Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ai,ai,ai

09.11.2020. 19:46

Izcelsim VAROŅUS: INESE KAUPERE Farmācijas departamenta direktore

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

08.11.2020. 06:51

Klau, bet ko viņa pateica nepareizi? To, ka nepietiek ar ierobežojumiem un aizliegumiem, bet jābūt skaidrai pozīcijai – ko darīs ar cilvēkiem, kam tā visa rezultātā rīt nebūs ko ēst?! Ko darīja visu vasaru mūsu valdība?! Puntulis fantazēja – kā par aizņemtu naudu izdemolēt Elizabetes 2, bet Reirs ar savu FM – kā ar nodokļu izmaiņām visus mazos, kas krīzes rezultātā jau tā knapi dveš, iedzīt ēnu ekonomikā vai iznīcinātu! Tās bija nopietns valdības darbs?! Un tagad pie visa vainīga Vinķele?
Tagad jau arī – Kariņš ir izsludinājis lockdown, bet kur ir Reirs ar skaidru vīziju kam un kādā vaidā kompensēs aizliegta biznesa zaudējumus?!

Atbildēt

pietiel lasītājs

07.11.2020. 18:12

Pa nopietnam publicēties PIETIEK.com var tikai galīgs neprātis vai sajēgu zaudējuša saimnieka uzdevumā.

Atbildēt

Latvijā Pasaules Banka ar savu naudu aizbāž muti Latvijas valdībai

07.11.2020. 09:26

»

Itālija

Visa Itālija zonās. Dzeltena, oranža. Sarkanā zona - Milāna, Lombardija. Karantīna. Ar papīru pa ielu - karabinieriem - no kurienes uz kurieni ej...


Tā kļuvusi par korupcijas perēkli. Valdība un MK ar PB naudu korumpē ministrijas un pakļauj, izdod rīkojumus, likumus, pavēles, apklusina medijus patiesībai. Diktatūra, visus baida ar sodien. Soda. Pasaules Bankas korupcija pasaulē - valdības pakļaujas un iznīcina savas valstis ar parādiem un totalitārismu, ekonomiku sagrāve. Hibrīdkarš ar vakcīnu. Nogalinās vakcinējot.

Atbildēt

Unikāla informācija, kā iznīcina Franciju

07.11.2020. 07:46

Arī Latviju.

Diemžēl teksts tikai krievu valodā.

https://youtu.be/WckHz5XjgkE

Atbildēt

Itālija

07.11.2020. 07:08

»

Ilzīte

Ilze- beidz melot! Plāna nebija un nav joprojām. Ir haotiskas rīcības. Bija jābūt skaidram plānam...


Visa Itālija zonās. Dzeltena, oranža. Sarkanā zona - Milāna, Lombardija. Karantīna. Ar papīru pa ielu - karabinieriem - no kurienes uz kurieni ej.

Šoreiz frizētavas atvērtas. Pirmajā vilnī nebija. Tikai pastaigas ap māju, ap māju ar suni. Maskas. Ieslodzījums ar aizturēšanu par karantīnas neievērošanu. Sodi. Diktatūra. Tagad vairs neieklausās reģionos. Totāla karantīna - ekonomikas krīze. Ārstos neieklausās. Virosulogs - 95 proc. inficēto ir bez simptomiem. Politiķi - panikas cēlāji. 95 testos nav simptomu, tāpēc nav slimi un nav pārliecības, ka viņi izplata vīrusu tālāk. Var būt tikai daļu no vīrusa. Kādu olbaltuma daļiņu. Nav neviena publiska pierādījuma, ka viņi pārnēsā un izplata.

Ātrajai palīdzībai pal 60 proc ir tādu, kurus izraksta pēc 10 stundām. Daudzi vēršas pēc ātrās palīdzības tikai aiz bailēm.


No visiem inficētiem 0.05 proc mirušo. Ja skatās rādītājos, infekciju ārsti saka - panika! Nav pandēmijas! Redzami tikai Pasaules Bankas plāni visu sagraut.

Itāļus nosēd karantīnā, maskas visur, Sicīlijā tūkstoši migrantu piepūšamās laivās bez maskām simtiem iebrauc utt. Bet vietējiem stingra karantina. Migranti bez maskām vazājas un viņus neaiztur un nebāž aiz restēm. Viņi nav bēgļi, bet parasti migranti piepūšamās laivās. Migrantiem zaļā gaisma.


Vietējie neko nedrīkst - maskas, sodi krimināllietas. Ierodas migranti nevis bēgļi.

Pat Vatikānā sākas nemieri. Vēstule Trampam ka sākas uzbrukums civilizācijai. Grib iznīcināt ģimeni, veselības nozari, visas labas tradīcijas, godaprātu. Globālais plāns plāns pakļaut visu cilvēci. Aiz Vispasaules ekonomikas foruma, Pasaules Bankas plāna- diktatūras ieviešana, lai SVF prasība visus vakcinēt pārslogotu veselības un visas sistēmas, prasība pēc veselības pasēm, čipizācija kontrolei.

Trešajam vilnim uzdevums ir ieviest jaunu pasaules kārtību - Vatikāna arhibīskapa vēstule Trampam. Dziļās pasaules vadības uzbrukums civilizācijai.

https://youtu.be/3YeBt9yCcl4

Atbildēt

Viedais Manels

07.11.2020. 01:37

Kaza par dārznieku iecietīga pret kolēģu centieniem ierausties ar priekškājām silē 🤣

Atbildēt

auns

07.11.2020. 00:25

Viņķele neko nenosaka. Saistoši ir tikai MK lēmumi, un par izpildi atbild Kariņš. Pēdējais gan neizceļas ar spējām pieņemt izšķirīgus lēmumus! Valdība prasās pēc "kapitālā" remonta, jauna premjera!

Atbildēt

Apar bidlas

06.11.2020. 16:58

»

fakts

Sabiedrības ir dažādas,cilvēku sabiedrība,personu sabiedrība,pilsoņu sabiedrība


Laikā no marta līdz jūnijam LV pasteidzās atteikties no ct konvencijas un pakta dažu pantu izpildes. Precedents ir radīts. Ct ir tikai tukša skaņa necilvëkiem

Atbildēt

Politkorekts liberālfašisms

06.11.2020. 16:54

Vai viņķele un mengele ir tikai atskaņās?

Atbildēt

palasot SPKC uzziņu --- KĀ

06.11.2020. 12:15

»

viedokis

Viens no bijušajiem Vinkeles kolēgiem viņu raksturojis ļoti precīzi - spītība un prāta trūkums...


ar Holmsa un Puaro deduktīvajām metodēm tiek apzināta infekc. progresīvā izplatība !...jāsāk apšaubīt Kariņa un Latvijas izdzīvošanu !

Atbildēt

Par šmucīgo Viņķeli

06.11.2020. 11:58

Nekaunīgāku un melīgāku mātīti par Vianķeli grūti iedomāties! Tagad ar zobiem un nagiem turēsies, tēlos labdari, lai varētu turpināt Covid naudas izzagšanu. Pēc Jaunpupa un viņa bandas ar Bļodnieci-Fromani un Pūci ar Pavļutu sen cietums raud.

Atbildēt

Jau labāk redzam Pasaules Bankas un 4. maija cionistu valdības stratēģiju

06.11.2020. 09:52

Šodien plāno ieviest “ārkārtas stāvokli”, rīt izmainīs likumdošanu un precizēs riska grupas, kuras vakcinēs ar 100 000 cilvēka genomu rediģējošām Astrogen vakcīnām.

Masveida testēšanai jau piešķirti papildus 16 milj. €. Ārkārtas stāvoklī turpinās masveida testēšanu. Pieaugs mirsušo skaits no 100 000 vakcinēto vidus, ko norakstīs uz Covid-19 izplatības un pandēmijas rēķina un ar jauniem MK rīkojumiem un noteikumiem Pasaules Bankas ekspertu, Rīga, Smilšu iela 8, vadībā uzsāks sabiedrības obligāto- piespiedu vakcināciju, iespējams izmantojot, ka ar it kā Covid- 19 , bet patiesībā placebo efektu vakcīinēto policiju un daļu armijas.

Kopumā lēšams, ka izdzīvos un izvairīsies no nogalināšanas mazākais puse Latvijas iedzīvotāju. Tad pasludinās, ka C-19 ir uzvarēts un rīkosies kā Ķīna, kas Covid-19 bīstamību pieskaita gripas bīstamībai.

Tas, ka Covid-19 cilvēka genomu rediģējošās vakcīnas jau ir ceļā uz Latviju, nav vairs nekāda “sazvērestības teorija”, par kurām līdz šim runāja varas kontrolētie mediji.

Atbildēt

Spēkā ir Epidemioloģiskās drošības likums

06.11.2020. 09:31

»

Protams!

Ir Vakcinēšanas noteikumi, ar kuriem katrs var atteikties no vakcinācijas, bet izsludināta karastāvokļa apstākļos, kad vakcinēta var būt armija un policija, nekādi noteikumi nestrādās...


Tajā minēts, ka vīrusu pandēmijas laikā Ministru ka inets nosaka “ārkārtas stāvokli”, ko gatavojas noteikt šodien. Un šādā ārkārtas stāvoklī MK ir tiesības mainīt steidzamības kārtā Vakcinācijas noteikumus nosakot obligāto vakcināciju riska grupām - policijai, medic. personālam, un visai sabiedrībai.

Kopumā Latvijā tuvākā laikā paredzēts izlietot 800 000 cilvēka genomu rediģējošo Covid- 19 vakcīnu.

Ne velti veic masveida testēšanu, ar viltus statistiku par pandēmijas draudiem ievieš “ārkārtas stsvokli”, it kā ielas būtu pilnas ar līķiem.

Vispirms vajag vakcinēt E. Levitu, K. Kariņu, I. Viņķeli. Visticamāk, ka sekos TV šovs, kur viņi vakcinēs Līķu Vairu. Protams, ka tā būs vakcinācijas falsifikācija!

Atbildēt

Protams!

06.11.2020. 09:22

»

...

Ir jau vēl ANO cilvēktiesību konvencija, kurai Latvija pievienojusies un, tātad, apņēmusies pildīt. Un tajā teikts, ka jebkādas medicīniskas manipulācijas bez personas piekrišanas ir aizliegtas


Ir Vakcinēšanas noteikumi, ar kuriem katrs var atteikties no vakcinācijas, bet izsludināta karastāvokļa apstākļos, kad vakcinēta var būt armija un policija, nekādi noteikumi nestrādās.

2019. gada izstrādātās rekomendācijas piespiedu - obligātajai vakcinācijai noteikušas riska grupas, kuras nu vakcinēs ar pirmajām 100 000 cilvēka genomu rediģējošām vakcīnām, kas decembrī būs Latvijā. Ja persona atteiksies no vakcinācijas, ko divu personu- liecinieku klātbūtnē apstiprinās ar savu parakstu, tai būs liegta valsts medicīniskā aprūpe vispār.

Papētot 2019. gadā noteiktās riska grupas, tajās redzam, ka ietilpst bērni - (tiem paredzētas genomu izmainošās vakcīnas, ko ražo labu reputāciju guvusī “Jonson&Jonson”.) Citās grupās, kas nav mazsvarīgi, redzam smagi slimus cilvēkus, ko ar vakcinēšanu 4. maija cionistisko nacistu valsts vadība saskaņā ar Pasaules Bankas stratēģiju plāno nogādāt taisnā ceļā uz viņsauli, ar vakcīnām iznīcinot slimo pēdējās imunitātes paliekas.

Veselības sistēmu uzsāka sagraut E. Levits, ignorējot likumu par mediķu algu celšanu.

Vēl ir jautājums - vai tad pie riska grupām nav pieskaitāma policija, medicīnas personāls? Ieslodzītie? Jo izstrādātās rekomendācijas par riska grupām ir tikai pirmais solis. Kopumā paredzēts izlietot 800 000 genomu rediģējošo vakcīnu. Tas sakrīt ar Pasaules Bankas stratēģijas uzdevumiem Latvijas valdībai samazināt līdz 2025. gadam Latvijas iedzīvotāju skaitu uz pusi.

Atbildēt

fakts

06.11.2020. 08:31

»

...

Ir jau vēl ANO cilvēktiesību konvencija, kurai Latvija pievienojusies un, tātad, apņēmusies pildīt. Un tajā teikts, ka jebkādas medicīniskas manipulācijas bez personas piekrišanas ir aizliegtas


Sabiedrības ir dažādas,cilvēku sabiedrība,personu sabiedrība,pilsoņu sabiedrība...
Cilvēktiesības tiek kājām bradātas un dubļos iemīcītas.

Atbildēt

...

06.11.2020. 08:28

»

Spēkā ir

Epidemioloģiskās drošības likums...


Ir jau vēl ANO cilvēktiesību konvencija, kurai Latvija pievienojusies un, tātad, apņēmusies pildīt. Un tajā teikts, ka jebkādas medicīniskas manipulācijas bez personas piekrišanas ir aizliegtas.

Atbildēt

Riska grupas, kuras noteiktas jai 2019. gadā piespiedu obligātajai vakcinācijai ar cilvēka genomu rediģējošām vakcīnām, kuras jau pasūtījusi Labklàjības ministrija un Veselības ministrija

06.11.2020. 08:02

https://www.rsu.lv/sites/default/files/book_download/riska_grupu_vakcinacija.pdf

Atbildēt

muļķus jau nu vajadzētu apturēt

06.11.2020. 07:02

pārāk dārgi mums viņi izmaksā, kaut gan valstij nedod NEKO !!!!! sports, baznīcas, emmu mājas, zogoši krogi.
Radio 1 vēl šorīt raida muļķu dziesmas: skūpstīsimies ar ko pagadās, ņemsim ko var paņemt...č psiholoģija, viņi arī par baidenu un ASV narkomāniem...

Atbildēt

to

06.11.2020. 06:28

To pretīgo purnu aizvāciet......

Atbildēt

Zeze

06.11.2020. 01:01

Tautas ienaidnieku nav nemaz tik daudz, bet tie izvietoti pareizajās vietās un, rādot norūpējušos seju, aktīvi realizē savu saimnieku uzdevumu. Man jau pašā sākumā Covida histērija likās ļoti aizdomīga, bet tagad ar katru dienu šī pārliecība tikai nostiprinās - tā nav slimība, no kuras cilvēki sprāgst kā mušas, tas ir hibrīdkarš pret cilvēci un cilvēcīgumu visā pasaulē.

Atbildēt

LEVANA SKAIDRĪTE

06.11.2020. 00:51

Pašapmierinātā purņa!

Atbildēt

Latvijas iedzīvotājus nogalinās ar slimībām

05.11.2020. 22:42

»

Pasaules Bankas nāves ēna pār Latviju

Decembra beigās Latvija varētu saņemt pirmās Covid-19 vakcīnas, paziņojusi NVD eksperte...


kuras radīsies ar Covid—19 vakcīnu sagraujot cilvēka imūnsistēmu. Mūs nogalinās par mūsu pašu naudu. Vai mēs to gribam? E. Levits par tiesisko paļāvību uz valsti “Visi cilvēki ir dzīvnieki, bet cilvēks atšķiras ar to, ka apzinās savas tiesības.”

Atbildēt

Viedais Manels

05.11.2020. 22:36

Interesanti, kam šis raksts varētu būt interesants, izņemot pašu autori?

Atbildēt

Pasaules Bankas nāves ēna pār Latviju

05.11.2020. 22:24

»

Paldies

es tikko pabeidzu klausīties


Decembra beigās Latvija varētu saņemt pirmās Covid-19 vakcīnas, paziņojusi NVD eksperte
RUNĀ SPECIĀLISTS 2020. gada 5. novembris 21:06
  TV24

“Eiropas komisija ir noslēgusi līgumu ar farmācijas kompāniju "AstraZeneka" un Latvija rezervējusi vakcīnas 800 000 cilvēkiem. Pirmās vakcīnas Latvijā varētu ienākt šī gada nogalē,” "RīgaTV 24" raidījumā "Uz līnijas" šovakar atklāja Nacionālā veselības dienesta eksperte Līga Gaigala.
Kā skaidroja Nacionālā veselības dienesta eksperte, pirmajā iepirkumā būšot vairāk nekā 100 000 vakcīnu un tās tikšot izmantotas dažādu riska grupu cilvēku vakcinācijai. Lai iepirktu Latvijas iedzīvotājiem šīs vakcīnas, esot jau rezervēti 2,6 miljoni eiro līdzekļu.
"Nākamais vakcīnu iepirkums varētu būt no kompānijām "Johnson&Johnson" un "Sanofi", un tās varētu pienākt nākamā gada otrajā ceturksnī. No šīs otrās vakcīnu daļas plānots vakcinēt 200 000 cilvēkus," raidījumā sacīja Gaigala.

Aptur un atjauno atļauju

Aptur un atļauj nāvējošās ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīnas izstrādi meitaskompānijās “Astrazeneka”, Jonson&Jonson” un “Sanofi”, vakcīnas, kas iejaucas cilvēka genomā un imūnsistēmā, jo vienīgās derīgas pret simtiem mutācijās veidojošo Covid-19 var būt tikai cilvēka genomu rediģējošā Astrogen vakcīna, kas liek cilvēka šūnām pašām izstrādāt imūnvielas.


Aptur Covid-19 vakcīnas izmēģinājumu pēc brīvprātīgā saslimšanas
PASAULĒ 2020. gada 9. septembrī 07:34
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas kompānija "AstraZeneca" otrdien paziņoja, ka ir "brīvprātīgi apturējusi" Covid-19 vakcīnas izlases veida klīnisku izmēģinājumu pēc tam, kad viens šī izmēģinājuma brīvprātīgajiem dalībniekiem saslimis ar neizskaidrotu slimību. Cits Brazīlijā nomiris.

Diviem farmācijas uzņēmumiem atļauts atsākt Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV
PASAULĒ 2020. gada 24. oktobrī 09:58
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas uzņēmumiem "AstraZeneca" un "Johnson & Johnson" piektdien tika atļauts atsākt eksperimentālu Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV.


Vakcīna pret Covid-19: Eiropas Zāļu aģentūrā iesniegti divi pieteikumi - Jauns.lv


ASV vakcīnu firmas “Astrogen”, “AstraZanasa”, “Jonson&Jonson”, “ Sanofi” jau juridiski ir nodrošinājušās pret atbildību par sekām, kura jāuzņemas valstīm, kas iegādājas un lieto šīs vakcīnas. Latvijas likumdošana nenodrošina valsts amatpersonu atbildību bīstamu sabiedrības veselībai vakcīnu iegādē un pielietošanā caur Eiropas Zāļu aģentūru, piemērojot ar likumu piespiedu obligāto vakcināciju, kas jau atrunāta Latvijas likumdošanā.

Lai Eiropas Komisijas Latvijai rezervētās vakcīnas varētu pielietot Latvijā, likumdošana paredz izdot atsevišķu MK rīkojumu saskaņā ar

Epidemioloģiskās drošības likuma

VI nodaļu
Vakcinācija un darbs ar infekcijas slimību izraisītājiem


30.pants. Vakcinācijas vispārīgie noteikumi
(1) Infekcijas slimības, pret kurām personas vakcinējamas obligāti, kā arī šīs vakcinācijas kārtību un vakcinējamo personu loku nosaka Ministru kabinets. Izdevumus par vakcināciju pret minētajām slimībām sedz no gadskārtējā valsts budžetā šim nolūkam paredzētajiem līdzekļiem.
(2) Personas, kuras tiek nodarbinātas darbos, kas saistīti ar paaugstinātu inficēšanās risku, kā arī audzēkņi un studenti, kuri mācību vai prakses laikā saskaras vai var saskarties ar infekcijas slimību izraisītājiem, vakcinējami obligāti. Infekcijas slimības, pret kurām veicama vakcinācija, un darbus, kas saistīti ar paaugstinātu inficēšanās risku, kā arī vakcinācijas kārtību nosaka Ministru kabinets. Izdevumus, kas saistīti ar šo vakcināciju, sedz darba devējs vai izglītības iestāde.
(3) Ja sākusies epidēmija vai pandēmija vai pastāv tās draudi, var izsludināt papildu obligāto vakcināciju Ministru kabineta noteiktajā kārtībā.

Atbildēt

E. Levita un K. Kariņa Covid-19 stratēģskie eksperti studijā

05.11.2020. 21:32

Pasaules banka, Latvijas birojs : Smilšu iela 8, Rīga, Latvija - Viss.lv
Pasaules banka, Latvijas birojs. Smilšu iela 8, Rīga, Latvija. (+371) 67220744. Viss Piedāvājumi. Galerija. Video. Karte. Faili. Raksti. Sludinājumi. PiedāvājumiProdukti, pakalpojumi ...


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Te ir, kā Pasaules Banka uzsāka globālās pandēmijas ieviešanu

05.11.2020. 21:28

»

Nedomāju

, ka viņiem tas izdosies 100% . Aitu un ēzeļu ir daudz protams ,kaut vai tāds Fut Bols ,kurš ''varonīgi''kovidē pa ''kas jauncs ''! :D Bet brīvi cilvēki arī vēl ir ...un pasaulē arī briest kaut kas


un kā tas beidzot ir izdevies. Tagad paniski ātri Levits un Kariņš Pasaules Bankas biroja Rīgā, Smilšu iela 8 ekspertu kūdīti “dzelzi kaļ, kamrr karsta”. PB nežēlo naudu Kariņa un Levita divvaldībai - nepārtraukti naudu sadala MK rīkojumiem ministrijām, iestādēm, aizdod pašvaldībām, galvenais, lai PB mums latviešu valodā nepieejamais tiktu realizēts līdz totālai vakcinācijai.

Visi vēsturiskie fakti, kā PB stratēģija eidzot ar C19 veiksmīgi tiek realizēta.


https://youtu.be/GDIsA2HWrWw

Atbildēt

ha-ha

05.11.2020. 21:20

Kaut kā neesmu manījis,kā man,dubulriskā esošo,kāds būtu piedāvājis vakcinēties pret gripu.Esmu pārliecināts,kā arī ap iespējamo covida vakcīnu notiks visādas šķirošanas un, iespējams, būs pat dažādās vakcīnas.Tikai covid gadījumā šo ierasto sociālo šķirotavu var sagaidīt nesociāli pārsteigumi,kas priecē.

Atbildēt

A.

05.11.2020. 21:19

Ziniet Viņķeles kundze, kur ir Latvijas veiksmes stāsts Covid-19 sakarā? Tas ka cilvēki nospļaujas, sūd* ķīnieša iesnas, man vēl liks maksāt par to un neiet pārbaudīties. Tā arī šī "skaistā" statistika par Latviju veidojas. Kā arī ārstu pašaizliedzīgais darbs pavasarī. Un tur nav pilnīgi nekāds jūsu nopelns.

Atbildēt

“Eksperti” ir Pasaules Bankas stratēģijas koordinatori.

05.11.2020. 21:18

»

wow

Expertu sarakstu studijā


https://youtu.be/GDIsA2HWrWw

Pasaules Bankas vēsturiskais stratēģiskais ceļš līdz Covid-19 realuzācijas pilnībai.

Atbildēt

Kika

05.11.2020. 21:17

Ministre vatetu iekăpt to cilveku kurpēs, kuru ğimenes locekļi ministres neizlēmibas dēļ smagi saslimuşi, kuriem ir noteikta paşizolăcija tikai tăpēc, ka apkărt tik daudz neapzinigu cilvēku. Tąpēc, ka netiek soditi neapzinigi cilvēki...

Atbildēt

wow

05.11.2020. 21:03

Expertu sarakstu studijā !!!

Atbildēt

Nedomāju

05.11.2020. 20:57

»

Piekrītu,

bet līdz šim, sorry, intuīcija mani nav pievīlusi. Prognozes var veidot tikai, vadoties pēc tendences un citiem blakusapstākļiem. Pēc kopainas, kas izveidojas. Šai gad. pēc drudžainās E. Levita un K. Kariņa un nepamatotās steigas. Lai tauta nespētu attapties. Vienam sitienam seko tūlīt cits...


, ka viņiem tas izdosies 100% . Aitu un ēzeļu ir daudz protams ,kaut vai tāds Fut Bols ,kurš ''varonīgi''kovidē pa ''kas jauncs ''! :D Bet brīvi cilvēki arī vēl ir ...un pasaulē arī briest kaut kas ... :)

Atbildēt

Piekrītu,

05.11.2020. 20:28

»

Informācija visbiežāk ir propaganda

Ideoloģiski pareizi informēts ir nozombēts


bet līdz šim, sorry, intuīcija mani nav pievīlusi. Prognozes var veidot tikai, vadoties pēc tendences un citiem blakusapstākļiem. Pēc kopainas, kas izveidojas. Šai gad. pēc drudžainās E. Levita un K. Kariņa un nepamatotās steigas. Lai tauta nespētu attapties. Vienam sitienam seko tūlīt cits.

Atbildēt

Līdzjūtība aizgājējiem

05.11.2020. 20:22

Tik daudzas stundas vinkele ar kariņu pavadījuši savstarpējās diskusijās, ka nav bijis laika uzzināt kas pasaulē notiek. Ja nu dievs dotu, ka velns šos parautu kā tad mēs uzzināsim par briesmīgās slimības klātbūtni, kura aiznes simtkārt mazāk upurus kā onkoloģiskās nāves, bet tomēr skaitās stipri bīstamāka.

Atbildēt

Mudakus nav par ko apskaust!

05.11.2020. 20:12

»

Apskaud, mudak?

Ka tik ne tā


Kaut kā tā!

Atbildēt

MK K. Kariņš cērt visu laiku

05.11.2020. 20:11

»

Tas labi.

Zinu , materiālu par šo tēmu ir daudz. Un granītā arī nekas nav iecirsts ... :) Vēsu prātu


Naudas C19 seku likvidēšanai ar saviem rīkojumiem katru dienu piešķir ministrijām, tās uzpērkot. Sabiedrību nomierina ar solījumiem samaksāt dīkstāves. Ar nevajadzīgu masveida testēšanu sabiedrību un valsti dzen stūrī un izmisumā.

Viens solis un tādā pat tempā izsludinās, kolīdz pienāks Latvijai paredzētās 600 000 vakcīnas no Eiropas Zāļu aģentūras, izsludinās apstubinātajai tautai abi ar Levitu piespiedu obligāto vakcināciju.

Es tikai brīdinu, ka uz to viss iet.😀

Atbildēt

Informācija visbiežāk ir propaganda

05.11.2020. 20:09

»

Informēts ir pasargāts

Labi informēts ir izglābts


Ideoloģiski pareizi informēts ir nozombēts.

Atbildēt

Redzi, ir milzu dilemma

05.11.2020. 19:59

»

he he

Kā augšā ,tā apakšā . Arī es vnk. ignorēju to visu. Esmu suverēns


starp “nekad neesam dzīvojuši tik labi” pausto - vispārēju daļas sabiedrības - ierēdniecības un politikāņu dzīves komfortu un cilvēktiesībām. Cilvēktiesības ir nepakļauties obligātajai vakcinācijai, eksperimentāli riskējot ar savu veselību.

Obligāto v uzsāks mīksti - ar medicīnisko izziņu autovadītājiem utt., ar labrātīgo vakcinācijas piekritēju popularizēšanu, apmuļķojot sabiedrību, kā tas notiek ar masveida testēšanas rezultātiem mediju panikas psihozē. Saslimuši atkal jauns antirekords, miruši utt.

Atbildēt

Tas labi.

05.11.2020. 19:57

»

Es i negrasos pakļauties vakcinācijai

Tikai izskaidroju likumisko tvērumu, sorry! Te nav un nebūs kā Vācijā nekad...


Zinu , materiālu par šo tēmu ir daudz. Un granītā arī nekas nav iecirsts ... :) Vēsu prātu!

Atbildēt

Es i negrasos pakļauties vakcinācijai

05.11.2020. 19:52

»

he he

Kā augšā ,tā apakšā . Arī es vnk. ignorēju to visu. Esmu suverēns


Tikai izskaidroju likumisko tvērumu, sorry! Te nav un nebūs kā Vācijā nekad!

Paniku sēj visā Eiropā. Eiropas Kārtības policija ir NATO mītnes viens no birojiem. Tendence ir tāda, ka obligāti vakcinēs vispirms armiju un policiju, iedzenot ķīli starp varu un tautu. Karantīnas un komendantstundu laikā armija un policija vakcinēs mājas apstākļos (ieslodzījumā) iedzīvotājus.

Tāda ir tendence ar masveida testēšanu ceļā uz masveida vakcināciju.

Atbildēt

Es

05.11.2020. 19:48

»

viedokis

Viens no bijušajiem Vinkeles kolēgiem viņu raksturojis ļoti precīzi - spītība un prāta trūkums...


Iespējams, ka tā arī ir. Tā Pūces un Pavļuta, un Jaunupa politbanda spējīga iet pat pāri līķiem. Tie vārdos ir tik svēti, bet darbi liecina tikai par varaskāri un savtigām interesēm.

Atbildēt

he he

05.11.2020. 19:46

»

Spēkā esošie “Vakcinācijas noteikumi”

Konkrēts punkts par atteikšanos no vakcinācijas...


Kā augšā ,tā apakšā . Arī es vnk. ignorēju to visu. Esmu suverēns .
Ja grib pamatīgi kasīties , tad startautiskajā tiesā mūsu likumu manipulatori zaudē vienā setā.
Vācijā viņu pašu tiesās viņi zaudē tekoši ...
Beidziet sēt bailes ,reptīļu sulaiņi.

Atbildēt

Harijs Poters

05.11.2020. 19:45

Ļoti uzmanīgi izlasīju. Rādās, ka ieguldītas titāniskas pūles - sapulces, konsultācijas, experti, viedokļu apmaiņas utt. Par cik praktiska rezultāta nav vai arī drīzāk tas ir stipri negatīvs, varbūt ir vērts atmaksāt valsts kasei visu iztērēto naudu? Sanāk tā, ka no tā pārīša, kā tauta runā, kas Stovmatoloģijas institūtā apmeklētājiem pie ieejas mēra temperatūru un izdala maskas ar bahilām ir lielāka jēga, nekā no visas Viņķeles ministrijas.

Atbildēt

saeima.lv

05.11.2020. 19:44

»

he he

Satversmes 94. pants paredz, ka ikvienam ir tiesības uz brīvību un personas neaizskaramību un nevienam nedrīkst atņemt vai ierobežot brīvību citādi kā tikai saskaņā ar likumu...


Grozījumi saskaņā ar LR Satversmi un Labklājības ministrijas iesaisti un nozīmi obligātajā vakcinācijā.

Iesniedz Sociālo un darba lietu komisija Likumprojekts 2.lasījumam
Grozījumi Epidemioloģiskās drošības likumā (reģ. nr.468)


Teksts LP0468_

Atbildēt

Spēkā esošie “Vakcinācijas noteikumi”

05.11.2020. 19:37

»

he he

Satversmes 94. pants paredz, ka ikvienam ir tiesības uz brīvību un personas neaizskaramību un nevienam nedrīkst atņemt vai ierobežot brīvību citādi kā tikai saskaņā ar likumu...


Konkrēts punkts par atteikšanos no vakcinācijas.

28. Ja vakcinējamā persona atsakās no vakcinācijas, ārstniecības personas pienākums ir izskaidrot minētajai personai attiecīgā profilakses pasākuma nozīmi individuālās un sabiedrības veselības aizsardzībā, un, ja vakcinējamā persona nemaina savu lēmumu, ārstniecības persona divu ārstniecības personu vai citu personu klātbūtnē rakstiski noformē atteikumu, kuru minētās personas, kā arī vakcinējamā persona apstiprina ar parakstu. Par šādiem gadījumiem ārstniecības persona ziņo attiecīgajai Sabiedrības veselības aģentūras teritoriālajai institūcijai

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...