Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Amanda Gray

14.09.2021. 06:21

Ich bin gemacht $ 84, 8254 so weit in diesem Jahr Online arbeiten und ich bin ein Vollzeit-student. Ich benutze eine online-Geschäftsmöglichkeit, von der ich gehört habe und ich bin so viel Geld verdient. Es ist wirklich benutzerfreundlich, und ich bin einfach nur froh, dass ich fand heraus, über es. Hier ist, was ich Tue. für weitere Informationen öffnen Sie einfach diesen link danke....www.smartcash1.com

Atbildēt

Anna

11.09.2021. 13:08

Meroni uzpērk Artusiku, JKP, Vienotību, Attīstību

Atbildēt

bobers

09.09.2021. 18:44

Ko te dzērājas vāvuļojumus lasīt??? Vai kādai alkohola delīrijs sācies?

Atbildēt

...

09.09.2021. 14:02

»

Kas

to Meroni izraka uz Latviju?Kas var paskaidrot


vēl tur kaut kā prokuratūra piedalās

Atbildēt

...

09.09.2021. 14:02

»

Kas

to Meroni izraka uz Latviju?Kas var paskaidrot


ļembis...un nedomāju, ka ļembis tiek apzagts

Atbildēt

Godīgie pie varas neraujas ar jebkādām metodēm

09.09.2021. 10:24

»

Patiesais

Lindai Liepiņai paldies par drosmi!. Lūk!, ar skaidru piemēru ir parādīts, kāda ir Latvijas banditiskā mafija. Uzpirkšana, kukuļošana visā augstākās varas sistēmā. Neaizstāvu Lembergu, taču viņš simtām reižu ir ir teicis, ka Meroni ir "kroplis", bet prokuratūra un ģenerālprokuratūra šo Latvijas draņķi...


Tādi nemainās, alkatību un melīgumu aptur tikai kaps. Bet par cik nāves spriedums ir atcelts, tad mūža ieslodzījums bez apžēlošanas tiesībām un mantas konfiskācija ir vienīgais kā sabiedrībai atbrīvoties no tādiem.

Atbildēt

VB

09.09.2021. 08:37

»

labāk vairs nevar

"Atejas tārpi" (no Q komenta augstāk) ir visa Levit/Knariņa kliķe


Jā, bet tomēr labāk nespļaut akā no kuras pēc tam pašam jādzer...

Atbildēt

Patiesais

09.09.2021. 07:48

Lindai Liepiņai paldies par drosmi!. Lūk!, ar skaidru piemēru ir parādīts, kāda ir Latvijas banditiskā mafija. Uzpirkšana, kukuļošana visā augstākās varas sistēmā. Neaizstāvu Lembergu, taču viņš simtām reižu ir ir teicis, ka Meroni ir "kroplis", bet prokuratūra un ģenerālprokuratūra šo Latvijas draņķi aizstāv. Nestrādā pareizi saeima, arī prezidentam pienaktos aizdomāties par nekāŗtībām valstī, bet tā vietā notiek stabulēšana un medaļu pasniegšana. Latvijas tauta sevi ved uz inīcību, ir nepieciešamas atjēgties, jāmaina uzblīdusī likumdošana- tā tomēr ir jāvienkāršo, jānoska pārskatāma administrēšana un obligāta uzraudzība..

Atbildēt

Kas

09.09.2021. 00:14

to Meroni izraka uz Latviju?Kas var paskaidrot?

Atbildēt

Andris

08.09.2021. 21:46

»

Nika

Kādreiz pavīdēja runas, ka Meroni darbojas Lemberga interesēs, un viņš nevis apzog Lembergu, bet gan palīdz saglābt viņa naudu. Kur patiesība? Vai vēsture to rādīs? Var būt visādi. Gan, gan


Šoreiz piekritīšu Nikai. Hūte ir balta un pūkaina... Savukārt Meroni ir pataisīts par "peramo zēnu", kura lomu par ļoti labu samaksu viņs arī pilda. Hūte uzliekas nodevīgai galvai un galva bez pēdām pazūd... Nedomāju ,ka Meroni būtu kkāds izņemums... Kārtējās Liepiņas pasakas reņģēdājiem...

Atbildēt

bnm

08.09.2021. 20:58

AS "Ventspils Tirdzniecības osta" ir valsts uzņēmums! Tātad Meroni un viņa pakalpiņi izzog valsti un apzog latviešus! Nošaut zagļus!!!

Atbildēt

Labais

08.09.2021. 20:32

kas tur ir slikts?
Labàk rakstiet grãmatas par so meistarîbu

Atbildēt

Linda nedeva, tāpēc Lindai neiedeva

08.09.2021. 20:24

Kāpēc es par šo rakstu? Tāpēc, ka par šo naudu, kuru rupjā veidā izzog no uzņēmumiem (un šis ir tikai viens piemērs), tiek "sponsorēti" Latvijas politiķi jau gadiem!!!

Atbildēt

Satīra

08.09.2021. 19:13

»

humors

"būtu jāsēž arī tiem politiķiem un ierēdņiem, kas šīs Meroni shēmas ir pieseguši


Diemžēl neapkarotā politiskā korupcija un tas , ka nav nosaukti Meroni piesedzēji , rada aizdomas uz gandrīz visiem politiķiam!

Atbildēt

humors

08.09.2021. 17:42

"būtu jāsēž arī tiem politiķiem un ierēdņiem, kas šīs Meroni shēmas ir pieseguši"

Tad jau jāsēž tavai partijas biedrenei Jurčai, kuras tiešajos darba pienākumos ietilpa šādu lietu nepieļaušana!!

Atbildēt

Nika

08.09.2021. 17:04

Kādreiz pavīdēja runas, ka Meroni darbojas Lemberga interesēs, un viņš nevis apzog Lembergu, bet gan palīdz saglābt viņa naudu. Kur patiesība? Vai vēsture to rādīs? Var būt visādi. Gan, gan

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.09.2021. 15:13

Mūsu naudas atmazgāšanas novēršanas zvaigznei Znotiņai nav laika, viņa koklē.

Atbildēt

labāk vairs nevar

08.09.2021. 14:30

"Atejas tārpi" (no Q komenta augstāk) ir visa Levit/Knariņa kliķe!!!

Atbildēt

FKK

08.09.2021. 14:23

Meroni ir starptautisks blēdis, kuram Šveicē ir atņemta advokāta licence par saistību ar ļoti netīriem vietējiem skandāliem un afēristiem. Latvijas prokuratūra, JKP līderi - Bordāns, Jurašs, Strīķis, Sparāns - to visu izliekas nezinām un nesaprotam. Bordānam tas ne mirkli nav traucējis tikties ar Bordānu privāti aiz aizvērtām durvīm. Jā, tieši tā - JKP partijas līderis, pašreizējais tieslietu ministrs ir ticies ar vispārzināmu starptautisku afēristu un ļoti apšaubāmu reputāciju - privāti un aiz slēgtām durvīm. Nemaz jau nerunājot par bijušo SAB darboni, JKP pietuvināto Sparānu, kura privātā bagātība ir no ... ļoti neskaidriem avotiem.
Bet tas, protams, nekādi nemaina lietas būtību, ka pati Liepiņa aktīvi strādāja, lai Kaimiņa KPV LV tiktu Saeimā un nodrošinātu atbalstu Meroni draudzīgās Vienotības/JKP/APar koalīcijas izvedošanu. To pašu, kas šobrīd garantē starptautiska afērista Meroni neaizsakarmību, brīvu iebraukšanu Latvijā un "politisko jumtu" pret ļoti pamatotām apsūdzībām. Liepiņa atbalstot Kaimiņu un Zakatisovu, labi zinot, ka abi jau toreiz barojās no Meroni, tik un tā nodrošināja aktīvu līdzdalību viņu politiskajā kampaņā. Tagad viņa pārmetusies pie tikpat apšaubāma Šlesera.
Izskatās tieši tā kā tas izskatās. Nav šaubu, ka viņa visiem stāstīs, ka tas tā nav. Un vispār viņa joprojām ir nevainīga un alkoholu nekad mūžā nav lietojusi. Ko Jūs!!!!

Atbildēt

TYT

08.09.2021. 14:13

Kad pirms Saeimas vēlēšanām Liepiņai jautāja par naudu, kuru no Meroni saņēmis Artuss Kaimiņš un KPV LV, tad viņa skatījās acīs un nesarkdama meloja, ka nesaprot par ko ir runa. Kaut gan ļoti labi zināja. Tieši tāpat viņš meloja par citiem jautājumiem. Tagad viņa ir vienā komandā ar "gāzi grīdā" spiedēju Šleseru, kurš ar melošanu arī nav pirmo reizi ar pīpi uz jumta.

Atbildēt

Q

08.09.2021. 13:44

Latvijas valsts arvien vairāk sāk atgādināt smirdošu atejas bedri, pa kuru šiverē atejas tārpi meroni bordāni u,c!

Atbildēt

Fakts

08.09.2021. 13:32

Kad raksta autore bija kopā ar Kaimiņu, bet Kaimiņam bija rebes ar to pašu Gobiņu, tad viss vēl bija kārtībā?

Atbildēt

🎿

08.09.2021. 13:01

Vai pārējie akcionāri ar prasību tiesā vērsās?

Atbildēt

Valdis

08.09.2021. 12:56

Par to, ka Gobiņš pirms pēdējām Saeimas vēlēšanām esot piedāvājis naudu “jaunajiem” Latvijas politiķiem, mēdiji jau rakstīja. Arī soctīklos Gobiņš jau ilgstoši tiek saukts par Meroni kasieri. Tomēr, tādas darbībā tizlas politiķu pastāvīgi dricelētas organizācijas kā Ģennprokuratūra, KNAB, SAB un VDD Latvijas mēdijus nelasa un soctīklu informāciju neņem vērā. Rosība šajos “sastāvējušajos dīķos” sākas tikai pēc kādas personas iesnieguma. Visbiežāk pēc kāda miljonāra iesnieguma, kuram papildu izmaksas negodīgu un alkatīgu dienesta varnešu kabatās ir tikai tāda sīka kabatas nauda. Par šiem miljonāra grašiem “nopirktais pakalpojums” lietas pasūtītājam toties sagādā patiesu gandarījumu par konkurentam vai kādam žurnālistam sagādātajām nepatikšanām.

Atbildēt

Hārvesters 24/7

08.09.2021. 12:10

Ja par noslēpumaino Libērijas kompāniju nekas nav zināms un nav zināms arī tās īpašnieks, tad kāpēc turēt aizdomās tieši meironi, tik pat labi tas var būt lempergs vai lemperga neradinieki bērni.
Kamēr pats pasēž, lai nekristu aizdomas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

21

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

FotoJa esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu, lai paiet malā. Garantējot brīvprātīgu pieeju vakcinācijas procesam, noņemot totāli neveiksmīgo „vakcinācijas ministru” un izvirzot vakcināciju par līdzekli, nevis mērķi, šis skaitlis ir reāli panākams īsā laikā, jo vakcīnu ir pietiekami.
Lasīt visu...

15

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

FotoSvētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils nākamo sestdien. Galu galā Šlesers aicināja man tam pievienoties. Secinājumi šādi.
Lasīt visu...

12

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

FotoCovid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi par šī procesa uzsākšanu nereti vairāk tiek argumentēti ar lokāliem pieņēmumiem, nevis zinātniski pamatotiem faktiem. 
Lasīt visu...

21

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

FotoKatru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt savu garšas kārpiņu prasības un piepildīt vēderu.
Lasīt visu...

12

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

FotoDomas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces atklātās vēstules, precīzāk, pretreakcijas no jaunizveidotās darba grupas, kura norobežojas no vēstulē paustās patiesības.
Lasīt visu...

21

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

FotoValsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130 000 eiro apmērā, lai tādejādi kompensētu trešo pušu uzņēmumu nodokļu parādus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...