Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gunars

22.07.2021. 08:19

Kas, te saja valsti notiek??? Liekas, ka ne tikai valdiba, bet ari dala komentetaju, ir galigi nojugusies. Tiek uzspiestas cilvekiem kliniski neparbauditas potes, liek piekrist, ka neviens par sekam neatbild un ja ne, tad draud ar dazadiem ierobezojumiem, kas jauu notiek. Vai tiesam Latvija vairs nav sapratigi domajosu cilveku, kas butu spejigi organizeties un so noziedznieku bandu aizslaucitu vastures meslaine? Ta, ka notiek Latvija, nav nekur ES.

Atbildēt

smaids

19.07.2021. 15:00

njā..... man tikai divi jautājumi radās, šito visu lasot...
pirmais - Kaspar! kāda tad ir Tava labā izglītība? kādu profesiju esi apguvis un kur?
otrais - Kaspar! Kādu artavu tu esi devis šai Valstij, kuru sakies, neviens nemīl... Cik Tu samaksāji nodokļos 2020 gadā? cik 2019?
Vienkārši jautājumi... būtu labi, ja arī vienkārši un skaidri atbildētu...
citādi tāda švaka d....ana vien sanāk..

Atbildēt

cits nīgrs onkulis

19.07.2021. 12:13

»

vecais nīgrais onkulis

Man vislabāk patika...


Nemelo, ute! 1. Nemaksāju ne kapeikas, dakteri ārstēja kā prata. Daži prata izcili. Nebija mūsdienīgu zāļu, taču, visticamāk, tādu nebija arī aiz dīķa. 2. Tas, ka bēguļoji tu, nenozīmē, ka visi tā darīja. Dzīve iet uz priekšu, farmācija un tehnika attīstās neatkarīgi no pie pakša uzkārtās lupatas krāsas. 3. Arī es domāju, ka nekas nevar būt sliktāks par padomijas namu pārvaldi, kamēr nesaskāros ar mūsdienīgākām APSAIMNIEKOŠANAS metodēm un kantoriem.
Dzīve padomijā bij sūdīgāka un nabadzīgāka, bet jutos sociāli daudz aizsargātāks. Tā ka ONKUL, nedir$ - vēl jau ir gana daudz dzīvu to laiku liecinieku!

Atbildēt

nīgrajam

19.07.2021. 11:08

»

vecais nīgrais onkulis

Man vislabāk patika...


Patīk vai nepatīk, bet bija bezmaksas medicīna, bezmaksas izglītība, zemi komunālie maksājumi, turklāt lielāko daļu jauno dzīvokļu izdalīja iedzīvotājiem par velti. Tas, ka bija ārsti nelieši, nepadara medicīnu par sliktu principā. Skolotāji atšķirībā no ārstiem aploksnes neprasīja. Bomži uz ielām nebija. Narkotikas skolās masveidā netirgoja. Es esmu pret sociālismu principā, bet nevajag visu nolikt. Bija arī labas lietas, kas tagad nav. Vidējais latvietis bagātāks nav palicis, tikai nabadzīgāks.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

19.07.2021. 09:49

»

Latvija - neizdevusies valsts

Man vislabāk patika...


Man vislabāk patika
1. Reāla bezmaksas medicīna, kad ārsts vispirms noteica diagnozi, nevis izrakstīja komisijas naudu maksājošas zāļu firmas zāļu recepti,
_______________________________________________
Var redzēt ka tad tev bija laba veselība. Redzi, "aplokšņu" kultūra radās ne jau tukša vietā, bet gan uz "bezmaksas medicīnas" fona, kad dakterīši sapratuši, ka sociālistiskā valsts viņiem maksāt neko netaisās paši ķērās pie lietas sakārtoja pa savam. sekas jūtam vēl tagad. Kā tautas teicienā: Par velti ārstēties ir ārstēties par velti.
2. Bezmaksas zobārstniecība bērniem ar zobārsta kabinetu katrā skolā,
__________________________________________
Nez kāpēc visi sīkie no šiem kabinetiem bēguļoja kā velns no krusta? Varbūt vaina bija tur, ka "bezmaksas" urbji slikti urba un "bezmaksas" anestēzija slikti anestezēja (jo nebija).

3. Zema maksa par komunālajiem pakalpojumiem,
__________________________________________
Zema gan, un tāpēc dzīvojamā fonda uzturēšana tika veikta sliktāk par sliktu. Tagad jāmaksā arī par to, kas tika sačakarēts "zemo izmaksu" laikā.Atbildēt

Aprobežotība!

18.07.2021. 18:13

»

?

Jūs, lafetes kundze: Kad saņēmāt pēdējo poti


Cik truli!

Atbildēt

Apsmējos!

18.07.2021. 18:11

»

Niknais

Paldies par rakstu


Ej un ārstējies!

Atbildēt

Latviešos vēl ir strēlnieku gars

18.07.2021. 14:48

»

Hāgas tribunāls ir jau zem globālustu “kalpaka”

Hāgas tribunāls ir vēsture! Kad Jūs vienreiz to sapratīsit un beigsit atkārtot kā bībeles tekstu...


Mežabrāļu gars un viltotais, kaut mākslīgais, H86 pretošanās gars.

Es neticu, ka Levits un Kariņš, Viņķele, Pavļuts pēc ko idafēras izies sveikā. Viņi ir globālistu algotņi ar nepārspējamu un neizskaidrojamu naidu pret latviešu tautu.

Igaunijā jau 1.5 mēnesi nav prasības pēc masku lietošanas, mēsls Kariņš neizdod rīkojumu atcelt. Moca tautu. Izdzimenis. Abi ar Levitu.

Atbildēt

viduslaikos nodevas 10%,sodien asv kolonija latvija 80%

18.07.2021. 14:01

»

Viduslaiki

Žēl ka nav viduslaiki,tad tirgus laukumā būtu šovs nepārtraukti...


Viduslaikos nebija skaidras naudas aizliegums ka 21 gadsimta asv kolonija latvija mulku zeme !

Atbildēt

Viduslaiki

18.07.2021. 11:30

Žēl ka nav viduslaiki,tad tirgus laukumā būtu šovs nepārtraukti!
Noguldītāju apkrāpēji 90gados,prihvatizācija un rūpnīcu likvidatori,krājbankas ,parex bankas darboņi,digitalgeita,latvenergo,vakcinu iepirceji,masku iepirceji,muitnieki kontrabandisti,mentu priekšinieki mafijas struktūrās ...ārvalstu ielikteņi valdibā un iekšlietu struktūrās!
Krievi trāpīgi saka tādos gadijumos-Staļina na vas netu:))

Atbildēt

Nezinīši saules zemē

18.07.2021. 11:14

»

Es

Problēmas nevar pārvarēt tie, kas tās apzināti rada. Valsts pārvalde Latvijā ir degradēta un kļūst par okupācijas varai līdzīgu


Tik daudz cilvēki saprot un cieš no pastāvošās varas bet turpina ievēlēt tos okupantus!
Deputāts Možvillo Māris vispār izteicās ka visi ir dzērāji un narkomāni kad runa gāja par 500eiro pabalstu ģimenēm!viņa vieta ir labākajā gadijumā cietumā.
Un tā kā viņš,par tautu domā visa valdošā kliķe,kokaina lietotaji mēri un citi

Atbildēt

millers

18.07.2021. 09:44

vai tu ,kropli kariņ ,vēl neesi nosprādzis ? ? kad beidzot tev piemetīsies kāda pretīga,neārstējama vaina? ?kad atradīsies kāds,kurš tevi nošaus ? ?

Atbildēt

Kariņš muks prom

18.07.2021. 09:21

Ja sāktos tikai gatavošanās barikādēm tie mērgļi ar Kariņu un Levitu priekšgalā aizmuktu prom momentāli kā isteni prezidenti no tautas :))
Viņi būtu kopā savā apsolitajā zemē

Atbildēt

Hāgas tribunāls ir jau zem globālustu “kalpaka”

18.07.2021. 09:02

»

Sen vajag

Kariņš Kamaldiņš Levits un vēl kādi desmit cilvēki ir iesūtīti amerikāņu spiegi!Iemācījušies latviešu valodu židu un amerikāņu gaumē(izkropļo jebkuru valodu pēc savas patikas...


Hāgas tribunāls ir vēsture! Kad Jūs vienreiz to sapratīsit un beigsit atkārtot kā bībeles tekstu.

Realitāte virzās sen citā virzienā. Vara publiski noklusē, ka 13/03/2020 atteikusies Latvijas teritorijā ievērot cilvēktiesības.

Tas ir leģitīmi un nekāda Hāga vairs nedarbojas. Atsakoties un neievērojot cilvēktiesības, kas norit jau vairāk nekā gadu - pret vēsturi tas ir mirklis. Nemaldiniet sevi un citus.

Nav leģitīmu priekšnoteikumu tautai atgūt cilvēktiesības un pašnoteikšanos. Vara vidus piebaro ar “helikopteru naudu” līdz 2021. gada beigām, jau gada laikā iznīcinot 5000 uzņēmmu.

Dzīvnieku bars tiek potēts un sociāli pakļauts dzīvnieka līmenī.

Neleģitīmi tauta var atgūt pašnoteikšanos vien bruņota konclikta veidā. Jo globālisti LR dzīvnieku baru plāno pakļaut ar bezdarbu un sociāliem nemierem.

Leģitīmi tauta varētu atgūt pašnoteikšanos un cilvēktiesības, ja līdzīgi LR Satversmē būtu, kā ASV konstitūcijā, ierakstīts - tautai ir tiesības ar bruņotu pretošanos sacelties pret valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem varas tirānijas gadījumā.

Levits, Kariņš, Bordāns, Viņķele, Pavļuts ir ārzemju aģenti, kuri realizē kovidtirāniju pret LV, tautu un ikvienu viņa dabiskajās cilvēktiesībās.

Atbildēt

Sen vajag

18.07.2021. 08:39

»

Niknais

Paldies par rakstu


Kariņš Kamaldiņš Levits un vēl kādi desmit cilvēki ir iesūtīti amerikāņu spiegi!Iemācījušies latviešu valodu židu un amerikāņu gaumē(izkropļo jebkuru valodu pēc savas patikas)!
Satversmes spriedums Latvijā vairs nav topā!Kur vēl tālāk?Bordāns sīkais perdelis terorizē tiesnešus un mentus.Te būs Hāgas tribunālam daudz darba!Viņus meklēs kā kara noziedzniekus specdienesti!

Atbildēt

protams

18.07.2021. 08:07

»

Niknais

Paldies par rakstu


слава КПСС!
да здравствует великий Сталин!

Atbildēt

Niknais

18.07.2021. 02:25

Paldies par rakstu!
Tautai jāapvienojas un jāgāž buržuāzistiski reakcionārās Kariņa huntas režīms!

Atbildēt

biete

18.07.2021. 00:48

Pavirši palasot sarakstīto, nākas secināt, ka tauta ir pietiekami asprātīga. Prot nosaukt sūdu par sūdu (attiecībā uz autoru) vai plastilīnu par plastilīnu...
Pielikumam:
Priekšroku dotu talantīgai domāšanai - darīšanai - savu darba augļu baudīšanai...
... nevis kunkstēšanai un ņaudēšanai.

Atbildēt

Vaivai

17.07.2021. 22:16

»

Vai

helikopteri vēl lido


labi ka govis nelido!

Atbildēt

?

17.07.2021. 21:04

»

lauķis

Bravo


pastasti ,ka tu partrauksi barot levita kanceleju,parlamentaros sekretarus,ministrus, 100 deputatus un latviesu ierednu klanu kopuma ?bez revolucijas tas nav izdarams.

Atbildēt

Fakts

17.07.2021. 19:56

»

ASV protektorāts Latvija

Ja ES neuzņemtu Bulgāriju un Rumāniju, tad Latvija būtu stabili nabadzīgākā ES valsts, bet Latgale nabadzīgākais ES reģions. Un izaugsmes nekādas nav. Neiegulda neviens neko lielu Latvijas ekonomikā, tikai uzpērk te visu pa lēto. Kurš vainīgs? Valdības politika grieza. Un diemžēl nav saredzams, ka kaut...


Svētdien atgriezos no Latgales. Esmu bijis arī daudzās REiropas valstīs. Nu - neredzēju Latgalē to "nabadzīgāko" reģionu. Darbīgi, forši cilvēki, lieli apstrādāti lauki, skaista daba..., sakoptas sētas un mājas, kur tā nabadzība?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

17.07.2021. 19:16

»

Vai

helikopteri vēl lido


Nesapratu domu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

17.07.2021. 18:53

»

Tu

Tev atbildu...


Vai ir par vēlu? Nedomāju. Tā vietā, lai vakaros pēc darba dienas pulcētos, lai dejotu vai dziedātu, sāciet pulcēties, lai apspriestu iespējas organizēties un ko mainīt.

Atbildēt

fantazēt jau vari

17.07.2021. 18:51

»

Es tevi ar tavu apziņu

ieceltu par kaprāli. Kaprāļa dienesta pakāpei plašu apziņu, kad noved pue jaunām atziņām katru dienu, nevajag...


, bet vispirms stimulē savu attīstību ,ka tiec ārā no cūkaizgalda.:D

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

17.07.2021. 18:49

»

Pavalstnieks bez valsts

Neatkarību neviens nevar apdraudēt,kamēr Latvija ir krievu kolonistu un komunistu okupēta. Un tagad klausies kraupainā komunistu cūka, kopš šodienas esat pasludināti par vajājamiem un iznīcināmiem pie katras izdevības


Un tad, kad arī iznīcinās, ja vien tas notiks, es paredzu ar 90% varbūtību, ka izrādīsies, ka problēmas tomēr ir palikušas un kļuvušas vēl akūtākas. Izrādīsies, ka "komunistu cūkas", "VDK aģenti" un "Kremļa pakalpiņi" ne pie kā nav bijuši vainīgi. Nāksies meklēt citus, kurus nozīmēt par vainīgiem tūdaliņu pastalnieku nespējā izveidot un sekmīgi attīstīt savu valsti, kura nepelnīti (tieši tā arī šobrīd izskatās) ir nokritusi no gaisa uz galvas mūsu urrāpartiotiem pirms 30 gadiem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

17.07.2021. 18:43

»

+

Obligata bernu potesana bezmaksas pret bernu trieku ,tuberkolozi,bakam un citam bistamam slimibam,kas toreiz radija veselu cilveku paaudzi un nelava izplatities epidemijam.atseviski so veselo cilveku parstavji un vinu atvases sodien politisku apsverumu un mulkibas del ir kluvusi par vakcinacijas pretiniekiem...


Toreiz par negatīvām vakcinācijas sekām kāds būtu pamaaaaaatīgi dabūjis atbildēt, ja tādas būtu. Bija tādi, kas no augstiem krēsliem par savām kļūdām ilgus gadus cietumos nosēdēja. Piemērs: augstas raudzes kodolfiziķis, kurš liktenīgajā naktī eksperimentēja ar Černobiļas kodolreaktoru, sēdēja reālu laiku. Šodien? Cilvēkam liek parakstīt papīru, ka pie visa vainīgs būs viņš pats. Atšķirību, cerams, saproti?

P.s. Izsaku dziļu gandarījumu par to, ka padomju vara Latvijas teritorijā nav uzbūvējusi atomelektrostacijas. Pie šai teritorijā valdošās bezatbildības 30 gadu garumā tā būtu ekstremāli bīstama atombumba ar laika degli etnokrātiskas pamuļķu un zagļu rokās.

Atbildēt

17.07.2021. 17:04

https://youtu.be/MBG9Dd62O_g

Atbildēt

Pēteris

17.07.2021. 16:36

»

bonza

pūdņīk, gribi dzīvot haosā, kad katrs dara ko grib, brauc uz āfriku, tur varēsi cilti vadīt


Tu, sorosīdu pārbarota bonza, tinies prom no MŪSU LATVIJAS! Paņem līdzi Kariņu, Levitu un pārējos ārzemēs caurkritušos it kā latviešus, kuri pārpludinājuši Latviju un smacē visu mūs!!!!!

Atbildēt

Lai noskaidrotu, vai vispār deri regulārajai armijai latvju tautas pašnoteikšanās atbrīvošanās cīņām pret Levita un Kariņa kovidtirāniju Latvijas zemē

17.07.2021. 16:01

»

Zini,

ko es drīz vien pēc tam sapratu , ka karoga nomaiņa nemaina apziņas stāvokli


Man jānoskaidro daži apstākļi. Vai esi gatavs visu pārdot un pievienoties Mežabrāļu Ordenim?

Tev jātiek skaidrībā. Karavīram nekas nedrīkst piederēt bez pamatvajadzību nodrošināšanas - apģērba, ieročuem un munīcijas. Jo tur, kur ir tava manta, tur ir tava sirds.

Uzvaras gadījumā, atgūstot cilvēktiesības Mežabrāļu Ordenis vispirms parūpēsies par karavīriem. Tas vairs nav pat 19.g.s. uzpratnē, bet, apsteidzot laiku un notikumus, ciparu tehnoloģiju un ciparu ekonomikas jaunajā izpratnē. Tas tāpēc, lai ienaidnieks būtu bezspēcīgs, viņa ieročus izmantojot pret viņu pašu.

Atbildēt

Es tevi ar tavu apziņu

17.07.2021. 15:52

»

Zini,

ko es drīz vien pēc tam sapratu , ka karoga nomaiņa nemaina apziņas stāvokli


ieceltu par kaprāli. Kaprāļa dienesta pakāpei plašu apziņu, kad noved pue jaunām atziņām katru dienu, nevajag.

Tava prātuļošana noderēs kazarmās, kad zaldāti tīrīs sev apavus. Lai veicinātu darbu, teloas stūrī noliksi dažādus karogus. Ienaidnieka un pašmāju. Tīrīšana šajis pretrunu apstākļis veiksies labāk.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.07.2021. 15:11

Tikai un vienīgi patiesība - par jebkuru mūsu slavenību, kurš uz saviem pleciem ir nesis un radījis patreizējo varu. Konkrēts piemērs - R.Pauls. Bijis ilgstoši politikā un vairākās partijās paklausīgi balsojot par likumiem tos pat neizlasot - "Kā man lika tā es balsoju, nekur vainīgs nejūtos, jo nevienu likumu izlasījis netiku". Arī par savu dalību dziesmu un komponistu aizliegšanā nekādu vainas sajūtu neizjūt joprojām. Bet tie bija salauzti cilvēki un sakropļoti viņu likteņi. Kā tas notika var dzirdēt komponista Ivara Žinduļa intervijā:
https://youtu.be/kMQgyXqmFik

Atbildēt

Ja sāktos latvju tautas pašnoteikšanās atbrīvošanās cīņas,

17.07.2021. 14:53

»

Tu

piedalījies barikādēs , jeb vēl nebiji iemiesojumā? Toreiz bija īsta Tautas vienotība bez nekādām eksekūcijām! Kļūda bija , kad toreiz pie sienas nepielika čekistus un citus ienaidniekus. Šodien ir zināms arī ,kā tika piemuļķota Tauta toreiz


lai panāktu un Satversmē ierakstītu tautas pašnoteikšanās tiesības ar vārdiem - latvju tautai ir tiesības ar ieročiem rokās sacelties pret tirāniju, diktatūru un varu, kas veicina genocīdu pret to, es pirmais visu pārdotu un nopirktu labu un jaunu kalašņikovu. Turpināt veģetēt dzīvnieka lomā bez cilvēktiesībām kā padomju laikos, neredzu nekādu prieku.

Atbildēt

bonza

17.07.2021. 14:46

pūdņīk, gribi dzīvot haosā, kad katrs dara ko grib, brauc uz āfriku, tur varēsi cilti vadīt.

Atbildēt

Tu

17.07.2021. 14:42

»

Tu

piedalījies barikādēs , jeb vēl nebiji iemiesojumā? Toreiz bija īsta Tautas vienotība bez nekādām eksekūcijām! Kļūda bija , kad toreiz pie sienas nepielika čekistus un citus ienaidniekus. Šodien ir zināms arī ,kā tika piemuļķota Tauta toreiz


Tev atbildu.

To, ko tu man tagad stāsti, es redzēju jau tad.

Var klausīties un nedzirdēt. Var skatīties un neredzēt.

Šodien ir pieejama pietiekami liela informācija, lai saprastu, kas notika tad un kas tagad.

Kam pieder pagātne, tam pieder šodiena. Kam pieder šodiena, tam pieder nākotne.

Šodien informāvias pieejamībā notiek globāls karš, kam piederēs nākotne.

Atbildēt

Tu

17.07.2021. 14:26

»

Cēloni var mainīt kritiskā masa

Kritisko masu veicina gara pacēlums. Savukārt gara pacēlumu nodrošina ideoloģija, stratēģija un spēks - virzītājspēku. Virzītājspēka inerci nodrošina neparsti, ārkārtas notikumi - neaklājamas prezidentu slepkavības kā ASV Kenedija gadījumā...


piedalījies barikādēs , jeb vēl nebiji iemiesojumā? Toreiz bija īsta Tautas vienotība bez nekādām eksekūcijām! Kļūda bija , kad toreiz pie sienas nepielika čekistus un citus ienaidniekus. Šodien ir zināms arī ,kā tika piemuļķota Tauta toreiz.

Atbildēt

Cēloni var mainīt kritiskā masa

17.07.2021. 14:15

»

Uz

visiemem jautājumiem sen ir atbildēts un visi redz jau ,kas notiek ,nav zināms tikai,kad tiks sasniegta kritiskā masa ... Bet aizsūtot pie Pētera vārtiem divas marionetes Cēloni nemainīs


Kritisko masu veicina gara pacēlums. Savukārt gara pacēlumu nodrošina ideoloģija, stratēģija un spēks - virzītājspēku. Virzītājspēka inerci nodrošina neparsti, ārkārtas notikumi - neaklājamas prezidentu slepkavības kā ASV Kenedija gadījumā...

Iekustinātais virzītājspēks iekustina masu apziņu un subjektīvu katra izpratni par notikumiem, dodot kopgaram emocionālu pacēlumu.

Kopgara emocionālā pacēluma apstākļos virzītājspēks atbrīvo katrā karavīru. Karavīri izvirza pulkvežus un ģenerāļus un tauta atgūst pašnoteikšanos.

Piem. Godmaņa sakropļošanu vai Gaiļa neviens patnepamanītu un nepieminētu. Bet Levita, kurš katram latvietim sēž aknās.. debilo marioneti Kariņu...

Atbildēt

+

17.07.2021. 14:06

»

Latvija - neizdevusies valsts

Man vislabāk patika...


Obligata bernu potesana bezmaksas pret bernu trieku ,tuberkolozi,bakam un citam bistamam slimibam,kas toreiz radija veselu cilveku paaudzi un nelava izplatities epidemijam.atseviski so veselo cilveku parstavji un vinu atvases sodien politisku apsverumu un mulkibas del ir kluvusi par vakcinacijas pretiniekiem pret civid-19.

Atbildēt

nelej udeni !

17.07.2021. 14:01

»

Pavalstnieks bez valsts

Neatkarību neviens nevar apdraudēt,kamēr Latvija ir krievu kolonistu un komunistu okupēta. Un tagad klausies kraupainā komunistu cūka, kopš šodienas esat pasludināti par vajājamiem un iznīcināmiem pie katras izdevības


aicini labak latviesu algotnu atstat Iraku un Mali un partraukt asv kolonija latvija pederastu lgbt propogandu un reklamu.Atbalsts Ungarijai un Gruzijai sai jautajuma.

Atbildēt

nemelo padla

17.07.2021. 13:58

»

tiešām patika?

"Bezmaksas" medicīna, kad diagnozi noteica pēc ožas vai Vācijā rekvizēta rentgenaparāta, kam savu roku bija pielicis pats Rentgens


LPSR bezmaksas medicina bija uz augsta limena.Ja arstu papildienakumi bija sanemtas naudas pateicibas,konjaku pudeles,tortes un pukes.Bet terapeitam bija jaierodas majas vizite nakosaja diena lidz pulkstens 12:00 no rita pie jebkura gripas un anginas slimnieka ar temperaturu 37 gradi pec izsaukuma.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...