Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hi, hi

21.10.2021. 12:54

»

internets visu atceras

Aldis Gobzems...


Gobzem, es tevi turēju par gudrāku!

Atbildēt

Infekcijas C19 izplatībā Latvijā vainojami vakcinētie pret covid sars-2

20.10.2021. 14:37

“Jaunais lokdauns Latvijā no 2021. gada 21. oktobra, kas papildus prasīšot 300 miljonus no valsts budžeta, ar pastāvošo neatlaidīgo “pūļa vakcināciju” infekcijas uzliesmojuma pīķa stāvokļa laikā atvieglos jaunu un agresīvāku kovid celmu rašanos. Ja vien var ticēt, ka tos neizplata tieši ar pašu vakcinācijas procesu. Jo neviens nespēj izkontrolēt katras vakcīnu ampulas saturu, ko saņem “lētticīgo pūlis”, katram lētticīgajam, vakcinētam, ar savu parakstu spliecinot savu atbildību par sekām savai un “pūļa veselībai”.

Atbildēt

Pastāstīšu savu

20.10.2021. 11:43

»

Jūsmiņš

Doma ļoti pareiza...


Pāri 68. Nonācu ar mazu mikroinsultu novēloti. Ātrie atteica vakarā vest, lai gan ieradās 20 min laikā. Palīdzība slimn jāsniedz steidzami līdz 3 st. No rīta 8 bija daļēji paralizēta kreisā puse. Izmeklējumos pēc divām joda kontrastvielu ievadīšanām neko būtisku neatrada. Trīs nedēļas viss bija pēc protokola. Baroja labi, ēstgriba uzradās trešā dienā.. Turpinot meklēt galveno cēloni pēc joda kontrasvielas meklējot, plaušās atrada aptumšojumu. Aizveda uz tuberkulozes nodaļu - kļūdīgi noteica aizdomas uz tuberkulozi. Uzreiz deva visspēcīgākās antibiotikas. Temperatūra nokrita uz 33.4. Divas laboratorijas atzina, ka nav tuberkulozes. Tuberkulozes nodaļā jau mēnesi ārstējās kāds malkas cirtējs no Skrundas, jo esot bijis covids un plaušā esot caurums...

Par 4 ned līdzmaksājums 110€. Viena gultasvieta valstij maksā 570 € diennaktī.

Man slimnīcas izrakstā neatklāja patieso diagnozi, jo neatrada cēloni, neizsniedza arī ārstēšanās rekomendācijas no neiroloģijas nodaļas.

21 diena reiz 570 €, vari sarēķināt.

4. nedēļā tuberkulozē neko neatrada, izrakstīja antibiotikas dzert 10 dienas iekaisumam plaušās, kas radies pēc joda kontrastvielas it kā..

7 dienas reiz 570 € - vari sarēķināt

Diletantisms un valsts naudas izsviešana.

Joprojām brīžuem notirpusi kreisā ķermeņa puse. Neiroloģijas nodaļa neatrada cēloni un paļaujos uz dabu, kas tiešām uzlabo situāciju ar katru nedēļu. Tirpoņa izzūd lēni, bet stabili. Išēmiskā krīze ar asinspieduenu 200/100 radās uzreiz pēc fiziskas pārslodzes un vēlāk pēc seksa karstā laikā ar 150 gr brendija ribās, kas beidzās ar ļoti efektīvu un izteiktu orgasmu!

Lieki teikt. Ar seksu tagad tāpat, bet bailes nedaudz saglabājušās. Tikai mazāk lietoju brendiju. Asinsspiediens 117/73 vidēji vienmēr.

Atsāku regulāru skriešanu 1 x ned pa 8 km. Jūtos ideāli, kad skrienu.

Atbildēt

Jūsmiņš

20.10.2021. 11:13

»

ESMAIJA

Vai tas nebija pavisam nesen, kad tika ziņots, ka no 8 valstīm varēs brīvi ieceļot Latvijā nevakcinēti cilvēki...? Kā tas savienojams ar vīrusa ierobežošanu...


Doma ļoti pareiza.
Izskatās, ka šobrīd, visiem kas sasnieguši 60+ gadus, vislabāk ir ar jebkuriem iespējamiem līdzekļiem izvairīties no došanās uz slimnīcu, jo letāls iznākums, tur iekļūstot, ir visbiežākais. Arī tad, ja covid nav pat blakus stāvējis.
Varētu nosaukt vienu no reģionālajām slimnīcām, kur, vismaz mani, nedabūtu iekšā nekādā veidā. Rakstu to, ko zinu no savas pieredzes. Negribas tikai publiku biedēt, varbūt, kādam ir savādāka pieredze.

Atbildēt

Populisti

20.10.2021. 05:42

Valdībai pārmest var tikai gļēvulīgu nobīšanos no Likums un kārtība presinga pret obligātu vakcināciju mediķiem un skolotājiem. Tieši šie izlēmīgi jau vasarā pieņemti likumi sabiedrībai dotu impulsu sasniegt vismaz par desmit procentiem lielāku vakcinācijas aptveri. Nevakcinējieties un varēsiet dzīvot kā līdz šim nestrādā, to pierāda kaut vai Krievijas pieredze. Nevar visus salikt slimnīcās, lai sabiedrība pārslimo.

Atbildēt

Tāpēc, lai patiesībai aizvērtu muti

19.10.2021. 18:52

»

gunars

Luk, tadus musinatajus un nepatiesu, sagrozitu, meligu informaciju izplatitajus, kara laika vienkarsi nosava. Nebutu slikti ari tagat veikt ko lidzigu


arī tiek grozījumi Militārā dienesta ikumā. Hunta Austrālijā jau trako. Facebook un Twiter visu dzēš. Tur ir tāda diktatūra, ka pat LV tikko atvēra vēstniecību. Austrālija ANO Jaunās pasaules kārtībā plānots kā atsevišķs reģios, kur šodien izstrādā diktatūras koncepcijas citiem pasaules reģioniem.

Atbildēt

Es

19.10.2021. 18:40

Kāpēc no noziedzniekiem un lupatām tiek gaidīta vīrišķība?

Atbildēt

motorhead 1916

19.10.2021. 18:38

Duraki. Vinjsh sagraabies pietiekami, lai atkaaptos un pie kam pasniegtu to kaa viirishkjiigu riiciibu. NEVAR! Iisaa pavadaa staigaa Kraaninsh, ljoti iisaa. Ja atkaapsies, likvidees. Un tad nu visa fendere veejaa. Taa, luuk.

Atbildēt

Ak šausmas, labo cilvēku nemīl....

19.10.2021. 18:05

»

vecā ziņkārība

Aicināt atkāpties?un ko tad piedāvāsit vietā?Kas vadīs valdību


Kā politiķis Kariņš ir stipri zem 50%, ka viņš neprot izteikties, lai viņu ņemtu vērā, taču katram redzams. Varbūt, būdams paklausīgas dabas, derētu vidēja lieluma ierēdņa darbam, bet galīgi neder valdības vadītāja darbam, pie tam vēl ārkātējas situācijas apstākļos! Vai tiešām valdošajā koalīcijā, visā Valstī nav neviena spējīga cilvēka?

Atbildēt

latvāņi viirusu sit

19.10.2021. 18:02

»

Kiinieshi un indieshi viirusu sit

Izmantojot tautas mediciinu


Izmantojot veterinārās tārpuzāles.

Atbildēt

smiekls

19.10.2021. 17:30

»

!

https://sputniknewslv.com/20211017/neglabjami-nokavets-latvijas-varas-iestazu-piecas-kludas-cina-pret-covid-19-18839740.html


Vateņu sputņikam vēl stulbāki piedāvājumi.
Pēc viņu varianta valdībai jau vasarā vajadzēja pārprofilēt slimnīcas un nodaļas un tad tās turēt tukšas līdz parādīsies Covid pacienti, turklāt vēl ar milzu piemaksām pārvilināt uz tām privātā sfērā strādājošos mediķus.
Viņi pat nav pamanījuši, ka Latvijā jau sen visus ambulatoros pakalpojumus var saņemt privātajās iestādēs.
Par loteriju un naudas maksāšanu par vakcinēšanos vispār labi, ja ņem vērā, ka iepriekš tika rīkota histērija, kad valdība to plānoja darīt, bet tagad tas saucas valdības neizdarītais darbs.

Atbildēt

internets visu atceras

19.10.2021. 16:46

Aldis Gobzems

Situācija attīstās pārāk strauji. Visur. Statistika vairs neiet kopā. Patiesais inficēto skaits ir simtos jau, to saka loģika, Igaunijas pieredze un no Itālijas klepojošo ielidojošo cilvēku skaits! Cilvēki ir pārāk vieglprātīgi joprojām! Drīz viss var būt nokavēts. Ja es vadītu valsti, tad:
1. Šodien būtu lēmums slēgt robežu uz mēnesi. To darīs arī igauņi, vismaz apsver.
2. Ievest armiju pilsētās, lai nesāktos marodierisms. Tas pats pie robežām. Armijas klātbūtne vienkārši disciplinēs vieglprātīgos.
3. Lidojumiem tikai speciālie reisi.
4. Slēgtu visas publiskās vietas. Pilnībā. Iestādes arī. Totāla karantīna!!!!
5. Vaļā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Lielveikali ciet. Ieiet pārtikas veikalos mazās grupās.
6. Katrs, kas pārkāpj karantīnu, tiek sodīts ar 1000 eiro vai smagākajos gadījumos kriminālatbildība.
7. Skaidri pateiktu, cik mums ir mākslīgās elpināšanas aparāti (to ir maz) un cik pensionāru riska grupā (tie ir virs 600 tūkstošiem). Mums ir jāpasargā gandrīz trešdaļa sabiedrības!!!!!!!
8. Sabiedrībai pateiktu - beidziet būt vieglprātīgi, sadarbojaties, solidarizējaties, palīdzat viens otram, lūdziet Dievu, smejieties, dziediet, vēdiniet plaušas, ejiet ārpus publiskām vietām tikai svaigā gaisā pie jūras vai laukos, nepārsportojaties, nedzeriet alkoholu, lasiet grāmatas, vannojiet bērnus, klausieties mūziku. Iedomājaties, ka nāk atombumba! Tāpēc nestresojiet, Jūs izglābs tikai mīlestība! Ikviens stress samazinās Jūsu imūnsistēmu, tas salauzīs Jūsu ķermeni! Nestresojiet, lai cik grūti! Tikai miers, mums tagad ir iespēja pierādīt, cik atbildīgi, cik mīloši, cik sadarboties un atbalstīt viens otru esam spējīgi!

Atbildēt

!

19.10.2021. 15:35

»

autoram

Nelieši, labāk būtu paklusējuši, ar musināšanu pret vakcināciju un noteikumu neievērošanu esat panākuši, ka Latvija covid saslimstības ziņā 1.vietā pasaulē


https://sputniknewslv.com/20211017/neglabjami-nokavets-latvijas-varas-iestazu-piecas-kludas-cina-pret-covid-19-18839740.html

Atbildēt

Slepkavas naids pret tautu

19.10.2021. 14:45

»

Kariņa melus sauc

par komercnoslēpumuKariņš rosina ieviest obligātu vakcināciju pret Covid-19 visiem, kas sasnieguši 50 gadu vecumu 2

Play
Klausīties audio formātā

POLITIKA Šodien 15:06
Jauns.lv / LETA
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) rosina noteikt visiem 50 gadus sasniegušiem cilvēkiem noteikt obligātu vakcināciju pret Covid-19.

Atbildēt

cik zināms

19.10.2021. 14:44

»

Kariņa melus sauc

par komercnoslēpumu


biedrība atradās Vilhelmam Nariņam piederošajā ēkā,kuru viņš mantoja no sava tēva -"lašu karaļa"Deviņdesmito gadu sākumā Nariņš atguva ēku un uzdāvināja savai meitai-Kariņa mātei.Bet nāte pārdeva dēlam Krišjānim.Vai tad Levits nav pircis tos īpašumus?Kā viņš tika?pastāstiet!

Atbildēt

No Malas

19.10.2021. 14:02

Спасение утопающих - дело рук самих утопающих. Dārgie līdzcilvēki, it sevišķi vakcinētie, jūs varat aiznest infekciju saviem ne visai stipras veselības radiem, draugiem, kaimiņiem paši to nemaz nenojaušot. Būsim visi maksimāli piesardzīgi un atbildīgi. Lai mums visiem veselība!

Atbildēt

Idiotu partija

19.10.2021. 14:01

Idiotu un Latvijai naidīgu degradētu izdzimteņu partija ar nosaukumu Likums un kārtība!!!!! aicina atkāpties Kariņu, kas pats par sevi ir normāli, bet nenormāls ir viņu nosodījums izolācijas pasākumiem. Te četrgadniekam skaidrs, ka ja nav kontaktu, nav arī slimības pārneses apriori. Kur var būt tādi stulbeņi, kas mēģina citiem ieskaidrot, ka melns ir balts vai otrādi. Tie ir nelieši, kas ir Krievijas hibrīdkara aģenti. Ja var tik brutālus meleus un neloģiskumu pasniegt par politisku paziņojumu, tad lai viņi iet ārstēties uz psiheni.

Atbildēt

ES

19.10.2021. 12:53

»

labrītiņš

Par pionieri un sievas miljonu ir sīki skaidrots vairākkārt.Ko var darīt,ka kādam nepielec.Jūsu dēļ jau vēlreiz neskaidros


Ir gan skaidrots tikai tie ir meli! Palasiet internetā un tur redzēsiet patiesību - Pionieris nav piederējis kaut kādam kariņa sencim, bet biedrībai. Kariņš, šis ir mans pieņēmums, noprivatizēja tajā pat laikā, kad Levits tika pie neskaitāmiem īpašumiem Latvijā. Patiesībā piesavinājās to, kas viņam nekad nav piederējis.Tab apejot nodokļu maksāšanu ar pašu pieņemtu likumu palīdzībupārdeva krievu mafijai par 5 miljoniem. Bet karins jau ir iemanījies uz melošanu...

Atbildēt

ESMAIJA

19.10.2021. 12:44

»

Lokdauns nelīdzēs

Komentārs...


Vai tas nebija pavisam nesen, kad tika ziņots, ka no 8 valstīm varēs brīvi ieceļot Latvijā nevakcinēti cilvēki...? Kā tas savienojams ar vīrusa ierobežošanu?
Pats pirmai ar ko būtu jāsāk - ar situācijas slēpšanas likvidēšanu un atklātu valodu. Arī par to cik pēc vakcinācijas ir mirušo - un tādi ir!Cik netiek vaļā no blaknēm. Cik miruši nesaņemuši ārstu palīdzību un cik slimmo atkal paliek bez ārstu palīdzības. Var kāds to pateikt?
Un - visbeidzot, par slepkavošanu gan pakļaujot saslimušos kaut kādas bandas izdomāta protokola ārstēšanai, gan pieņemot vājprāta likumus un pavēles, kas veicina cilvēku miršanu, nav jāpieprasa demisija, bet jāsāk kriminālprocess, iekams visi pierādījumi netiek iznīcināti. Kariņa kliķei Ir jāatbild par katru mirušu, kuri pēc kariņa pavēles laikā nesaņēma un nesaņem palīdzību. Tā ir vistiešākā ļaunprātība! Es nedomāju, ka tā ir vienkārši muļķība! Tas viss ir smalki izplānots noziegums pret cilvēci un pirmām kārtām - mūsu valsts iedzīvotājiem.
Bija jau dzirdēts, ka Kariņš saņēmis pavēli līdz 25. gadam Latvijas iedzīvotājus samazināt uz pusi. Es to uzskatīju par muļķīgu viltus ziņu, bet dzīve rāda, ka kariņa kliķe uz to pusi iet.

Atbildēt

Žulis

19.10.2021. 12:38

Ja āži salīduši tavā ģimenes dārziņā, tu taču neizteiksi āžiem savu nosodījumu un neaicināsi viņus aiziet no tā dārza. Tu aicināsi visus savus ģimenes locekļus palīdzēt tos āžus no dārza padzīt.

Atbildēt

diemžēl

19.10.2021. 12:04

»

Lokdauns nelīdzēs

Komentārs...


Jā, VAKCĪNA:
(1) LAIKAM atviieglo slimības smagumu;
(2) Samazina slimnīcu slodzi:
(3) Slimnīcām ļauj plašāk apkalpot plānotos pacientus – UN TAS IR VISS.

NEKAS no tā (1..3) nav patiesība! Nav nekāds "laikam". Vakcinācijas pirmrindnieku valstis jau atzīst, ka slimo, smagi slimo skaits un mirstošo pacientu skaits ir tieši proporcionāls t.s. "vacinācijas" aptverei. Jo vairāk sabakstīto, jo lielākas problēmas. Bet kāpēc pievērst uzmanību šādiem argumentiem, ja mērķis ir tieši tāds, kāds tas ir - visu graut, uzņemties parādu jūgu un vislabāk, samazināt cilvēku skaitu! "cariņ", pastāsti tautai kā samazinājies pensiju saņēmēju skaits pēdējā gada laikā!

Atbildēt

RP

19.10.2021. 11:58

»

autoram

Nelieši, labāk būtu paklusējuši, ar musināšanu pret vakcināciju un noteikumu neievērošanu esat panākuši, ka Latvija covid saslimstības ziņā 1.vietā pasaulē


Kāpēc iestājies par Uhaņas laboratorijā mākslīgi radīto un pasaulē izplatīto covidvīrusu? Vai vari paskaidrot, kāpēc un kādam mērķim to ''uzražoja''?

Atbildēt

#estulokdaunis 😂

19.10.2021. 11:36

Lokdaunis un co. Ko lai piebilst - sisti viņi sen nav!

Atbildēt

zinu

19.10.2021. 11:35

»

vecā ziņkārība

Aicināt atkāpties?un ko tad piedāvāsit vietā?Kas vadīs valdību


Taču jau gudrais un skaistais Gobzemja kungs. Mēs jau sen esam ko tādu pelnījuši. Pēc tam tikai atomkarš.

Atbildēt

mumu

19.10.2021. 11:15

Spriedums jāizpilda Karātavu laukumā - aiz Falla...

Atbildēt

Lokdauns nelīdzēs

19.10.2021. 10:21

»

Oto

Varat aicināt kazdrāzi kaziņu demisionēt, bet ar tādiem pašiem panākumiem varat aicināt griezties Zemi pretējā virzienā.Un, ja kāds cer, ka kazdrāzis kaziņš atkāpsies, tad tam jāgriežas pie daktera. Zaudējot varu var nākties atbildēt par kino Pionieri un skaidrot sievas miljonu vērto īpašumu izcelsmi...


Komentārs:
“18.10.2021. 22:49 “fhffgh” Kaspar, situācija ir vēl sūdīgāka, tikai to pagaidām baidās teikt. Pūļa imunitāte, uz ko tur augšā bija tik ļoti sacerējušies un tautai sastāstījuši, te vairs nesanāk tā vienkāršā iemesla dēļ, ka arī vakcinētie inficējas, saslimst un mirst (tiesa, retāk – pagaidām, kamēr vēl dominējošais ir delta variants…”
Atbilde uz komentāru:
Vakcīna, vakacīna, vakcīna un, nevakcinētie – tie ir “vainīgie”?.
Atgādinu – VAKCĪNA NEAPTUR INFICĒŠANOS un SASLIMŠANU, pat vakcinēto nāvi.
Jā, VAKCĪNA:
(1) LAIKAM atviieglo slimības smagumu;
(2) Samazina slimnīcu slodzi:
(3) Slimnīcām ļauj plašāk apkalpot plānotos pacientus – UN TAS IR VISS.
Valdība, KARIŅŠ, kliedz panikā – mēs neesam atbildīgi, galvenais – tautas neapzinīgums – nevakcinējas. SLIKTA TAUTA? Tas ir patiesi, tas ir galvenais , TAUTA UZVEDAS PĀRGUDRI, jo sevišķi pašpārliecinātie līdz 60, bet pēc 60 rīkojas arī nevīžīgi, ka kontaktējas, nelieto masks (jaunie) , čupojas. BET valdība šodien, 19.oktobrī par maskām, 2 metri ne vārda, tikai VALKCĪNA< VAKCĪNA< VAKCĪNA (Ko, tas ir valdības bizness ?). T I E S I T Ā !
VAKCINĒTIE IZPLATA COVID, bet valdība UZBRŪK NEVAKCINĒAJIEM, bet neviens ministrs, arī Pavļuts, nenosauc skaitlus – cik plaši izplata slimiibu nevakcineetie un cik plaši izplata COVID 19 – VAKCINĒTIE? Pat ikdienas statistika rāda, ka 1/4 daļa saslimst vakcinētie. Un kas, vini neizplata slimību? Tieši vini uzbāžas, staigā bravūrā, braukā pa pasauli un izvazā slimibu (Egils Levits, Valdis Zatlers, Šadurskis, u.c.,ja iet tautā, pie tam vieglāk slimo, var kontaktēties un PAT VIŅI VAR NENOJAUST, NESARGĀJAS, VAR NESAPRAST, KA VIŅI IR VĪRUSA IZPLATĪTĀJI). Kas aplipināja Zatleru – viņš teica – visi bija vakcinētie, ar kuriem kontaktējos. Un Levitu – it kā līdzbraucēji, vakcinētie, nevis no Zviedrijas.
Un tie vairāki simti (472 utt.) vakcinēto, kuri pēc ikdiensa statistikas inficējušies, saslimuši – nav izplatītāji?
Bet piebilde par Bordānu – (1) viņš armiju iesaistīt izsaka nevis ar ieročiem, bet tās mediķu personālu, lai sauktu palīgā; (2) Bordāns izteica, ka viņa JKP bija par aktīvāku darbību, Saeimā neatbalstīja Kariņa valdības neprātu vai tml

Atbildēt

demisionēt labi

19.10.2021. 10:16

ka darīsiet ar sarkano kr č šļuru?

Atbildēt

GNĪDA

19.10.2021. 10:16

anonīmi smirdošā !...tik tālu novedi Latviju, ka pat bail savu vārdu uzrakstīt !!!

Atbildēt

Sabiedrības kritiskai attieksmei pret valsts varas centieniem slimības izplatību ierobežot nav nozīmes

19.10.2021. 10:15

Nesatraucieties! Ģeniāli ieplānotais uzbrukums civilizācijai ar to nebeigsies! PVO Latvijas biroja eksperti nepārtraukti konsultē K. Kariņu un konsultēs nākošo MK valdības vadītāju, un Veselības ministrijas ekspertus!

ASV jau ražo plāksterus- vakcīnas ar sīkām adatiņām. Tos varēs iegādāties aptiekās un pielietot ikviens “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai un katra vakcinētā zaļā sertifikāta derīgumam.

PVO mācības Kazaņā kā Eirāzijas “ANO Lokālo un reģioālo pašvadību kongresa” izmēģinājumu centrā no 10. līdz 15. oktobrim tika izmēģinātas PVO standartizētās pārvietojamās bioloģiskās laboratorijas karantīnas nometņu izveidošanai un apkalpošanai, lai karantīnas uzturēšanas vajadzībām būtu, kur evakuēt un pārvietot kovidinficētos ģimenes locekļus, bērnus nošķirot no ģimenēm. PVO pārvietojamo bioloģisko laboratoriju standartizācija un sertifikācija arī ES ir tikai sākuma stadijā.

Tā iezīmējas ideālā globālistu plāna aprises ar bioloģoģisko ieroci - vakcīnām liekā cilvēkkapitāla likvidācijai.

Pieprasot “pūļa antivielu līmeni” un zaļo sertifikātu, notiek uzbrukumi covid vīrusam, kurš kļūst aizvien agresīvāks. Varbūt pat, ka paralēli apzināti un mērķtiecīgi tiek papildus izplatīti jauni covid celmi, lai uzturētu “covid histēriju un propagandu”... Vakcinētie ar pieprasīto antivielu līmeni radīs aizvien agresīvākus covid celmus un mirs tie, kuru dabiskās imunitātes spējas būs sen nomāktas un kuri pašu vainas dēļ nepaspēja vai nespēja savā ķermenī uzturēt antivielu līmeni.

Ir jāsaprot, ka vakcinētie jau ir norakstīti kā nederīgs cilvēkkapitāls jaunai cionistu “gudro” globālajai finansu sistēmai.

Savukārt nevakcinētie saskarē ar jaunām covid mutācijām attīstīs savas imunitātes aizsargspējas.

No mediķu asociāciju iebildumu viedokļa izriet, ka MK valdība ar aktīvu “pūļa vakcināciju” un tikai daļējiem “pūļa pārvietošanās ierobežojumiem” apzināti veicina agresīvāku covid vīrusu celmu izstrādāšanos, kas viennozīmīgi vēlāk izsauks vajadzību pēc pastāvīgas revakcinācijas “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai.

Par šo nākošo 2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa “militārā huntas” prasību -“nodrošināt pūļa antivielu līmeni” noteikti politiķis K. Kariņš ir jau PVO informēts, bet pagaidām klusē. 13. Saeima pagaidām vēl nav apstiprinājusi grozījumus Militārā dienesta likumā E. Levita militārās huntas “speciālo operāciju” veikšanai ar militāristu šaujamieroču pielietošanu miera laia apstākļos. Bet tas, kā obligātās vakcinācijas prasība, ir tikai laika jautājums.

Pretējā gadījumā, kā vēlas mediķu asociācija, tiktu ierobežota arī “sertificēto - vakcinēto” atļautā brīvā pārvietošanās, lai ierobežotu covid sars-2 vīrusa celmu bīstamāku un agresīvāku mutāciju veidošanos.

Jaunais lokdauns no 2021. gada 21. oktobra ar pastāvošo neatlaidīgo “pūļa vakcināciju” atvieglos jaunu un agresīvāku kovid celmu rašanos. Ja vien var ticēt, ka tos neizplata tieši ar pašu vakcinācijas procesu. Jo neviens nespēj izkontrolēt katras vakcīnu ampulas saturu, ko saņem “lētticīgais pūlis”.

Atbildēt

...

19.10.2021. 10:00

»

Piekrītu

Kārtējā oranžā provokācija


Labie sliktie,sliktie labie,bet kopā dara vienu un to pašu.

Atbildēt

Oki

19.10.2021. 09:35

Kur tāda steiga izsludināt lohdaunu - drīz sagaidāms pozitīvo skaita kritums, jo skolas šobrīd netestē ?

Atbildēt

koijots

19.10.2021. 09:26

Vai tas "tautas vairākums" būtu tie pāris % jūsu elektorāta?

Atbildēt

hmr

19.10.2021. 09:25

»

vecā ziņkārība

Aicināt atkāpties?un ko tad piedāvāsit vietā?Kas vadīs valdību


Valdību varētu vadīt latviešu nacionālisti (ne jau tie dzintari no NA). To pirmais uzdevums - padzīt no Latvijas visus krievu okupantus un kolonistus, un šo salašņu pēctēčus, jo 80% no saslimušajiem ar kovidu ir tieši Putina Huilo atbalstītāji.
Par latvisku Latviju bez krievu okupantiem!

Atbildēt

nepaliec mājās

19.10.2021. 09:23

Kurš tad īsti ir tas autors šim rakstam , Gobzems vai Pietiek.com ? It kā raksts no Gobzema bet zem virsraksta stāv Pietiek kā autors.
Jeb kurā gadījumā šis raksts ir pirmklasnieka līmeni.

Atbildēt

Kiinieshi un indieshi viirusu sit

19.10.2021. 08:42

Izmantojot tautas mediciinu.

Atbildēt

autoram

19.10.2021. 08:40

Nelieši, labāk būtu paklusējuši, ar musināšanu pret vakcināciju un noteikumu neievērošanu esat panākuši, ka Latvija covid saslimstības ziņā 1.vietā pasaulē.

Atbildēt

vecā ziņkārība

19.10.2021. 08:39

Aicināt atkāpties?un ko tad piedāvāsit vietā?Kas vadīs valdību?

Atbildēt

lauķis

19.10.2021. 08:34

Esmu pret demisiju!!!
Tikai notiesājošs spriedums par genocīdu pret cilvēci,kaunpilna padzīšana un tiesas sprieduma izpilde.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...