Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MarVelToy

24.05.2020. 16:09

Un tu ņem un mēģini -- Getbаdgirl. соm

Atbildēt

lietiņas ir interesantākas kā iedomājos !

24.05.2020. 09:44

Lai nu ar Mironi kā ar mironi, bet, te redzams, cik
aizsargāta ir e-pasta sarakste !!!

Kuram tik nav slinkums - var uzlauzt "ar super drošiem"
algoritmiem nokriptētas vēstules kā nieku !


Atbildēt

Labi, tū sūdzēsies tautai par sīkumiem!

22.05.2020. 04:22

»

Sandra Briķe

Policija un prokuratūra nav spējīga atklāt daudzas smagas un sevišķi smagas lietas, t.sk. slepkavības, toties viņiem pietiek laika un enerģijas jau pus gadu ņirgāties par manu vīru, lai gan viņš to nav pelnījis ne kā bijušais kriminālpolicijas operatīvais darbinieks, ne kā 1991.gada barikāžu dalībnieks...


Salīdzinot ar politiku. Gāni politikā, mēģinsji “pielīst” E. Levitam nesen, šim bandas vadonim. Kas noticis?

Vaiizproti reālo situāciju ar likumgrozījumiem CVK vad. K. Bērziņai iedeva ar likumupielaidi valsts oēpumiem - balsis nu jāskaita pēc kliķes - VDD norādēm! Vai ne tā? Vienlaikus padarot par valsts noslēpumu Cimdara skaitļus pirms tam. Vai ne tā?

Vai izproti, ka Latvijā nav demokrātijas? Vai tagad izprot?

Atbildēt

hm

21.05.2020. 21:42

pat pierādījumus neprot noslēpt............hi hi hi

Atbildēt

jaajaa

21.05.2020. 21:11

»

Bet jūs par partijas uztaisīšanu runājat, kā par pirkstu apčurāšanu. Var just, pats neko nēesat taisījis un vadījis


…:D...tas gan...bet es arī negrasos to darīt...neinteresē man vara kā šķira...ļoti sen jau...:)

Atbildēt

jaajaa

21.05.2020. 18:55

»

lauķis

Tad kāpēc aicini balsot par partijniekiem,par šo noziedzīgo sistēmu


...nav labākas sistēmas par vēlētu...uztaisi savu partiju, pierādi, ka esi tā vērts, un ievēlēs Tevi...varēsi mainīt likumus...bet, ja negribi, nevari, baidies utt., tad vismaz starp piedāvātajiem atrodi to, ko uzskati par mazāko ļaunumu, un balso par to...būs ļaunums mazāks...bet balso...tie, kas neko nedara, neko arī neizmaina...:)

Atbildēt

VasyaBrilyant

21.05.2020. 17:16

Iesaku domenu registret zem .su vai .to, abi liek miksto uz visadiem meroniem.

Atbildēt

ZXD

21.05.2020. 16:00

»

Bashkjis

Nu ko... Bordāna un krievu mafijas uzvara


Krieviem ar fekālijas gabalu Bordānu būs atseviska saruna,ja nepaspēs aizmukt uz asv.

Atbildēt

Augsti godàtie...

21.05.2020. 15:03

pimpja sükàtàja kungi . Pirmoreiz mani tiesàja pirms 50 gadiem. Kà pa sapniem atminos Kreicis un vél un vél bet visi vienàdi ,gan tiesnesis ,prokurors un kaut kàds advokàts ,bet kukulus vini
nenéma ,bet paskats bija briesmigs. Kad ierunàjàs tiesnesis ,es apmïzos bez maz vai .Sroku man neiedeva .

Atbildēt

Sandra Briķe

21.05.2020. 12:49

»

Sandra Briķe

Ja man būtu verga dvēsele, tad es vēl sēdētu tiesneša krēslā. Diemžēl visu dara savējiem, kam ir aizmugure un nauda, bet man ir tikai kredīti, tādēļ nav ko rakstīt muļķības. Cik es varēju, tik cīnījos, bet, kā saka, viens nav cīnītājs, bet, ja blakus ir zaķapastalas, tad karavāna iet tālāk, veiksmīgi...


Un vēl,saprotot, ka zivs pūst no galvas, gāju politikā, jo jau 1997.gadā(par tiesnesi sāku strādāt 1995.gadā)es sapratu,ka viss iet grīstē, organizētā noziedzība sāk ietekmēt varas, politika sāk ietekmēt varas, likumi nav atbilstoši LR Satversmei un cilvēktiesībām utt., un te nu mēs esam valstī, kuras iekārta nav saprotama, LR Satversme tiek ignorēta utt. Grūti to mainīt, jo acīmredzami noziegumi, kļuvuši cilvēku galvās par normu, vara tiek izmantota ļaunprātīgi kādu personīgo ambīciju vai kādas citas ieinteresētības dēļ utt.

Atbildēt

Sandra Briķe

21.05.2020. 12:43

»

lauķis

Nav jau lielas izvēles, bet balsot ir jāiet


Ja man būtu verga dvēsele, tad es vēl sēdētu tiesneša krēslā. Diemžēl visu dara savējiem, kam ir aizmugure un nauda, bet man ir tikai kredīti, tādēļ nav ko rakstīt muļķības. Cik es varēju, tik cīnījos, bet, kā saka, viens nav cīnītājs, bet, ja blakus ir zaķapastalas, tad karavāna iet tālāk, veiksmīgi no manis atbrīvojoties, jo, kā teica AT tiesnesis A.Guļāns, es dezorganizēju viņu sistēmu!!!Tagad viņiem miers, visi cieš klusu un izliekas, ka viss kārtībā, un visi paklausīgi, kā teica tiesnešu konferencē LU Lielajā aulā AT bijušais tiesnesisun esošais Goda tiesnesis G.Aigars - galvenais ir paklausība,tādēļ arī mani bez motivēta nolēmuma izsvilpa Tiesnešu kvalifikācijas kolēģijā. Bet es esmu redzējusi, kādus spriedumus rakstījis G.Aigars, un tie vispār neiztur kritiku. Ne tajā dātziņā, Jūs metat akmeni. Ja kaut 10% esošo tiesnešu būtu drosmīgi, tad tik tālu nenonāktu!!!

Atbildēt

Sandra Briķe

21.05.2020. 11:35

»

Akacis

Cien.Sandra Briķe!Vai tik jūs nebalsojāt pat patreizējās valdības koalīcijas partijām


Nav jau lielas izvēles, bet balsot ir jāiet! Ja būtu iespējas balsot par konkrētiem gudriem cilvēkiem, tad jau katrā partijā kāds atrastos, es divreiz startēju uz Saeimas vēlēšanām no Kristīgiem demokrātiem par kristīgām un tiesiskām vērtībām, pirms tam 1998.gadā no sociāldemokrātiem, kas man bija vispieņemamākie. Neesmu bijusi nevienas partijas biedre, arī ne komunistiskās, jo esmu neatkarīga ar savu viedokli, bet, diemžēl, lielās masas balso pēc citiem principiem!

Atbildēt

Sandra Briķe

21.05.2020. 11:18

»

Dadzis

Vai tiešām PROKURATŪRAI trūkst pautu - lai aizsargātu valsti un tās tiesības


Tā ir gan nekompetence no zemākiem līmeņiem un tīša manipulācija no augstākiem līmeņiem. Tā kā tagad tiek pārkāptas cilvēktiesības gan policijā, gan prokuratūrā, patvaļa, amata ļaunprātīga izmantošana, vienlīdzības principa un cilvēktiesību ignorēšana, par to vien tikai var pabrīnīties, un tam visam ir aizmugure, bet, ja mūsu ģimenes kāds loceklis būtu kaut ko tādu atķāvies, tad mēs jau sen būtu notiesāti. Ir vajadzīgas radikālas reformas policijā, prokuratūrā un tiesā, jo visur ir tiesiskais nihilisms!!! Kā manipulē ar lietām un cilvēkiem, vienkārši veselam saprātam nav aptverami!!! Kā Latviju var uzskatīt par demokrātisku valsti, ja tajā ir patvaļa. Tas ir pārprastais demokrātisms un pārprastais tiesiskums, vai arī tīšām pārkāpj likumus un cilvēktiesības!!!

Atbildēt

Sandra Briķe

21.05.2020. 11:05

Policija un prokuratūra nav spējīga atklāt daudzas smagas un sevišķi smagas lietas, t.sk. slepkavības, toties viņiem pietiek laika un enerģijas jau pus gadu ņirgāties par manu vīru, lai gan viņš to nav pelnījis ne kā bijušais kriminālpolicijas operatīvais darbinieks, ne kā 1991.gada barikāžu dalībnieks. Mans vīrs Juris Briķis, kurš no dežuranta palīga, operatīvā darbinieka, kļuva par kriminālpolicijas vadošo darbinieku un pēc tam policijas priekšnieku, būdams Liepājas rajona policijas priekšnieks, pats fiziski līdzēja atrakt apslēptu līķi, un pēc dienas saslima, slimoja ar vēzi un izdzīvoja,un tad tas atkārtojās un bija atkal ķīmijas tereapija, bet tagad esošie saucamie prokurori un izmeklētāji, kuri nav spējhīgi atklāt samgus noziegumus, vienkārši par mūsu ģimeni ņirgājas, jo bija, savulaik, safabricējuši mūsu ģimenes locekļim vēl vienu lietu, mocīja viņu 4 gadus pa tiesām lidz izbeidza. Ne tad, ne tagad, ģenerālprokurors uz policijas un prokuratūras patvaļu nav reaģējuši, ģenerālprokurors pat nav uzskatījis par vajadzību atbildēt uz sūdzību utt., kā tāds var atkārtoti kandidēt uz Ģenerālprokurora amatu? Man ir zināms, ka tiek piesegti citi likumpārkāpumi, bet, kad gribas atriebties mūsu ģimenei, tiek pielietoti visi iespējamie zemiskākie resursi. Kā vispār šos cilvēkus '' zeme nes'' un kā viņi var pa naktīm mierīgi gulēt,pēc tām cūcībām, ko ir izdarījuši! Es drīz rakstīšu medijiem visos sīkumos, jo tiesībsargājošās iestādes un valsts augstākās amatpersonas nav adekvāti reaģējuši!!!

Atbildēt

Vēlētājs

21.05.2020. 09:54

Bet kā tad paliek ar aktualais.info lapas bloķēšanu, ja prokuratūrai ir iestrādes, tad noteikti vajag arī JKP vērsties attiecīgajās iestādēs, lai bloķē.

Atbildēt

Ludviķis nr. 11

21.05.2020. 09:29

tas pidarels meroni vēlnav pakārts? Ja arī šis smerdelis mūs izklaideja vakar,tad av nekāda iemesla nepakart šo klaunu sodien...

Atbildēt

Pajolīšu paradīze

21.05.2020. 09:07

"lūdzot liecinošai personai attiecīgu pierādījumu iesniegšanu tad, kad viņa ieradīsies Latvijā"

Normāli prokuroram lūgumi caur inbox.lv

Atbildēt

Roma

21.05.2020. 07:01

Izskatās ka projekts nav īpaši veiksmīgs. Neviens tā īsti uzmanību tam nepievērš. Arī vietni izdvies nobloķēt. Tātad iemācījušies , šo un nālkamo jau nobloķēs ātrāk. Aivars varētu būt neapmierināts.

Atbildēt

fakts

21.05.2020. 05:40

»

ROFLMAO

Bezpreģela tiesiskums


Tas ir tiesiskums starptautiskā rabināta izpratnē.Judikatūra,no vārda Jūda.

Atbildēt

ROFLMAO

21.05.2020. 05:35

Bezpreģela tiesiskums

Atbildēt

Dadzis

20.05.2020. 23:48

Vai tiešām PROKURATŪRAI trūkst pautu - lai aizsargātu valsti un tās tiesības !

Atbildēt

20.05.2020. 21:34

»

Bs

Kurā tiesā


Tas no Kalnmeijera intervijas NRA.

Atbildēt

Paldies!

20.05.2020. 20:13

»

Lūdzu!

PIETIEK melot


Izskatās, ka failu ievietotājs jau paņemts pie gintfederiskās pēcpuses.:)))

The files in this link are deleted
Possible reasons:

The expiry date of these files is over
These files were deleted by the owner
The link you opened is incorrect

Atbildēt

purkšķis

20.05.2020. 20:05

Pietiek. Kam jau bija interese, tie reaģēja. Aktualizēt vēl un vēl kaut kādu sūdu, tā jau katra konkrēta dirsēja problēma.

Atbildēt

Lūdzu!

20.05.2020. 19:56

»

PIETIEK

Paldies


PIETIEK melot!

https://failiem.lv/u/dn43takk

Atbildēt

ģenerālprokurors

20.05.2020. 18:41

Jautājums par šīm akcijām ir skatīts tiesā. Tiesa atzina, ka akciju atsavināšanas darījumam nav nekādas saistības ar tiesā esošo kriminālprocesu.

Atbildēt

Merongeita

20.05.2020. 18:07

atspoguļo bijušo komunistu, čekistu, kabalas cionistu 4. maija valsts korporācijas būtību.

Atbildēt

Cyril

20.05.2020. 17:34

на нож уродов

Atbildēt

lol

20.05.2020. 17:10

tādus arhīvus uzreiz jāliek torrentos.
Kā ieliks, tad nekad neviens visas kopijas vairs neizķers un neizdzēsīs :D

Atbildēt

Jancis

20.05.2020. 16:44

»

Traktors

Var sīkāk, kā tehniski viņi to bloķējuši? Vai pie domēna reģistratora


Par epastu piekrītu 100%!!!
Varēja pie kāda Nigērijas provaidera noregistrēt, un iepūt pakalā!

Atbildēt

fakts

20.05.2020. 16:11

»

Bashkjis

Nu ko... Bordāna un krievu mafijas uzvara


Tā ir starptautiskā rabināta uzvara.

Atbildēt

Jep

20.05.2020. 15:40

https://neatkariga.nra.lv/izpete/314547-meroni-vairs-nav-sveices-advokats?utm_campaign nralvLinks&utm_content redirect&utm_medium site&utm_source nra.lv

Atbildēt

Traktors

20.05.2020. 15:40

Var sīkāk, kā tehniski viņi to bloķējuši? Vai pie domēna reģistratora?

Bet vispār, ja prokurors privātai sarakstei reģistrē adresi tādā caurstaigājamā miskastē kā inbox.lv tad pilns rublis viņam nav.

Atbildēt

Bashkjis

20.05.2020. 15:37

Nu ko... Bordāna un krievu mafijas uzvara?

Atbildēt

Dr RM

20.05.2020. 15:36

Nu nav, nav jau vairs Tauriņš advokāts. Parasts Krētas pensionārs tagad vairs tikai. Skat. NRA

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...