Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Dmitrijs Krupņikovs, Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padome
17.06.2019.
Komentāri (96)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

04.07.2019. 18:37

(nope)(nope) Sociologi- ATKAL kārtējā MELU PARĀDE!..IR FAKTS,ka.1941.g 4...jūlijā Rīgā Vācu Vermahts Gogoļa ielā nodedzināja jūdu reliģijas kulta sinagogu. BET IR ARĪ 100 % FAKTS, KA ŠĪ KULTA CELTNE- SINAGOGA - nodegšanas laikā-BIJA NO JŪDIEM -TUKŠA CELTNE-Un par to arī...ŠODIEN ! LIECINA un ATGĀDINA CILVĒKS , kas tajā brīdī BIJA KLĀT šai nodegšanai. Un tās MELU GAUDAS... ,protams, atbilst ŠO PASTĀVĪGO MELU NESĒJU PATIESAJAI BŪTĪBAI !

Atbildēt

z

22.06.2019. 20:53

Irānu viņiem uzlaist. Un tad beigsies visas prasības uz mūžīgiem laikiem.

Atbildēt

"cietēji" ēbreji

21.06.2019. 17:28

Kad ēbreju biedrības un ēbreji atlīdzinās Latvijas pilsoņiem par apzagšanu ne vienu reizi vien, piem.: miljards PAREX bankas glābšanai no pensiju fonda, Laventa Bankas Baltija apzagtie simti tūkstoši naivie pensionāri, tagad ātrie kredīti, kur kājas aug no Parexiešu vadoņu znota un dēlu izveidotām firmām. Aptīrīšana gaišā dienas laikā turpinās. Ej, Krupņikov, viņiem prasi!

Atbildēt

kāpēc viņiem nedeva sertifikātus?????

21.06.2019. 13:53

?????????????????

Atbildēt

Neaizmirsīsim arī to

20.06.2019. 20:12

»

neaizmirsīsim

ka, latvieši piederību tautībai noteica pēc tēva(pirmskara LV), ortodoksāli ebreji - tikai un vienīgi pēc mātes,respektīvi, Latvijas laikā, pirms kara, cilvēki, kuriem māte bija ebrejiete, bet tēvs piem., latvietis, pasēs tika rakstīts, ka latvietis, un tie netika, lielākoties, iznīcināti.Savukārt,padomju...


ka tagad tautību var piesavināties jebkādu, neatkarīgi no vecāku izcelsmes, pilsonību var iegūt jebkurš, pat Latvijas okupanti slepkavas un kolonisti, galvenais lai būtu ienaidnieki pamattautai. Un tā tas ir visās valstīs, pat Krieviju ieskaitot, kur visiem ir tiesības, izņemot pašus krievus. Amatpersonu atbildība par tēvzemes un valsts nodevību ir aizstāta ar neko neizsakošo politisko atbildību, bet likumdevēju piekukuļošana vai uzpirkšana, lepni nodēvēta par lobijiem un tas esot likumīgi. Tāpēc ir tikai likumsakarīgi, ka viss ir tikai bagātnieku interesēs un pelņas gūšanai, bet nabagu kļūst arvien vairāk un ražošana tiek nīdēta jebkādiem līdzekļiem un regulām, jo par to taču kāds ļoti dāsni maksā.
Uzminiet kuram līkdeguņu kartelim tas viss ir izdevīgi ???

Atbildēt

neaizmirsīsim

20.06.2019. 10:19

»

jautājums

Ja jau pēc Krupņikova vārdiem Latvija gandrīz visi ebreji ir iznīcināti, tad kur tad viņi tagad cēlušies tik daudz un kuplā skaitā draudzes un biedrības? Kur un kā? Ja iebrauca no Krievijas puses, tad ne pat uz 1 eiro nevar pretendēt


ka, latvieši piederību tautībai noteica pēc tēva(pirmskara LV), ortodoksāli ebreji - tikai un vienīgi pēc mātes,respektīvi, Latvijas laikā, pirms kara, cilvēki, kuriem māte bija ebrejiete, bet tēvs piem., latvietis, pasēs tika rakstīts, ka latvietis, un tie netika, lielākoties, iznīcināti.Savukārt,padomju pasēs, tādi varēja tikt ierakstīti, vispār kā krievi, ja dokumentus izdeva, piemēram, izsūtījumā Sibīrijā.

Atbildēt

alko

20.06.2019. 08:53

Tā jocīgi sanāk: uz 1940. gadā atņemto īpašumu pretendē biedrība, ar Grigoriju Krupņikovu priekšgalā, kura brālis Pēteris Kruņikovs, bija aktīvs PSRS veidotās brīvās Latvijas pagrīdnieks un sekojošās PSRS okupācijas varas aktīvs darbonis.


Reakcijas

Atbildēt

jautājums

19.06.2019. 22:54

Ja jau pēc Krupņikova vārdiem Latvija gandrīz visi ebreji ir iznīcināti, tad kur tad viņi tagad cēlušies tik daudz un kuplā skaitā draudzes un biedrības? Kur un kā? Ja iebrauca no Krievijas puses, tad ne pat uz 1 eiro nevar pretendēt.

Atbildēt

19.06.2019. 15:19

Kāds ir parēķinājis, cik no latviešu un citu tautu pārstāvjiem (ģimenēm) netika atjaunotas īpašuma tiesības, jo arī viņu ģimenes tika nogalinātas tādā vai citādā veidā no okupācijas varām? Mums nav uz sava rēķina nekāds taisnīgums jāatjauno - neesam PSRS vai Lielvācijas saistību pārņēmēji! Vācija jau ir izmaksājusi kompemsāciju un šķiet tā joprojām ir pieejama. Kāpēc vieniem atkal sevi jānostāda pārākā situācijā par citiem cietušajiem, izmantojot kaut kādus apstākļus, kas uz attiecīgajām personām vai konkrēti viņu priekštečiem memaz neattiecās. Un tad vēl brīnās, no kurienes tāds negatīvs . Tieciet galā vienreiz ar savu karmu, varbūt tad arī kaut kas mainīsies.

Atbildēt

Mumins

19.06.2019. 07:44

»

es

pievienojos jūsu aicinājumam.Bet!Par Vinķeles,piedodiet,purnu nenobalsoja,bet viņa ir ministre.Ko nu


Sākumam pietiks, ja šiem jaunupiem vienas durvis būs slēgtas uz visiem laikiem. Kaut neliela, tomēr mācība nākošajiem par to, ka tauta NEAIZMIRST visas nelietības pēc 3 minūtēm.

Atbildēt

Apsveicu, jums izdevās!

18.06.2019. 21:13

»

Vesela saprata balss

Pirmkārt, privātpersonām netiks maksāts. Bet par tiesisko pamatu kas par problēmu? Likumus tak cilvēki raksta - šodien nav, rīt būs. Šeit galvenais ir, kādēļ jāturas pie šiem īpašumiem par jebkuru cenu? Veids, kā tie nonāca valsts īpašumā, smird. Var apspriest un būtu sabiedrībā plaši jāapspriež veids...


Man patika par to tiesisko pamatu. Protams, nekādu problēmu! Likumu taču var pamainīt kā vien vajag. Kādam vai kādiem uzņēmīgiem ļautiņiem vajag un mainam likumu kā vien ienāk prātā. Un kādēļ jāturas pie īpašumiem, ja var tos atdot tiem, kuri izdomājuši, ka viņiem tos vajag vairāk? Tiesiskais pamats? Likumus taču var pamainīt, kāda problēma! Šķiet, ka pat visspīvākie ebreju kontribūcijas pretinieki nevarētu labāk parādīt atsevišķu grupējumu iecerētās afēras farsu no tiesiskā viedokļa.

Atbildēt

fui

18.06.2019. 21:00

»

Z

Skaidrs viens, ka tev jau ir samaksājuši tie no Latīņmarikas un ne maz


Tiem no Latīņamerikas nevienam nav jāmaksā.Nemērojiet visus ar savu netīro mērauklu!Kaunieties!Un neuzrunājiet mani uz tu!

Atbildēt

sauksim lietas īstajos vārdos

18.06.2019. 20:25

»

Vesela saprata balss

Pirmkārt, privātpersonām netiks maksāts. Bet par tiesisko pamatu kas par problēmu? Likumus tak cilvēki raksta - šodien nav, rīt būs. Šeit galvenais ir, kādēļ jāturas pie šiem īpašumiem par jebkuru cenu? Veids, kā tie nonāca valsts īpašumā, smird. Var apspriest un būtu sabiedrībā plaši jāapspriež veids...


Vēlreiz jautājums, kuru biedrs izliekas nedzirdam. Kādas tiesības Rietumu bankas darboņiem ir uz pirmskara ebreju īpašumu? Nu un protams tas par likumu, kurš te ir, bet te gar viņu jau var atslaucīties, vislabāk raksturo šo afēru un tās interesentus.

Atbildēt

hmm

18.06.2019. 18:32

Nesen lasīju par tiesvedībām ārzemēs par Rietumu bankas spekulācijām. Vai šis pieprasījums nav tieši ar to saistīts. Sak, mēs tūlīt bankrotēsim, lai Latvijas valsts mums maksā miljonus.

Atbildēt

Krupņikovam

18.06.2019. 17:50

Jūs esat īpaši?Herberts Cukurs arī bija īpašs.Turklāt viņš,riskējot ar savu un savu bērnu dzīvībām glāba un izglāba jūsu tautiešus no nāves.Un kādu pateicību viņš saņēma?Kas samaksās viņa ģimenei,lai varētu raudzīties tālāk?

Atbildēt

Vesela saprata balss

18.06.2019. 17:33

»

nekādu naudu!

tak atdodiet tai biedrībai tos īpašumus!!! Bet viņi jau negrib, grib tikai naudu! Jo īpašumos ir jāiegulda, bet nauda uzreiz ķešā! Tur tā lieta


Cik saprotu, lieta tur tā, ka īpašumi sen pārdoti un nauda notrallināta. Atdot pašus īpašumus, nevis naudu, nozīmēs atmaksāt labticīgiem pircējiem pirkuma maksu un ieguldījumus.

Atbildēt

viedoklis

18.06.2019. 17:10

»

Vesela saprata balss

Pirmkārt, privātpersonām netiks maksāts. Bet par tiesisko pamatu kas par problēmu? Likumus tak cilvēki raksta - šodien nav, rīt būs. Šeit galvenais ir, kādēļ jāturas pie šiem īpašumiem par jebkuru cenu? Veids, kā tie nonāca valsts īpašumā, smird. Var apspriest un būtu sabiedrībā plaši jāapspriež veids...


Ha, naivais! privātpersonām netiks maksāts, bet valde šiverēsies ar naudu kā viņiem tīk un kabatās. Tak zinām kā valdes strādā! Bet lieta ir tāda, ka tiem, kas pieprasa 40 miljonus nav nekādu tiesību tos pieprasīt! NEKĀDU! Ne viņi mantinieki, ne piedzīvojuši holokaustu. Pat sēž čekas maisos un daudzi iebraukuši no Krievijas pēc kara. Viņiem nav ne mazākā sakara ar holokaustu!

Atbildēt

Vesela saprata balss

18.06.2019. 16:56

»

sauksim lietas īstajos vārdos

Tātad jūs piekrītat, ka nav ne mazākā tiesiskā pamata no Latvijas valsts nodokļu maksātāju naudas izmaksāt ievērojamu naudas summu privātpersonām, kas sevi uzdod par VISU ebreju mantinieku pārstāvjiem


Pirmkārt, privātpersonām netiks maksāts. Bet par tiesisko pamatu kas par problēmu? Likumus tak cilvēki raksta - šodien nav, rīt būs. Šeit galvenais ir, kādēļ jāturas pie šiem īpašumiem par jebkuru cenu? Veids, kā tie nonāca valsts īpašumā, smird. Var apspriest un būtu sabiedrībā plaši jāapspriež veids, kā atrisināt šo netaisnīgumu, bet diemžēl normāla diskusija pie mums nav iespējama. Tikai apdirst ebrejus protam. Paskataties, šobrīd visi ziņu portāli pilni ar antisemītiskiem komentāriem, pēc kuriem krimināllikums raud. Nu ko ar šiem cilvēkiem var apspriest?

Atbildēt

baknrotējusi valsts

18.06.2019. 16:40

Valdība kopā ar šo afēru grib norakt mūsu bērnu nākotni un iedzīt Latviju mūžīgos parādos. tas ir noziegums pret mūsu bērniem. Valdība saka, ka nav naudas ne pensijām, ne skolotājiem, ne medmāsām, ne ārstiem, uzreiz var atrast 4 miljonus gadā izredzētai grupai. Ja tas nav noziegums pret savu tautu, tad kas tas ir?

Atbildēt

Mumins

18.06.2019. 16:28

Es publiski aicinu gadījumā, ja samaksās, vienreiz par visām reizēm nākamajās un visās pārējās visu līmeņu vēlēšanās norakt vēstures un politikas izgāztuvē tādus personāžus kā Pūce, Pavļuts, Viņķele, Pabriks un pārējo šābrīža A/P spici. Nevis partijas nosaukumu (kulīti), bet pašas personālijas (vēžus). Pacentieties atcerēties šos purnus un nekad un nekur par tiem vairs nebalsot!

Atbildēt

Mumins

18.06.2019. 16:24

… jā, un Sadamam Huseinam esot masu iznīcināšanas ieroči, kurus tas tūlīt, tūlīt likšot lietā! Tos ieročus tā arī neatrada, Krupņikov! Riebj visi šie PR guru, kuri neko vairāk nepieprot kā vien rīkoties atbilstoši uzskatam, ka visi apkārt ir stulbi kā zābaki.

Atbildēt

Mumins

18.06.2019. 16:20

Šis ASV laupīšanas karu atbalstītājs un rosinātājs varēja vismaz tagad paklusēt. Kā šodien atceros, kā Krupņikovs kopā ar Bukingoltu TV āgitēja par to, ka Irākā ir jāiebrūk un LV ir tas jāatbalsta. Kurš kompensēs irākiešiem sagrautos un pazaudētos īpašumus, Krupņikov? Jūs?

Atbildēt

īpašumi jāatdod

18.06.2019. 15:33

cita lieta, ka jāmaksā būtu psrs čekistiem, ne jau man...................vismaz pansijas jau nu tiem nepienākas

Atbildēt

nē, jūs vairs neesat īpaši

18.06.2019. 14:27

Nez kāpēc ebreji vai židi un arī pārējie ir aizmirsuši, ka holokausta labas gribas izlīdzinājums bija uzdāvināt ebrejiem savu valsti, kuras viņiem nekad nav bijis. izraēlu! Tā ir samaksa, un labas gribas žests. Ja nebūtu holokausta ebrejiem tā arī nebūtu Izraēlas. Bez tam Izraēla ir uzcelta no citu tautu naudas. ASV joprojām maksā Izraēlai miljardus gadā. Nē, ebrejiem vajag vēl! Nu nevar krievžīdi, kas vispār pat nav dzimuši Latvijā uzdoties par svešu īpašumu mantiniekiem, nevar. Ja tas notiek pēc tautības, tad tas ir visatklātākais rasisms. Jums ir uzdāvināta SAVA VALSTS, maksāts un vēl maksās, bet ar izspiešanu nodarboties ir negodīgi. Ja vajag miljonus , prasiet Vācijai. Berlīnē redzēju senus ebreju kapus, aizauguši, nekopti. Prasīju gidam, kāpēc ebreji neapkopj savus senčus? tas jādarot Vācijai, ne viņiem! Lūk, tādi viņi! Ja Latvijas valdība apstiprinās šo 10 gadu "slaukšanu", tad tai ir momentā jāatkāpjas, jo viņi ienīst savu tautu un dara visu, lai to iznīcinātu vai aizdzītu.Nevar taisīt biznesu no holokausta! Gana jau taisīts!

Atbildēt

sauksim lietas īstajos vārdos

18.06.2019. 13:14

»

Vesela saprata balss

Kad rakstīja likumus par bezmantinieku mantu, neviens nevarēja paredzēt holokaustu. Ka veselas ģimenes tiks iznīcinātas ar visiem mantiniekiem taisnajā un sānu līnijās. Šī tiešām īpaša situācija, kas prasa īpašu pieeju. Saprotams, ka dažiem šeit riebjas vienas bankas ģīmi, bet ebreju padomē pārstāvētas...


Tātad jūs piekrītat, ka nav ne mazākā tiesiskā pamata no Latvijas valsts nodokļu maksātāju naudas izmaksāt ievērojamu naudas summu privātpersonām, kas sevi uzdod par VISU ebreju mantinieku pārstāvjiem?

Atbildēt

Vesela saprata balss

18.06.2019. 12:57

»

Ja mantinieki miruši

Vai tas nozīmē, ka mantot var ikviens


Kad rakstīja likumus par bezmantinieku mantu, neviens nevarēja paredzēt holokaustu. Ka veselas ģimenes tiks iznīcinātas ar visiem mantiniekiem taisnajā un sānu līnijās. Šī tiešām īpaša situācija, kas prasa īpašu pieeju. Saprotams, ka dažiem šeit riebjas vienas bankas ģīmi, bet ebreju padomē pārstāvētas, ja nemaldos, pilnīgi visas ebreju draudzes un organizācijas. Ja ne viņiem, kuram tad citam ir lielākas tiesības uz šiem īpašumiem?

Atbildēt

FKK

18.06.2019. 12:34

»

Vesela saprata balss

Mani mazāk uztrauc, kam tā nauda tiks, bet vairāk, kam netiks. Personīgi es negribu lai man ir kāds sakars ar šādi iegūtiem īpašumiem. Iespējams valstij vispār nevajadzēja pārņemt tos īpašumus. Paskataties kā šveicieši atrisināja problēmu. Pēc Otrā pasaules kara Šveices bankās milzīga ebreju nauda palikusi...


Salīdzinājums ar Šveici ir nekorekts un acīmredzami manipulatīvs. Šveice nekad nav bijusi nacistu okupēta, tā bija nacistu tirdzniecības partneris līdz pašām kara beigām - beidzamās šaujamieroču optikas piegādes nacistu režīmam notika vēl 1945. gada aprīlī un Vācija norēķinājās ar ebrejiem atņemtajām vērtībām - zeltu, utt.
Te ir principiāli cits vēsturiskais konteksts un tā ignorēšana skaidri norāda uz negodīgiem mēģinājumiem manipulēt. Acīmredzot nav citu - labāku argumentu, kā šādu - aiz matiem pievilktu.

Atbildēt

Attīstībai/par - noziedznieku varza

18.06.2019. 11:57

Pavļuts, Jaunups - visi jau iepriekš iesaistīti valsts izzagšanas skandālos. Tagad šī partejiskā varza cenšas atkal izlaupīt Latvijas tautas bagātības. Pavļutu aiz restēm un pārējos paristus - internēt akmeņlauztuvēs! Tās sods būtu tikai taisnīgs par genocīdu pret latviešu tautu. Krievijas okupantu krievžīdiem atdos Latvijas tauatas grūti sūri sapelnīto nodokļu miljonus, lai gan slimnīcās vai mājās mirst pienācīgu veselības aprūpi nesaņēmušie latvieši. Kas kompensēs viņiem atņemtās dzīvības jeb holokaustu pret latviešiem? Pavļuts ir bende un paristi - valsts nodevēji un izlaupītāji! Negods viņiem un viņu ģimenes locekļiem! Pavļutieši nav cienīgi staigāt pa Latvijas zemi!

Atbildēt

Paldies par informāciju

18.06.2019. 11:36

»

Vesela saprata balss

Mani mazāk uztrauc, kam tā nauda tiks, bet vairāk, kam netiks. Personīgi es negribu lai man ir kāds sakars ar šādi iegūtiem īpašumiem. Iespējams valstij vispār nevajadzēja pārņemt tos īpašumus. Paskataties kā šveicieši atrisināja problēmu. Pēc Otrā pasaules kara Šveices bankās milzīga ebreju nauda palikusi...


Hmm, Šveices precedents būs jāpapēta, kā tad tur patiesībā bija. Zinot šveiciešu skrupulozumu likuma ievērošanā diezin vai viņi atļāvās tādu Davai, Davai anarhiju, kādu mums mēģina uztiept AttīstībaPar un viņu maizes tēvi no bankas Zapadnaja.

Atbildēt

sauksim lietas īstajos vārdos

18.06.2019. 11:22

»

Vesela saprata balss

Mani mazāk uztrauc, kam tā nauda tiks, bet vairāk, kam netiks. Personīgi es negribu lai man ir kāds sakars ar šādi iegūtiem īpašumiem. Iespējams valstij vispār nevajadzēja pārņemt tos īpašumus. Paskataties kā šveicieši atrisināja problēmu. Pēc Otrā pasaules kara Šveices bankās milzīga ebreju nauda palikusi...


Kam saziedoja? Varbūt pietiks te visus uzskatīt par muļķiem? Pāris šeptmaņu no miglainā kantora Rietumu banka, un vari locīties un stīvēties cik gribi, personālijas norāda tieši un tikai uz šo banku, pieprasa sev tiesības uz visu ebreju mantojumu! Kādi kontroles mehānismi, kas un kā kontrolēs? Varbūt tie paši APar? Jums pašam smiekli nenāk? Nu un protams, ka šāda traļļaļļā akcija, savadāk to nevar nosaukt, ir visrupjākais Latvijas likumdošanas aktu pārkāpums, kas rada daudzus bīstamus un neparedzamus precedentus. Vienam dodu, citam nedodu? Hei, likums MANTINIEKIEM šādas tiesības deva. Bariņš lautiņu, kas paši sevi nosaukuši par kaut kādu tur padomi, NAV UN NEKAD NEBŪS mantinieki! Piedodiet, bet tādā garā pēc kāda laika uzradīsies kārtejie censoņi, kas atkal sevi pasludinās par kaut kādu tur draudžu pārstāvjiem un prasīs maksāt atkal! Mēs vēl varam diskutēt par kompensācijas termiņa atjaunošanu LIKUMĪGAJIEM MANTINIEKIEM, bet biedrus no Rietumu bankas lūdzu nedrūzmēties un doties tālāk!

Atbildēt

Vesela saprata balss

18.06.2019. 10:42

»

sauksim lietas īstajos vārdos

Ar kādām tiesībām atsevišķu privātpersonu, kuras pārsvarā saistītas ar Rietumu banku, izveidots privāts fonds var uzstāt uz VISU ebreju mantas mantošanu? Varbūt nevajag smērēt mums savus lētos melus


Mani mazāk uztrauc, kam tā nauda tiks, bet vairāk, kam netiks. Personīgi es negribu lai man ir kāds sakars ar šādi iegūtiem īpašumiem. Iespējams valstij vispār nevajadzēja pārņemt tos īpašumus. Paskataties kā šveicieši atrisināja problēmu. Pēc Otrā pasaules kara Šveices bankās milzīga ebreju nauda palikusi. Un pēc Šveices likumiem, ja mantinieki nepiesakās, kontu atlikumi pāriet bankai. Pilnīgi likumīgi bankas varēja paturēt šo naudu sev. Bet viņi negribēja sev šādu naudu, visu saziedoja. Tas ir cilvēciski un pareizi. Bet protams šāda rīcība prasa rakstura īpašības un vērtības, kuru pie mums šeit vēl pagaidām stipri pietrūkst.

Atbildēt

:(

18.06.2019. 10:34

»

Žulis

Tikai viens teikums no šī raksta: „Latvijas valsts pārņēma vairākus simtus ebreju cilvēkiem un kopienai agrāk piederējušu īpašumu, kuriem Holokausta laikā tika iznīcināti ne tikai īpašnieki, bet arī PILNĪGI VISI MANTINIEKI.” Ja mantai nav mantinieku, tad saskaņā ar Civillikuma tā ir piekritīga valstij...


Holokausts - tas bija baisi un nosodāmi, bet...
kāpēc ebreju organizācijas NEKAD neizsakās par tiem saviem tautiešiem, kas strādāja okupantu labā, bija spīdzinātāji un izmeklētāji Stūra mājas pagrabos??? Ja šī nācija tiešam būtu tik cietusi un svēta, kā te izliekas, tad viņiem būtu jārunā arī par šo savas tautas daļu, un tad mēs visi varbūt beidzot būtu "kviti"!

Atbildēt

Viss ir pilnīgi savādāk

18.06.2019. 10:25

»

a ko ta nu?

Ja Pavļuts un citi no paristiem kaut ko tādu būtu paziņojuši pirms vēlēšanām, viņi vispār nebūtu tikuši saeimā...


Tas ir tas pats, ja prasīt zaglim pirms zagšanas izplatīt oficiālo paziņojumu par plānoto zagšanu. Kautko tik stulbu var iedomāties tikai bauri.
Bauri arī ir viens no galvenajiem cēloņiem visos jautājumos.
Ja cilvēki nebūtu bauru līmenī (bauri pat ar diplomiem, mašīnām, mājām) tad neviena kangaru bandas nekad nesavāktu pat kopā 10%.
Kāda daļa ēbrejiem gar Latvijas veselības aizsardzību. Lielākā daļa mierīgi var aizbraukt uz etnisko dzimteni, kur veselības aizsardzība ir augstā līmenī. Cik esmu novērojis, tad turīgi ēbreji vispār brauc uz ASV.
Tik naivs var būtu tikai baurs

Atbildēt

Nekadus miljonus!

18.06.2019. 09:44

Kapec zidiem ir krievu vards un uzvards? Tas pierada tikai to,ka vini ieradas no Krievijas,kad Krievija okupeja Latviju. Viniem nav nekada, pat visattalakaa sakara ar holokaustu.

Atbildēt

Nu gan

18.06.2019. 09:16

Kropļi, čurku izdzimteņi!

Atbildēt

sauksim lietas īstajos vārdos

18.06.2019. 08:41

»

Vesela saprata balss

Bet nav šiem īpašumiem faktisko mantinieku, visiem zināmu iemeslu dēļ. Un izlasiet likumprojektu. Tiks izveidots fonds, kura pārvaldnieks būs ebreju organizāciju padome. Naudu tērēt drīkst tikai likumā noteiktiem mērķiem - izglītība, sabiedrības labums, utt. Ja tērēs ārpus šiem mērķiem, nauda ir jāatmaksā...


Ar kādām tiesībām atsevišķu privātpersonu, kuras pārsvarā saistītas ar Rietumu banku, izveidots privāts fonds var uzstāt uz VISU ebreju mantas mantošanu? Varbūt nevajag smērēt mums savus lētos melus?

Atbildēt

a ko ta nu?

18.06.2019. 08:40

Ja Pavļuts un citi no paristiem kaut ko tādu būtu paziņojuši pirms vēlēšanām, viņi vispār nebūtu tikuši saeimā.
Šis likums nav taisnīgs.Latvijas valsts nav vainojama par ebreju kopienai nodarītajiem zaudējumiem. Gan pirmskara Latvijā, gan tagad ebreji, neskatoties uz viņu traģisko pagātni, ir turīgi ļaudis kā Latvijā, tā ārvalstīs. Ebreju kopiena izpelnītos lielu atzinību, ja šos 40 miljonus atvēlētu, piemērsm,veselības aizsardzībai, kas Latvijā ir nožēlojamā stāvoklī.

Atbildēt

Paga paga

18.06.2019. 08:33

Tas ir RASISMS !!!!!!!

Atbildēt

Skatiet plašāk!

18.06.2019. 07:41

»

Meļi, lieli meļi, nekauņas

Pirmkārt, "14. jūnija Komunistiskā genocīda upuru piemiņas pasākumi bija tam nepārprotams atgādinājums"- nav "komunistisiskā genocīda", bet gan Krievijas impērijas okupācijas režīma upuri kā žīdi, tā latvieši, arī krievi un daudzu citu tautību upuri. Tātad jūs, autori, melojat, prasot kompensāciju no...


4. mija komunistu- čekistu- cionistu republiku uzdeva par "atjaunoto 18. novembra republiku". Žīdebreju slēptā impērija pret Krieviju un Latviju izturas vienādi - kā pret okupētām teritorijām. Jūs runājat par Krievijas impēriju. Krievijā tikai maza daļa ir impēriskie krievu šovinisti . Žīdebreji rada nesaskaņas, karus, represijas un citas nelaimes un iedzīvojas uz šo nelaimju rēķina. Ir žīdlatvieši, žīdkrievi utt. Latvijā bij. komunisti- čekisti var būt vienlaikus savam pašlabumam, jo morāli zaudējuši LPSR laikos, gan žīdlatvieši, gan žīdmrievi vienlaikus, jo LAtvijas deokupācija nav notikusi žīdu interesēs. Latvijā turpinās aukstais karš starp PSRS okupantiem, kas palika Latvijā un pamatnāciju, kura laukos tiek iznīcināta ar žīdu banku un ES regulu un direktīvu, subsīdiju palīdzību.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...