Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gunars

22.07.2021. 08:19

Kas, te saja valsti notiek??? Liekas, ka ne tikai valdiba, bet ari dala komentetaju, ir galigi nojugusies. Tiek uzspiestas cilvekiem kliniski neparbauditas potes, liek piekrist, ka neviens par sekam neatbild un ja ne, tad draud ar dazadiem ierobezojumiem, kas jauu notiek. Vai tiesam Latvija vairs nav sapratigi domajosu cilveku, kas butu spejigi organizeties un so noziedznieku bandu aizslaucitu vastures meslaine? Ta, ka notiek Latvija, nav nekur ES.

Atbildēt

smaids

19.07.2021. 15:00

njā..... man tikai divi jautājumi radās, šito visu lasot...
pirmais - Kaspar! kāda tad ir Tava labā izglītība? kādu profesiju esi apguvis un kur?
otrais - Kaspar! Kādu artavu tu esi devis šai Valstij, kuru sakies, neviens nemīl... Cik Tu samaksāji nodokļos 2020 gadā? cik 2019?
Vienkārši jautājumi... būtu labi, ja arī vienkārši un skaidri atbildētu...
citādi tāda švaka d....ana vien sanāk..

Atbildēt

cits nīgrs onkulis

19.07.2021. 12:13

»

vecais nīgrais onkulis

Man vislabāk patika...


Nemelo, ute! 1. Nemaksāju ne kapeikas, dakteri ārstēja kā prata. Daži prata izcili. Nebija mūsdienīgu zāļu, taču, visticamāk, tādu nebija arī aiz dīķa. 2. Tas, ka bēguļoji tu, nenozīmē, ka visi tā darīja. Dzīve iet uz priekšu, farmācija un tehnika attīstās neatkarīgi no pie pakša uzkārtās lupatas krāsas. 3. Arī es domāju, ka nekas nevar būt sliktāks par padomijas namu pārvaldi, kamēr nesaskāros ar mūsdienīgākām APSAIMNIEKOŠANAS metodēm un kantoriem.
Dzīve padomijā bij sūdīgāka un nabadzīgāka, bet jutos sociāli daudz aizsargātāks. Tā ka ONKUL, nedir$ - vēl jau ir gana daudz dzīvu to laiku liecinieku!

Atbildēt

nīgrajam

19.07.2021. 11:08

»

vecais nīgrais onkulis

Man vislabāk patika...


Patīk vai nepatīk, bet bija bezmaksas medicīna, bezmaksas izglītība, zemi komunālie maksājumi, turklāt lielāko daļu jauno dzīvokļu izdalīja iedzīvotājiem par velti. Tas, ka bija ārsti nelieši, nepadara medicīnu par sliktu principā. Skolotāji atšķirībā no ārstiem aploksnes neprasīja. Bomži uz ielām nebija. Narkotikas skolās masveidā netirgoja. Es esmu pret sociālismu principā, bet nevajag visu nolikt. Bija arī labas lietas, kas tagad nav. Vidējais latvietis bagātāks nav palicis, tikai nabadzīgāks.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

19.07.2021. 09:49

»

Latvija - neizdevusies valsts

Man vislabāk patika...


Man vislabāk patika
1. Reāla bezmaksas medicīna, kad ārsts vispirms noteica diagnozi, nevis izrakstīja komisijas naudu maksājošas zāļu firmas zāļu recepti,
_______________________________________________
Var redzēt ka tad tev bija laba veselība. Redzi, "aplokšņu" kultūra radās ne jau tukša vietā, bet gan uz "bezmaksas medicīnas" fona, kad dakterīši sapratuši, ka sociālistiskā valsts viņiem maksāt neko netaisās paši ķērās pie lietas sakārtoja pa savam. sekas jūtam vēl tagad. Kā tautas teicienā: Par velti ārstēties ir ārstēties par velti.
2. Bezmaksas zobārstniecība bērniem ar zobārsta kabinetu katrā skolā,
__________________________________________
Nez kāpēc visi sīkie no šiem kabinetiem bēguļoja kā velns no krusta? Varbūt vaina bija tur, ka "bezmaksas" urbji slikti urba un "bezmaksas" anestēzija slikti anestezēja (jo nebija).

3. Zema maksa par komunālajiem pakalpojumiem,
__________________________________________
Zema gan, un tāpēc dzīvojamā fonda uzturēšana tika veikta sliktāk par sliktu. Tagad jāmaksā arī par to, kas tika sačakarēts "zemo izmaksu" laikā.Atbildēt

Aprobežotība!

18.07.2021. 18:13

»

?

Jūs, lafetes kundze: Kad saņēmāt pēdējo poti


Cik truli!

Atbildēt

Apsmējos!

18.07.2021. 18:11

»

Niknais

Paldies par rakstu


Ej un ārstējies!

Atbildēt

Latviešos vēl ir strēlnieku gars

18.07.2021. 14:48

»

Hāgas tribunāls ir jau zem globālustu “kalpaka”

Hāgas tribunāls ir vēsture! Kad Jūs vienreiz to sapratīsit un beigsit atkārtot kā bībeles tekstu...


Mežabrāļu gars un viltotais, kaut mākslīgais, H86 pretošanās gars.

Es neticu, ka Levits un Kariņš, Viņķele, Pavļuts pēc ko idafēras izies sveikā. Viņi ir globālistu algotņi ar nepārspējamu un neizskaidrojamu naidu pret latviešu tautu.

Igaunijā jau 1.5 mēnesi nav prasības pēc masku lietošanas, mēsls Kariņš neizdod rīkojumu atcelt. Moca tautu. Izdzimenis. Abi ar Levitu.

Atbildēt

viduslaikos nodevas 10%,sodien asv kolonija latvija 80%

18.07.2021. 14:01

»

Viduslaiki

Žēl ka nav viduslaiki,tad tirgus laukumā būtu šovs nepārtraukti...


Viduslaikos nebija skaidras naudas aizliegums ka 21 gadsimta asv kolonija latvija mulku zeme !

Atbildēt

Viduslaiki

18.07.2021. 11:30

Žēl ka nav viduslaiki,tad tirgus laukumā būtu šovs nepārtraukti!
Noguldītāju apkrāpēji 90gados,prihvatizācija un rūpnīcu likvidatori,krājbankas ,parex bankas darboņi,digitalgeita,latvenergo,vakcinu iepirceji,masku iepirceji,muitnieki kontrabandisti,mentu priekšinieki mafijas struktūrās ...ārvalstu ielikteņi valdibā un iekšlietu struktūrās!
Krievi trāpīgi saka tādos gadijumos-Staļina na vas netu:))

Atbildēt

Nezinīši saules zemē

18.07.2021. 11:14

»

Es

Problēmas nevar pārvarēt tie, kas tās apzināti rada. Valsts pārvalde Latvijā ir degradēta un kļūst par okupācijas varai līdzīgu


Tik daudz cilvēki saprot un cieš no pastāvošās varas bet turpina ievēlēt tos okupantus!
Deputāts Možvillo Māris vispār izteicās ka visi ir dzērāji un narkomāni kad runa gāja par 500eiro pabalstu ģimenēm!viņa vieta ir labākajā gadijumā cietumā.
Un tā kā viņš,par tautu domā visa valdošā kliķe,kokaina lietotaji mēri un citi

Atbildēt

millers

18.07.2021. 09:44

vai tu ,kropli kariņ ,vēl neesi nosprādzis ? ? kad beidzot tev piemetīsies kāda pretīga,neārstējama vaina? ?kad atradīsies kāds,kurš tevi nošaus ? ?

Atbildēt

Kariņš muks prom

18.07.2021. 09:21

Ja sāktos tikai gatavošanās barikādēm tie mērgļi ar Kariņu un Levitu priekšgalā aizmuktu prom momentāli kā isteni prezidenti no tautas :))
Viņi būtu kopā savā apsolitajā zemē

Atbildēt

Hāgas tribunāls ir jau zem globālustu “kalpaka”

18.07.2021. 09:02

»

Sen vajag

Kariņš Kamaldiņš Levits un vēl kādi desmit cilvēki ir iesūtīti amerikāņu spiegi!Iemācījušies latviešu valodu židu un amerikāņu gaumē(izkropļo jebkuru valodu pēc savas patikas...


Hāgas tribunāls ir vēsture! Kad Jūs vienreiz to sapratīsit un beigsit atkārtot kā bībeles tekstu.

Realitāte virzās sen citā virzienā. Vara publiski noklusē, ka 13/03/2020 atteikusies Latvijas teritorijā ievērot cilvēktiesības.

Tas ir leģitīmi un nekāda Hāga vairs nedarbojas. Atsakoties un neievērojot cilvēktiesības, kas norit jau vairāk nekā gadu - pret vēsturi tas ir mirklis. Nemaldiniet sevi un citus.

Nav leģitīmu priekšnoteikumu tautai atgūt cilvēktiesības un pašnoteikšanos. Vara vidus piebaro ar “helikopteru naudu” līdz 2021. gada beigām, jau gada laikā iznīcinot 5000 uzņēmmu.

Dzīvnieku bars tiek potēts un sociāli pakļauts dzīvnieka līmenī.

Neleģitīmi tauta var atgūt pašnoteikšanos vien bruņota konclikta veidā. Jo globālisti LR dzīvnieku baru plāno pakļaut ar bezdarbu un sociāliem nemierem.

Leģitīmi tauta varētu atgūt pašnoteikšanos un cilvēktiesības, ja līdzīgi LR Satversmē būtu, kā ASV konstitūcijā, ierakstīts - tautai ir tiesības ar bruņotu pretošanos sacelties pret valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem varas tirānijas gadījumā.

Levits, Kariņš, Bordāns, Viņķele, Pavļuts ir ārzemju aģenti, kuri realizē kovidtirāniju pret LV, tautu un ikvienu viņa dabiskajās cilvēktiesībās.

Atbildēt

Sen vajag

18.07.2021. 08:39

»

Niknais

Paldies par rakstu


Kariņš Kamaldiņš Levits un vēl kādi desmit cilvēki ir iesūtīti amerikāņu spiegi!Iemācījušies latviešu valodu židu un amerikāņu gaumē(izkropļo jebkuru valodu pēc savas patikas)!
Satversmes spriedums Latvijā vairs nav topā!Kur vēl tālāk?Bordāns sīkais perdelis terorizē tiesnešus un mentus.Te būs Hāgas tribunālam daudz darba!Viņus meklēs kā kara noziedzniekus specdienesti!

Atbildēt

protams

18.07.2021. 08:07

»

Niknais

Paldies par rakstu


слава КПСС!
да здравствует великий Сталин!

Atbildēt

Niknais

18.07.2021. 02:25

Paldies par rakstu!
Tautai jāapvienojas un jāgāž buržuāzistiski reakcionārās Kariņa huntas režīms!

Atbildēt

biete

18.07.2021. 00:48

Pavirši palasot sarakstīto, nākas secināt, ka tauta ir pietiekami asprātīga. Prot nosaukt sūdu par sūdu (attiecībā uz autoru) vai plastilīnu par plastilīnu...
Pielikumam:
Priekšroku dotu talantīgai domāšanai - darīšanai - savu darba augļu baudīšanai...
... nevis kunkstēšanai un ņaudēšanai.

Atbildēt

Vaivai

17.07.2021. 22:16

»

Vai

helikopteri vēl lido


labi ka govis nelido!

Atbildēt

?

17.07.2021. 21:04

»

lauķis

Bravo


pastasti ,ka tu partrauksi barot levita kanceleju,parlamentaros sekretarus,ministrus, 100 deputatus un latviesu ierednu klanu kopuma ?bez revolucijas tas nav izdarams.

Atbildēt

Fakts

17.07.2021. 19:56

»

ASV protektorāts Latvija

Ja ES neuzņemtu Bulgāriju un Rumāniju, tad Latvija būtu stabili nabadzīgākā ES valsts, bet Latgale nabadzīgākais ES reģions. Un izaugsmes nekādas nav. Neiegulda neviens neko lielu Latvijas ekonomikā, tikai uzpērk te visu pa lēto. Kurš vainīgs? Valdības politika grieza. Un diemžēl nav saredzams, ka kaut...


Svētdien atgriezos no Latgales. Esmu bijis arī daudzās REiropas valstīs. Nu - neredzēju Latgalē to "nabadzīgāko" reģionu. Darbīgi, forši cilvēki, lieli apstrādāti lauki, skaista daba..., sakoptas sētas un mājas, kur tā nabadzība?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

17.07.2021. 19:16

»

Vai

helikopteri vēl lido


Nesapratu domu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

17.07.2021. 18:53

»

Tu

Tev atbildu...


Vai ir par vēlu? Nedomāju. Tā vietā, lai vakaros pēc darba dienas pulcētos, lai dejotu vai dziedātu, sāciet pulcēties, lai apspriestu iespējas organizēties un ko mainīt.

Atbildēt

fantazēt jau vari

17.07.2021. 18:51

»

Es tevi ar tavu apziņu

ieceltu par kaprāli. Kaprāļa dienesta pakāpei plašu apziņu, kad noved pue jaunām atziņām katru dienu, nevajag...


, bet vispirms stimulē savu attīstību ,ka tiec ārā no cūkaizgalda.:D

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

17.07.2021. 18:49

»

Pavalstnieks bez valsts

Neatkarību neviens nevar apdraudēt,kamēr Latvija ir krievu kolonistu un komunistu okupēta. Un tagad klausies kraupainā komunistu cūka, kopš šodienas esat pasludināti par vajājamiem un iznīcināmiem pie katras izdevības


Un tad, kad arī iznīcinās, ja vien tas notiks, es paredzu ar 90% varbūtību, ka izrādīsies, ka problēmas tomēr ir palikušas un kļuvušas vēl akūtākas. Izrādīsies, ka "komunistu cūkas", "VDK aģenti" un "Kremļa pakalpiņi" ne pie kā nav bijuši vainīgi. Nāksies meklēt citus, kurus nozīmēt par vainīgiem tūdaliņu pastalnieku nespējā izveidot un sekmīgi attīstīt savu valsti, kura nepelnīti (tieši tā arī šobrīd izskatās) ir nokritusi no gaisa uz galvas mūsu urrāpartiotiem pirms 30 gadiem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

17.07.2021. 18:43

»

+

Obligata bernu potesana bezmaksas pret bernu trieku ,tuberkolozi,bakam un citam bistamam slimibam,kas toreiz radija veselu cilveku paaudzi un nelava izplatities epidemijam.atseviski so veselo cilveku parstavji un vinu atvases sodien politisku apsverumu un mulkibas del ir kluvusi par vakcinacijas pretiniekiem...


Toreiz par negatīvām vakcinācijas sekām kāds būtu pamaaaaaatīgi dabūjis atbildēt, ja tādas būtu. Bija tādi, kas no augstiem krēsliem par savām kļūdām ilgus gadus cietumos nosēdēja. Piemērs: augstas raudzes kodolfiziķis, kurš liktenīgajā naktī eksperimentēja ar Černobiļas kodolreaktoru, sēdēja reālu laiku. Šodien? Cilvēkam liek parakstīt papīru, ka pie visa vainīgs būs viņš pats. Atšķirību, cerams, saproti?

P.s. Izsaku dziļu gandarījumu par to, ka padomju vara Latvijas teritorijā nav uzbūvējusi atomelektrostacijas. Pie šai teritorijā valdošās bezatbildības 30 gadu garumā tā būtu ekstremāli bīstama atombumba ar laika degli etnokrātiskas pamuļķu un zagļu rokās.

Atbildēt

17.07.2021. 17:04

https://youtu.be/MBG9Dd62O_g

Atbildēt

Pēteris

17.07.2021. 16:36

»

bonza

pūdņīk, gribi dzīvot haosā, kad katrs dara ko grib, brauc uz āfriku, tur varēsi cilti vadīt


Tu, sorosīdu pārbarota bonza, tinies prom no MŪSU LATVIJAS! Paņem līdzi Kariņu, Levitu un pārējos ārzemēs caurkritušos it kā latviešus, kuri pārpludinājuši Latviju un smacē visu mūs!!!!!

Atbildēt

Lai noskaidrotu, vai vispār deri regulārajai armijai latvju tautas pašnoteikšanās atbrīvošanās cīņām pret Levita un Kariņa kovidtirāniju Latvijas zemē

17.07.2021. 16:01

»

Zini,

ko es drīz vien pēc tam sapratu , ka karoga nomaiņa nemaina apziņas stāvokli


Man jānoskaidro daži apstākļi. Vai esi gatavs visu pārdot un pievienoties Mežabrāļu Ordenim?

Tev jātiek skaidrībā. Karavīram nekas nedrīkst piederēt bez pamatvajadzību nodrošināšanas - apģērba, ieročuem un munīcijas. Jo tur, kur ir tava manta, tur ir tava sirds.

Uzvaras gadījumā, atgūstot cilvēktiesības Mežabrāļu Ordenis vispirms parūpēsies par karavīriem. Tas vairs nav pat 19.g.s. uzpratnē, bet, apsteidzot laiku un notikumus, ciparu tehnoloģiju un ciparu ekonomikas jaunajā izpratnē. Tas tāpēc, lai ienaidnieks būtu bezspēcīgs, viņa ieročus izmantojot pret viņu pašu.

Atbildēt

Es tevi ar tavu apziņu

17.07.2021. 15:52

»

Zini,

ko es drīz vien pēc tam sapratu , ka karoga nomaiņa nemaina apziņas stāvokli


ieceltu par kaprāli. Kaprāļa dienesta pakāpei plašu apziņu, kad noved pue jaunām atziņām katru dienu, nevajag.

Tava prātuļošana noderēs kazarmās, kad zaldāti tīrīs sev apavus. Lai veicinātu darbu, teloas stūrī noliksi dažādus karogus. Ienaidnieka un pašmāju. Tīrīšana šajis pretrunu apstākļis veiksies labāk.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.07.2021. 15:11

Tikai un vienīgi patiesība - par jebkuru mūsu slavenību, kurš uz saviem pleciem ir nesis un radījis patreizējo varu. Konkrēts piemērs - R.Pauls. Bijis ilgstoši politikā un vairākās partijās paklausīgi balsojot par likumiem tos pat neizlasot - "Kā man lika tā es balsoju, nekur vainīgs nejūtos, jo nevienu likumu izlasījis netiku". Arī par savu dalību dziesmu un komponistu aizliegšanā nekādu vainas sajūtu neizjūt joprojām. Bet tie bija salauzti cilvēki un sakropļoti viņu likteņi. Kā tas notika var dzirdēt komponista Ivara Žinduļa intervijā:
https://youtu.be/kMQgyXqmFik

Atbildēt

Ja sāktos latvju tautas pašnoteikšanās atbrīvošanās cīņas,

17.07.2021. 14:53

»

Tu

piedalījies barikādēs , jeb vēl nebiji iemiesojumā? Toreiz bija īsta Tautas vienotība bez nekādām eksekūcijām! Kļūda bija , kad toreiz pie sienas nepielika čekistus un citus ienaidniekus. Šodien ir zināms arī ,kā tika piemuļķota Tauta toreiz


lai panāktu un Satversmē ierakstītu tautas pašnoteikšanās tiesības ar vārdiem - latvju tautai ir tiesības ar ieročiem rokās sacelties pret tirāniju, diktatūru un varu, kas veicina genocīdu pret to, es pirmais visu pārdotu un nopirktu labu un jaunu kalašņikovu. Turpināt veģetēt dzīvnieka lomā bez cilvēktiesībām kā padomju laikos, neredzu nekādu prieku.

Atbildēt

bonza

17.07.2021. 14:46

pūdņīk, gribi dzīvot haosā, kad katrs dara ko grib, brauc uz āfriku, tur varēsi cilti vadīt.

Atbildēt

Tu

17.07.2021. 14:42

»

Tu

piedalījies barikādēs , jeb vēl nebiji iemiesojumā? Toreiz bija īsta Tautas vienotība bez nekādām eksekūcijām! Kļūda bija , kad toreiz pie sienas nepielika čekistus un citus ienaidniekus. Šodien ir zināms arī ,kā tika piemuļķota Tauta toreiz


Tev atbildu.

To, ko tu man tagad stāsti, es redzēju jau tad.

Var klausīties un nedzirdēt. Var skatīties un neredzēt.

Šodien ir pieejama pietiekami liela informācija, lai saprastu, kas notika tad un kas tagad.

Kam pieder pagātne, tam pieder šodiena. Kam pieder šodiena, tam pieder nākotne.

Šodien informāvias pieejamībā notiek globāls karš, kam piederēs nākotne.

Atbildēt

Tu

17.07.2021. 14:26

»

Cēloni var mainīt kritiskā masa

Kritisko masu veicina gara pacēlums. Savukārt gara pacēlumu nodrošina ideoloģija, stratēģija un spēks - virzītājspēku. Virzītājspēka inerci nodrošina neparsti, ārkārtas notikumi - neaklājamas prezidentu slepkavības kā ASV Kenedija gadījumā...


piedalījies barikādēs , jeb vēl nebiji iemiesojumā? Toreiz bija īsta Tautas vienotība bez nekādām eksekūcijām! Kļūda bija , kad toreiz pie sienas nepielika čekistus un citus ienaidniekus. Šodien ir zināms arī ,kā tika piemuļķota Tauta toreiz.

Atbildēt

Cēloni var mainīt kritiskā masa

17.07.2021. 14:15

»

Uz

visiemem jautājumiem sen ir atbildēts un visi redz jau ,kas notiek ,nav zināms tikai,kad tiks sasniegta kritiskā masa ... Bet aizsūtot pie Pētera vārtiem divas marionetes Cēloni nemainīs


Kritisko masu veicina gara pacēlums. Savukārt gara pacēlumu nodrošina ideoloģija, stratēģija un spēks - virzītājspēku. Virzītājspēka inerci nodrošina neparsti, ārkārtas notikumi - neaklājamas prezidentu slepkavības kā ASV Kenedija gadījumā...

Iekustinātais virzītājspēks iekustina masu apziņu un subjektīvu katra izpratni par notikumiem, dodot kopgaram emocionālu pacēlumu.

Kopgara emocionālā pacēluma apstākļos virzītājspēks atbrīvo katrā karavīru. Karavīri izvirza pulkvežus un ģenerāļus un tauta atgūst pašnoteikšanos.

Piem. Godmaņa sakropļošanu vai Gaiļa neviens patnepamanītu un nepieminētu. Bet Levita, kurš katram latvietim sēž aknās.. debilo marioneti Kariņu...

Atbildēt

+

17.07.2021. 14:06

»

Latvija - neizdevusies valsts

Man vislabāk patika...


Obligata bernu potesana bezmaksas pret bernu trieku ,tuberkolozi,bakam un citam bistamam slimibam,kas toreiz radija veselu cilveku paaudzi un nelava izplatities epidemijam.atseviski so veselo cilveku parstavji un vinu atvases sodien politisku apsverumu un mulkibas del ir kluvusi par vakcinacijas pretiniekiem pret civid-19.

Atbildēt

nelej udeni !

17.07.2021. 14:01

»

Pavalstnieks bez valsts

Neatkarību neviens nevar apdraudēt,kamēr Latvija ir krievu kolonistu un komunistu okupēta. Un tagad klausies kraupainā komunistu cūka, kopš šodienas esat pasludināti par vajājamiem un iznīcināmiem pie katras izdevības


aicini labak latviesu algotnu atstat Iraku un Mali un partraukt asv kolonija latvija pederastu lgbt propogandu un reklamu.Atbalsts Ungarijai un Gruzijai sai jautajuma.

Atbildēt

nemelo padla

17.07.2021. 13:58

»

tiešām patika?

"Bezmaksas" medicīna, kad diagnozi noteica pēc ožas vai Vācijā rekvizēta rentgenaparāta, kam savu roku bija pielicis pats Rentgens


LPSR bezmaksas medicina bija uz augsta limena.Ja arstu papildienakumi bija sanemtas naudas pateicibas,konjaku pudeles,tortes un pukes.Bet terapeitam bija jaierodas majas vizite nakosaja diena lidz pulkstens 12:00 no rita pie jebkura gripas un anginas slimnieka ar temperaturu 37 gradi pec izsaukuma.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...