Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tyyyy

17.01.2023. 17:17

Kam jūs esat vajadzīgi ar visiem saviem pidariem Gestēm, politprostitūtām Bērtulēm un Krēnbergām, kuras dzer, nemazgā galvu un prot tikai vecus melus no videoarhīva rādīt? LTV darboņi ir jāatlaiž, nevis jāpiemaksā viņiem.

Atbildēt

boikots pindosu televizijai latvija !

15.01.2023. 15:10

nelauj sevi mulkot,neskaties latvijas melu televiziju !

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

15.01.2023. 10:13

»

jautajums

Un kāpēc man būtu jāuztraucas par šo samazinājumu


12,3% no tiem, kuri vispār skatās TV. Un tas maksā tos daudzos miljonus!
Tikmēr, kamēr Zaķusalas augstceltnē Latvijas TV nebūs sasēdusies vienā stāvā un Latvijas radio otrā, tikmēr tām abām būtu jāsamazina nevis jāpalielina finansējums!

Atbildēt

Antrra

15.01.2023. 09:10

Latvijā grēku plūdi...
Nevajag tā priecāties laikā, kad citiem jācieš.
Trīsdesmit pirmajā nemaz neskatījos tv.

Atbildēt

Atis Priedītis

14.01.2023. 19:37

Kāpēc ar mani tā notiek?

Ticamākais iemesls ir fakts, ka man 1979.gadā izdevās Latvijas Radio ierakstīt pret Latvijas okupāciju vērstu dziesmu ar Māra Čaklā tekstu "Izkapts ābelē". Tikai pēc dziesmas ieraksta čekisti saprata par ko patiesībā ir šī dziesma. Sekas - man no 1980.gada līdz 1995.gadam tika liegta iespēja ierakstīt Latvijas Radio vēl kādu dziesmu.

Otrs iemesls - 80.to gadu beigās un 90.to gadu sākumā man izveidojās ļoti ass konflikts, iespējams ar kādu VDK darbinieku. Par saikni ar VDK liecina tas, ka šim cilvēkam izdevās panākt lai LTV izveido un parāda mani apmelojošu TV raidījumu. Pēc vairākiem gadiem notika šī konflikta turpinājums. Es strādāju par Mālpils tehnikuma pasniedzēju un šis cilvēks (arī pasniedzējs) sāka pieprasīt no tehnikuma audzēkņiem 30 Ls lielu kukuli par sekmīgu atzīmi eksāmenā. Tolaik tā bija ļoti liela naudas summa. Pie manis ieradās manas audzināmās grupas audzēkņi un lūdza palīdzību. Un es biju spiests šai konfliktā iesaistīties. Apmēram 100 audzēkņi no vairākām grupām uzrakstīja par šo kukuļa izspiešanas gadījumu iesniegumus.

Tā kā šī pasniedzēja ļoti tuvs draugs un aizstāvis bija advokāts Andris Grūtups, kādu laiku šim kukuļņēmējam izdarīt neko nevarēja. Galu galā viņu tomēr no darba atlaida (pēc paša vēlēšanās), bet nekādas tiesas nebija.

Šo konfliktu laikā tiku pakļauts ļoti nežēlīgām VDK vajāšanām ar psiholoģiskā terora metodi Zersetzung. Kā zināms VDK savējos aizstāv pat tad ja tie ir pēdējie nelieši.

Atskaņas šiem notikumiem izjūtu arī pašlaik. Bijušie VDK darbinieki un komunisti nespēj man piedot to, ka es paliku dzīvs un tā arī nepakļāvos viņiem. Tāpēc ir arī visi šie notikumi ar manu dziesmu aizliegšanām un dziesmu konkursu viltošanas. Tādam Atim Priedītim bija jāpaliek nezināmam uz mūžu mūžiem. Bet es tomēr esmu atradis iespēju kā šīs cūcības apiet un ik pa brīdim atgādinu par sevi - es esmu un turpinu nodarboties ar jaunradi.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

14.01.2023. 19:09

tu neesi nekas un saukt tevi nekā, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
Samierinies ar to un turpini nožēlojami agonēt. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš

14.01.2023. 19:08

Mani aizliedza, kad atteicos sadarbotues ar VDK. Un? Kas no tā? Esmu slinks un negribu kalpot mūzai. Bet es nevienu nezākāju no tiem, kas aizliedza. Peters mani virzīja.. tālu biju.. paldies viņam, man ļāva noticēt sev.. Astoņdesmitajos. Ķempe ļāva septiņdesmitajos.

Bet, kas zin! Un bez Veidemanes atļaujas, var gadīties, ja būšu tam gatavs. Pašlaik esmu gatavs vienam miljonam, bet ne tam, kas man ir paša pamatam, bet vienam liekam, jautrākai dzīvei. Mūzai.

Atbildēt

Killemall

14.01.2023. 18:07

Aha, vajag piesviest pederastiem naudinju, tad varees laist tieshraidee onaanistu saietu SLAMPA no Ceesiim, ar visiem kroplja Levinien un sazin ko veel.

Atbildēt

patiesībā

14.01.2023. 17:47

»

Atis Priedītis

Es varu rakstīt tikai par tiem noziegumiem par kuriem es zinu. Vākt tenkas un rakstīt par notikumiem no kuriem esmu atradies 100 km attālumā būtu bezjēdzīgi. Par tiem lai raksta šo noziegumu liecinieki


nu un - kā tad paliek ar "valdošo viedokli", kas proponē, ka "par VISIEM noziegumiem ir jārunā un jāraksta bez kautrēšanās (u.t.t.)?... ;)

Atbildēt

patiesībā

14.01.2023. 17:39

»

nu nu

Nekā personīga...


nekā personīga (abpusēji)! ;)
Nav pamata oponēt, vismaz "pa lielam" jeb principiāli. Ja nu vienīgi - attiecībā uz šo:

"No manas puses - tikai viens "tikai" - bēgot no vilka var uzskriet uz lāci! Un tas tomēr lielāks un briesmīgāks, tas var iespundēt alā vai uz desmit gadiem par brīvdomību."
______________
Var, dabiski, uzskriet arī uz lāča (vai uz sausmeža ķirzakas, bēgot no purva krupja) - ir zināmi abi, no visām pusēm jeb no "VSV aktuālajiem aspektiem". Savukārt, attiecībā uz "iespundēšanu par brīvdomību" - ir zināma pieredze (kuru atļaušos nenovēlēt nevienam normālam cilvēkam), kas nepārprotami (un pierādījumos balstīti) liecina par to, ka pašreizējais "vilks ir jēra ādā". Tātad - nebūt ne "sīklopīgāks" par iespējamo "lāci". Odesieši teiktu - "tur vēl divreiz jāpaskatās", kas kuram aiz (ait)ādas... ;)

Atbildēt

Atis Priedītis

14.01.2023. 17:28

»

patiesībā

nu tad - dari tā, kas tev to liedz: runā un raksti par visiem noziegumiem. Uzsveru vēlreiz - par VISIEM. Un NEVIS regulāri izpildies TIKAI par savu subjektīvo "kreklu, kas tuvāk tavai personīgajai privātādai". Kā saka "no vārdiem - pie darbiem"! Un lai tev paveicas (BEIDZOT) aiz saviem personīgajiem...


Es varu rakstīt tikai par tiem noziegumiem par kuriem es zinu. Vākt tenkas un rakstīt par notikumiem no kuriem esmu atradies 100 km attālumā būtu bezjēdzīgi. Par tiem lai raksta šo noziegumu liecinieki.

Atbildēt

patiesībā

14.01.2023. 17:20

»

Atis Priedītis

Ir jārunā un jāraksta par visiem noziegumiem. Uzsveru vēlreiz - par VISIEM. Tikai tā ir iespējams novērst jaunu noziegumu izdarīšanu Attieksme - Neviens neko neuzzinās vai arī ja uzzinās tad neticēs ir pati bīstamākā, jo ļauj atkārtoti veikt aizvien jaunus noziegumus. Un arī tik "lieliskajai" LTV būtu...


nu tad - dari tā, kas tev to liedz: runā un raksti par visiem noziegumiem. Uzsveru vēlreiz - par VISIEM. Un NEVIS regulāri izpildies TIKAI par savu subjektīvo "kreklu, kas tuvāk tavai personīgajai privātādai". Kā saka "no vārdiem - pie darbiem"! Un lai tev paveicas (BEIDZOT) aiz saviem personīgajiem "košumkrūmiem" saskatīt VISU mežu, ar VISĀM skudrām un lāčiem. ;)

Atbildēt

nu nu

14.01.2023. 17:14

»

patiesībā

protams, ka nekautrējos (un ne tikai par "pantiņiem", bet nu - katram jau savas prioritātes, dabiski...) - tieši tāpat kā jebkurš normāls, sakarīgi smadzeņot spējīgs cilvēks nekautrējas no VISA tā (t.sk. arī sava privātā "radošuma", jebkāda), par ko viņš ir objektīvi / loģiski pamatoti (!!!) pārliecināts...


Nekā personīga :)
Tu tāpat savos gara ražojumos esi ieguldījis lielu darbu, un tev ir savs īpatnējs stils. No manas puses - tikai viens "tikai" - bēgot no vilka var uzskriet uz lāci! Un tas tomēr lielāks un briesmīgāks, tas var iespundēt alā vai uz desmit gadiem par brīvdomību.
Bet medijos slavinātajiem "ģēnijiem" arī der izjust kādu kritiku, citādi viņiem pārāk sakāpj galvās, šie sāk iedomāties, ka ir dievi, vēl redzot publikas atsaucību, dievināšanu, kā reiz teicis Lenons, viņš sajuties slavenāks kā Kristus. Un tad jau viņiem reizēm "aizbrauc širmis", ar tik lepniem pat nav iespējams sarunāties.
Bet arī citam komponistam, ja tas ir viņa mūža darbs, arī ir vēlme pēc kādas atsaucības. Citādi sanāk, ka vienus ceļ saulītē, viņi var dziedāt ko grib, kaut vai - kur ir mana lidmašīna? Nu baigie publikas elki...

Atbildēt

patiesībā

14.01.2023. 17:11

»

Atis Priedītis

Raksts ir par LTV lieliskumu. Bet patiesībā tas ir melīgums, kuru grib lai tauta apmaksā vēl dāsnāk


nu rau - tu nonāci pretrunā pats ar sevi, kārtējo reizi: LTV taču sludina faktiski tikai un vienīgi "valdošos viedokļus", uz kuriem tu atsaucies kā uz pārlaicīgām dogmām - kāda runa var būt par to, ka "patiesībā tas ir melīgums, kuru grib lai tauta apmaksā vēl dāsnāk"?

P.S. Un kāds sakars šai tavai replikai ar viedokli (patiesībā, 14.01.2023., 16:38), uz kuru tu reaģēji? Jautājumi bija pavisam citi, bet tu uz tiem neatbildēji. Kāpēc?

Atbildēt

Atis Priedītis

14.01.2023. 17:07

»

patiesībā

interesanti - kādēļ "pēc tavas loģikas" nebūtu jāklusē tikai par VDK un komunistu noziegumiem, nevis par VISIEM taml. noziegumiem? Kas "pēc tavas loģikas" ir "valdošais viedoklis"? Vai tas ir saistošs tikai tev, vai arī visiem citiem, vai arī tikai dažiem citiem? Kāpēc tas, kas "pēc tavas loģikas" skaitās...


Ir jārunā un jāraksta par visiem noziegumiem. Uzsveru vēlreiz - par VISIEM. Tikai tā ir iespējams novērst jaunu noziegumu izdarīšanu Attieksme - Neviens neko neuzzinās vai arī ja uzzinās tad neticēs ir pati bīstamākā, jo ļauj atkārtoti veikt aizvien jaunus noziegumus. Un arī tik "lieliskajai" LTV būtu jāsāk kļūt drošākiem un nebaidīties par visu informēt cilvēkus pilnīgi atklāti.

Atbildēt

patiesībā

14.01.2023. 17:00

»

Atis Priedītis

Pēc tavas loģikas būtu jāklusē gan par represijām un izvešanām. Gan par VDK un komunistu noziegumiem. Tomēr valdošais viedoklis ir cits - par noziegumiem ir jārunā un jāraksta bez kautrēšanās, pat tad noziegumu ir veicis bagāts, slavens un tautā mīlēts cilvēks


interesanti - kādēļ "pēc tavas loģikas" nebūtu jāklusē tikai par VDK un komunistu noziegumiem, nevis par VISIEM taml. noziegumiem? Kas "pēc tavas loģikas" ir "valdošais viedoklis"? Vai tas ir saistošs tikai tev, vai arī visiem citiem, vai arī tikai dažiem citiem? Kāpēc tas, kas "pēc tavas loģikas" skaitās "valdošais viedoklis", būtu uzskatāms par prioritāru attiecībā pret jebkuriem citiem "NEvaldošiem viedokļiem"? Par kuriem noziegumiem "ir jārunā un jāraksta bez kautrēšanās" - tikai par tiem, kas par tādiem uzskatāmi "pēc tavas loģikas", vai tomēr par VISIEM varas / ideoloģijas noziegumiem?

Vai tev nešķiet, ka tu pats esi sapinies savos "valdošajos viedokļos" tieši tāpat, kā savos "valdošajos viedokļos" bija / ir sapinušies tie, kurus tu apsūdzi "par VDK un komunistu noziegumiem"? Kāpēc "pēc tavas loģikas" un konkrēti ar ko tavi pašreizējie "valdošie viedokļi" ir atšķirīgi vai pat labāki par jebkuriem citiem "valdošajiem viedokļiem"?

Ir sacīts: "Nekas nav tā, kā izskatās (un, īpaši jau, subjektīvi tendenciozi "rādās")..." ;)

Atbildēt

Atis Priedītis

14.01.2023. 16:52

»

patiesībā

nav nekādas "manas" vai "tavas" loģikas - ir tikai PATIESĪBA, VIENA priekš VISIEM...


Raksts ir par LTV lieliskumu. Bet patiesībā tas ir melīgums, kuru grib lai tauta apmaksā vēl dāsnāk.

Atbildēt

asv koloborantam

14.01.2023. 16:50

»

!!!

Pa daudz esi ierāvis vodku un par maz uzēdis skābēto gurķi? Izguli dzērumu


ziema nepapraidosi ,bet dzimumu gan tu varetu erti mainit ziemas laika.

Atbildēt

patiesībā

14.01.2023. 16:38

»

Atis Priedītis

Pēc tavas loģikas būtu jāklusē gan par represijām un izvešanām. Gan par VDK un komunistu noziegumiem. Tomēr valdošais viedoklis ir cits - par noziegumiem ir jārunā un jāraksta bez kautrēšanās, pat tad noziegumu ir veicis bagāts, slavens un tautā mīlēts cilvēks


nav nekādas "manas" vai "tavas" loģikas - ir tikai PATIESĪBA, VIENA priekš VISIEM.

Interesanti - kādēļ "pēc tavas loģikas būtu (vai nebūtu) jāklusē gan par represijām un izvešanām"? Un, arī - par kādām / konkrēti kurām represijām un izvešanām tu gribi (ne)klusēt? Kā arī - kāds sakars tevis piesauktajām represijām un izvešanām ar to, par ko pašreiz runājam?

Atbildēt

Pieklājīgi sakot.

14.01.2023. 16:31

»

Atis Priedītis

Klusēt par nelietību jau nu nav tā pareizākā rīcība. Konkursu rezultātu viltošana ir un būs nelietība vienmēr. Ja kādam tas sagādā slavu un gandarījumu tai mirklī, tad jārēķinās, ka kaut kad jau viss taps zināms. Spilgts piemērs ir Z.Liepiņa grāmata "Mūzaīka", kurā tika pateikts daudz bet ļoti daudz...


Nu ja, kas arī bija jāpierāda - katram -- savs:

kas vienam balts, tas citam melns,
kam godā Radītājs - kam Velns,
kur balta PATIESĪBA krājas,
kur melniem meliem īsas kājas,
kas zina daudz, tam paliek pāri,
Kam primāri, kam - sekundāri...

Atbildēt

Atis Priedītis

14.01.2023. 16:29

»

patiesībā

protams, ka nekautrējos (un ne tikai par "pantiņiem", bet nu - katram jau savas prioritātes, dabiski...) - tieši tāpat kā jebkurš normāls, sakarīgi smadzeņot spējīgs cilvēks nekautrējas no VISA tā (t.sk. arī sava privātā "radošuma", jebkāda), par ko viņš ir objektīvi / loģiski pamatoti (!!!) pārliecināts...


Pēc tavas loģikas būtu jāklusē gan par represijām un izvešanām. Gan par VDK un komunistu noziegumiem. Tomēr valdošais viedoklis ir cits - par noziegumiem ir jārunā un jāraksta bez kautrēšanās, pat tad noziegumu ir veicis bagāts, slavens un tautā mīlēts cilvēks.

Atbildēt

patiesībā

14.01.2023. 16:05

»

nu nu

Tu tak par saviem pantiņiem nekautrējies


protams, ka nekautrējos (un ne tikai par "pantiņiem", bet nu - katram jau savas prioritātes, dabiski...) - tieši tāpat kā jebkurš normāls, sakarīgi smadzeņot spējīgs cilvēks nekautrējas no VISA tā (t.sk. arī sava privātā "radošuma", jebkāda), par ko viņš ir objektīvi / loģiski pamatoti (!!!) pārliecināts.

BET! Personīgi es, tieši tāpat kā citu normāli ļauži, neesmu sevi pieķēris ne uzbāzīgā pašslavināšanā / pašanalīzē / pašapcerē (nejaukt ar "veselīgu pašreklāmu", ja par tādu varam uzskatīt "radošuma" rezultātu publiskošanu visiem brīvi pieejamās "komentzōnās" - izņemot "soctīklus" un taml. nosēdkolektōrus, dabiski!), ne pastāvīgās histēŗiski mania.kālās "raganu medībās" attiecībā uz maniem "pāridarītājiem" (par kuru deficītu grēks būtu žēloties - tieši tāpat, kā jebkuram sakarīgi smadzeņojošam un varošam / darošam personāžam).

Cita starpā - personīgi tavam "draudzīgajam uzbraucienam" ir kāds objektīvs pamatojums, vai arī vienkārši "latvānis latvānim -- mīļākā paika" shēma nostrādāja? Bet, nu katram savs, tak' jau... ;)

Atbildēt

nav nekādas atšķirības

14.01.2023. 15:21

»

ir kāda atšķirība

Ideoloģiskā (kapitālisma) orientācija daudz neatšķiras Krievijai un Rietumiem. Tu tak neiedomājies, ka Krievija mums varētu atnest atkal sociālismu? Viņu oligarhiem tas nemaz nepatiktu...


Ja neizdevās "iebraukt ar pirmo piegājienu" - tieši par to arī ir runa iepr.vied.: kāda garšauga pēc principā vienādi "apdraudētāji no visām pusēm" tiek vērtēti radikāli atšķirīgi un diametrāli pretēji, pat nolaižoties līdz trulai (....)-fobijai? Tikai dēļ necilvēcīgi trulas pakļaušanās atšķirīgam lumpenpropagandas zombējumam? Tādā gadījumā - tas ir nožēlojami stulbi, tāda tauta NAV un NEVAR BŪT "ļoti stipra, lai izdzīvotu pie apdraudējuma no visām pusēm". Tā vi' i', ko šam padarīsi...

Savukārt, attiecībā uz to, "kurš no kungiem uz kakla būtu vai nebūtu labāks" - ir sacīts: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes." Tātad, ja ar atmiņu (un ar smadzeņpodu "konceptuāli") viss ir kārtībā, nevienam normālam cilvēkam nevajadzētu būt problēmām ar "kritisko" domāšanu / objektīvu secinājumu "veiktspēju".

P.S. Vispār jau tauta būtu jābūt GUDRAI, a'priori, nevis tikai "stiprai", lai izdzīvotu.

Atbildēt

jautajums

14.01.2023. 14:33

Un kāpēc man būtu jāuztraucas par šo samazinājumu?

Atbildēt

ir kāda atšķirība

14.01.2023. 14:13

»

nav nekādas atšķirības

Daudzas lielvalstis visā pasaulē ir iebrukušas mazākās valstīs, tostarp arī Latvijā, un turpina to darīt arī pašreiz. Līderi šajā ziņā ir Mazbritānija un Āmurika - ar ko tās atšķiras no Krievijas, vai pat būtu labākas par Krieviju? Ar principiāli atšķirīgu, diametrālo pretēju ideoloģisko (u.c. saistīto...


Ideoloģiskā (kapitālisma) orientācija daudz neatšķiras Krievijai un Rietumiem. Tu tak neiedomājies, ka Krievija mums varētu atnest atkal sociālismu? Viņu oligarhiem tas nemaz nepatiktu.
Un mums, savukārt, vēl vajadzētu viņu kungus uz kakla? It kā ar pašu kungiem būtu par maz.
Seksuālās orientācijas zombējums ir cita lieta. Ko lai dara, ja mūsu varenajiem tas iet pie dūšas, un neviens neorganizē kādu neatkarīgu kanālu priekš parastiem cilvēkiem.
Un kā ir ar tiem mūsu kultūras cilvēkiem, arī zinām...
Vispār tautai būtu jābūt ļoti stiprai, lai izdzīvotu pie apdraudējuma no visām pusēm.

Atbildēt

Atis Priedītis

14.01.2023. 14:13

»

Stipri viduvējs gabals. Pieklājīgi sakot.

Vairāk patika vai nepatika, nomelnošanas vai protekcijas kampaņa medijos - tie nav kritēriji objektīvam vērtējumam. Tādi meldiņi (un taml. necili "radošumi") nav vispārējas uzmanības vērti. Un, vēl jo mazāk, gadiem ilgu "taisnības cīņu" vērti. Tā pat nav "cīņa ar vējdzirnavām" - drīzāk jau tā varētu...


Klusēt par nelietību jau nu nav tā pareizākā rīcība. Konkursu rezultātu viltošana ir un būs nelietība vienmēr. Ja kādam tas sagādā slavu un gandarījumu tai mirklī, tad jārēķinās, ka kaut kad jau viss taps zināms. Spilgts piemērs ir Z.Liepiņa grāmata "Mūzaīka", kurā tika pateikts daudz bet ļoti daudz kas palika noklusēts. Bet arī noklusētais kaut kad jau tiks publiskots.

Atbildēt

Stipri viduvējs gabals. Pieklājīgi sakot.

14.01.2023. 13:43

»

Atis Priedītis

Bet fakts paliek fakts - cilvēkiem šī dziesma patika vairāk nekā visas citas konkursa dziesmas, un ja nebūtu uzsākta mana nomelnošanas kampaņa šī dziesma būtu uzvarējusi. Ir saglabājušās arī attiecīgās publikācijas masu medijos, kuras apliecina to ko es rakstu. Tikai no kurienes Račam bija tāda vara...


Vairāk patika vai nepatika, nomelnošanas vai protekcijas kampaņa medijos - tie nav kritēriji objektīvam vērtējumam. Tādi meldiņi (un taml. necili "radošumi") nav vispārējas uzmanības vērti. Un, vēl jo mazāk, gadiem ilgu "taisnības cīņu" vērti. Tā pat nav "cīņa ar vējdzirnavām" - drīzāk jau tā varētu izrādīties cīņa (p)ar savām privātajām ambīcijām (un / vai mentālo "specifiku"), kas diez vai būtu eksponējama publiski.

Bet, nu: "katram - savs", kā ir sacīts... ;)

Atbildēt

nav nekādas atšķirības

14.01.2023. 13:23

»

ir kāda atšķirība

Ne jau Ukraina iebruka Krievijā, bet gan otrādi


Daudzas lielvalstis visā pasaulē ir iebrukušas mazākās valstīs, tostarp arī Latvijā, un turpina to darīt arī pašreiz. Līderi šajā ziņā ir Mazbritānija un Āmurika - ar ko tās atšķiras no Krievijas, vai pat būtu labākas par Krieviju? Ar principiāli atšķirīgu, diametrālo pretēju ideoloģisko (u.c. saistīto) orientāciju, kas izpaužas arī kā trula masīva lumpenpropaganda? Vai propagandonu zombējums patiešām būtu uzskatāms par objektīvu kritēriju izvērtēšanai un salīdzināšanai?

Atbildēt

Haralds Kalns

14.01.2023. 11:15

Lielīties un plēst kreklu ir nepieklājīgi! Nevis brutāls iebrukums Ukrainā, bet mediju brutāla, atklātas, patiesas, katra iedzīvotāja viedokļu paušanas iespēju ignorance ir bijis par iemeslu nelietībām, ko sastrādājusi LTV!!! Īpaši sarežģīti apstākļi varētu būt, ja katru no jums būtu skārušas skrotis mīkstumos, bet ne jau zvilnot un kafijojot. Jums, tāpat kā visiem "slaistiem" valstī, pienākas tāda pat minimālā alga kā citiem. Piemaksu jūs varētu saņemt tikai par katru iespēju pilsoņiem(jebkuram) paust savu viedokli un uzskatus- tātad vārda brīvību!!! P.S. Esmu dzirdējis, ka esot saraksts ar personām kuras nav vēlamas studijā. Roķe drīkst šo publiski apstiprināt vai noliegt! No rakstā minētā, var secināt, ka no piepūles esat pārstrādājušies un pārkarsuši.

Atbildēt

vv

14.01.2023. 10:35

»

Domātājs

12,3% skatītāju, tas ir pietiekoši maz, lai veiktu šis anštātes privatizāciju. Nodokļu maksātāju naudu vajag taupīt! Un cik ir tādu, kā es, kas vispār LTV neskatās 22. gadus? Domāju, ka daudz vairāk par 12,3


Tieši tā, jaunieši vispār televīzoru neskatās, vidēja vecuma arī maz kas skatās, tikai penši, bet naudu ņem pa pillu programmu, un ja tur būtu ko skatīties, nekvalitatīvi stulbi raidījumi, propoganda, nepārtrauktas reklāmas. Gadus 5 redzēju LV raidījumus, ciemos bija ieslēgts TV, sapratu, nekad nepieslēgšu Latvijas TV kanālus.

Atbildēt

!!!

14.01.2023. 06:29

»

!

asv 2014 gada iebruka ukraina ,veicot tur valsts apversumu


Pa daudz esi ierāvis vodku un par maz uzēdis skābēto gurķi? Izguli dzērumu!

Atbildēt

Mjā

14.01.2023. 00:45

»

!

asv 2014 gada iebruka ukraina ,veicot tur valsts apversumu


Bet krievu fsb, kas tur bija lielā skaitā, ieskaitot Ukrainas kolaboracionistus, uz to visu vienaldzīgi noskatījās, vai ne ? Un kad bija sašūpota valdība, tad aizsteidzās okupēt Krimu, ko.

Atbildēt

Moskaļam

14.01.2023. 00:39

»

Slava Geranj-2

Solidaras pilseta atbrivota no banderu fasistiem ! Slava Vagner


Ja neskaita melošanu un zagšanu, vai vēl ko proti.
https://youtu.be/2htg66aq56s

Atbildēt

Atis Priedītis

14.01.2023. 00:36

»

Dziesmas ieraksts Youtubē:

Stipri viduvējs gabals. Pieklājīgi sakot


Bet fakts paliek fakts - cilvēkiem šī dziesma patika vairāk nekā visas citas konkursa dziesmas, un ja nebūtu uzsākta mana nomelnošanas kampaņa šī dziesma būtu uzvarējusi. Ir saglabājušās arī attiecīgās publikācijas masu medijos, kuras apliecina to ko es rakstu. Tikai no kurienes Račam bija tāda vara - pakļaut sev pilnīgi visus masu medijus, LTV ieskaitot, un panākt Gunāra Kalniņa uzvaru?

Atbildēt

!

13.01.2023. 23:46

»

ir kāda atšķirība

Ne jau Ukraina iebruka Krievijā, bet gan otrādi


asv 2014 gada iebruka ukraina ,veicot tur valsts apversumu.

Atbildēt

?

13.01.2023. 23:44

»

Mjā

Paveros apkārt un redzu tikai krievu okupantus kas jumto zogošos komunistus


tu konkreti doma elerti un vaideri jeb ari veidemani un ivanu ? ?

Atbildēt

Mjā

13.01.2023. 23:35

»

mulkim,nelej udeni !

Latvijai bistami ir asv un nato okupanti,kuri kops 1990 gada samazina Latvijas iedzivotaju skaitu


Paveros apkārt un redzu tikai krievu okupantus kas jumto zogošos komunistus.

Atbildēt

Kira

13.01.2023. 22:29

»

nu ko jūs te ņematies.

Brauciet tak palīgā savējiem ukrāniem, kuri pat ar visiem rietumsponsoriem nevar un nekad nevarēs uzvarēt Krieviju


Ne jau mums-CCCP iebraucejiem to te teikt latviesiem..Ne jau mums-okupantiem...

Atbildēt

Antrra

13.01.2023. 21:59

»

Dziesmas ieraksts Youtubē:

Stipri viduvējs gabals. Pieklājīgi sakot


Tai dziesmai ir tāda noskaņa... Nāk atkal atmiņas... Piemēram, kāda zaļumballe pie upes, atnāk uzlūgt uz deju kāds puisis, dejojam, viņš saka - meitene ar nosalušām rokām :) Un vēlāk piebilst - kur tu agrāk biji, ka es tevi neredzēju? Kā šeit nokļuvi? Es - nu, es esmu no tālienes. Bet šurp atbraucu ar zirgu un ratiem! Tiešām, kopā ar radiem.

Atbildēt

nu ko jūs te ņematies.

13.01.2023. 21:09

»

nu ko

jūs te ņematies. Brauciet tak palīgā savējiem, kuri nevar un nevar uzvarēt Ukrainu


Brauciet tak palīgā savējiem ukrāniem, kuri pat ar visiem rietumsponsoriem nevar un nekad nevarēs uzvarēt Krieviju.

Atbildēt

Dziesmas ieraksts Youtubē:

13.01.2023. 21:05

»

Atis Priedītis

Ja tev kaut kas nepatīk, vari vērsties tiesā...


Stipri viduvējs gabals. Pieklājīgi sakot.

Atbildēt

Atis Priedītis

13.01.2023. 20:02

»

Antrra

Kad piemin Raču, uzreiz atmiņā nāk dziesma ar vārdiem "Man vienalga, kādā mēlē radio un tv dzied" ar kaut kur nospertu melodiju. Grupa saucās "Bet bet" - vai tas nebija par godu Godmanim, kurš tolaik bieži lietoja vārdiņu "bet


Ne jau velti tauta Raču uzmeta Saeimas vēlēšanās. Mūziķu aprindās par Rača izdarībām klīst pietiekami daudz stāstu un mūziķiem taču ir arī ģimenes locekļi, draugi un paziņas. Tikai Račs joprojām ir pārliecināts, ka neviens neko nezina un tauta viņu ļoti mīl un ciena.

Atbildēt

nu ko

13.01.2023. 19:59

»

Slava Geranj-2

Solidaras pilseta atbrivota no banderu fasistiem ! Slava Vagner


jūs te ņematies. Brauciet tak palīgā savējiem, kuri nevar un nevar uzvarēt Ukrainu.
Un ja arī uzvarētu, visa pasaule ilgi atcerēsies ukraiņu varonīgo cīņu.

Atbildēt

Antrra

13.01.2023. 19:52

»

Atis Priedītis

Ja tev kaut kas nepatīk, vari vērsties tiesā...


Kad piemin Raču, uzreiz atmiņā nāk dziesma ar vārdiem "Man vienalga, kādā mēlē radio un tv dzied" ar kaut kur nospertu melodiju. Grupa saucās "Bet bet" - vai tas nebija par godu Godmanim, kurš tolaik bieži lietoja vārdiņu "bet!"
Tādi kā Godmaņa balstītāji, laikam.

Atbildēt

Savadi

13.01.2023. 19:35

Kad Latvijas TV raidijuma “Rita panorāma” moderatores-diktētas tiks nomainītas: viena neizrunā visas skābas,bet otra visu laiku smaida, lai arī kāda būtu zina.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...