Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kas pārbauda īsto shēmu darbību

09.05.2022. 05:49

Kaut kā nerunā partijas par eiropas piešķirto naudu covid laikā kas paredzēta iedzīvotājiem bija. Paši sadalijās savā starpā. Latvijā uz vienu ukrainas bēgli mēnesī ir atvēlēts trīs tūkstoši eiro. Latvijā latvietim pārs simti eiro mēnesī. Kā var šādi pašus latviešus nicināt.

Atbildēt

Rinda

24.04.2022. 01:50

Kopš 28 februāra nav jāatsakās no Ukrainas pilsonības lai irgūtu latvijas. Laikam sociālistiskā progresa partija sēd tautas seimā nevis likumdošanas orgānā.

Atbildēt

Ja kas

23.04.2022. 01:32

Kara apstākļos ar krieviem jārīkojas tā kā ASV rīkojās ar japāņiem WW2 laikā. Nav variantu ja grib saglabāt valsti, nepieļaut diversijas un spiegošanu. Jā, DAŽI cietīs nepamatoti. 50 gadus pēc kara beigam šiem dažiem varēs atvainoties.

Atbildēt

Viss vienkārši

23.04.2022. 01:28

Kāda velna pēc Ukrainas bēgļiem jāpiešķir Latvijas pilsonība ? Viņiem to nemaz nevajag. Kārtējās varas čekistu spēles ! Ukrainas pase apliecina personas identifikāciju, un šiem bēgļiem jāpiešķir bēgļu statuss, un uzturēšanās atļauja līdz kara beigām (ar dažu mēnešu rezervi). Savukārt jāizraida Krievijas pilsoņi un tā saucamie, īpaši priviliģētie nepilsoņi. Kā arī jāarestē un jādeportē tie krievvalodīgie, kas veic jebkādas pretLatvijas, pretUkrainas un pretRietumu provokācijas un darbības. Viss vienkārši, biedri varas čekisti. Vispār jau jāsāk ir ar jums !

Atbildēt

Auns

22.04.2022. 21:23

Kāpēc jāķeras pie kaut kāda avena, Latvijas Radio sludina ka ir vairāki tūkstoši dubultpilsoņi aizliegtā veidā.

Atbildēt

millers

21.04.2022. 14:43

»

Valdis

Pagaidām kaut kā nemana ka tie tūkstoši ukrainu te alktu iekļauties darba tirgū.Padzīvos uz valsts reķina 3 mēnesus un dosies kur lielakas algas un dāsnaki pabalsti


iesit, voloģa, kulaciņā, pasapņo par pabalstu, kuru tev neredzēt, kā savas noļukušās krieveļa ausis, un ej tīri ielas, jo citādi vakarā nebūs par ko nopirkt traipu tīrāmo ,ko iedzert, nolaid uz tupina bildi un priecājies, ka viņš tālu, bet, tu tuvu, savādāk nosistu abus pie vienas reizes

Atbildēt

?

20.04.2022. 17:45

»

ha ha ha

Latvijas likumdošana beidzās 1940.gadā, reizē ar okupāciju. Kopš tā laika līdz šodienai ir komunistu čekistu vara ar visām no tā izrietošajām sekām...


,, latvijas,, likumdosana nemaz nav sakusies ar neesosu satversmes originalu !kapec neglabajat satversmes originalu kopa ar latvijas zeltu anglija ?

Atbildēt

ha ha ha

20.04.2022. 16:18

»

atkal vecais stasts...

Atkal krievijas partijas šķeļ cilvēkus. Pilsonību drīkst piešķirt pēc likuma. Valoda jāzin utt. Uh kā krievi kas gadsimtu netiek iekšā grib gāzt sistēmu


Latvijas likumdošana beidzās 1940.gadā, reizē ar okupāciju. Kopš tā laika līdz šodienai ir komunistu čekistu vara ar visām no tā izrietošajām sekām.
Visi kas neatzīst okupantu un okupācijas režīmam kalpojušo tiesības Latvijā tiek nodēvēti par nacistiem. Tieši tāpat domā putins un 72% asinskāro krievu orda krievijā.

Atbildēt

atkal vecais stasts...

20.04.2022. 12:07

Atkal krievijas partijas šķeļ cilvēkus. Pilsonību drīkst piešķirt pēc likuma. Valoda jāzin utt. Uh kā krievi kas gadsimtu netiek iekšā grib gāzt sistēmu.

Atbildēt

?

20.04.2022. 11:49

»

La la la la la la lāā

Urrrā biedri, Kalomoiskis drīz būs mūsējais


latvija davinas ebrejam kolomoiskim ceturto pilsonibu ?

Atbildēt

ZZ TOP, asv rokgrupa

20.04.2022. 11:46

vai ,,briva latvija,, atnems pilsonibu par Krievijas animacijas filmas ,,Masa un lacis,, skatisanos ?

Atbildēt

vaimandieniņ

20.04.2022. 11:44

»

Tam Valdim

Tikai gnīda spēj paņirgāties par cilvekiem, kuri pārcietuši bombardēšanu, māju sagraušanu, slepkavošanu, palikuši bez pajumtes, bez drebēm, bez pārtikas un dzimtenes. Pretīgi lasīt šo latviešu skauģu un garā nabago komentārus


Tikai tīkla bots spējīgs nosaukt vīriešus karaklausības vecumā nevis par dezertieriem, bet bēgļiem. Par "nabaga" bēgļiem nemaz nerunāsim - šeit nokļuvušie bija spējīgi nomaksāt ārsta izziņas un robežšķērsošanas nodevas - atkarībā no punkta cenas svārstoties no 3-20K - tas, protams, nevar būt taisnība... Bet, ja nu Tam tur līdzi jutējam ir humanoīda pazīmes, tad tikai ataviskas, jo tādiem realitāti aizvieto TV un ... nekāda diskomforta, krokās viss gludi!

Atbildēt

Balagan

20.04.2022. 07:34

»

Tam Valdim

Tikai gnīda spēj paņirgāties par cilvekiem, kuri pārcietuši bombardēšanu, māju sagraušanu, slepkavošanu, palikuši bez pajumtes, bez drebēm, bez pārtikas un dzimtenes. Pretīgi lasīt šo latviešu skauģu un garā nabago komentārus


ukropi nau cilvēki...
izdzimteņi, bioloğisko ieroču un vīrusu ražotāji...
irākā nato un pārējo pasaules rīkļu rāvēju banda, ari latviešu pretekļi nogalināja 500 tk. bērnu tā pat vien... bušam un slepkavai vairai vīķei freibergai tā sagribējās...
slānīt ukronacikus un to atbalstītājus bez kādas žēlastības... tur nevainīgo nau...
VwxyZ

Atbildēt

Tam Valdim

20.04.2022. 07:03

»

Valdis

Pagaidām kaut kā nemana ka tie tūkstoši ukrainu te alktu iekļauties darba tirgū.Padzīvos uz valsts reķina 3 mēnesus un dosies kur lielakas algas un dāsnaki pabalsti


Tikai gnīda spēj paņirgāties par cilvekiem, kuri pārcietuši bombardēšanu, māju sagraušanu, slepkavošanu, palikuši bez pajumtes, bez drebēm, bez pārtikas un dzimtenes. Pretīgi lasīt šo latviešu skauģu un garā nabago komentārus.

Atbildēt

Tikai jautājumiņi

20.04.2022. 02:50

Vai Progresīvie zin, ka Ukraina nepieļauj dubultpilsonību ne ar vienu valsti?

Vai Progresīvie zin, ka atteikšanās no Ukrainas pilsonības ir ārkārtīgi sarežģīta, tiesiski neskaidra procedūra ar neprognozējamu iznākumu?

Vai Progresīvie zin, ka, lai iegūtu Latvijas pilsonību, lielākoties ir jānodzīvo piecus gadus valstī un jāprot latviešu valodu? Vai tiešām ukraiņi varēs kļūt par Latvijas pilsoņiem jau aizparīt ap pusdienslaiku, ja pat tiks pieņemts tāds likums?

Atbildēt

Progresīvie

20.04.2022. 00:12

progresīvi degradējās .....

Atbildēt

Haralds Kalns

19.04.2022. 23:07

Antoņinai Ņenaševai iesaku iemainīt bumbierenes pret uzturēšanās atļauju vietā, kur Makars teļus gana!

Atbildēt

paga paga

19.04.2022. 22:54

Neviena valsts nepiešķir ātrumā pilsonību, pat ne kara bēglim.

Atbildēt

La la la la la la lāā

19.04.2022. 19:55

Urrrā biedri, Kalomoiskis drīz būs mūsējais.

Atbildēt

vispār

19.04.2022. 19:06

Dubultpilsonība Ukrainas bēgļiem nav aktuāla vēl kādus piecus gadus, kas nepieciešami, lai iegūtu Latvijas pilsonību.

Atbildēt

Bānis Jordāns

19.04.2022. 18:56

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Huntisti un cionisti! Revolucionāri, komunāri!


Latvijas tieslietu ministrs Bānis Jordāns apņēmīgi un visaptveroši nosaucis KF prezidentu Vladimiru Putinu “par pamuļķi un aicina neļauties viņa mēģinājumiem iebiedēt pasauli no bunkura”.

Daudzi, to dzirdot, “esot nokrituši no krēsla”, kā vēsta prestižais laikraksts “The Prominent”.

Nevajag pārāk nopietni uztvert "pamuļķa" Krievijas prezidenta Vladimira Putina mēģinājumus pilnīgi visus iebiedēt, intervijā mediju digitālajā izplatījumā aicinājis tieslietu ministrs Bānis Jordāns (K).

Ministrs mudināja ASV prezidenta Baidena un Francijas prezidenta Makrona kolēģa Putina sacīto uztvert ar "zināmu viltīgu smīniņu" un “neņemt pārāk nopietni pamuļķa Putina mēģinājumus visus un uzreiz iebiedēt". Jordāna kunga ieskatā mēģinājumi iebiedēt pasauli brīdī, kad armijas un tautas tiek iznīcinātas tikai Ukrainā, esot pirmsšķietami nenopietni.

Bet Latvijai esot jādomā, kā sabiedrībā izveidot “saliedētu latvisku sabiedrību” un tajā integrēt cilvēkus, kas joprojām tūkstošiem vien ik dienu atbrauc no Ukrainas un, Latvijas tieslietu ministra iedvesmoti, mācās latviešu valodu no rīta līdz vakaram, pat brīvdienās, svētku dienās un pilnīgi labprātīgi rindās pie Rīgas pašvaldības un Sarkanā krusta humānās palīdzības silto pusdienu virtuvēm pārtraukuši sazināties pat savā dzimtajā valodā, tai brutāli atmetot ar roku. Šie cilvēki nesazinoties pat ar Latvijas nepilsoņiem, SSSR laiku krievu okupantiem, krievvalodīgajiem nepilsoņiem, jo to uzrunas, uzrunājot ukraiņus krievu valodā, var “veicināt terorisma izplatību”.

Un tos, kas šaubījušies par “ukraiņu pilnasinīgu iekļaušanos Latvijas sabiedrībā," sacījis politiķis, “esot jāaizslauka vēstures mēslainē”.

Jordāna kungs pat izpaudis noslēpumu, kas teju robežojoties ar valsts noslēpumu, un proti - Tieslietu ministrijā izveidota speciāla Ukrainas grupa, kas komunicē arī ar ASV Tieslietu departamentu. Viens no galvenajiem jautājumiem, ko grupā plānots risināt, lai palīdzētu policijai ērtāk nofiksēt un novērst gadījumus par naida kurināšanu, esot kāda “inovatīva ideja CSN jomā”.

Ministrs uzskata, ka policija strādājot profesionāli, lai novērstu mēģinājumus izprovocēt agresiju starp krievvalodīgajiem SSSR okupantiem Latvijā un no Ukrainas migrējušiem Krievijas uzbrukuma Ukrainai kara bēgļiem ukraiņiem.

Šajā aspektā politiski konservatīvi domājošie rosinājuši likumdošanas grozījumus CSN jomā un plānots ceļu satiksmes zīmes papildināt ar īpašu brīdinājuma ceļu satiksmes zīmi “Par sociālo un etnisko agresiju starp vietējo etnosu un ieceļojušajiem aizliegumu”, kā atgādinājumu ik uz soļa “stop to kill by step by step”.

Jaunās CSN zīmes simbolikā būšot “kalašņikova automāts, kam pārvilkts melns krusts”. Jaunā ideja esot pasmelta no Izraēlas Knesetam iesniegtajiem priekšliumiem.

Cita starpā Jordāna kungs atzinis, ka tas neesot saistīts ar tiešo Saeimas kompetences jautājumu par Izraēlas pilsoņiem Latvijā piešķiramo dubultpilsonību, kas it kā atrisināšot viņa ekselences “viltvārža dubultpilsonības jautājumu”, par ko jau klīstot “nepamatotas baumas sabiedrībā”.

"Aicinu netolerēt šādu agresiju, bet ziņot orgāniem, ja “zīmes nelīdzēs!”, papildinājis ministra kungs.

Runājot par Pārdaugavas Uzvaras parkā izvietoto pieminekli un daļas sabiedrības vēlmi to nojaukt, Jordāna kungs pauda viedoki, ka Tieslietu ministrijai prātā ir process, kā par iespējamām pārmaiņām to nojaukt komunicēt sabiedrībā.

Viņaprāt, tam nav jānotiek ar likumprojektu vai ceļamkrānu. Bet ar komunikāciju.

“Tas būs process, kurā mēs pārliecināsim sabiedrību samērā īsā laikā, jo runāšanas procesu nevar ne ierobežot, ne atcelt ar likumu, ne arī kā citādi ierobežot”, rezumējis tieslietu ministrs Bānis Jordāns.

https://nra.lv/pasaule/374601-latvijas-un-izraelas-pilsoni-nakotne-varetu-iegut-dubultpilsonibu.htm


https://jauns.lv/raksts/zinas/491186-riga-kopuma-varetu-but-ieradusies-3000-4000-beglu-no-kara-plositas-ukrainas


https://jauns.lv/raksts/zinas/491310-bordans-nosauc-putinu-par-pamulki-un-aicina-nelauties-vina-meginajumiem-iebiedet

Atbildēt

Valdis

19.04.2022. 18:44

Pagaidām kaut kā nemana ka tie tūkstoši ukrainu te alktu iekļauties darba tirgū.Padzīvos uz valsts reķina 3 mēnesus un dosies kur lielakas algas un dāsnaki pabalsti.

Atbildēt

Liesais

19.04.2022. 18:17

Un katram, kurš iegūs pilsonību, Kossovičs dāvanā pasniegs briļļu pāri!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...