Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kaķa smiekli

15.12.2019. 17:18

»

Mākslīgais intelekts

Kas, pie velna ir Rīgas līga??? Un tie iznireļi vēl lielas ka ir "norakuši" iespēju Rīgā uzbūvēt par eiropas naudu jaunu tramvaja līniju??? Nacionālo partiju naidam vairs nav robežu ! Viņi patiešām darbojas pēc principa-lai man nosprāgst govs,ka tik kaimiņam nosprāgtu divas! Tas pats ar Lembergu!Viņi...


Latvieši ir valstsnespējīga tauta, kurai vajadzīga stingra pārvaldība no āŗienes bez iespējām pašiem gari un neproduktīvi vāvuļot par katru sīkumu, lai beigās izvēlētos vissliktāko variantu.

Atbildēt

latviete

14.12.2019. 01:02

dzīvoju tipveida projekta padomju dzīvoklī. Man riebumu uzdzen līgas līdzskrējēju tēzes par latviešiem kā privātmāju iemītniekiem. Muļķi.

Atbildēt

Jeļena

12.12.2019. 00:20

ak vai... kopienu aktivitātes meistari soctīklos

Atbildēt

Zane

11.12.2019. 22:59

Rita Našeniece vispār zina kur viņa ir aizgājusi :)) un ko ap sevi pulcina ?

Atbildēt

HA!

11.12.2019. 22:33

Gribu redzēt, kā "latviskās "partijas, nokļuvušas pie varas, atņems atlaides un brīvbiļetes tiem 86 % rīdzinieku, kuri tās izmanto. Ieskaitot skolēnus, studentus, pedagogus, mediķus, četrdesmit gadīgos izdienas pensionārus, tiesnešus, valsts koru un orķestru dalībniekus u.c. kategoriju rīdziniekus. Tos pielīdzinot Rimi pārdevējām, frizierēm, celtniekiem u.t.t.. Tad gan sāksies īsta jautrība !

Atbildēt

Viedais

11.12.2019. 01:52

Var tikai vēlreiz apstiprināt, tikko kā Saskaņa Rīgā zaudēs, zaudēs i pensionāri, i invalīdi, i maznodrošinātie. Rīgā iestāsies pārējās Latvijas modelis - visiem ni ūjiņas. Mūsu pseidopatriotiskās partijeles citu modeli, kā apčakarēt savu tautu nespēj piedāvāt. Tiem, kas oponēs, ka arī Saskaņa zog, varu atbildēt: viņi to dara pēc principa - i sebe, i ļuģam. Mūsējiem līdz tam vēl jāizaug.

Atbildēt

Līga?

10.12.2019. 22:07

D.rsā līdēja...

Atbildēt

Fēlis

10.12.2019. 21:02

»

x

Es, latviete, ar maģistra grādu balsošu tikai un vienīgi par "Saskaņu" tikai tāpēc, lai latviešu vājprātīgie ļautiņi tiktu pastumti maliņā. Man ir līdz kaklam visi sižeti ar debīlajiem, no renstelēm salasītajiem parlamentāriešiem, kuri vienojas un darbojas tikai tā, lai tikai soli no pakaļapakšas netiktu...


Es, latvietis ar vidējo izglītību, iesaku divreiz padomāt, pirms darīt muļķības. Būs labāk, ja naidosies ar amerikāņiem un laizīs pakaļas krieviem? RD viņi jaqu parādīja, kādi ir. Maz? Laikam diez kā nezinat, kas notiek ar mūsdienās krievu okupētajām teritorijām.Viņi pat savās mājās uzvedas kā okupanti. Gribētos pateikt dura, bet neteikšu.

Atbildēt

x

10.12.2019. 20:38

Es, latviete, ar maģistra grādu balsošu tikai un vienīgi par "Saskaņu" tikai tāpēc, lai latviešu vājprātīgie ļautiņi tiktu pastumti maliņā. Man ir līdz kaklam visi sižeti ar debīlajiem, no renstelēm salasītajiem parlamentāriešiem, kuri vienojas un darbojas tikai tā, lai tikai soli no pakaļapakšas netiktu izsperti, pamazām Latvijā ieviešot Staļina laiku teroru. Man apnikuši nemitīgie politiski safabricētie skandāli, naidošanās ar Krieviju, Amerikas dirsas laizīšana, liekulīgā politika un visas valsts stumšana nevienam nesaprotamā "laimīgā" rietumu virzienā tikai tāpēc, ka tā stumt liek kāds no ārpuses.

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

10.12.2019. 17:49

Kas, pie velna ir Rīgas līga??? Un tie iznireļi vēl lielas ka ir "norakuši" iespēju Rīgā uzbūvēt par eiropas naudu jaunu tramvaja līniju??? Nacionālo partiju naidam vairs nav robežu ! Viņi patiešām darbojas pēc principa-lai man nosprāgst govs,ka tik kaimiņam nosprāgtu divas! Tas pats ar Lembergu!Viņi ir gatavi sačakarēt pēdējo , lai tikai viņam ieriebtu. Tas jau līdzinās maniakālajai psihozei!

Atbildēt

02

10.12.2019. 15:46

Raksta autors par naudu pat savu miesīgu māti varētu pārdot!

Atbildēt

utopija

10.12.2019. 11:20

Ir jaapadzen no iesp'ejas piedaliities veelee'san'as taa sauktaas partijas,citaadi nekas nemainiisies. Uz domes veelee'sanaam ir jaa'lauj kandideet tikai ar partijaam nesaistiitiem kandidaatiem, taadiem cilveekiem, kuri ir pieaadiiju'si sevi kaa Riigas patriotus un kam ir attieciigaas zinaa'sanas. 'Sie cilveeki nespeelees poziicijas-opoziicijas speeliites, bet vienotaa komandaa straadaas savas pilseetas labaa.

Atbildēt

voila

10.12.2019. 09:43

raugoties no vēlētāju viedokļa ne politiski, ne ekonomiski nav pareizi visas olas likt vienā groziņā. Ideāli nav ne RD, ne saeimā, bet konkurences uzturēšana ir izdevīga vēlētājam, jo abas puses kaut cik cenšas... bez tam, Rīgai nonākot saeimas valdošo partiju pakļautībā, varam piedzīvot arī "ulmanijas", precedenti un ne viens vien jau ir manāmi, proti kā gribu, tā daru

Atbildēt

Fēlis

10.12.2019. 07:54

Kas tā par līgu? Saradušies visādi tirliņi, kuri juceklī cer iesprukt pie siles. Samazvancev nam ņenado, brigaģirom budu ja! ?

Atbildēt

Dainis Grabovskis

10.12.2019. 05:00

Mēs vēršamies pie politiskajām partijām, kuras nav pie varas Rīgas domē - ir laiks nolikt malā savas personīgās ambīcijas un vienoties par kopīgu vēlēšanu programmu un sarakstu. Aicinām iekļaut to izveidē partijām nepiederošus pilsoniskos aktīvistus.

Laipni aicināti. Centra partija

Atbildēt

Nesaprotu,

10.12.2019. 01:56

»

Emma Nowak

Vai vēlaties atrast meiteni vienai naktij? Laipni lūdzam - www.GetMeets.com


kāpēc PIETIEK nedzēš ārā tās mauķeles Emma Nowak uzbāzīgo reklamēšanos? Vai varbūt tā arī ir slepus apmaksāta reklāma?

Atbildēt

Susan Benson

10.12.2019. 00:59

Sveicināti, dāmas un kungi! Vai jums steidzami nepieciešams personīgais aizdevums vai komerckredīti vai aizdevums, lai sāktu projektu vai iegādātos māju vai automašīnu, vai arī jums ir nepieciešams aizdevums kādam mērķim? Ja jā, es ieteiktu jums sazināties ar Sunshine Financial Group, izmantojot {Email: sunshinefinancialgroupinc(at)gmail.com} vai {WhatsApp: +447903159998}.

Sunshine Financial Group ir visaptveroša finanšu pakalpojumu firma, kas ir apņēmusies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa finansiālos panākumus. Mūsu pielāgotās programmas ir izstrādātas, lai palīdzētu augt, aizsargāt un saglabāt jūsu bagātību, nodrošinot personalizētus pakalpojumus un zināšanas.

Iemesls, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar Sunshine Financial Group;
- Uzklājiet jebkurā laikā un vietā, sev ērtā vietā
- saņemt skaidru naudu mazāk nekā 24 līdz 48 stundu laikā
- Jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro
- Nav slēptu maksu.
- Subsidētā procentu likme 3%
- Jums ir iespēja izvēlēties atmaksas datumu katru nedēļu, mēnesi vai gadu uz laiku no 1 līdz 30 gadiem.
- Daudzu gadu darba pieredze
- Bezmaksas konsultācijas un 100% uzmanība katram klientam.
- Un daudz vairāk gūst labumu

Ja jums ir bijis tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no jūsu vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem, neuztraucieties, jo šis uzņēmums ir palīdzējis daudziem cilvēkiem un organizācijām, kuras ir saskārušās ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad piesakāties Sunshine Financial Group, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finansēšanas vajadzībām. Par visu procesu jūs parūpēsies.

Ja jums nepieciešams steidzams aizdevums 24 stundu laikā, lūdzu, rakstiet uz zemāk esošo e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas
E-pasta kontaktpersona: (sunshinefinancialgroupinc(at)gmail.com)
WhatsApp kontaktinformācija: +447903159998

Atbildēt

cieti!

09.12.2019. 22:22

»

Q

Es kā rīdzinieks kategoriski iebilstu pret cenšanos Rīgas Domē iebīdīt Saeimas koalīcijas idiotu zagļu un pederastu partijas


Ļoti labi teikts! Pediņu mīlētāji ar Pavļutu un Skridi priekšgalā.

Atbildēt

Ripa

09.12.2019. 17:55

Vai šitie ir tie, kas grib Rīgā tikai ar velosipēdu braukāt?

Atbildēt

MMM

09.12.2019. 16:51

Kaimiņš arī ir šajā līgā?

Atbildēt

Vai

09.12.2019. 16:23

tie ir Rīgas apkaimes nedzērāji jeb dzērāji ar truliem skatiem uz Mēnesi? Noteikti dzērāji, jo latvieši! Noteikti izglābs Rīgu un Latviju no latviešu pāķiem ar polšu vēdērā.Lopi un viss! Kur latvieši, tur sūdu smaka nāk no biksēm un mutes.

Atbildēt

Q

09.12.2019. 15:19

Es kā rīdzinieks kategoriski iebilstu pret cenšanos Rīgas Domē iebīdīt Saeimas koalīcijas idiotu zagļu un pederastu partijas!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Nācijas tēva" jaunākie melu plūdi

Foto“Nācijas debilais tēvs” (NDT) atkal ir pamatīgi samelojies. Tas notika 2020.gada 21.februārī. NDT meli ir tik šausmīgi, ka latviešu mediji izvairās sniegt informāciju par NDT rīcību 21.februārī. Toties informācija ir krievu valodā, un jau pirmais komentārs pasaka galveno: "Александр Что зтот Дурак несет, уму непостижимо." Arī katrs normāls latvietis momentā saskatīs melu šaušalīgo apjomu. Informācija ir valsts prezidenta mājas lapā. Citēju un cenšos komentēt melus.
Lasīt visu...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valsts

Bieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga...

Foto

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt...

Foto

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

Globālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums...

Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...