Tas no Kalnmeijera intervijas NRA.

Atbildēt

Paldies!

20.05.2020. 20:13

»

Lūdzu!

PIETIEK melot


Izskatās, ka failu ievietotājs jau paņemts pie gintfederiskās pēcpuses.:)))

The files in this link are deleted
Possible reasons:

The expiry date of these files is over
These files were deleted by the owner
The link you opened is incorrect

Atbildēt

purkšķis

20.05.2020. 20:05

Pietiek. Kam jau bija interese, tie reaģēja. Aktualizēt vēl un vēl kaut kādu sūdu, tā jau katra konkrēta dirsēja problēma.

Atbildēt

Lūdzu!

20.05.2020. 19:56

»

PIETIEK

Paldies


PIETIEK melot!

https://failiem.lv/u/dn43takk

Atbildēt

ģenerālprokurors

20.05.2020. 18:41

Jautājums par šīm akcijām ir skatīts tiesā. Tiesa atzina, ka akciju atsavināšanas darījumam nav nekādas saistības ar tiesā esošo kriminālprocesu.

Atbildēt

Merongeita

20.05.2020. 18:07

atspoguļo bijušo komunistu, čekistu, kabalas cionistu 4. maija valsts korporācijas būtību.

Atbildēt

Cyril

20.05.2020. 17:34

на нож уродов

Atbildēt

lol

20.05.2020. 17:10

tādus arhīvus uzreiz jāliek torrentos.
Kā ieliks, tad nekad neviens visas kopijas vairs neizķers un neizdzēsīs :D

Atbildēt

Jancis

20.05.2020. 16:44

»

Traktors

Var sīkāk, kā tehniski viņi to bloķējuši? Vai pie domēna reģistratora


Par epastu piekrītu 100%!!!
Varēja pie kāda Nigērijas provaidera noregistrēt, un iepūt pakalā!

Atbildēt

fakts

20.05.2020. 16:11

»

Bashkjis

Nu ko... Bordāna un krievu mafijas uzvara


Tā ir starptautiskā rabināta uzvara.

Atbildēt

Jep

20.05.2020. 15:40

https://neatkariga.nra.lv/izpete/314547-meroni-vairs-nav-sveices-advokats?utm_campaign nralvLinks&utm_content redirect&utm_medium site&utm_source nra.lv

Atbildēt

Traktors

20.05.2020. 15:40

Var sīkāk, kā tehniski viņi to bloķējuši? Vai pie domēna reģistratora?

Bet vispār, ja prokurors privātai sarakstei reģistrē adresi tādā caurstaigājamā miskastē kā inbox.lv tad pilns rublis viņam nav.

Atbildēt

Bashkjis

20.05.2020. 15:37

Nu ko... Bordāna un krievu mafijas uzvara?

Atbildēt

Dr RM

20.05.2020. 15:36

Nu nav, nav jau vairs Tauriņš advokāts. Parasts Krētas pensionārs tagad vairs tikai. Skat. NRA

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...